50 K
60 K
1. 7.66 1 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-03-07 Z/0674/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
2. 7.67 2 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03-03-25 Z/0352/17 U18 PK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
3. 7.71 7 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03-04-25 Z/2997/17 U18 SL Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
4. 7.72 1 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02-04-07 Z/1663/16 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
5. 7.74 3 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02-11-20 Z/0326/16 U18 LU Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
6. 7.81 5 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03-04-30 Z/0251/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
7. 7.84 6 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03-05-14 Z/2017/17 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
8. 7.85 5 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02-01-20 Z/5826/15 U18 PM Toruń (1) 2019-01-13  ZKN  
9. 7.85 2 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03-09-24 Z/1634/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
10. 7.89 3 e2 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03-08-16 Z/1796/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
11. 7.92 3 e3 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
12. 7.92 4 e15 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-02-01 Z/0679/18 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
13. 7.94 5 e1 LIS Klaudia MKL Toruń 02-04-08 Z/1806/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
14. 7.96 3 e5 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02-03-18 Z/2927/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
15. 7.96 3 e1 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-11-28 Z/0163/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
16. 7.97 5 fB OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U18 LU Lublin (2) 2019-01-26  ZKN  
17. 7.97 4 e1 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02-06-15 Z/4590/15 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
18. 7.97 4 e3 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02-05-18 Z/0952/16 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
19. 7.97 1 f2 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02-04-20 Z/2039/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
20. 7.99 1 e9 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03-10-14 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
21. 7.99 3 f2 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02-04-27 Z/0493/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09
22. 8.00 2 e1 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02-08-30 Z/3127/16 U18 PK Mielec (2) 2019-01-12  ZKN  
23. 8.01 2 e9 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Spała (M) 2019-01-20 LDK!  KNF   SKN  
24. 8.01 3 e6 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03-09-27 Z/0868/15 U18 WP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
25. 8.02 1 e7 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U18 LB Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
26. 8.02 1 e3 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02-06-12 Z/2823/16 U18 ZP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
27. 8.04 5 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03-07-06 Z/3192/17 U18 SK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
28. 8.04 2 e3 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02-08-15 Z/0123/17 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02
29. 8.05 1 e7 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02-09-07 Z/3077/18 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
30. 8.06 2 e7 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03-04-05 Z/3343/17 U18 KP Toruń (1) 2019-01-13  ZKN  
31. 8.09 5 e3 ADASZAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-07-22 Z/0677/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19
32. 8.09 7 e3 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02-06-03 Z/2037/16 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
33. 8.09 1 e8 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-06 Z/0071/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
34. 8.10 0 e SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra (UMKS Iskra WolsztynZLKL Zielona Góra) 02-04-26 Z/3056/16 U18 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28  ZKN  
35. 8.10 1 e3 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02-05-15 Z/2474/18 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
36. 8.11 4 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03-03-04 Z/3852/18 U18 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
37. 8.11 3 e7 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02-03-23 Z/1576/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
38. 8.13 1 f2 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03-03-03 Z/2312/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
39. 8.13 4 e4 BARCZ Weronika AZS Łódź 02-10-28 Z/2583/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN   SKN  
40. 8.14 1 e19 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03-04-12 Z/1090/17 U18 ZP Szczecin (2) 2019-01-19  ZKN  
41. 8.14 3 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03-11-15 Z/1155/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
42. 8.15 2 e10 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03-04-11 Z/3000/17 U18 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
43. 8.16 2 f2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Łódź (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
44. 8.17 4 e4 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02-05-29 Z/5101/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
45. 8.17 3 e2 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03-10-19 Z/2180/17 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!
46. 8.17 3 RYDELEK Alicja MKS Kusy Szczecin 02-11-11 Z/1771/16 U18 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
47. 8.17 2 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03-10-13 Z/4503/17 U18 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!
