50 M
60 M
1. 6.64 3 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Łódź (M) 2019-02-04  KN   SKN  
2. 6.68 1 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Spała (M) 2019-02-03  KN   SKN  
3. 6.74 7 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Łódź (M) 2019-02-04  KN   SKN  
4. 6.78 1 s2 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96-08-20 Z/0558/13 Sen SL Toruń (M) 2019-02-08  KN   SKN  
5. 6.81 1 e2 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89-02-28 Z/3831/11 Sen WP Toruń (1) 2019-02-02  SKN  
6. 6.81 4 e3 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Łódź (M) 2019-02-04  ZKN   SKN  
7. 6.82 1 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98-04-29 Z/1329/14 U23 DS Toruń (1) 2019-01-27
8. 6.82 1 f2 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90-09-21 Z/1201/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
9. 6.83 1 f2 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93-03-27 Z/0148/11 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
10. 6.83 2 s2 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91-10-13 Z/3398/11 Sen WP Toruń (M) 2019-02-08  SKN  
11. 6.84 1 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99-08-10 Z/3248/15 U23 SL Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
12. 6.84 1 e8 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
13. 6.86 1 e1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02  SKN  
14. 6.87 1 e1 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98-05-05 Z/1268/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
15. 6.87 5 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
16. 6.88 3 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99-04-13 Z/0121/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
17. 6.88 4 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLMKS Juvenia Puszczykowo) 99-06-30 Z/1611/16 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
18. 6.88 4 s1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-08  SKN  
19. 6.90 1 e1 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 Z/0236/16 U23 WP Toruń (1) 2019-01-13  ZKN   SKN  
20. 6.90 6 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97-03-17 Z/0148/13 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
21. 6.92 3 f3 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95-05-13 Z/5085/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-01-26  SKN  
22. 6.93 4 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Toruń (1) 2019-02-02  KN   SKN  
23. 6.94 0 s1 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 Sen DS Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02
24. 6.95 5 e2 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-03 Z/0363/15 U23 SL Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
25. 6.95 1 w1 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95-02-23 Z/1592/12 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-16  KN   SKN  
26. 6.98 1 e11 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-08-27 Z/1698/16 U23 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
27. 6.98 2 e4 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
28. 6.98 2 e6 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92-10-10 Z/1759/13 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
29. 6.98 7 e3 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99-03-10 Z/0441/15 U23 DS Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
30. 7.00 3 e4 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87-08-06 Z/2523/11 Sen LU Spała (M) 2019-02-03
31. 7.01 4 e2 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97-12-28 Z/1617/14 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02
32. 7.02 3 e2 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97-07-22 Z/0926/13 U23 KP Spała (M) 2019-02-03
33. 7.03 1 f4 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99-08-31 Z/5253/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN   SKN  
34. 7.03 3 e3 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
35. 7.05 6 e1 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95-06-21 Z/1348/13 Sen DS Spała (M) 2019-01-20
36. 7.05 2 f4 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93-10-24 Z/3688/11 Sen MZ Warszawa (M) 2019-01-26
37. 7.05 6 e1 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94-05-27 Z/1301/11 Sen DS Toruń (1) 2019-01-27
38. 7.05 2 w1 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
39. 7.08 3 e15 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91-08-13 Z/4067/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12  KN   SKN  
40. 7.08 3 f4 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94-11-30 Z/2677/11 Sen WP Warszawa (1) 2019-01-12
41. 7.09 2 e9 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 96-09-08 Z/0089/13 Sen PD Warszawa (M) 2019-01-26
42. 7.09 3 e9 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97-09-23 Z/0122/14 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
43. 7.09 3 f4 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93-12-12 Z/1268/11 Sen WN Warszawa (M) 2019-01-26
44. 7.09 1 e3 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-07-05 Z/0837/15 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
45. 7.10 2 e7 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92-08-13 Z/2533/11 Sen LU Lublin (2) 2019-01-26
46. 7.11 4 e15 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Warszawa (1) 2019-01-12
47. 7.11 1 f4 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin 98-05-06 Z/1531/14 U23 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
48. 7.11 6 e2 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96-09-08 Z/0090/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
