50 M
1. 7.68 2 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
2. 7.74 1 e2 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
3. 7.94 1 e2 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
4. 7.95 2 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
5. 8.04 1 e1 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
6. 8.05 4 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
7. 8.05 1 e PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Pirna (GER) (2) 2019-05-01 -- LDK!
8. 8.08 5 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
9. 8.16 2 e1 RATAJCZYK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 U12 LD Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
10. 8.21 4 e4 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 08-03-11 U12 LD Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
60 M
1. 7.36 1 s1 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97-04-13 Z/1205/14 U23 SL Chorzów (1) 2019-04-27 -0.5 --
2. 7.41 1 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06-04-24 Z/0978/18 U14 SL Warszawa (1) 2019-06-07 +0.2 -- LDK!
3. 7.51 1 e2 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06-04-24 Z/0978/18 U14 SL Warszawa (1) 2019-06-07 -0.7 -- LDK!
4. 7.54 1 LIBURA Sebastian LKS Pogórze Skoczów 06-04-24 Z/0979/18 U14 SL Łódź (2) 2019-06-16 0.0 -- LDK!
5. 7.56 1 s1 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06-04-24 Z/0978/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-24 -0.8 -- LDK!
6. 7.61 2 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06-12-20 Z/0568/18 U14 KP Warszawa (1) 2019-06-07 +0.2 -- LDK!
7. 7.61 2 ADAMCZAK Adam KS SPRINTERKI.PL Poznań 06-03-10 Z/4790/19 U14 WP Łódź (2) 2019-06-16 0.0 --
8. 7.65 1 e1 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06-02-16 Z/4169/18 U14 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.0 -- LDK!
9. 7.68 2 e1 LIBURA Sebastian LKS Pogórze Skoczów 06-04-24 Z/0979/18 U14 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.0 -- LDK!
10. 7.69 3 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 06-01-04 Z/3828/19 U14 LD Warszawa (1) 2019-06-07 +0.2 --
100 M
1. 10.23 1 s1 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Wrocław (M) 2019-05-29 +0.8 MM  KN   SKN  
2. 10.29 2 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Gliwice (M) 2019-06-02 +0.2 M  KN   SKN  
3. 10.34 4 s1 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Chorzów (M) 2019-06-16 0.0 M  KN   SKN  
4. 10.37 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Joensuu (FIN) (M) 2019-07-24 +1.9 M  KN   SKN  
5. 10.37 2 s1 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Bydgoszcz (M) 2019-08-09 +0.9 M  KN   SKN  
6. 10.37 4 e2 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Bydgoszcz (M) 2019-08-09 +1.6 M  KN   SKN  
7. 10.40 1 e2 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Goleniów (M) 2019-06-26 +1.8 M  KN   SKN  
8. 10.42 1 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Goleniów (M) 2019-06-26 -0.2 M  KN   SKN  
9. 10.43 1 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98-04-29 Z/1329/14 U23 DS Łódź (M) 2019-05-25 +1.0 M
10. 10.43 1 s2 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96-08-20 Z/0558/13 Sen SL Jelenia Góra (M) 2019-08-01 +0.4 M  KN   SKN  
100 M z wiatrem
1. 10.30 1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 U23 WP Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
2. 10.36 2 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 U23 KP Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
3. 10.37 3 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-03 U23 SL Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
4. 10.37 3 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 U23 MA Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
5. 10.37 5 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97-03-17 U23 WP Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
6. 10.38 6 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98-04-29 U23 DS Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
7. 10.43 1 e2 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 U23 MA Lublin (M) 2019-06-29 +4.8
150 M
1. 16.71 1 s1 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 Z/2092/17 U18 MA Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.7 --  ZKN  
2. 16.75 1 s1 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93-12-12 Z/1268/11 Sen WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.2 --
3. 16.92 2 s1 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.7 --
4. 16.98 1 s2 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03-07-23 Z/2970/17 U18 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.4 -- LDK!  ZKN  
5. 17.12 2 s1 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02-10-11 Z/1477/16 U18 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.2 -- LDK!  ZKN  
6. 17.39 2 s2 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04-03-17 Z/1435/18 U16 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.4 -- LDK!
