50 K
60 K
1. 7.08 1 e1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Karlsruhe (GER) (M) 2019-02-02  KNF   SKN  
2. 7.30 2 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
3. 7.51 6 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
4. 7.54 7 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
5. 7.58 3 e2 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-05-30 Z/0275/13 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
6. 7.61 3 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
7. 7.63 4 e1 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98-12-03 Z/0261/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16
8. 7.68 4 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99-03-08 Z/3620/15 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
9. 7.71 4 e1 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97-10-14 Z/1386/13 U23 ZP Toruń (1) 2019-01-27
10. 7.75 3 e5 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99-12-15 Z/2554/15 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
11. 7.77 6 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98-12-16 Z/1497/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
12. 7.79 2 e15 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-05-09 Z/0109/16 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
13. 7.79 2 e3 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98-07-30 Z/0866/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
14. 7.81 8 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98-05-28 Z/0788/14 U23 LD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
15. 7.83 1 e8 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
16. 7.85 1 e1 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99-05-15 Z/0536/15 U23 PK Mielec (2) 2019-01-12  KNF   SKN  
17. 7.86 3 fB PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99-12-04 Z/1853/16 U23 LU Lublin (2) 2019-01-26  ZKN  
18. 7.86 6 f2 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMUKLA Dębica Korzeniowski.pl) 99-06-14 Z/4171/15 U23 SL Spała (M) 2019-02-03
19. 7.90 1 e4 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99-03-05 Z/4019/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
20. 7.91 2 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99-07-14 Z/0307/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  KNF   SKN  
21. 7.93 4 f5 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  SKN  
22. 7.94 4 f4 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97-02-28 Z/1542/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
23. 7.96 1 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99-04-14 Z/0382/15 U23 WP Kalisz (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
24. 7.97 1 s2 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-10-15 Z/1634/14 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
25. 7.98 6 e2 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97-10-26 Z/1683/13 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
26. 7.99 1 e9 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice (MKS-MOS Katowice) 98-10-17 Z/1500/16 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02
27. 8.00 5 e3 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98-04-14 Z/0545/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
28. 8.02 2 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 99-07-13 Z/0364/18 U23 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
29. 8.03 1 e7 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  KNF   SKN  
30. 8.04 4 s3 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 98-08-11 Z/1018/14 U23 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
150 K
200 K
1. 23.71 1 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
2. 24.38 4 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98-01-17 Z/0466/14 U23 SL Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
3. 24.41 2 e1 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
4. 24.49 2 e3 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
5. 24.81 3 s2 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99-03-08 Z/3620/15 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
6. 24.89 4 e2 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98-12-03 Z/0261/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17
7. 24.99 1 s1 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98-12-16 Z/1497/14 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
8. 25.25 2 s1 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97-02-28 Z/1542/13 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
9. 25.26 4 s3 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-05-09 Z/0109/16 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
10. 25.30 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99-12-15 Z/2554/15 U23 DS Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
11. 25.38 1 s2 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
12. 25.63 3 s4 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97-06-19 Z/1561/13 U23 DS Toruń (1) 2019-01-27
13. 25.64 1 s5 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  SKN  
14. 25.73 1 s8 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97-08-02 Z/1776/13 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27
15. 25.74 2 s10 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98-04-14 Z/0545/14 U23 DS Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
16. 25.77 2 s9 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMUKLA Dębica Korzeniowski.pl) 99-06-14 Z/4171/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
17. 25.78 0 s2 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02  ZKN  
18. 25.78 1 s5 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97-10-26 Z/1683/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
19. 25.81 2 s4 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
20. 26.04 2 s16 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97-01-25 Z/0523/13 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
21. 26.17 1 s1 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-10-15 Z/1634/14 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
22. 26.20 2 s6 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
23. 26.24 4 s5 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98-09-22 Z/0906/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
24. 26.26 4 s6 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99-04-14 Z/0382/15 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN   SKN  
25. 26.38 4 s1 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice (MKS-MOS Katowice) 98-10-17 Z/1500/16 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
26. 26.41 3 s2 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 99-07-13 Z/0364/18 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
27. 26.43 1 s2 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99-09-04 Z/2191/15 U23 WN Dresden (GER) (2) 2018-12-15