49. 7.11 1 s2 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05  SKN  
50. 7.12 4 f4 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99-10-20 Z/0582/16 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
150 M
1. 16.54 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-01-20  SKN  
2. 18.40 3 s2 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno 92-02-17 Z/4258/11 Sen WP Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
200 M
1. 21.23 1 e2 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99-09-12 Z/0647/15 U23 WN Toruń (M) 2019-02-17  ZKN   SKN  
2. 21.30 1 e4 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-17  SKN  
3. 21.39 1 e1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-17  KN   SKN  
4. 21.52 1 s9 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN   SKN  
5. 21.53 2 e4 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Toruń (M) 2019-02-17  KN   SKN  
6. 21.56 1 s16 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLMKS Juvenia Puszczykowo) 99-06-30 Z/1611/16 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
7. 21.60 2 e2 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Toruń (M) 2019-02-17  KN   SKN  
8. 21.67 2 e3 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
9. 21.84 3 e4 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Toruń (M) 2019-02-17  SKN  
10. 21.92 1 s1 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99-04-13 Z/0121/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
11. 21.92 3 s1 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Spała (M) 2019-02-03  SKN  
12. 22.02 1 s4 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99-08-31 Z/5253/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
13. 22.06 1 s2 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
14. 22.13 3 e2 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Toruń (M) 2019-02-17  KN   SKN  
15. 22.24 1 s11 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95-06-21 Z/1348/13 Sen DS Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
16. 22.25 2 s2 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99-08-10 Z/3248/15 U23 SL Toruń (1) 2019-01-27  ZKN   SKN  
17. 22.28 2 s11 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93-10-24 Z/3688/11 Sen MZ Toruń (1) 2019-02-02
18. 22.31 1 s4 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
19. 22.32 2 s12 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97-09-23 Z/0122/14 U23 MZ Toruń (1) 2019-02-02
20. 22.32 2 s3 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
21. 22.37 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
22. 22.39 1 s11 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 Z/0236/16 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13  ZKN   SKN  
23. 22.39 1 s3 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-07-05 Z/0837/15 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
24. 22.42 3 s1 KACZOR Wojciech SKLA Sopot (WKS Flota Gdynia) 97-02-07 Z/0967/13 U23 PM Toruń (2) 2019-01-19
25. 22.45 2 s10 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 Z/0658/14 U23 LU Spała (M) 2019-02-03
26. 22.55 0 s1 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 Sen DS Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02
27. 22.56 3 s3 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98-10-09 Z/0842/14 U23 DS Toruń (1) 2019-01-27
28. 22.57 2 s4 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
29. 22.64 3 s11 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93-08-28 Z/1358/13 Sen WP Toruń (1) 2019-02-02
30. 22.67 1 s13 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U23 LD Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
31. 22.68 1 s16 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96-12-18 Z/5037/15 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
32. 22.69 4 e1 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99-03-10 Z/0441/15 U23 DS Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
33. 22.78 1 s3 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99-08-30 Z/0116/15 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
34. 22.78 4 s1 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93-12-12 Z/1268/11 Sen WN Toruń (2) 2019-01-19
35. 22.79 0 s4 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95-06-10 Z/4426/11 Sen OP Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02
36. 22.88 4 e4 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93-03-27 Z/0148/11 Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
37. 22.89 2 s3 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98-02-06 Z/3976/15 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13
38. 22.91 1 s15 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97-10-27 Z/1860/16 U23 MA Toruń (1) 2019-01-27
39. 22.92 4 s11 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90-02-28 Z/1668/12 Sen WP Toruń (1) 2019-02-02
40. 22.94 1 s6 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
41. 23.00 1 s10 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95-06-14 Z/1875/11 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
42. 23.02 2 s6 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95-08-24 Z/4507/11 Sen DS Toruń (1) 2019-01-27
43. 23.04 4 s9 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97-11-08 Z/3089/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
44. 23.12 1 s8 BUCH Natan AZS Łódź 95-11-06 Z/1522/11 Sen LD Spała (M) 2019-01-20
45. 23.15 3 s2 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98-05-23 Z/0257/14 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
46. 23.15 4 s12 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89-09-10 Z/1764/13 Sen MZ Toruń (1) 2019-02-02
