50 M
1. 5.84 2 s1 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Madrid (ESP) (2) 2018-09-22 --  KN   SKN  
2. 8.26 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-09-22 -- LDK!
3. 8.87 5 s1 SZACHEWICZ Adam WLKS Wrocław 07-04-14 Z/0860/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 -- LDK!
60 M
1. 6.82 1 s1 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Toruń (M) 2018-08-25 -1.6 --  KN    KN   SKN  
2. 6.85 1 s3 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97-12-03 Z/1125/13 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --  KN    KNF   SKN  
3. 6.89 2 s1 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89-02-28 Z/3831/11 Sen WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.6 --  KN    SKN  
4. 6.91 1 s4 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 U23 MZ Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --  KN    KN   SKN  
5. 7.00 2 s4 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --
6. 7.00 3 s4 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --  KN    KNF   SKN  
7. 7.04 2 s3 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98-05-05 Z/1268/14 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --  KN    KNF   SKN  
8. 7.11 1 s2 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91-04-02 Z/3806/11 Sen WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --  KN    KN   SKN  
9. 7.11 3 s3 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97-07-22 Z/0926/13 U23 KP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --
10. 7.14 3 s1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.6 --  KN    SKN  
100 M
1. 10.21 4 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 +1.1 MM  KN   SKN  
2. 10.23 1 e2 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93-11-20 Z/3333/11 Sen PM Gliwice (M) 2018-06-10 +1.8 MM  KN    KN   SKN  
3. 10.26 1 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Lublin (M) 2018-07-20 +1.2 M  KN    KN   SKN  
4. 10.39 1 s1 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93-04-03 Z/1743/13 Sen WP Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.0 M  KN    KN   SKN  
5. 10.40 4 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Lublin (M) 2018-07-20 +1.2 M  KN    KN   SKN  
6. 10.41 5 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97-12-03 Z/1125/13 U23 WP Lublin (M) 2018-07-20 +1.2 M  KN    KNF   SKN  
7. 10.43 2 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96-08-20 Z/0558/13 U23 SL Goleniów (M) 2018-06-20 -0.2 M  KN    KN   SKN  
8. 10.51 6 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96-12-27 Z/0103/14 U23 PM Lublin (M) 2018-07-20 +1.2 M  KN    KN   SKN  
9. 10.53 2 s1 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89-02-28 Z/3831/11 Sen WP Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.0 M  KN    SKN  
10. 10.56 1 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99-03-10 Z/0441/15 U20 DS Żary (1) 2018-06-02 +1.4 M  ZKN    KNF   SKN  
100 M z wiatrem
1. 10.18 4 s2 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Sen KP Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 +2.8
2. 10.46 1 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89-02-28 Sen WP Leszno (1) 2018-05-26 +2.2
3. 10.53 1 e2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 +2.5
4. 10.54 2 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91-10-13 Sen WP Leszno (1) 2018-05-26 +2.2
5. 10.56 1 SIUDEK Bartosz MKS MOS Wrocław 98-04-29 U23 DS Łódź (1) 2018-09-15 +2.4
150 M
1. 16.34 1 s1 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.1 --  KN    KNF   SKN  
2. 16.61 2 s1 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00-10-19 Z/2699/16 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.1 --  ZKN  
3. 16.64 1 s1 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.1 --  KN    SKN  
4. 16.73 1 s3 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88-01-07 Z/4054/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.6 --
5. 16.76 1 s1 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-04-29 Z/0089/15 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 +1.8 -- LDK!  ZKN   GIM  
6. 16.85 2 s1 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-03 Z/0363/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.1 --  KN    KNF   SKN  
7. 16.86 2 s1 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-04-19 Z/3019/16 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 +1.8 --  ZKN  
8. 16.89 3 s1 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99-06-20 Z/3377/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.1 --  KN    SKN  
9. 16.90 1 s1 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01-03-25 Z/2777/15 U18 SL Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 --  ZKN    SKN  
10. 16.99 1 s1 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93-08-04 Z/2311/11 Sen SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -2.2 --
200 M
1. 20.55 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Jessheim (NOR) (M) 2018-06-10 +2.0 MM  KN    KN   SKN  
2. 20.59 2 s2 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Szczecin (M) 2018-08-15 +0.9 MM  KN    KN   SKN  
3. 20.95 1 s1 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93-11-20 Z/3333/11 Sen PM Szczecin (M) 2018-08-15 +0.8 M  KN    KN   SKN  
4. 20.95 2 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 U23 MZ Szczecin (M) 2018-08-15 +0.8 M  KN    KN   SKN  
5. 21.03 1 s2 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89-02-28 Z/3831/11 Sen WP Gliwice (M) 2018-06-10 +0.6 M  KN    SKN  
6. 21.07 3 s1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Sopot (M) 2018-07-27 -0.3 M  KN    KN   SKN  
7. 21.09 2 e2 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Lublin (M) 2018-07-21 +1.6 M  KN    KNF   SKN  
