50 K
1. 8.30 1 s5 OLENDER Anastazja UKL Ósemka Police 07-12-02 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
2. 8.39 2 s5 RUTKOWSKA Maria UKS Chrobry Międzyzdroje 07-03-31 Z/1896/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
3. 8.43 3 s5 SKUPIN Amelia UKS Chrobry Międzyzdroje 07-01-24 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
4. 8.61 4 s5 ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 07-08-29 Z/3716/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
5. 8.62 3 s3 MYŚLIWIEC Nell MKS Kusy Szczecin 07-01-01 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
6. 8.83 1 s4 WOŁKOW Marta UKS Chrobry Międzyzdroje 07-02-15 Z/1900/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
7. 8.93 2 s4 WRÓBEL Aleksandra UKL Ósemka Police 07-01-12 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
8. 9.45 3 s4 TOKARZEWSKA Kinga UKS OSoT Szczecin 07-12-28 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
9. 9.56 4 s4 SULECKA Amelia MKS Kusy Szczecin 07-01-01 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
60 K
1. 8.37 1 s1 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06-11-25 Z/0356/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
2. 8.51 3 e2 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 06-02-23 Z/0268/19 U14 DS Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
3. 8.52 1 e2 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 06-09-30 Z/0749/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02
4. 8.52 2 e6 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
5. 8.56 2 e3 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 06-04-01 Z/0372/19 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
6. 8.56 1 s1 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06-10-20 Z/1448/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
7. 8.58 2 s1 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07-09-13 Z/2469/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
8. 8.60 3 e9 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 06-11-07 Z/0918/18 U14 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
9. 8.61 0 e1 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07-03-11 Z/5561/18 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
10. 8.63 1 s6 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 07-09-11 Z/0684/19 U14 PM Toruń (1) 2019-02-02
11. 8.64 1 e3 MŁODZIŃSKA Nina AZS Łódź 06-02-20 Z/4373/18 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
12. 8.70 2 s1 JASIŃSKA Aleksandra OLA Kujawsko-pomorskie 06-05-11 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
13. 8.70 3 e8 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 06-02-15 Z/1436/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
14. 8.70 2 s6 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06-05-24 Z/0073/18 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
15. 8.72 3 e1 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-08-08 Z/1061/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
16. 8.72 2 f3 OWCZARUK Hanna MKL Maraton Świnoujście 07-08-16 Z/3447/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
17. 8.74 0 e NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 06-08-27 U14 WP Zielona Góra (2) 2019-02-01
18. 8.74 1 s7 DOMAGAŁA Małgorzata BKL Bełchatów 07-03-24 U14 LD Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
19. 8.76 2 e2 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06-09-26 Z/5442/18 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
20. 8.76 2 e2 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-02-25 Z/1069/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
21. 8.76 5 e7 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06-08-21 Z/0186/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
22. 8.77 2 s4 KAZIMIERSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06-01-01 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
23. 8.77 4 e9 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06-03-03 Z/2315/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
24. 8.78 2 e7 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-05-15 Z/1060/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
25. 8.79 2 e14 DYLEWSKA Amelia BKL Bełchatów 06-01-22 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
26. 8.79 3 e6 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06-02-08 Z/0039/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
27. 8.80 2 e9 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06-04-03 Z/0180/19 U14 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
28. 8.82 3 s6 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06-03-22 Z/0192/19 U14 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
29. 8.84 2 e3 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06-03-26 Z/5567/18 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
30. 8.84 4 e8 TABUŁA Patrycja RKS Rumia 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
31. 8.85 0 e1 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 06-01-04 Z/5010/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
32. 8.85 4 e4 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 06-03-05 Z/0413/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13
33. 8.85 1 s3 KRAWCZYK Maja MKL Toruń 06-08-13 Z/2924/16 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
34. 8.85 5 e1 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 06-03-31 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02
35. 8.86 3 e14 OLCZYK Anna BKL Bełchatów 07-02-09 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
36. 8.87 0 e1 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 07-08-07 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
37. 8.87 1 e1 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07-10-04 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
38. 8.87 2 s1 SŁUPSKA Otylia LKS Vectra Włocławek 06-01-13 Z/5201/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
39. 8.88 2 e11 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
40. 8.88 2 s1 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
41. 8.90 2 e14 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 06-04-26 Z/0325/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
42. 8.90 2 s3 CIŻYŃSKA Paulina MUKL Brodnica 06-01-26 Z/4043/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
43. 8.91 2 s7 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06-07-20 Z/0838/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
44. 8.92 6 s4 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06-08-25 Z/5044/18 U14 WP Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
45. 8.93 0 e1 KRUPA Amelia KS AZS AWF Wrocław 07-01-01 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
46. 8.93 2 e10 JAWORSKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 07-07-23 Z/0411/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
47. 8.94 1 e24 KRAWCZAK Izabela MKS Kusy Szczecin 06-08-03 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
48. 8.95 2 e7 ULEWICZ Wiktoria LKS Korab Olecko 06-01-19 Z/0104/19 U14 WN Warszawa (1) 2019-01-12
49. 8.95 4 s6 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06-01-01 Z/0194/19 U14 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