47. 23.16 5 s9 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97-03-06 Z/0915/13 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
48. 23.16 MACIĄG Radosław WKS Śląsk Wrocław 99-12-14 Z/0391/15 U23 DS Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
49. 23.18 2 s5 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
50. 23.19 3 s3 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98-01-28 Z/0891/14 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
300 M
1. 33.32 2 s1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Ostrava (CZE) (M) 2019-02-12  KN   SKN  
2. 33.42 1 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-27  KN   SKN  
3. 34.15 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
4. 34.43 1 s2 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
5. 34.61 2 s3 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Hvam (NOR) (2) 2019-01-26
6. 34.66 1 s1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (2) 2019-01-19  SKN  
7. 34.80 1 s2 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLMKS Juvenia Puszczykowo) 99-06-30 Z/1611/16 U23 KP Toruń (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
8. 34.90 1 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
9. 34.90 1 s1 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95-01-27 Z/0378/11 Sen PM Toruń (2) 2019-01-13
10. 34.94 2 s1 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93-10-24 Z/3688/11 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-27
11. 35.19 1 s1 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-01-20  SKN  
12. 35.20 1 s1 MACIĄG Radosław WKS Śląsk Wrocław 99-12-14 Z/0391/15 U23 DS Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
13. 35.25 2 s2 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
14. 35.31 3 s1 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99-03-16 Z/3078/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
15. 35.37 2 s9 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
16. 35.43 1 s3 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U23 LD Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
17. 35.44 4 s1 ZDROJEWSKI Amadeusz MKL Jarocin 98-10-09 Z/2380/16 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
18. 35.53 5 s1 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89-09-10 Z/1764/13 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-27
19. 35.64 3 s9 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93-04-20 Z/0272/14 Sen DS Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
20. 35.70 2 s1 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 Sen DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
21. 36.03 3 s1 BUCH Natan AZS Łódź 95-11-06 Z/1522/11 Sen LD Spała (M) 2019-01-20
22. 36.11 2 s2 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96-03-01 Z/0081/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
23. 36.25 4 s9 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-26 Z/1090/14 U23 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
24. 36.27 1 s8 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95-06-14 Z/1875/11 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
25. 36.31 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
26. 36.44 3 s2 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93-12-12 Z/1268/11 Sen WN Toruń (2) 2019-01-13
27. 36.48 4 s3 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95-08-24 Z/4507/11 Sen DS Spała (M) 2019-01-20
28. 36.63 4 s4 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98-02-27 Z/3372/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
29. 36.69 1 s11 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91-03-08 Z/1382/12 Sen MZ Toruń (1) 2019-02-02
30. 36.92 1 s6 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99-07-21 Z/0446/15 U23 WN Toruń (2) 2019-01-19
31. 36.95 1 s4 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99-06-08 Z/1589/16 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
32. 37.05 1 s3 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99-11-13 Z/0164/15 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-19
33. 37.41 1 s8 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91-12-31 Z/0592/18 Sen LD Spała (M) 2019-01-20
34. 37.48 4 s1 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice 99-04-01 Z/0750/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
35. 37.51 1 s6 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98-11-29 Z/3170/17 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
36. 37.68 2 s8 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99-07-01 Z/0352/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
37. 37.78 2 s2 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82-06-12 Z/1187/18 Weteran LD Spała (M) 2019-02-03
38. 37.78 1 s3 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98-02-11 Z/1117/14 U23 DS Spała (M) 2019-02-03
39. 37.79 6 s9 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-02-06 Z/0984/13 U23 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
40. 37.85 1 s5 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
41. 38.07 2 s5 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98-09-23 Z/0671/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
42. 38.13 2 s8 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99-10-03 Z/1546/16 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
43. 38.18 1 s9 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-11-11 Z/2890/18 U23 OP Łódź (1) 2019-02-02  ZKN  
44. 38.61 1 s6 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96-08-02 Z/1667/16 Sen PM Toruń (1) 2019-01-27
45. 38.71 2 s1 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96-01-29 Z/1662/12 Sen OP Łódź (1) 2019-01-13
46. 39.42 2 s9 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78-03-21 Weteran LD Spała (M) 2019-01-20