8. 21.10 1 s1 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94-08-22 Z/2600/11 Sen MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 M  KN    SKN  
9. 21.13 5 s2 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Szczecin (M) 2018-08-15 +0.9 M  KN   SKN  
10. 21.18 2 s1 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96-12-27 Z/0103/14 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.4 M  KN    KN   SKN  
300 M
1. 33.48 1 s1 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Lublin (1) 2018-05-20 --  KN  
2. 33.64 1 s1 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Warszawa (M) 2018-07-14 --  KN    SKN  
3. 33.74 1 s1 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 --  KN    KNF   SKN  
4. 34.04 2 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Lublin (1) 2018-05-20 --  KN  
5. 34.13 1 s1 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88-01-07 Z/4054/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 --
6. 34.29 1 s1 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99-06-30 Z/1611/16 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --  KNF   SKN  
7. 34.48 1 s5 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94-08-20 Z/4811/11 Sen LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 --
8. 34.49 2 s1 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96-09-08 Z/0090/13 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
9. 34.60 1 s1 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97-08-31 Z/0211/13 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 --
10. 34.64 1 s5 BUZAŁA Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-04-17 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 --
350 M
1. 39.69 1 s3 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    KN   SKN  
2. 40.69 1 s6 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94-01-05 Z/3683/11 Sen MZ Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    KN   SKN  
3. 41.05 1 s4 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95-05-12 Z/3203/11 Sen LD Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    KN   SKN  
4. 41.25 1 s5 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 96-07-24 Z/1075/12 U23 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    KN   SKN  
5. 41.42 1 s1 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    SKN  
6. 41.77 1 s2 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89-06-15 Z/1702/11 Sen DS Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    KN   SKN  
DNF PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89-04-03 Z/2970/11 Sen SL Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN  
DNF ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa () 89-09-10 Z/1764/13 Sen MZ Warszawa (M) 2018-05-19 --
400 M
1. 45.11 1 p2 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Berlin (GER) (M) 2018-08-08 MM  KN    KN   SKN  
2. 45.78 8 p1 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89-06-15 Z/1702/11 Sen DS Berlin (GER) (M) 2018-08-08 MM  KN    KN   SKN  
3. 46.06 4 s1 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 89-10-10 Z/1948/11 Sen DS Chorzów (M) 2018-06-08 M  KN    KN   SKN  
4. 46.06 3 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 U23 MZ Lublin (M) 2018-07-21 M  KN    KN   SKN  
5. 46.09 2 s1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Goleniów (M) 2018-06-20 M  KN    KN   SKN  
6. 46.50 1 s1 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Kraków (M) 2018-07-08 M  KN    KNF   SKN  
7. 46.60 6 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Lublin (M) 2018-07-21 M  KN    SKN  
8. 46.61 7 s1 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Chorzów (M) 2018-06-08 M  KN    KN   SKN  
9. 46.67 3 e3 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95-05-12 Z/3203/11 Sen LD Lublin (M) 2018-07-20 M  KN    KN   SKN  
10. 46.69 1 s7 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00-01-29 Z/5416/15 U20 PM Słubice (M) 2018-06-09 M  KN    KNF   SKN  
500 M
1. 1:03.40 1 s2 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 U23 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    KN   SKN  
2. 1:03.87 1 s5 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    KN   SKN  
3. 1:04.38 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  KN   SKN  
4. 1:04.51 1 s3 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Warszawa (M) 2018-05-19 --  KN    KNF   SKN  
5. 1:04.82 1 s1 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93-09-24 Z/3183/11 Sen DS Warszawa (M) 2018-05-19 --
6. 1:04.92 2 s1 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96-01-10 Z/0179/12 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 1:05.29 1 s1 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99-07-21 Z/0446/15 U20 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 --  ZKN  
8. 1:06.28 2 s1 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95-06-14 Z/1875/11 Sen SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --
9. 1:06.54 3 s1 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn (KS AZS UWM OlsztynLKS Lubawa) 01-02-14 Z/5533/15 U18 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!  ZKN  
10. 1:06.56 1 s4 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93-04-20 Z/0272/14 Sen DS Warszawa (M) 2018-05-19 --
600 M
1. 1:16.81 1 s1 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Chojnice (1) 2018-08-18 --  KN    KN   SKN  
2. 1:20.45 1 s1 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99-03-05 Z/0165/16 U20 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 --  KN    KNF   SKN  
3. 1:20.77 1 s1 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00-06-09 Z/0187/15 U20 PM Gdańsk (1) 2018-06-06 --  ZKN  
