50 M
1. 7.92 1 s2 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07-04-19 Z/0517/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
2. 7.98 2 s2 GONDEK Marcel UKS Chrobry Międzyzdroje 07-08-27 Z/1892/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
3. 8.14 3 s2 TALANDA Krzysztof MKL Maraton Świnoujście 07-01-01 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
4. 8.24 4 s2 DWORNIK Dawid UKS Chrobry Międzyzdroje 07-08-17 Z/1891/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
5. 8.63 2 s1 DUNDER Maciej UKS Chrobry Międzyzdroje 07-04-25 Z/1890/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
6. 8.92 6 s2 KARBOWSKI Rory UKS OSoT Szczecin 07-01-06 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
7. 8.93 5 s1 JEZIORNY Patryk UKS Chrobry Międzyzdroje 07-10-10 Z/5622/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
60 M
1. 7.91 1 s1 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06-12-20 Z/0568/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
2. 7.96 2 s4 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06-02-16 Z/4169/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
3. 8.10 2 s1 RADOŃ Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-01-20 Z/0586/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
4. 8.11 4 e10 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06-05-06 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02
5. 8.15 1 e1 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 06-03-04 Z/2611/18 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
6. 8.27 1 fC BEDNARCZYK Dawid MKS Kusy Szczecin 06-03-29 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
7. 8.28 1 s2 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 06-09-02 Z/2323/18 U14 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
8. 8.29 1 s1 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 06-06-21 Z/5011/18 U14 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21 LDK!
9. 8.30 1 fC ALBINOWSKI Aleksander MLKS Agros Żary 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
10. 8.31 3 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 Z/2783/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
11. 8.33 1 s2 LACH Radosław MKL Toruń 06-03-03 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
12. 8.36 4 s1 PAJĄK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 06-01-01 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
13. 8.36 5 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
14. 8.37 0 e1 POLARCZYK Bartosz WLKS Wrocław 06-02-26 Z/3522/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
15. 8.40 6 e2 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 06-01-01 U14 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
16. 8.42 4 e14 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 06-01-09 Z/0014/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-19
17. 8.45 3 s7 BRZYSKI Szymon MKL Toruń 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-08
18. 8.46 1 s17 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 06-04-17 Z/4231/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
19. 8.48 1 s5 BIŁKA Cyprian UKS Trójka Mikołów 06-05-27 U14 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
20. 8.51 3 s1 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 06-03-04 Z/0238/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
21. 8.52 0 e KOLA Kamil ULKS Sprinter Zielona Góra 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
22. 8.54 5 s3 BABIJ Franciszek niestowarzyszony 06-01-01 U14 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
23. 8.55 2 e1 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07-01-10 Z/5436/18 U14 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
24. 8.56 2 s15 GRODEK Łukasz MKS Kusy Szczecin 06-04-10 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
25. 8.59 2 f2 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-01-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
26. 8.60 4 s1 KOSIAK Jakub LIUKS Kruszwica 06-05-26 Z/3890/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
27. 8.63 4 e8 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 06-01-12 Z/0718/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
28. 8.64 0 e1 KORZENIAK Michał ZLKL Zielona Góra 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
29. 8.65 2 s8 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
30. 8.68 5 e4 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-07-07 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
31. 8.72 5 s3 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 06-07-29 Z/4170/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
32. 8.73 1 s2 MASZCZYK Kornel MKL Szczecin 06-10-23 Z/5704/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
33. 8.74 2 s2 BEMBNISTA Dawid LUKS Start Nakło 07-01-12 Z/1377/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
34. 8.74 2 s5 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
35. 8.76 3 s2 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 07-01-29 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
36. 8.77 4 e3 MICZKO Michał UKS 12 Kalisz 06-01-01 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
37. 8.77 2 e1 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06-01-28 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!