47. 39.59 1 s5 GUZOWSKI Krzysztof niestowarzyszony 75-01-15 Weteran Toruń (2) 2019-01-19
48. 40.03 4 s5 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 76-04-13 Z/1353/18 Weteran LD Toruń (1) 2019-01-27
49. 40.03 3 s2 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81-01-28 Z/0097/13 Weteran MZ Spała (M) 2019-02-03
50. 40.12 3 s8 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 97-10-22 Z/4427/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
400 M
1. 46.67 3 s2 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Toruń (M) 2019-02-06  KN   SKN  
2. 47.04 1 s2 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95-03-29 Z/0195/12 Sen DS Spała (M) 2019-02-03  KN   SKN  
3. 47.05 1 e3 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Toruń (M) 2019-02-16  KN   SKN  
4. 47.11 1 s3 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03  KN   SKN  
5. 47.14 3 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 89-10-10 Z/1948/11 Sen DS Toruń (M) 2019-02-17  KN   SKN  
6. 47.21 2 e3 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-16  KN   SKN  
7. 47.40 1 s5 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
8. 47.53 5 s2 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95-05-12 Z/3203/11 Sen LD Toruń (M) 2019-02-06  KN   SKN  
9. 47.56 2 e1 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98-03-14 Z/0812/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
10. 47.57 3 e1 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Toruń (M) 2019-02-16  KN   SKN  
11. 47.61 2 s3 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
12. 47.94 4 e1 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 96-07-24 Z/1075/12 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-16  KN   SKN  
13. 48.64 2 s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
14. 48.92 3 e2 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Toruń (M) 2019-02-16  SKN  
15. 49.09 1 s1 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U23 LD Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
16. 49.20 3 s3 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99-03-16 Z/3078/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
17. 49.35 2 s1 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95-01-27 Z/0378/11 Sen PM Toruń (1) 2019-02-02
18. 49.54 1 s2 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia 98-11-15 Z/0373/14 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
19. 49.71 3 s1 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
20. 49.80 2 s2 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Toruń (1) 2019-02-02
21. 50.00 4 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
22. 50.12 3 s2 BUCH Natan AZS Łódź 95-11-06 Z/1522/11 Sen LD Toruń (1) 2019-02-02
23. 50.38 2 s2 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98-02-27 Z/3372/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
24. 50.55 1 s3 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 98-04-17 Z/3182/17 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02
25. 50.71 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
26. 51.16 3 s4 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93-04-20 Z/0272/14 Sen DS Spała (M) 2019-02-03
27. 51.21 3 s5 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
28. 51.23 5 s2 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99-11-13 Z/0164/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-02-02
29. 51.34 3 s3 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99-06-08 Z/1589/16 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
30. 51.63 2 s6 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95-06-14 Z/1875/11 Sen SL Spała (M) 2019-01-20
31. 52.04 4 s2 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95-08-24 Z/4507/11 Sen DS Spała (M) 2019-02-03
32. 52.23 3 s6 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91-12-31 Z/0592/18 Sen LD Spała (M) 2019-02-03
33. 52.28 4 s1 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98-09-23 Z/0671/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
34. 52.62 4 s6 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93-10-28 Z/3199/17 Sen SL Spała (M) 2019-02-03
35. 53.40 4 s3 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99-04-23 Z/0246/16 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
36. 54.50 1 s4 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99-07-01 Z/0352/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
37. 54.92 3 s5 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87-09-23 Z/2828/17 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-27
38. 55.46 1 s3 NIEWIADOMSKI Dariusz niest. Łódź 94-12-03 Sen LD Łódź (1) 2019-01-26
39. 55.54 2 s2 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81-01-28 Z/0097/13 Weteran MZ Spała (M) 2019-01-20
40. 55.58 4 s5 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 76-04-13 Z/1353/18 Weteran LD Spała (M) 2019-02-03
41. 55.64 1 s1 KUPIEC Tomasz niest. Kraków 82-05-31 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
42. 55.74 5 s3 BARTOSZEK Marcin niest. Łódź 92-09-21 Sen LD Toruń (1) 2019-01-27
43. 55.80 2 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Weteran LU Toruń (1) 2018-12-08
44. 56.64 2 s3 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97-03-09 Z/1600/13 U23 ZP Jablonec (CZE) (2) 2019-02-06
45. 57.48 2 s3 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 99-08-22 Z/3251/15 U23 DS Łódź (1) 2019-01-26
46. 58.30 1 s2 WALCZAK Mariusz KS Wejher Wejherowo 75-05-30 Weteran PM Toruń (1) 2018-12-08
47. 58.49 3 s1 KRYGIER Marcin niest. Gdańsk 77-04-08 Weteran PM Toruń (1) 2018-12-08
48. 58.55 4 s2 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64-01-19 Z/0154/19 Weteran LU Spała (M) 2019-01-20