28. 26.57 4 s9 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99-09-27 Z/0362/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
29. 26.72 1 e8 POKRZYWNIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 99-07-14 Z/3264/15 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02
30. 26.73 2 s6 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98-01-28 Z/1333/14 U23 LD Spała (M) 2019-01-20
300 K
1. 38.48 1 s1 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 38.98 5 s1 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99-05-28 Z/0304/15 U23 SL Ostrava (CZE) (M) 2019-02-12  KNF   SKN  
3. 38.99 1 s7 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98-01-17 Z/0466/14 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
4. 39.89 1 s2 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
5. 40.30 1 s2 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97-08-02 Z/1776/13 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27
6. 40.37 1 s4 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
7. 40.60 2 s4 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99-01-14 Z/0633/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
8. 40.61 2 s2 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97-01-25 Z/0523/13 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
9. 41.07 2 s5 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97-06-19 Z/1561/13 U23 DS Spała (M) 2019-01-20
10. 41.38 4 s2 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98-09-22 Z/0906/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
11. 41.45 3 s4 ANDRYCHOWICZ Marta AZS-AWF Katowice 99-02-27 Z/0183/16 U23 SL Spała (M) 2019-02-03
12. 41.66 5 s7 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
13. 41.71 4 s3 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97-08-27 Z/1469/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
14. 43.50 6 s7 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99-08-19 Z/1733/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
15. 43.94 4 s3 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99-08-21 Z/0198/15 U23 LD Spała (M) 2019-01-20
16. 44.29 1 s9 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98-01-28 Z/1333/14 U23 LD Łódź (1) 2019-01-13
17. 45.24 1 s1 ZIELIŃSKA Adrianna WLKS Wrocław 99-01-22 U23 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
18. 45.66 3 s9 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99-10-04 Z/3944/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
19. 48.09 3 s10 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
400 K
1. 53.61 4 s1 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-06  KNF   SKN  
2. 54.76 3 s1 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99-05-28 Z/0304/15 U23 SL Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 55.10 4 e3 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98-01-17 Z/0466/14 U23 SL Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
4. 55.42 1 s3 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97-09-19 Z/0932/13 U23 SL Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
5. 55.59 2 s3 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99-12-15 Z/2554/15 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
6. 55.81 3 s1 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U23 MZ Bratislava (SVK) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
7. 56.06 4 e1 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
8. 56.28 2 s1 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97-08-02 Z/1776/13 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
9. 58.37 1 s2 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97-01-25 Z/0523/13 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02
10. 59.76 1 s1 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98-07-09 Z/0993/14 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
11. 59.97 4 s1 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-11-08 Z/0445/13 U23 KP Toruń (1) 2019-02-02
12. 60.78 2 s2 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97-02-13 Z/0201/13 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
13. 63.22 3 s3 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98-05-07 Z/0564/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20
14. 63.72 4 s2 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99-10-04 Z/3944/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-02-02
15. 64.21 2 s3 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98-01-28 Z/1333/14 U23 LD Łódź (1) 2019-01-26
16. 67.12 5 s2 GAFFKE Izabella KS Wejher Wejherowo 99-09-24 Z/0355/17 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27
500 K
1. 1:14.03 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99-12-15 Z/2554/15 U23 DS Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
600 K
1. 1:33.93 1 s1 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97-08-02 Z/1776/13 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
2. 1:34.11 3 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
3. 1:35.11 1 s1 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98-10-20 Z/0464/14 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  ZKN  
4. 1:38.27 3 s1 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97-02-13 Z/0201/13 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27
5. 1:41.10 1 s2 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań 98-11-12 Z/0716/14 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13
6. 1:42.86 8 s1 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99-10-04 Z/3944/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-19
800 K
1. 2:06.56 3 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97-01-31 Z/1234/13 U23 ZP Toruń (M) 2019-02-17
2. 2:11.99 2 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
3. 2:12.40 4 e1 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Toruń (M) 2019-02-16
4. 2:13.06 4 s1 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-11-06 Z/0252/15 U23 KP Toruń (1) 2019-02-02
5. 2:13.16 4 e2 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97-02-13 Z/0201/13 U23 PM Toruń (M) 2019-02-16
6. 2:13.54 5 s1 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98-10-20 Z/0464/14 U23 SL Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
7. 2:15.44 5 s1 JELSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 99-08-20 Z/1051/15 U23 WN Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
8. 2:18.32 1 w1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
9. 2:27.60 4 w1 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  SKN  
10. 2:38.75 7 w1 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97-11-13 Z/1583/13 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16
1000 K
1. 2:47.62 1 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
2. 2:47.92 2 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