50. 8.96 1 s17 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 07-04-17 Z/2316/18 U14 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
60 K pomiar ręczny
1. 0.4 r 4e2 KRZEMIŃSKA Natalia MKS Kusy Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
2. 8.7 r 1e9 JAKUBOWSKA Matylda UKS MKL Szczecin 07-06-09 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
150 K
200 K
1. 27.41 2 s1 MŁODZIŃSKA Nina AZS Łódź 06-02-20 Z/4373/18 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
2. 27.42 3 s1 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06-11-25 Z/0356/18 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
3. 28.72 3 s5 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06-03-03 Z/2315/18 U14 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
4. 29.37 4 s13 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06-02-08 Z/0039/18 U14 WP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
5. 30.00 2 s3 LACH Alicja UKS-MOS Opole 06-07-20 Z/0206/19 U14 OP Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
6. 30.25 2 s17 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 06-03-05 Z/0413/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13
7. 30.36 4 s15 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 06-01-18 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
8. 30.43 1 s19 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07-11-11 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
9. 30.74 2 s10 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 06-01-05 Z/0784/18 U14 WN Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
10. 30.84 2 s19 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 06-09-22 Z/0399/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26
11. 30.97 2 s4 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 06-09-15 Z/3122/18 U14 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
12. 31.28 5 s15 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 06-11-06 Z/0377/18 U14 WN Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
13. 31.38 3 s19 MODELEWSKA Julia LUKS Boguszyce 07-05-10 Z/0227/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
14. 31.97 5 s15 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06-03-17 Z/1934/18 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13
15. 32.22 1 s6 PIERNIK Julia OLA Kujawsko-pomorskie 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
16. 32.25 1 s5 MIKOŁAJCZAK Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz (GKS Olimpia GrudziądzOLA Kujawsko-pomorskie) 07-08-21 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
17. 32.37 1 s7 TURSKA Karina LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekOLA Kujawsko-pomorskie) 07-01-25 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
18. 32.44 1 s8 WIELGOSZ Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 07-02-18 Z/3141/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
19. 32.64 1 s4 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 07-08-24 Z/2920/16 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
20. 32.65 2 s4 MACIEJEWSKA Melania GKS Olimpia Grudziądz 07-06-09 Z/4407/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
21. 32.67 2 s7 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Czapla Białe Błota) 07-07-07 Z/1051/19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
22. 32.69 3 s4 LISOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 07-04-30 Z/5204/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
23. 32.74 1 s17 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 07-12-07 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
24. 32.84 2 s6 PAWLIK Alicja OLA Kujawsko-pomorskie 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
25. 32.86 1 s9 ŻURAWSKA Angelika GKS Olimpia Grudziądz 07-01-01 Z/4406/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
26. 32.94 1 s2 JANKOWSKA Kamila LKS Vectra Włocławek 07-01-02 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
27. 32.97 3 s6 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 07-09-18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
28. 32.97 2 s14 KOWALSKA Maria LUKS Boguszyce 06-05-08 Z/0216/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26
29. 32.98 2 s9 ZAREMBA Alicja UKS Czwórka Inowrocław 07-03-26 Z/2100/16 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
30. 33.14 4 s6 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło (LUKS Start NakłoOLA Kujawsko-pomorskie) 07-01-09 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
31. 33.22 1 s1 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 07-07-03 Z/2308/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
32. 33.23 3 s2 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 07-09-18 Z/5196/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
33. 33.34 2 s11 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 07-01-01 Z/0120/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
34. 33.34 4 s9 BEDNAREK Adriana MKL Toruń 06-07-15 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26
35. 33.49 4 s5 BIERNACIK Julia niestowarzyszona 06-01-01 U14 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
36. 33.67 3 s3 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 07-01-01 Z/0567/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
37. 33.74 1 s18 ŚWIĄDER Adrianna LUKS Boguszyce 06-08-13 Z/0226/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
38. 33.82 2 s16 ROSIŃSKA Emilia LUKS Boguszyce 06-12-08 Z/0225/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
39. 33.90 3 s1 MROTEK Marta UKS Czapla Białe Błota 07-02-09 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
40. 33.95 4 s1 BORKOWSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
41. 34.20 4 s4 KOSIŃSKA Paulina OLA Kujawsko-pomorskie 07-08-11 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
42. 34.37 2 s5 MARKUSZEWSKA Kornelia GKS Olimpia Grudziądz 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
43. 34.73 4 s2 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekOLA Kujawsko-pomorskie) 07-08-28 Z/0589/19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
44. 34.77 3 s5 MECHUŁA Nadia OLA Kujawsko-pomorskie 07-12-02 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
45. 34.78 4 s3 JENDRZEJEWSKA Jagoda LUKS Start Nakło 07-01-28 Z/1379/19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
46. 34.84 5 s1 DĘBEK Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
47. 34.85 4 s9 WOJNAROWSKA Nadia OLA Kujawsko-pomorskie 07-01-17 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
48. 34.85 5 s9 ZEHNER Iga GKS Olimpia Grudziądz 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
49. 35.03 6 s7 SYTEK Zofia UKS Czapla Białe Błota 07-01-09 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
50. 35.09 2 s3 NOSKOWSKA Nel MKL Toruń 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
300 K
1. 43.01 1 s5 DOROBA Zuzanna PLKS Gwda Piła 06-01-06 Z/0270/18 U14 WP Toruń (2) 2019-01-19
2. 45.30 1 s6 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06-11-25 Z/0356/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
3. 45.61 4 s1 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06-04-03 Z/0180/19 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
4. 45.74 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06-03-03 Z/2315/18 U14 SL Spała (2) 2018-12-13 LDK!
