50 K
1. 6.40 2 +A CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Z/3200/11 Sen WP Luxembourg-Kirchberg (LUX) (M) 2019-02-02  KN   SKN  
2. 7.78 1 s2 RECKA Julia MKS Święc Sławno 08-06-13 Z/4503/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
3. 7.92 1 s3 FILA Amelia UKL Ósemka Police 08-09-21 Z/2468/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
4. 8.00 0 e1 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
5. 8.09 0 e1 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
6. 8.11 0 e1 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
7. 8.19 1 s6 GONDEK Maja MKS Święc Sławno 09-02-23 Z/4502/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
8. 8.20 0 e1 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
9. 8.25 1 s1 ZYGMUNT Nela UKS Chrobry Międzyzdroje 08-04-28 Z/1901/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
10. 8.30 1 s5 OLENDER Anastazja UKL Ósemka Police 07-12-02 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
11. 8.34 0 e1 CIUPRYK Julia KS AZS AWF Wrocław 08-01-17 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
12. 8.39 2 s5 RUTKOWSKA Maria UKS Chrobry Międzyzdroje 07-03-31 Z/1896/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
13. 8.40 0 e1 HAMERA Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
14. 8.42 2 s1 WOŁKOW Hanna UKS Chrobry Międzyzdroje 08-09-12 Z/1899/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
15. 8.43 3 s5 SKUPIN Amelia UKS Chrobry Międzyzdroje 07-01-24 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
16. 8.53 0 e1 BLAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
17. 8.59 2 s3 KUCHARCZYK Maja UKS Chrobry Międzyzdroje 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
18. 8.61 4 s5 ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 07-08-29 Z/3716/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
19. 8.62 3 s3 MYŚLIWIEC Nell MKS Kusy Szczecin 07-01-01 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
20. 8.65 2 s6 JABŁOŃSKA Martyna MKS Święc Sławno 09-06-19 Z/4484/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
21. 8.68 0 e1 POLACZEK Milena SSMKS Parasol Wrocław 09-03-12 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
22. 8.69 0 e1 KWIECINSKA Claudia BbL Gubin 09-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
23. 8.75 0 e1 SZCZEPANSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
24. 8.83 1 s4 WOŁKOW Marta UKS Chrobry Międzyzdroje 07-02-15 Z/1900/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
25. 8.84 2 s2 PETRYKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 08-06-22 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
26. 8.89 3 s1 LIPIŃSKA Lena MKS Kusy Szczecin 08-10-12 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
27. 8.89 0 e1 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
28. 8.90 0 e1 GALKA Melania KS AZS AWF Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
29. 8.93 2 s4 WRÓBEL Aleksandra UKL Ósemka Police 07-01-12 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
30. 8.93 0 e1 LAZ Lena GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
31. 8.96 3 s2 ILCZENKO Weronika UKS Chrobry Międzyzdroje 08-11-30 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
32. 8.99 0 e1 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
33. 9.34 0 e1 MALINOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
34. 9.45 3 s4 TOKARZEWSKA Kinga UKS OSoT Szczecin 07-12-28 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
35. 9.45 0 e1 SZYMANEK Matylda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
36. 9.48 0 e1 WOJCIECHOWSKA Nela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
37. 9.50 0 e1 BYRA Dominika GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
38. 9.51 4 s1 LUDWICZAK Lena MKS Kusy Szczecin 08-09-24 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
39. 9.51 0 e1 PINKOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
40. 9.56 4 s4 SULECKA Amelia MKS Kusy Szczecin 07-01-01 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
41. 9.62 3 s6 KANIA Zofia UKS OSoT Szczecin 09-03-29 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
42. 9.73 0 e1 PIATKOWSKA Agata BbL Gubin 09-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
43. 9.75 0 e1 PINDRAL Helena KS AZS AWF Wrocław 10-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
44. 9.86 4 s3 JUSZKIEWICZ Lena MKL Maraton Świnoujście 09-12-11 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
60 K
1. 7.08 1 e1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Karlsruhe (GER) (M) 2019-02-02  KNF   SKN  
2. 7.28 5 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Łódź (M) 2019-02-04  KN   SKN  
3. 7.30 2 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
4. 7.34 1 e2 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  KNF   SKN  
5. 7.36 1 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00-09-21 Z/4569/15 U20 SL Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
6. 7.39 3 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Z/3200/11 Sen WP Toruń (M) 2019-02-16  KN   SKN  
7. 7.42 4 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93-08-23 Z/0903/11 Sen KP Toruń (M) 2019-02-16  SKN  
8. 7.44 2 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
9. 7.44 3 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88-04-28 Z/2191/11 Sen KP Toruń (1) 2019-01-27  KN   SKN  
10. 7.51 6 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
11. 7.54 7 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
