50 K
60 K
1. 7.34 1 e2 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  KNF   SKN  
2. 7.36 1 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00-09-21 Z/4569/15 U20 SL Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
3. 7.56 3 f3 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01-05-09 Z/3464/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  KNF   SKN  
4. 7.60 4 f3 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
5. 7.61 4 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01-06-09 Z/2047/16 U20 PK Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
6. 7.62 1 e6 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Wrze¶nia 00-06-17 Z/4472/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
7. 7.63 1 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!  KNF   SKN  
8. 7.63 3 e2 GˇSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01-10-20 Z/3488/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-16 LDK!  ZKN  
9. 7.66 2 f4 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01-08-13 Z/1575/16 U20 KP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
10. 7.67 3 ŁO¦ Lucyna KL Iskra Białogard 01-05-02 Z/5288/15 U20 ZP Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
11. 7.70 1 f2 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01-05-04 Z/4607/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
12. 7.70 3 e3 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00-01-05 Z/4258/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03
13. 7.70 3 e7 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 Z/2836/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
14. 7.70 3 f4 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00-09-17 Z/3835/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
15. 7.71 4 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
16. 7.73 4 f4 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00-03-17 Z/3310/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-09
17. 7.75 3 f2 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00-08-19 Z/0884/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
18. 7.78 1 s1 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00-10-13 Z/5069/15 U20 ZP Szczecin (2) 2019-01-19  ZKN   SKN  
19. 7.78 6 e2 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00-07-10 Z/1473/15 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
20. 7.79 1 f2 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamo¶ć 00-06-16 Z/5234/15 U20 LU Lublin (2) 2019-01-19  ZKN  
21. 7.79 5 f4 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00-06-23 Z/4999/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09
22. 7.82 2 e6 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01-01-25 Z/0004/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
23. 7.83 1 fB ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU Lublin (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
24. 7.88 6 e7 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01-11-26 Z/1895/16 U20 KP Toruń (M) 2019-02-09
25. 7.89 3 e2 ¦WIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00-09-30 Z/0023/15 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02
26. 7.92 4 e4 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01-08-06 Z/2758/17 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
27. 7.93 1 e6 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01-10-27 Z/3543/18 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
28. 7.94 5 e4 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01-11-18 Z/0153/16 U20 PM Toruń (M) 2019-02-09
29. 7.96 1 e5 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01-07-03 Z/5568/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
30. 7.96 4 fB GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Lublin (2) 2019-01-26  ZKN   SKN  
31. 7.99 5 e4 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01-05-22 Z/6413/15 U20 PK Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
32. 8.00 2 e5 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01-11-06 Z/3308/15 U20 DS Spała (M) 2019-01-20
33. 8.02 7 e2 KOWALSKA Sara O¦ AZS Poznań 01-08-01 Z/0789/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02
34. 8.02 6 e4 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01-04-28 Z/2227/15 U20 LD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
35. 8.03 2 e12 NEUMANN Sara UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00-09-30 Z/1648/15 U20 WP ¦roda Wlkp. (2) 2019-01-05  KNF   SKN  
36. 8.03 3 e9 BIŃKOWSKA Julia RLTL ZTE Radom 01-12-29 Z/0508/19 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
37. 8.04 2 e4 OSTROWSKA Alicja AZS ŁódĽ 01-07-27 Z/2049/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
38. 8.04 7 e7 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01-03-18 Z/1754/17 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
39. 8.05 1 f2 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01-02-06 Z/0438/18 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-02-02
40. 8.06 3 e5 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01-03-12 Z/2803/15 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20  ZKN   SKN  
41. 8.07 3 e1 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01-03-28 Z/2113/15 U20 PK Mielec (2) 2019-01-12
42. 8.07 1 f2 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
43. 8.08 2 e4 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01-01-12 Z/5436/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
44. 8.08 4 e9 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U20 LB Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
45. 8.09 4 e3 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01-02-12 Z/4625/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
46. 8.09 5 e3 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00-04-28 Z/5539/15 U20 WN Toruń (1) 2019-02-02
47. 8.10 4 e18 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 Z/2433/15 U20 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
48. 8.11 7 fB DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/6101/15 U20 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
49. 8.12 5 e1 OZGA Aleksandra RKS ŁódĽ 01-08-24 Z/4810/15 U20 LD Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
50. 8.13 3 fB FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01-04-13 Z/2339/16 U20 PK Mielec (2) 2019-01-12  ZKN  