38. 8.78 1 e1 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 07-04-21 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
39. 8.80 3 s2 GROBELNY Tobiasz UKS Trójka Mikołów 06-05-13 U14 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
40. 8.81 1 fD BOGUSZ Jędrzej MKP Myślibórz 06-08-02 Z/1325/19 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
41. 8.82 5 s9 PAWLUCY Mikołaj RMKS Rybnik 07-01-01 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
42. 8.86 2 s3 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 06-04-02 Z/0944/19 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
43. 8.86 1 e8 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
44. 8.86 2 fD ZDRZENICKI Kornel MKP Myślibórz 06-04-22 Z/1707/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
45. 8.87 0 e WOŹNIAK Marcel MKST Astra Nowa Sól 07-03-07 Z/5564/18 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
46. 8.87 3 e1 BASAK Jakub TS Start Lublin 06-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26
47. 8.87 1 e7 BERNACKI Bartosz SKLA Sopot 06-09-01 Z/3436/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
48. 8.87 2 RETZLAF Krystian LDK Barlinek 07-05-17 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
49. 8.90 1 s1 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 06-04-24 Z/2833/18 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
50. 8.92 4 e6 RYDZIK Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
150 M
200 M
1. 26.85 1 s6 LACH Radosław MKL Toruń 06-03-03 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26
2. 28.43 2 s4 BABIJ Franciszek niestowarzyszony 06-01-01 U14 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
3. 29.03 1 s12 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 06-01-12 Z/0718/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26
4. 29.53 2 s6 BERNACKI Bartosz SKLA Sopot 06-09-01 Z/3436/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
5. 29.76 3 s6 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06-01-22 Z/0179/19 U14 WN Toruń (1) 2019-01-26
6. 29.88 3 s2 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07-01-16 Z/3140/18 U14 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
7. 30.33 1 s2 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 07-03-05 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
8. 30.55 1 s1 FILBRAND Michał OLA Kujawsko-pomorskie 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
9. 30.57 2 s7 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06-10-30 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26
10. 30.60 2 s6 WOŁK-WOŁKOW Bartosz LKS Vectra Włocławek 07-02-26 Z/5199/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
11. 30.77 4 s5 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26
12. 31.24 2 s1 BEMBNISTA Dawid LUKS Start Nakło 07-01-12 Z/1377/19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
13. 31.29 1 s19 MARCINKOWSKI Piotr niest. Łódź 07-02-20 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13
14. 31.36 1 s5 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 07-06-13 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
15. 31.94 2 s19 BIAŁEK Kamil UMLKS Pegaz Opoczno 06-05-25 Z/0412/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-13
16. 32.21 1 s3 LIS Michał LKS Vectra Włocławek 07-11-27 Z/0573/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
17. 32.29 4 s6 SZNAJDER Nikolas UKS Cyprianka (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Cyprianka) 07-03-27 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
18. 32.30 2 s5 RADKE Oskar UKS Wyspiański Szubin 07-04-11 Z/0766/17 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
19. 32.41 3 s5 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz (GKS Olimpia GrudziądzOLA Kujawsko-pomorskie) 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
20. 32.41 4 s6 BORZĘCKI Igor MKL Toruń 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26
21. 32.94 4 s5 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 07-01-29 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
22. 33.00 5 s5 SOBCZAK Maciej UKS Wyspiański Szubin 07-07-28 Z/0765/17 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
23. 33.01 3 s2 KALINOWSKI Filip OLA Kujawsko-pomorskie 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
24. 33.05 2 s3 WIERZEWSKI Antoni LUKS Start Nakło 07-08-28 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
25. 33.09 4 s7 ZYDOREK Franciszek SKLA Sopot 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
26. 33.11 3 s4 ORLIŃSKI Tymoteusz LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekOLA Kujawsko-pomorskie) 07-07-07 Z/0590/19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
27. 33.19 4 s2 WOJTAŚ Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07-11-13 Z/3287/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
28. 33.27 5 s6 WIERZCHOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz 07-07-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
29. 33.59 5 s2 GORZYCKI Igor OLA Kujawsko-pomorskie 07-03-11 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
30. 33.79 6 s5 PIERZYŃSKI Alan UKS Czapla Białe Błota 07-01-22 Z/3133/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
31. 34.04 6 s2 GRACZKOWSKI Filip OLA Kujawsko-pomorskie 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
32. 34.29 5 s4 NOWAKOWSKI Marcel UKS Czapla Białe Błota 07-11-10 Z/3129/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
33. 35.41 7 s2 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07-07-16 Z/3121/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
34. 35.56 4 s3 KARNIA Ksawery GKS Olimpia Grudziądz 07-03-15 Z/4607/17 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
35. 35.66 5 s3 KWIATKOWSKI Aleksander OLA Kujawsko-pomorskie 07-02-07 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
36. 35.82 8 s5 SADOWSKI Oliwier OLA Kujawsko-pomorskie 07-07-04 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
37. 36.34 5 s1 DANELSKI Maciej UKS Czapla Białe Błota 07-01-10 Z/3289/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
38. 37.57 9 s6 SUWAŁA Jakub OLA Kujawsko-pomorskie 07-09-06 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
