60 m K
1. 7.49 7 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Łódź (M) 2020-02-11  KNF   SKN  
2. 7.65 3 e1 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 Z/2836/15 U20 PD Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN   SKN  
3. 7.91 2 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Białystok (2) 2020-02-09
4. 7.96 3 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00-02-10 Z/2041/15 U23 PD Białystok (2) 2020-02-09  ZKN  
5. 8.12 1 f2 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05-04-03 Z/4815/19 U16 PD Warszawa (1) 2020-02-02 LDK!  ROSU  
6. 8.17 1 s1 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
7. 8.21 4 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03-03-23 Z/0653/17 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
8. 8.45 1 s3 ZUBRZYCKA Dominika KS Podlasie Białystok 05-10-26 Z/0453/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
9. 8.47 1 e1 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-18 Z/1341/18 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
10. 8.48 3 f2 KARCZ Martyna niest. Białystok 07-01-25 U14 PD Toruń (1) 2019-11-30
200 m K
1. 23.72 1 s1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Toruń (1) 2020-01-26  KNF   SKN  
2. 26.39 1 s5 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Toruń (M) 2020-02-22
3. 26.50 1 s3 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00-02-10 Z/2041/15 U23 PD Warszawa (1) 2020-02-02  ZKN  
4. 26.69 1 e1 ŁYSKOWKA Maja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-01-01 Z/4909/19 U18 PD Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
300 m K
1. 48.86 5 s13 CEKAŁA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-07-19 Z/4299/19 U18 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!  ROSU  
300 K pomiar ręczny
1. 48.6 r 7s2 MIĘKISZEWSKA Kinga OLA Podlaskie 08-01-23 U12 PD Toruń (1) 2019-11-30
400 m K
1. 62.85 3 s3 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 67.26 1 s4 DŁUGOZIMA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-12-04 Z/4994/18 U18 PD Spała (M) 2020-02-09 LDK!
3. 67.46 2 s4 CEKAŁA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-07-19 Z/4299/19 U18 PD Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
DQ ŁYSKOWKA Maja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-01-01 Z/4909/19 U18 PD Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
600 m K
1. 1:39.19 1 s2 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U18 PD Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 1:42.14 2 s4 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 1:56.12 5 s2 SALIK Oliwia UKS Technik Augustów 06-07-24 Z/1291/19 U16 PD Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
800 m K
1. 2:11.50 4 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Spała (M) 2020-02-15  ZKN   SKN  
1000 m K
1. 3:08.29 6 s1 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!  ROSU   ZKN  
DNF JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Toruń (1) 2020-01-12  ZKN   SKN  
60 m pł K Mł K
1. 9.68 1 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
2. 10.28 2 ZUBRZYCKA Dominika KS Podlasie Białystok 05-10-26 Z/0453/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
3. 10.40 1 e3 MARCINKIEWICZ Julia LUKS Hańcza Suwałki 06-05-09 Z/1693/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
4. 10.42 3 GUGNOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 06-01-06 Z/0142/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
5. 10.72 2 e2 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 05-06-15 Z/0447/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
6. 11.06 2 f2 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 06-08-03 Z/0883/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
7. 12.63 3 f2 SAWICKA Kinga GOKSiT Suchowola 06-08-15 Z/0600/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
8. 12.75 3 e1 MAŁKIEWICZ Oliwia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-22 Z/5183/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
9. 12.78 4 e1 JABŁONOWSKA Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06-01-01 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
10. 14.55 3 e3 KOZŁOWSKA Amelia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-16 Z/5268/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1. 10.32 6 e2 MARCINKIEWICZ Julia LUKS Hańcza Suwałki 06-05-09 Z/1693/19 U16 PD Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
60 m pł K J Mł K
1. 9.44 3 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03-12-04 Z/3886/17 U18 PD Warszawa (1) 2020-02-02 LDK!
