50 M
1. 7.54 0 e1 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
2. 7.73 0 e1 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
3. 7.83 0 e1 PIASKOWSKI Antoni UKS Maszewiak Maszewo 08-01-10 Z/4014/18 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 7.91 0 e1 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
5. 7.96 0 e1 WŁODEK Kacper GKS Start Długołęka 08-07-09 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
6. 8.04 0 e1 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
7. 8.08 0 e1 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
8. 8.10 0 e1 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
9. 8.44 0 e1 RUDZINSKI Marcel KS AZS AWF Wrocław 10-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
10. 8.47 0 e1 KOLAŃCZYK Marcel MKS Piast Głogów 08-06-04 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
11. 8.57 5 s2 JAROSZEWICZ Wiktor MKS Kusy Szczecin (MKS Kusy SzczecinUKS OSoT Szczecin) 08-04-28 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
12. 8.60 1 s1 WIŚNIEWSKI Tomasz UKS Chrobry Międzyzdroje 08-12-29 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
13. 8.61 1 s3 MAJCHER Stefan UKS OSoT Szczecin 10-01-29 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
14. 8.69 0 e1 TOCHMANN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
15. 8.70 3 s1 DUCZMAŃSKI Mateusz UKS Chrobry Międzyzdroje 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
16. 8.86 0 e1 LANGE Bartosz MKS Piast Głogów 11-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
17. 8.89 4 s1 NARKIEWICZ Miłosz UKS Arbod Dobra Nowogardzka 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
18. 8.91 0 e1 SYTA Igor GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
19. 9.05 0 e1 PASIERB Wojciech GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
20. 9.26 2 s3 MARAS Julian UKS OSoT Szczecin 11-09-14 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
21. 9.41 0 e1 TOCHMANN Jacek KS AZS AWF Wrocław 10-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
22. 10.06 3 s3 FĄFEREK Marceli UKS OSoT Szczecin 12-02-17 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
23. 10.09 0 e1 JUSKOWIAK Marcel niest. Poznań 09-01-01 U12 WP Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
24. 10.56 4 s3 CZARNECKI Oliwier UKS OSoT Szczecin 12-03-26 Z/5334/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
25. 10.81 5 s3 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 12-08-15 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
60 M
1. 8.77 3 e3 BORECKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 09-04-11 U12 WP Kalisz (1) 2019-01-12
2. 8.93 2 e7 ZBRÓG Szymon UKS Jedynka Reda 08-01-29 Z/0603/19 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
3. 9.00 6 s1 KONDEL Damian BKS Bydgoszcz 08-03-29 Z/2298/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
4. 9.04 1 s4 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota 08-10-05 Z/3115/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
5. 9.11 1 ZARZYCKI Stanisław UKS MKL Szczecin 08-01-14 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
6. 9.13 4 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
7. 9.22 1 s7 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 08-01-06 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
8. 9.32 2 s5 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Toruń (1) 2019-02-02
9. 9.38 3 e1 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10-08-27 U12 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
10. 9.39 3 OŻÓG Oskar LDK Barlinek 08-08-28 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
11. 9.43 4 ŚMIGIELSKI Adam UKL Feniks Świdwin 08-10-20 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
12. 9.47 6 s4 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
13. 9.49 1 fB BANIAK Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 09-01-02 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
14. 9.52 2 e8 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 9.57 7 e13 GRABEK Iwo MKL Toruń 08-08-14 Z/0584/18 U12 KP Toruń (1) 2019-01-19
16. 9.60 3 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
17. 9.60 2 fB PAWLAK Jakub MKP Myślibórz 08-12-25 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
18. 9.61 7 s4 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
19. 9.62 7 s1 WEKWEJT Dawid LIUKS Kruszwica 09-01-24 Z/3892/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
20. 9.63 5 s6 JABŁOŃSKI Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
21. 9.64 2 s4 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin (BOSiR BarcinOLA Kujawsko-pomorskie) 10-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
22. 9.71 5 PARZĄTKA Beniamin MKS Rabka-Zdrój 09-10-13 Z/1655/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
23. 9.74 3 s4 ŻURAWSKI Jakub LIUKS Kruszwica 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
24. 9.78 2 s10 RZEPECKI Dominik LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
25. 9.82 4 s4 LANGOWSKI Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 08-02-16 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
26. 9.92 7 e3 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 08-08-19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
