60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.29 | 4 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 7.31 | 2 e3 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
3. | 7.37 | 2 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
4. | 7.37 | 4 e1 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | ŁódĽ (M) | 2024-01-27 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 7.38 | 8 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | ŁódĽ (M) | 2024-01-27 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
6. | 7.41 | 1 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
7. | 7.43 | 1 e2 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
8. | 7.44 | 1 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
9. | 7.52 | 1 e1 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
10. | 7.60 | 1 e1 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.79 | 2 s2 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | Z/3543/18 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
2. | 25.00 | 2 s4 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0080/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
3. | 25.29 | 1 s2 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0080/17 | U23 | PM | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
4. | 25.34 | 2 s8 | GRABOWSKA Julia | MMKS Gdańsk | 2008 | Z/4308/22 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 25.35 | 3 | GRABOWSKA Julia | MMKS Gdańsk | 2008 | Z/4308/22 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 25.46 | 1 e4 | GRABOWSKA Julia | MMKS Gdańsk | 2008 | Z/4308/22 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 25.57 | 1 s3 | GRABOWSKA Julia | MMKS Gdańsk | 2008 | Z/4308/22 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 25.86 | 2 s12 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | Z/11406/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 26.09 | 1 s33 | SOSLER Lena | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | Z/11405/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 26.18 | 1 s34 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | Z/11406/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.28 | 2 s1 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | Z/3543/18 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
2. | 39.65 | 1 s3 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0080/17 | U23 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | |||||||||||||||||||
3. | 40.06 | 3 s1 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0080/17 | U23 | PM | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
4. | 40.10 | 1 s3 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0080/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
5. | 40.75 | 1 e7 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 40.97 | 2 s3 | KACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | Z/2346/20 | U20 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 40.99 | 4 s2 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 41.11 | 1 s2 | KULIKOWSKA Julia | RKS Rumia | 2005 | Z/1787/19 | U20 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 41.15 | 2 s2 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 41.20 | 6 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 53.50 | 1 s2 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | Z/3543/18 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
2. | 53.89 | 2 e5 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | Z/3543/18 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
3. | 56.82 | 2 e6 | KACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | Z/2346/20 | U20 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 57.10 | 5 | KACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | Z/2346/20 | U20 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 57.82 | 2 s1 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
6. | 58.55 | 1 s2 | KACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | Z/2346/20 | U20 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 59.57 | 3 e3 | BARAN Julia | SKLA Sopot | 2006 | Z/0346/20 | U20 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 59.66 | 3 e6 | KULIKOWSKA Julia | RKS Rumia | 2005 | Z/1787/19 | U20 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 60.02 | 1 s2 | KULIKOWSKA Julia | RKS Rumia | 2005 | Z/1787/19 | U20 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 61.92 | 1 s4 | BARAN Julia | SKLA Sopot | 2006 | Z/0346/20 | U20 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:09.56 | 1 s1 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | Z/3543/18 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
DNF | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot () | 2001 | Z/3200/17 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:31.48 | 2 s1 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 1:32.27 | 3 s1 | KOŁAKOWSKA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | Z/1776/13 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | |||||||||||||||||||
3. | 1:39.29 | 5 s1 | MARSZEWSKA Maja | Akademia Biegowa Kartuzy | 2008 | Z/3438/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
4. | 1:39.61 | 3 e2 | MAJ Magdalena | RKS Rumia | 2008 | Z/0628/19 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 1:40.25 | 1 s1 | MAJ Magdalena | RKS Rumia | 2008 | Z/0628/19 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1:42.00 | 9 s1 | MAJ Magdalena | RKS Rumia | 2008 | Z/0628/19 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 1:43.34 | 2 s2 | BIZON Marianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/14591/21 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 1:43.43 | 2 s1 | WOJTYSIAK Nila | KKS Sfora Bojano | 2011 | Z/5026/21 | U14 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 1:43.71 | 1 s7 | OLSZEWSKA Natasza | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | Z/6652/21 | U16 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | |||||||||||||||||||