150 K
1. 19.12 2 s1 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01-05-04 Z/4607/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  ZKN  
2. 19.82 2 s1 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00-03-17 Z/3310/15 U20 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
3. 19.99 4 s1 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
4. 20.52 5 s2 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-13 Z/1264/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
200 K
1. 24.08 1 f3 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00-09-21 Z/4569/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
2. 24.39 1 e1 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
3. 24.40 1 e8 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U20 KP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN   SKN  
4. 24.75 2 s2 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
5. 24.82 1 f4 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01-06-09 Z/2047/16 U20 PK Toruń (M) 2019-02-10  ZKN   SKN  
6. 24.83 1 e2 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01-08-13 Z/1575/16 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
7. 24.92 2 e6 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01-10-27 Z/3543/18 U20 PM Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
8. 24.94 2 f4 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Wrze¶nia 00-06-17 Z/4472/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
9. 25.03 2 e10 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00-09-17 Z/3835/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
10. 25.09 2 s4 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00-07-10 Z/1473/15 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
11. 25.38 2 e9 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01-05-09 Z/3464/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  KNF   SKN  
12. 25.43 4 e2 NEUMANN Sara UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00-09-30 Z/1648/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
13. 25.53 1 e3 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U20 LB Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
14. 25.54 4 s6 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01-05-04 Z/4607/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
15. 25.59 2 s3 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona (KS Cracovia 1906 Krakówniestowarzyszona) 01-09-15 Z/1746/16 U20 Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
16. 25.63 2 e7 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01-04-28 Z/2227/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
17. 25.70 2 e11 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00-01-14 Z/0142/16 U20 PK Toruń (M) 2019-02-09  ZKN   SKN  
18. 25.75 3 e6 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00-06-23 Z/4999/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09
19. 25.76 2 e8 GˇSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01-10-20 Z/3488/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
20. 25.89 1 s3 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01-01-12 Z/5436/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
21. 25.89 3 e10 OSTROWSKA Alicja AZS ŁódĽ 01-07-27 Z/2049/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
22. 25.90 3 s4 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01-04-29 Z/0644/18 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03
23. 25.93 3 e11 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00-01-26 Z/2324/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
24. 26.02 4 s3 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01-01-14 Z/2074/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
25. 26.03 1 s6 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01-11-18 Z/0153/16 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27
26. 26.05 4 e10 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01-08-06 Z/2758/17 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
27. 26.09 3 s3 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamo¶ć 00-06-16 Z/5234/15 U20 LU Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
28. 26.12 1 s8 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01-06-21 Z/2577/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
29. 26.18 4 e11 ŁO¦ Lucyna KL Iskra Białogard 01-05-02 Z/5288/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
30. 26.27 1 s7 BIŃKOWSKA Julia RLTL ZTE Radom 01-12-29 Z/0508/19 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03
31. 26.30 2 s3 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01-10-09 Z/4618/15 U20 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05  ZKN  
32. 26.32 1 s7 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01-02-15 Z/1555/16 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
33. 26.35 1 e5 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01-02-12 Z/4625/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
34. 26.40 3 s6 JASTRZˇB Izabela MKS Agros Chełm 00-02-10 Z/4184/18 U20 LU Spała (M) 2019-02-03
35. 26.54 2 s16 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 Z/2433/15 U20 MZ Toruń (2) 2019-01-13
36. 26.65 4 e6 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00-03-19 Z/0485/18 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
37. 26.70 1 s10 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00-12-23 Z/2426/15 U20 WN Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
38. 26.70 1 s8 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01-07-03 Z/5568/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03
39. 26.87 4 s2 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00-07-25 Z/2103/15 U20 WN Toruń (2) 2019-01-13
40. 26.89 2 e6 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01-11-26 Z/1895/16 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02
41. 26.90 5 e6 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00-04-28 Z/5539/15 U20 WN Toruń (M) 2019-02-09
42. 26.95 4 e7 NOWAK Aleksandra RKS ŁódĽ 01-01-12 Z/6309/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09
43. 26.97 3 s12 KOWALSKA Sara O¦ AZS Poznań 01-08-01 Z/0789/15 U20 WP Toruń (2) 2019-01-13
44. 27.10 2 s3 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01-10-30 Z/2781/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
