60 K
1. 7.83 1 e8 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
2. 7.94 3 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95-10-31 Z/0576/17 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
3. 8.03 1 e7 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  KNF   SKN  
4. 8.69 3 e9 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89-11-16 Z/2405/15 Sen MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
5. 8.72 5 e8 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
6. 8.84 5 e5 MUSIAŁ Aneta niest. Kraków 99-06-01 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
150 K
200 K
1. 25.61 4 e1 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96-12-04 Z/0698/12 Sen MA Toruń (M) 2019-02-17  SKN  
2. 25.78 0 s2 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02  ZKN  
3. 25.81 2 s4 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
4. 26.20 2 s6 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
5. 26.27 1 s2 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95-10-31 Z/0576/17 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
6. 27.99 4 s10 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89-11-16 Z/2405/15 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
7. 29.23 6 s10 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
300 K
1. 40.17 1 s1 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96-12-04 Z/0698/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  SKN  
2. 40.37 1 s4 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 41.66 5 s7 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
4. 45.05 2 s5 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89-11-16 Z/2405/15 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
5. 48.09 3 s10 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
400 K
1. 56.06 4 e1 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 59.76 1 s1 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98-07-09 Z/0993/14 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
3. 59.85 4 s1 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96-03-13 Z/0943/13 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
600 K
1. 1:33.56 3 s3 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
800 K
1. 2:09.67 6 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
2. 2:11.77 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  SKN  
1000 K
1. 2:50.09 1 s1 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
DNF KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków () 99-03-15 Z/2407/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
1500 K
1. 4:21.98 3 s1 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Toruń (M) 2019-02-16  SKN  
2. 4:44.15 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków 89-10-17 Sen MA Haugesund (NOR) (M) 2019-02-02
3000 K
1. 10:09.64 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków 89-10-17 Sen MA Haugesund (NOR) (M) 2019-02-03
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.0) K
60p(76.2) K
60p K
1. 7.95 1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
Wzwyż K
1. 1.69 5 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95-11-23 Z/0842/11 Sen MA Spała (M) 2019-02-03  SKN  
W dal K
1. 6.08 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeczcze (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
2. 6.04 1 f6 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96-01-15 Z/1399/12 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  SKN  
3. 5.32 2 f6 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99-07-26 Z/4528/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
W dal strefa K
Trójskok K
1. 13.28 2 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
1. 15.59 3 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98-07-10 Z/1321/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 13.43 7 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97-04-21 Z/1361/13 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
3. 11.97 6 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96-03-05 Z/0481/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
4. 11.68 0 SZCZEPANIK Dorota KS AZS AWF Kraków 69-10-23 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
Chód 3 K
1. 13:00.05 1 s1 SZWARNÓG Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86-12-28 Z/1929/11 Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
2. 14:42.95 6 s1 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95-02-11 Z/5209/15 Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
4x200 K
1. 1:40.89 3 s1 MIĘKIŃSKA Magdalena
KOZŁOWSKA Karolina
WÓJTOWICZ Magdalena
KARAŚ Mariola
KS AZS AWF Kraków 99-10-05
97-01-09
95-10-31
96-12-04
Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
4x400 K
1. 3:30.53 3 m1 WYLĘGA Nikodem
KARAŚ Mariola
CUBER Karolina
MORDYL Jakub
KS AZS AWF Kraków 98-06-03
96-12-04
97-05-20
96-01-15
Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 10.830471038818 sekund