27. 9.96 3 e9 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08-05-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
28. 9.97 0 e SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 09-01-01 U12 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28
29. 9.97 3 s1 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
30. 10.01 5 s5 RUCIŃSKI Krzysztof UKS Sprint Przeźmierowo 08-04-22 Z/0476/19 U12 WP Toruń (1) 2019-02-02
31. 10.03 2 s1 JAKUBÓW Konrad LDK Barlinek 08-10-29 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
32. 10.04 6 s2 LAMPART Mateusz niest. Katowice 08-01-01 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
33. 10.05 2 e10 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
34. 10.15 1 s5 MAJEWSKI Mikołaj OSiR Wyspiarz Świnoujście 08-02-25 Z/1267/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
35. 10.17 4 e10 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08-09-01 Z/5685/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
36. 10.20 5 s6 WIŚNIOWSKI Antoni UKS Trójka Mikołów 09-09-05 Z/2329/18 U12 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
37. 10.20 1 s3 TRYDEŃSKI Marcel OSiR Wyspiarz Świnoujście 09-01-16 Z/1276/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
38. 10.24 3 s1 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 08-01-27 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
39. 10.24 3 s10 MIKOŁAJCZYK Nikodem LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
40. 10.25 4 s10 JAROSZEWICZ Wiktor MKS Kusy Szczecin (MKS Kusy SzczecinUKS OSoT Szczecin) 08-04-28 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
41. 10.26 2 s3 KWIATKOWSKI Maurycy MKS Kusy Szczecin 08-03-03 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
42. 10.28 4 s1 GOŁĘBIOWSKI Kordian UKS Chrobry Międzyzdroje 08-10-19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
43. 10.30 2 e11 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 10-01-22 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
44. 10.30 2 s2 KAŹMIEROWSKI Rafał UKL Ósemka Police 09-09-08 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
45. 10.32 5 s4 KARWACKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 08-02-01 Z/1043/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
46. 10.32 3 s3 WIŚNIEWSKI Tomasz UKS Chrobry Międzyzdroje 08-12-29 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
47. 10.37 3 e5 STACHOWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
48. 10.39 2 s7 WALASZCZYK Paweł LDK Barlinek 08-11-04 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
49. 10.45 4 e1 CERBIŃSKI Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 09-08-27 U12 WP Kalisz (1) 2019-01-12
50. 10.45 3 e11 PAPROCKI Adam MKS Rabka-Zdrój 08-08-03 Z/1420/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
51. 10.45 4 e2 WASZAK Bartosz LLKS Pomorze Stargard 08-08-22 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
52. 10.52 2 s3 PRZYSTUPA Jakub MKS Kusy Szczecin 08-03-20 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
53. 10.52 4 e9 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
54. 10.52 3 s7 SZCZEPANIAK Marcel LDK Barlinek 10-04-09 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
55. 10.54 5 e8 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
56. 10.54 5 e9 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
57. 10.55 5 e10 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
58. 10.56 1 s8 OCHERET Samuel LDK Barlinek 08-03-25 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
59. 10.60 1 s9 ORŁOWSKI Tomasz MKS Kusy Szczecin 09-06-29 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
60. 10.62 6 e9 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 11-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
61. 10.62 4 s3 MAZUREK Maciej UKS OSoT Szczecin 08-11-18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
62. 10.65 6 s4 GRZEGOREK Jakub LIUKS Kruszwica 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
63. 10.67 2 s5 MACIEJEWSKI Bartosz LLKS Pomorze Stargard 09-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
64. 10.68 6 e7 DANILUK Kamil MCKiS Jaworzno 08-05-20 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
65. 10.68 2 s8 SŁOWIŃSKI Wiktor UKS MKL Szczecin 08-06-15 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
66. 10.69 6 e10 DRUŻKAWIECKI David UKS Jedynka Tokarnia 09-01-02 Z/1456/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
67. 10.70 3 s8 MILLER Igor UKL Feniks Świdwin 09-05-14 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
68. 10.71 5 e7 ARMSTRONG Patryk KS Wejher Wejherowo 09-09-08 Z/0847/19 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
69. 10.83 2 s9 CZOP Mateusz LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
70. 10.86 4 s7 STACHÓW Ryszard MKS Kusy Szczecin 09-12-18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
71. 10.88 2 s6 JABŁOŃSKI Damian LLKS Pomorze Stargard 10-01-28 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
72. 10.88 3 s9 KOMORNICKI Konrad LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
73. 10.90 3 s6 GARNOWSKI Ignacy LDK Barlinek 10-07-05 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
74. 10.97 8 s1 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 08-11-08 Z/0931/19 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
