50 K
1. 7.99 4 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-07-01 Z/0821/19 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
2. 8.01 2 e8 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
3. 8.06 1 e1 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-07-01 Z/0821/19 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
4. 8.07 3 e8 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U12 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
5. 8.09 6 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
6. 8.09 6 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
7. 8.12 8 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U12 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
8. 8.14 1 e7 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
9. 8.16 2 e7 ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las 08-08-21 Z/4322/18 U12 WP Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
10. 8.19 1 e ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las 08-08-21 Z/4322/18 U12 WP Pirna (GER) (2) 2019-05-01 -- LDK!
60 K
1. 7.86 1 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06-02-15 Z/3394/18 U14 SL Łódź (2) 2019-06-16 0.0 -- LDK!
2. 7.96 1 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06-02-15 Z/3394/18 U14 SL Warszawa (1) 2019-06-07 -1.1 -- LDK!
3. 7.96 1 s1 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02-05-15 Z/2474/18 U18 DS Litomyśl (CZE) (2) 2019-08-03 +0.5 --
4. 8.03 1 e1 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06-02-15 Z/3394/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-24 -0.5 -- LDK!
5. 8.03 1 e1 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06-02-15 Z/3394/18 U14 SL Warszawa (1) 2019-06-07 +0.2 -- LDK!
6. 8.07 2 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06-11-25 Z/0356/18 U14 KP Łódź (2) 2019-06-16 0.0 -- LDK!
7. 8.19 1 e2 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-06-07 +1.4 -- LDK!
8. 8.19 2 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-06-07 -1.1 -- LDK!
9. 8.19 3 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 06-08-27 Z/2826/19 U14 WP Łódź (2) 2019-06-16 0.0 -- LDK!
10. 8.20 3 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 06-01-07 U14 PM Warszawa (1) 2019-06-07 -1.1 -- LDK!
100 K
1. 11.15 1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +0.6 MM  KNF   SKN  
2. 11.18 1 s1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Chorzów (M) 2019-06-16 +0.5 MM  KNF   SKN  
3. 11.23 2 e1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Bydgoszcz (M) 2019-08-09 +1.6 MM  KNF   SKN  
4. 11.35 2 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Bydgoszcz (M) 2019-06-12 -1.4 MM  KNF   SKN  
5. 11.35 3 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Bydgoszcz (M) 2019-08-10 -2.5 MM  KNF   SKN  
6. 11.41 1 p2 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Gävle (SWE) (M) 2019-07-11 -1.4 M  KNF   SKN  
7. 11.48 1 e2 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Bydgoszcz (M) 2019-06-12 -2.2 M  KNF   SKN  
8. 11.48 1 s1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Gävle (SWE) (M) 2019-07-11 -1.8 M  KNF   SKN  
9. 11.52 1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Gliwice (M) 2019-06-02 -1.0 M  KN   SKN  
10. 11.53 1 f2 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93-08-23 Z/0903/11 Sen KP Łódź (M) 2019-05-25 +1.9 M  KN   SKN  
100 K z wiatrem
1. 11.46 1 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00-09-21 U20 SL Łódź (M) 2019-05-25 +3.2
2. 11.51 1 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 U23 MZ Lublin (M) 2019-06-29 +2.3
3. 11.52 1 e1 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 U23 MZ Lublin (M) 2019-06-29 +2.3
4. 11.52 2 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +2.3
150 K
1. 18.67 1 s1 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 99-07-13 Z/0364/18 U23 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.1 --
2. 18.87 2 s1 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01-05-04 Z/4607/15 U20 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.1 --  ZKN  
3. 19.00 3 s1 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04-03-28 Z/0895/19 U16 LD Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.1 -- LDK!
4. 19.05 1 s4 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 03-03-16 Z/2281/17 U18 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.6 -- LDK!
5. 19.10 1 s3 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00-04-28 Z/5539/15 U20 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.5 --
6. 19.37 1 s1 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-12-09 Z/0055/16 U18 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.3 -- LDK!  ZKN  
7. 19.42 2 s1 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00-12-23 Z/2426/15 U20 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.3 --  ZKN  
8. 19.47 2 s4 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U20 MA Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.6 --
9. 19.57 3 s1 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00-07-25 Z/2103/15 U20 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.3 --
10. 19.59 4 s1 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01-10-09 Z/4618/15 U20 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.1 --  ZKN  
200 K
1. 23.12 1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Gliwice (M) 2019-06-02 0.0 MM  KN   SKN  
2. 23.36 6 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Bydgoszcz (M) 2019-08-11 -1.0 M  KN   SKN  
3. 23.43 4 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Szczecin (M) 2019-08-15 -2.5 M  KN   SKN  
4. 23.51 1 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Wrocław (M) 2019-05-29 +1.6 M  KN   SKN  
