60 M
1. 9.13 4 RZ.KOWSKI Adam SKS Kusy Krak闚 08-11-03 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 9.47 6 s4 RAKOCZY Karol MKS Tempo K皻y 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
3. 9.52 2 e8 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo K皻y 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 9.60 3 PIELA Marcel UKS Sok馧 Zator 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 9.61 7 s4 SAxTA Dominik MKS Tempo K皻y 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
6. 9.71 5 PARZ﹗KA Beniamin MKS Rabka-Zdr鎩 09-10-13 Z/1655/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
7. 9.96 3 e9 PALIWODA Leon UKS Sok馧 Zator 08-05-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 9.97 3 s1 PITUCH Aleksander SKS Kusy Krak闚 09-01-24 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
9. 10.05 2 e10 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
10. 10.17 4 e10 LE吉IAK Bart這miej UKS Jedynka Tokarnia 08-09-01 Z/5685/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
11. 10.30 2 e11 RYCHLIK Filip UKS Sok馧 Zator 10-01-22 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 10.45 3 e11 PAPROCKI Adam MKS Rabka-Zdr鎩 08-08-03 Z/1420/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
13. 10.52 4 e9 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
14. 10.54 5 e8 ZAJ。 Samuel MKS Rabka-Zdr鎩 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
15. 10.54 5 e9 O吐笈KA Karol SKS Kusy Krak闚 09-05-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
16. 10.55 5 e10 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
17. 10.62 6 e9 SZWAGRZYK Jakub UKS Sok馧 Zator 11-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
18. 10.69 6 e10 DRU涔AWIECKI David UKS Jedynka Tokarnia 09-01-02 Z/1456/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
19. 11.06 6 e8 MENTLEWICZ Jakub LKS K這s Olkusz 09-12-16 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
20. 11.24 7 e9 PAWLIK Krystian SKS Kusy Krak闚 08-04-06 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
21. 11.37 4 e11 ROMANIAK Szymon UKS Jedynka Tokarnia 09-07-28 Z/2945/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
22. 11.38 7 e8 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdr鎩 08-12-07 Z/1421/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
23. 11.45 3 s11 SZOJDA Mateusz UKS Polfin O鈍i璚im 11-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
200 M
300 M
400 M
600 M
800 M
1000 M
1500 M
2000 M
3000 M
60p(83.8/8.5) M
60p(91.4/8.9) M
60p(91.4) M
60p(99.1) M
60p M
Wzwy M
1. 1.25 9 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo K皻y 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
Tyczka M
W dal M
1. 3.88 31 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo K皻y 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
2. 3.75 33 RAKOCZY Karol MKS Tempo K皻y 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
3. 3.74 2 s2 PITUCH Aleksander SKS Kusy Krak闚 09-01-24 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
4. 3.68 35 SAxTA Dominik MKS Tempo K皻y 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
5. 3.65 4 s2 RZ.KOWSKI Adam SKS Kusy Krak闚 08-11-03 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
W dal strefa M
1. 3.88 38  KOSOWSKI Kamil MKS Tempo K皻y 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 3.72 40  PITUCH Aleksander SKS Kusy Krak闚 09-01-24 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 3.71 41  RAKOCZY Karol MKS Tempo K皻y 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 3.70 42  DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 3.70 43  RZ.KOWSKI Adam SKS Kusy Krak闚 08-11-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 3.62 45  PIELA Marcel UKS Sok馧 Zator 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 3.55 47  SAxTA Dominik MKS Tempo K皻y 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 3.54 46  PARZ﹗KA Beniamin MKS Rabka-Zdr鎩 09-10-13 Z/1655/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 3.50 48  O吐笈KA Karol SKS Kusy Krak闚 09-05-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
10. 3.50 49  ZAJ。 Samuel MKS Rabka-Zdr鎩 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
11. 3.45 50  PALIWODA Leon UKS Sok馧 Zator 08-05-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 3.20 54  OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
13. 3.00 56  PAWLIK Krystian SKS Kusy Krak闚 08-04-06 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
Tr鎩skok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
4x200 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska幡ikiem na ikon poka瞠 zmiany klubowe | Klikni璚ie przej軼ie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 7.6663219928741 sekund