49. 59.69 3 s3 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 99-10-21 Z/1970/17 U23 LD Łódź (1) 2019-01-26
50. 59.84 3 s5 ZBOIŃSKI Wojciech KL Bałtyk Koszalin 67-11-10 Weteran ZP Toruń (1) 2019-02-02
400 M nieregulaminowe
1. 52.79 1 s1 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99-04-12 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2. 56.92 2 s1 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 99-08-22 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
500 M
1. 1:02.50 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95-03-29 Z/0195/12 Sen DS Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KN   SKN  
2. 1:04.11 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  ZKN  
600 M
1. 1:21.39 1 s1 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91-10-27 Z/1044/11 Sen LD Toruń (1) 2019-01-19
2. 1:21.51 1 s1 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98-02-27 Z/3372/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
3. 1:21.67 3 s1 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98-04-05 Z/0648/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
4. 1:22.71 1 s4 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-26 Z/1090/14 U23 OP Łódź (1) 2019-02-02
5. 1:22.80 4 s1 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97-09-12 Z/1260/13 U23 LD Toruń (1) 2019-01-27
6. 1:23.05 1 s2 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-05-16 Z/0718/13 Sen LD Spała (M) 2019-01-20
7. 1:23.25 2 s1 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U23 PK Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
8. 1:23.25 1 s4 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
9. 1:23.38 3 s1 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99-09-22 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
10. 1:23.40 2 s3 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Spała (M) 2019-01-20
11. 1:23.56 4 s1 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99-04-23 Z/0246/16 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19
12. 1:23.91 1 s4 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
13. 1:24.05 6 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
14. 1:25.67 2 s1 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93-10-28 Z/3199/17 Sen SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
15. 1:28.83 2 s1 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99-07-01 Z/0352/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
16. 1:28.88 10 s1 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73-05-07 Z/0223/16 Weteran MZ Spała (M) 2019-01-20
17. 1:29.45 4 s1 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99-01-19 Z/2353/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
18. 1:29.57 12 s1 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99-11-13 Z/0164/15 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
19. 1:30.38 2 s4 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-02-05 Z/0986/16 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
20. 1:31.60 8 s2 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81-01-28 Z/0097/13 Weteran MZ Spała (M) 2019-01-20
21. 1:32.58 9 s2 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 76-04-13 Z/1353/18 Weteran LD Spała (M) 2019-01-20
22. 1:37.66 6 s4 GOŚCINIAK Włodzimierz MKL Jarocin (MKL Jarocinniest. Poznań) 65-02-18 Z/0975/19 Weteran WP Toruń (1) 2019-01-27
23. 1:37.76 5 s1 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79-07-16 Z/5532/18 Weteran MZ Warszawa (M) 2019-01-26
24. 1:38.81 6 s1 ZAWADZKI Tomasz MKS Polonia Warszawa 69-06-30 Weteran MZ Warszawa (M) 2019-01-26
25. 1:40.78 10 s2 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66-12-04 Z/3854/18 Weteran MZ Toruń (2) 2019-01-13
800 M
1. 1:47.29 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Karlsruhe (GER) (M) 2019-02-02  KN   SKN  
2. 1:47.78 3 s1 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Toruń (M) 2019-02-06  KNF   SKN  
3. 1:47.90 1 sA LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Liévin (FRA) (M) 2019-02-10  KN   SKN  
4. 1:49.02 5 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-06  KNF   SKN  
5. 1:52.62 1 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin (AZS UMCS LublinKKS Victoria Stalowa Wola) 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
6. 1:52.72 3 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
7. 1:53.45 4 s1 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98-10-24 Z/0177/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
8. 1:53.50 4 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91-10-27 Z/1044/11 Sen LD Toruń (M) 2019-02-17
9. 1:54.43 2 s1 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa (TL ROW Rybnik) 99-10-27 Z/2051/16 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05  ZKN  
10. 1:54.53 6 s1 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-05-16 Z/0718/13 Sen LD Spała (M) 2019-02-03
11. 1:54.85 7 s1 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91-06-12 Z/0376/12 Sen SL Spała (M) 2019-02-03
12. 1:55.10 4 e2 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Toruń (M) 2019-02-16  SKN  
13. 1:55.49 8 s1 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99-01-05 Z/1069/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
14. 1:55.83 5 e2 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U23 PK Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
15. 1:56.82 5 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-24  ZKN  
16. 1:56.82 2 s2 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96-07-17 Z/0525/13 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