5. 23.51 3 e2 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Bydgoszcz (M) 2019-08-09 -0.9 M  KN   SKN  
6. 23.53 1 s3 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U23 MZ Lublin (M) 2019-06-30 +1.5 M  KNF   SKN  
7. 23.63 1 s1 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-05-26 +1.3 M  KNF   SKN  
8. 23.64 2 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U23 MZ Gliwice (M) 2019-06-02 0.0 M  KNF   SKN  
9. 23.66 2 s3 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.5 M  KNF   SKN  
10. 23.70 1 f2 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Gliwice (M) 2019-06-02 -0.2 M  KNF   SKN  
200 K z wiatrem
1. 23.60 1 s1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 U23 MA Łódź (M) 2019-05-26 +4.2
2. 23.67 2 s1 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 U23 DS Łódź (M) 2019-05-26 +4.2
300 K
1. 36.34 4 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 --  KN   SKN  
2. 36.50 6 s1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 --  KN   SKN  
3. 37.37 5 s2 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 U23 DS Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 --  KNF   SKN  
4. 38.23 1 s1 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95-04-16 Z/1477/11 Sen SL Warszawa (M) 2019-08-15 --  SKN  
5. 38.29 2 s1 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceSSA Legia 1926 Warszawa) 96-02-01 Z/1786/12 Sen SL Warszawa (M) 2019-08-15 --
6. 38.36 3 s1 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Warszawa (M) 2019-08-15 --  KN   SKN  
7. 38.42 4 s1 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95-11-21 Z/2277/11 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-15 --  KN   SKN  
8. 38.87 5 s1 SAGANIAK Justyna AZS Łódź 95-12-01 Z/0108/11 Sen LD Warszawa (M) 2019-08-15 --  KN   SKN  
9. 38.87 1 s1 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98-12-16 Z/1497/14 U23 PM Chojnice (1) 2019-08-17 --  ZKN  
10. 38.88 6 s1 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-08-15 --  KNF   SKN  
400 K
1. 50.85 2 s1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Chorzów (M) 2019-06-16 MM  KN   SKN  
2. 51.12 3 s1 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89-04-11 Z/3124/11 Sen KP Chorzów (M) 2019-06-16 MM  KN   SKN  
3. 51.23 1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Bydgoszcz (M) 2019-08-10 MM  KN   SKN  
4. 51.30 2 s2 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Bydgoszcz (M) 2019-06-12 MM  KN   SKN  
5. 51.57 4 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Chorzów (M) 2019-06-16 MM  KN   SKN  
6. 51.58 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL London (GBR) (M) 2019-07-20 MM  KN   SKN  
7. 51.73 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Lausanne (SUI) (M) 2019-07-05 MM  KN   SKN  
8. 51.74 1 s1 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89-04-11 Z/3124/11 Sen KP Goleniów (M) 2019-06-26 MM  KN   SKN  
9. 51.77 3 s2 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89-04-11 Z/3124/11 Sen KP Bydgoszcz (M) 2019-06-12 MM  KN   SKN  
10. 51.79 1 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Sopot (M) 2019-06-23 MM  KN   SKN  
500 K
1. 1:33.23 1 s2 SIUDUT Katarzyna MLUKS Tarnów 08-01-02 Z/2280/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
2. 1:35.52 1 s1 ŁUCZKO Maja MKS Bielik Leszno 08-01-30 Z/2099/19 U12 MZ Bełchatów (1) 2019-05-26 -- LDK!
3. 1:36.41 1 s1 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
4. 1:37.60 2 s1 JANIK Julia UKS Polfin Oświęcim 08-03-11 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
5. 1:38.41 2 s2 BATKO Adrianna MLUKS Tarnów 09-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
6. 1:39.97 3 s1 ZAGRODZKA Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-03-07 Z/3052/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
7. 1:40.57 3 s2 LIBERA Maja MLUKS Tarnów 08-03-16 Z/2270/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
8. 1:40.67 4 s1 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08-06-05 Z/2584/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
9. 1:41.40 5 s1 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
10. 1:41.93 4 s2 CAO Aurelia MLUKS Tarnów 09-08-21 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
600 K
1. 1:26.39 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Berne (SUI) (M) 2019-08-03 --  KN   SKN  
2. 1:27.43 1 s1 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97-10-01 Z/0800/13 U23 MZ Warszawa (M) 2019-08-10 --  KNF   SKN  
3. 1:29.63 2 s1 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96-07-06 Z/0350/13 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 --
4. 1:32.37 1 s1 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03-06-23 Z/1162/17 U18 SL Częstochowa (1) 2019-07-06 -- LDK!  ZKN  
5. 1:32.49 1 s1 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01-06-20 Z/1766/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-05-11 --  KNF   SKN  
6. 1:33.40 3 s1 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 Z/5219/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-08-10 -- LDK!  ZKN   SKN  
7. 1:33.46 1 s1 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02-02-23 Z/1288/16 U18 SL Białogard (1) 2019-06-22 --  ZKN  
8. 1:34.42 1 s1 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05-02-22 Z/3276/17 U16 MZ Warszawa (M) 2019-08-15 II LDK!
9. 1:34.54 2 s1 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00-12-30 Z/0900/15 U20 SL Białogard (1) 2019-06-22 --  ZKN  
10. 1:34.82 2 s1 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 Z/5219/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-05-11 -- LDK!  ZKN   SKN  
800 K
1. 2:02.36 6 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93-11-09 Z/0598/11 Sen PK Bydgoszcz (M) 2019-08-10 M  KN   SKN  