12. 7.56 3 f3 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01-05-09 Z/3464/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  KNF   SKN  
13. 7.58 3 e2 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-05-30 Z/0275/13 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
14. 7.60 4 f3 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
15. 7.61 3 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
16. 7.61 4 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01-06-09 Z/2047/16 U20 PK Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
17. 7.62 3 e1 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96-08-13 Z/1273/13 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20
18. 7.62 1 e3 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96-10-04 Z/0840/12 Sen SK Spała (M) 2019-02-03
19. 7.62 1 e6 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00-06-17 Z/4472/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
20. 7.63 5 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94-09-04 Z/4330/11 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20
21. 7.63 1 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!  KNF   SKN  
22. 7.63 4 e1 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98-12-03 Z/0261/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16
23. 7.63 3 e2 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01-10-20 Z/3488/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-16 LDK!  ZKN  
24. 7.66 1 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-03-07 Z/0674/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
25. 7.66 2 f4 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01-08-13 Z/1575/16 U20 KP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
26. 7.67 3 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01-05-02 Z/5288/15 U20 ZP Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
27. 7.67 2 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03-03-25 Z/0352/17 U18 PK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
28. 7.68 4 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99-03-08 Z/3620/15 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
29. 7.70 1 f2 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01-05-04 Z/4607/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
30. 7.70 3 e3 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00-01-05 Z/4258/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03
31. 7.70 3 e7 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 Z/2836/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
32. 7.70 3 f4 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00-09-17 Z/3835/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
33. 7.71 4 e1 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97-10-14 Z/1386/13 U23 ZP Toruń (1) 2019-01-27
34. 7.71 4 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
35. 7.71 7 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03-04-25 Z/2997/17 U18 SL Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
36. 7.71 1 f2 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95-03-24 Z/0183/12 Sen MZ Spała (M) 2019-02-03
37. 7.72 1 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02-04-07 Z/1663/16 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
38. 7.73 4 f4 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00-03-17 Z/3310/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-09
39. 7.74 3 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02-11-20 Z/0326/16 U18 LU Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
40. 7.75 3 f2 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00-08-19 Z/0884/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
41. 7.75 3 e5 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99-12-15 Z/2554/15 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
42. 7.77 6 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98-12-16 Z/1497/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
43. 7.78 2 e20 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92-02-27 Z/2785/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12
44. 7.78 1 s1 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00-10-13 Z/5069/15 U20 ZP Szczecin (2) 2019-01-19  ZKN   SKN  
45. 7.78 6 e2 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00-07-10 Z/1473/15 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
46. 7.79 1 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04-11-01 Z/4615/17 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
47. 7.79 1 f2 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00-06-16 Z/5234/15 U20 LU Lublin (2) 2019-01-19  ZKN  
48. 7.79 2 e15 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-05-09 Z/0109/16 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
49. 7.79 2 e3 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98-07-30 Z/0866/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
50. 7.79 5 f4 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00-06-23 Z/4999/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09
51. 7.80 3 e3 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95-04-14 Z/1161/11 Sen KP Toruń (1) 2019-01-27
52. 7.80 7 KASICA Monika SKLA Sopot 96-02-09 Z/1665/12 Sen PM Toruń (1) 2019-02-02
53. 7.81 8 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98-05-28 Z/0788/14 U23 LD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
