60 K
1. 7.83 1 e8 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
2. 8.03 1 e7 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  KNF   SKN  
3. 8.72 5 e8 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
4. 8.84 5 e5 MUSIAŁ Aneta niest. Kraków 99-06-01 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
150 K
200 K
1. 25.78 0 s2 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02  ZKN  
2. 25.81 2 s4 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 26.20 2 s6 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
4. 29.23 6 s10 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
300 K
1. 40.37 1 s4 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 41.66 5 s7 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
3. 48.09 3 s10 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
400 K
1. 56.06 4 e1 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 59.76 1 s1 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98-07-09 Z/0993/14 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
600 K
800 K
1000 K
DNF KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków () 99-03-15 Z/2407/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
1500 K
3000 K
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.0) K
60p(76.2) K
60p K
1. 7.95 1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
Wzwyż K
W dal K
1. 6.08 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeczcze (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
2. 5.32 2 f6 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99-07-26 Z/4528/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
W dal strefa K
Trójskok K
1. 13.28 2 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
1. 15.59 3 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98-07-10 Z/1321/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 13.43 7 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97-04-21 Z/1361/13 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
Chód 3 K
4x200 K
4x400 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 6.1304960250854 sekund