60 M
1. 8.31 3 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 Z/2783/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 8.36 5 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
3. 8.59 2 f2 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-01-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 8.65 2 s8 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 8.74 2 s5 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
6. 8.86 1 e8 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 9.00 2 e6 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 9.29 7 s2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
9. 9.31 2 e4 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
10. 9.34 3 e5 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-06-26 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
11. 9.39 7 s3 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
12. 9.41 7 s6 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
13. 9.41 3 e4 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 Z/4992/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
14. 9.45 4 e4 GORCZYCA Piotr UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 9.50 1 e9 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
16. 9.57 5 e4 GWIAZDOŃ Filip UKS Polfin Oświęcim 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
17. 9.66 5 e5 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-06-19 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
18. 9.93 1 e16 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 Z/2947/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
19. 9.99 2 e7 KRAMARCZYK Nataniel MKS Rabka-Zdrój 06-12-06 Z/1658/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
20. 10.06 7 s3 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
21. 10.11 3 e7 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07-10-01 Z/2956/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
22. 10.24 3 e6 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 06-06-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
23. 10.31 2 e16 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07-03-30 Z/2962/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
24. 10.40 7 e5 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
25. 10.53 4 e7 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07-03-07 Z/2951/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
26. 10.54 4 e6 GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07-08-28 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
27. 10.56 5 e6 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
28. 10.62 6 e6 KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07-12-03 Z/3335/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
29. 10.85 5 e7 JĘDROCHA Dawid UKS Jedynka Tokarnia 07-07-20 Z/1453/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
30. 11.09 3 e16 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 07-03-24 Z/5672/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
200 M
300 M
400 M
600 M
800 M
1. 2:48.86 3 s2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
1000 M
1500 M
2000 M
3000 M
60p(83.8/8.5) M
1. 11.53 3 s2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 11.69 2 s2 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 12.25 2 s1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 12.26 3 s1 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-06-26 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 12.45 4 s1 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 13.45 6 s2 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
60p(91.4/8.9) M
60p(91.4) M
60p(99.1) M
60p M
Wzwyż M
1. 1.45 3 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 Z/2783/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 1.35 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 1.10 GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07-08-28 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
NM KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07-12-03 Z/3335/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Tyczka M
W dal M
1. 4.51 2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 4.40 3 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
3. 4.30 29 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
4. 3.73 34 LACH Bartłomiej UKS Gminy Brzeszcze 07-04-14 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
5. 3.53 36 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
6. 3.49 15 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
W dal strefa M
1. 4.74 18  GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
2. 4.71 22  TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 4.48 23  WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 4.24 27  WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 4.12 29  LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 Z/4992/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 4.10 30  KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 4.04 32  BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 4.02 34  ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-06-26 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 4.01 35  KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-01-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
10. 3.90 36  WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
11. 3.83 39  ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
12. 3.69 44  WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
13. 3.44 51  BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
14. 3.40 52  SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
15. 3.37 53  GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07-08-28 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
16. 3.20 55  KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07-12-03 Z/3335/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Trójskok M
Kula (3) M
1. 10.12 2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
Kula (4) M
1. 8.18 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
2. 7.10 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 6.72 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 6.60 FALKOWSKI Oskar UKS Sokół Zator 06-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 5.60 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 5.20 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Kula (5) M
Kula (6) M
4x200 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 15.672045946121 sekund