54. 7.81 5 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03-04-30 Z/0251/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
55. 7.82 2 e6 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01-01-25 Z/0004/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
56. 7.83 3 e2 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91-03-16 Z/1793/13 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20
57. 7.83 1 e8 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
58. 7.83 1 fB ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU Lublin (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
59. 7.83 8 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-01-08 Z/1569/12 Sen KP Toruń (1) 2019-02-02
60. 7.83 4 e4 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95-08-16 Z/3313/11 Sen DS Spała (M) 2019-02-03
61. 7.84 6 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03-05-14 Z/2017/17 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
62. 7.85 1 e1 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99-05-15 Z/0536/15 U23 PK Mielec (2) 2019-01-12  KNF   SKN  
63. 7.85 5 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02-01-20 Z/5826/15 U18 PM Toruń (1) 2019-01-13  ZKN  
64. 7.85 2 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03-09-24 Z/1634/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
65. 7.86 3 fB PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99-12-04 Z/1853/16 U23 LU Lublin (2) 2019-01-26  ZKN  
66. 7.86 6 f2 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMUKLA Dębica Korzeniowski.pl) 99-06-14 Z/4171/15 U23 SL Spała (M) 2019-02-03
67. 7.88 6 e7 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01-11-26 Z/1895/16 U20 KP Toruń (M) 2019-02-09
68. 7.89 3 e2 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00-09-30 Z/0023/15 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02
69. 7.89 3 e2 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03-08-16 Z/1796/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
70. 7.89 7 e2 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95-08-15 Z/1971/11 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-16
71. 7.90 1 e4 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99-03-05 Z/4019/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
72. 7.90 1 e11 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92-05-30 Z/2950/11 Sen LD Łódź (1) 2019-01-26  KN   SKN  
73. 7.91 2 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99-07-14 Z/0307/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  KNF   SKN  
74. 7.91 1 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04-03-27 Z/3798/17 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
75. 7.92 3 e3 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
76. 7.92 4 e15 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-02-01 Z/0679/18 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
77. 7.92 4 e4 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01-08-06 Z/2758/17 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
78. 7.92 1 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04-01-17 Z/0450/17 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
79. 7.93 4 f5 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  SKN  
80. 7.93 1 e6 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01-10-27 Z/3543/18 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
81. 7.94 3 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95-10-31 Z/0576/17 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
82. 7.94 4 f4 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97-02-28 Z/1542/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
83. 7.94 5 e1 LIS Klaudia MKL Toruń 02-04-08 Z/1806/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
84. 7.94 5 e4 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01-11-18 Z/0153/16 U20 PM Toruń (M) 2019-02-09
85. 7.96 1 e5 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01-07-03 Z/5568/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
86. 7.96 4 fB GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Lublin (2) 2019-01-26  ZKN   SKN  
87. 7.96 3 e5 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02-03-18 Z/2927/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
88. 7.96 1 e4 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04-03-28 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
89. 7.96 1 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99-04-14 Z/0382/15 U23 WP Kalisz (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
90. 7.96 3 e1 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-11-28 Z/0163/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
91. 7.97 5 fB OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U18 LU Lublin (2) 2019-01-26  ZKN  
92. 7.97 1 s2 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-10-15 Z/1634/14 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
93. 7.97 4 e1 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02-06-15 Z/4590/15 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
94. 7.97 4 e3 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02-05-18 Z/0952/16 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
95. 7.97 1 f2 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02-04-20 Z/2039/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
96. 7.98 1 e5 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05-01-01 U16 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!