3. 2:48.91 2 s1 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97-06-19 Z/0102/13 U23 SL Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
4. 2:50.46 1 s1 JELSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 99-08-20 Z/1051/15 U23 WN Toruń (2) 2019-01-13  ZKN   SKN  
5. 2:50.72 2 s1 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98-10-20 Z/0464/14 U23 SL Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
6. 2:55.68 7 s1 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-11-06 Z/0252/15 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
7. 2:56.40 1 s3 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 97-05-11 Z/1218/13 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
8. 2:56.73 8 s1 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98-04-20 Z/2431/15 U23 LD Toruń (1) 2019-01-27
9. 2:57.39 7 s1 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 U23 SL Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
10. 2:58.58 7 s1 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
11. 3:07.20 10 s1 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98-02-09 Z/0526/14 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
12. 3:26.12 10 s2 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97-11-01 Z/0147/14 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
DNF KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków () 99-03-15 Z/2407/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
1500 K
1. 4:21.80 2 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U23 PM Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 4:25.48 6 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 U23 PM Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
3. 4:34.26 1 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98-10-20 Z/0464/14 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05  ZKN  
4. 4:44.20 9 s1 JELSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 99-08-20 Z/1051/15 U23 WN Toruń (M) 2019-02-16  ZKN   SKN  
5. 5:00.30 3 s1 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99-09-24 Z/0309/15 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
6. 5:08.90 3 s1 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98-02-09 Z/0526/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19
2000 K
1. 6:13.70 2 s1 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97-06-19 Z/0102/13 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
2. 6:25.73 5 s1 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98-10-20 Z/0464/14 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
3. 8:37.76 14 s1 DYLLA Elżbieta UKS Trójka Mikołów 99-08-06 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
DNF RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97-11-01 Z/0147/14 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
3000 K
1. 9:29.13 4 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U23 PM Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
2. 9:45.50 1 s1 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź 97-11-14 Z/0187/13 U23 LD Łódź (1) 2019-01-26
3. 9:45.85 7 s1 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 U23 SL Toruń (M) 2019-02-17  ZKN   SKN  
4. 9:54.18 8 s1 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98-10-20 Z/0464/14 U23 SL Toruń (M) 2019-02-17  ZKN  
Mila K
1. 5:05.69 2 s1 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97-08-08 Z/1695/13 U23 ZP Birmingham (GBR) (2) 2019-01-20
Mila K nieregulaminowe
1. 5:01.16 4 s4 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97-08-08 U23 ZP Pittsburg (USA) (2) 2019-02-09
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.2) K
60p(76.2/8.0) K
60p(76.2) K
60p K
1. 7.95 1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 8.37 4 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99-03-05 Z/4019/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  ZKN   SKN  
3. 8.38 1 f2 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99-05-15 Z/0536/15 U23 PK Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
4. 8.45 5 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98-05-28 Z/0788/14 U23 LD Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
5. 8.51 2 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99-07-15 Z/0397/15 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
6. 8.55 7 e2 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-06  KNF   SKN  
7. 8.62 1 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97-10-26 Z/1683/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
8. 8.64 7 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99-04-14 Z/0382/15 U23 WP Toruń (M) 2019-02-16  ZKN   SKN  
9. 8.76 5 f2 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98-04-14 Z/0545/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
10. 8.79 6 f2 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 Z/0767/13 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
11. 8.84 7 e1 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99-12-04 Z/1853/16 U23 LU Toruń (M) 2019-02-16  ZKN  
12. 8.95 2 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-19  SKN  
13. 9.15 2 s1 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99-03-31 Z/3655/15 U23 WP Toruń (1) 2019-01-13  ZKN  
14. 9.43 7 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97-11-13 Z/1583/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
15. 10.03 4 e1 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99-03-19 Z/1839/16 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
16. 10.07 3 e3 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99-07-04 Z/4018/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
Wzwyż K
1. 1.80 1 BORYS Paulina SKLA Sopot 98-05-14 Z/0014/14 U23 PM Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
2. 1.79 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98-04-23 Z/0164/14 U23 LD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
3. 1.77 2 wA SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
4. 1.70 2 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98-03-16 Z/0309/14 U23 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05
5. 1.69 9 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-20 Z/0248/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-17
6. 1.65 1 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99-11-10 Z/0402/15 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
7. 1.65 4 w1 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  SKN  
8. 1.59 11 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97-11-13 Z/1583/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
9. 1.50 3 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99-01-26 Z/4189/15 U23 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05  ZKN  
10. 1.45 18 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99-09-22 Z/2621/17 U23 LD Toruń (1) 2019-01-13
