60 M
1. 6.82 1 f2 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90-09-21 Z/1201/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
2. 6.83 1 f2 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93-03-27 Z/0148/11 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
3. 6.90 3 f2 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Spała (M) 2019-02-03  SKN  
4. 6.98 2 e4 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
5. 6.98 2 e6 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92-10-10 Z/1759/13 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
6. 6.99 1 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
7. 7.11 6 e2 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96-09-08 Z/0090/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
8. 7.12 5 fB JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96-12-18 Z/5037/15 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
9. 7.12 2 e3 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 Z/2092/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
10. 7.23 8 e1 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
11. 7.25 6 e9 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00-09-17 Z/1978/17 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
12. 7.31 5 f3 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97-10-27 Z/1860/16 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
13. 7.33 6 e8 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 Z/4928/15 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
14. 7.34 1 e11 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 Z/3745/16 U20 MA Mielec (2) 2019-01-12  ZKN  
15. 7.34 6 e6 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/1956/17 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
16. 7.35 1 s6 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12  ZKN  
17. 7.36 3 f2 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
18. 7.37 3 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
19. 7.39 5 e6 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98-11-29 Z/3170/17 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
20. 7.41 2 KNAPCZYK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 01-05-20 Z/2687/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
21. 7.42 5 f2 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01-01-23 Z/2528/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
22. 7.44 6 s2 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96-06-25 Z/1284/12 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
23. 7.45 2 e12 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 Z/4801/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
24. 7.45 1 f4 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02-04-22 Z/1350/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
25. 7.48 6 f2 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00-02-09 Z/1639/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
26. 7.49 2 e6 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
27. 7.49 6 f3 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
28. 7.50 4 e12 KARPECKI Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 94-05-31 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
29. 7.50 5 e8 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00-05-15 Z/0778/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
30. 7.53 1 f3 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05-05-21 Z/5432/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
31. 7.54 5 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
32. 7.55 6 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
33. 7.56 2 f3 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
34. 7.56 6 e8 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01-05-10 Z/2360/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
35. 7.58 3 s4 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN  
36. 7.58 3 e7 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 01-01-25 Z/5984/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
37. 7.64 1 e13 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-10 Z/0102/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
38. 7.64 7 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-15 Z/3835/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
39. 7.66 4 s4 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02-03-10 Z/3551/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
40. 7.66 5 e4 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
41. 7.66 3 e2 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 Z/2982/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
42. 7.69 3 e3 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01-02-12 Z/2229/16 U20 MA Brzeczcze (2) 2019-01-19
43. 7.69 3 e6 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-06 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
44. 7.70 2 e10 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 Z/3095/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
45. 7.72 4 e6 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-19 Z/2981/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
46. 7.72 4 e7 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-08-22 Z/3080/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
47. 7.74 3 s5 ZABDYL Bartosz LKS Kłos Olkusz 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
48. 7.78 4 e2 RˇCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 Z/3889/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
49. 7.78 5 e6 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00-09-27 Z/3605/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
50. 7.79 5 e7 KRZYŻAK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-01 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
200 M
1. 21.62 2 f3 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Toruń (M) 2019-02-10  SKN  
2. 22.06 1 s2 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
3. 22.25 3 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
4. 22.32 2 s3 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
5. 22.68 1 s16 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96-12-18 Z/5037/15 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
6. 22.91 1 s15 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97-10-27 Z/1860/16 U23 MA Toruń (1) 2019-01-27
7. 22.94 1 s6 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
8. 23.18 2 s5 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
9. 23.46 3 s11 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
10. 23.50 3 s8 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00-09-17 Z/1978/17 U20 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
11. 23.59 4 s8 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/1956/17 U20 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
12. 23.68 5 s8 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 Z/4928/15 U20 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
13. 24.02 4 e5 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
14. 24.43 5 e11 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00-05-15 Z/0778/18 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
15. 24.80 4 s2 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
16. 24.86 5 s1 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
17. 24.91 3 s11 KARPECKI Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 94-05-31 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
18. 25.07 3 s4 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02-03-10 Z/3551/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
19. 25.24 5 s5 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
20. 27.58 2 s3 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
300 M
1. 34.15 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
2. 35.37 2 s9 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
3. 36.11 2 s2 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96-03-01 Z/0081/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
4. 36.21 1 s4 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
5. 36.31 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
6. 36.61 2 e6 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
7. 37.51 1 s6 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98-11-29 Z/3170/17 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
8. 37.77 1 s2 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
9. 38.67 2 s2 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
10. 39.24 1 s5 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00-05-15 Z/0778/18 U20 MA ŁódĽ (1) 2019-01-13
11. 39.47 2 s4 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03
12. 41.39 4 s10 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-03-01 Z/2241/15 U20 MA Spała (M) 2019-01-20
13. 43.21 4 s3 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02-07-01 Z/1300/19 U18 MA Spała (M) 2019-02-03
400 M
1. 47.11 1 s3 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03  KN   SKN  
2. 49.71 3 s1 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 50.71 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
4. 52.95 3 s5 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Spała (M) 2019-01-20
5. 53.92 4 s2 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
6. 55.64 1 s1 KUPIEC Tomasz niest. Kraków 82-05-31 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
7. 57.63 5 s2 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03-11-21 Z/4271/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
600 M
1. 1:23.91 1 s4 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
2. 1:24.92 4 s1 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03
3. 1:26.18 1 s2 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
4. 1:27.69 4 s3 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
5. 1:27.99 3 s3 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20
6. 1:28.20 5 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
7. 1:30.26 3 s2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!