10. | 1:44.02 | 4 s2 | DADCI Maria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/1063/22 | U18 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | ||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:02.17 | 2 s1 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | Z/0084/14 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
2. | 2:08.64 | 3 e2 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
3. | 2:09.67 | 3 e1 | KOŁAKOWSKA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | Z/1776/13 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | |||||||||||||||||||
4. | 2:10.16 | 7 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-18 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 2:11.46 | 3 s1 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
6. | 2:12.24 | 4 s1 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | Z/0690/18 | U20 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 2:12.58 | 6 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
8. | 2:13.85 | 6 e1 | PIECHOWSKA Roksana | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | Z/0040/18 | U20 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 2:14.47 | 2 s1 | SZYMANOWICZ Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | Z/1794/18 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
10. | 2:14.57 | 7 s1 | SZYMANOWICZ Monika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | Z/1794/18 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:51.88 | 1 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 2:57.53 | 1 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
3. | 2:58.54 | 3 s1 | OLESIEJUK Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4413/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 3:00.42 | 9 s1 | MARSZEWSKA Maja | Akademia Biegowa Kartuzy | 2008 | Z/3438/20 | U18 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | KN B | ||||||||||||||||||
5. | 3:00.76 | 4 s1 | OLESIEJUK Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4413/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 3:04.14 | 2 s1 | ZIELIŃSKA Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | Z/0106/20 | U18 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 3:05.11 | 3 s1 | MACHNIKOWSKA Agata | LKS Zantyr Sztum | 2008 | Z/3549/20 | U18 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 3:05.17 | 3 s2 | MACHNIKOWSKA Agata | LKS Zantyr Sztum | 2008 | Z/3549/20 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 3:07.26 | 2 s2 | BIZON Marianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/14591/21 | U18 | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 3:07.64 | 7 s1 | ZIELIŃSKA Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | Z/0106/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:05.16 | 7 s1 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | Z/0084/14 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-06 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
2. | 4:09.24 | 4 s1 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | Z/0084/14 | Sen | PM | Luxembourg (LUX) (M) | 2024-01-21 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
3. | 4:10.50 | 6 e2 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | Z/0084/14 | Sen | PM | Glasgow (GBR) (M) | 2024-03-01 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
4. | 4:19.99 | 2 s1 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | Z/0096/17 | U23 | PM | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 4:21.01 | 3 s1 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/3014/16 | U23 | PM | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
6. | 4:24.56 | 2 s1 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | Z/0084/14 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
7. | 4:27.91 | 4 s1 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | Z/0690/18 | U20 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 4:30.07 | 2 s1 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | Z/0690/18 | U20 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 4:38.49 | 9 s1 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | Z/0690/18 | U20 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 4:40.49 | 5 s1 | URBAN Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | Z/4860/18 | U20 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
Mila K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:34.03 | 5 s1 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | Z/0084/14 | Sen | PM | Astana (KAZ) (M) | 2024-01-27 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:24.93 | 2 s1 | MARSZEWSKA Maja | Akademia Biegowa Kartuzy | 2008 | Z/3438/20 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 6:37.76 | 5 s1 | ZIELIŃSKA Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | Z/0106/20 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 7:24.48 | 8 s1 | KIEDROWICZ Nadia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2008 | Z/5194/19 | U18 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
DNF | ZINIEWICZ Nicola | AML Słupsk () | 2008 | Z/4374/20 | U18 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8:51.74 | 1 s1 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | Z/0084/14 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-18 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