48. 8.18 2 f3 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03-12-21 Z/1924/17 U18 DS Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!  ZKN  
49. 8.18 2 e2 PIECZYŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLUKS Czapla Białe Błota) 02-03-11 Z/2402/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-13
50. 8.18 4 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 03-03-16 Z/2281/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
150 K
1. 19.22 3 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!  ZKN   SKN  
2. 20.85 3 s3 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03-06-24 Z/4040/17 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
3. 21.43 3 s3 BĄK Agata RMKS Rybnik 02-08-02 Z/2439/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
200 K
1. 25.28 1 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03-09-24 Z/1634/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
2. 25.42 3 s2 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02-01-20 Z/5826/15 U18 PM Toruń (2) 2019-01-19  ZKN  
3. 25.42 2 s1 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02-08-30 Z/3127/16 U18 PK Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
4. 25.52 2 s1 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
5. 25.53 3 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-02-01 Z/0679/18 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
6. 25.62 2 s13 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02-03-11 Z/3425/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
7. 25.69 2 e3 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-12-09 Z/0055/16 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
8. 25.75 2 e4 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02-05-29 Z/5101/15 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
9. 25.83 2 s2 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 Z/4780/17 U18 LB Madrid (ESP) (2) 2018-12-30
10. 25.85 1 e3 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03-09-27 Z/0868/15 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
11. 25.86 2 s1 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03-04-25 Z/2997/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
12. 25.89 2 s8 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN   SKN  
13. 26.04 1 s17 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U18 LB Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
14. 26.08 1 s6 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
15. 26.09 2 e4 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02-07-20 Z/2149/16 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
16. 26.10 2 s14 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03-10-14 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
17. 26.14 5 e2 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-03-07 Z/0674/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
18. 26.15 1 s12 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  KNF   SKN  
19. 26.25 3 s7 LIS Klaudia MKL Toruń 02-04-08 Z/1806/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
20. 26.32 1 s3 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03-11-15 Z/1155/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
21. 26.32 3 s8 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03-04-30 Z/0251/17 U18 DS Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
22. 26.35 1 e6 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02-06-12 Z/2823/16 U18 ZP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
23. 26.41 2 s7 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03-03-04 Z/3852/18 U18 LU Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
24. 26.44 1 e1 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02-05-15 Z/2474/18 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09
25. 26.50 3 s4 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-11-28 Z/0163/16 U18 KP Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
26. 26.56 2 f2 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02-06-26 Z/0154/16 U18 WN Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
27. 26.57 2 s3 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 03-05-07 Z/1124/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
28. 26.59 3 e4 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-03-04 Z/3297/17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
29. 26.64 2 s7 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U18 LU Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
30. 26.71 2 e3 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03-06-21 Z/2605/16 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
31. 26.72 3 s1 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 03-03-16 Z/2281/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
32. 26.76 4 f2 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03-04-11 Z/3000/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
33. 26.79 3 s14 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02-08-21 Z/0344/19 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
34. 26.83 1 s5 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03-04-27 Z/1441/17 U18 KP Toruń (2) 2019-01-13
35. 26.92 1 s9 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02-01-14 Z/5325/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
36. 27.01 2 s9 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02-04-20 Z/2039/16 U18 LD Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
37. 27.02 4 s1 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03-10-14 Z/3182/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
38. 27.06 1 s9 BARCZ Weronika AZS Łódź 02-10-28 Z/2583/16 U18 LD Łódź (1) 2019-01-13 LDK!  ZKN   SKN  
39. 27.07 3 s5 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02-05-18 Z/0952/16 U18 WP Toruń (2) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
40. 27.09 1 s5 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
41. 27.10 1 s19 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03-12-29 Z/0193/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
42. 27.12 3 e5 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02-12-11 Z/3000/16 U18 LU Toruń (M) 2019-02-09
