60 K
1. 9.34 2 s4 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Krak闚 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
2. 9.39 2 s3 DONIEC Natalia SKS Kusy Krak闚 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
3. 9.40 1 e6 KL艼 Julia SKS Kusy Krak闚 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 9.47 6 s7 STOJEK Emilia MKS Tempo K皻y 08-03-10 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
5. 9.63 3 s4 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Krak闚 08-07-10 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
6. 10.01 3 s9 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
7. 10.07 1 e7 MAJ Roksana SKS Kusy Krak闚 08-01-27 Z/1836/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 10.14 2 e7 S艼 Alessandra MKS Rabka-Zdr鎩 08-05-31 Z/1419/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 10.16 3 e7 xJKA Dorota UKS Polfin O鈍i璚im 09-10-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
10. 10.17 1 e10 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-03-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
11. 10.17 1 e10 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-09 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 10.24 1 e8 ROMANIAK Izabela UKS Jedynka Tokarnia 08-02-10 Z/5664/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
13. 10.26 4 e7 ZYCH Oliwia SKS Kusy Krak闚 08-10-21 Z/0879/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
14. 10.28 5 e6 PIKO Sara MKS Tempo K皻y 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 10.29 5 e7 GACEK Kamila MKS Tempo K皻y 08-06-27 Z/2567/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
16. 10.30 5 e2 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
17. 10.35 6 e7 KRAMARCZYK Nel MKS Rabka-Zdr鎩 09-01-26 Z/1659/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
18. 10.39 2 e8 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Krak闚 08-01-21 Z/1846/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
19. 10.43 3 e10 SOLAK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
20. 10.44 4 e10 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
21. 10.45 6 e6 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08-06-05 Z/2584/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
22. 10.47 3 e8 SAxTA Sara MKS Tempo K皻y 10-04-29 Z/4466/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
23. 10.48 2 e9 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11-06-21 Z/2223/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
24. 10.53 6 s5 JANIK Julia UKS Polfin O鈍i璚im 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
25. 10.57 4 e8 CHMIEL Nikola UKS Polfin O鈍i璚im 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
26. 10.67 7 e7 PUDEΘO Magdalena MKS Tempo K皻y 08-05-21 Z/2571/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
27. 10.67 6 e8 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Krak闚 09-04-08 Z/0878/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
28. 10.79 7 e8 KOWAL Monika UKS Polfin O鈍i璚im 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
29. 10.88 3 e9 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
30. 10.89 5 e10 狹CHOWICZ Daria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
31. 11.11 6 e10 JAMR紌 Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
32. 11.37 4 e9 BIER紟KA Olimpia UKS Jedynka Tokarnia 08-11-24 Z/1455/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
33. 11.53 6 e12 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
34. 11.63 6 s1 WIKTOR Anna UKS Polfin O鈍i璚im 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
35. 11.63 7 e6 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09-05-13 Z/2582/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
36. 12.07 5 e9 SIERKA-M列ICHOWSKA Julia KS Victoria Trzebinia 10-05-19 Z/1648/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
37. 12.43 7 s1 BULEK Antonina UKS Polfin O鈍i璚im 12-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
38. 12.55 6 e9 SOBO Daria KS Victoria Trzebinia 08-05-21 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
39. 12.69 7 e10 PAPROCKA Jadwiga MKS Rabka-Zdr鎩 10-07-10 Z/1428/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
40. 12.81 7 e9 SΜNINA Amelia UKS Jedynka Tokarnia 09-12-07 Z/1457/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
150 K
200 K
300 K
400 K
600 K
1. 2:09.16 2 s4 KL艼 Julia SKS Kusy Krak闚 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
2. 2:10.24 1 s3 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
3. 2:13.49 3 s4 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Krak闚 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
800 K
1000 K
1500 K
3000 K
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.0) K
60p(76.2) K
60p K
Wzwy K
W dal K
1. 3.93 5 DONIEC Natalia SKS Kusy Krak闚 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
2. 3.65 12 KL艼 Julia SKS Kusy Krak闚 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
3. 3.62 14 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Krak闚 08-07-10 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
4. 3.45 26 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Krak闚 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
5. 3.41 33 STOJEK Emilia MKS Tempo K皻y 08-03-10 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
W dal strefa K
1. 4.32 12  KL艼 Julia SKS Kusy Krak闚 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 4.04 23  DRAGOW Patrycja SKS Kusy Krak闚 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 3.88 27  GACEK Kamila MKS Tempo K皻y 08-06-27 Z/2567/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 3.85 28  STOJEK Emilia MKS Tempo K皻y 08-03-10 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 3.77 29  NIEZABITOWSKA Izabela MKS Rabka-Zdr鎩 08-06-26 Z/1422/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 3.68 30  WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-03-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 3.62 32  DONIEC Natalia SKS Kusy Krak闚 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 3.56 34  S艼 Alessandra MKS Rabka-Zdr鎩 08-05-31 Z/1419/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 3.44 35  MAJ Roksana SKS Kusy Krak闚 08-01-27 Z/1836/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
10. 3.42 37  SAxTA Sara MKS Tempo K皻y 10-04-29 Z/4466/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
11. 3.40 38  PUDEΘO Magdalena MKS Tempo K皻y 08-05-21 Z/2571/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 3.40 39  GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
13. 3.20 41  ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
14. 3.20 42  AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 3.18 43  PIKO Sara MKS Tempo K皻y 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
16. 3.16 44  LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-09 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
17. 2.97 46  JAMR紌 Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
18. 2.90 47  KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
19. 2.75 48  LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09-05-13 Z/2582/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
20. 2.20 50  DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11-06-21 Z/2223/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
Tr鎩skok K
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
Ch鏚 3 K
4x200 K
4x400 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska幡ikiem na ikon poka瞠 zmiany klubowe | Klikni璚ie przej軼ie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 11.194230079651 sekund