60 K
1. 8.16 2 f2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Łódź (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
2. 8.19 1 e1 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 8.22 2 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-25 Z/0846/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
4. 8.40 3 e6 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
5. 8.41 1 e2 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
6. 8.61 3 e1 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
7. 8.63 3 e2 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02-11-01 Z/3870/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
8. 8.65 3 e11 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 8.67 4 e1 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
10. 8.80 4 e2 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
11. 8.83 5 e1 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03-07-20 Z/3010/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
12. 8.91 6 e11 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
13. 8.97 5 e2 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
14. 9.29 4 e7 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Łódź (1) 2019-01-13
15. 9.38 6 e1 ZĘBALA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 02-11-09 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
16. 9.42 4 s12 SZYMAŃSKA Izabela UKS Gminy Brzeszcze 02-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
17. 10.33 7 e1 JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-31 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
150 K
1. 19.22 3 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!  ZKN   SKN  
200 K
1. 25.89 2 s8 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN   SKN  
2. 26.08 1 s6 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
3. 27.09 1 s5 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
4. 27.24 3 s5 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
5. 27.82 3 s15 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
6. 28.90 4 s5 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
300 K
1. 41.60 2 s3 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
2. 42.49 1 s2 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!  ZKN  
3. 45.38 4 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
400 K
1. 59.48 1 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
600 K
1. 1:35.12 1 e2 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
2. 1:38.44 1 s2 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
3. 1:42.50 6 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Spała (M) 2019-01-20
4. 1:43.19 3 s2 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
5. 1:46.56 4 s3 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03
6. 1:46.85 2 s2 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-02 Z/1645/17 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
800 K
1000 K
1. 2:56.42 5 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
2. 3:02.12 1 s3 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
3. 3:06.66 4 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
4. 3:18.81 5 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Łódź (1) 2019-01-13
1500 K
3000 K
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.0) K
1. 9.44 4 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
60p(76.2) K
1. 8.67 1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN   SKN  
2. 8.89 4 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
3. 10.18 3 s1 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Brzeczcze (2) 2019-01-19
4. 10.23 1 s1 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
5. 10.26 5 s1 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
6. 10.42 2 s2 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02-11-01 Z/3870/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
7. 10.62 4 s1 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03-07-20 Z/3010/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
8. 10.91 2 s2 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 10.92 6 s1 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
10. 11.14 7 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
60p K
Wzwyż K
1. 1.65 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
2. 1.53 9 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
3. 1.45 19 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03-11-02 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 1.35 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03-10-07 Z/3874/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
W dal K
1. 5.47 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
2. 5.25 5 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
3. 4.86 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
4. 4.84 10  MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
5. 4.68 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 4.28 16  ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03-10-07 Z/3874/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
7. 4.27 13 SZYMAŃSKA Izabela UKS Gminy Brzeszcze 02-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
8. 4.24 17  FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
9. 4.14 19  ZĘBALA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 02-11-09 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
10. 3.51 22  JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-31 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.33 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 11.15 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02-06-06 Z/5623/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
2. 10.39 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03-02-18 Z/3741/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 10.16 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
4. 10.10 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 7.89 11  MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02-03-16 Z/1734/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
Kula (4) K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 14.876153945923 sekund