45. 27.12 2 s8 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00-10-14 Z/0578/17 U20 DS Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
46. 27.12 1 s11 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01-07-26 Z/0592/15 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27
47. 27.13 0 e1 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00-03-17 Z/3310/15 U20 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
48. 27.16 4 s5 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01-04-21 Z/3687/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-19
49. 27.16 1 s2 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00-02-24 Z/1609/15 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30  ZKN  
50. 27.21 3 s9 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
300 K
1. 38.37 1 e1 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00-07-10 Z/1473/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
2. 39.26 3 s1 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN   SKN  
3. 40.08 1 s1 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01-01-25 Z/0004/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  ZKN  
4. 40.15 2 s1 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
5. 40.24 2 s2 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01-01-14 Z/2074/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
6. 40.33 2 s3 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00-05-16 Z/2676/16 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
7. 40.56 1 s6 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona (KS Cracovia 1906 Krakówniestowarzyszona) 01-09-15 Z/1746/16 U20 Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
8. 40.68 1 s4 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00-10-25 Z/4470/15 U20 PK Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
9. 40.81 1 s1 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU ŁódĽ (1) 2019-01-13  KNF   SKN  
10. 40.89 1 s3 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01-11-02 Z/3200/17 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
11. 40.89 2 s4 NEUMANN Sara UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00-09-30 Z/1648/15 U20 WP Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
12. 41.20 3 s3 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01-06-26 Z/1429/16 U20 PK Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
13. 41.32 3 s5 OSTROWSKA Alicja AZS ŁódĽ 01-07-27 Z/2049/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
14. 41.63 2 s1 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01-05-09 Z/3464/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!  KNF   SKN  
15. 41.65 1 s8 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01-10-27 Z/3543/18 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
16. 41.67 3 s2 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00-10-28 Z/6373/15 U20 WP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
17. 41.68 3 s3 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U20 LB Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
18. 41.73 4 s4 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
19. 41.79 2 s5 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01-10-09 Z/4618/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
20. 42.00 4 s4 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00-12-23 Z/2426/15 U20 WN Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
21. 42.06 3 s1 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01-09-28 Z/0007/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
22. 42.38 2 s6 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00-10-14 Z/0578/17 U20 DS Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
23. 42.49 4 s1 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01-02-12 Z/4625/15 U20 WP Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
24. 42.91 1 s2 JASTRZˇB Izabela MKS Agros Chełm 00-02-10 Z/4184/18 U20 LU ŁódĽ (1) 2019-01-13
25. 43.00 2 s1 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!
26. 43.07 4 s5 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01-10-30 Z/2781/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
27. 43.17 2 s4 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01-10-30 Z/5657/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
28. 43.35 4 s5 BRYCH Wiktoria RKS ŁódĽ 01-10-19 Z/4825/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
29. 43.61 1 s6 GROT Weronika RKS ŁódĽ 00-09-01 Z/6301/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
30. 44.70 4 s3 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-13 Z/1264/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
31. 44.71 2 s9 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01-12-01 Z/2102/15 U20 WN Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
32. 45.13 3 s7 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01-06-10 Z/3156/16 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
33. 45.25 2 s8 JÓ¬WIAK Zofia RKS ŁódĽ 01-06-02 Z/1840/17 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
34. 45.39 1 s5 KOWALSKA Natalia AZS ŁódĽ 00-09-27 Z/2398/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-27
35. 45.42 2 s6 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01-04-25 Z/3394/15 U20 DS Spała (M) 2019-01-20
36. 45.44 3 s6 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01-07-13 Z/2072/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
37. 45.48 3 s6 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00-03-09 Z/2606/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
38. 46.03 1 s11 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01-11-14 Z/2640/16 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
39. 46.22 4 s6 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U20 MA Spała (M) 2019-01-20
40. 46.43 2 s3 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS ŁódĽ 01-02-14 Z/2219/15 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-01-13
41. 46.59 4 s6 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 01-12-15 Z/0901/17 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
42. 46.78 2 s10 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 00-01-02 Z/0173/17 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
43. 47.30 1 e4 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00-05-23 Z/1859/15 U20 PM Toruń (1) 2019-02-02