39. 40.18 10 s1 PISZCZEK Kacper LUKS Start Nakło (LUKS Start NakłoOLA Kujawsko-pomorskie) 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
40. 43.38 11 s1 BASA Mateusz LIUKS Kruszwica 07-01-26 Z/0788/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
300 M
1. 42.22 3 s1 WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06-03-06 Z/5444/18 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
2. 42.85 4 s4 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 06-01-09 Z/0014/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
3. 43.64 4 s6 ZASADA Wiktor LKS Vectra Włocławek 06-04-23 Z/5322/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
4. 43.85 2 s1 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 06-12-25 Z/2984/18 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
5. 45.35 3 s1 MICHALCZYK Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 06-07-28 Z/2992/18 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
6. 45.78 2 s5 KOŃCZAL Dawid LUKS Start Nakło 06-01-30 Z/0120/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
7. 46.00 4 s1 TYMOSIAK Szymon UKS Sprint 2020 Warszawa 06-05-08 Z/5441/18 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
8. 46.11 2 s10 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 06-01-12 Z/0718/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
9. 46.28 1 s4 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 06-06-23 Z/4087/18 U14 WP Toruń (1) 2019-02-02
10. 46.88 1 s6 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07-01-16 Z/3140/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
11. 47.28 3 s14 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06-01-22 Z/0179/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
12. 47.37 2 s3 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 06-05-16 Z/0841/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
13. 47.50 3 s3 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 07-06-07 Z/0032/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
14. 47.54 1 s7 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 06-01-01 Z/1374/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
15. 47.55 4 s3 ZIELIŃSKI Tomasz KKL Rodło Kwidzyn 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
16. 47.71 1 s5 WOŁK-WOŁKOW Bartosz LKS Vectra Włocławek 07-02-26 Z/5199/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
17. 48.19 6 s4 BORKOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
18. 48.41 1 s6 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 06-01-01 Z/0927/19 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
19. 48.43 3 s10 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 07-10-28 Z/0409/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
20. 48.45 4 s14 OLSZEWSKI Wojciech CSiR Susz 07-12-26 Z/0249/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
21. 48.52 2 s6 ŚWIERCZYNA Jakub niest. Katowice 06-01-01 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
22. 48.54 2 s6 LIS Michał LKS Vectra Włocławek 07-11-27 Z/0573/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
23. 48.64 2 s4 PAŁKOWSKI Maciej KUKS Remus Kościerzyna 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-02-02
24. 48.67 3 s6 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06-10-30 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
25. 48.91 5 s14 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 07-06-21 Z/0250/19 U14 WN Toruń (1) 2019-02-02
26. 48.97 3 s6 WRÓBEL Michał MKS-MOSM Bytom 06-02-27 Z/0956/19 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
27. 49.44 4 s2 GRYKAŁOWSKI Marek KKS Victoria Stalowa Wola 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
28. 49.53 3 s6 JUSZCZAK Filip UKS Przełaj Żerków 06-07-28 Z/0266/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
29. 49.57 2 s5 GIEDROJĆ Krzysztof MKL Toruń 06-04-22 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
30. 50.26 1 s3 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07-07-16 Z/3121/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
31. 50.40 4 s6 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 06-12-29 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
32. 50.69 2 s3 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
33. 50.80 3 s3 SOBCZAK Maciej UKS Wyspiański Szubin 07-07-28 Z/0765/17 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
34. 51.27 4 s5 JASIŃSKI Kamil OLA Kujawsko-pomorskie 06-01-19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
35. 51.78 4 s6 ŚLIŻ Mateusz BKS Bydgoszcz 07-02-20 Z/0921/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
36. 52.13 4 s3 KURZEWSKI Kacper UKS Czapla Białe Błota (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Czapla Białe Błota) 06-08-12 Z/1072/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
37. 52.22 3 s5 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 07-11-07 Z/1055/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
38. 52.99 3 s11 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06-12-28 Z/0252/19 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
39. 53.42 3 s5 ZYGARYN Brajan MKS-MOSM Bytom 07-01-01 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
40. 53.92 2 s1 TOKARSKI Mateusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-02-13 Z/1063/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
41. 54.06 4 s3 RYŚ Marcin TL ROW Rybnik 07-10-18 Z/4979/18 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
42. 55.04 6 s6 SZATKOWSKI Kasjan LIUKS Kruszwica 07-03-18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
43. 55.70 4 s5 KARNIA Ksawery GKS Olimpia Grudziądz 07-03-15 Z/4607/17 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
44. 56.07 3 s4 CIBOROWSKI Jakub KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07-02-25 U14 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
45. 56.32 4 s4 WOJTYŁO Mateusz niest. Katowice 07-09-20 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
46. 56.42 3 s7 SADOWSKI Oliwier OLA Kujawsko-pomorskie 07-07-04 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