17. 1:58.80 4 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93-10-28 Z/3199/17 Sen SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
18. 2:00.17 5 s2 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99-08-31 Z/1908/17 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
19. 2:03.13 1 s1 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91-12-31 Z/0592/18 Sen LD Łódź (1) 2019-01-26
20. 2:03.75 7 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 99-08-12 Z/0521/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
21. 2:05.27 7 s2 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87-09-23 Z/2828/17 Sen MZ Spała (M) 2019-02-03
22. 2:06.10 4 s1 SOBCZAK Robert niest. Łódź 82-09-10 Weteran LD Łódź (1) 2019-01-26
23. 2:09.64 6 s KULIGOWSKI Przemysław PLMKS Chrobry Gryfice 95-06-07 Sen ZP Berlin (GER) (2) 2019-01-19
24. 2:10.61 7 s1 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Łódź (1) 2019-01-26
25. 2:10.90 1 s1 KUPIEC Tomasz niest. Kraków 82-05-31 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
26. 2:11.79 2 s1 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 76-04-13 Z/1353/18 Weteran LD Toruń (1) 2018-12-08
27. 2:13.97 3 s1 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79-07-16 Z/5532/18 Weteran MZ Toruń (1) 2018-12-08
28. 2:14.91 4 s1 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81-01-28 Z/0097/13 Weteran MZ Toruń (1) 2018-12-08
29. 2:20.05 1 s2 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64-01-19 Z/0154/19 Weteran LU Toruń (1) 2018-12-08
30. 2:20.47 2 s2 GOŚCINIAK Włodzimierz MKL Jarocin (MKL Jarocinniest. Poznań) 65-02-18 Z/0975/19 Weteran WP Toruń (1) 2018-12-08
31. 2:20.78 5 s1 TRĘBSKI Krzysztof niestowarzyszony 75-09-13 Weteran Toruń (1) 2018-12-08
32. 2:26.15 3 s2 LISTOWSKI Andrzej niest. Katowice 68-09-26 Weteran SL Toruń (1) 2018-12-08
33. 2:29.05 6 s1 TERESZCZUK Karol niest. Poznań 72-02-22 Weteran WP Toruń (1) 2018-12-08
34. 2:30.23 7 s1 BRALSKI Andrzej niest. Poznań 80-08-14 Weteran WP Toruń (1) 2018-12-08
35. 2:33.70 4 s2 SEKOWSKI Marek KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 66-04-25 Weteran MZ Toruń (1) 2018-12-08
36. 2:45.09 1 s3 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
37. 2:55.54 5 s2 KWIATKOWSKI Ryszard niest. Olsztyn 63-03-23 Weteran WN Toruń (1) 2018-12-08
38. 3:00.83 2 s3 WERECKI Zygmunt niest. Łódź 50-07-17 Weteran LD Toruń (1) 2018-12-08
39. 3:31.63 6 s2 WIESE Grzegorz MGKS Grom Więcbork 61-12-20 Weteran KP Toruń (1) 2018-12-08
40. 4:22.68 3 s3 SZYMAŃSKI Jerzy niest. Olsztyn 44-03-08 Weteran WN Toruń (1) 2018-12-08
DNF STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 91-05-29 Z/4333/11 Sen SL Toruń (1) 2019-02-02
1000 M
1. 2:25.90 1 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
2. 2:27.18 1 s4 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
3. 2:27.31 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin (AZS UMCS LublinKKS Victoria Stalowa Wola) 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
4. 2:27.90 2 s4 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97-07-03 Z/0519/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
5. 2:28.07 1 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Spała (M) 2019-01-20
6. 2:28.08 3 s4 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
7. 2:28.54 2 s1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
8. 2:28.67 5 s1 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98-10-24 Z/0177/14 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
9. 2:28.74 3 s1 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93-02-13 Z/0483/11 Sen SL Spała (M) 2019-01-20
10. 2:28.78 2 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
11. 2:28.89 3 s1 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U23 PK Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
12. 2:29.13 7 s1 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-05-16 Z/0718/13 Sen LD Toruń (1) 2019-01-27
13. 2:29.71 5 s4 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91-06-12 Z/0376/12 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
14. 2:29.76 8 s1 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 91-05-29 Z/4333/11 Sen SL Toruń (1) 2019-01-27
15. 2:29.85 6 s4 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
16. 2:30.95 2 s5 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96-07-17 Z/0525/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
17. 2:31.42 9 s1 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95-12-31 Z/1267/11 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-27
18. 2:32.84 3 s1 GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95-08-04 Z/0360/13 Sen PM Toruń (1) 2019-01-19
19. 2:33.39 10 s1 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84-01-06 Z/5134/11 Weteran MZ Toruń (1) 2019-01-27
20. 2:33.63 11 s1 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99-06-04 Z/0547/15 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
21. 2:33.71 1 s1 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 Z/0723/13 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
22. 2:34.97 1 s4 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99-01-05 Z/1069/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
23. 2:35.10 8 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
24. 2:35.41 9 s1 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98-08-29 Z/3276/15 U23 LD Spała (M) 2019-02-03
25. 2:36.30 3 s2 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93-06-27 Z/3613/15 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20
26. 2:36.83 5 s1 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96-03-19 Z/0819/12 Sen PM Toruń (1) 2019-01-19
27. 2:37.23 5 s2 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88-10-02 Z/3618/15 Sen PK Spała (M) 2019-01-20 LDK!