4. 1:21.94 1 s1 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99-04-12 Z/1224/16 U20 PK Przemyśl (1) 2018-09-02 --  KN    KNF   SKN  
5. 1:22.02 1 s1 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03-08-29 Z/1520/18 U16 PM Bełchatów (M) 2018-09-22 II  KNF   SKN  
6. 1:22.15 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Hrubieszów (1) 2018-08-26 --  KN  
7. 1:22.19 1 s1 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95-03-12 Z/4077/11 Sen LB Słubice (1) 2018-05-03 --
8. 1:22.27 1 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Brodnica (1) 2018-09-14 --  ZKN  
9. 1:22.28 1 s1 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00-11-23 Z/1768/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-07-20 --  ZKN  
10. 1:22.35 2 s1 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99-04-23 Z/0246/16 U20 PM Chojnice (1) 2018-08-18 --  ZKN  
800 M
1. 1:44.32 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Monaco (MON) (M) 2018-07-20 MM  KN    KN   SKN  
2. 1:44.59 1 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Berlin (GER) (M) 2018-08-11 MM  KN    KN   SKN  
3. 1:45.32 4 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Berlin (GER) (M) 2018-08-11 MM  KN    KN   SKN  
4. 1:45.42 5 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Berlin (GER) (M) 2018-08-11 MM  KN    KNF   SKN  
5. 1:47.90 7 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Goleniów (M) 2018-06-20 M  KN    KNF   SKN  
6. 1:48.68 9 s1 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-10-06 Z/0064/14 U23 KP Chorzów (M) 2018-06-08 I  KN    KNF   SKN  
7. 1:49.68 9 s1 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95-05-19 Z/1206/11 Sen MZ Goleniów (M) 2018-06-20 I  KN  
8. 1:50.39 5 s4 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01-09-04 Z/0931/16 U18 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 I LDK!  KN    KNF   SKN  
9. 1:50.84 3 s1 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00-06-08 Z/2581/15 U20 MZ Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I  KN    KNF   SKN  
10. 1:50.96 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2018-07-14 I  ZKN  
1000 M
1. 2:16.58 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Stockholm (SWE) (M) 2018-06-10 --  KN    KN   SKN  
2. 2:17.24 2 s1 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Szczecin (M) 2018-08-15 --  KN    KN   SKN  
3. 2:18.09 3 s1 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Szczecin (M) 2018-08-15 --  KN    KN   SKN  
4. 2:18.88 4 s1 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Szczecin (M) 2018-08-15 --  KN    KNF   SKN  
5. 2:21.44 1 s4 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88-10-02 Z/3849/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 --
6. 2:21.59 1 s1 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95-05-19 Z/1206/11 Sen MZ Stalowa Wola (1) 2018-09-12 --  KN  
7. 2:24.33 2 s1 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99-04-12 Z/1224/16 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-09-12 --  KN    KNF   SKN  
8. 2:24.62 3 s1 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01-02-05 Z/3631/15 U18 SK Stalowa Wola (1) 2018-09-12 --  KN    KNF   SKN  
9. 2:26.12 1 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --  ZKN    KNF   SKN  
10. 2:27.02 2 s4 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  KN    KNF   SKN  
1500 M
1. 3:35.06 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Rabat (MAR) (M) 2018-07-13 MM  KN    KN   SKN  
2. 3:37.08 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Padova (ITA) (M) 2018-09-02 MM  KN    KN   SKN  
3. 3:43.20 4 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Gliwice (M) 2018-06-10 I  ZKN    KNF   SKN  
4. 3:43.88 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88-10-02 Z/3849/11 Sen MA Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 I
5. 3:44.08 6 s1 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95-05-19 Z/1206/11 Sen MZ Gliwice (M) 2018-06-10 I  KN  
6. 3:44.71 1 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 I  KN    KNF   SKN  
7. 3:45.19 7 s1 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99-04-12 Z/1224/16 U20 PK Gliwice (M) 2018-06-10 I  KN    KNF   SKN  
8. 3:46.24 1 s1 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Lublin (M) 2018-07-20 I  KN    KN   SKN  
9. 3:47.07 4 s1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Bydgoszcz (M) 2018-05-29 I  KN    KNF   SKN  
10. 3:48.18 1 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 I
2000 M
1. 5:30.59 1 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Ostróda (2) 2018-08-26 --  ZKN  
2. 5:39.00 1 s1 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01-04-24 Z/2504/17 U18 SK Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN    KNF   SKN  
3. 5:43.49 1 s1 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01-02-05 Z/3631/15 U18 SK Kielce (1) 2018-04-28 --  KN    KNF   SKN  
4. 5:49.25 1 s1 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95-06-26 Z/2758/16 Sen SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --
5. 5:50.22 1 s1 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-02-22 Z/1063/16 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 --
6. 5:50.71 2 s1 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75-04-26 Z/1856/11 Weteran SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --
7. 5:50.78 2 s1 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-07-27 Z/5215/15 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 --  ZKN  
8. 5:52.06 1 s1 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99-09-23 Z/1917/17 U20 PM Sopot (1) 2018-08-29 --
9. 5:52.30 3 s1 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-08-29 Z/2282/15 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 -- LDK!