2. 2:02.89 4 s1 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93-11-09 Z/0598/11 Sen PK Sopot (M) 2019-06-23 M  KN   SKN  
3. 2:03.09 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91-01-30 Z/4322/11 Sen SL Bydgoszcz (M) 2019-06-12 M  KN   SKN  
4. 2:03.21 6 s1 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97-10-01 Z/0800/13 U23 MZ Sopot (M) 2019-06-23 M  KNF   SKN  
5. 2:03.58 5 s2 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93-11-09 Z/0598/11 Sen PK Gliwice (M) 2019-06-02 M  KN   SKN  
6. 2:03.59 5 s1 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94-01-07 Z/0581/11 Sen MZ Goleniów (M) 2019-06-26 M  KN   SKN  
7. 2:03.64 1 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91-01-30 Z/4322/11 Sen SL Piaseczno (M) 2019-05-31 M  KN   SKN  
8. 2:03.64 7 s1 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94-01-07 Z/0581/11 Sen MZ Sopot (M) 2019-06-23 M  KN   SKN  
9. 2:03.65 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91-01-30 Z/4322/11 Sen SL Šamorín (SVK) (M) 2019-06-15 M  KN   SKN  
10. 2:03.79 1 s1 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97-10-01 Z/0800/13 U23 MZ Warszawa (M) 2019-08-17 M  KNF   SKN  
1000 K
1. 2:46.59 1 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U23 PM Chojnice (1) 2019-08-17 --  KNF   SKN  
2. 2:49.87 1 s1 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97-01-31 Z/1234/13 U23 ZP Białogard (M) 2019-04-28 --
3. 2:52.00 1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok (KS AZS UWM OlsztynKS Podlasie Białystok) 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Białystok (1) 2019-05-03 --  ZKN   SKN  
4. 2:53.56 1 s1 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02-08-15 Z/1272/15 U18 ZP Białogard (1) 2019-05-04 --  SKN  
5. 2:54.33 2 s1 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-01-02 Z/0060/16 U18 WN Chojnice (1) 2019-08-17 -- LDK!  ZKN  
6. 2:54.58 1 s1 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94-01-07 Z/0581/11 Sen MZ Przemyśl (1) 2019-05-05 --  KN   SKN  
7. 2:55.15 1 s1 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-01-02 Z/0060/16 U18 WN Warszawa (1) 2019-07-05 -- LDK!  ZKN  
8. 2:55.88 1 s1 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02-02-23 Z/1288/16 U18 SL Częstochowa (M) 2019-08-17 --  ZKN  
9. 2:56.22 1 s1 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-07-11 Z/1313/17 U18 ZP Szczecin (1) 2019-07-03 --  ZKN  
10. 2:56.73 2 s1 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99-10-17 Z/0537/15 U23 PK Stalowa Wola (1) 2019-05-11 --
1500 K
1. 4:04.06 12  ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 95-08-30 Z/3838/11 Sen LU London (GBR) (M) 2019-07-20 MM  KN   SKN  
2. 4:08.37 1 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 95-08-30 Z/3838/11 Sen LU Bydgoszcz (M) 2019-08-11 M  KN   SKN  
3. 4:09.86 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Barcelona (ESP) (2) 2019-07-17 M  KN   SKN  
4. 4:10.69 9 s1 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95-01-26 Z/0939/12 Sen WP Szczecin (M) 2019-08-15 M  KN   SKN  
5. 4:10.78 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Turku (FIN) (M) 2019-06-11 M  KN   SKN  
6. 4:11.13 12  PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 M  KN   SKN  
7. 4:11.43 10 s1 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Szczecin (M) 2019-08-15 M  KN   SKN  
8. 4:12.02 14  GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95-01-26 Z/0939/12 Sen WP Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 M  KN   SKN  
9. 4:12.04 8 s1 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Chorzów (M) 2019-06-16 M  KN   SKN  
10. 4:12.69 9 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Chorzów (M) 2019-06-16 M  KN   SKN  
2000 K
1. 6:23.43 1 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U20 KP Toruń (1) 2019-05-12 -- LDK!  ZKN   SKN  
2. 6:24.22 2 s1 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-11-06 Z/0252/15 U23 KP Toruń (1) 2019-05-12 --
3. 6:25.79 3 s1 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01-08-04 Z/1980/15 U20 KP Toruń (1) 2019-05-12 -- LDK!  ZKN  
4. 6:26.75 4 s1 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-01-02 Z/0060/16 U18 WN Toruń (1) 2019-05-12 -- LDK!  ZKN  
5. 6:35.40 1 s1 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02-07-15 Z/0256/16 U18 WP Poznań (1) 2019-04-28 --  ZKN  
6. 6:37.26 1 s1 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 04-04-17 Z/1013/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-06-09 II LDK!
7. 6:39.43 1 s1 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06-07-25 Z/2399/17 U14 MZ Warszawa (M) 2019-08-15 II LDK!
8. 6:39.52 5 s1 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97-08-28 Z/0446/13 U23 KP Toruń (1) 2019-05-12 --
9. 6:47.12 1 s1 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U16 MA Lublin (1) 2019-06-23 II LDK!
10. 6:52.73 2 s1 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04-04-20 Z/0395/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 II LDK!
2000 K nieregulaminowe
1. 6:46.93 2 s1 MALINOWSKI Emilia MKST Astra Nowa Sól 05-01-01 U16 LB Zielona Góra (1) 2019-06-17
3000 K
1. 9:04.13 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Berne (SUI) (M) 2019-08-03 I  KN   SKN  
2. 9:13.35 4 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2019-08-10 I  KN   SKN  
3. 9:16.26 1 s1 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KN   SKN  
4. 9:29.82 1 e1 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01-12-25 Z/0385/16 U20 MZ Boras (SWE) (M) 2019-07-19 I LDK!
5. 9:30.06 1 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01-12-25 Z/0385/16 U20 MZ Boras (SWE) (M) 2019-07-21 I LDK!
6. 9:32.15 1 s1 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01-12-25 Z/0385/16 U20 MZ Racibórz (M) 2019-07-03 I LDK!