43. 27.14 1 s1 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02-06-15 Z/4590/15 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15  ZKN  
44. 27.18 2 s18 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03-10-31 Z/5696/15 U18 WP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
45. 27.23 2 s5 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03-11-28 Z/0851/16 U18 KP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
46. 27.24 3 s5 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
47. 27.24 2 s15 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02-01-02 Z/3794/16 U18 WP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
48. 27.28 2 s10 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 03-07-09 Z/0047/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
49. 27.28 2 s11 PIECUCH Marta RKS Rumia 03-06-20 Z/0233/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
50. 27.31 2 s4 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03-04-12 Z/1090/17 U18 ZP Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
300 K
1. 39.83 1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U18 LB Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
2. 40.07 2 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02-03-11 Z/3425/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
3. 40.09 3 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 Z/4780/17 U18 LB Toruń (M) 2019-02-10
4. 40.44 3 s1 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
5. 40.59 1 e2 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02-05-29 Z/5101/15 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
6. 40.81 1 e5 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-12-09 Z/0055/16 U18 WN Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
7. 40.89 1 e3 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-08-05 Z/0082/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN   SKN  
8. 41.16 3 s4 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Spała (M) 2019-01-20 LDK!  KNF   SKN  
9. 41.22 1 f2 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03-03-04 Z/3852/18 U18 LU Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
10. 41.35 3 e6 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02-09-07 Z/3077/18 U18 PM Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
11. 41.60 2 s3 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
12. 42.01 1 s7 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02-08-20 Z/5364/15 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
13. 42.02 2 e2 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02-08-21 Z/0344/19 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
14. 42.08 1 e2 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 03-05-07 Z/1124/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
15. 42.09 1 s1 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03-09-24 Z/1634/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  ZKN  
16. 42.15 4 s2 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 03-05-07 Z/1125/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
17. 42.26 1 s8 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-03-04 Z/3297/17 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
18. 42.40 1 s1 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03-10-17 Z/1007/17 U18 PM Toruń (2) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
19. 42.41 1 s3 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 03-03-10 Z/0959/17 U18 DS Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
20. 42.49 2 s1 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03-03-23 Z/0653/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
21. 42.49 1 s2 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!  ZKN  
22. 42.52 3 s2 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03-12-16 Z/3730/17 U18 LD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
23. 42.83 1 s4 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02-12-20 Z/2179/16 U18 MZ Toruń (1) 2019-01-27
24. 42.85 2 s4 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03-04-11 Z/3000/17 U18 MZ Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
25. 42.88 2 e2 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02-01-14 Z/5325/15 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
26. 42.89 3 s3 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03-11-28 Z/0851/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
27. 42.92 3 s1 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03-04-27 Z/1441/17 U18 KP Toruń (2) 2019-01-19
28. 42.95 3 e2 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03-02-16 Z/1130/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
29. 42.98 3 e5 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02-09-07 Z/0492/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09
30. 43.01 1 s1 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03-09-26 Z/0800/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
31. 43.06 2 e6 KWIATKOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 02-11-05 Z/0785/19 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02
32. 43.12 2 e1 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02-08-20 Z/3046/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09
33. 43.15 4 e2 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02-01-29 Z/1403/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
34. 43.21 4 s3 GORNOWICZ Daria LKS Vectra Włocławek 02-10-27 Z/3312/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
35. 43.23 1 s4 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03-04-25 Z/2997/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  ZKN  
36. 43.43 2 e3 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02-03-13 Z/3047/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
37. 43.45 4 e4 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 02-12-19 Z/1954/16 U18 OP Toruń (M) 2019-02-09
38. 43.46 3 e3 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03-06-07 Z/0260/17 U18 WN Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
39. 43.67 3 e6 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02-12-22 Z/3342/17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