44. 47.58 4 s9 SOSNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00-05-14 Z/4800/18 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
45. 47.98 1 s1 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01-01-08 Z/0794/16 U20 WP Kalisz (1) 2019-02-02  ZKN  
46. 48.39 2 s1 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01-07-26 Z/0592/15 U20 WP Kalisz (1) 2019-02-02
47. 52.07 5 s6 SKWIERAWSKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01-08-12 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27
300 K nieregulaminowe
1. 43.14 1 s1 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00-03-17 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2. 43.40 2 s1 GˇSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01-10-20 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
300 K pomiar ręczny
1. 45.7 r 3s4 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01-01-04 U20 PM Toruń (2) 2019-01-19
400 K
1. 54.16 1 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
2. 54.17 2 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00-07-10 Z/1473/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
3. 56.11 3 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona (KS Cracovia 1906 Krakówniestowarzyszona) 01-09-15 Z/1746/16 U20 Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
4. 56.43 1 f2 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01-06-26 Z/1429/16 U20 PK Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
5. 56.47 4 NEUMANN Sara UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00-09-30 Z/1648/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
6. 56.56 2 s1 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01-03-23 Z/1548/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
7. 56.57 3 s1 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01-06-20 Z/1766/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
8. 56.75 2 f2 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00-10-25 Z/4470/15 U20 PK Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
9. 57.13 1 e3 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01-11-02 Z/3200/17 U20 PM Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
10. 57.13 5 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01-01-25 Z/0004/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
11. 57.36 2 e3 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01-01-14 Z/2074/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
12. 57.42 2 e5 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U20 LB Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
13. 57.59 5 f2 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00-05-16 Z/2676/16 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN   SKN  
14. 58.58 3 e1 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 00-10-28 Z/6373/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
15. 59.21 3 s2 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
16. 59.34 4 e2 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01-10-09 Z/4618/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
17. 59.40 3 e4 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
18. 59.68 3 e3 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01-02-12 Z/4625/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
19. 60.01 2 s1 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01-09-28 Z/0007/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
20. 60.88 4 e4 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00-02-24 Z/1609/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
21. 61.07 2 s3 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01-02-14 Z/6243/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
22. 61.67 4 s3 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 00-10-28 Z/2839/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
23. 61.75 2 s4 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01-10-29 Z/1772/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03
24. 61.79 1 s1 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00-07-18 Z/3950/15 U20 MZ Toruń (2) 2019-01-13
25. 61.82 2 s2 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00-03-10 Z/0772/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-27
26. 61.82 0 s3 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01-02-15 Z/1555/16 U20 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02  ZKN  
27. 61.97 3 s2 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01-01-08 Z/0794/16 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
28. 62.32 5 e2 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01-07-13 Z/1363/18 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
29. 62.47 2 s1 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01-12-01 Z/2102/15 U20 WN Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
30. 62.52 1 s1 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów (BKL Bełchatów) 01-09-05 Z/4813/15 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
31. 63.45 2 s1 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01-05-05 Z/0729/16 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-01-26  ZKN  
32. 63.79 4 e1 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
33. 63.91 3 s4 GROT Weronika RKS ŁódĽ 00-09-01 Z/6301/15 U20 LD Spała (M) 2019-02-03
34. 64.48 4 s2 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS ŁódĽ 01-02-14 Z/2219/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-27
35. 65.53 4 s4 KLEINSCHMIDT Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01-06-02 Z/1299/19 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27
36. 65.65 3 s1 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01-12-17 Z/2239/17 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13
37. 65.91 5 s1 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00-01-25 Z/5440/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-19
38. 66.39 6 s2 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 01-12-15 Z/0901/17 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
39. 66.77 3 s3 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01-01-04 Z/2991/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27
40. 66.79 3 s1 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 00-01-02 Z/0173/17 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-01-26
41. 67.39 3 s3 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01-04-25 Z/3394/15 U20 DS ŁódĽ (1) 2019-01-26