75. 11.01 7 e6 KAŁUŻA Aleksander MCKiS Jaworzno 08-01-01 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
76. 11.06 6 e8 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 09-12-16 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
77. 11.07 2 s4 ROZBIEGALSKI Beniamin LLKS Pomorze Stargard 09-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
78. 11.08 3 s5 KOWALCZYK Rafał OSiR Wyspiarz Świnoujście 09-02-09 Z/1262/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
79. 11.18 3 s2 HOŁUB Marcel UKL Ósemka Police 08-11-07 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
80. 11.24 7 e9 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08-04-06 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
81. 11.25 7 e2 ŁOPATA Aleksander MCKiS Jaworzno 09-06-23 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
82. 11.28 4 s5 GDOWSKI Maciej MKS Kusy Szczecin 09-04-13 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
83. 11.34 3 s4 WOJDALSKI Rafał UKL Feniks Świdwin 08-02-25 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
84. 11.37 4 e11 ROMANIAK Szymon UKS Jedynka Tokarnia 09-07-28 Z/2945/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
85. 11.38 7 e8 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdrój 08-12-07 Z/1421/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
86. 11.44 4 s9 KOWALEWSKI Maciej MKS Hermes Gryfino 08-12-25 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
87. 11.45 3 s11 SZOJDA Mateusz UKS Polfin Oświęcim 11-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
88. 11.73 4 s8 GOLECKI Franciszek UKS MKL Szczecin 09-07-13 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
89. 12.21 4 s6 GĄSIECKI Bartosz LLKS Pomorze Stargard 09-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
90. 12.35 4 s4 GRZEBIENIAK Bartosz MKS Kusy Szczecin 09-01-04 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
91. 12.51 4 s2 CZARNECKI Oliwier UKS OSoT Szczecin 12-03-26 Z/5334/18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
92. 16.63 7 s5 LISSOWSKI Julian KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09-01-27 U12 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
60 M pomiar ręczny
1. 9.1 r 1e4 CHARZYCKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
2. 9.1 r 2e4 MALINOWSKI David UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
3. 9.2 r 1e3 ZBOROWSKI Mateusz UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
4. 9.4 r 1e5 KRAWCZAK Maciej UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
5. 9.5 r 1e9 SUDOŁ Jan UKS MKL Szczecin 07-01-26 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
6. 9.5 r 2e5 STACHOWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
7. 9.6 r 1e8 LOCHNICKI Jakub UKS MKL Szczecin 07-09-24 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
8. 9.6 r 2e3 BRZOZOWSKI Daniel UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
9. 9.8 r 1e6 ŁUKASIK Adrian UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
10. 9.8 r 3e4 KWIATKOWSKI Maurycy MKS Kusy Szczecin 08-03-03 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
11. 9.9 r 3e5 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 08-01-27 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
12. 9.9 r 4e4 HADUCH Krzysztof UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
13. 10.0 r 2e6 CZECHOWICZ Konrad UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
14. 10.0 r 2e8 ZIELIŃSKI Hubert UKS MKL Szczecin 07-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
15. 10.0 r 2e9 KIZYMA Mateusz UKS MKL Szczecin 07-03-07 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
16. 10.0 r 3e8 DRABIK Mateusz UKS MKL Szczecin 07-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
17. 10.0 r 3e9 KIRIAKOU Jakub UKS MKL Szczecin 07-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
18. 10.1 r 3e6 PRZYSTUPA Jakub MKS Kusy Szczecin 08-03-20 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
19. 10.1 r 4e5 CYDZIK Jan UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
20. 10.5 r 2e7 BOBER Filip UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
21. 10.7 r 3e3 DŁUGOŁĘCKI Jakub UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
22. 10.8 r 3e7 ŁUKASIK Mateusz UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
23. 11.1 r 4e3 HADUCH Michał UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
150 M
200 M
1. 31.32 2 s3 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 08-09-24 Z/2297/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
2. 31.35 1 s4 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 08-05-27 Z/3884/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
3. 31.49 1 s1 PALUSZAK Oliwier LIUKS Kruszwica 08-02-28 Z/3893/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
4. 31.72 2 s2 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 08-07-16 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
5. 31.80 3 s12 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Łódź (1) 2019-01-26
6. 32.01 1 s2 GRABEK Iwo MKL Toruń 08-08-14 Z/0584/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14
7. 32.61 2 s2 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 08-05-06 Z/3915/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14