40. 43.70 1 s5 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03-03-10 Z/0666/17 U18 SL Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
41. 43.78 3 s2 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03-08-27 Z/1627/17 U18 PK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
42. 43.79 2 e8 ZIELIŃSKA Jessika GKS Olimpia Grudziądz 03-10-14 Z/1126/19 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
43. 43.80 5 e6 CITAK Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-04-28 Z/0792/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09
44. 43.85 4 e3 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03-10-31 Z/5696/15 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
45. 43.94 4 e1 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02-09-04 Z/2182/16 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09
46. 44.20 1 s8 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03-08-17 Z/0362/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20
47. 44.42 1 s10 MAKARA Julianna SKLA Sopot 03-11-06 Z/3179/17 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
48. 44.52 4 s4 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02-06-26 Z/0154/16 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
49. 44.57 4 e6 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02-11-17 Z/3799/17 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02
50. 44.73 5 e3 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02-07-01 Z/2263/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
300 K nieregulaminowe
1. 43.25 1 s2 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02-08-30 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2. 43.54 1 s3 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03-04-30 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
3. 44.02 1 s4 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02-12-12 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
4. 44.32 1 s5 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03-08-16 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
5. 44.42 2 s3 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02-02-12 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
400 K
1. 57.39 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 Z/4780/17 U18 LB Salamanca (ESP) (2) 2019-01-12
2. 58.93 2 s2 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02-09-07 Z/3077/18 U18 PM Toruń (2) 2019-01-19  ZKN  
3. 59.48 1 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
4. 60.14 2 s4 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02-02-23 Z/1288/16 U18 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05  ZKN  
5. 60.73 1 s2 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03-01-16 Z/0122/17 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
6. 61.52 1 s3 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02-05-11 Z/2104/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
7. 61.65 2 s2 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03-10-17 Z/1007/17 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
8. 61.85 3 s2 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03-11-28 Z/0851/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
9. 62.29 2 s4 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03-09-26 Z/0800/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
10. 62.55 1 s3 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03-02-10 Z/0749/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
11. 62.93 2 s3 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02-01-02 Z/3794/16 U18 WP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
12. 63.24 3 s3 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02-07-31 Z/0641/16 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
13. 63.41 3 s2 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02-07-01 Z/2263/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN  
14. 64.87 2 s4 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03-06-24 Z/4040/17 U18 DS Toruń (1) 2019-01-27
15. 65.32 3 s4 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 02-02-08 Z/1735/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
16. 65.61 5 s1 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03-12-13 Z/4761/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
17. 65.69 4 s3 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03-03-18 Z/1527/17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
18. 65.92 1 s2 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02-02-02 Z/3782/16 U18 WP Łódź (1) 2019-01-26
19. 66.17 5 s2 JAŚKOWSKA Kinga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03-08-10 Z/0030/18 U18 PM Toruń (2) 2019-01-19
20. 66.38 4 s4 BOGUSŁAWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 03-07-21 Z/0746/17 U18 LD Spała (M) 2019-02-03 LDK!
21. 66.39 1 s2 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03-04-02 Z/0216/16 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
22. 66.39 5 s4 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 02-06-06 Z/1742/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
23. 66.47 3 s2 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 03-01-31 Z/0191/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
24. 67.08 5 s5 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03-01-07 Z/2063/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
25. 67.22 6 s4 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-02-27 Z/4400/18 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
26. 68.44 3 s3 BĄK Aleksandra MKS-MOS Katowice (MKS-MOS Katowiceniest. Katowice) 02-12-10 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
27. 70.50 4 s3 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03-07-20 Z/2849/18 U18 DS Spała (M) 2019-01-20
28. 70.74 0 s4 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03-08-25 Z/0802/17 U18 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02
29. 71.75 2 s2 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02-01-16 Z/0883/16 U18 DS Spała (M) 2019-01-20 LDK!
DQ JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03-05-01 Z/0459/17 U18 DS Spała (M) 2019-01-20 LDK!