97. 7.98 6 e2 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97-10-26 Z/1683/13 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
98. 7.99 2 e6 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05-03-26 Z/3649/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
99. 7.99 1 e9 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03-10-14 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
100. 7.99 1 e9 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice (MKS-MOS Katowice) 98-10-17 Z/1500/16 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02
101. 7.99 5 e4 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01-05-22 Z/6413/15 U20 PK Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
102. 7.99 3 f2 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02-04-27 Z/0493/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09
103. 8.00 2 e1 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02-08-30 Z/3127/16 U18 PK Mielec (2) 2019-01-12  ZKN  
104. 8.00 5 e3 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98-04-14 Z/0545/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
105. 8.00 2 e5 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01-11-06 Z/3308/15 U20 DS Spała (M) 2019-01-20
106. 8.01 2 e9 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Spała (M) 2019-01-20 LDK!  KNF   SKN  
107. 8.01 3 e6 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03-09-27 Z/0868/15 U18 WP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
108. 8.02 2 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 99-07-13 Z/0364/18 U23 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
109. 8.02 5 e5 GROT Aneta RKS Łódź 79-09-22 Z/3027/16 Weteran LD Toruń (1) 2019-01-27
110. 8.02 1 e7 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U18 LB Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
111. 8.02 7 e2 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01-08-01 Z/0789/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02
112. 8.02 1 e3 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02-06-12 Z/2823/16 U18 ZP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
113. 8.02 6 e4 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01-04-28 Z/2227/15 U20 LD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
114. 8.03 2 e12 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00-09-30 Z/1648/15 U20 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05  KNF   SKN  
115. 8.03 3 e9 BIŃKOWSKA Julia RLTL ZTE Radom 01-12-29 Z/0508/19 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
116. 8.03 2 e1 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04-03-24 Z/0743/18 U16 DS Toruń (1) 2019-01-26
117. 8.03 1 e7 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  KNF   SKN  
118. 8.04 5 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03-07-06 Z/3192/17 U18 SK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
119. 8.04 4 s3 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 98-08-11 Z/1018/14 U23 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
120. 8.04 2 e4 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01-07-27 Z/2049/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
121. 8.04 1 e6 ORŁOWSKA Marta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 93-04-03 Z/0123/11 Sen PK Lublin (2) 2019-01-26
122. 8.04 2 e3 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02-08-15 Z/0123/17 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02
123. 8.04 7 e7 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01-03-18 Z/1754/17 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
124. 8.05 1 e7 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02-09-07 Z/3077/18 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
125. 8.05 1 f2 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01-02-06 Z/0438/18 U20 LD Łódź (1) 2019-02-02
126. 8.06 2 e7 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03-04-05 Z/3343/17 U18 KP Toruń (1) 2019-01-13  ZKN  
127. 8.06 6 e3 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97-06-19 Z/1561/13 U23 DS Spała (M) 2019-01-20
128. 8.06 3 e5 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01-03-12 Z/2803/15 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20  ZKN   SKN  
129. 8.06 2 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-07-17 Z/0894/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
130. 8.07 3 e1 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01-03-28 Z/2113/15 U20 PK Mielec (2) 2019-01-12
131. 8.07 1 f2 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
132. 8.08 7 e1 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95-09-24 Z/0349/16 Sen WP Toruń (1) 2019-01-19
133. 8.08 2 e4 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01-01-12 Z/5436/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
134. 8.08 4 e9 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U20 LB Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
135. 8.08 1 e10 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04-08-06 Z/0711/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
136. 8.09 2 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04-06-27 Z/2462/17 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
137. 8.09 5 e3 ADASZAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-07-22 Z/0677/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19
138. 8.09 7 e3 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02-06-03 Z/2037/16 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
139. 8.09 1 e8 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-06 Z/0071/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
140. 8.09 4 e3 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01-02-12 Z/4625/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
141. 8.09 5 e3 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00-04-28 Z/5539/15 U20 WN Toruń (1) 2019-02-02
142. 8.10 0 e SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra (UMKS Iskra WolsztynZLKL Zielona Góra) 02-04-26 Z/3056/16 U18 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28  ZKN  
143. 8.10 1 e3 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02-05-15 Z/2474/18 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
144. 8.10 4 e18 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 Z/2433/15 U20 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
145. 8.11 4 e1 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska (LKS Narew Kurpiewski Łomża) 99-08-25 Z/2549/15 U23 LU Lublin (2) 2019-01-19
146. 8.11 4 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03-03-04 Z/3852/18 U18 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
147. 8.11 3 e1 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-01-14 Z/1058/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
148. 8.11 2 e20 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