47. 56.43 4 s7 SELERSKI Jakub KM Aktywni Sochaczew 07-07-26 Z/0703/19 U14 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
48. 57.14 5 s6 KUBICZEK Filip MKS-MOSM Bytom 07-07-23 Z/0937/19 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
49. 57.15 4 s5 SWOBODA Bartosz niest. Katowice 07-01-01 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
50. 57.69 5 s7 ŁUGIEWICZ Filip GKS Olimpia Grudziądz 07-05-26 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
300 M nieregulaminowe
1. 43.41 1 e1 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 06-03-04 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
2. 49.12 3 e8 PAWŁOWSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 06-04-13 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
400 M
1. 79.14 3 s7 UŁAŃSKI Łukasz ULKS MOSiR Sieradz 07-07-17 Z/0134/19 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26
500 M
1. 1:36.78 6 s1 JUSZCZAK Filip UKS Przełaj Żerków 06-07-28 Z/0266/18 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
600 M
1. 1:38.96 1 s4 ZASADA Wiktor LKS Vectra Włocławek 06-04-23 Z/5322/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
2. 1:39.22 2 s4 KOŃCZAL Dawid LUKS Start Nakło 06-01-30 Z/0120/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
3. 1:40.97 3 s4 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-02-02 Z/1014/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
4. 1:47.86 2 s3 WRÓBLEWSKI Dominik KKL Rodło Kwidzyn 06-12-29 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
5. 1:48.42 3 s3 JASKUŁKA Antoni LKS Ziemi Puckiej Puck 06-08-18 Z/0627/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
6. 1:51.13 4 s3 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 06-01-02 Z/0027/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
7. 1:51.77 5 s3 DYLAK Jakub UKS Jedynka Reda 07-11-19 Z/0598/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
8. 1:52.09 4 s4 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 06-08-19 Z/3126/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
9. 1:52.42 7 s3 MICEWICZ Oskar SKLA Sopot 06-06-03 Z/0738/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
10. 1:53.09 1 s3 MALARZ Piotr LUKS Start Nakło 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
11. 1:53.45 5 s2 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 06-01-21 Z/0321/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
12. 1:53.62 8 s3 CZECHANOWSKI Szymon MKS Sambor Tczew 06-03-29 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
13. 1:54.18 9 s3 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 07-09-17 Z/0604/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
14. 1:54.25 5 s4 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-10-23 Z/1013/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
15. 1:54.45 6 s4 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-10-09 Z/3031/17 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
16. 1:54.56 7 s4 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
17. 1:54.97 10 s3 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 07-01-01 Z/0121/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
18. 1:57.95 3 s3 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 07-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-02-02
19. 1:58.00 8 s4 SIEKIERSKI Radosław UKB Szubin 06-11-03 Z/0951/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
20. 1:58.01 1 s1 JASIAKIEWICZ Antoni MKL Maraton Świnoujście 07-07-01 Z/3441/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
21. 1:58.58 2 s5 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 07-07-19 Z/3138/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
22. 1:59.49 10 s4 BEDNARCZYK Igor GKS Olimpia Grudziądz 06-06-16 Z/3885/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
23. 2:02.05 4 s5 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz (GKS Olimpia GrudziądzOLA Kujawsko-pomorskie) 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
24. 2:02.06 5 s5 KALKA Jakub UKB Szubin 07-03-04 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
25. 2:03.08 5 s3 MEYER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-02-02
26. 2:05.00 3 s1 FILIPOWSKI Jakub MKL Maraton Świnoujście 07-05-05 Z/5146/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
27. 2:08.74 8 s3 CZEKAJ Jacek niestowarzyszony 06-01-01 U14 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
28. 2:10.66 6 s3 GIERSZEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 07-07-18 Z/0475/19 U14 WP Toruń (1) 2019-02-02
29. 2:12.32 5 s1 WALKOWIAK Bartosz MKL Maraton Świnoujście 07-03-03 Z/3699/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
30. 2:13.50 8 s5 IGNAS Krzysztof BKS Bydgoszcz 07-08-22 Z/0922/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
31. 2:14.67 11 s4 JANKOWSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 06-09-11 Z/5197/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
32. 2:23.41 10 s5 ŁÓJ Tymoteusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 07-12-11 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
33. 2:46.88 12 s5 BASA Mateusz LIUKS Kruszwica 07-01-26 Z/0788/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
800 M
1. 2:28.73 0 e1 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 06-01-01 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
2. 2:29.93 0 e1 POLARCZYK Bartosz WLKS Wrocław 06-02-26 Z/3522/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
3. 2:31.17 0 e1 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 06-06-21 Z/5011/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 2:31.59 0 e1 POSTOL Dawid ZLKL Zielona Góra 06-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
5. 2:36.34 0 e1 HETMAŃCZYK Dorian UKS Maszewiak Maszewo 06-05-04 Z/4018/18 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
6. 2:47.24 0 e1 RADOMSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
7. 2:48.86 3 s2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
8. 2:55.25 0 e1 WOJNOWSKI Michał MKS Piast Głogów 06-01-01 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
9. 2:55.30 0 e1 FALTYN Przemysław BbL Gubin 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