42. 68.17 5 e1 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01-08-14 Z/0437/16 U20 SK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
DQ JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00-10-14 Z/0578/17 U20 DS Toruń (M) 2019-02-09
400 K nieregulaminowe
1. 65.24 1 s1 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00-07-19 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2. 65.35 2 s1 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01-12-15 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
3. 73.98 3 s1 NICKA Klaudia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01-03-24 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
500 K
1. 1:17.44 1 s1 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 Z/1567/15 U20 ZP Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30  ZKN   SKN  
2. 1:28.71 2 s2 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01-10-31 Z/1152/18 U20 WP ¦roda Wlkp. (2) 2019-01-05  ZKN  
600 K
1. 1:32.80 1 s1 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01-03-23 Z/1548/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
2. 1:33.24 2 s1 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01-06-20 Z/1766/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
3. 1:33.33 1 s3 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  KNF   SKN  
4. 1:33.42 2 s3 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 01-06-12 Z/2788/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN   SKN  
5. 1:35.37 1 s1 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01-04-12 Z/2937/15 U20 PK Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
6. 1:36.47 4 s3 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00-11-17 Z/4337/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
7. 1:37.75 2 s1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
8. 1:38.59 6 s1 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01-08-08 Z/2119/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
9. 1:39.10 2 s1 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00-12-01 Z/2319/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
10. 1:40.83 5 s1 KOWALSKA Natalia AZS ŁódĽ 00-09-27 Z/2398/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
11. 1:41.10 3 s9 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00-07-18 Z/2311/15 U20 WN Toruń (1) 2019-02-02
12. 1:42.51 2 s2 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01-07-13 Z/1363/18 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-27
13. 1:42.88 7 s1 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 00-05-30 Z/0297/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
14. 1:43.85 1 s3 RZEPCZYŃSKA Klaudia O¦ AZS Poznań 01-04-04 Z/6246/15 U20 WP Toruń (2) 2019-01-13
15. 1:43.99 5 s2 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U20 MA Spała (M) 2019-02-03
16. 1:44.49 3 s3 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01-12-17 Z/2239/17 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27
17. 1:45.21 1 s1 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01-12-01 Z/2102/15 U20 WN Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
18. 1:46.60 2 s1 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00-07-18 Z/3950/15 U20 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
19. 1:46.64 3 s4 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01-07-13 Z/2072/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
20. 1:47.07 6 s2 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01-01-20 Z/2424/17 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
21. 1:47.56 1 s2 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00-12-27 Z/2402/17 U20 WP Kalisz (1) 2019-02-02  ZKN  
22. 1:48.03 3 s3 NIESIOŁOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01-11-16 Z/5234/18 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13
23. 1:51.72 2 s3 KLEINSCHMIDT Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01-06-02 Z/1299/19 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19
24. 1:51.96 5 s1 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 00-01-14 Z/1795/16 U20 WN Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
25. 1:53.53 12 s2 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00-05-23 Z/1859/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13
26. 1:54.66 2 s2 FRˇCKOWIAK Oliwia UKS Orkan ¦roda Wlkp. 01-02-06 Z/1639/15 U20 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
DNF SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza () 00-12-30 Z/0900/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
600 K nieregulaminowe
1. 2:03.59 1 s1 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00-05-31 U20 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
800 K
1. 2:10.36 1 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01-03-23 Z/1548/15 U20 PM Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
2. 2:11.12 1 s1 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 01-06-12 Z/2788/15 U20 SL Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
3. 2:11.86 2 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01-04-12 Z/2937/15 U20 PK Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
4. 2:11.87 3 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01-06-20 Z/1766/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
5. 2:11.90 4 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
6. 2:13.15 5 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01-01-16 Z/2094/15 U20 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
7. 2:17.63 6 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00-12-01 Z/2319/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
8. 2:18.07 6 s1 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01-08-06 Z/1317/16 U20 SL Toruń (1) 2019-02-02
9. 2:19.47 7 s1 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 01-06-08 Z/2896/15 U20 SL Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
10. 2:19.65 7 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00-01-06 Z/3016/15 U20 MA Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
11. 2:20.28 2 s2 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
12. 2:20.88 8 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01-03-08 Z/2768/16 U20 SK Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
13. 2:21.68 6 s1 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00-12-27 Z/2402/17 U20 WP Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