149. 8.11 7 fB DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/6101/15 U20 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
150. 8.11 3 e7 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02-03-23 Z/1576/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
151. 8.12 3 e11 DZIEMIDZIK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-05-16 Z/0895/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
152. 8.12 2 f2 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław (KS AZS AWF WrocławWLKS Wrocław) 99-05-24 Z/0680/15 U23 DS Łódź (1) 2019-02-02
153. 8.12 5 e1 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01-08-24 Z/4810/15 U20 LD Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
154. 8.13 1 f2 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03-03-03 Z/2312/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
155. 8.13 3 fB FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01-04-13 Z/2339/16 U20 PK Mielec (2) 2019-01-12  ZKN  
156. 8.13 4 e4 BARCZ Weronika AZS Łódź 02-10-28 Z/2583/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN   SKN  
157. 8.13 8 e2 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98-01-12 Z/0179/14 U23 MZ Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
158. 8.13 5 e3 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 Z/0767/13 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
159. 8.14 1 e19 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03-04-12 Z/1090/17 U18 ZP Szczecin (2) 2019-01-19  ZKN  
160. 8.14 3 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03-11-15 Z/1155/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
161. 8.14 6 e4 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01-07-24 Z/2953/17 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
162. 8.15 3 e4 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05-12-17 Z/3467/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
163. 8.15 1 ADAMSKA Marta MKS Kusy Szczecin 04-01-08 Z/2593/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
164. 8.15 2 e10 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03-04-11 Z/3000/17 U18 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
165. 8.15 1 e21 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00-06-24 Z/1533/15 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
166. 8.15 8 e5 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95-02-21 Z/3611/11 Sen WP Toruń (1) 2019-01-27
167. 8.15 7 e3 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00-03-19 Z/0485/18 U20 MZ Toruń (1) 2019-02-02
168. 8.16 1 e6 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 Z/3010/15 U20 WN Toruń (1) 2019-01-13  KNF   SKN  
169. 8.16 2 f2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Łódź (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
170. 8.16 8 e1 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73-10-16 Z/0393/17 Weteran MZ Toruń (1) 2019-02-02
171. 8.16 3 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05-11-01 Z/5733/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
172. 8.17 4 e4 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02-05-29 Z/5101/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
173. 8.17 3 e2 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03-10-19 Z/2180/17 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!
174. 8.17 4 f2 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00-06-02 Z/2805/15 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
175. 8.17 3 e11 KRÓLAK Liliana AZS Łódź 01-12-08 Z/2045/15 U20 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
176. 8.17 3 RYDELEK Alicja MKS Kusy Szczecin 02-11-11 Z/1771/16 U18 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
177. 8.17 2 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03-10-13 Z/4503/17 U18 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!
178. 8.18 2 f3 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03-12-21 Z/1924/17 U18 DS Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!  ZKN  
179. 8.18 2 e2 PIECZYŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLUKS Czapla Białe Błota) 02-03-11 Z/2402/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-13
180. 8.18 4 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 03-03-16 Z/2281/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
181. 8.18 1 e4 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96-04-19 Z/0938/12 Sen WP Toruń (1) 2019-02-02
182. 8.19 5 e1 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-05-05 Z/0890/13 U23 LU Lublin (2) 2019-01-19
183. 8.19 1 e1 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
184. 8.20 2 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99-09-04 Z/2191/15 U23 WN Dresden (GER) (2) 2018-12-15
185. 8.20 5 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02-01-08 Z/0257/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
186. 8.20 1 e10 WASZKIEWICZ Hanna WLKS Wrocław 02-08-17 Z/0556/19 U18 DS Toruń (1) 2019-01-27
187. 8.20 2 f2 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00-10-20 Z/0419/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
188. 8.21 3 e18 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00-01-26 Z/2324/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
189. 8.21 1 e5 ZIELIŃSKA Jessika GKS Olimpia Grudziądz 03-10-14 Z/1126/19 U18 KP Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
190. 8.21 3 e10 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02-07-20 Z/2149/16 U18 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
191. 8.22 0 e1 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04-08-14 Z/0946/18 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
192. 8.22 1 e2 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04-07-27 Z/0467/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
193. 8.22 2 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-25 Z/0846/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
194. 8.23 1 e15 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05-03-07 Z/0457/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
195. 8.23 1 e5 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04-04-25 Z/3764/17 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
196. 8.24 3 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04-03-29 Z/0854/18 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01 LDK!
197. 8.24 1 s5 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-02-20 Z/3731/17 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
198. 8.24 2 e5 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 03-05-07 Z/1125/17 U18 WN Toruń (1) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
199. 8.24 2 e9 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-01-11 Z/3028/16 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
200. 8.24 2 e1 TYLAK Martyna ULKS Muflon Bielawa 03-08-02 Z/0839/17 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!