10. 3:00.38 0 e1 STĘŻYCKI Miłosz MLKS Agros Żary 06-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
11. 3:09.63 0 e1 STANKIEWICZ Szymon MLKS Agros Żary 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
12. 3:09.96 0 e1 PRACUK Jakub BbL Gubin 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
13. 3:21.56 0 e1 PONIEKIEWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
1000 M
1. 3:15.31 5 s2 ZASADA Wiktor LKS Vectra Włocławek 06-04-23 Z/5322/18 U14 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
2. 3:25.02 10 s5 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 06-06-10 Z/4844/18 U14 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
3. 3:33.14 7 s2 TORZ Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-02-09 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
4. 3:33.79 10 s2 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 07-06-21 Z/0250/19 U14 WN Toruń (1) 2019-01-19
5. 3:36.78 1 s2 ŁYSIAK Szymon UKS-MOS Opole 06-08-14 U14 OP Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
6. 3:39.82 2 s2 SZTRANEK Maciej UKS Azymut Pabianice 06-08-31 Z/0421/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
7. 3:41.22 7 s1 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 07-03-20 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
8. 3:44.29 4 s5 BOGUSZ Jędrzej MKP Myślibórz 06-08-02 Z/1325/19 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
9. 3:45.25 3 s2 KREMPIŃSKI Franciszek UKS Azymut Pabianice 07-07-06 Z/0418/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
10. 3:51.76 13 s5 OLSZEWSKI Wojciech CSiR Susz 07-12-26 Z/0249/19 U14 WN Toruń (2) 2019-01-13
11. 4:04.18 4 s2 KIELNIEROWSKI Wojciech UKS Azymut Pabianice 06-04-09 Z/0425/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
12. 4:09.10 5 s2 WESOŁOWSKI Oskar UKS Azymut Pabianice 06-03-19 Z/0422/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
13. 4:22.95 6 s2 ŁUBISZ Dominik UKS Azymut Pabianice 06-07-31 Z/0426/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
14. 4:24.48 7 s2 WIŚNIEWSKI Jakub UKS Azymut Pabianice 07-10-16 Z/0423/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
DQ KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice () 06-04-14 Z/3099/18 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
1500 M
2000 M
3000 M
Mila M
60p(83.8/8.5) M
1. 10.66 0 e1 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06-07-26 Z/3809/18 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
2. 10.66 1 s1 MADAJSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 06-04-13 Z/0576/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
3. 11.53 3 s2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
4. 11.69 2 s2 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 12.25 2 s1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 12.26 3 s1 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-06-26 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
7. 12.36 0 e1 SINIAWA Krystian MKS Piast Głogów 06-02-10 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
8. 12.42 0 e1 LANGE Filip MKS Piast Głogów 07-06-13 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
9. 12.45 4 s1 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
10. 12.73 0 e1 JANKOWSKI Robert MKS Piast Głogów 07-07-04 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
11. 13.45 6 s2 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
60p(91.4/8.9) M
1. 11.62 2 s2 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06-02-09 Z/3452/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
2. 12.31 2 s3 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06-04-22 Z/3339/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
3. 12.48 3 s1 KARAUDA Błażej MKS Agros Chełm 06-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26
60p(91.4) M
60p(99.1) M
60p M
Wzwyż M
1. 1.60 1 WILCZEWSKI Jakub MKS Święc Sławno 06-02-25 Z/0515/18 U14 ZP Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
2. 1.55 8 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06-02-16 Z/4169/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
3. 1.55 2 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07-04-19 Z/0517/18 U14 ZP Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
4. 1.50 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06-07-26 Z/3809/18 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
5. 1.45 4 TURZYŃSKI Filip MKS Sambor Tczew 06-01-03 Z/0686/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
6. 1.45 3 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 Z/2783/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
7. 1.40 1 fB HABER Emil UKS Otrębusy 06-04-21 Z/2133/18 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02 LDK!
8. 1.40 4 f2 ZABIELSKI Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
9. 1.40 10 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 06-06-16 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
10. 1.35 2 fB WOŹNICA Teodor UKS MTE Milanówek 06-01-01 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
11. 1.35 3 fB SIEMEK Miłosz MKS Pułtusk 07-02-18 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
12. 1.35 14  FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 07-02-28 Z/5728/18 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
13. 1.35 5 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 06-04-24 Z/2833/18 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
14. 1.35 12 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 07-11-04 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
15. 1.35 6 TURZYŃSKI Dawid MKS Sambor Tczew 06-01-03 Z/0685/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
16. 1.35 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
17. 1.35 8 PIWOWARCZYK Oskar MKS Święc Sławno 06-03-16 Z/0519/18 U14 ZP Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
18. 1.30 15  KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
19. 1.30 11 f2 CHOMICZ Macel KMKL Sztorm Kołobrzeg 06-02-07 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
20. 1.30 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06-01-28 U14 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!