14. 2:22.04 0 w CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00-11-14 Z/0222/16 U20 MZ Cardiff (GBR) (M) 2019-01-26  KNF   SKN  
15. 2:24.23 4 s2 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01-11-29 Z/1805/18 U20 PK Spała (M) 2019-02-03
16. 2:24.60 3 e2 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U20 PM Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
17. 2:24.81 5 s2 RZEPCZYŃSKA Klaudia O¦ AZS Poznań 01-04-04 Z/6246/15 U20 WP Toruń (1) 2019-02-02
18. 2:25.63 1 s1 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01-05-05 Z/0729/16 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-01-26  ZKN  
19. 2:26.00 6 e2 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 00-05-30 Z/0297/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09
20. 2:28.92 2 w3 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
21. 2:29.52 2 s1 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00-05-31 Z/1276/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
22. 2:30.59 3 w3 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-08  KNF   SKN  
23. 2:32.41 5 s1 ZAJAC Joanna MKL Maraton ¦winouj¶cie 01-08-02 Z/6394/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
24. 2:32.77 6 s1 DOMARADZKA Olga UKS Sprinter Wolin 01-06-04 Z/5304/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
25. 2:32.80 4 w3 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01-08-03 Z/3135/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
26. 2:36.56 5 w3 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01-03-12 Z/2803/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
27. 2:38.42 6 w3 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00-02-27 Z/6396/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-08
28. 2:46.06 7 w3 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01-02-18 Z/3214/16 U20 SL Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
29. 2:48.55 8 w3 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01-03-22 Z/5797/15 U20 WN Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
30. 3:00.01 9 w3 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-11-04 Z/2872/15 U20 OP Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
DNF WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01-08-06 Z/3456/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
1000 K
1. 2:49.71 3 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN   SKN  
2. 2:51.83 3 s1 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 Z/2532/15 U20 SL Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 2:53.46 2 s1 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01-06-20 Z/1766/15 U20 MZ Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
4. 2:53.46 5 s1 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01-08-08 Z/2119/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
5. 2:55.08 4 s1 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona (MKS Pogoń Siedlce) 00-04-08 Z/2075/15 U20 Spała (M) 2019-02-03
6. 2:56.16 5 s1 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 Z/1889/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
7. 2:58.78 8 s1 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01-05-05 Z/0729/16 U20 LD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
8. 3:00.22 5 s1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
9. 3:01.55 10 s1 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U20 PM Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
10. 3:01.82 1 s2 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00-04-24 Z/4398/15 U20 LD Spała (M) 2019-02-03
11. 3:04.17 1 s2 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01-08-06 Z/1317/16 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
12. 3:06.34 2 s2 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00-04-02 Z/3468/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
13. 3:06.63 2 s4 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Spała (M) 2019-01-20
14. 3:06.88 9 s1 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01-01-17 Z/1755/15 U20 MZ Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
15. 3:06.96 3 s3 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00-03-08 Z/3454/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
16. 3:07.74 4 s3 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00-07-11 Z/1144/16 U20 PK Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
17. 3:10.10 3 s2 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01-08-06 Z/3456/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
18. 3:10.11 4 s4 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00-06-14 Z/1767/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
19. 3:11.29 5 s2 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01-10-07 Z/0432/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
20. 3:11.44 5 s2 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00-04-20 Z/2637/15 U20 LU Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
21. 3:11.93 4 s2 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00-01-03 Z/1794/18 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13
22. 3:12.45 4 s2 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00-11-04 Z/1438/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
23. 3:12.60 5 s4 SZYMCZAK Paulina AZS ŁódĽ 00-09-13 Z/1086/17 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
24. 3:12.74 7 s1 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00-03-10 Z/1661/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
25. 3:13.71 6 s3 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów (BKL Bełchatów) 01-09-05 Z/4813/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
26. 3:14.15 2 s1 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS ŁódĽ 01-05-01 Z/2221/15 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-01-13  ZKN  
27. 3:15.51 1 s1 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01-10-31 Z/1152/18 U20 WP Kalisz (1) 2019-02-02  ZKN  
28. 3:16.01 3 s1 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01-11-11 Z/2633/16 U20 MZ ŁódĽ (1) 2019-01-13
29. 3:20.17 12 s1 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01-12-07 Z/1852/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
30. 3:23.88 8 s2 ZADERETSKA Sofiya LKS Fenix Słupsk 01-03-16 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13