DQ KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck () 02-01-25 Z/2211/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27
400 K nieregulaminowe
1. 64.33 1 s2 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02-10-04 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2. 64.63 2 s2 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03-06-24 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
3. 66.08 1 s3 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 02-04-08 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
4. 67.49 3 s2 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 02-11-12 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
5. 67.55 2 s3 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02-02-15 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
6. 73.23 3 s3 CICHOWICZ Jagoda MKS Piast Głogów 02-02-13 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
500 K
1. 1:28.67 1 s2 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03-01-13 Z/4476/15 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!  ZKN  
2. 1:30.78 3 s2 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03-06-11 Z/0221/17 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
600 K
1. 1:31.73 1 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
2. 1:35.12 1 e2 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
3. 1:35.48 2 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02-02-23 Z/1288/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
4. 1:36.37 1 f2 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03-01-13 Z/4476/15 U18 WP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
5. 1:37.21 2 e1 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02-05-06 Z/0966/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
6. 1:37.40 3 s1 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02-09-07 Z/3077/18 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
7. 1:37.58 3 e1 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03-01-16 Z/0122/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
8. 1:37.92 4 e1 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02-12-21 Z/0113/16 U18 PM Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
9. 1:38.06 2 s1 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03-06-12 Z/1186/18 U18 SL Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
10. 1:38.24 2 f2 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03-12-16 Z/3730/17 U18 LD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
11. 1:38.30 5 s1 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02-03-18 Z/2926/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
12. 1:38.39 2 s1 KWIATKOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 02-11-05 Z/0785/19 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
13. 1:38.44 1 s2 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
14. 1:38.76 3 f2 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02-10-18 Z/3529/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
15. 1:39.28 4 f2 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02-05-11 Z/2104/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
16. 1:39.59 5 f2 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03-08-05 Z/1440/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
17. 1:39.67 5 e1 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02-01-23 Z/2340/16 U18 PK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
18. 1:39.75 1 s9 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 03-05-07 Z/1125/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
19. 1:40.00 5 s1 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02-04-06 Z/0802/16 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
20. 1:40.45 1 s2 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02-08-20 Z/3046/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
21. 1:40.90 2 s9 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03-02-23 Z/4318/17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
22. 1:41.00 7 s1 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02-08-20 Z/5364/15 U18 MZ Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
23. 1:41.25 2 s2 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02-12-25 Z/1364/16 U18 PK Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
24. 1:41.28 2 s8 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 03-09-23 Z/1148/17 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
25. 1:41.82 10 s1 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03-10-17 Z/1007/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
26. 1:42.03 4 s1 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02-01-29 Z/1403/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
27. 1:42.48 4 s2 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02-01-17 Z/1527/16 U18 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
28. 1:42.50 6 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Spała (M) 2019-01-20
29. 1:43.07 6 e1 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02-05-08 Z/1427/16 U18 PK Toruń (M) 2019-02-09
30. 1:43.08 1 s2 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03-06-12 Z/0364/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
31. 1:43.19 3 s2 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
32. 1:43.82 8 s1 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03-01-27 Z/0077/17 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
33. 1:43.99 9 s1 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02-07-31 Z/0641/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
34. 1:44.07 3 s3 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03-03-15 Z/3073/17 U18 LU Spała (M) 2019-02-03 LDK!
35. 1:44.49 3 s8 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02-04-24 Z/0782/18 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
36. 1:44.54 4 s9 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03-05-07 Z/1146/17 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
37. 1:44.56 7 e1 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02-11-17 Z/3799/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-09
38. 1:44.96 8 e1 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02-10-04 Z/0104/15 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09
39. 1:45.12 2 s3 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03-02-16 Z/1130/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
40. 1:45.46 4 s8 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03-10-01 Z/3324/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02
41. 1:45.52 2 s2 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02-10-21 Z/5718/18 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16 LDK!
42. 1:45.62 2 s2 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02-09-06 Z/1478/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20
43. 1:45.62 2 s2 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03-03-19 Z/0916/17 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
44. 1:45.67 2 s3 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03-01-01 Z/0750/17 U18 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
45. 1:46.52 1 s2 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03-08-11 Z/2820/16 U18 ZP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
46. 1:46.56 4 s3 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03
47. 1:46.58 5 s2 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03-04-23 Z/1477/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20
48. 1:46.71 4 s1 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02-05-10 Z/0442/16 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16 LDK!  ZKN  
49. 1:46.85 2 s2 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-02 Z/1645/17 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
50. 1:46.91 3 s2 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03-11-24 Z/0149/17 U18 SK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
800 K
1. 2:13.47 1 s2 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02-02-14 Z/0096/17 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
2. 2:14.91 3 s2 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-17 Z/3014/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
3. 2:17.14 1 s1 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02-08-15 Z/1272/15 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15  SKN  
4. 2:19.57 8 s1 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02-10-12 Z/3180/16 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
5. 2:19.76 9 s1 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02-02-23 Z/1288/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-24  ZKN  
6. 2:20.29 9 s1 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02-04-06 Z/0802/16 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
7. 2:20.63 10 s1 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03-04-23 Z/3856/16 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
8. 2:21.42 4 s2 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02-04-14 Z/1031/15 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
9. 2:23.53 5 s1 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 03-09-23 Z/1148/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
10. 2:23.84 3 s2 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
11. 2:25.38 6 s2 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02-08-28 Z/3180/17 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02
12. 2:26.77 1 w2 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02-04-29 Z/5290/15 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
13. 2:28.19 2 w2 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN   SKN  
14. 2:29.19 10 s1 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03-05-07 Z/1146/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
15. 2:30.01 3 s1 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03-08-11 Z/2820/16 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!  ZKN  
16. 2:30.15 7 s2 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02-09-29 Z/2666/15 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
17. 2:31.38 1 w1 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-31 Z/2882/16 U18 OP Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
18. 2:31.61 8 s2 ŁOZIŃSKA Karolina MKS-MOSM Bytom 02-11-01 Z/1306/16 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
19. 2:31.76 0 e1 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02-04-04 Z/3372/16 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
20. 2:31.95 4 s1 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03-03-12 Z/2821/16 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
21. 2:32.53 2 w1 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02-09-04 Z/0129/16 U18 DS Toruń (M) 2019-02-08 LDK!