7. 17.49 3 s2 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01-06-14 Z/0450/16 U20 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.4 --
8. 17.65 4 s2 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01-12-13 Z/0457/17 U20 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.4 --
9. 17.79 3 s1 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96-12-14 Z/0895/12 Sen WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.2 --
10. 18.25 1 s3 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03-11-15 Z/2466/17 U18 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.3 --  ZKN  
150 M z wiatrem
1. 17.17 1 s2 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95-06-14 Sen SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +2.8
2. 17.38 1 s3 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 01-08-28 U20 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +3.2
3. 17.47 2 s3 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01-03-09 U20 OP Częstochowa (1) 2019-05-01 +3.2
4. 17.50 1 s2 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00-09-11 U20 SL Chorzów (1) 2019-04-27 +9.9
5. 17.50 3 s3 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02-05-08 U18 LD Częstochowa (1) 2019-05-01 +3.2
6. 17.68 1 s1 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97-04-13 U23 SL Chorzów (1) 2019-04-27 +9.9
7. 17.81 2 s2 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82-06-12 Masters LD Częstochowa (1) 2019-05-01 +2.8
8. 17.98 2 s2 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01-06-05 U20 SL Chorzów (1) 2019-04-27 +9.9
200 M
1. 20.77 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Joensuu (FIN) (M) 2019-07-24 +1.2 M  KN   SKN  
2. 20.99 3 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Gliwice (M) 2019-06-02 -0.7 M  KN   SKN  
3. 20.99 1 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 +0.9 M  KN   SKN  
4. 21.07 3 s1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Sopot (M) 2019-06-23 +0.2 M  KN   SKN  
5. 21.09 4 s1 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Poznań (M) 2019-07-02 +0.1 M  KN   SKN  
6. 21.14 2 s1 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Warszawa (M) 2019-08-10 +0.9 M  ZKN   SKN  
7. 21.15 1 s1 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-11-13 Z/1067/17 U20 WP Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.9 M  ZKN   SKN  
8. 21.20 1 s1 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02-01-03 Z/2338/16 U18 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.3 M LDK!  KNF   SKN  
9. 21.22 1 s1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Gdańsk (M) 2019-06-08 +0.9 M  KNF   SKN  
10. 21.22 2 s3 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.1 M  KNF   SKN  
200 M z wiatrem
1. 20.94 1 s1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 U23 KP Łódź (M) 2019-05-26 +3.2
2. 21.03 1 s3 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 U23 KP Lublin (M) 2019-06-30 +3.1
3. 21.05 2 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 U23 WP Łódź (M) 2019-05-26 +3.2
4. 21.08 2 s3 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 U23 WP Lublin (M) 2019-06-30 +3.1
5. 21.10 3 s3 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 U23 WP Lublin (M) 2019-06-30 +3.1
300 M
1. 32.90 1 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 --  KN   SKN  
2. 33.69 1 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --  ZKN  
3. 33.76 2 s1 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Warszawa (M) 2019-08-10 --  SKN  
4. 33.80 2 s1 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Częstochowa (M) 2019-08-17 --  SKN  
5. 33.97 3 s1 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --
6. 34.13 3 s1 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92-07-21 Z/4683/11 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 --  SKN  
7. 34.26 4 s1 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94-01-05 Z/3683/11 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 --  KN   SKN  
8. 34.29 1 s4 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98-08-07 Z/1217/14 U23 LD Łódź (1) 2019-06-02 --
9. 34.30 1 s1 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00-02-03 Z/2628/17 U20 MZ Warszawa (1) 2019-05-11 --  ZKN   SKN  
10. 34.45 1 s1 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00-04-28 Z/4611/15 U20 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 --  KNF   SKN  
300 M pomiar ręczny
1. 33.1 r 1s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 U23 LU Lublin (1) 2019-05-18
400 M
1. 45.46 2 s1 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Chorzów (M) 2019-06-16 MM  KN   SKN  
2. 45.81 1 s1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Kutno (M) 2019-07-07 MM  KN   SKN  
3. 45.86 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Ogre (LAT) (M) 2019-06-04 MM  KN   SKN  
4. 46.06 4 s2 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Bydgoszcz (M) 2019-06-12 M  KN   SKN  
5. 46.12 1 s1 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Białogard (1) 2019-06-22 M  KN   SKN  
6. 46.17 4 s1 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 96-07-24 Z/1075/12 Sen MZ Chorzów (M) 2019-06-16 M  KN   SKN  
7. 46.19 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Kladno (CZE) (M) 2019-07-13 M  KN   SKN  
8. 46.24 1 s1 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89-06-15 Z/1702/11 Sen DS Warszawa (M) 2019-08-10 M  KN   SKN  
9. 46.26 5 s1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Padova (ITA) (M) 2019-05-16 M  KN   SKN  
10. 46.36 5 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 96-07-24 Z/1075/12 Sen MZ Neapol (ITA) (M) 2019-07-10 M  KN   SKN  
500 M
1. 1:09.59 1 s1 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00-09-27 Z/2642/15 U20 DS Opole (1) 2019-04-27 --  ZKN   SKN  
2. 1:22.89 2 s1 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02-03-17 Z/0456/16 U18 DS Opole (1) 2019-04-27 -- LDK!
3. 1:29.90 1 s1 BOGACZ Wojciech LUKS Strzałków 08-10-01 Z/3197/19 U12 LD Bełchatów (1) 2019-05-26 -- LDK!
4. 1:31.50 2 s1 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Bełchatów (1) 2019-05-26 --
5. 1:35.21 1 s1 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
6. 1:35.50 2 s1 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-09-23 Z/3448/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
7. 1:36.77 3 s1 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08-09-01 Z/5685/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
8. 1:37.27 3 s1 STOLECKI Szymon UKS Czempion Bełchatów 08-12-05 U12 LD Bełchatów (1) 2019-05-26 -- LDK!
