60 M
1. 7.53 1 f3 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05-05-21 Z/5432/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 7.56 2 f3 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 7.70 2 e10 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 Z/3095/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
4. 7.82 8 e2 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
5. 7.88 7 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
6. 7.91 4 s8 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 Z/3093/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
7. 7.91 2 e1 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
8. 7.93 2 e3 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 7.95 4 e9 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
10. 8.24 3 s5 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
11. 8.31 1 e2 PŁONKA Jakub LKS Brzezina Osiek 04-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 8.49 3 e1 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 Z/4007/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
13. 8.49 6 e3 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
14. 8.65 7 e11 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
15. 8.84 2 e2 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
16. 8.90 4 e1 NIEZABITOWSKI Jan MKS Rabka-Zdrój 05-10-23 Z/1423/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
17. 9.03 5 e10 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
18. 9.07 3 e2 PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05-12-19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
19. 9.14 4 e2 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
20. 9.33 5 s4 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
21. 10.08 5 e2 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 Z/3327/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
22. 10.24 6 e2 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 Z/3330/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
23. 10.84 5 e1 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 Z/3325/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
200 M
300 M
1. 38.67 2 s2 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
400 M
600 M
1. 1:30.26 3 s2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!
800 M
1. 2:21.08 3 s1 SRAGA Jakub KS Victoria Trzebinia 05-01-24 Z/1650/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
1000 M
1. 2:49.26 10 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
1500 M
2000 M
3000 M
60p(83.8/8.5) M
60p(91.4/8.9) M
1. 9.12 3 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 9.41 7 e1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
3. 10.98 2 s1 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 11.38 6 s1 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 11.45 7 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
6. 12.02 3 s2 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
60p(91.4) M
60p(99.1) M
60p M
Wzwyż M
1. 1.60 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
2. 1.60 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 1.55 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
4. 1.50 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 1.50 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
NM ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Tyczka M
W dal M
1. 6.04 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 5.57 10  BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 5.43 11  DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 5.04 13  SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 4.99 5 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
6. 4.82 17  GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 Z/4007/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 4.79 9 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
8. 4.72 20  BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 4.72 21  NIEZABITOWSKI Jan MKS Rabka-Zdrój 05-10-23 Z/1423/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
10. 4.47 24  KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
11. 4.37 25  ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 4.32 26  PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
13. 4.16 30  OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
14. 4.06 31  IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
15. 4.02 33  ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
16. 3.90 37  PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05-12-19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 9.59 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-29 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 9.16 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 Z/3330/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 9.04 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 8.10 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 6.38 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 Z/3327/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 6.27 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 6.20 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 Z/3325/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Kula (6) M
4x200 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 14.843641996384 sekund