10. 5:53.27 2 s1 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99-06-04 Z/1723/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 --
2000 M nieregulaminowe
1. 5:35.41 1 s1 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95-05-19 Sen MZ Ostróda (M) 2018-09-22
2. 5:40.25 2 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 U23 LD Ostróda (M) 2018-09-22
3. 5:40.71 3 s1 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92-01-03 Sen MZ Ostróda (M) 2018-09-22
4. 5:42.15 4 s1 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95-12-31 Sen MZ Ostróda (M) 2018-09-22
5. 5:43.61 5 s1 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00-07-02 U20 MZ Ostróda (M) 2018-09-22
6. 5:47.34 6 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 U20 PD Ostróda (M) 2018-09-22
7. 5:50.50 7 s1 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99-06-04 U20 KP Ostróda (M) 2018-09-22
8. 5:51.78 8 s1 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-08-29 U18 KP Ostróda (M) 2018-09-22
9. 5:52.33 9 s1 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01-02-19 U18 MZ Ostróda (M) 2018-09-22
3000 M
1. 8:11.37 1 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Chorzów (M) 2018-06-08 I
2. 8:11.43 2 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Chorzów (M) 2018-06-08 I
3. 8:12.67 3 s1 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Z/2967/11 Sen SL Chorzów (M) 2018-06-08 I
4. 8:14.63 4 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 I
5. 8:16.57 2 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Stalowa Wola (1) 2018-05-12 I  KN  
6. 8:16.61 3 s1 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-26 Z/0361/15 U20 SL Stalowa Wola (1) 2018-05-12 I  ZKN    KNF   SKN  
7. 8:17.16 1 s1 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91-11-18 Z/0420/14 Sen SL Lublin (M) 2018-05-27 I
8. 8:18.28 5 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Chorzów (M) 2018-06-08 II  ZKN    KNF   SKN  
9. 8:20.71 3 s1 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95-05-26 Z/5472/15 Sen PK Lublin (M) 2018-05-27 II
10. 8:21.24 6 s1 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Chorzów (M) 2018-06-08 II
5000 M
1. 14:10.53 1 s1 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Gdańsk (M) 2018-06-16 I
2. 14:11.85 2 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 I
3. 14:13.93 3 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Gdańsk (M) 2018-06-16 I  ZKN    KNF   SKN  
4. 14:15.59 1 s1 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Lublin (M) 2018-07-22 I  KN    KN   SKN  
5. 14:20.44 3 s1 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91-11-18 Z/0420/14 Sen SL Lublin (M) 2018-07-22 I
6. 14:21.76 4 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Gdańsk (M) 2018-06-16 I
7. 14:24.65 1 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Piaseczno (M) 2018-05-20 I
8. 14:25.45 2 s1 SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa 83-01-11 Z/5097/11 Weteran MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 II  KN    SKN  
9. 14:26.04 3 s1 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Piaseczno (M) 2018-05-20 II
10. 14:26.99 5 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 II  KN  
5km M
1. 14:27 r SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa 83-01-11 Z/5097/11 Weteran MZ Warszawa (2) 2018-06-16 --  KN    SKN  
2. 14:28 r DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
3. 14:30 r KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 89-10-20 Z/2160/11 Sen ZP Warszawa (2) 2018-06-16 --
4. 14:32 r DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
5. 14:46 r WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92-01-03 Z/0866/11 Sen MZ Warszawa (1) 2018-04-15 --
6. 14:52 r STYPUŁKOWSKI Patryk RKS Łódź 95-02-01 Z/0415/13 Sen LD Warszawa (2) 2018-06-16 --
7. 14:53 r OSKIERKO Łukasz KS AZS UWM Olsztyn 89-11-05 Z/1877/16 Sen WN Warszawa (2) 2018-06-16 --
8. 15:03 r OLEJARZ Artur MKL Szczecin 88-09-19 Z/1405/11 Sen ZP Warszawa (2) 2018-06-16 --
9. 15:04 r PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95-04-10 Z/0258/11 Sen ZP Warszawa (2) 2018-06-16 --
10. 15:07 r OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
10000 M
1. 28:56.81 1 s2 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92-09-16 Z/0283/11 Sen PM Łomża (M) 2018-04-28 I
2. 29:12.85 10 s1 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Braga (POR) (M) 2018-04-07 I  SKN  
3. 29:31.63 2 s2 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I  KN  
4. 29:41.38 3 s2 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91-11-18 Z/0420/14 Sen SL Łomża (M) 2018-04-28 I
5. 29:51.83 4 s2 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Łomża (M) 2018-04-28 I
6. 30:07.15 5 s2 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Łomża (M) 2018-04-28 I
7. 30:08.42 6 s2 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 89-10-20 Z/2160/11 Sen ZP Łomża (M) 2018-04-28 I
8. 30:13.84 7 s2 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Z/2967/11 Sen SL Łomża (M) 2018-04-28 I