8. 33.25 3 s1 ARUNASI Uba OLA Kujawsko-pomorskie 08-10-05 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
9. 33.33 2 s1 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 08-11-07 Z/3114/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
10. 33.88 6 s6 WEKWEJT Dawid LIUKS Kruszwica 09-01-24 Z/3892/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
11. 33.95 3 s3 ŻURAWSKI Jakub LIUKS Kruszwica 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
12. 34.35 6 s4 LIS Mikołaj LKS Vectra Włocławek 09-05-14 Z/0593/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
13. 34.90 7 s5 PILCH Dawid UKS Czapla Białe Błota 08-01-11 Z/3134/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14
14. 35.06 3 s3 KOSECKI Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-07-14 Z/0332/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
15. 35.36 3 s2 KARWACKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 08-02-01 Z/1043/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
16. 35.55 4 s3 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 10-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
17. 35.69 8 s2 JARANOWSKI Cyprian OLA Kujawsko-pomorskie 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14
18. 36.03 7 s4 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 08-08-30 Z/0549/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
19. 36.39 9 s2 JEŹDZIKOWSKI Adam UKS Czapla Białe Błota 08-09-20 Z/3125/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
20. 36.41 11 s6 WOŹNIAK Borys CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-04-12 Z/0323/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
21. 36.50 8 s4 MARCHEWKA Adrian OLA Kujawsko-pomorskie 09-09-03 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
22. 36.74 8 s6 WIECHETEK Szymon OLA Kujawsko-pomorskie 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
23. 36.86 9 s5 STOSIK Oliwier OLA Kujawsko-pomorskie 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
24. 37.14 7 s1 DIETRICH Marcel OLA Kujawsko-pomorskie 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
25. 37.17 10 s2 RADAJEWSKI Dawid LUKS Start Nakło 08-05-20 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14
26. 37.27 10 s5 STEJUK Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-02-21 Z/0326/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
27. 37.30 9 s4 MAJEWSKI Filip LKS Vectra Włocławek (OLA Kujawsko-pomorskie) 08-08-31 Z/0815/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
28. 37.33 8 s1 CICHOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 08-01-01 Z/3118/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
29. 37.39 9 s1 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin (BOSiR BarcinOLA Kujawsko-pomorskie) 10-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
30. 37.52 11 s2 GÓRTATOWSKI Marcel OLA Kujawsko-pomorskie 09-06-22 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
31. 37.67 10 s6 SZTURO Ksawery CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-04-19 Z/0325/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
32. 37.77 4 s2 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 08-08-28 Z/1052/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
33. 37.98 7 s3 SZCZEPANIAK Mikołaj LUKS Start Nakło 09-04-14 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
34. 38.15 12 s2 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 11-11-26 Z/1396/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
35. 39.19 8 s3 KOSSMANN Filip LUKS Start Nakło 08-05-03 Z/0550/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
36. 40.43 10 s4 MICHALAK Tymoteusz LUKS Start Nakło (OLA Kujawsko-pomorskie) 11-01-08 Z/1375/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
37. 41.06 9 s3 KUCZMA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-11-23 Z/0330/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
38. 42.42 11 s4 MADAJ Adam OLA Kujawsko-pomorskie 10-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
39. 48.23 5 s3 LISSOWSKI Julian KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09-01-27 U12 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
300 M
1. 57.40 3 s1 TOMCZAK Norbert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 08-04-03 U12 WP Kalisz (1) 2019-01-12
DQ PEREK Wojciech niest. Katowice () 08-01-01 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
400 M
500 M
600 M
1. 1:53.82 1 s5 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 08-05-27 Z/3884/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
2. 1:57.84 2 s3 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Toruń (1) 2019-02-02
3. 1:58.53 2 s1 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08-04-13 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
4. 1:58.82 9 s4 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 08-05-06 Z/3915/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
5. 1:59.33 3 s5 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota 08-10-05 Z/3115/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
6. 2:02.08 4 s3 LIS Mikołaj LKS Vectra Włocławek 09-05-14 Z/0593/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