28. 2:37.67 1 s3 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93-10-28 Z/3199/17 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
29. 2:37.76 11 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Weteran LU Toruń (2) 2019-01-13
30. 2:39.32 1 s3 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99-08-31 Z/1908/17 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
31. 2:40.38 2 s3 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75-04-26 Z/1856/11 Weteran SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
32. 2:40.41 12 s1 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73-05-07 Z/0223/16 Weteran MZ Toruń (2) 2019-01-13
33. 2:41.74 7 s2 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99-01-19 Z/2353/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
34. 2:41.92 1 w1 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92-09-08 Z/4230/11 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-17
35. 2:42.97 7 s3 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87-09-23 Z/2828/17 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20
36. 2:43.24 3 s3 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-29 Z/0325/14 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
37. 2:44.17 4 s3 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 99-08-12 Z/0521/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
38. 2:44.90 1 s1 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87-02-20 Sen WN Warszawa (1) 2019-01-12
39. 2:46.88 5 s3 KARAŚ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99-03-16 Z/1902/17 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
40. 2:47.61 3 s1 SOBCZAK Robert niest. Łódź 82-09-10 Weteran LD Łódź (1) 2019-02-02
41. 2:47.99 10 s2 JAROSZEWSKI Marek KS Gwardia Piła 75-08-18 Weteran WP Toruń (1) 2019-01-27
42. 2:49.83 0 w ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95-02-23 Z/1592/12 Sen MZ Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KN   SKN  
43. 2:50.97 9 s6 KLEBANOWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 99-07-17 Z/4667/18 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
44. 2:51.63 2 w1 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91-08-13 Z/4067/11 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-17  KN   SKN  
45. 2:52.30 3 w1 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
46. 2:52.72 4 w1 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
47. 2:55.42 1 s2 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81-01-28 Z/0097/13 Weteran MZ Toruń (1) 2019-02-02
48. 2:56.54 5 w1 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Toruń (M) 2019-02-17
49. 2:56.99 6 w1 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
50. 2:57.18 7 s1 BRYNDA Marcin LKS Korab Olecko 88-12-06 Z/1471/16 Sen WN Warszawa (1) 2019-01-12
1500 M
1. 3:36.50 2 s1 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Toruń (M) 2019-02-06  KN   SKN  
2. 3:38.53 4 s1 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Toruń (M) 2019-02-06  KN   SKN  
3. 3:43.19 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88-10-02 Z/3849/11 Sen MA Luxembourg-Kirchberg (LUX) (M) 2019-02-02
4. 3:48.00 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin (AZS UMCS LublinKKS Victoria Stalowa Wola) 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
5. 3:50.19 4 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
6. 3:50.97 1 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Spała (M) 2019-02-03
7. 3:51.36 2 s1 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93-02-13 Z/0483/11 Sen SL Spała (M) 2019-02-03
8. 3:51.48 3 s1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
9. 3:51.50 4 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
10. 3:53.27 6 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
11. 3:53.66 7 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
12. 3:54.80 7 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
13. 3:57.28 8 s1 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88-10-02 Z/3618/15 Sen PK Spała (M) 2019-02-03 LDK!