9. 1:38.04 4 s1 BIERNAT Filip KS Akantos Łoniowa 08-09-25 Z/3736/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
10. 1:39.18 5 s1 SUŚLIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 09-03-19 Z/4223/19 U12 SL Kraków (1) 2019-06-01 --
600 M
1. 1:16.13 1 s1 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Warszawa (M) 2019-08-10 --  KN   SKN  
2. 1:19.31 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  ZKN  
3. 1:19.35 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  KNF   SKN  
4. 1:19.62 1 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Częstochowa (1) 2019-07-06 -- LDK!  ZKN  
5. 1:20.42 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
6. 1:20.76 2 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
7. 1:21.49 1 s1 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Toruń (1) 2019-05-12 --  SKN  
8. 1:21.96 2 s1 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01-02-07 Z/0711/15 U20 WP Toruń (1) 2019-05-12 --  ZKN  
9. 1:22.53 4 s1 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98-08-29 Z/3276/15 U23 LD Warszawa (M) 2019-08-10 --
10. 1:22.66 1 s1 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-26 Z/1090/14 U23 OP Opole (1) 2019-04-27 --
800 M
1. 1:43.74 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP London (GBR) (M) 2019-07-20 MM  KN   SKN  
2. 1:44.61 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD London (GBR) (M) 2019-07-20 MM  KN   SKN  
3. 1:44.69 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Monaco (MON) (M) 2019-07-12 MM  KN   SKN  
4. 1:44.74 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Roma (ITA) (M) 2019-06-06 MM  KN   SKN  
5. 1:45.09 1 s1 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Szczecin (M) 2019-08-15 MM  KN   SKN  
6. 1:45.14 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 MM  KN   SKN  
7. 1:45.23 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Lausanne (SUI) (M) 2019-07-05 MM  KN   SKN  
8. 1:45.32 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Roma (ITA) (M) 2019-06-06 MM  KN   SKN  
9. 1:45.60 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Doha (QAT) (M) 2019-05-03 MM  KN   SKN  
10. 1:45.63 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 MM  KN   SKN  
1000 M
1. 2:24.46 2 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Warszawa (M) 2019-08-10 --  ZKN  
2. 2:29.02 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
3. 2:30.57 1 s1 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 Z/0051/17 U18 WN Toruń (1) 2019-05-12 --  ZKN  
4. 2:30.89 1 s2 JANOWSKI Filip MKL Szczecin 91-06-03 Z/1235/13 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 --  SKN  
5. 2:31.21 1 s1 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00-01-02 Z/0494/17 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-05-11 --  ZKN  
6. 2:31.41 2 s2 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00-11-21 Z/6204/15 U20 ZP Białogard (M) 2019-04-28 -- LDK!
7. 2:31.43 1 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 --
8. 2:31.59 2 s1 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01-07-12 Z/0336/15 U20 PM Toruń (1) 2019-05-12 --  KNF   SKN  
9. 2:31.65 1 s1 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92-01-03 Z/0866/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-05-12 --
10. 2:31.93 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-07-05 --  ZKN  
1500 M
1. 3:34.14 11  LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Monaco (MON) (M) 2019-07-12 MM  KN   SKN  
2. 3:39.66 11  KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Nancy (FRA) (M) 2019-06-22 M  KNF   SKN  
3. 3:40.85 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Praha (CZE) (M) 2019-06-03 M  KN   SKN  
4. 3:42.59 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Lokeren (BEL) (M) 2019-06-23 I  KNF   SKN  
5. 3:43.02 1 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Gliwice (M) 2019-06-02 I  KNF   SKN  
6. 3:43.13 r 0 + LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 --  KN   SKN  
7. 3:43.53 1 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KNF   SKN  
8. 3:43.70 1 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Wrocław (M) 2019-05-29 I  KNF   SKN  
9. 3:43.90 r 0 + ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 --  KN   SKN  
10. 3:43.99 2 s1 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Wrocław (M) 2019-05-29 I  KNF   SKN  
2000 M
1. 5:34.78 1 s1 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 Z/0723/13 U23 MZ Warszawa (M) 2019-08-15 --
2. 5:36.74 2 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
3. 5:40.10 1 s1 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01-02-07 Z/0711/15 U20 WP Poznań (1) 2019-04-28 --  ZKN  
4. 5:40.36 1 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Toruń (1) 2019-05-12 --  ZKN  
5. 5:40.84 2 s1 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-08-29 Z/2282/15 U20 KP Toruń (1) 2019-05-12 -- LDK!  ZKN  
6. 5:41.18 1 s1 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95-06-26 Z/2758/16 Sen SL Częstochowa (1) 2019-05-01 --
7. 5:42.30 1 s1 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01-02-05 Z/3631/15 U20 SK Kielce (1) 2019-04-27 --  KNF   SKN  
8. 5:42.66 3 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