201. 8.24 3 ŁYSKOWKA Maja UKS 12 Kalisz 04-01-01 Z/1052/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
202. 8.25 4 f2 DOKSA Maja MKL Toruń 05-04-03 Z/2304/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
203. 8.26 2 e6 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 05-02-12 Z/4661/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
204. 8.26 3 f3 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02-06-26 Z/0154/16 U18 WN Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
205. 8.26 2 e7 POKRZYWNIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 99-07-14 Z/3264/15 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02
206. 8.27 1 s2 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 04-03-18 Z/2500/18 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
207. 8.27 1 s8 BĄBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05-11-14 Z/0814/18 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
208. 8.27 3 f2 WIŚNIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03-05-11 Z/2314/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
209. 8.27 1 e1 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04-01-16 Z/3537/17 U16 MZ Łódź (1) 2019-01-13
210. 8.27 3 e5 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01-11-02 Z/3200/17 U20 PM Toruń (1) 2019-01-13  ZKN  
211. 8.27 3 e9 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 03-07-09 Z/0047/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
212. 8.27 1 e4 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03-08-08 Z/1920/17 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!
213. 8.27 2 e8 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98-01-28 Z/1333/14 U23 LD Łódź (1) 2019-02-02
214. 8.27 6 e1 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03-10-05 Z/0378/17 U18 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!
215. 8.27 5 e2 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03-08-12 Z/1019/17 U18 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!
216. 8.28 2 s2 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99-09-27 Z/0362/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
217. 8.28 1 s1 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04-09-29 Z/4649/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
218. 8.28 2 e12 KWASIBORSKA Julia MKS Durasan Płońsk 04-01-20 Z/2103/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-19
219. 8.28 3 e5 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03-12-29 Z/0193/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
220. 8.28 2 MARSZEWSKA Natalia MKS Kusy Szczecin 05-09-04 Z/5022/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
221. 8.28 3 e8 SZTANGRECIAK Julia LUKS Strzałków 02-07-20 Z/4129/17 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
222. 8.28 5 e18 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00-07-25 Z/2103/15 U20 WN Warszawa (M) 2019-01-26
223. 8.28 1 e9 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01-07-26 Z/0592/15 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27
224. 8.28 3 e4 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04-09-02 Z/0297/16 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
225. 8.28 5 f2 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05-02-01 Z/3903/16 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
226. 8.29 1 e11 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01-05-22 Z/1653/15 U20 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
227. 8.29 3 e1 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03-02-13 Z/3446/17 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!
228. 8.29 3 e5 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01-02-15 Z/1555/16 U20 SL Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
229. 8.29 5 e9 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01-04-19 Z/3020/16 U20 SL Spała (M) 2019-01-20 LDK!
230. 8.29 7 e6 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01-10-04 Z/2152/16 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
231. 8.30 3 WIĘCEK Antonina MKS Kusy Szczecin 05-01-31 Z/1139/19 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
232. 8.30 1 e5 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04-08-28 Z/0304/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
233. 8.31 1 fC JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00-12-12 Z/5145/15 U20 PK Mielec (2) 2019-01-12
234. 8.31 3 e8 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01-10-09 Z/4618/15 U20 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19  ZKN  
235. 8.31 3 e9 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02-01-02 Z/3794/16 U18 WP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
236. 8.32 2 s6 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04-06-20 Z/1122/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
237. 8.32 1 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 00-12-20 Z/3614/15 U20 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
238. 8.32 5 e8 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05-04-15 Z/1563/18 U16 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19 LDK!