9. 30:24.69 8 s2 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Łomża (M) 2018-04-28 I  KN  
10. 30:27.33 9 s2 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82-03-13 Z/2641/11 Weteran LD Łomża (M) 2018-04-28 II
10km M
1. 29:45 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecin 86-06-28 Z/0868/11 Sen ZP Gdańsk (M) 2018-08-04 --  KN    SKN  
2. 29:53 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Gdańsk (M) 2018-08-04 --  SKN  
3. 30:10 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92-09-16 Z/0283/11 Sen PM Gdańsk (M) 2018-08-04 --
4. 30:20 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Gdańsk (M) 2018-08-04 --  KN  
5. 30:51 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92-01-03 Z/0866/11 Sen MZ Konstancin Jeziorna (2) 2018-06-24 --
6. 30:58 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Gdańsk (M) 2018-08-04 --
7. 31:09 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Gdańsk (M) 2018-08-04 --
8. 31:23 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Z/2967/11 Sen SL Gdańsk (M) 2018-08-04 --
9. 31:34 12  BŁAZIŃSKI Marcin WKB Meta Lubliniec 88-05-06 Sen SL Gdańsk (M) 2018-08-04 --
10. 31:52 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (niest. GdyniaUKS Ekonomik-Maratończyk Lębork) 93-09-02 Z/4896/18 Sen PM Gdańsk (M) 2018-08-04 --
100km M
1. 7:09:23 STACHYRA Piotr MKS Piast Głogów 83-06-15 Z/4533/17 Weteran DS Warszawa (M) 2018-11-10 I
2. 7:21:03 KACZMAREK Damian OŚ AZS Poznań 80-02-08 Z/5748/18 Weteran WP Warszawa (M) 2018-11-10 I
3. 7:33:06 PIOTROWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków 83-08-02 Z/5736/18 Weteran MA Warszawa (M) 2018-11-10 I
4. 7:43:27 SOBCZAK Henryk UKS Gimpel Nowy Targ 83-09-26 Z/5737/18 Weteran MA Warszawa (M) 2018-11-10 I
5. 7:45:08 54  KUNERT Kamil TL ROW Rybnik 85-12-28 Z/4561/17 Sen SL Sveti Martin na Muri (CRO) (M) 2018-09-09 I
6. 7:48:07 RUSZAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 92-01-23 Z/3651/11 Sen OP Warszawa (M) 2018-11-10 I
7. 7:53:03 MAZUR Andrzej LKS Zantyr Sztum 74-01-05 Z/4540/17 Weteran PM Warszawa (M) 2018-11-10 I
8. 7:56:06 65  KOSEK Paweł SPLA Tychy 91-12-06 Z/2090/17 Sen SL Sveti Martin na Muri (CRO) (M) 2018-09-09 I
9. 7:59:40 GRABLEWSKI Grzegorz MKS Siechnice 75-11-25 Z/0276/14 Weteran DS Warszawa (M) 2018-11-10 I
10. 8:06:14 70  BĘDKOWSKI Jacek LZS Zawisza Stara Kuźnia 80-08-27 Z/1642/12 Weteran OP Sveti Martin na Muri (CRO) (M) 2018-09-09 II
Półmaraton M
1. 1:02:24 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecin 86-06-28 Z/0868/11 Sen ZP Glasgow (GBR) (M) 2018-09-30 MM  KN    SKN  
2. 1:03:17 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 86-06-12 Z/1684/11 Sen DS Verona (ITA) (2) 2018-02-18 M  KN    SKN  
3. 1:04:13 0 + SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań 82-01-20 Z/2490/11 Weteran WP Hannover (GER) (M) 2018-04-08 M  KN    SKN  
4. 1:04:23 15  NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Venlo (NED) (M) 2018-03-25 M  SKN  
5. 1:05:13 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Piła (M) 2018-09-02 I  KN  
6. 1:05:17 10  BRZEZIŃSKI Błażej WKS Śląsk Wrocław 87-07-30 Z/1711/11 Sen DS Warszawa (M) 2018-03-25 I  KN    SKN  
7. 1:05:21 12  ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93-03-01 Z/0610/11 Sen PM Warszawa (M) 2018-03-25 I
8. 1:06:38 14  GOSIEWSKI Krzysztof KS SMS Szklarska Poręba 88-05-30 Z/0430/13 Sen DS Warszawa (M) 2018-03-25 I
9. 1:06:50 15  KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Warszawa (M) 2018-03-25 I
10. 1:06:57 16  KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 86-05-30 Z/1267/14 Sen WN Warszawa (M) 2018-03-25 I
Maraton M
1. 2:12:43 11  BRZEZIŃSKI Błażej WKS Śląsk Wrocław 87-07-30 Z/1711/11 Sen DS Oita (JPN) (2) 2018-02-04 MM  KN    SKN  
2. 2:13:37 SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań 82-01-20 Z/2490/11 Weteran WP Hannover (GER) (M) 2018-04-08 M  KN    SKN  
3. 2:13:53 SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa 83-01-11 Z/5097/11 Weteran MZ Warszawa (M) 2018-04-22 M  KN    SKN  
4. 2:15:17 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań 81-06-26 Z/2492/11 Weteran WP Warszawa (M) 2018-04-22 M  KN   SKN  
5. 2:15:57 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 86-06-12 Z/1684/11 Sen DS Warszawa (M) 2018-04-22 M  KN    SKN  
6. 2:20:18 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-04-22 I
7. 2:21:02 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Warszawa (M) 2018-04-22 I
8. 2:22:31 33  SZYMANKIEWICZ Jakub niest. Poznań 90-01-01 Sen WP Berlin (GER) (M) 2018-09-16 I
9. 2:26:28 52 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz 85-01-19 Z/1510/11 Sen LD Berlin (GER) (M) 2018-08-12 II  KN  
10. 2:27:12 KOSEK Paweł SPLA Tychy 91-12-06 Z/2090/17 Sen SL Cork (IRL) (2) 2018-06-03 II
Mila M
1. 4:25.01 1 s19 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 U23 MZ Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
2. 4:25.74 2 s19 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
3. 4:29.10 1 s1 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01-07-12 Z/0336/15 U18 PM Sztum (1) 2018-09-12 --  KN    KNF   SKN  