9. 5:45.82 2 s1 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01-08-31 Z/0732/15 U20 WP Poznań (1) 2019-04-28 --  ZKN  
10. 5:47.26 2 s1 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00-03-11 Z/0664/15 U20 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 --
3000 M
1. 8:12.18 5 s1 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00-11-15 Z/1124/15 U20 DS Goleniów (M) 2019-06-26 I  KNF   SKN  
2. 8:12.82 1 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Chorzów (M) 2019-06-16 I
3. 8:14.43 2 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Chorzów (M) 2019-06-16 I  KNF   SKN  
4. 8:14.54 1 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KN  
5. 8:15.79 2 s1 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00-07-02 Z/4260/15 U20 MZ Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KNF   SKN  
6. 8:17.86 1 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Łódź (M) 2019-05-25 I  KN  
7. 8:19.00 3 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Chorzów (M) 2019-06-16 II  KN  
8. 8:20.50 4 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Chorzów (M) 2019-06-16 II  ZKN  
9. 8:20.97 7 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00-07-02 Z/4260/15 U20 MZ Boras (SWE) (M) 2019-07-20 II  KNF   SKN  
10. 8:21.52 5 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Chorzów (M) 2019-06-16 II  KNF   SKN  
5000 M
1. 13:59.91 1 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Białogard (1) 2019-07-19 I  KN  
2. 14:03.30 2 s1 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Białogard (1) 2019-07-19 I
3. 14:07.01 1 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Wrocław (M) 2019-05-29 I  KN  
4. 14:10.73 1 s1 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Sieradz (M) 2019-08-18 I  KN   SKN  
5. 14:12.15 2 s1 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Wrocław (M) 2019-05-29 I
6. 14:14.75 2 s1 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 92-03-06 Z/4769/11 Sen OP Sieradz (M) 2019-08-18 I
7. 14:18.55 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Watford (GBR) (2) 2019-06-29 I  KN  
8. 14:19.99 3 s1 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Wrocław (M) 2019-05-29 I  SKN  
9. 14:20.48 4 s1 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Wrocław (M) 2019-05-29 I
10. 14:24.68 3 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Sieradz (M) 2019-08-18 I  KNF   SKN  
10000 M
1. 28:39.95 1 s1 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 M  KN   SKN  
2. 28:59.05 2 s1 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92-09-16 Z/0283/11 Sen PM Białogard (M) 2019-04-28 I
3. 29:10.50 3 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Białogard (M) 2019-04-28 I  KN  
4. 29:14.67 32  ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP London (GBR) (M) 2019-07-06 I  KN   SKN  
5. 29:22.49 4 s1 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 I  SKN  
6. 30:06.14 5 s1 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Białogard (M) 2019-04-28 I
7. 30:14.75 6 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Białogard (M) 2019-04-28 I  ZKN  
8. 30:27.87 7 s1 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96-10-22 Z/0759/12 Sen PM Białogard (M) 2019-04-28 II
9. 30:30.60 8 s1 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 II
10. 30:36.86 9 s1 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 93-09-02 Z/4896/18 Sen PM Białogard (M) 2019-04-28 II
10km M
1. 31:43 r 5 s1 MAKOŚ Kamil niest. Wrocław 81-07-12 Masters DS Toruń (M) 2019-03-27 --
2. 32:03 r 7 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Toruń (M) 2019-03-27 --
3. 32:47 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team Toruń 93-06-27 Z/4955/15 Sen KP Wrocław (2) 2019-03-16 --
4. 32:57 r 16 s1 BORYCHOWSKI Mariusz LKB im. Braci Petk Lębork 72-06-26 Masters PM Toruń (M) 2019-03-27 --
5. 32:59 r 17 s1 POBŁOCKI Piotr UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 65-07-24 Z/0672/11 Masters PM Toruń (M) 2019-03-27 --
6. 34:36 r 34 s1 SOSNOWSKI Wiesław niest. Gdańsk 72-10-30 Masters PM Toruń (M) 2019-03-27 --
7. 35:09 r 40 s1 RYBARCZYK Jan niest. Bydgoszcz 67-06-11 Masters KP Toruń (M) 2019-03-27 --
8. 35:43 r 47 s1 JANISZEWSKI Mateusz niestowarzyszony 82-03-28 Masters Toruń (M) 2019-03-27 --
9. 36:00 r 51 s1 KRUPIŃSKI Bogumił niest. Olsztyn 73-02-16 Masters WN Toruń (M) 2019-03-27 --
10. 36:05 r 52 s1 KLUSZCZYNSKI Robert niestowarzyszony 77-06-28 Masters Toruń (M) 2019-03-27 --
100km M
1. 7:12:50 KACZMAREK Damian OŚ AZS Poznań 80-02-08 Z/5748/18 Masters WP Pabianice (M) 2019-06-09 I
2. 7:26:24 STACHYRA Piotr MKS Piast Głogów 83-06-15 Z/4533/17 Masters DS Pabianice (M) 2019-06-09 I
3. 7:30:32 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa 89-10-01 Z/2519/19 Sen MZ Pabianice (M) 2019-06-09 I
4. 7:47:25 PIOTROWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków 83-08-02 Z/5736/18 Masters MA Pabianice (M) 2019-06-09 I
5. 7:58:53 ELWART Roman LKS Ziemi Puckiej Puck 72-06-02 Z/5263/11 Masters PM Pabianice (M) 2019-06-09 I
6. 8:10:50 BĘDKOWSKI Jacek LZS Zawisza Stara Kuźnia 80-08-27 Z/1642/12 Masters OP Pabianice (M) 2019-06-09 II
7. 8:17:15 BRĄCZYK Krzysztof MGLKS Grom Więcbork 71-07-20 Z/5042/18 Masters KP Pabianice (M) 2019-06-09 II LDK!
8. 8:33:32 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie 88-10-05 Z/3364/11 Sen WP Pabianice (M) 2019-06-09 III LDK!