2. 9.58 2 e2 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03-04-29 Z/0591/17 U18 PD Warszawa (1) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
3. 9.59 1 e1 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03-01-10 Z/5742/18 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
4. 9.77 2 e1 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04-08-27 Z/0450/19 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09  ROSU  
5. 10.50 3 e1 ŻUKOWSKA Julia KS Podlasie Białystok 04-03-04 Z/0449/19 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
60 m pł K K
1. 8.45 1 e1 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U20 PD Toruń (1) 2020-02-01 LDK!  KNF   SKN  
2. 9.42 1 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 Z/0600/16 U20 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
Wzwyż K
1. 1.94 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Cottbus (GER) (M) 2020-01-29  KN   SKN  
2. 1.68 3 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U20 PD Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  KNF   SKN  
3. 1.62 12 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01-03-28 Z/2728/15 U20 PD Toruń (M) 2020-02-16  ZKN  
4. 1.50 2 HOŁUB Aleksandra LUKS Hańcza Suwałki 07-03-13 Z/0138/20 U14 PD Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
5. 1.50 1 f2 SZCZODRUCH Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 06-05-01 Z/0136/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
6. 1.45 9 f2 WASILEWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 06-01-29 Z/5613/19 U16 PD Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
7. 1.40 8 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04-07-18 Z/1489/18 U18 PD Warszawa (1) 2020-02-02  ZKN  
8. 1.40 3 f2 DWORAKOWSKA Amelia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06-05-19 Z/1375/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
9. 1.15 5 f2 SZKIŁĄDŹ Natalia GOKSiT Suchowola 06-01-14 Z/0481/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
NM ŻUKOWSKA Aleksandra GOKSiT Suchowola 05-03-11 Z/0602/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
W dal K
1. 6.27 6 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Toruń (M) 2020-02-08  KN   SKN  
2. 5.96 4 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U20 PD Toruń (1) 2020-01-26 LDK!  KNF   SKN  
3. 5.48 1 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04-01-16 Z/1231/18 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 5.43 5 f2 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02-10-27 Z/3221/19 U20 PD Warszawa (1) 2020-02-02
5. 5.12 1 f2 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05-04-03 Z/4815/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
6. 5.03 3 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03-03-23 Z/0653/17 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
7. 5.02 4 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U20 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
8. 4.92 5 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04-06-29 Z/1490/18 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
9. 4.91 6 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-18 Z/1341/18 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
10. 4.84 7 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01-01-31 Z/2455/15 U20 PD Białystok (2) 2020-02-09
W dal strefa K
1. 3.86 16 SALNIKOW Pola OLA Podlaskie 08-02-18 U14 PD Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
Trójskok K
1. 11.20 1 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U20 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
Kula (3) K
1. 12.50 1 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 03-03-28 Z/1458/20 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09
2. 12.11 2 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03-08-09 Z/3135/17 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
3. 11.67 7 MICHALEC Marta KS Podlasie Białystok 04-01-02 Z/1493/18 U18 PD Warszawa (1) 2020-02-02 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 11.33 3 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04-05-29 Z/4782/17 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
5. 10.69 1 f2 TYMIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 05-03-01 Z/0985/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
6. 10.54 2 f2 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czwórka Białystok 05-04-07 Z/1327/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
7. 10.28 4 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03-05-25 Z/1040/17 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09  ZKN  
8. 10.16 3 f2 SKIBICKA Aleksandra GOKSiT Suchowola 05-08-26 Z/0601/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
9. 10.00 5 MASŁOWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 04-03-23 Z/1492/18 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
10. 9.87 6 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04-03-18 Z/1484/18 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09  ZKN  
Kula (4) K
1. 13.39 4 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95-05-02 Z/2813/11 Sen PD Spała (M) 2020-02-15
2. 8.64 2 NICZYPORUK Gabriela UKS Czwórka Białystok 01-10-08 Z/2758/18 U20 PD Białystok (2) 2020-02-09
3. 8.54 3 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U20 PD Białystok (2) 2020-02-09
4x400 m MIX
1. 3:47.66 2 s3 DUCHNOWSKI Igor
DĄBROWSKI Piotr
DZWONKOWSKA Karolina
ŁYSKOWKA Maja
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06
03-06-08
03-03-21
04-01-01
U18 PD Toruń (M) 2020-02-16
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 21.14068198204 sekund