7. 2:09.22 6 s5 BONAS Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 09-02-02 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
8. 2:09.27 4 s1 NARKIEWICZ Miłosz UKS Arbod Dobra Nowogardzka 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
9. 2:11.02 7 s3 KURZEJA Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
10. 2:12.34 7 s5 WIECHETEK Szymon UKS Czapla Białe Błota 08-06-22 Z/1070/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
11. 2:13.12 8 s3 MATCZYŃSKI Aleksander UKS Czapla Białe Błota 08-11-24 Z/1045/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
12. 2:14.59 9 s5 HANUSIAK Dawid LIUKS Kruszwica 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
13. 2:15.89 9 s3 BOCHEŃSKI Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 08-10-28 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
14. 2:17.81 10 s3 RUCIŃSKI Krzysztof UKS Sprint Przeźmierowo 08-04-22 Z/0476/19 U12 WP Toruń (1) 2019-02-02
15. 2:36.66 11 s5 REMISZEWSKI Miłosz UKS Atos Woźnice 09-01-01 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02
800 M
1. 2:51.84 0 e1 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
2. 2:55.25 0 e1 OCHOTNY Jonasz BbL Gubin 09-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
3. 2:56.30 0 e1 STADNIK Bartosz GKS Start Długołęka 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
4. 3:06.17 0 e1 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
5. 3:28.45 0 e1 BOROWIEC Patryk MLKS Agros Żary 10-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
1000 M
1500 M
2000 M
3000 M
Mila M
60p(83.8/8.5) M
1. 11.06 0 e1 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
60p(91.4/8.9) M
60p(91.4) M
60p(99.1) M
60p M
Wzwyż M
1. 1.30 13 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 08-03-11 U12 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
2. 1.25 5 fB GĄSIOREK Przemysław UKS Kresy Otwock 08-05-18 U12 MZ Milanówek (2) 2018-12-02 LDK!
3. 1.25 9 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
4. 1.15 8 fB BUCZKOWSKI Kacper UKS Rusiec 08-01-01 U12 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
5. 1.15 13 fB NOWAK-DRZEWIECKI Adam UKS MTE Milanówek 08-01-01 U12 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
6. 1.00 1 KOSIK Seweryn KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 10-05-24 U12 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
7. 1.00 14 fB DOMINIK Kuba UKS MTE Milanówek 08-01-01 U12 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
NM JAROSZEWICZ Wiktor MKS Kusy Szczecin (MKS Kusy SzczecinUKS OSoT Szczecin) 08-04-28 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
Tyczka M
1. 2.40 3 f2 JAROSZEWICZ Wiktor MKS Kusy Szczecin (MKS Kusy SzczecinUKS OSoT Szczecin) 08-04-28 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-10 LDK!
2. 1.70 3 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 09-08-21 Z/0333/19 U12 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
W dal M
1. 4.31 0 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
2. 4.03 0 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
3. 3.97 0 WŁODEK Kacper GKS Start Długołęka 08-07-09 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 3.88 0 PIASKOWSKI Antoni UKS Maszewiak Maszewo 08-01-10 Z/4014/18 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
5. 3.88 31 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
6. 3.84 0 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
7. 3.83 14 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 08-03-11 U12 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
8. 3.75 33 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
9. 3.74 2 s2 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
10. 3.68 35 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
11. 3.65 4 s2 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
12. 3.64 0 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
13. 3.52 0 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
14. 3.51 0 RUDZINSKI Marcel KS AZS AWF Wrocław 10-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
15. 3.51 0 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
16. 3.43 0 KOLAŃCZYK Marcel MKS Piast Głogów 08-06-04 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
17. 3.37 0 TOCHMANN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
18. 3.02 0 LANGE Bartosz MKS Piast Głogów 11-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
19. 2.98 0 PASIERB Wojciech GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
20. 2.77 0 SYTA Igor GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
21. 2.77 0 TOCHMANN Jacek KS AZS AWF Wrocław 10-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
22. 2.32 0 JUSKOWIAK Marcel niest. Poznań 09-01-01 U12 WP Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
W dal strefa M
1. 3.97 1 f3 ZBOROWSKI Mateusz UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
2. 3.93 2 f3 ZARZYCKI Stanisław UKS MKL Szczecin 08-01-14 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
3. 3.92 1 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08-04-13 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
4. 3.90 1 PILCH Dawid UKS Czapla Białe Błota 08-01-11 Z/3134/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
5. 3.88 1 s1 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21 LDK!