21. 1.25 4 fB ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 07-01-01 U14 LD Milanówek (2) 2018-12-02
22. 1.25 9 f2 JAWORSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 06-05-08 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
23. 1.25 14 WŁODARCZYK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 07-04-04 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
24. 1.25 15 JASKÓLSKI Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 07-08-07 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
25. 1.20 6 fB KAMIŃSKI Kacper UKS MTE Milanówek 06-11-05 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
26. 1.20 6 fB FADROWSKI Franciszek UKS MTE Milanówek 07-05-07 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
27. 1.20 10 f2 KURZEWSKI Kacper UKS Czapla Białe Błota (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Czapla Białe Błota) 06-08-12 Z/1072/19 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
28. 1.20 11 f2 JANUSZEK Antoni LIUKS Kruszwica 06-10-15 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
29. 1.20 11 f2 ZDUNEK Michał OLA Kujawsko-pomorskie 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
30. 1.20 13 f2 KRUSZYŃSKI Miłosz OLA Kujawsko-pomorskie 06-05-04 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
31. 1.20 6 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica 07-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
32. 1.20 KOSZ Szymon MKS Agros Chełm 06-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-19
33. 1.15 8 fB SZUSTAK Kacper UKS Rusiec 07-01-01 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
34. 1.15 8 fB TOMCZAK Jan UKS MTE Milanówek 07-01-01 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
35. 1.15 11 fB GŁADYSZ Adam UKS MTE Milanówek 07-01-01 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
36. 1.15 12 fB DOMAGAŁA Kamil UKS MTE Milanówek 07-01-01 U14 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
37. 1.10 GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07-08-28 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
38. 1.10 9 f2 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 07-01-10 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
NM KOWALSKI Piotr LKS Vectra Włocławek 06-02-28 Z/0183/17 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
NM KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07-12-03 Z/3335/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Tyczka M
1. 3.00 2 KRASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 06-01-01 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26
2. 2.45 2 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06-01-19 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
3. 2.10 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 07-02-28 Z/5728/18 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
4. 2.00 5 f2 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 07-08-14 Z/0397/19 U14 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
5. 1.90 5 f2 SZAWRACKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 06-08-31 U14 ZP Szczecin (1) 2019-02-11 LDK!
6. 1.85 8 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 06-04-23 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
7. 1.85 9 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 06-06-09 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
W dal M
1. 5.27 18 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06-02-16 Z/4169/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
2. 5.17 5 f2 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07-01-10 Z/5436/18 U14 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
3. 4.92 0 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 06-03-04 Z/2611/18 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
4. 4.87 4 f2 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-07-07 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
5. 4.84 26  ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06-05-06 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02
6. 4.70 8 SZCZEPANIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 06-03-01 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
7. 4.64 26 PAWLUCY Mikołaj RMKS Rybnik 07-01-01 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
8. 4.63 11 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 06-01-01 U14 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
9. 4.61 6 f2 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 06-04-24 Z/2833/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
10. 4.52 1 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07-01-16 Z/3140/18 U14 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
11. 4.51 2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
12. 4.49 11 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 06-06-16 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
13. 4.40 3 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
14. 4.39 9 RYDZIK Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
15. 4.34 9 f2 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 06-07-09 Z/0243/19 U14 WN Warszawa (1) 2019-01-12
16. 4.33 3 MASZCZYK Kornel MKL Szczecin 06-10-23 Z/5704/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
17. 4.30 29 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
18. 4.30 9 f3 CHOMICZ Macel KMKL Sztorm Kołobrzeg 06-02-07 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
19. 4.28 7 f2 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-08-01 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
20. 4.18 1 f2 BASAK Jakub TS Start Lublin 06-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-19
21. 4.10 0 KORZENIAK Michał ZLKL Zielona Góra 07-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
22. 4.10 30 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 06-07-29 Z/4170/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
23. 4.08 11 TŁOCZEK Filip BKL Bełchatów 07-11-22 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
24. 4.08 12 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 07-07-14 U14 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
25. 4.07 23 SZPILA Wiktor niestowarzyszony 07-01-01 U14 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
26. 4.06 2 f2 GRUSZKA Szymon MKS Agros Chełm 06-01-28 U14 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!
27. 4.03 6 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 06-09-28 Z/0410/19 U14 LD Łódź (1) 2019-02-02
28. 4.00 8 s1 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 06-06-21 Z/5011/18 U14 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21 LDK!
29. 3.99 8 f2 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-04-12 Z/4986/18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
30. 3.98 29 SINIAWA Krystian MKS Piast Głogów 06-02-10 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01 LDK!