5. 46.03 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06-08-21 Z/0186/19 U14 WN Spała (2) 2018-12-13
6. 46.35 3 s1 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 06-08-12 Z/2983/18 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
7. 46.81 1 s6 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06-12-18 Z/0864/16 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
8. 47.03 2 s6 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekUKS Skompensis Skępe) 06-02-27 Z/5323/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
9. 47.69 1 s14 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06-01-01 Z/0194/19 U14 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
10. 47.71 1 s7 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-08-08 Z/1061/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
11. 48.24 2 s14 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06-05-24 Z/0073/18 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
12. 48.60 1 s8 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 06-09-22 Z/0399/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13
13. 48.63 3 s6 WALERCZYK Amelia LUKS Start Nakło 06-10-19 Z/0558/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
14. 48.91 3 s14 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06-03-22 Z/0192/19 U14 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
15. 48.91 1 s16 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06-11-06 Z/1044/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
16. 49.01 1 s4 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 07-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
17. 49.08 2 s15 BREZA Agata ULKS Talex Borzytuchom 07-02-17 Z/3827/18 U14 PM Toruń (2) 2019-01-13
18. 49.12 1 s8 JAGIEŁŁO Aleksandra MKS-MOSM Bytom 06-03-10 Z/0933/19 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
19. 49.15 1 s9 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 06-01-08 Z/0938/19 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
20. 49.25 2 s4 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 06-04-23 Z/3928/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
21. 49.33 1 s3 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 06-09-30 Z/0749/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
22. 49.35 3 s5 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06-03-26 Z/5567/18 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
23. 49.42 2 s8 WALCZAK Nadia UKS Lisy Zgierz 06-05-30 Z/0245/18 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13
24. 49.43 4 e9 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 06-01-14 Z/3356/18 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
25. 49.48 3 s15 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 07-01-16 Z/2924/18 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
26. 49.61 3 s8 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 06-01-01 Z/0392/19 U14 MZ Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
27. 49.64 3 s4 JANKOWSKA Angelika UKS Czapla Białe Błota 06-02-01 Z/3123/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
28. 49.66 2 s6 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 06-09-15 Z/3122/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
29. 49.68 1 s10 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 07-01-06 Z/0320/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
30. 49.71 1 s11 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 07-02-21 Z/1011/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
31. 49.77 3 s6 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
32. 49.79 1 s12 MIKOŁAJCZAK Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz (GKS Olimpia GrudziądzOLA Kujawsko-pomorskie) 07-08-21 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
33. 49.81 4 s7 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 06-02-26 Z/0013/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
34. 49.86 2 s3 GRUBA Patrycja niest. Katowice 06-09-19 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
35. 50.04 4 s14 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06-04-03 Z/0185/19 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13
36. 50.06 5 s7 WOJCIECHOWSKA Zofia ULKS Skoczek Pogórze 06-05-05 Z/0037/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
37. 50.16 6 s4 JABŁOŃSKA Maja MKL Toruń 06-06-12 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
38. 50.17 3 s8 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 06-05-27 Z/0055/18 U14 PM Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
39. 50.20 1 s4 KUSY Roksana MKS Syrena Warszawa 06-02-22 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
40. 50.31 2 s16 PASZEWSKA Adrianna KUKS Remus Kościerzyna 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-02-02
41. 50.35 2 s12 LISOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 07-04-30 Z/5204/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
42. 50.44 4 s6 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 06-01-23 Z/0342/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
43. 50.47 1 s13 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 07-10-17 Z/0944/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
44. 50.76 2 s4 KOHNKE Wiktoria ULKS Skoczek Pogórze 07-04-18 Z/0020/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
45. 50.88 4 s2 PRZEŹDZINK Hanna TL ROW Rybnik 06-02-07 Z/2969/18 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
46. 50.93 1 s9 ADAMCZYK Katarzyna RKS Łódź 06-08-01 Z/0232/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
47. 50.97 2 s9 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 06-09-03 Z/0934/19 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
48. 50.97 2 s10 TURSKA Karina LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekOLA Kujawsko-pomorskie) 07-01-25 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
49. 51.04 1 s2 STEMPNIAK Zofia UKS Piątka Jarocin 06-07-21 Z/0167/19 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
50. 51.11 4 s8 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 06-11-06 Z/0377/18 U14 WN Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