8. 1:30.86 4 s2 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02-11-12 Z/1446/16 U18 MA Spała (M) 2019-02-03
9. 1:33.94 5 s4 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03-11-21 Z/4271/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20
800 M
1. 1:56.82 5 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-24  ZKN  
2. 1:56.82 2 s2 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96-07-17 Z/0525/13 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
3. 2:01.65 3 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
4. 2:01.99 6 e1 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00-04-30 Z/0606/15 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
5. 2:03.18 7 e2 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
6. 2:04.68 1 s2 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
7. 2:06.74 8 e2 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00-11-30 Z/2847/15 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
8. 2:10.90 1 s1 KUPIEC Tomasz niest. Kraków 82-05-31 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
9. 2:21.08 3 s1 SRAGA Jakub KS Victoria Trzebinia 05-01-24 Z/1650/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
10. 2:48.86 3 s2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
1000 M
1. 2:27.18 1 s4 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
2. 2:27.90 2 s4 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97-07-03 Z/0519/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
3. 2:28.08 3 s4 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
4. 2:28.78 2 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
5. 2:29.85 6 s4 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
6. 2:30.95 2 s5 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96-07-17 Z/0525/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
7. 2:31.86 1 s6 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00-12-18 Z/1694/17 U20 MA Spała (M) 2019-01-20
8. 2:35.13 8 s3 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
9. 2:37.71 2 s2 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
10. 2:41.22 1 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
11. 2:49.26 10 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
12. 2:50.90 8 s6 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U20 MA Spała (M) 2019-01-20
13. 2:51.29 5 s5 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 Z/0074/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20 LDK!
14. 2:53.58 3 s3 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!
15. 2:54.43 13 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 Z/3067/16 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
16. 2:56.57 1 s2 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U18 MA ŁódĽ (1) 2019-01-13
17. 2:57.67 4 s3 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03-11-21 Z/4271/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03
DNF DˇBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków () 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
DNF WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
DNF KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
1500 M
1. 3:43.19 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88-10-02 Z/3849/11 Sen MA Luxembourg-Kirchberg (LUX) (M) 2019-02-02
2. 3:51.50 4 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 3:53.30 5 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
4. 3:53.74 6 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
5. 3:59.00 1 s2 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
6. 3:59.40 2 s3 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 00-02-16 Z/0911/15 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
7. 4:03.56 1 s1 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00-12-18 Z/1694/17 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
2000 M
1. 6:08.22 3 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
DNF ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
3000 M
1. 9:41.69 4 s1 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
60p(83.8/8.5) M
1. 11.53 3 s2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 11.69 2 s2 WˇSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 12.25 2 s1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 12.26 3 s1 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-06-26 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 12.45 4 s1 DADA¦ Maciej UKS Sokół Zator 06-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 13.45 6 s2 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
60p(91.4/8.9) M
1. 9.12 3 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 9.41 7 e1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
3. 10.98 2 s1 BANA¦ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 11.38 6 s1 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 11.45 7 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
6. 12.02 3 s2 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
60p(91.4) M
1. 8.13 1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
2. 9.59 4 s1 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
3. 9.59 5 s1 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
4. 10.24 1 s1 MAGIERA Kacper LKS Brzezina Osiek 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 11.88 6 s1 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03-03-19 Z/4312/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
60p(99.1) M
1. 9.02 1 s2 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-19 Z/2981/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
2. 9.44 2 s1 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 01-01-25 Z/5984/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 9.49 2 s2 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
60p M
1. 8.30 4 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96-05-04 Z/0758/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
Wzwyż M
1. 1.99 3 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99-05-14 Z/0505/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
2. 1.90 SYSAK Tomasz MKS Tempo Kęty 83-08-13 Weteran MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 1.90 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01-01-23 Z/2528/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
4. 1.75 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00-02-23 Z/0497/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
5. 1.65 ¦WIERZ Kacper UKS Kobylanka 03-01-31 Z/3743/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
6. 1.60 10 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03-03-07 Z/4809/18 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
7. 1.60 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
8. 1.60 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
9. 1.55 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
10. 1.50 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
11. 1.50 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
12. 1.45 3 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 Z/2783/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
13. 1.40 11  ZEGAN Oliwier SKS Kusy Kraków 03-05-10 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
14. 1.37 0 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 59-01-17 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
15. 1.35 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
16. 1.25 9 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
17. 1.10 GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07-08-28 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
NM ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
NM KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07-12-03 Z/3335/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Tyczka M
1. 4.00 9 PIWOWARSKI Jakub LKS Brzezina Osiek 02-01-08 U18 MA Warszawa (1) 2019-01-12
W dal M
1. 7.79 1 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 6.90 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00-02-03 Z/2952/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26  ZKN  
3. 6.78 1 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 Z/2861/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
4. 6.77 7 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 Z/3745/16 U20 MA Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03  ZKN  
5. 6.58 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26  ZKN  
6. 6.53 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00-02-09 Z/1639/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
7. 6.26 2 MI¦TAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 Z/0081/17 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
8. 6.19 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 6.09 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 Z/0242/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
10. 6.04 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
11. 5.97 10  RˇCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 Z/3889/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
12. 5.90 11  KRZYŻAK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-01 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
13. 5.90 12  SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