22. 2:33.83 3 w2 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02-04-11 Z/4649/15 U18 OP Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
23. 2:34.21 3 s1 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02-03-10 Z/0573/16 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
24. 2:35.97 4 s1 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03-03-19 Z/0916/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
25. 2:38.99 0 e1 JODŁOWSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 03-04-26 Z/1264/17 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
26. 2:40.06 7 s1 SŁOBODA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-05-08 Z/1323/19 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
27. 2:40.41 3 w1 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03-08-16 Z/5140/18 U18 DS Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
28. 2:40.57 0 e1 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02-01-01 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
29. 2:40.95 4 w1 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02-05-13 Z/0757/15 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-08
30. 2:41.50 4 w2 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
31. 2:42.00 5 w2 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03-03-28 Z/2635/16 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
32. 2:42.65 5 w1 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02-11-25 Z/0214/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
33. 2:42.89 6 w1 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03-10-20 Z/3164/17 U18 LD Toruń (M) 2019-02-08
34. 2:44.15 0 e1 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02-10-04 Z/0104/15 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
35. 2:44.71 6 w2 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02-07-02 Z/0495/16 U18 LB Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
36. 2:46.93 7 w2 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03-04-28 Z/2356/18 U18 LD Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
37. 2:50.63 11 s1 DATA Dominika KUKS Remus Kościerzyna 03-08-01 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02
38. 2:51.90 8 w2 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03-02-18 Z/0094/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
39. 2:54.29 0 e1 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 03-01-24 Z/3482/17 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
40. 2:55.66 0 e1 WIDULIŃSKA Wiktoria MLKS Sokół Lubin 03-09-22 Z/0957/17 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
41. 2:55.90 7 w1 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03-07-21 Z/1573/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-08
42. 2:57.79 8 w1 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02-03-14 Z/3054/16 U18 WP Toruń (M) 2019-02-08
43. 2:58.57 0 e1 SAKOWICZ Zuzanna ZLKL Zielona Góra 03-01-01 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
44. 2:58.86 15 s1 JAKUBCZYK Nikola KL Iskra Białogard 03-07-21 Z/2597/16 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
45. 3:04.84 9 w1 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03-05-26 Z/2052/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-08 LDK!