239. 8.32 4 f5 SMOLSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 03-02-04 Z/2415/17 U18 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
240. 8.32 4 e5 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01-01-12 Z/6309/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
241. 8.32 1 e1 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04-05-20 Z/5095/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
242. 8.32 4 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04-05-12 Z/0754/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16
243. 8.32 1 f2 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04-01-21 Z/0853/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16
244. 8.33 2 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03-05-20 Z/3385/16 U18 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
245. 8.33 2 s2 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik (TL ROW Rybnik) 02-05-19 Z/3458/15 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
246. 8.33 2 e19 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01-04-29 Z/0644/18 U20 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
247. 8.33 2 e2 HUK Oliwia AML Słupsk 04-01-16 Z/4648/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
248. 8.33 1 e14 GRABLOWSKA Natalia RKS Rumia 01-10-06 Z/2236/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
249. 8.34 3 e6 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01-04-21 Z/3687/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-13
250. 8.34 1 e5 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03-06-26 Z/0458/17 U18 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
251. 8.34 3 f3 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-05-27 Z/2407/17 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
252. 8.34 6 e1 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 02-03-06 Z/2685/17 U18 WN Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
253. 8.34 1 e2 GAMROT Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 05-02-24 Z/0441/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
254. 8.35 3 s5 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01-09-08 Z/1805/16 U20 KP Toruń (1) 2018-12-08
255. 8.35 0 e1 NAJWER Julia WLKS Wrocław 02-04-20 Z/2432/16 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
256. 8.35 1 e3 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04-05-26 Z/0742/18 U16 DS Toruń (1) 2019-01-26
257. 8.35 6 GOEBEL Alicja UKS Czwórka Żory 03-03-30 Z/0801/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
258. 8.35 4 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05-01-29 Z/0401/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
259. 8.36 0 e MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!  ZKN  
260. 8.36 1 s3 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01-10-30 Z/2781/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
261. 8.36 2 KADŁUBOWICZ Weronika MKS Gniezno 02-05-17 U18 WP Kalisz (1) 2019-01-12
262. 8.36 2 fC MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03-10-14 Z/3935/17 U18 PK Mielec (2) 2019-01-12
263. 8.36 4 f2 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03-03-28 Z/2460/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
264. 8.36 7 e6 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99-03-19 Z/1839/16 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
265. 8.36 4 e9 KSIĄŻEK Julia AML Słupsk 02-04-30 Z/0017/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
266. 8.36 5 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 04-11-01 Z/0650/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
267. 8.37 1 e3 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05-01-25 Z/3470/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
268. 8.37 7 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 03-01-29 Z/1380/17 U18 OP Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
269. 8.37 5 e9 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03-06-21 Z/2605/16 U18 ZP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
270. 8.37 1 s1 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06-11-25 Z/0356/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
271. 8.37 2 e15 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 05-05-19 Z/0936/19 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02
272. 8.37 3 e15 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04-08-22 Z/0458/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
273. 8.37 1 e5 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03-04-27 Z/1441/17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
274. 8.37 1 e5 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02-02-16 Z/2140/16 U18 WP Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
275. 8.37 3 e8 MOSZURA Julia RKS Łódź 02-01-07 Z/3541/16 U18 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
276. 8.37 1 s1 MERESIŃSKA Hanna MKL Szczecin 03-02-09 Z/0685/17 U18 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
277. 8.38 1 e1 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-01-11 Z/1091/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
278. 8.38 2 e4 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02-04-22 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
279. 8.38 1 e9 OSTRYCHARCZYK Ines KS Gwardia Piła 03-11-03 Z/0229/17 U18 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
280. 8.39 1 s6 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04-09-28 Z/0048/16 U16 KP Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
281. 8.39 5 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04-07-13 Z/2461/17 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
282. 8.39 2 e6 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03-05-30 Z/3968/17 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
283. 8.39 3 e5 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04-07-04 Z/0892/18 U16 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!
284. 8.39 1 e8 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 05-06-06 Z/0059/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
285. 8.39 4 f3 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-12-09 Z/0055/16 U18 WN Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
286. 8.39 6 e8 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01-07-11 Z/3037/16 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27
287. 8.39 6 e11 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05-09-02 Z/6554/15 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
288. 8.39 2 e5 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03-10-14 Z/3182/16 U18 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
289. 8.39 3 f2 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00-05-30 Z/4793/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
290. 8.40 4 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04-04-29 Z/1259/18 U16 DS Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
291. 8.40 3 e6 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
292. 8.41 3 e9 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00-02-24 Z/1609/15 U20 DS Łódź (1) 2019-01-13  ZKN  
293. 8.41 1 e7 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 02-03-04 Z/3253/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