300 K nieregulaminowe
1. 46.98 1 e8 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05-03-02 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
2. 50.02 2 e6 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 05-06-26 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
400 K
1. 70.89 2 s4 WOLNIEWICZ Dominika LUKS Boguszyce 07-04-12 Z/0219/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
2. 70.99 3 s4 WALCZAK Nadia UKS Lisy Zgierz 06-05-30 Z/0245/18 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26
3. 72.74 5 s3 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06-04-03 Z/0185/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
4. 83.22 6 s3 MISIAK Małgorzata CSiR Susz 06-07-15 Z/0248/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
500 K
1. 1:52.04 5 s1 KWIETNIEWSKA Julia UKS Skoczek Władysławów 06-07-04 Z/4267/18 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
2. 1:54.62 6 s1 LEWANDOWSKA Pola UKS Orkan Środa Wlkp. 07-10-07 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
600 K
1. 1:41.41 MŁODZIŃSKA Nina AZS Łódź 06-02-20 Z/4373/18 U14 LD Spała (2) 2018-12-13 LDK!
2. 1:45.58 2 s2 ŁADA Anna AKL Ursynów Warszawa 06-04-21 Z/0309/19 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
3. 1:45.94 1 s6 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06-02-21 Z/3131/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
4. 1:47.51 8 s2 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06-02-16 Z/5244/18 U14 MZ Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
5. 1:48.93 1 s4 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekUKS Skompensis Skępe) 06-02-27 Z/5323/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
6. 1:49.66 1 s1 OWCZARUK Hanna MKL Maraton Świnoujście 07-08-16 Z/3447/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
7. 1:49.86 2 s4 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 07-05-29 Z/1198/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
8. 1:50.82 2 s6 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07-11-11 U14 LD Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
9. 1:50.84 1 s7 CHOMIAK Emilia UKS Halszka Szamotuły 06-11-11 Z/0279/18 U14 WP Toruń (1) 2019-02-02
10. 1:51.21 3 s4 LAMBERSKA Wiktoria LUKS Serock 06-08-08 Z/0141/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
11. 1:52.18 2 s7 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 06-01-10 Z/0961/19 U14 SL Toruń (1) 2019-02-02
12. 1:52.29 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06-04-03 Z/0185/19 U14 WN Spała (2) 2018-12-13
13. 1:53.24 1 s4 KULIK Kaja SKLA Sopot 07-08-13 Z/5763/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
14. 1:53.74 4 s3 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 06-09-22 Z/0399/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
15. 1:53.79 3 s2 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06-05-20 Z/2895/18 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
16. 1:53.85 4 s3 JEZNACH Patrycja KS Zamek Kurzętnik 06-09-09 Z/0090/18 U14 WN Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
17. 1:53.86 3 s2 ADAMCZYK Katarzyna RKS Łódź 06-08-01 Z/0232/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13
18. 1:54.21 5 s2 WALCZAK Julia UKS Technik Radom 06-10-06 Z/1557/18 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
19. 1:54.61 3 s1 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06-04-10 Z/5426/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
20. 1:54.72 2 s4 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 06-11-23 Z/0052/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
21. 1:54.88 3 s4 KRYTENKO Anna ULKS Skoczek Pogórze 07-01-22 Z/0018/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
22. 1:54.89 8 s1 CHMURZYŃSKA Marta CMKL Człuchów 06-04-04 Z/0113/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
23. 1:54.99 9 s1 MOŻUCH Otylia CMKL Człuchów 06-01-30 Z/0114/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
24. 1:55.52 4 s7 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 06-01-08 Z/0938/19 U14 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
25. 1:56.53 3 s5 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 06-01-14 Z/3356/18 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13
26. 1:56.61 5 s2 KWIATKOWSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 06-08-15 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
27. 1:56.61 3 s6 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 07-12-07 U14 LD Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
28. 1:56.67 4 s5 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06-03-17 Z/1934/18 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13
29. 1:56.96 4 s4 CZEPIEL Milena AML Słupsk 06-11-08 Z/4971/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
30. 1:56.99 9 s2 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06-03-22 Z/0192/19 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
31. 1:57.32 2 s1 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 07-12-13 Z/2682/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
32. 1:57.41 5 s4 URBAN Paulina SKLA Sopot 07-01-11 Z/4919/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
33. 1:57.74 5 s3 WALCZAK Nadia UKS Lisy Zgierz 06-05-30 Z/0245/18 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
34. 1:57.74 4 s6 MICHTA Michalina UKS Halszka Szamotuły 06-11-16 Z/0768/19 U14 WP Toruń (1) 2019-02-02
35. 1:58.35 5 s5 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 06-01-31 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13
36. 1:58.49 4 s4 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 06-05-04 Z/0344/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
37. 1:58.60 1 s4 MODELEWSKA Julia LUKS Boguszyce 07-05-10 Z/0227/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
38. 1:58.70 6 s5 ŚCIGAŁA Natalia ULKS Talex Borzytuchom 06-04-19 U14 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
39. 1:59.26 7 s3 STĘPIŃSKA Kornelia UKS Jedynka Reda 06-06-02 Z/0602/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