46. 3:12.46 9 w2 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03-04-05 Z/3343/17 U18 KP Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
47. 3:13.18 0 e1 SAWKO Dominika ZLKL Zielona Góra 03-03-17 Z/1923/18 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
1000 K
1. 2:52.61 1 s1 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02-02-14 Z/0096/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
2. 2:54.87 6 s1 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02-08-15 Z/1272/15 U18 ZP Toruń (1) 2019-01-27  SKN  
3. 2:56.42 5 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
4. 2:56.58 6 s1 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-01-02 Z/0060/16 U18 WN Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
5. 2:58.94 9 s1 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02-03-18 Z/2926/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
6. 2:59.06 1 s4 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02-05-10 Z/0442/16 U18 DS Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
7. 2:59.19 1 s1 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03-06-23 Z/1162/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
8. 2:59.79 2 s1 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02-05-12 Z/1432/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
9. 3:00.29 4 s2 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03-06-12 Z/1186/18 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
10. 3:00.68 9 s1 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03-08-20 Z/4125/17 U18 PK Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
11. 3:02.11 2 s2 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 Z/0431/18 U18 PD Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
12. 3:02.12 1 s3 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
13. 3:03.38 7 s2 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02-12-25 Z/1364/16 U18 PK Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
14. 3:04.14 3 s1 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02-04-14 Z/1031/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
15. 3:05.66 8 s2 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02-04-06 Z/0802/16 U18 WN Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
16. 3:06.55 1 s2 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02-07-31 Z/0641/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
17. 3:06.64 8 s1 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03-04-23 Z/3856/16 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
18. 3:06.66 4 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
19. 3:06.96 4 s1 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02-08-28 Z/3180/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19
20. 3:07.54 1 s2 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03-08-30 Z/0444/17 U18 LB Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
21. 3:07.75 5 s1 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02-07-29 Z/0422/16 U18 WN Toruń (1) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
22. 3:07.98 5 s1 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02-12-24 Z/2286/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
23. 3:08.25 1 s1 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03-12-16 Z/3730/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26  ZKN  
24. 3:08.35 10 s1 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02-04-27 Z/0638/16 U18 LD Toruń (1) 2019-01-27
25. 3:08.70 5 s3 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02-10-18 Z/3529/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
26. 3:09.08 1 s1 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03-06-12 Z/0364/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
27. 3:09.08 1 s1 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
28. 3:09.17 4 s1 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02-10-21 Z/5718/18 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
29. 3:10.97 6 s1 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02-09-06 Z/1478/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09
30. 3:11.15 7 s1 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 03-10-21 Z/2544/18 U18 PM Toruń (M) 2019-02-09
31. 3:11.16 4 s1 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03-01-27 Z/0077/17 U18 PM Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
32. 3:11.65 2 s2 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03-08-11 Z/2820/16 U18 ZP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
33. 3:12.52 7 s1 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03-05-07 Z/1146/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
34. 3:12.75 6 s2 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03-11-12 Z/1470/17 U18 WP Spała (M) 2019-02-03
35. 3:14.17 5 s2 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02-12-21 Z/0113/16 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
36. 3:14.60 12 s1 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02-04-24 Z/0782/18 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
37. 3:14.96 11 s1 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03-10-01 Z/3324/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13
38. 3:15.52 8 s1 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03-02-22 Z/0489/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09
39. 3:15.67 7 s2 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03-06-24 Z/3161/17 U18 LD Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
40. 3:16.07 6 s2 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03-01-22 Z/0290/17 U18 WP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
41. 3:16.27 5 s1 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03-09-14 Z/0686/17 U18 SK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
42. 3:16.33 8 s2 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03-08-18 Z/4927/18 U18 LU Spała (M) 2019-02-03 LDK!