7. 9:32.30 2 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U23 PM Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KNF   SKN  
8. 9:33.36 7 e2 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01-08-08 Z/2119/15 U20 PM Boras (SWE) (M) 2019-07-19 I  ZKN  
9. 9:34.05 1 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U20 KP Białogard (1) 2019-06-22 I LDK!  ZKN   SKN  
10. 9:37.46 3 s1 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01-08-08 Z/2119/15 U20 PM Gdańsk (M) 2019-06-08 I  ZKN  
5000 K
1. 15:35.76 3 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Goleniów (M) 2019-06-26 M  KN   SKN  
2. 15:37.59 4 s1 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Goleniów (M) 2019-06-26 M  KN   SKN  
3. 15:48.72 16  KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Hengelo (NED) (M) 2019-06-09 M  KN   SKN  
4. 15:49.68 1 s1 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Sieradz (M) 2019-08-18 M  KN   SKN  
5. 15:57.74 2 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Sieradz (M) 2019-08-18 M  KN   SKN  
6. 15:57.76 5 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Neapol (ITA) (M) 2019-07-12 M  KN   SKN  
7. 15:57.86 8 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97-06-19 Z/0102/13 U23 SL Gävle (SWE) (M) 2019-07-14 M  KNF   SKN  
8. 15:57.87 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Barcelona (ESP) (2) 2019-07-17 M  KN   SKN  
9. 16:02.28 1 s1 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88-01-09 Z/2651/11 Sen LU Wrocław (M) 2019-05-29 M  KN   SKN  
10. 16:07.14 3 s1 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Sieradz (M) 2019-08-18 I  KN   SKN  
10000 K
1. 32:50.16 16  KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP London (GBR) (M) 2019-07-06 M  KN   SKN  
2. 32:53.65 1 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 M  KN   SKN  
3. 32:54.13 18  PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP London (GBR) (M) 2019-07-06 M  KN   SKN  
4. 33:07.35 2 s1 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 M  KN   SKN  
5. 33:15.16 3 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 M  SKN  
6. 33:39.94 4 s1 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85-01-05 Z/1916/18 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 M
7. 33:41.35 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 Sen LU Sacramento (USA) (2) 2019-05-23 I  SKN  
8. 33:44.82 5 s1 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91-07-30 Z/1329/11 Sen KP Białogard (M) 2019-04-28 I
9. 34:00.66 13  PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 Sen LU Austin (USA) (2) 2019-06-06 I  SKN  
10. 34:10.29 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 Sen LU Corvallis (USA) (2) 2019-04-26 I  SKN  
10km K
1. 34:21 r 31 s1 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 82-10-25 Z/1542/14 Masters PD Toruń (M) 2019-03-27 --
2. 37:35 r 74 s1 SUDZIŃSKA Mariola niest. Olsztyn 76-07-12 Masters WN Toruń (M) 2019-03-27 --
3. 38:09 r 85 s1 ŻAKOWIECKA Barbara JKLA Jawor Jaworzno 82-06-23 Z/4864/18 Masters SL Toruń (M) 2019-03-27 --
4. 38:29 r 89 s1 USTIANOWSKA Dorota MLKS Goświnowice 70-06-24 Masters OP Toruń (M) 2019-03-27 --
5. 40:24 r 111 s1 SIEMBIDA Małgorzata SKB Stalowa Wola 78-02-12 Masters PK Toruń (M) 2019-03-27 --
6. 40:31 r 116 s1 JAKUBCZAK-PAWELEC Anna KS Agros Zamość 73-02-02 Masters LU Toruń (M) 2019-03-27 --
7. 43:43 r 170 s1 PAZUCHA Anna niestowarzyszona 77-01-18 Masters Toruń (M) 2019-03-27 --
8. 43:46 r 173 s1 GURNA Jolanta niestowarzyszona 65-02-18 Masters Toruń (M) 2019-03-27 --
9. 44:07 r 181 s1 SZAFARCZYK Eugenia niestowarzyszona 62-06-10 Masters Toruń (M) 2019-03-27 --
10. 46:48 r 220 s1 POBŁOCKA Bożena UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 68-08-29 Z/3126/19 Masters PM Toruń (M) 2019-03-27 --
100km K
1. 8:08:58 JANIK Paulina MKL 12 Jelenia Góra (MKL 12 Jelenia Góraniest. Wrocław) 85-11-10 Z/2150/19 Sen DS Pabianice (M) 2019-06-09 MM
2. 8:36:29 PADUSZYŃSKA Wioletta BiegamBoLubię Warszawa 85-07-18 Z/1447/17 Sen MZ Pabianice (M) 2019-06-09 I
3. 8:53:26 LORENC Joanna KS Endorfiny Wąsosz 82-10-19 Z/0865/18 Masters DS Pabianice (M) 2019-06-09 II
4. 9:10:56 LESSNAU Klaudia LKS Ziemi Puckiej Puck 96-10-01 Z/5715/18 Sen PM Pabianice (M) 2019-06-09 III
Półmaraton K
1. 1:12:35 0 + NADOLSKA Karolina KU AZS UAM Poznań (MKL Toruń) 81-09-06 Z/1645/11 Masters WP Hannover (GER) (M) 2019-04-07 M
2. 1:13:07 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Gdynia (M) 2019-03-17 M  SKN  
3. 1:15:47 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85-01-05 Z/1916/18 Sen ZP Gdynia (M) 2019-03-17 I
4. 1:16:35 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91-07-30 Z/1329/11 Sen KP Olomouc (CZE) (2) 2019-06-15 I
5. 1:16:63 11  GOLEC Paulina KS AZS AWF Kraków 81-06-13 Z/1675/14 Masters MA Ostia (ITA) (M) 2019-03-10 I
6. 1:17:33 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Almeria (ESP) (2) 2019-02-03 I
7. 1:17:51 12  GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77-03-20 Z/3236/11 Masters SL Ostia (ITA) (M) 2019-03-10 I
8. 1:18:52 0 + GOLEC Paulina KS AZS AWF Kraków 81-06-13 Z/1675/14 Masters MA Rotterdam (NED) (M) 2019-04-07 I
9. 1:22:01 MIERZLIKIN Natalia UKS Gepard Warszawa 89-03-19 Z/4827/18 Sen MZ Athina (GRE) (M) 2019-03-17 I
10. 1:22:12 r 106 s1 ARSENIUK Anna TS Opatrunki Toruń 81-07-05 Z/1898/17 Masters KP Toruń (M) 2019-03-30 I
Maraton K
1. 2:27:43 NADOLSKA Karolina KU AZS UAM Poznań (MKL Toruń) 81-09-06 Z/1645/11 Masters WP Hannover (GER) (M) 2019-04-07 MM
2. 2:34:51 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91-07-30 Z/1329/11 Sen KP Dębno (M) 2019-04-07 MM
3. 2:38:27 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85-01-05 Z/1916/18 Sen ZP Dębno (M) 2019-04-07 M
4. 2:41:24 20  GOLEC Paulina KS AZS AWF Kraków 81-06-13 Z/1675/14 Masters MA Rotterdam (NED) (M) 2019-04-07 I
5. 2:42:15 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń 89-06-28 Z/3249/11 Sen KP Dębno (M) 2019-04-07 I
6. 2:50:51 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom 80-08-27 Z/0716/17 Masters MZ Dębno (M) 2019-04-07 I
7. 2:55:09 PADUSZYŃSKA Wioletta BiegamBoLubię Warszawa 85-07-18 Z/1447/17 Sen MZ Dębno (M) 2019-04-07 I
8. 2:55:28 15  RACZKIEWICZ Katarzyna niest. Lublin (niestowarzyszona) 78-08-09 Masters LU Manchester (GBR) (2) 2019-04-07 I
9. 2:59:34 16  JANIK Paulina MKL 12 Jelenia Góra (MKL 12 Jelenia Góraniest. Wrocław) 85-11-10 Z/2150/19 Sen DS Wien (AUT) (M) 2019-04-07 II
10. 3:04:38 POCHRANOWICZ Barbara Stowarzyszenie Maraton Dębno 77-06-22 Z/2204/18 Masters ZP Dębno (M) 2019-04-07 II
Mila K
1. 4:41.34 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01-12-25 Z/0385/16 U20 MZ Seatlle (USA) (2) 2019-06-15 -- LDK!