40. 1:59.73 6 s3 MŁYNARCZYK Kaja UKS Azymut Pabianice 06-06-21 Z/0420/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
41. 2:00.39 8 s3 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 06-06-07 Z/4766/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
42. 2:00.49 6 s4 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 06-12-19 Z/0051/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
43. 2:00.92 5 s4 STAROŃ Maria UKS Wyspiański Szubin 06-12-04 Z/0866/16 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
44. 2:01.37 6 s3 SZULC Vanessa KS SMS Szklarska Poręba 07-01-01 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
45. 2:01.50 8 s3 PASZEWSKA Adrianna KUKS Remus Kościerzyna 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-01-19
46. 2:01.58 6 s2 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 06-07-15 Z/5166/18 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13
47. 2:01.79 1 s5 ŻURAWSKA Angelika GKS Olimpia Grudziądz 07-01-01 Z/4406/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
48. 2:02.00 9 s5 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 07-01-06 Z/0320/19 U14 KP Toruń (2) 2019-01-13
49. 2:02.12 2 s5 LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 07-11-20 Z/0990/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
50. 2:02.23 2 s4 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 07-10-30 Z/0716/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
600 K nieregulaminowe
1. 1:59.84 2 s3 NIEWCZAS Aleksandra UKS Barnim Goleniów 06-04-26 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
800 K
1. 2:37.39 1 s1 CICHOCKA Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 06-10-29 Z/3085/17 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
2. 2:38.17 0 e1 DANKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 06-01-01 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
3. 2:39.66 0 e1 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07-10-25 Z/0737/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 2:43.09 0 e1 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 06-04-26 Z/4209/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
5. 2:46.56 0 e1 WISNIEWSKA Michaela MKS Piast Głogów 07-01-01 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
6. 2:51.09 0 e1 SAMEK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
7. 2:51.76 0 e1 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 07-12-07 Z/2424/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
8. 2:51.96 0 e1 CZEREMURZYŃSKA Elwira MLKS Agros Żary 07-11-27 Z/5630/18 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
9. 2:53.26 4 s2 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 07-07-04 U14 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
10. 2:58.40 0 e1 MAJCHROWICZ Aleksandra GKS Start Długołęka 07-01-01 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
11. 2:59.07 16 s1 STRUGLIŃSKA Julia MLUKS Mokasyn Płoty 06-11-12 Z/1521/19 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
12. 2:59.92 0 e1 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 06-01-01 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
13. 3:04.90 0 e1 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 06-03-25 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
14. 3:05.77 5 s1 RACZKOWSKA Paulina MKL Maraton Świnoujście 06-01-01 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
15. 3:08.02 0 e1 SŁOWIŃSKA Amelia LLKS Gubin 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
16. 3:09.09 0 e1 BAKALARZ Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 07-06-28 Z/2425/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
17. 3:11.64 0 e1 NOWAKA Laura MLKS Agros Żary 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
18. 3:37.67 0 e1 SZOSTAK Oliwia ZLKL Zielona Góra 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
19. 4:22.03 0 e1 NOWAK Karolina BbL Gubin 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
1000 K
1. 3:23.96 6 s1 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
2. 3:27.41 8 s1 ŚLUSAŁEK Weronika SKLA Sopot 06-05-30 Z/4917/18 U14 PM Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
3. 3:28.61 5 s2 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekUKS Skompensis Skępe) 06-02-27 Z/5323/18 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
4. 3:28.86 3 BIERNACIK Julia niestowarzyszona 06-01-01 U14 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
5. 3:34.03 10 s1 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06-03-17 Z/1934/18 U14 WN Toruń (1) 2019-01-19
6. 3:34.87 9 s1 ADAMCZYK Katarzyna RKS Łódź 06-08-01 Z/0232/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26
7. 3:38.00 7 s2 ŻOCHOWSKA Liliana SKLA Sopot 06-04-22 Z/4921/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
8. 3:42.78 5 s1 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06-04-25 Z/1193/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
9. 3:45.44 10 s2 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 06-05-04 Z/0344/18 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
10. 3:47.90 11 s1 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 07-04-27 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
11. 3:53.63 4 s2 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 06-07-21 Z/1461/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
12. 3:56.20 12 s1 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 07-03-09 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
1500 K
2000 K
1. 6:57.31 1 s1 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06-07-25 Z/2399/17 U14 MZ Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
3000 K
Mila K
60p(76.2/7.5) K
1. 10.30 1 s1 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
2. 10.83 0 e1 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06-05-28 Z/3362/18 U14 WP Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
3. 11.09 1 s1 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 06-11-11 Z/3887/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