43. 3:18.81 5 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Łódź (1) 2019-01-13
44. 3:19.21 1 s2 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02-09-05 Z/3659/16 U18 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
45. 3:19.74 9 s1 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot 03-06-08 Z/4774/17 U18 PM Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
46. 3:20.49 6 s4 KĘPCZYŃSKA Monika RLTL ZTE Radom 02-02-23 Z/5651/18 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
47. 3:21.75 4 s1 ROŚ Martyna ULKS Technik Trzcinica 03-04-28 Z/5252/18 U18 PK Łódź (1) 2019-01-26
48. 3:22.02 7 s2 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 02-04-07 Z/4302/15 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13
49. 3:23.15 5 s1 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03-01-01 Z/0750/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
50. 3:23.78 7 s4 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03-07-12 Z/0389/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
1500 K
1. 4:45.67 7 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02-10-12 Z/3180/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN  
2. 4:48.05 2 s1 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02-07-15 Z/0256/16 U18 WP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
3. 4:48.92 9 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03-06-23 Z/1162/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
4. 5:30.11 2 s1 LAKWA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-01-14 U18 OP Łódź (1) 2019-02-02
5. 5:32.46 5 s1 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03-12-02 Z/0036/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
2000 K
1. 6:06.22 1 s2 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02-02-14 Z/0096/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
2. 6:16.91 2 s2 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-17 Z/3014/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
3. 6:19.89 3 s2 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-01-02 Z/0060/16 U18 WN Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
4. 6:23.24 4 s2 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 Z/0431/18 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
5. 6:28.86 5 s2 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02-10-12 Z/3180/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
6. 6:30.95 2 s1 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02-08-15 Z/1272/15 U18 ZP Toruń (2) 2019-01-13  SKN  
7. 6:31.15 6 s2 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02-05-10 Z/0442/16 U18 DS Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
8. 6:31.30 5 s1 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03-08-18 Z/4927/18 U18 LU Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
9. 6:34.90 7 s2 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02-07-15 Z/0256/16 U18 WP Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
10. 6:54.21 8 s2 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02-04-14 Z/1031/15 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
11. 6:54.39 5 s1 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02-07-29 Z/0422/16 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
12. 6:55.36 1 s1 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02-08-28 Z/3180/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-10
13. 6:55.69 2 s1 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03-01-27 Z/0077/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
14. 6:59.53 3 s1 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02-09-05 Z/3659/16 U18 WP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
15. 7:01.21 9 s1 ŁOZIŃSKA Karolina MKS-MOSM Bytom 02-11-01 Z/1306/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
16. 7:12.34 12 s1 MŁYNAREK Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-04-08 Z/0759/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
17. 7:13.14 5 s1 ROŚ Martyna ULKS Technik Trzcinica 03-04-28 Z/5252/18 U18 PK Toruń (M) 2019-02-10
18. 7:13.65 6 s1 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03-04-23 Z/3856/16 U18 WN Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
19. 7:23.98 14 s1 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03-06-24 Z/3161/17 U18 LD Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
20. 7:24.33 13 s1 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03-04-10 Z/2138/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
21. 7:24.88 7 s1 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów 02-03-26 Z/1151/16 U18 SK Toruń (M) 2019-02-10
22. 7:48.67 3 s1 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03-01-01 Z/0750/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
23. 7:50.77 6 s1 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 03-01-01 Z/2995/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13
3000 K
Mila K
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.2) K
60p(76.2/8.0) K
1. 9.40 2 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U18 LB Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
2. 9.43 3 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03-11-05 Z/3619/16 U18 SL Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
3. 9.44 4 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
4. 9.71 7 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03-01-19 Z/0163/17 U18 PK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
5. 9.73 8 TYLAK Martyna ULKS Muflon Bielawa 03-08-02 Z/0839/17 U18 DS Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
6. 10.18 5 e1 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03-04-29 Z/0591/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
7. 10.47 6 e2 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03-03-11 Z/0076/17 U18 PM Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
8. 10.61 7 e2 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 03-05-07 Z/1124/17 U18 WN Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
9. 11.27 7 e1 STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 03-05-03 Z/2199/17 U18 ZP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
60p(76.2) K
1. 8.53 1 e1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
2. 8.67 1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN   SKN  
3. 8.70 2 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U18 LU Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
4. 8.77 2 e3 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02-03-18 Z/2927/16 U18 PM Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
5. 8.84 1 f2 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03-07-12 Z/5293/15 U18 OP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
6. 8.85 3 BARCZ Weronika AZS Łódź 02-10-28 Z/2583/16 U18 LD Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN   SKN  
7. 8.89 4 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
8. 8.91 4 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02-06-03 Z/2037/16 U18 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
9. 8.97 1 e1 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03-04-12 Z/1090/17 U18 ZP Szczecin (2) 2019-01-19  ZKN  
10. 8.99 7 PIECZYŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLUKS Czapla Białe Błota) 02-03-11 Z/2402/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10
11. 9.00 1 w1 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03-04-28 Z/2356/18 U18 LD Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
12. 9.05 2 w1 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
13. 9.06 3 w1 KRONBURG Klaudia