11. 1.40 4 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99-07-04 Z/4018/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
12. 1.30 3 ELJASZEWICZ Wiktoria MKS Kusy Szczecin 98-03-20 U23 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
Tyczka K
1. 4.20 1 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98-08-31 Z/0173/14 U23 PM Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 4.00 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97-12-22 Z/1258/13 U23 ZP Leverkusen (GER) (2) 2019-01-20  SKN  
3. 3.80 1 KUSY Emilia SKLA Sopot 98-12-09 Z/0016/14 U23 PM Szczecin (1) 2019-02-11  KNF   SKN  
4. 3.70 3 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99-03-05 Z/0583/15 U23 PM Toruń (M) 2019-02-16  ZKN   SKN  
5. 3.40 2 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98-05-04 Z/1194/14 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12  SKN  
W dal K
1. 6.11 3 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97-03-19 Z/0003/13 U23 DS Toruń (M) 2019-02-17  SKN  
2. 6.08 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeczcze (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
3. 6.08 1 w1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
4. 5.81 5 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska (LKS Narew Kurpiewski Łomża) 99-08-25 Z/2549/15 U23 LU Spała (M) 2019-02-03
5. 5.73 2 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  SKN  
6. 5.59 2 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98-02-12 Z/0229/14 U23 KP Toruń (1) 2019-01-13
7. 5.49 1 f5 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99-07-14 Z/0307/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
8. 5.45 1 f3 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99-06-25 Z/0507/15 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20  ZKN   SKN  
9. 5.35 2 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-05-05 Z/0890/13 U23 LU Lublin (2) 2019-01-26
10. 5.35 2 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 Z/1362/14 U23 PD Warszawa (M) 2019-01-26
11. 5.32 2 f6 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99-07-26 Z/4528/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
12. 5.28 4 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98-01-12 Z/0179/14 U23 MZ Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05  ZKN  
13. 5.15 1 f3 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97-11-13 Z/1583/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
14. 5.10 8 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa 99-07-10 Z/0650/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
15. 5.05 5 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99-02-18 Z/0379/15 U23 WP Kalisz (1) 2019-02-02  ZKN  
16. 4.99 3 f5 HYRA Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 98-10-27 Z/5080/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
17. 4.94 2 f3 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99-04-16 Z/4005/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
18. 4.78 4 f5 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98-07-15 Z/2607/16 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
19. 4.73 4 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99-01-26 Z/4189/15 U23 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05  ZKN  
20. 4.58 8 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99-07-04 Z/4018/15 U23 MZ Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-07
W dal strefa K
Trójskok K
1. 13.28 2 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 12.59 4 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98-06-14 Z/0907/14 U23 LD Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
3. 12.32 2 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98-02-12 Z/0229/14 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
4. 12.30 1 f3 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99-07-14 Z/0307/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
5. 12.23 6 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98-04-26 Z/0610/14 U23 LD Toruń (M) 2019-02-16  ZKN  
6. 12.09 8 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98-01-12 Z/0179/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  ZKN  
7. 12.00 9 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99-06-25 Z/0507/15 U23 DS Toruń (M) 2019-02-16  ZKN   SKN  
8. 11.12 3 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99-08-11 Z/3998/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
Kula (1) K
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
1. 15.59 3 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98-07-10 Z/1321/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 14.12 5 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98-10-20 Z/0093/14 U23 PM Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
3. 14.07 6 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99-11-17 Z/0638/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  ZKN   SKN  
4. 13.43 7 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97-04-21 Z/1361/13 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
5. 12.71 4 f2 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99-01-27 Z/2266/16 U23 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
6. 12.46 4 w1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
7. 11.69 1 f2 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99-04-02 Z/0426/15 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
8. 11.02 2 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97-11-13 Z/1583/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
9. 10.88 3 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97-12-17 Z/1057/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
10. 10.62 4 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99-11-29 Z/4729/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
11. 9.74 5 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99-07-04 Z/4018/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
12. 9.58 7 w1 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  SKN  
5-bój K
1. 4357 1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
  8.56-1.77-12.46-6.08-2:18.32
2. 3679 6 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  SKN  
  8.96-1.65- 9.58-5.64-2:27.60
3. 3218 7 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97-11-13 Z/1583/13 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16
  9.44-1.59-10.71-4.82-2:38.75
5-bój U18 K
Chód 2 K
Chód 3 K
1. 13:43.55 4 s1 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 97-06-30 Z/1414/13 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
2. 14:01.91 5 s1 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98-08-02 Z/1440/14 U23 PK Toruń (M) 2019-02-17  ZKN  
DNF DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów () 99-04-27 Z/0374/15 U23 PM Toruń (M) 2019-02-17  SKN  
4x200 K
4x400 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 58.833278894424 sekund