4. 4:31.72 2 s1 NIEMCZYK Mateusz KKB Starogard Gdański 92-09-30 Z/4502/11 Sen PM Sztum (1) 2018-09-12 --
5. 4:31.77 3 s19 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87-02-20 Sen WN Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
6. 4:35.63 4 s19 MARKOWICZ Łukasz niest. Wrocław 94-06-09 Sen DS Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
7. 4:36.50 5 s19 CYPRYAŃSKI Piotr LUKS Orkan Września (LUKS Orkan Wrześnianiest. Warszawa) 89-05-22 Z/2719/18 Sen WP Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
8. 4:36.94 6 s19 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz LKS Sana Kościan 89-04-18 Sen WP Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
9. 4:37.52 7 s19 KARWOWSKI Wojciech niest. Warszawa 93-02-15 Sen MZ Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
10. 4:41.45 3 s1 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01-02-15 Z/1743/16 U18 PM Sztum (1) 2018-09-12 --
Bieg 24-h M
DNF PITALA Waldemar KS Żary Runners Team () 72-06-14 Z/4870/18 Weteran LB Łyse (M) 2018-09-09 MM
2. 265410 RADZIKOWSKI Andrzej LKS Olymp Błonie 81-04-01 Z/0373/12 Weteran MZ Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
3. 237514 MAŁYSZEK Leszek AZS-AWF Katowice 81-06-06 Z/4871/18 Weteran SL Łyse (M) 2018-09-09 MM
4. 236216 MAZUR Andrzej LKS Zantyr Sztum 74-01-05 Z/4540/17 Weteran PM Łyse (M) 2018-09-09 MM
5. 227746 BASA Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 73-12-16 Z/1262/14 Weteran SL Łyse (M) 2018-09-09 M
6. 226930 21  SAGAN Łukasz KS AZS AWF Kraków 83-02-27 Z/1628/16 Weteran MA Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 M
7. 222356 KORAB Robert CWKS Resovia Rzeszów 70-04-07 Z/1819/13 Weteran PK Łyse (M) 2018-09-09 M
8. 217995 BRĄCZYK Krzysztof MGLKS Grom Więcbork 71-07-20 Z/5042/18 Weteran KP Łyse (M) 2018-09-09 M LDK!
9. 213638 SEKRETARCZYK Tadeusz SST Gminy Pszczółki 63-05-22 Z/4601/18 Weteran PM Łyse (M) 2018-09-09 I
10. 210133 12  PLISZKA Bartosz niest. Warszawa 73-01-01 Weteran MZ Łyse (M) 2018-09-09 I
80p M
1. 15.98 1 e1 STASIEWSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa 04-06-19 U16 MZ Warszawa (2) 2018-06-09 0.0 --
2. 20.72 5 s1 KOWALSKI Piotr LKS Vectra Włocławek 06-02-28 Z/0183/17 U14 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -0.6 -- LDK!
Przełaj M pomiar ręczny
1. :08:52 r 1b2 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99-04-12 U20 PK Żagań (M) 2018-03-17
2. :08:56 r 2b2 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-26 U20 SL Żagań (M) 2018-03-17
3. :09:02 r 3b2 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99-01-07 U20 PK Żagań (M) 2018-03-17
4. :09:14 r 4b2 GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00-06-10 U20 ZP Żagań (M) 2018-03-17
5. :09:17 r 5b2 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00-11-21 U20 ZP Żagań (M) 2018-03-17
6. :09:18 r 6b2 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00-11-15 U20 DS Żagań (M) 2018-03-17
7. :09:19 r 7b2 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99-01-14 U20 OP Żagań (M) 2018-03-17
8. :09:20 r 8b2 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-05-07 U20 PK Żagań (M) 2018-03-17
9. :09:23 r 9b2 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00-05-08 U20 SK Żagań (M) 2018-03-17
10. :09:23 r 10b2 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00-01-19 U20 LD Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4/8.9) M
1. 14.66 1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.1 II LDK!  GIM  
2. 14.80 2 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03-04-24 Z/0698/17 U16 WP Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.1 II
3. 14.89 3 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03-07-29 Z/2467/17 U16 WN Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.1 II
4. 15.13 4 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03-12-09 Z/3334/17 U16 ZP Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.1 II LDK!  GIM  
5. 15.15 1 fI FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02-11-05 Z/2563/16 U18 LD Łódź (2) 2018-06-05 +1.8 --
6. 15.24 2 fI ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Łódź (2) 2018-06-05 +1.8 -- LDK!  ZKN   GIM  
7. 15.31 1 s1 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02-04-29 Z/3532/16 U18 LD Łódź (2) 2018-05-29 0.0 -- LDK!  ZKN  
8. 15.34 1 s1 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02-07-08 Z/0682/17 U18 ZP Goleniów (2) 2018-06-12 +0.4 -- LDK!  ZKN   GIM  
9. 15.40 1 s1 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 Z/0854/17 U16 DS Wrocław (1) 2018-09-08 +0.3 II LDK!  GIM  
10. 15.41 1 s1 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03-10-23 Z/0240/17 U16 DS Wrocław (1) 2018-05-05 -0.2 II LDK!  GIM    KNF   SKN  
110 (91.4/8.9) M z wiatrem
1. 15.03 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03-09-29 U16 DS Jabłoniec nad Nysą (CZE) (1) 2018-09-01 +2.1
110 (91.4/8.9) M pomiar ręczny
1. 15.1 r 3s1 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03-10-23 U16 DS Słubice (1) 2018-05-19 +1.0
110 (91.4) M
1. 13.72 7 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 Z/4588/15 U18 LB Buenos Aires (ARG) (M) 2018-10-16 +1.2 I  ZKN    SKN  