6. 3.88 38  KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 3.83 2 PALUSZAK Oliwier LIUKS Kruszwica 08-02-28 Z/3893/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
8. 3.78 2 OŻÓG Oskar LDK Barlinek 08-08-28 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
9. 3.75 3 f3 MALINOWSKI David UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
10. 3.75 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 09-01-01 U12 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28
11. 3.74 3 MAJCHER Stefan UKS OSoT Szczecin 10-01-29 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
12. 3.72 40  PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
13. 3.71 41  RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
14. 3.70 42  DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
15. 3.70 43  RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
16. 3.62 45  PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
17. 3.62 4 GAŁADYK Igor LDK Barlinek 08-05-17 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
18. 3.58 5 KASPRZYK Gabriel OSiR Wyspiarz Świnoujście 08-11-04 Z/1264/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
19. 3.55 4 f3 KRAWCZAK Maciej UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
20. 3.55 47  SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
21. 3.54 2 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 09-04-17 Z/1034/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
22. 3.54 46  PARZĄTKA Beniamin MKS Rabka-Zdrój 09-10-13 Z/1655/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
23. 3.50 48  OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
24. 3.50 49  ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
25. 3.47 6 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
26. 3.46 7 BOCIAN Jakub LDK Barlinek 08-01-26 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
27. 3.45 50  PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08-05-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
28. 3.45 4 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 08-11-07 Z/3114/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
29. 3.44 5 f3 KWIATKOWSKI Mateusz UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
30. 3.42 6 f3 BIZIO Szymon UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
31. 3.40 7 f3 BIZIO Mateusz UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
32. 3.37 8 f3 PRZYSTUPA Jakub MKS Kusy Szczecin 08-03-20 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
33. 3.37 8 ROMEJKO Kacper OSiR Wyspiarz Świnoujście 08-09-21 Z/1271/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
34. 3.33 9 f3 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 08-01-27 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
35. 3.33 POPRAWSKI Tymoteusz MKS Piast Głogów 10-01-01 U12 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28
36. 3.31 5 GRZEGOREK Jakub LIUKS Kruszwica 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
37. 3.30 10 f3 WALAS Mateusz UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
38. 3.30 6 RICHTER Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
39. 3.28 11 f3 ŁUKASIK Adrian UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
40. 3.24 4 JAROSZEWICZ Wiktor MKS Kusy Szczecin (MKS Kusy SzczecinUKS OSoT Szczecin) 08-04-28 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
41. 3.24 12 f3 CYDZIK Jan UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
42. 3.24 7 MATCZYŃSKI Aleksander UKS Czapla Białe Błota 08-11-24 Z/1045/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
43. 3.23 5 DUCZMAŃSKI Mateusz UKS Chrobry Międzyzdroje 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
44. 3.20 54  OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
45. 3.18 13 f3 HADUCH Krzysztof UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
46. 3.08 14 f3 CZECHOWICZ Konrad UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
47. 3.07 7 WIŚNIEWSKI Tomasz UKS Chrobry Międzyzdroje 08-12-29 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
48. 3.05 15 f3 SŁOWIŃSKI Wiktor UKS MKL Szczecin 08-06-15 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
49. 3.01 9 CISZONEK Bartosz LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
50. 3.00 56  PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08-04-06 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
51. 2.81 10 MIELCAREK Kajetan LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
52. 2.52 11 MARAS Julian UKS OSoT Szczecin 11-09-14 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
53. 2.50 12 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 12-08-15 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
54. 2.32 8 LISSOWSKI Julian KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09-01-27 U12 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
55. 2.11 16 f3 HADUCH Michał UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
Trójskok M
1. 6.85 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 09-01-01 U12 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Dysk (1) M
7-bój U18 M
7-bój U20 M
7-bój M
Chód 3 M
Chód 5 M
4x200 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 32.248012065887 sekund