31. 3:25.61 2 s2 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01-01-14 Z/0482/17 U20 PK Mielec (2) 2019-01-12  ZKN  
32. 3:26.72 11 s2 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 01-03-22 Z/0010/15 U20 WP Toruń (2) 2019-01-13
33. 3:29.94 6 s1 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01-01-20 Z/2424/17 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
34. 3:46.88 12 s2 ZASADA Zuzanna LKS Vectra Włocławek 01-08-05 Z/0185/17 U20 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
35. 3:53.20 1 s2 MIKOŁAJCZYK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01-02-26 Z/1322/19 U20 WP Kalisz (1) 2019-01-12
DNF JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01-07-13 Z/2072/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
1500 K
1. 4:30.41 1 s2 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 Z/1567/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN   SKN  
2. 4:34.60 2 s2 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01-08-08 Z/2119/15 U20 PM Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
3. 4:37.94 1 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 01-06-12 Z/2788/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
4. 4:38.45 3 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
5. 4:43.68 1 s1 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01-08-04 Z/1980/15 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
6. 4:44.87 3 s2 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01-05-05 Z/0729/16 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
7. 4:46.29 2 s1 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
8. 4:49.33 1 s1 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00-04-24 Z/4398/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09
9. 4:49.99 4 s2 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01-04-06 Z/1249/15 U20 SK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
10. 4:50.38 5 s2 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00-07-11 Z/1144/16 U20 PK Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
11. 4:50.93 6 s2 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 01-06-08 Z/2896/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-09  ZKN   SKN  
12. 4:52.14 2 s1 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
13. 4:53.78 7 s2 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00-07-18 Z/2311/15 U20 WN Toruń (M) 2019-02-09
14. 4:55.89 8 s2 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01-01-17 Z/1755/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
15. 4:59.06 1 s1 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00-03-08 Z/3454/15 U20 LD Spała (M) 2019-02-03 LDK!
16. 4:59.32 1 s1 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS ŁódĽ 01-05-01 Z/2221/15 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-02-02  ZKN  
17. 5:02.16 3 s1 ¦WIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-07-28 Z/2033/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
18. 5:04.82 4 s1 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00-01-03 Z/1794/18 U20 PM Toruń (1) 2019-02-02
19. 5:05.45 4 s1 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01-01-14 Z/0482/17 U20 PK Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
20. 5:07.17 5 s1 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01-10-07 Z/0432/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09
21. 5:08.67 7 s1 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00-06-14 Z/1767/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
22. 5:12.58 12 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01-08-19 Z/0225/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
23. 5:19.62 2 s1 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01-08-02 Z/4071/18 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27
24. 5:26.31 8 s1 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01-02-01 Z/5326/15 U20 SK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
25. 5:27.94 3 s1 ZADERETSKA Sofiya LKS Fenix Słupsk 01-03-16 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27
26. 5:30.79 9 s1 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 01-03-22 Z/0010/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-09
2000 K
1. 6:15.69 3 s1 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 Z/2532/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
2. 6:22.50 4 s1 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00-07-17 Z/1808/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN   SKN  
3. 6:26.15 1 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
4. 6:26.34 3 s1 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01-08-04 Z/1980/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
5. 6:29.81 4 s1 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00-05-02 Z/1950/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
6. 6:37.50 6 s1 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
7. 6:37.57 3 s1 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00-07-18 Z/2311/15 U20 WN Toruń (2) 2019-01-13
8. 6:39.49 6 s1 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 01-06-08 Z/2896/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN   SKN  
9. 6:51.36 7 s1 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00-03-08 Z/3454/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
10. 7:03.70 11 s1 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00-04-24 Z/4398/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-27
11. 7:05.04 10 s1 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01-08-09 Z/4241/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
12. 7:08.83 11 s1 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01-07-08 Z/1809/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
13. 7:10.10 2 s1 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00-04-20 Z/2637/15 U20 LU ŁódĽ (1) 2019-01-13  ZKN  
14. 7:10.76 12 s1 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00-10-15 Z/1407/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
15. 7:12.87 13 s1 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00-06-14 Z/1767/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-27
16. 7:14.93 1 s1 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 00-01-14 Z/1795/16 U20 WN Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