14. 3:58.51 1 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Łódź (1) 2019-02-02
15. 3:58.91 9 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Toruń (M) 2019-02-16
16. 3:59.00 1 s2 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
17. 3:59.32 2 s1 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82-03-13 Z/2641/11 Weteran LD Łódź (1) 2019-02-02
18. 3:59.39 10 s1 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95-12-31 Z/1267/11 Sen MZ Spała (M) 2019-02-03
19. 4:01.17 3 s1 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96-03-19 Z/0819/12 Sen PM Toruń (1) 2019-01-27
20. 4:02.55 2 s2 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98-01-28 Z/0430/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
21. 4:05.50 3 s1 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99-06-04 Z/0547/15 U23 KP Toruń (1) 2019-01-19
22. 4:05.55 4 s1 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94-07-29 Z/1209/11 Sen KP Toruń (1) 2019-01-19
23. 4:12.39 7 s2 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92-07-05 Z/5072/11 Sen MZ Spała (M) 2019-02-03
24. 4:18.81 7 s ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 99-07-23 Z/0436/15 U23 ZP Berlin (GER) (2) 2019-01-19
25. 5:08.76 12 s1 TRUDNOWSKI Maciej niestowarzyszony 72-08-02 Weteran Toruń (1) 2019-02-02
26. 5:11.74 9 s1 KOPROWSKI Łukasz niest. Łódź 76-10-06 Weteran LD Łódź (1) 2019-02-02
DNF SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo () 97-05-03 Z/1061/14 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
2000 M
1. 5:27.31 1 s3 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa (TL ROW Rybnik) 99-10-27 Z/2051/16 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
2. 5:31.52 1 s1 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95-12-31 Z/1267/11 Sen MZ Toruń (2) 2019-01-13
3. 5:32.40 2 s3 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 92-03-06 Z/4769/11 Sen OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
4. 5:35.59 3 s3 MRÓWKA Mateusz TL ROW Rybnik 94-08-14 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
5. 5:38.64 4 s3 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91-01-30 Z/3967/11 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
6. 5:41.26 5 s3 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96-03-21 Z/1301/12 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
7. 5:41.73 6 s3 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99-02-27 Z/3240/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
8. 5:43.70 2 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
9. 5:46.32 1 s1 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 Z/0723/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
10. 5:47.15 7 s1 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99-09-14 Z/0699/16 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
11. 5:48.52 2 s1 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92-07-05 Z/5072/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12
12. 5:49.44 9 s1 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99-12-09 Z/0863/15 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13
13. 5:51.61 7 s3 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99-01-14 Z/1194/15 U23 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
14. 5:53.54 8 s3 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 91-04-27 Z/0930/13 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
15. 5:54.01 12 s1 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99-09-23 Z/1917/17 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
16. 5:54.58 3 s1 ZIELIŃSKI Kamil AZS-AWF Warszawa 97-10-05 Z/0300/19 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
17. 5:55.53 4 s1 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87-02-20 Sen WN Warszawa (1) 2019-01-12
18. 6:01.14 9 s3 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 84-08-13 Z/0617/17 Weteran SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
19. 6:07.23 10 s3 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 95-10-19 Z/4117/18 Sen SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
20. 6:23.07 4 s1 BRYNDA Marcin LKS Korab Olecko 88-12-06 Z/1471/16 Sen WN Warszawa (M) 2019-01-26
21. 6:24.46 5 s1 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79-07-16 Z/5532/18 Weteran MZ Warszawa (M) 2019-01-26
22. 6:50.05 7 s1 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 85-06-13 Z/0511/19 Sen MZ Warszawa (M) 2019-01-26
23. 7:10.98 8 s1 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 79-08-06 Z/0612/19 Weteran MZ Warszawa (M) 2019-01-26
DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84-01-06 Z/5134/11 Weteran MZ Warszawa (1) 2019-01-12
DNF FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94-07-29 Z/1209/11 Sen KP Toruń (1) 2019-01-27
3000 M
1. 8:16.00 1 s1 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Toruń (M) 2019-02-17  KN   SKN  
2. 8:20.78 2 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
3. 8:22.46 3 s1 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95-04-10 Z/0258/11 Sen ZP Toruń (M) 2019-02-17
4. 8:25.31 4 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17
5. 8:25.60 5 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  ZKN  
6. 8:26.75 6 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17
7. 8:26.84 7 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Toruń (M) 2019-02-17
8. 8:32.88 3 s1 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82-03-13 Z/2641/11 Weteran LD Łódź (1) 2019-01-26
9. 8:35.10 9 s1 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95-12-31 Z/1267/11 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-17
10. 8:36.84 10 s1 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93-06-27 Z/3613/15 Sen MZ Toruń (M) 2019-02-17
11. 8:38.90 11 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
12. 8:42.99 5 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Łódź (1) 2019-01-26
13. 9:14.21 7 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Weteran LU Łódź (1) 2019-01-26
14. 9:50.80 1 s1 PAWŁOWSKI Mariusz niest. Poznań 76-01-25 Weteran WP Toruń (1) 2018-12-08
15. 10:34.54 2 s1 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79-07-16 Z/5532/18 Weteran MZ Toruń (1) 2018-12-08
16. 10:56.99 3 s1 PATALON Adam niest. Olsztyn 68-09-06 Weteran WN Toruń (1) 2018-12-08
17. 11:03.64 4 s1 GÓRA Sylwester niestowarzyszony 74-09-08 Weteran Toruń (1) 2018-12-08
18. 11:04.08 5 s1 BRALSKI Andrzej niest. Poznań 80-08-14 Weteran WP Toruń (1) 2018-12-08
19. 11:05.06 6 s1 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66-12-04 Z/3854/18 Weteran MZ Toruń (1) 2018-12-08
20. 11:06.84 7 s1 TRĘBSKI Krzysztof niestowarzyszony