2. | 9:04.84 | 1 s1 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | Z/0096/17 | U23 | PM | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
3. | 9:05.90 | 4 s1 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | Z/0096/17 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-18 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
4. | 9:15.22 | 7 s1 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/3014/16 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-18 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 9:15.77 | 2 s1 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/3014/16 | U23 | PM | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
6. | 9:31.12 | 11 s2 | NOWAKOWSKA Katarzyna | AML Słupsk | 2003 | Z/2544/18 | U23 | PM | Seattle, WA (USA) (1) | 2024-02-23 | KN B | ||||||||||||||||||
7. | 9:42.03 | 6 s4 | SZULSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | Z/1479/18 | U20 | PM | Boston, MA (USA) (1) | 2023-12-02 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 9:56.86 | 7 s1 | SZULSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | Z/1479/18 | U20 | PM | Ypsilanti, MI (USA) (1) | 2024-02-24 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 9:57.97 | 2 s1 | SZULSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | Z/1479/18 | U20 | PM | Ithaca, NY (USA) (2) | 2024-02-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 10:10.29 | 2 s1 | URBAN Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | Z/4860/18 | U20 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 17:08.65 | 13 s1 | SZULSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | Z/1479/18 | U20 | PM | Ypsilanti, MI (USA) (1) | 2024-02-23 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 17:11.32 | 17 s5 | SZULSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | Z/1479/18 | U20 | PM | Boston, MA (USA) (1) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.39 | 2 e4 | OSTROWSKA Zuzanna | AML Słupsk | 2010 | Z/14420/21 | U16 | PM | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 10.71 | 1 s1 | KOMOREK Zuzanna | LKS Jantar Ustka | 2011 | Z/0222/24 | U14 | PM | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 11.58 | 1 s1 | CZYŻ Bella | SKLA Sopot | 2011 | Z/1372/24 | U14 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 12.79 | 2 s1 | SKUMIAŁ Dobrawa | LKS Jantar Ustka | 2012 | Z/3491/23 | U14 | PM | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 13.74 | 3 s1 | GŁAZOWSKA Gabriela | LKS Jantar Ustka | 2012 | Z/7123/23 | U14 | PM | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 13.87 | 4 s1 | WOJCIESZEK Blanka | LKS Jantar Ustka | 2012 | Z/0232/24 | U14 | PM | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.13 | 2 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | Z/11406/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 9.22 | 1 s1 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | Z/11406/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 9.36 | 3 e1 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | Z/11406/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 9.81 | 2 s1 | KUŁAKOWSKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | Z/1816/20 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 10.10 | 1 s2 | KUŁAKOWSKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | Z/1816/20 | U16 | PM | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 10.19 | 4 s1 | DY¦ Dominika | KL Gdynia | 2010 | Z/5918/23 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 10.42 | 3 e2 | DANCEWICZ Milena | MMKS Gdańsk | 2009 | Z/1809/20 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 10.43 | 1 e1 | RYGIELSKA Roksana | LKS Zantyr Sztum | 2009 | Z/3560/20 | U16 | PM | Grudzi±dz (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 10.48 | 2 e3 | DY¦ Dominika | KL Gdynia | 2010 | Z/5918/23 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 10.55 | 8 e1 | KUŁAKOWSKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | Z/1816/20 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.88 | 2 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 8.95 | 3 e1 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 8.97 | 2 e1 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 9.01 | 1 s1 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 10.49 | 6 e1 | ZAKRZEWSKA Agnieszka | SKLA Sopot | 2007 | Z/0120/19 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.51 | 1 w1 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 8.60 | 4 w3 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 8.61 | 5 e1 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-28 | KNS | ||||||||||||||||||
4. | 8.70 | 2 e1 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | KNS | ||||||||||||||||||
5. | 8.72 | 5 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | KNS | ||||||||||||||||||
6. | 8.74 | 4 w1 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 8.79 | 1 w1 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
8. | 8.82 | 7 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | Z/4770/18 | U20 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 8.86 | 5 w1 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
10. | 8.91 | 2 e1 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.87 | 3 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | Z/0014/14 | Sen | PM | Hustopece (CZE) (M) | 2024-02-10 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 1.86 | 1 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | Z/0014/14 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 1.86 | 2 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | Z/0014/14 | Sen | PM | Trinec (CZE) (M) | 2024-02-07 | KNS | ||||||||||||||||||