Bieg 24-h K
1. 223000 RAJDA Aneta TL Pogoń Ruda Śląska 76-05-06 Z/2161/15 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 MM
2. 201776 NEJFELD Hanna Wieliszew Heron Team 76-09-17 Z/5531/18 Masters MZ Supraśl (M) 2019-04-07 M
3. 198529 LORENC Joanna KS Endorfiny Wąsosz 82-10-19 Z/0865/18 Masters DS Supraśl (M) 2019-04-07 M
4. 183307 BEREZNOWSKA Patrycja Wieliszew Heron Team 75-10-17 Z/1823/13 Masters MZ Supraśl (M) 2019-04-07 I
5. 173687 CZICHY Barbara WKB Meta Lubliniec 66-12-12 Z/0650/14 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 II
6. 166208 CHOJNACKA Katarzyna SST Gminy Pszczółki 91-12-15 Z/2289/19 Sen PM Supraśl (M) 2019-04-07 II
7. 156470 KUBISZ Dorota WKB Meta Lubliniec 77-08-14 Z/1488/11 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 III
8. 153331 KARKOSZKA Małgorzata UKS Orzeł Dobryszyce 80-06-14 Z/2917/16 Masters LD Supraśl (M) 2019-04-07 III
9. 137176 KASIERSKA Ewa WKB Meta Lubliniec 48-11-25 Z/5102/11 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 --
10. 129632 10  MOTYLSKA Aleksa MKS Inowrocław 95-12-02 Z/5402/18 Sen KP Supraśl (M) 2019-04-07 --
80p K
1. 11.69 1 s1 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03-07-12 Z/5293/15 U18 OP Białystok (1) 2019-06-15 -0.9 -- LDK!  ZKN  
2. 11.85 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04-10-21 Z/2279/16 U16 KP Stretford (GBR) (2) 2019-06-25 +0.6 II LDK!
3. 11.87 1 s1 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04-10-21 Z/2279/16 U16 KP Toruń (1) 2019-06-22 +0.4 II LDK!
4. 11.95 1 w2 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04-07-30 Z/1799/17 U16 DS Kraków (M) 2019-06-08 +0.4 II LDK!
5. 12.00 1 s1 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04-02-12 Z/0148/17 U16 SK Kraków (1) 2019-06-01 0.0 II LDK!
6. 12.01 2 s1 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 II LDK!
7. 12.02 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04-10-21 Z/2279/16 U16 KP Stretford (GBR) (2) 2019-05-21 +0.2 II LDK!
8. 12.03 1 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04-02-12 Z/0148/17 U16 SK Kozienice (1) 2019-05-25 +0.1 II LDK!
9. 12.05 2 s1 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04-04-09 Z/2888/15 U16 OP Białystok (1) 2019-06-15 -0.9 II LDK!
10. 12.06 1 s1 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04-07-30 Z/1799/17 U16 DS Wrocław (1) 2019-06-01 +1.1 II LDK!
80p(76.2/7.5) K
1. 13.71 1 s1 SZCZEPANIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 06-01-01 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 0.0 --
2. 14.00 1 s1 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07-02-01 Z/3036/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.1 --
3. 14.06 2 s1 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.1 --
4. 14.60 2 s1 KORZĘPA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06-01-26 Z/3338/18 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
5. 14.82 3 s1 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 06-01-01 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 0.0 --
6. 14.93 1 s2 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07-07-27 Z/3416/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +0.5 -- LDK!
7. 15.20 4 s1 MOSKAL Kinga ULKS Technik Trzcinica 07-01-01 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 0.0 --
8. 15.37 2 s2 TRĄBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 07-01-05 Z/4622/19 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +0.5 -- LDK!
9. 15.53 1 s1 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06-02-17 Z/3403/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +0.1 -- LDK!