31. 3.95 10 HERDZIK Michał MKL Sparta Stalowa Wola 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
32. 3.95 9 f2 SZCZEPANIAK Mateusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-11-18 U14 WP Kalisz (1) 2019-01-12
33. 3.85 4 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06-01-19 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
34. 3.80 3 f2 ANUSIEWICZ Tomasz MKS Agros Chełm 06-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26
35. 3.77 32 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07-01-01 Z/5216/18 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
36. 3.74 11 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 06-11-05 Z/5740/18 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
37. 3.73 34 LACH Bartłomiej UKS Gminy Brzeszcze 07-04-14 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
38. 3.71 19 ROGOCKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 07-11-20 Z/0118/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
39. 3.69 14 f3 WOJTOWICZ Szymon UKL Ósemka Police 06-04-15 Z/1452/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
40. 3.68 5 MASZCZYK Wiktor MKS Kusy Szczecin 06-10-23 U14 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
41. 3.65 11 RĘKAS Oliwier MKS Święc Sławno 07-01-08 Z/1032/18 U14 ZP Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
42. 3.62 0 LANGE Filip MKS Piast Głogów 07-06-13 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
43. 3.56 12 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica 07-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
44. 3.53 36 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
45. 3.50 4 f2 KOTOWODA Grzegorz MKS Agros Chełm 06-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!
46. 3.50 5 f2 GONDEK Norbert MKS Agros Chełm 06-04-27 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!
47. 3.49 6 f2 OSZUST Michał MKS Agros Chełm 06-01-01 U14 LU Lublin (2) 2019-01-26
48. 3.49 15 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
49. 3.48 16 PIWOWARCZYK Oskar MKS Święc Sławno 06-03-16 Z/0519/18 U14 ZP Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
50. 3.46 13 KULETA Szymon ULKS Technik Trzcinica 06-01-01 U14 PK Mielec (2) 2019-01-12
W dal strefa M
1. 5.04 ALBINOWSKI Aleksander MLKS Agros Żary 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
2. 4.80 KORZENIAK Michał ZLKL Zielona Góra 07-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
3. 4.80 1 f2 RADOŃ Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-01-20 Z/0586/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
4. 4.78 POŻEŻYŃSKI Mateusz ULKS Sprinter Zielona Góra 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
5. 4.74 18  GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 4.72 2 f2 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 06-06-23 Z/4087/18 U14 WP Toruń (1) 2019-02-02
7. 4.71 3 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 06-09-19 Z/3923/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
8. 4.71 22  TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 4.62 3 f2 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 07-08-02 Z/0214/16 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
10. 4.60 4 f2 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07-01-16 Z/3140/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
11. 4.58 4 BANDOSZEK Kacper OLA Kujawsko-pomorskie 06-09-05 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
12. 4.55 5 f2 LACH Radosław MKL Toruń 06-03-03 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
13. 4.52 WOŹNIAK Marcel MKST Astra Nowa Sól 07-03-07 Z/5564/18 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
14. 4.48 23  WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 4.45 7 MARCINIAK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-10-19 Z/0188/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
16. 4.45 6 f2 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 07-03-09 Z/0040/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
17. 4.41 1 f2 MASZCZYK Kornel MKL Szczecin 06-10-23 Z/5704/18 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
18. 4.37 1 f3 WODZYŃSKI Jacek MKS Hermes Gryfino 07-01-21 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
19. 4.32 RADOMSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 07-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
20. 4.30 2 f2 KAMIŃSKI Karol STS Pomerania Szczecin 06-04-30 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
21. 4.27 8 f2 PIŁAT Jan UKS Cyprianka 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
22. 4.24 27  WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
23. 4.22 10 BEDNARCZYK Igor GKS Olimpia Grudziądz 06-06-16 Z/3885/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
24. 4.22 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 07-02-28 Z/5728/18 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
25. 4.22 9 f2 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 07-07-14 U14 LD Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
26. 4.21 11 ANTCZAK Oskar OLA Kujawsko-pomorskie 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
27. 4.19 10 f2 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 07-06-13 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
28. 4.17 1 TURCZYK Mateusz MKS Kusy Szczecin 06-10-14 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 LDK!
29. 4.16 2 KOWALAK Jakub UKS MKL Szczecin 06-12-04 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
30. 4.13 3 GRODEK Łukasz MKS Kusy Szczecin 06-04-10 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
31. 4.13 3 f2 WAŁOWSKI Jakub MKS Kusy Szczecin 06-11-12 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
32. 4.12 29  LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 Z/4992/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
33. 4.10 30  KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
34. 4.05 12 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 06-12-12 Z/0759/17 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
35. 4.04 32  BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
36. 4.02 34  ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-06-26 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
37. 4.01 35  KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-01-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
38. 3.95 2 f3 MARIAŃSKI Michał LDK Barlinek 07-02-20 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
39. 3.94 11 f2 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 07-11-07 Z/1055/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
40. 3.93 12 f2 TŁOCZEK Filip BKL Bełchatów 07-11-22 U14 LD Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
41. 3.93 5 f2 MASZCZYK Wiktor MKS Kusy Szczecin 06-10-23 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
42. 3.90 4 NIEMCEWICZ Tomasz MKS Kusy Szczecin 06-11-01 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
43. 3.90 36  WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
44. 3.89 13 LEWANDOWSKI Dominik OLA Kujawsko-pomorskie 06-09-21 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
45. 3.89 13 f2 SZNAJDER Nikolas UKS Cyprianka (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Cyprianka) 07-03-27 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
46. 3.88 1 f2 SUDOŁ Jan UKS MKL Szczecin 07-01-26 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
47. 3.85 14 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 06-02-24 Z/4966/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14
48. 3.85 15 JANKOWSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 06-09-11 Z/5197/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
49. 3.85 3 f3 PIOTROWSKI Jacek MKS Kusy Szczecin 07-03-28 U14 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
50. 3.84 5 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06-01-19 U14 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 LDK!
