60 M
1. 6.98 2 e4 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
2. 7.23 8 e1 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
3. 7.31 5 f3 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97-10-27 Z/1860/16 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
4. 7.39 5 e6 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98-11-29 Z/3170/17 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
5. 7.45 2 e12 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 Z/4801/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
200 M
1. 22.32 2 s3 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
2. 22.91 1 s15 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97-10-27 Z/1860/16 U23 MA Toruń (1) 2019-01-27
3. 22.94 1 s6 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
4. 23.18 2 s5 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
300 M
1. 35.37 2 s9 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
2. 36.31 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
3. 37.51 1 s6 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98-11-29 Z/3170/17 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
400 M
1. 49.71 3 s1 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 50.71 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
600 M
1. 1:23.91 1 s4 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
800 M
1. 1:56.82 5 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-24  ZKN  
1000 M
1. 2:27.18 1 s4 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
2. 2:27.90 2 s4 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97-07-03 Z/0519/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
3. 2:29.85 6 s4 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków () 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
DNF WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
DNF KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
1500 M
1. 3:51.50 4 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 3:53.27 6 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
3. 3:53.66 7 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
2000 M
3000 M
1. 8:20.78 2 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
2. 8:25.31 4 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17
3. 8:26.75 6 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17
60p(83.8/8.5) M
60p(91.4/8.9) M
60p(91.4) M
60p(99.1) M
60p M
Wzwyż M
1. 1.99 3 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99-05-14 Z/0505/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
Tyczka M
W dal M
1. 7.79 1 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 6.19 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
W dal strefa M
Trójskok M
1. 13.18 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
4x200 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 8.0672159194946 sekund