10. 15.65 5 s1 OZIMEK Nelly UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 07-09-28 Z/3451/18 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
100p(76.2/8.2) K
1. 16.78 1 s1 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04-07-26 Z/2713/16 U16 SK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.0 IV
100p(76.2) K
1. 13.50 1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 +1.9 I LDK!  KNF   SKN  
2. 13.56 1 e1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Poznań (M) 2019-07-12 -0.3 I LDK!  KNF   SKN  
3. 13.56 1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Poznań (M) 2019-07-12 +0.4 I LDK!  KNF   SKN  
4. 13.62 3 e1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Baku (AZE) (M) 2019-07-25 +1.2 I LDK!  KNF   SKN  
5. 13.64 1 s1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 -0.1 I LDK!  KNF   SKN  
6. 13.67 1 s1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Piła (1) 2019-05-25 0.0 I LDK!  KNF   SKN  
7. 13.72 2 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02-04-13 Z/5236/15 U18 LU Poznań (M) 2019-07-12 +0.4 I LDK!  ZKN   SKN  
8. 13.81 1 s1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 +1.4 I LDK!  KNF   SKN  
9. 13.81 1 e2 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 +0.6 I LDK!  KNF   SKN  
10. 13.81 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Kiev (UKR) (M) 2019-06-29 +0.3 I LDK!  KNF   SKN  
100p K
1. 12.75 1 s1 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Chorzów (M) 2019-06-16 +0.3 MM  KN   SKN  
2. 12.82 2 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.8 MM  KNF   SKN  
3. 12.85 2 e2 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Bydgoszcz (M) 2019-08-09 +0.3 MM  KN   SKN  
4. 12.87 1 s1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Jyvaskyla (FIN) (M) 2019-06-19 +0.8 MM  KNF   SKN  
5. 12.88 3 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Bydgoszcz (M) 2019-08-11 -1.2 MM  KN   SKN  
6. 12.89 3 s1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Chorzów (M) 2019-06-16 +0.3 MM  KNF   SKN  
7. 12.91 1 s1 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Jelenia Góra (M) 2019-08-01 +0.6 MM  KN   SKN  
8. 12.92 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Marseille (FRA) (M) 2019-07-02 +0.7 MM  KN   SKN  
9. 12.93 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Monaco (MON) (M) 2019-07-12 +0.1 MM  KN   SKN  
10. 13.00 1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Lublin (M) 2019-06-29 +1.5 MM  KNF   SKN  
100p K z wiatrem
1. 12.67 1 s2 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Sen LU Kuortane (FIN) (M) 2019-06-22 +4.0
2. 12.77 1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 U23 MA Jyvaskyla (FIN) (M) 2019-06-19 +2.3
3. 12.77 1 s1 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Sen LU Kuortane (FIN) (M) 2019-06-22 +2.4
200p K
1. 29.02 1 s1 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04-02-12 Z/0148/17 U16 SK Kraków (1) 2019-06-01 +0.3 II LDK!
2. 29.94 1 s1 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04-03-24 Z/0743/18 U16 DS Wrocław (1) 2019-06-23 -0.3 II
3. 30.06 1 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04-01-05 Z/2739/18 U16 OP Warszawa (1) 2019-06-07 +1.1 II LDK!
4. 30.10 2 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05-12-17 Z/3467/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-06-07 +1.1 II LDK!
5. 30.27 1 s2 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01-02-12 Z/4625/15 U20 WP Żerków (1) 2019-05-18 +1.2 --  ZKN  
6. 30.32 1 s1 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05-12-17 Z/3467/18 U16 MZ Warszawa (2) 2019-06-02 +0.8 II LDK!
7. 30.50 1 s1 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04-08-06 Z/0711/19 U16 WN Toruń (1) 2019-06-22 +1.2 II LDK!
8. 30.51 2 s1 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.3 II LDK!
9. 30.52 1 s1 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03-01-19 Z/0163/17 U18 PK Przemyśl (1) 2019-05-05 +0.7 -- LDK!  ZKN  
10. 30.60 1 s4 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03-05-07 Z/1124/17 U18 WN Chełmno (1) 2019-06-15 +0.1 -- LDK!  ZKN  
400p K
1. 55.57 2 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Gliwice (M) 2019-06-02 MM  KN   SKN  
2. 55.67 3 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Bydgoszcz (M) 2019-08-10 MM  KN   SKN  
3. 55.73 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS La Chaux-de-Fonds (FRA) (2) 2019-06-30 MM  KN   SKN  
4. 55.94 2 e1 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Bydgoszcz (M) 2019-08-09 MM  KN   SKN  
5. 56.35 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Osaka (JPN) (M) 2019-05-19 MM  KN   SKN  
6. 56.45 1 s1 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Rehlingen (GER) (M) 2019-06-09 MM  KN   SKN  
7. 56.77 1 s2 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Jelenia Góra (M) 2019-08-01 M  KN   SKN  
8. 56.94 1 s1 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90-11-22 Z/2534/11 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 M  KN   SKN  
9. 57.00 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS København (DEN) (M) 2019-06-18 M  KN   SKN  
10. 57.06 4 s1 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Goleniów (M) 2019-06-26 M  KN   SKN  
1500p K
1. 4:52.66 1 s2 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-17 Z/3014/16 U18 KP Poznań (M) 2019-07-10 I LDK!  ZKN  
2. 4:58.68 2 s2 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02-05-10 Z/0442/16 U18 DS Poznań (M) 2019-07-10 I LDK!  ZKN  
3. 4:58.85 1 s1 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-17 Z/3014/16 U18 KP Brodnica (1) 2019-05-26 I LDK!  ZKN  
4. 4:59.16 1 s1 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02-05-10 Z/0442/16 U18 DS Jelenia Góra (1) 2019-05-25 I LDK!  ZKN  
5. 5:02.32 1 s1 PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02-03-26 Z/2910/16 U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 II  ZKN  
6. 5:02.81 1 s1 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01-02-20 Z/1753/15 U20 SK Kielce (1) 2019-06-23 --  ZKN  
7. 5:05.94 3 s2 PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02-03-26 Z/2910/16 U18 WP Poznań (M) 2019-07-10 II  ZKN  
8. 5:06.99 4 s2 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03-01-27 Z/0077/17 U18 PM Poznań (M) 2019-07-10 II LDK!  ZKN  
9. 5:07.27 1 s1 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03-01-27 Z/0077/17 U18 PM Białogard (1) 2019-06-22 II LDK!  ZKN  
10. 5:09.87 1 s1 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01-01-14 Z/0482/17 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 --  ZKN  
2000p K
1. 6:30.61 1 s1 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90-01-04 Z/1324/14 Sen ZP Warszawa (1) 2019-06-29 --  SKN  
2. 6:38.38 1 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Racibórz (M) 2019-07-04 I  ZKN   SKN  