Trójskok M
Kula (3) M
1. 10.12 2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 8.36 5 WILCZEWSKI Jakub MKS Święc Sławno 06-02-25 Z/0515/18 U14 ZP Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
Kula (4) M
1. 11.61 1 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06-05-11 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
2. 10.24 1 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 06-03-24 Z/2797/18 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
3. 9.72 1 KUREK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 06-04-03 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
4. 9.71 1 GRUNTKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 06-02-22 Z/1416/18 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03 LDK!
5. 9.58 1 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 06-02-24 Z/4966/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
6. 9.40 3 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 06-09-05 Z/1412/18 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03
7. 9.14 1 GLINKA Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 06-01-01 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
8. 9.08 2 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 06-01-20 Z/5601/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
9. 8.85 3 MICHALSKI Dawid UKS Cyprianka 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
10. 8.59 4 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 06-05-25 Z/0182/17 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
11. 8.38 2 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 07-03-15 Z/2725/18 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
12. 8.37 5 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 06-06-18 Z/1058/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
13. 8.21 1 PAWŁOWSKI Jakub MKS Bielik Leszno 06-03-26 U14 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
14. 8.18 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
15. 7.90 3 SKIBIŃSKI Stanisław MKS Aleksandrów Łódzki 06-11-07 Z/0087/19 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05
16. 7.29 2 ARMSTRONG Dominik KS Wejher Wejherowo 07-01-07 Z/0501/19 U14 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
17. 7.10 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
18. 6.91 4 DĄBROWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 06-01-21 Z/0211/19 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
19. 6.86 5 CYBARTOWSKI Filip MKS Aleksandrów Łódzki 06-02-08 Z/0089/19 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03
20. 6.72 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
21. 6.60 FALKOWSKI Oskar UKS Sokół Zator 06-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
22. 6.55 5 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 06-10-11 Z/1419/18 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
23. 6.53 4 GRABOWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 06-09-04 Z/0366/19 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05
24. 6.43 6 SERAFIN Dorian UKS Wyspiański Szubin 06-04-19 Z/2310/18 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
25. 6.22 6 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 07-07-11 Z/1604/18 U14 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03
26. 6.14 7 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 06-09-12 Z/1376/19 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
27. 6.02 8 SZUTARSKI Szymon LIUKS Kruszwica 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
28. 5.90 3 DRYGAS Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 07-01-01 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
29. 5.60 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
30. 5.26 9 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 07-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
31. 5.20 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
32. 4.85 10 PODLASZEWSKI Kornel MLKS Nadwiślanin Chełmno 06-01-01 U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Dysk (1) M
7-bój U18 M
7-bój U20 M
7-bój M
Chód 3 M
Chód 5 M
4x200 M
1. 1:53.71 1 s2 BAJRASZEWSKI Tomasz
MADAJSKI Jakub
ZASADA Wiktor
WOŁK-WOŁKOW Bartosz
LKS Vectra Włocławek 06-12-20
06-04-13
06-04-23
07-02-26
U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
2. 2:03.34 1 s3 LACH Radosław
GIEDROJĆ Krzysztof
LEWANDOWSKI Maksymilian
BORZĘCKI Igor
MKL Toruń 06-03-03
06-04-22
06-10-30
06-01-01
U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
3. 2:04.12 2 s3 KAWAŁKOWSKI Marcel
DURA Łukasz
WITKOWSKI Nicolas
KONDEL Damian
BKS Bydgoszcz 08-09-24
07-08-02
07-03-09
08-03-29
U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
4. 2:11.51 4 s3 PALUSZAK Oliwier
JANUSZEK Antoni
SZATKOWSKI Kasjan
KOSIAK Jakub
LIUKS Kruszwica 08-02-28
06-10-15
07-03-18
06-05-26
U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
5. 2:13.54 3 s2 KARNIA Ksawery
BEDNARCZYK Igor
REETZ Szymon
CERSKI Wiktor
GKS Olimpia Grudziądz 07-03-15
06-06-16
07-01-01
08-05-27
U14 KP Toruń (1) 2019-02-02
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 84.006688833237 sekund