14. 5.87 13  DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02-04-22 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
15. 5.79 14  PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02-04-22 Z/1350/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
16. 5.60 16  MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01-02-12 Z/2229/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
17. 5.59 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 Z/6457/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26  ZKN  
18. 5.57 10  BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
19. 5.50 18  MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-06 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
20. 5.43 11  DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
21. 5.30 12  BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-19 Z/2981/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
22. 5.25 12 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Weteran MA Spała (M) 2019-01-20
23. 5.18 20  ¦WIERZ Kacper UKS Kobylanka 03-01-31 Z/3743/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
24. 5.15 21  MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-14 Z/2983/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
25. 5.15 22  MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
26. 5.04 13  SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
27. 4.99 5 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
28. 4.98 25  PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/4165/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
29. 4.92 15  TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-15 Z/3835/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
30. 4.82 17  GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 Z/4007/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
31. 4.80 27  KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02-10-09 Z/2433/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
32. 4.79 9 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
33. 4.73 19  KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 Z/2982/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
34. 4.72 20  BANA¦ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
35. 4.72 21  NIEZABITOWSKI Jan MKS Rabka-Zdrój 05-10-23 Z/1423/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
36. 4.64 29  WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02-07-16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
37. 4.58 28 ALBINIAK Leszek niest. Kraków 71-03-01 Weteran MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
38. 4.51 2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
39. 4.47 24  KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
40. 4.40 3 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
41. 4.37 25  ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
42. 4.32 26  PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
43. 4.30 29 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
44. 4.16 30  OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
45. 4.06 31  IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
46. 4.02 33  ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
47. 3.90 37  PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05-12-19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
48. 3.88 31 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
49. 3.75 33 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
50. 3.74 2 s2 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
W dal strefa M
1. 4.74 18  GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
2. 4.71 22  TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 4.48 23  WˇSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 4.24 27  WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 4.12 29  LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 Z/4992/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 4.10 30  KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 4.04 32  BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 4.02 34  ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-06-26 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 4.01 35  KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-01-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
10. 3.90 36  WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
11. 3.88 38  KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
12. 3.83 39  ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
13. 3.72 40  PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
14. 3.71 41  RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 3.70 42  DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
16. 3.70 43  RZˇDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
17. 3.69 44  WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
18. 3.62 45  PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
19. 3.55 47  SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
20. 3.54 46  PARZˇTKA Beniamin MKS Rabka-Zdrój 09-10-13 Z/1655/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
21. 3.50 48  O¦RÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
22. 3.50 49  ZAJˇC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
23. 3.45 50  PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08-05-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
24. 3.44 51  BUŁA¦ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
25. 3.40 52  SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
26. 3.37 53  GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07-08-28 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
27. 3.20 54  OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
28. 3.20 55  KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07-12-03 Z/3335/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
29. 3.00 56  PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08-04-06 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
Trójskok M
1. 15.06 2 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96-06-25 Z/1284/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
2. 14.22 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00-02-03 Z/2952/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
3. 14.20 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
4. 13.75 1 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
5. 13.67 4 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 Z/6457/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN  
6. 13.18 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 13.10 4 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 Z/0242/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
8. 12.92 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
9. 12.45 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02-06-05 Z/1351/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
10. 11.16 0 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
11. 9.65 0 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 59-01-17 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
Kula (3) M
1. 10.12 2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
Kula (4) M
1. 11.46 0 ROSZCZAK Czesław niest. Kraków 41-06-18 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
2. 8.18 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 7.10 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 6.72 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 6.60 FALKOWSKI Oskar UKS Sokół Zator 06-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 5.60 BUŁA¦ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 5.20 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Kula (5) M
1. 12.63 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03-02-03 Z/3742/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  ZKN  
2. 10.93 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 Z/4052/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 9.59 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-29 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 9.16 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 Z/3330/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 9.04 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 8.56 12  PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
7. 8.10 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
8. 6.38 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 Z/3327/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 6.27 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
10. 6.20 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 Z/3325/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Kula (6) M
1. 13.39 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-18 Z/1903/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
2. 11.83 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 11.76 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01-05-09 Z/2672/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
4. 11.53 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-02 Z/5764/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
5. 11.52 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00-02-23 Z/0497/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 59.330453872681 sekund