Chód 3 K
1. 15:12.03 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04-09-28 Z/0409/18 U16 PK Stalowa Wola (1) 2019-05-11 II LDK!
2. 15:19 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04-04-16 Z/2001/18 U16 LB Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II LDK!
3. 15:20.56 2 s1 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 04-02-14 Z/0930/18 U16 ZP Kołobrzeg (1) 2019-05-11 II LDK!
4. 15:35 r BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 04-08-08 Z/3763/17 U16 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II LDK!
5. 16:04 r CYMBALIŃSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 04-11-06 Z/4555/18 U16 MZ Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III
6. 16:04.76 4 s1 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 05-02-04 Z/1053/18 U16 WP Żerków (1) 2019-05-18 III LDK!
7. 16:14.81 5 s1 FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 04-08-03 Z/2591/17 U16 WP Żerków (1) 2019-05-18 III
8. 16:25 r ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 04-09-21 Z/4710/17 U16 KP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III LDK!
9. 16:58.78 1 s1 TOMASIK Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 04-11-09 Z/0905/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-06-09 III
10. 17:00 r ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 04-02-12 Z/2549/18 U16 PM Alytus (LTU) (M) 2019-05-18 III
11. 17:14.21 7 s1 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 04-08-06 Z/2595/17 U16 WP Żerków (1) 2019-05-18 III
12. 17:33.32 4 s1 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 05-06-07 Z/5155/18 U16 ZP Kołobrzeg (1) 2019-05-11 IV LDK!
13. 17:51.79 2 s1 ZAKRZEWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 04-07-24 Z/3838/18 U16 KP Chełmno (1) 2019-06-15 IV LDK!
14. 17:59.56 2 s1 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 05-03-17 Z/1517/19 U16 SL Częstochowa (1) 2019-06-09 IV
15. 18:03 r 10  BEDNARZ Daria MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-12-24 Z/0124/18 U16 KP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV
16. 18:08 r 11  ZAKRZEWSKA Kaja MKS Hermes Gryfino 04-12-29 Z/4901/18 U16 ZP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV LDK!
17. 18:12 r 12  JASTRZĘBSKA Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-08-26 Z/4649/18 U16 LB Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV
18. 18:20.06 3 s1 SERAFIN Karolina MKS Hermes Gryfino 05-05-25 Z/0977/19 U16 ZP Złocieniec (1) 2019-04-27 IV LDK!
19. 18:35 r 15  SULIMA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-04-15 Z/0139/18 U16 KP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV LDK!
20. 19:21.64 4 s1 KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 04-02-25 Z/4792/18 U16 ZP Złocieniec (1) 2019-04-27 V LDK!
21. 20:04 r 16  MUSIAŁ Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-03-10 Z/0136/18 U16 KP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 V LDK!
22. 20:26.87 3 s1 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 04-03-12 Z/3704/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-06-09 V LDK!
23. 20:37.20 1 s1 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 05-05-26 Z/0094/19 U16 DS Legnica (1) 2019-05-18 -- LDK!
24. 20:47.15 7 s1 CHOLUBOWSKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 04-09-03 Z/5454/18 U16 WP Piła (1) 2019-06-15 --
25. 21:20.57 2 s1 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 05-05-30 Z/0438/19 U16 DS Legnica (1) 2019-05-18 --
26. 21:52.46 3 s1 KOZŁOWSKA Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 04-03-15 Z/1346/18 U16 DS Legnica (1) 2019-05-18 -- LDK!
27. 22:00.39 4 s1 PACAN Amelia MLKS Echo Twardogóra 04-02-21 Z/2964/19 U16 DS Legnica (1) 2019-05-18 --
28. 22:08.24 2 s1 JANECZEK Amelia WLKS Nowe Iganie 05-10-17 Z/4555/19 U16 MZ Warszawa (1) 2019-06-22 --
29. 22:33.44 2 s1 GÓRSKA Sandra Oliwia MKS Sambor Tczew 05-06-12 Z/0508/18 U16 PM Gdańsk (1) 2019-06-05 --
30. 22:37.20 3 s1 KOSIOREK Ewelina WLKS Nowe Iganie 04-03-23 Z/4551/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-06-22 --
31. 23:12.58 4 s1 PARAPURA Anna WLKS Nowe Iganie 05-03-05 Z/4557/19 U16 MZ Warszawa (1) 2019-06-22 --
32. 25:39.28 5 s1 DOBROWOLSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 05-09-17 Z/0536/19 U16 DS Legnica (1) 2019-05-18 -- LDK!
DNF LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05-01-31 Z/2528/18 U16 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-11 -- LDK!
DNF ŁAŚ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05-09-24 Z/2612/18 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-01 -- LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 7.5628869533539 sekund