4. 11.21 0 e1 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 06-07-13 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
5. 11.51 3 s1 KUKUCZKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 06-08-28 Z/0796/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
6. 11.59 4 s1 OLCZYK Anna BKL Bełchatów 07-02-09 U14 LD Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
7. 11.73 5 s1 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 06-09-15 Z/3122/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
8. 11.94 2 s1 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06-02-14 Z/2492/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 12.27 0 e1 ŚNIEŻEK Lena niest. Wrocław 06-01-01 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
10. 12.57 6 s1 JANKOWSKA Angelika UKS Czapla Białe Błota 06-02-01 Z/3123/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
11. 12.59 1 e1 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 07-04-30 Z/0478/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
12. 12.66 2 s1 LIPNICKA Agnieszka MOSM Tychy 07-01-01 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
13. 14.40 7 s1 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 06-02-03 Z/0577/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
60p(76.2/8.2) K
1. 10.60 4 e2 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06-09-26 Z/5442/18 U14 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
2. 12.45 5 e1 POLKOWSKA Katarzyna UKS MTE Milanówek 06-02-14 Z/1100/18 U14 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
60p(76.2/8.0) K
1. 9.85 2 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 06-09-30 Z/0749/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
2. 10.67 4 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06-05-28 Z/3362/18 U14 WP Zielona Góra (2) 2018-12-28
3. 10.84 4 e1 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06-09-26 Z/5442/18 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
4. 10.99 2 e2 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 06-07-13 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01 LDK!
5. 12.00 4 s2 SZCZEPANIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
6. 12.66 0 e WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 06-01-01 U14 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28
60p(76.2) K
60p K
Wzwyż K
1. 1.68 1 PATEJUK Milena AML Słupsk 06-02-01 Z/0020/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
2. 1.50 1 f3 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 06-11-11 Z/3887/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
3. 1.49 5 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 06-01-22 Z/0310/18 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
4. 1.45 3 f2 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06-12-06 Z/0534/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
5. 1.45 4 f2 PIOTROWSKA Aleksandra UKS MTE Milanówek 06-04-10 Z/1456/18 U14 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
6. 1.45 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 06-07-06 U14 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!
7. 1.45 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
8. 1.45 2 f3 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 06-08-12 Z/0834/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
9. 1.40 6 f2 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06-11-06 Z/1044/19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
10. 1.40 5 f2 BIENIAS Nicole UKS Sprint 2020 Warszawa 06-03-22 Z/5435/18 U14 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
11. 1.40 2 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 07-03-14 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
12. 1.40 3 f3 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06-07-20 Z/0838/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
13. 1.35 2 fB ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 07-01-17 Z/1110/18 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02 LDK!
14. 1.35 4 fB JAGODZIŃSKA Roksana UKS Błyskawica Domaniewice 06-01-01 U14 LD Milanówek (2) 2018-12-02
15. 1.35 7 f2 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 06-02-05 Z/4410/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
16. 1.35 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06-05-28 Z/3362/18 U14 WP Zielona Góra (2) 2018-12-28
17. 1.35 11  BULDYK Zuzanna ULKS Sprinter Zielona Góra 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
18. 1.35 13  RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 06-07-13 U14 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
19. 1.35 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
20. 1.35 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 07-02-13 U14 WP Zielona Góra (2) 2019-02-01
21. 1.30 17 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 06-01-01 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
22. 1.30 5 fB RAJSKI Nina UKS MTE Milanówek 06-09-03 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
23. 1.30 8 f2 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 06-11-29 Z/0122/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
24. 1.30 14  KOTYLAK Natalia niest. Z.Góra 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
25. 1.30 10 SZCZEPANIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
26. 1.30 3 f3 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06-08-29 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
27. 1.30 3 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07-01-24 Z/5015/18 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26
28. 1.30 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07-03-05 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
29. 1.30 5 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-07-24 Z/1088/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02
30. 1.25 6 fB FADROWSKA Ewa UKS MTE Milanówek 06-01-04 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
31. 1.25 7 fB KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 07-03-19 Z/0831/18 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02 LDK!