4. | 1.85 | 2 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | Z/0014/14 | Sen | PM | ŁódĽ (M) | 2024-01-27 | KNS | ||||||||||||||||||
5. | 1.85 | 10 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | Z/0014/14 | Sen | PM | Banská Bystrica (SVK) (M) | 2024-02-13 | KNS | ||||||||||||||||||
6. | 1.84 | 1 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | Z/0014/14 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-18 | KNS | ||||||||||||||||||
7. | 1.80 | 1 f3 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | Z/0014/14 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-01-20 | KNS | ||||||||||||||||||
8. | 1.76 | 8 w1 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
9. | 1.75 | 4 | TWARDOWSKA Emilia | AML Słupsk | 2005 | Z/1059/18 | U20 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
10. | 1.75 | 2 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-28 | KNS | ||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.20 | 1 f2 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | Z/0173/14 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
2. | 4.20 | 1 f2 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | Z/0173/14 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
3. | 4.20 | 2 f4 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | Z/0173/14 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
4. | 4.12 | 1 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | Z/0173/14 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
5. | 4.10 | 2 f2 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | Z/0016/14 | Sen | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | KNS | ||||||||||||||||||
6. | 4.10 | 4 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | Z/0173/14 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNS | |||||||||||||||||
7. | 4.00 | 4 f2 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | Z/0016/14 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | KNS | ||||||||||||||||||
8. | 4.00 | 4 f4 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | Z/0016/14 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-28 | KNS | ||||||||||||||||||
9. | 4.00 | 5 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | Z/0016/14 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
10. | 3.95 | 3 | NICHOLS Lilly | SKLA Sopot | 2006 | Z/3015/20 | U20 | PM | Colorado Springs, CO (USA) (1) | 2024-02-16 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.98 | 8 w2 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 5.88 | 3 w1 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 5.76 | 2 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | KNS | ||||||||||||||||||
4. | 5.72 | 9 w1 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
5. | 5.58 | 4 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-21 | KNS | ||||||||||||||||||
6. | 5.51 | 3 | ¦WIˇTKOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2008 | Z/0699/21 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 5.44 | 7 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 5.42 | 6 | ¦WIˇTKOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2008 | Z/0699/21 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 5.38 | 7 w1 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 5.30 | 1 f2 | BURCZYC Kinga | AZS-AWFiS Gdańsk | 2010 | Z/6519/22 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.78 | 1 | KOWSZEWICZ Agata | LKS Zantyr Sztum | 2011 | Z/2276/21 | U14 | PM | Grudzi±dz (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 4.17 | 9 | KĘDZIERSKA Magdalena | Olimpia Osowa Gdańsk | 2012 | Z/6671/22 | U14 | PM | Spała (1) | 2023-11-25 | |||||||||||||||||||
3. | 4.14 | 12 f2 | ADAMCZYK Łucja | MMKS Gdańsk | 2012 | Z/0109/23 | U14 | PM | Bydgoszcz (2) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 4.08 | 1 | WI¦NIEWSKA Lena | AML Słupsk | 2013 | Z/7412/21 | U12 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
5. | 4.07 | 14 | ZASKOWSKA Amelia | KS Wejher Wejherowo | 2012 | Z/2095/23 | U14 | PM | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 4.05 | 2 | PYCHAŃSKA Kinga | LKS Zantyr Sztum | 2011 | Z/1788/23 | U14 | PM | Grudzi±dz (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 4.01 | 3 | MIELCARZ Nadia | LKS Zantyr Sztum | 2011 | Z/1317/24 | U14 | PM | Grudzi±dz (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 3.98 | 17 | GADOMSKA Nina | Olimpia Osowa Gdańsk | 2012 | Z/4362/22 | U14 | PM | Spała (1) | 2023-11-25 | |||||||||||||||||||
9. | 3.98 | 4 | ŁUKASZEWICZ Amelia | LKS Zantyr Sztum | 2012 | Z/5083/23 | U14 | PM | Grudzi±dz (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 3.83 | 1 | WˇWOREK Hanna | KKS Sfora Bojano | 2013 | Z/3490/23 | U12 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.85 | 2 | KUBALA Amelia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2982/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 12.70 | 7 | KUBALA Amelia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2982/17 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
3. | 12.53 | 2 f3 | KUBALA Amelia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2982/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