17. 7:21.21 2 s1 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01-11-11 Z/2633/16 U20 MZ Toruń (1) 2019-02-02
18. 7:57.84 15 s1 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00-06-21 Z/0025/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-27
DNF MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom () 00-07-23 Z/2769/15 U20 SL Toruń (1) 2019-02-02  SKN  
3000 K
1. 10:01.99 1 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U20 KP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN   SKN  
2. 10:03.38 2 s1 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 Z/2532/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
3. 10:04.33 3 s1 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 Z/1889/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
4. 10:07.30 4 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOSM Bytom) 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN   SKN  
5. 10:11.51 5 s1 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U20 PM Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
6. 10:15.51 6 s1 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00-07-17 Z/1808/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN   SKN  
7. 10:20.28 7 s1 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00-05-02 Z/1950/15 U20 PM Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
8. 10:21.65 8 s1 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01-08-04 Z/1980/15 U20 KP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
9. 10:21.87 9 s1 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 Z/2018/15 U20 LB Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
10. 10:31.14 2 s1 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS ŁódĽ 01-05-01 Z/2221/15 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-01-26  ZKN  
11. 10:35.45 1 s1 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00-07-18 Z/2311/15 U20 WN Toruń (1) 2018-12-08
12. 10:47.20 10 s1 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00-03-08 Z/3454/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
13. 11:12.18 12 s1 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01-04-06 Z/2393/18 U20 PK Toruń (M) 2019-02-10
14. 11:22.14 13 s1 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00-04-20 Z/2637/15 U20 LU Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
15. 11:32.37 3 s1 SZYMCZAK Paulina AZS ŁódĽ 00-09-13 Z/1086/17 U20 LD ŁódĽ (1) 2019-01-26
16. 11:38.17 14 s1 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 00-01-14 Z/1795/16 U20 WN Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
DNF CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01-01-14 Z/0482/17 U20 PK ŁódĽ (1) 2019-01-26  ZKN  
DQ HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona (MKS Pogoń Siedlce) 00-04-08 Z/2075/15 U20 Toruń (M) 2019-02-10
Mila K
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.2) K
60p(76.2/8.0) K
60p(76.2) K
1. 9.50 0 e CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01-03-13 Z/3386/16 U20 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
2. 10.37 4 s1 ŻUKOWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 01-10-27 Z/5268/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
3. 11.79 5 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01-03-20 Z/2450/17 U20 WP Zielona Góra (2) 2018-12-28
60p K
1. 8.14 1 e1 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U20 MZ ŁódĽ (M) 2019-02-04 LDK!  KNF   SKN  
2. 8.70 2 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
3. 8.72 1 e3 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00-08-19 Z/0884/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
4. 8.73 2 e2 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
5. 8.76 1 f2 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00-01-05 Z/4258/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-27
6. 8.76 4 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01-06-21 Z/2577/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
7. 8.85 3 e1 OZGA Aleksandra RKS ŁódĽ 01-08-24 Z/4810/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN   SKN  
8. 8.92 1 f2 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Toruń (M) 2019-02-10  ZKN   SKN  
9. 8.96 3 e2 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U20 LB Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
10. 8.98 2 f2 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01-05-22 Z/6413/15 U20 PK Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
11. 9.00 2 f2 NOWAK Zuzanna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 01-05-22 Z/1653/15 U20 WP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
12. 9.03 5 e2 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 Z/0600/16 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN   SKN  
13. 9.09 4 e1 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01-04-29 Z/0644/18 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-10
14. 9.11 2 e2 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 Z/2433/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
15. 9.12 4 f2 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01-04-13 Z/2339/16 U20 PK Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
16. 9.14 2 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-11-04 Z/2872/15 U20 OP ŁódĽ (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
17. 9.19 2 w1 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01-03-12 Z/2803/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
18. 9.19 3 w1 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
19. 9.20 4 w1 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-08  KNF   SKN  
20. 9.28 2 s2 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Toruń (1) 2019-01-13  ZKN  
21. 9.34 1 w2 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01-08-03 Z/3135/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
22. 9.36 5 w1 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00-11-14 Z/0222/16 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-08  KNF   SKN  
23. 9.37 2 w2 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01-03-22 Z/5797/15 U20 WN Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
24. 9.46 7 f2 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01-06-18 Z/4405/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
25. 9.53 3 w2 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00-02-27 Z/6396/15 U20 SL Toruń (M)