32. 1.25 8 fB POLKOWSKA Katarzyna UKS MTE Milanówek 06-02-14 Z/1100/18 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02 LDK!
33. 1.25 9 fB SKORUPA Kornelia UKS Kresy Otwock 07-01-01 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
34. 1.25 1 DOBEK Katarzyna MKL Maraton Świnoujście 07-01-16 Z/3440/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
35. 1.25 12 f2 KUKUCZKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 06-08-28 Z/0796/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
36. 1.25 9 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
37. 1.25 11  MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 06-08-21 U14 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19 LDK!
38. 1.25 5 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 07-06-28 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
39. 1.25 11  MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3323/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
40. 1.20 2 KOMOSZKA Martyna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07-03-28 U14 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
41. 1.20 10 fB GODULA Maria UKS MTE Milanówek 06-08-07 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
42. 1.20 13 f2 TALASKA Aleksandra OLA Kujawsko-pomorskie 06-03-19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
43. 1.20 NAZARUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 07-03-29 U14 LU Lublin (2) 2019-01-19
44. 1.20 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 07-11-03 U14 LU Lublin (2) 2019-01-19
45. 1.20 12  OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06-02-14 Z/2492/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
46. 1.20 14  WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06-05-30 Z/1418/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
47. 1.20 15  KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07-06-04 Z/1424/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
48. 1.20 6 f3 BONIŚNIAK Alicja UKS Czapla Białe Błota 06-09-07 Z/1071/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
49. 1.15 11 fB FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 06-04-12 Z/0390/19 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
50. 1.15 12 fB JURCZAK Joanna UKS MTE Milanówek 07-01-01 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
Tyczka K
1. 2.50 2 f2 KALINICZENKO Liza MKS Kusy Szczecin 06-08-15 U14 ZP Szczecin (1) 2019-02-11 LDK!
2. 2.30 9 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 06-01-22 Z/0310/18 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
3. 1.95 4 f3 ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 07-08-29 Z/3716/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
4. 1.90 8 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06-08-29 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-10 LDK!
NM MIKOŁAJCZYK Amelia SKLA Sopot () 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
W dal K
1. 5.06 5 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-08-08 Z/1061/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
2. 4.67 4 f2 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 06-02-08 Z/3795/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
3. 4.67 2 f2 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06-04-03 Z/0180/19 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
4. 4.65 6 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 06-03-31 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
5. 4.60 9 NOWICKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-06-06 Z/1070/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
6. 4.55 0 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06-05-28 Z/3362/18 U14 WP Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
7. 4.47 10 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-07-24 Z/1088/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02
8. 4.36 0 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07-03-11 Z/5561/18 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
9. 4.30 1 f2 KUCEWICZ Weronika niestowarzyszony 07-01-01 U14 Lublin (2) 2019-01-26
10. 4.29 2 f2 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07-01-24 Z/5015/18 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26
11. 4.27 17 MODELEWSKA Julia LUKS Boguszyce 07-05-10 Z/0227/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
12. 4.27 13 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-02-25 Z/1069/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
13. 4.24 0 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 07-01-22 Z/1558/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
14. 4.24 3 f2 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06-02-08 Z/0039/18 U14 WP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
15. 4.21 20 OLCZYK Anna BKL Bełchatów 07-02-09 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
16. 4.19 9 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 06-03-31 Z/5275/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
17. 4.18 2 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06-10-20 Z/1448/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
18. 4.18 18  SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06-03-03 Z/2315/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
19. 4.17 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07-06-12 Z/2319/18 U14 SL Spała (2) 2018-12-13 LDK!