9. 10:53:59 GRANAT Zbigniew AZS-AWF Warszawa 59-08-09 Z/1978/16 Masters MZ Pabianice (M) 2019-06-09 --
DNF BRZOZOWICZ Jakub TS AKS Chorzów () 85-08-06 Z/1858/17 Sen SL Pabianice (M) 2019-06-09 --
Półmaraton M
1. 1:02:34 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Gdynia (M) 2019-03-17 M  KN   SKN  
2. 1:03:31 15 + SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań 82-01-20 Z/2490/11 Masters WP London (GBR) (M) 2019-04-28 M  SKN  
3. 1:03:34 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 86-06-12 Z/1684/11 Sen DS Gdynia (M) 2019-03-17 M  SKN  
4. 1:04:13 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek 86-06-28 Z/0868/11 Sen ZP Gdynia (M) 2019-03-17 M  SKN  
5. 1:05:17 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Gdynia (M) 2019-03-17 I
6. 1:06:43 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Gdynia (M) 2019-03-17 I
7. 1:07:04 10  ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93-03-01 Z/0610/11 Sen PM Gdynia (M) 2019-03-17 I
8. 1:08:10 31  MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94-07-13 Z/1807/11 Sen LB New York (USA) (2) 2019-03-17 II
9. 1:08:56 r 1 s1 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń 83-07-05 Z/2657/11 Masters KP Toruń (M) 2019-03-30 II
10. 1:09:31 13  GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 93-09-02 Z/4896/18 Sen PM Gdynia (M) 2019-03-17 II
Maraton M
1. 2:13:10 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek 86-06-28 Z/0868/11 Sen ZP Warszawa (M) 2019-04-14 M  SKN  
2. 2:13:13 18  SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań 82-01-20 Z/2490/11 Masters WP London (GBR) (M) 2019-04-28 M  SKN  
3. 2:13:25 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań 81-06-26 Z/2492/11 Masters WP Warszawa (M) 2019-04-14 M  KN   SKN  
4. 2:13:28 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Warszawa (M) 2019-04-14 M  SKN  
5. 2:13:41 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Warszawa (M) 2019-04-14 M
6. 2:21:27 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93-03-01 Z/0610/11 Sen PM Mainz (GER) (2) 2019-05-05 I
7. 2:22:46 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (M) 2019-04-14 I
8. 2:23:07 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-04-14 II
9. 2:25:14 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 86-05-30 Z/1267/14 Sen WN Warszawa (M) 2019-04-14 II
10. 2:25:25 31  MIERECZKO Maciej LKS Vectra Włocławek 79-09-14 Masters KP Sevilla (ESP) (2) 2019-02-16 II
Mila M
1. 3:52.34 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Oslo (NOR) (M) 2019-06-13 --  KN   SKN  
2. 3:57.32 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 --  KN   SKN  
3. 3:59.82 10  ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 --  KN   SKN  
Bieg 24-h M
1. 255499 PIOTROWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków 83-08-02 Z/5736/18 Masters MA Supraśl (M) 2019-04-07 MM
2. 251196 BASA Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 73-12-16 Z/1262/14 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 MM
3. 246379 BRĄCZYK Krzysztof MGLKS Grom Więcbork 71-07-20 Z/5042/18 Masters KP Supraśl (M) 2019-04-07 MM LDK!
4. 242097 WERESZCZAK Andrzej UKS Czwórka Żory 77-03-20 Z/2177/19 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 MM
5. 236658 KOT Rafał PKS Gwardia Szczytno 79-12-21 Z/2247/19 Masters WN Supraśl (M) 2019-04-07 MM
6. 225911 MAŁYSZEK Leszek AZS-AWF Katowice 81-06-06 Z/4871/18 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 M
7. 215761 STYPUŁKOWSKI Dariusz Wieliszew Heron Team 64-03-04 Z/2301/19 Masters MZ Supraśl (M) 2019-04-07 M
8. 213977 SEKRETARCZYK Tadeusz SST Gminy Pszczółki 63-05-22 Z/4601/18 Masters PM Supraśl (M) 2019-04-07 I
9. 208725 DUCHNOWSKI Łukasz LKS Korab Olecko 84-09-26 Z/5041/18 Masters WN Supraśl (M) 2019-04-07 I
10. 202758 10  MIELCZAREK Dawid LKS Olymp Błonie 82-07-24 Z/2414/19 Masters MZ Supraśl (M) 2019-04-07 II
80p M
1. 14.81 1 s1 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48-12-27 Z/0345/19 Masters KP Białystok (M) 2019-06-29 -0.9 --
2. 19.07 2 s1 REPCZYŃSKI Aleksander niest. Szczecin 47-08-24 Masters ZP Białystok (M) 2019-06-29 -0.9 --
3. 21.52 3 s1 WŁODARCZYK Zdzisław niest. Kielce 41-04-16 Masters SK Białystok (M) 2019-06-29 -0.9 --
4. 26.77 4 s1 ZAWADZKI Jerzy PZWLA Toruń 44-06-17 Masters KP Białystok (M) 2019-06-29 -0.9 --
110 (91.4/8.9) M
1. 14.90 1 s1 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03-12-09 Z/3334/17 U18 ZP Świnoujście (1) 2019-06-04 +0.5 -- LDK!  ZKN  
2. 15.27 1 s1 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04-04-07 Z/2074/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.6 II LDK!
3. 15.39 1 s1 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03-07-04 Z/2749/17 U18 DS Białystok (1) 2019-06-15 0.0 -- LDK!
4. 15.43 2 s1 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Białystok (1) 2019-06-15 0.0 II LDK!
5. 15.49 1 s1 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Słubice (1) 2019-05-25 +1.8 II LDK!
6. 15.52 1 w2 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04-04-07 Z/2074/18 U16 SL Kraków (M) 2019-06-08 -1.3 II LDK!
7. 15.57 1 s1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Lublin (1) 2019-06-23 +2.0 II LDK!
8. 15.63 1 s1 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Słubice (1) 2019-05-03 +1.1 II LDK!
9. 15.63 2 w2 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Kraków (M) 2019-06-08 -1.3 II LDK!
10. 15.67 1 s1 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Żary (1) 2019-05-18 -1.3 II LDK!