3. 6:41.91 1 s1 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 Z/2532/15 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 I  KNF   SKN  
4. 6:43.64 1 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-17 Z/3014/16 U18 KP Włocławek (M) 2019-06-01 I LDK!  ZKN  
5. 6:43.83 2 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97-08-28 Z/0446/13 U23 KP Włocławek (M) 2019-06-01 --
6. 6:46.41 2 s1 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U20 PM Racibórz (M) 2019-07-04 I  KNF   SKN  
7. 6:49.56 1 s1 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U20 PM Słupsk (1) 2019-05-25 I  KNF   SKN  
8. 6:54.18 1 s1 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin 01-06-20 Z/1355/15 U20 WP Warszawa (1) 2019-06-16 I  ZKN   SKN  
9. 6:54.94 1 s1 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 96-10-21 Z/0798/12 Sen DS Wrocław (1) 2019-05-12 --
10. 7:03.08 14 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-17 Z/3014/16 U18 KP Baku (AZE) (M) 2019-07-25 II LDK!  ZKN  
3000p K
1. 9:36.09 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań (WMLKS Nadodrze Powodowo) 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Joensuu (FIN) (M) 2019-07-24 MM  KN   SKN  
2. 9:41.46 1 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań (WMLKS Nadodrze Powodowo) 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Neapol (ITA) (M) 2019-07-11 MM  KN   SKN  
3. 9:52.32 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań (WMLKS Nadodrze Powodowo) 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Stanford (USA) (2) 2019-05-02 M  KN   SKN  
4. 9:53.30 5 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań (WMLKS Nadodrze Powodowo) 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Bydgoszcz (M) 2019-08-10 M  KN   SKN  
5. 10:05.64 1 s1 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 U23 SL Wrocław (M) 2019-05-29 M  ZKN   SKN  
6. 10:09.35 3 s2 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 U23 SL Gävle (SWE) (M) 2019-07-11 M  ZKN   SKN  
7. 10:09.74 1 s1 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90-01-04 Z/1324/14 Sen ZP Warszawa (M) 2019-08-10 M  SKN  
8. 10:12.23 8 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 U23 SL Gävle (SWE) (M) 2019-07-13 M  ZKN   SKN  
9. 10:20.02 2 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Wrocław (M) 2019-05-29 I  ZKN   SKN  
10. 10:23.89 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań (WMLKS Nadodrze Powodowo) 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Kingsville (USA) (2) 2019-05-24 I  KN   SKN  
Wzwyż K
1. 1.94 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Lausanne (SUI) (M) 2019-07-05 MM  KN   SKN  
2. 1.94 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Białystok (M) 2019-07-07 MM  KN   SKN  
3. 1.92 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 MM  KN   SKN  
4. 1.90 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Monaco (MON) (M) 2019-07-12 M  KN   SKN  
5. 1.90 5 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-08-11 M  KN   SKN  
6. 1.87 3 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Chorzów (M) 2019-06-16 M  KN   SKN  
7. 1.84 1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Lublin (M) 2019-06-29 M  KNF   SKN  
8. 1.83 0 w SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Götzis (AUT) (M) 2019-05-26 M  KNF   SKN  
9. 1.83 0 w SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Manchaster (GBR) (2) 2019-08-04 M  KNF   SKN  
10. 1.82 2 BORYS Paulina SKLA Sopot 98-05-14 Z/0014/14 U23 PM Gliwice (M) 2019-06-02 M  KNF   SKN  
Tyczka K
1. 4.30 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-05-03 Z/0580/12 Sen KP Mössingen (GER) (2) 2019-07-20 M  KN   SKN  
2. 4.26 4 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01-05-30 Z/3600/15 U20 DS Sopot (M) 2019-06-08 M  KNF   SKN  
3. 4.21 10 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-05-03 Z/0580/12 Sen KP Bydgoszcz (M) 2019-08-10 M  KN   SKN  
4. 4.20 1 PEINADO Robeilys OSOT Szczecin (Z) 97-11-26 Z/0266/16 U23 ZP Słubice (1) 2019-05-03 M
5. 4.20 1 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01-08-13 Z/5427/15 U20 PM Warszawa (M) 2019-08-10 M  KNF   SKN  
6. 4.16 5 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01-08-13 Z/5427/15 U20 PM Sopot (M) 2019-06-08 M  KNF   SKN  
7. 4.16 6 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98-08-31 Z/0173/14 U23 PM Sopot (M) 2019-06-08 M  KNF   SKN  
8. 4.15 5 s1 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98-08-31 Z/0173/14 U23 PM Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 M  KNF   SKN  
9. 4.10 1 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01-05-30 Z/3600/15 U20 DS Jelenia Góra (1) 2019-05-25 M  KNF   SKN  
10. 4.10 1 f3 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01-08-13 Z/5427/15 U20 PM Słupsk (1) 2019-05-25 M  KNF   SKN  
W dal K
1. 6.34 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +1.9 M  KN   SKN  
2. 6.24 1 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.2 M  KN   SKN  
3. 6.23 1 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96-03-02 Z/1019/12 Sen WP Poznań (M) 2019-07-02 +1.4 M  KN   SKN  
4. 6.22 2 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Poznań (M) 2019-07-02 +1.9 M  KN   SKN  
5. 6.19 6 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +1.6 I  KNF   SKN  
6. 6.16 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95-08-16 Z/3313/11 Sen DS Kladno (CZE) (M) 2019-07-13 +0.3 I
7. 6.16 2 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 +0.8 I  KN   SKN  
8. 6.15 1 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.5 I  KN   SKN  
9. 6.15 0 w SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Götzis (AUT) (M) 2019-05-27 +2.0 I  KNF   SKN  
10. 6.15 1 w1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Kraków (M) 2019-06-09 +1.9 I  KNF   SKN  
W dal K z wiatrem
1. 6.51 3 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +4.3
2. 6.32 1 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98-09-04 U23 MA Jelenia Góra (M) 2019-08-01 +2.7
3. 6.27 1 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Sen PD Kutno (M) 2019-07-07 +3.2
4. 6.26 5 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-01-22 U20 WP Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +3.6
W dal strefa K
1. 5.48 1 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06-01-08 Z/1548/18 U14 MZ Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
2. 5.34 2 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06-04-27 Z/4183/19 U14 OP Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
3. 5.34 3 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-08-08 Z/1061/18 U14 WP Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
4. 5.09 1 f2 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06-02-15 Z/3394/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 0.0 -- LDK!