20. 4.15 14 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
21. 4.15 14 f2 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06-03-26 Z/5567/18 U14 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
22. 4.15 17 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 07-09-11 Z/0684/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
23. 4.10 18 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 07-01-01 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
24. 4.07 0 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 07-03-29 Z/2850/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
25. 4.07 0 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 06-01-04 Z/5010/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
26. 4.06 6 f2 DWOJAK Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07-02-24 Z/0781/19 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
27. 4.05 8 GRZELAK Aleksandra LKS Stal Mielec 06-09-26 Z/4748/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
28. 4.05 4 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07-09-13 Z/2469/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
29. 4.02 12 KUSIAK Nikola MLUKS Mokasyn Płoty 06-02-01 Z/4535/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
30. 4.02 21 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
31. 4.02 8 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07-01-31 Z/5219/18 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
32. 4.01 0 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
33. 4.00 10 FUSIARZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
34. 3.98 0 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 07-08-07 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
35. 3.98 5 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06-08-29 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
36. 3.98 14 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-05-08 Z/1062/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
37. 3.97 3 f2 PANASIUK Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 06-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26
38. 3.96 6 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 06-02-15 Z/1436/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
39. 3.95 23 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07-01-01 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
40. 3.93 11 s1 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
41. 3.92 16 f2 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 06-11-06 Z/0377/18 U14 WN Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
42. 3.92 13 s1 KAPLER Paulina UKS Trójka Mikołów 06-08-08 Z/4519/18 U14 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
43. 3.90 25 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07-03-05 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
44. 3.90 26 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 06-08-29 Z/0819/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
45. 3.90 4 f2 SUSZCZYŃSKA Karolina niest. Lublin 07-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26
46. 3.89 14 s1 RZESZUTEK Kornelia UKS Trójka Mikołów 06-07-31 Z/4521/18 U14 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
47. 3.89 14 s1 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 07-06-11 Z/2317/18 U14 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
48. 3.89 14 s2 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07-02-01 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
49. 3.87 12 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06-04-10 Z/5426/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
50. 3.87 13 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-04-26 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
W dal strefa K
1. 4.89 1 f2 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 06-04-23 Z/3928/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
2. 4.81 2 f2 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06-02-21 Z/3131/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
3. 4.73 3 f2 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 06-04-10 Z/3924/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
4. 4.47 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07-02-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 4.45 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 06-07-13 U14 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
6. 4.43 DOMAŃSKA Anna CSiR Susz 07-05-29 Z/0182/19 U14 WN Spała (2) 2018-12-13
7. 4.42 4 f2 JANKOWSKA Angelika UKS Czapla Białe Błota 06-02-01 Z/3123/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
8. 4.41 1 f2 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 07-03-14 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
9. 4.39 11  PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07-03-05 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
10. 4.38 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 06-08-15 U14 WP Zielona Góra (2) 2019-02-01
11. 4.38 1 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06-08-29 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
12. 4.36 4 MACINA Julia BOSiR Barcin 06-04-07 Z/3925/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
13. 4.36 6 f2 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 07-09-11 Z/0684/19 U14 PM Toruń (1) 2019-02-02
14. 4.34 2 f2 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 07-10-12 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
15. 4.30 2 CICHOCKA Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 06-10-29 Z/3085/17 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
16. 4.29 2 f2 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07-09-13 Z/2469/18 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 LDK!
17. 4.26 15  KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
18. 4.24 7 f2 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06-12-06 Z/0534/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
19. 4.24 2 KUSIAK Nikola MLUKS Mokasyn Płoty 06-02-01 Z/4535/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
20. 4.22 16  OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07-10-04 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
21. 4.20 2 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 06-03-31 Z/5275/18 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 LDK!
22. 4.17 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 07-02-13 U14 WP Zielona Góra (2) 2019-02-01
23. 4.17 8 f2 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 06-04-11 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
24. 4.16 3 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06-10-20 Z/1448/18 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 LDK!
25. 4.16 9 f2 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 06-05-03 Z/3559/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
26. 4.14 17  CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
27. 4.14 19  OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06-11-08 Z/2627/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
28. 4.14 10 f2 KLAJBOR Weronika LUKS Serock 06-01-27 Z/0142/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
29. 4.13 11 f2 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 07-02-21 Z/1011/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
30. 4.12 20  KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
31. 4.12 12 f2 WRÓBEL Olivia UKS Atos Woźnice 06-06-23 Z/0839/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
32. 4.10 4 WIŚNIEWSKA Roksana MKS Kusy Szczecin 06-01-04 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
33. 4.10 21  MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3323/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
34. 4.09 8 SALA Malwina GKS Olimpia Grudziądz 06-05-10 Z/3889/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
35. 4.07 3 f2 BAJKOWSKA Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 07-01-27 Z/1144/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
36. 4.04 14 f2 NOWICKA Kinga BOSiR Barcin 06-03-09 Z/3921/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
37. 4.04 4 f2 JĘDRYS Zuzanna UKL Feniks Świdwin 07-07-10 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
38. 4.01 15 f2 DYDECKA Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie 06-02-10 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
39. 4.00 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 06-08-27 U14 WP