2. 13.86 1 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01-08-02 Z/2964/16 U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 -0.4 I  ZKN    KNF   SKN  
3. 14.33 1 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01-03-28 Z/5584/15 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-29 -0.3 II  ZKN    KNF   SKN  
4. 14.37 2 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Chorzów (M) 2018-07-29 -0.3 II LDK!  ZKN   GIM  
5. 14.41 4 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01-04-21 Z/4909/15 U18 MZ Chorzów (M) 2018-07-29 -0.3 II LDK!  ZKN  
6. 14.42 1 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01-11-07 Z/0784/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 II  ZKN  
7. 14.44 5 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01-05-01 Z/5259/15 U18 PM Chorzów (M) 2018-07-29 -0.3 II LDK!  ZKN  
8. 14.45 1 s1 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 Z/3149/16 U18 PM Słupsk (1) 2018-09-16 +1.4 II  ZKN  
9. 14.54 1 s2 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-02-15 Z/5771/15 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II
10. 14.57 1 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-27 Z/2787/16 U18 LB Białystok (1) 2018-09-16 +0.1 II
110 (91.4) M z wiatrem
1. 13.55 2 p1 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 U18 LB Győr (HUN) (M) 2018-07-06 +2.4
100p M
1. 15.64 1 s12 MUSIAŁ Wiesław niest. Poznań 57-10-20 Weteran WP Toruń (M) 2018-08-25 +1.3 --
2. 15.98 2 s12 KRAUZE Jerzy KL Bałtyk Koszalin 63-07-14 Z/4866/18 Weteran ZP Toruń (M) 2018-08-25 +1.3 --
3. 16.34 3 s12 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57-09-25 Z/1756/18 Weteran LD Toruń (M) 2018-08-25 +1.3 --
4. 17.33 1 s1 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05-04-21 Z/4332/18 U14 DS Słubice (1) 2018-10-05 -2.1 -- LDK!
5. 17.67 1 s1 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 05-01-27 U14 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.5 -- LDK!
6. 18.45 2 s1 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 05-07-07 Z/4319/18 U14 DS Słubice (1) 2018-10-05 -2.1 -- LDK!
7. 18.54 3 s1 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 05-06-11 Z/5215/18 U14 WP Słubice (1) 2018-10-05 -2.1 --
8. 18.67 1 s1 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -0.1 -- LDK!
9. 19.32 2 s1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -0.1 -- LDK!
10. 19.34 1 s1 CIERPICH Hubert CWKS Resovia Rzeszów 05-04-22 Z/4663/18 U14 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 -0.3 -- LDK!
100p M z wiatrem
1. 18.77 1 s1 CIERPICH Hubert CWKS Resovia Rzeszów 05-04-22 U14 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +2.4
110 (99.1) M
1. 14.11 1 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U20 LU Białystok (1) 2018-09-16 -0.6 I  KN    KNF   SKN  
2. 14.18 1 e1 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00-11-18 Z/5567/15 U20 MZ Słubice (M) 2018-06-09 +0.9 I  ZKN    KNF   SKN  
3. 14.19 1 s1 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99-03-03 Z/0582/15 U20 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +0.4 I  ZKN    KNF   SKN  
4. 14.35 1 e1 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00-08-11 Z/5075/15 U20 LD Łódź (1) 2018-09-15 +1.9 I LDK!  ZKN    SKN  
5. 14.38 2 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99-12-30 Z/0440/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.3 I  ZKN    SKN  
6. 14.38 2 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 -0.1 I  ZKN    KNF   SKN  
7. 14.70 1 e1 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00-12-25 Z/3705/15 U20 LD Łódź (1) 2018-06-02 +1.6 II  ZKN  
8. 14.73 1 e2 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 Z/2121/17 U20 LU Słubice (M) 2018-06-09 +0.1 II
9. 14.83 1 s1 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00-11-21 Z/5242/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 +1.1 II  ZKN    SKN  
10. 14.83 1 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00-01-31 Z/4473/15 U20 WP Poznań (1) 2018-05-19 +1.0 II  ZKN  
110 M
1. 13.37 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 MM  KN    KN   SKN  
2. 13.56 2 NOGA Artur SKLA Sopot 88-05-02 Z/4065/11 Sen PM Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 MM  KN    KN   SKN  
3. 13.79 3 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-05-14 Z/2199/11 Sen KP Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 M  KN    SKN  
4. 13.90 4 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97-01-08 Z/0213/13 U23 MZ Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 M  KN    KNF   SKN  
5. 14.08 1 s2 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 Z/0215/14 U23 ZP Słubice (M) 2018-06-09 0.0 M  ZKN    KNF   SKN  
6. 14.09 2 e1 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94-02-20 Z/2612/11 Sen SL Lublin (M) 2018-07-22 +0.9 M  SKN  
7. 14.18 3 s1 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 93-04-05 Z/4587/11 Sen ZP Piaseczno (M) 2018-05-20 +0.5 I