110 (91.4/8.9) M z wiatrem
1. 15.53 1 w1 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04-04-07 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 +4.1
110 (91.4) M
1. 13.90 1 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02-11-05 Z/2563/16 U18 LD Poznań (M) 2019-07-12 +0.5 I  ZKN  
2. 13.95 1 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Łódź (M) 2019-06-01 +1.2 I LDK!  ZKN  
3. 13.95 1 f2 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02-11-05 Z/2563/16 U18 LD Warszawa (1) 2019-06-16 +0.5 I  ZKN  
4. 13.97 2 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Poznań (M) 2019-07-12 +0.5 I LDK!  ZKN  
5. 13.99 1 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 Z/3149/16 U18 PM Toruń (1) 2019-05-18 -0.4 I  ZKN  
6. 13.99 3 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 Z/3149/16 U18 PM Poznań (M) 2019-07-12 +0.5 I  ZKN  
7. 14.03 1 e1 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 Z/3149/16 U18 PM Toruń (1) 2019-05-18 -0.3 I  ZKN  
8. 14.04 2 f2 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Warszawa (1) 2019-06-16 +0.5 I LDK!  ZKN  
9. 14.07 1 e1 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Bełchatów (1) 2019-06-09 -1.0 I LDK!  ZKN  
10. 14.07 1 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Bełchatów (1) 2019-06-09 -1.8 I LDK!  ZKN  
110 (91.4) M z wiatrem
1. 13.97 1 e1 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 U18 LD Warszawa (1) 2019-06-16 +2.8
2. 14.02 2 e1 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02-11-05 U18 LD Warszawa (1) 2019-06-16 +2.8
100p M
1. 17.58 1 s1 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06-04-22 Z/3339/18 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 +0.3 -- LDK!
2. 18.01 2 s1 MOSKWA Radosław CWKS Resovia Rzeszów 06-01-01 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 +0.3 --
3. 18.15 1 s1 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07-02-03 Z/3163/19 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +1.3 -- LDK!
4. 18.48 2 s1 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 06-03-08 Z/4597/19 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +1.3 -- LDK!
5. 18.60 1 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.4 --
6. 18.88 2 s1 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-08-22 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.4 -- LDK!
7. 19.81 3 s1 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 06-05-29 Z/4602/18 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 +0.3 -- LDK!
8. 19.89 3 s1 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07-02-08 Z/1994/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +1.3 -- LDK!
9. 20.48 4 s1 JURA Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 07-04-10 Z/4619/19 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +1.3 -- LDK!
10. 20.99 4 s1 TULEJ Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 06-08-29 Z/3099/19 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 +0.3 -- LDK!
110 (99.1) M
1. 13.69 1 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01-08-02 Z/2964/16 U20 ZP Racibórz (M) 2019-07-05 +0.4 I  KNF   SKN  
2. 13.77 1 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01-08-02 Z/2964/16 U20 ZP Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 I  KNF   SKN  
3. 13.89 1 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01-08-02 Z/2964/16 U20 ZP Szczecinek (M) 2019-06-14 +0.1 I  KNF   SKN  
4. 13.98 1 e1 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01-08-02 Z/2964/16 U20 ZP Szczecinek (M) 2019-06-14 +0.7 I  KNF   SKN  
5. 14.00 1 e3 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 Z/4588/15 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-05 +0.1 I  ZKN   SKN  
6. 14.01 1 e1 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01-08-02 Z/2964/16 U20 ZP Racibórz (M) 2019-07-05 +0.5 I  KNF   SKN  
7. 14.02 2 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 Z/4588/15 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-05 +0.4 I  ZKN   SKN  
8. 14.07 1 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 Z/4588/15 U20 LB Warszawa (1) 2019-06-23 +1.2 I  ZKN   SKN  
9. 14.09 1 e1 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01-08-02 Z/2964/16 U20 ZP Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 I  KNF   SKN  
10. 14.14 1 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 Z/4588/15 U20 LB Łódź (M) 2019-06-01 +1.2 I  ZKN   SKN  
110 (99.1) M z wiatrem
1. 14.02 1 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 U20 LB Słubice (1) 2019-05-25 +2.5
110 M
1. 13.49 3 s1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Chorzów (M) 2019-06-16 +0.5 MM  KN   SKN  
2. 13.50 1 s1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 +0.8 MM  KN   SKN  
3. 13.51 2 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Leverkusen (GER) (M) 2019-07-24 +1.0 MM  KN   SKN  
4. 13.63 2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.4 MM  KNF   SKN  
5. 13.65 1 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 +0.8 MM  KNF   SKN  
6. 13.66 3 e2 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-08-09 +0.6 MM  KN   SKN  
7. 13.69 2 p1 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97-01-08 Z/0213/13 U23 MZ Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.1 MM  KNF   SKN  
8. 13.70 4 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-08-11 -1.8 MM  KN   SKN  
9. 13.72 2 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 +0.8 M  KN   SKN  
10. 13.75 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 -2.1 M  KN   SKN  
200p M
1. 26.51 1 s1 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04-08-16 Z/4507/17 U16 KP Włocławek (1) 2019-05-11 +1.1 II LDK!
2. 26.68 1 s2 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.4 -- LDK!  ZKN  
3. 26.76 1 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04-03-24 Z/3111/18 U16 LB Warszawa (1) 2019-06-07 -1.3 II
4. 26.98 1 s1 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.1 -- LDK!