294. 8.41 3 e12 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01-02-22 Z/3487/16 U20 LD Łódź (1) 2019-01-26
295. 8.41 1 e2 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
296. 8.41 1 e8 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03-07-10 Z/3759/17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
297. 8.42 1 s2 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15  ZKN   SKN  
298. 8.42 0 e KOTOWICZ Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 04-08-05 Z/0770/18 U16 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
299. 8.42 0 e PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02-09-22 Z/0485/16 U18 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
300. 8.42 4 e1 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03-08-02 Z/1763/17 U18 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
60 K pomiar ręczny
1. 0.4 r 4e2 KRZEMIŃSKA Natalia MKS Kusy Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
150 K
1. 19.12 2 s1 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01-05-04 Z/4607/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  ZKN  
2. 19.22 3 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!  ZKN   SKN  
3. 19.82 2 s1 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00-03-17 Z/3310/15 U20 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
4. 19.99 4 s1 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
5. 20.52 5 s2 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-13 Z/1264/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
6. 20.85 3 s3 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03-06-24 Z/4040/17 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
7. 21.43 3 s3 BĄK Agata RMKS Rybnik 02-08-02 Z/2439/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
8. 21.83 3 s4 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 05-01-23 Z/0636/19 U16 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
200 K
1. 23.71 1 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
2. 23.87 1 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
3. 24.00 2 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Toruń (M) 2019-02-17  KN   SKN  
4. 24.08 1 f3 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00-09-21 Z/4569/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
5. 24.23 2 s7 GAJDA Diana SSA Legia 1926 Warszawa 96-02-01 Z/1786/12 Sen MZ Lubbock (USA) (2) 2019-01-26
6. 24.34 1 s2 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88-04-28 Z/2191/11 Sen KP Toruń (1) 2019-01-27  KN   SKN  
7. 24.38 4 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98-01-17 Z/0466/14 U23 SL Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
8. 24.39 1 e1 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
9. 24.40 1 e8 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U20 KP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN   SKN  
10. 24.41 2 e1 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
11. 24.49 2 e3 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
12. 24.54 3 e2 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96-08-13 Z/1273/13 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-17
13. 24.55 1 s16 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96-04-26 Z/1473/12 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-27
14. 24.60 2 s2 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94-09-04 Z/4330/11 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-27
15. 24.75 2 s2 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
16. 24.81 3 s2 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99-03-08 Z/3620/15 U23 DS Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
17. 24.82 2 s3 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96-06-07 Z/1146/12 Sen PM Toruń (1) 2019-01-27  SKN  
18. 24.82 1 f4 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01-06-09 Z/2047/16 U20 PK Toruń (M) 2019-02-10  ZKN   SKN  
19. 24.83 1 e2 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01-08-13 Z/1575/16 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
20. 24.89 4 e2 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98-12-03 Z/0261/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17
21. 24.92 2 e6 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01-10-27 Z/3543/18 U20 PM Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
22. 24.94 2 f4 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00-06-17 Z/4472/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
23. 24.99 1 s1 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98-12-16 Z/1497/14 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
24. 25.02 2 e2 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04-11-01 Z/4615/17 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
25. 25.03 1 e4 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92-10-30 Z/0286/11 Sen ZP Toruń (1) 2019-02-02  KN   SKN  
26. 25.03 2 e10 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00-09-17 Z/3835/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
27. 25.07 3 s2 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92-02-27 Z/2785/11 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-27
28. 25.09 2 s4 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00-07-10 Z/1473/15 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
29. 25.12 3 s1 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96-01-22 Z/0909/12 Sen PM Toruń (1) 2019-01-27  SKN  
30. 25.14 4 s1 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95-04-16 Z/1477/11 Sen SL Toruń (1) 2019-01-27  SKN  
31. 25.22 1 s5 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-01-08 Z/1569/12 Sen KP Toruń (1) 2019-01-27
32. 25.25 2 s1 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97-02-28 Z/1542/13 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
33. 25.26 4 s3 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-05-09 Z/0109/16 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
34. 25.28 1 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03-09-24 Z/1634/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
35. 25.30 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99-12-15 Z/2554/15 U23 DS Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
36. 25.38 1 s2 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
37. 25.38 2 e9 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01-05-09 Z/3464/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  KNF   SKN  
38. 25.42 3 s2 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02-01-20 Z/5826/15 U18 PM Toruń (2) 2019-01-19  ZKN  
39. 25.42 2 s1 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02-08-30 Z/3127/16 U18 PK Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
40. 25.43 4 e2 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00-09-30 Z/1648/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
41. 25.52 2 s1 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
42. 25.53 1 e3 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U20 LB Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
43. 25.53 3 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-02-01 Z/0679/18 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
44. 25.54 4 s6 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01-05-04 Z/4607/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
45. 25.59 2 s3 WSOŁEK Aleksandra