60 K
1. 8.49 3 e5 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
2. 8.49 1 s8 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04-07-15 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
3. 8.52 8 e1 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
4. 8.56 1 s4 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 8.88 4 f3 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 8.98 3 e5 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05-03-27 Z/3328/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 9.06 3 e4 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05-08-16 Z/3190/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
8. 9.08 6 f3 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05-06-22 Z/2572/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 9.12 5 s10 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
10. 9.12 5 s6 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
11. 9.18 4 e4 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05-09-07 Z/4993/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 9.22 2 e8 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04-01-20 Z/1423/16 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
13. 9.26 5 e4 SŁONINA Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 05-10-03 Z/2963/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
14. 9.28 5 e5 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
15. 9.41 7 s8 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
16. 9.44 6 e4 WOLAK Anita WKS Wawel Kraków 04-08-20 Z/4006/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
17. 9.51 6 e5 CZYSZCZOŃ Klaudia MKS Rabka-Zdrój 04-11-20 Z/1660/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
18. 9.56 7 s7 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
19. 9.59 6 e8 PŁONKA Rozalia LKS Brzezina Osiek 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
20. 9.62 6 s3 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05-03-14 Z/2482/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
21. 9.69 6 s2 FLESZAR Emilia SKS Kusy Kraków 05-05-25 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
22. 9.81 8 s6 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
23. 9.88 6 s11 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04-04-16 Z/4872/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
24. 10.11 7 e8 GALACIŃSKA Maja LKS Brzezina Osiek 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
25. 10.13 5 s5 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
26. 10.30 7 e4 HANUSIAK Beata UKS Jedynka Tokarnia 05-01-13 Z/2952/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
150 K
200 K
300 K
400 K
600 K
1. 1:39.84 4 s1 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
2. 1:44.25 6 s1 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19 Z/0274/18 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
800 K
1. 2:28.44 3 s1 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04-05-09 Z/3681/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 2:28.48 4 s1 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04-04-16 Z/4872/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
1000 K
1. 3:06.08 3 s2 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U16 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!
2. 3:16.72 7 s2 SEREK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 04-08-18 Z/5229/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
3. 3:30.98 12 s1 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
1500 K
3000 K
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.0) K
1. 9.27 2 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 10.44 5 s1 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
3. 10.70 2 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 10.88 6 s1 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 10.95 3 e1 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 11.16 1 e2 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
7. 11.72 5 s2 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05-03-14 Z/2482/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
8. 11.85 4 s2 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04-06-09 Z/2280/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
9. 11.91 7 s3 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
10. 12.04 7 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
11. 12.47 4 e2 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 13.43 5 e2 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05-12-03 Z/2487/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
13. 13.95 6 e2 ŚWIĘTEK Agata UKS Sokół Zator 05-01-17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
DNF KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka () 04-09-01 Z/2800/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
60p(76.2) K
60p K
Wzwyż K
1. 1.55 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04-06-14 Z/3049/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
2. 1.50 1 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04-07-05 Z/0600/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
3. 1.50 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 1.45 6 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 1.40 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04-06-09 Z/2280/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 1.40 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 1.35 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
8. 1.35 15 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
9. 1.35 22 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
10. 1.25 10  KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
11. 1.20 31 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
NM FLESZAR Emilia SKS Kusy Kraków 05-05-25 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
W dal K
1. 4.79 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 4.78 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05-08-16 Z/3190/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 4.77 5 SIWIEC Wiktoria UKS Gminy Brzeszcze 05-08-12 Z/0026/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
4. 4.64 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04-07-15 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 4.45 10 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04-07-05 Z/0600/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
6. 4.42 10  KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
7. 4.31 13  KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05-06-22 Z/2572/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 4.27 14  KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05-09-07 Z/4993/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 4.14 18  OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
10. 4.02 20 KRÓL Kornelia UKS Gminy Brzeszcze 05-01-01 Z/0025/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
11. 3.94 25  MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
NM WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05-03-27 Z/3328/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
NM OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
W dal strefa K
Trójskok K
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 12.79 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 10.61 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
3. 7.92 10  KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
4. 7.79 12 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04-01-23 Z/4669/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 6.88 18 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
6. 6.62 13  KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
7. 6.04 16  WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05-03-27 Z/3328/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Kula (4) K
Chód 3 K
4x200 K
4x400 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 17.68136715889 sekund