5. 27.03 1 s1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Lublin (1) 2019-06-23 +0.3 II LDK!
6. 27.14 1 s1 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04-04-07 Z/2074/18 U16 SL Gliwice (1) 2019-05-11 +0.3 II LDK!
7. 27.14 1 s1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.7 II LDK!
8. 27.19 1 s1 SELERZYŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 04-01-31 Z/0760/16 U16 KP Chełmno (1) 2019-06-15 -0.1 II LDK!
9. 27.22 1 s1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.2 II LDK!
10. 27.30 2 s1 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04-08-16 Z/4507/17 U16 KP Chełmno (1) 2019-06-15 -0.1 II LDK!
300p M
1. 36.57 1 s1 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Wrocław (M) 2019-05-29 --  KN   SKN  
2. 37.85 2 s1 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Wrocław (M) 2019-05-29 --  ZKN  
3. 37.99 3 s1 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Wrocław (M) 2019-05-29 --  KNF   SKN  
4. 38.01 4 s1 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95-08-24 Z/4507/11 Sen DS Wrocław (M) 2019-05-29 --
5. 38.48 5 s1 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97-09-12 Z/1260/13 U23 LD Wrocław (M) 2019-05-29 --
6. 39.92 6 s1 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97-08-01 Z/0064/13 U23 DS Wrocław (M) 2019-05-29 --
7. 47.71 1 s1 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57-09-25 Z/1756/18 Masters LD Białystok (M) 2019-06-29 --
8. 52.66 1 s2 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48-12-27 Z/0345/19 Masters KP Białystok (M) 2019-06-29 --
9. 54.16 2 s1 SUSKI Jan PZWLA Toruń 53-08-27 Masters KP Białystok (M) 2019-06-29 --
10. 54.81 3 s1 KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 50-05-22 Masters MA Białystok (M) 2019-06-29 --
400p (83.8) M
1. 53.01 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Warszawa (1) 2019-05-11 I LDK!  ZKN  
2. 53.13 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kiev (UKR) (M) 2019-06-29 I LDK!  ZKN  
3. 53.30 1 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02-02-28 Z/1101/16 U18 SK Poznań (M) 2019-07-11 I LDK!  ZKN  
4. 53.77 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 II LDK!  ZKN  
5. 53.86 2 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02-03-10 Z/2053/15 U18 MZ Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
6. 53.89 3 e3 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Baku (AZE) (M) 2019-07-24 II LDK!  ZKN  
7. 53.99 3 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02-01-05 Z/3530/16 U18 LD Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
8. 54.38 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 II LDK!  ZKN  
9. 54.45 4 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 Z/0854/17 U18 DS Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
10. 54.52 1 s1 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-31 Z/0847/16 U18 KP Włocławek (M) 2019-06-01 II LDK!  ZKN  
400p M
1. 48.80 1 e2 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2019-08-09 MM  KN   SKN  
2. 48.87 1 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2019-08-10 MM  KN   SKN  
3. 48.99 3 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Neapol (ITA) (M) 2019-07-11 MM  KN   SKN  
4. 49.23 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Nanjing (CHN) (M) 2019-05-21 MM  KN   SKN  
5. 49.64 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Shanghai (CHN) (M) 2019-05-18 M  KN   SKN  
6. 49.65 1 e4 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Neapol (ITA) (M) 2019-07-09 M  KN   SKN  
7. 49.70 1 p1 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Neapol (ITA) (M) 2019-07-10 M  KN   SKN  
8. 49.80 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Oslo (NOR) (M) 2019-06-13 M  KN   SKN  
9. 50.31 1 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94-01-05 Z/3683/11 Sen MZ Gliwice (M) 2019-06-02 M  KN   SKN  
10. 50.38 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Roma (ITA) (M) 2019-06-06 M  KN   SKN  
2000p M
1. 5:46.60 1 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (1) 2019-06-01 --  KNF   SKN  
2. 5:48.94 1 s1 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Z/2967/11 Sen SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 --
3. 5:49.09 1 s1 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01-04-24 Z/2504/17 U20 SK Racibórz (M) 2019-07-04 I  KNF   SKN  
4. 5:52.22 2 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 --
5. 5:52.38 2 s1 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00-12-18 Z/1694/17 U20 MA Racibórz (M) 2019-07-04 I  ZKN  
6. 5:54.74 1 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Łódź (1) 2019-05-12 --  ZKN  
7. 5:54.78 3 s1 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00-02-20 Z/2602/15 U20 DS Racibórz (M) 2019-07-04 I  ZKN  
8. 5:55.02 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 --  ZKN  
9. 5:58.25 1 s1 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95-05-26 Z/5472/15 Sen PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 --
10. 5:58.72 1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Białystok (1) 2019-06-18 --  ZKN  
3000p M
1. 8:29.12 3 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2019-08-11 MM  KN   SKN  
2. 8:44.43 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2019-06-12 I  KN   SKN  
3. 8:59.59 1 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Kraków (M) 2019-06-22 I
4. 9:02.51 1 s1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98-03-02 Z/0525/14 U23 WP Lublin (M) 2019-06-30 I  KNF   SKN  
5. 9:05.31 2 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
6. 9:09.68 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Bydgoszcz (M) 2019-06-12 II