4. | 12.15 | 2 | KUBALA Amelia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2982/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 11.89 | 5 | PIETROŃ Monika | SKLA Sopot | 2002 | Z/2850/16 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 11.68 | 3 | BIELSKA Oliwia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2052/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 11.56 | 8 | BIELSKA Oliwia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2052/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 11.55 | 6 f3 | BIELSKA Oliwia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2052/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 11.49 | 4 | OLKOWSKA Natalia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2007 | Z/3567/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 11.44 | 5 | JĘCHOREK Kinga | AML Słupsk | 2007 | Z/4295/20 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.60 | 15 | BARAŃSKA Alicja | LKS Zantyr Sztum | 2011 | Z/2275/21 | U14 | PM | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 8.92 | 2 | BORYS Kornelia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2011 | Z/2072/23 | U14 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 8.46 | 5 | LUBIŃSKA Alicja | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | Z/1075/22 | U14 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 5.59 | 13 | PYCHAŃSKA Kinga | LKS Zantyr Sztum | 2011 | Z/1788/23 | U14 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.06 | 1 f2 | ADAMCZYK Emilia | MMKS Gdańsk | 2009 | Z/2484/21 | U16 | PM | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 11.78 | 2 | ADAMCZYK Emilia | MMKS Gdańsk | 2009 | Z/2484/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 11.13 | 2 | SZWICHTENBERG Zofia | SKLA Sopot | 2007 | Z/7364/23 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
4. | 11.04 | 3 f2 | SZWICHTENBERG Zofia | SKLA Sopot | 2007 | Z/7364/23 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
5. | 10.54 | 5 f2 | NEJMAN Aleksandra | AML Słupsk | 2007 | Z/0169/21 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 10.44 | 3 f55 | PTAK Ryszarda | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1967 | Z/2915/22 | Masters | PM | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
7. | 10.36 | 5 | SZWICHTENBERG Zofia | SKLA Sopot | 2007 | Z/7364/23 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
8. | 9.77 | 6 | RYGIELSKA Roksana | LKS Zantyr Sztum | 2009 | Z/3560/20 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8.84 | 5 | IWAŃSKA Anna | LKS Zantyr Sztum | 2010 | Z/1192/22 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 8.56 | 8 | ZWOLAK Oliwia | AML Słupsk | 2010 | Z/6205/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.72 | 4 w2 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 14.45 | 1 w1 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 14.31 | 2 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-28 | KNS | ||||||||||||||||||
4. | 12.01 | 4 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Spała (1) | 2024-01-28 | KNS | ||||||||||||||||||
5. | 11.78 | 4 w1 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
6. | 11.66 | 11 w1 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
7. | 10.07 | 7 | TADDA Liliana | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2006 | Z/1813/20 | U20 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 9.94 | 6 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 9.84 | 6 w1 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 9.71 | 2 | TADDA Liliana | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2006 | Z/1813/20 | U20 | PM | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4467 | 5 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
8.60-1.76-14.72-5.98-2:17.44 | |||||||||||||||||||||||||||||
2. | 4438 | 1 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Z/1714/12 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
8.51-1.74-14.45-5.88-2:15.66 | |||||||||||||||||||||||||||||
3. | 4008 | 16 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Tallinn (EST) (M) | 2024-02-04 | KNS | ||||||||||||||||||
8.79-1.64-11.66-5.72-2:16.85 | |||||||||||||||||||||||||||||
4. | 3840 | 4 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8.74-1.71- 9.84-5.38-2:19.96 | |||||||||||||||||||||||||||||
DNF | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot | 2001 | Z/1291/15 | Sen | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||||
8.86-1.71-11.78-NM-DNS | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:56.36 | 1 s2 | GIERASIK Zofia | MMKS Gdańsk | 2010 | Z/2289/21 | U16 | PM | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13:19.97 | 2 s1 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia | 1989 | Z/1228/11 | Masters | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 16:39.68 | 2 s1 | GLIŃSKA Zofia | MMKS Gdańsk | 2009 | Z/1049/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 17:13.91 | 4 s1 | GIERASIK Zofia | MMKS Gdańsk | 2010 | Z/2289/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 17:23.02 | 1 s40 | PAZDA-POZORSKA Małgorzata | AML Słupsk | 1982 | Z/0717/17 | Masters | PM | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
5. | 18:16.05 | 11 s1 | SZOSTEK Małgorzata | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | Z/10299/21 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 18:20.47 | 1 s60 | ŁUNIEWSKA Janina | UKS Jedynka Reda | 1959 | Z/0034/13 | Masters | PM | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
7. | 18:25.00 | 5 s1 | SZOSTEK Małgorzata | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | Z/10299/21 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 23:49.85 | 4 s60 | TORŁOP Małgorzata | niest. Gdańsk | 1962 | Masters | PM | Toruń (1) | 2024-02-24 | ||||||||||||||||||||
DQ | WITKOWSKA Iwona | niest. Gdańsk () | 1964 | Masters | PM | Toruń (1) | 2024-02-24 | ||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:56.87 | 5 s4 | ZAKRZEWSKI Mateusz ŁUKASIEWICZ Marta LISZEWSKI Szymon BARAN Daria |
SKLA Sopot | 07 08 07 08 |
U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 9.2073349952698 sekund |