5. 5.02 4 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 06-11-07 Z/0918/18 U14 SL Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
6. 5.01 1 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07-01-31 Z/5219/18 U14 LD Łódź (2) 2019-06-16 0.0 --
7. 5.00 1 f2 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 06-11-07 Z/0918/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-24 0.0 -- LDK!
8. 4.99 1 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 06-11-07 Z/0918/18 U14 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
9. 4.97 1 f2 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06-04-27 Z/4183/19 U14 OP Opole (2) 2019-05-13 0.0 -- LDK!
10. 4.97 5 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 06-04-23 Z/3928/18 U14 KP Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
Trójskok K
1. 13.71 1 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96-03-02 Z/1019/12 Sen WP Opole (M) 2019-06-22 +2.0 M  KN   SKN  
2. 13.60 1 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96-03-02 Z/1019/12 Sen WP Łódź (M) 2019-05-26 +1.7 M  KN   SKN  
3. 13.46 1 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96-03-02 Z/1019/12 Sen WP Gdańsk (M) 2019-06-08 +1.5 M  KN   SKN  
4. 13.46 1 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98-06-14 Z/0907/14 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-06-16 +0.6 M  KNF   SKN  
5. 13.44 1 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Lublin (M) 2019-06-29 +1.8 M  KNF   SKN  
6. 13.26 1 e1 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96-03-02 Z/1019/12 Sen WP Łódź (M) 2019-05-25 +1.5 I  KN   SKN  
7. 13.20 5 s2 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Gävle (SWE) (M) 2019-07-11 +0.8 I  KNF   SKN  
8. 13.08 1 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98-06-14 Z/0907/14 U23 LD Łódź (M) 2019-06-01 +0.1 I  KNF   SKN  
9. 13.06 2 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98-06-14 Z/0907/14 U23 LD Łódź (M) 2019-05-26 +1.6 I  KNF   SKN  
10. 12.91 3 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98-04-26 Z/0610/14 U23 LD Lublin (M) 2019-06-29 +1.5 I  ZKN  
Trójskok K z wiatrem
1. 13.67 8 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96-03-02 Sen WP Bydgoszcz (M) 2019-08-10 +3.0
2. 13.07 2 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98-06-14 U23 LD Lublin (M) 2019-06-29 +2.6
3. 13.01 1 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98-06-14 U23 LD Łódź (1) 2019-05-19 +3.4
Kula (2) K
1. 13.69 1 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06-03-24 Z/4914/18 U14 MA Chorzów (1) 2019-04-27 -- LDK!
2. 13.18 1 KUCIŃSKA Klaudia KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 06-01-04 Z/0709/19 U14 WN Łódź (2) 2019-06-16 -- LDK!
3. 12.49 1 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06-03-24 Z/4914/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
4. 11.50 2 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 06-09-18 Z/1458/19 U14 PD Łódź (2) 2019-06-16 -- LDK!
5. 11.41 WOŁOSZYN Oliwia MKL Sparta Stalowa Wola 06-06-28 Z/3268/19 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 --
6. 11.38 1 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 06-01-13 Z/1603/18 U14 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 -- LDK!
7. 11.18 3 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 06-01-28 Z/4972/18 U14 PM Łódź (2) 2019-06-16 -- LDK!
8. 11.17 2 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07-07-22 Z/0556/17 U14 SL Chorzów (1) 2019-04-27 -- LDK!
9. 11.06 1 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07-07-22 Z/0556/17 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 -- LDK!
10. 10.87 4 ORZECHOWSKA Aneta UKS Czapla Białe Błota 06-02-21 Z/3130/18 U14 KP Łódź (2) 2019-06-16 -- LDK!
Kula (3) K
1. 27.23 1 OPASIAK Anna LKS Vectra Włocławek 06-04-28 U14 KP Włocławek (M) 2019-06-01 I
2. 15.42 1 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-01-11 Z/2403/16 U18 KP Poznań (M) 2019-07-11 I  ZKN  
3. 15.12 2 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02-05-10 Z/3340/16 U18 WN Poznań (M) 2019-07-11 I LDK!  ZKN  
4. 15.09 1 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02-09-27 Z/0323/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 I LDK!  SKN  
5. 15.02 1 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02-05-10 Z/3340/16 U18 WN Lubawa (1) 2019-05-19 I LDK!  ZKN  
6. 14.99 1 f2 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02-09-27 Z/0323/16 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 I LDK!  SKN  
7. 14.79 1 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03-01-20 Z/3747/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-29 I
8. 14.78 1 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02-09-27 Z/0323/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 I LDK!  SKN  
9. 14.76 1 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-01-11 Z/2403/16 U18 KP Toruń (1) 2019-06-22 I  ZKN  
10. 14.63 1 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02-09-27 Z/0323/16 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 I LDK!  SKN  
Kula (4) K
1. 18.65 1 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-07-28 MM  KN   SKN  
2. 18.35 1 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Wrocław (M) 2019-05-29 MM  KN   SKN  
3. 18.35 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Białystok (M) 2019-07-07 MM  KN   SKN  
4. 18.34 1 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96-05-02 Z/1449/12 Sen PD Gliwice (M) 2019-06-02 MM  KN   SKN  
5. 18.05 1 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Władysławowo (Cetniewo) (M) 2019-08-03 MM  KN   SKN  
6. 18.02 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Székesfehérvar (HUN) (M) 2019-07-09 MM  KN   SKN  
7. 17.97 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Turku (FIN) (M) 2019-06-11 MM  KN   SKN  
8. 17.96 6 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Chorzów (M) 2019-06-16 MM  KN   SKN  
9. 17.95