7. 9:10.73 3 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
8. 9:10.75 4 s1 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99-02-26 Z/0361/15 U23 SL Lublin (M) 2019-06-30 II  KNF   SKN  
9. 9:14.84 2 s1 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99-02-26 Z/0361/15 U23 SL Kraków (M) 2019-06-22 II  KNF   SKN  
10. 9:15.79 1 s2 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Zamość (M) 2019-06-01 II  ZKN  
Wzwyż M
1. 2.27 1 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Lublin (M) 2019-06-30 MM  KNF   SKN  
2. 2.23 3 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Gävle (SWE) (M) 2019-07-14 M  KNF   SKN  
3. 2.22 1 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Łódź (M) 2019-06-01 M  KNF   SKN  
4. 2.22 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Essen (GER) (M) 2019-06-20 M  KNF   SKN  
5. 2.22 5 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Bydgoszcz (M) 2019-08-10 M  KNF   SKN  
6. 2.20 1 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Łódź (M) 2019-05-25 I  KNF   SKN  
7. 2.20 4 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Opole (M) 2019-06-23 I  KNF   SKN  
8. 2.20 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89-04-28 Z/2877/11 Sen LD Białystok (M) 2019-07-07 I  KN   SKN  
9. 2.20 1 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Warszawa (M) 2019-08-17 I  KNF   SKN  
10. 2.19 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Viersen (GER) (M) 2019-07-07 I  KNF   SKN  
Tyczka M
1. 6.02 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Monaco (MON) (M) 2019-07-12 MM  KN   SKN  
2. 6.01 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Lausanne (SUI) (M) 2019-07-05 MM  KN   SKN  
3. 5.87 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 89-06-06 Z/2184/11 Sen KP Monaco (MON) (M) 2019-07-12 MM  KN   SKN  
4. 5.84 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Athens (GRE) (M) 2019-06-25 MM  KN   SKN  
5. 5.81 1 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 89-06-06 Z/2184/11 Sen KP Bydgoszcz (M) 2019-06-11 MM  KN   SKN  
6. 5.81 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Oslo (NOR) (M) 2019-06-13 MM  KN   SKN  
7. 5.81 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Wittenberg (GER) (2) 2019-07-20 MM  KN   SKN  
8. 5.81 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Ulm (GER) (2) 2019-08-09 MM  KN   SKN  
9. 5.81 1 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2019-08-11 MM  KN   SKN  
10. 5.81 1 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Szczecin (M) 2019-08-15 MM  KN   SKN  
W dal M
1. 8.05 1 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92-03-09 Z/4919/11 Sen SL Warszawa (M) 2019-08-15 +1.2 MM LDK!  KN   SKN  
2. 8.03 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92-03-09 Z/4919/11 Sen SL Leverkusen (GER) (M) 2019-07-24 +0.5 MM LDK!  KN   SKN  
3. 8.00 3 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92-03-09 Z/4919/11 Sen SL Bydgoszcz (M) 2019-08-10 +0.4 MM LDK!  KN   SKN  
4. 7.91 1 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92-03-09 Z/4919/11 Sen SL Warszawa (M) 2019-08-17 -0.1 M LDK!  KN   SKN  
5. 7.83 1 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92-03-09 Z/4919/11 Sen SL Łódź (M) 2019-05-25 +0.4 M LDK!  KN   SKN  
6. 7.78 5 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.0 I  KNF   SKN  
7. 7.71 1 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92-03-09 Z/4919/11 Sen SL Chorzów (M) 2019-06-16 +0.2 I LDK!  KN   SKN  
8. 7.70 1 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96-02-14 Z/0042/12 Sen DS Sieradz (M) 2019-08-18 +1.3 I
9. 7.69 2 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96-02-14 Z/0042/12 Sen DS Nové Město nad Metují (CZE) (M) 2019-07-20 -0.7 I
10. 7.68 1 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96-02-14 Z/0042/12 Sen DS Jelenia Góra (M) 2019-08-01 +1.9 I
W dal M z wiatrem
1. 7.84 2 e2 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 U23 MA Gävle (SWE) (M) 2019-07-11 +3.0
2. 7.72 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92-03-09 Sen SL Turku (FIN) (M) 2019-06-11 +3.3
3. 7.70 1 f3 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90-04-03 Sen SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 +3.2
W dal strefa M
1. 6.15 1 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06-02-16 Z/4169/18 U14 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
2. 5.96 1 f2 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06-02-16 Z/4169/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 0.0 -- LDK!
3. 5.85 2 f2 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06-04-24 Z/0978/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 0.0 -- LDK!
4. 5.78 1 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06-02-16 Z/4169/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-18 -0.3 -- LDK!
5. 5.50 1 f2 OGIEGŁO Szymon LKS Pogórze Skoczów 06-02-07 Z/5379/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-24 0.0 -- LDK!
6. 5.48 3 f2 OGIEGŁO Szymon LKS Pogórze Skoczów 06-02-07 Z/5379/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 0.0 -- LDK!
7. 5.35 1 OGIEGŁO Szymon LKS Pogórze Skoczów 06-02-07 Z/5379/18 U14 SL Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
8. 5.32 3 DURAJ Leon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06-02-24 Z/4214/19 U14 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 --
9. 5.31 1 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07-01-10 Z/5436/18 U14 MZ Łódź (2) 2019-06-16 0.0 --
10. 5.30 2 f2 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06-05-06 Z/1953/19 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-24 0.0 -- LDK!
Trójskok M
1. 16.56 1 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86-09-27 Z/1691/11 Sen