8. 14.21 3 e2 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95-07-10 Z/3148/11 Sen KP Lublin (M) 2018-07-22 +1.4 I  KN  
9. 14.34 1 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-04-11 U23 KP Łódź (M) 2018-06-03 +0.7 I  SKN  
10. 14.43 5 e2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U20 LU Lublin (M) 2018-07-22 +1.4 I  KN    KNF   SKN  
110 M z wiatrem
1. 14.06 2 s1 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 93-04-05 Sen ZP Radom (M) 2018-05-27 +2.9
200p M
1. 24.08 1 s1 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94-08-20 Z/4811/11 Sen LU Zamość (1) 2018-06-10 -0.4 --
2. 25.42 2 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Zamość (1) 2018-06-10 -0.4 --
3. 26.27 1 s3 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03-12-09 Z/3334/17 U16 ZP Poznań (1) 2018-09-08 +0.2 II LDK!  GIM  
4. 26.28 1 s2 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03-04-24 Z/0698/17 U16 WP Poznań (1) 2018-09-01 +0.5 II
5. 26.29 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.4 II LDK!  GIM  
6. 26.52 1 s1 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 Z/0854/17 U16 DS Zgorzelec (1) 2018-06-10 +0.3 II LDK!  GIM  
7. 26.64 1 s1 WAŚCIŃSKI Przemysław MUKS Kadet Rawicz 95-03-29 Z/0195/12 Sen WP Leszno (1) 2018-08-25 0.0 --  KN    KN   SKN  
8. 26.64 1 s1 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02-05-08 Z/2394/16 U18 LD Ostróda (2) 2018-08-26 +1.2 -- LDK!  ZKN  
9. 26.66 1 s1 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03-01-13 Z/0728/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 +0.1 II LDK!  GIM  
10. 27.35 1 s1 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03-10-23 Z/0240/17 U16 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +1.7 II LDK!  GIM    KNF   SKN  
200p M z wiatrem
1. 25.67 1 s5 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 U16 DS Bełchatów (M) 2018-09-22 +2.8
2. 26.02 2 s5 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03-04-24 U16 WP Bełchatów (M) 2018-09-22 +2.8
3. 26.06 3 s5 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Bełchatów (M) 2018-09-22 +2.8
4. 26.43 1 s1 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02-05-08 U18 LD Łódź (1) 2018-09-15 +3.2
300p M
1. 46.39 1 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57-09-25 Z/1756/18 Weteran LD Malaga (ESP) (M) 2018-09-07 --
2. 46.52 1 f60 MUSIAŁ Wiesław niest. Poznań 57-10-20 Weteran WP Toruń (M) 2018-06-30 --
3. 51.87 1 f65 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48-12-27 Weteran KP Toruń (M) 2018-06-30 --
4. 55.18 3 f60 KAMIŃSKI Edward PZWLA Toruń 53-08-11 Weteran KP Toruń (M) 2018-06-30 --
5. 56.31 2 f65 KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 50-05-22 Weteran MA Toruń (M) 2018-06-30 --
6. 56.57 4 f60 SUSKI Jan PZWLA Toruń 53-08-27 Weteran KP Toruń (M) 2018-06-30 --
7. 60.52 3 f65 DOBRZYŃSKI Marek UTW Gliwice 51-05-12 Weteran SL Toruń (M) 2018-06-30 --
8. 60.99 5 f60 KOSTRA Zbigniew niest. Gdańsk 55-01-01 Weteran PM Toruń (M) 2018-06-30 --
9. 62.38 4 f65 WIĘCKOWSKI Tadeusz niest. Warszawa 53-06-11 Weteran MZ Toruń (M) 2018-06-30 --
10. 69.72 1 f70 BURDZY Mieczysław PZWLA Toruń 46-02-01 Weteran KP Toruń (M) 2018-06-30 --
300p M pomiar ręczny
1. 36.2 r 1s2 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Sen ZP Pliezhausen (GER) (M) 2018-05-13
400p (83.8) M
1. 54.06 1 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01-06-29 Z/0971/16 U18 OP Chorzów (M) 2018-07-28 II LDK!  ZKN  
2. 54.28 2 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01-06-09 Z/1938/15 U18 KP Chorzów (M) 2018-07-28 II  ZKN  
3. 54.40 3 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01-05-01 Z/5259/15 U18 PM Chorzów (M) 2018-07-28 II LDK!  ZKN  
4. 54.79 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 II LDK!  ZKN   GIM  
5. 54.88 1 e2 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01-02-06 Z/2253/15 U18 LD Chorzów (M) 2018-07-27 II  ZKN  
6. 55.39 1 s1 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01-04-13 Z/5591/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II
7. 55.49 2 s1 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01-07-07 Z/3316/15 U18 OP Słubice (M) 2018-06-10 II  ZKN  
8. 55.77 1 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-04-06 Z/6140/15 U18 KP Białystok (1) 2018-09-16 II
9. 55.89 2 s1 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-03-07 Z/0138/15 U18 KP Warszawa (1) 2018-06-16 II  ZKN  
10. 56.26 5 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-31 Z/0847/16 U18 KP Chorzów (M) 2018-07-28 III LDK!  ZKN   GIM  
400p M
1. 48.59 5 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Berlin (GER) (M) 2018-08-09 MM  KN    KN   SKN  
2. 50.17 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 M  KN   SKN  
3. 50.67 3 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91-04-02 Z/3806/11 Sen WP Lublin (M) 2018-07-21 M  KN    KN   SKN  
4. 50.94 1 s1 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94-01-05 Z/3683/11 Sen MZ Radom (M) 2018-05-27 M  KN    KN   SKN  
5. 50.95 4 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92-07-21 Z/4683/11 Sen MZ Lublin (M) 2018-07-21 M  KN    SKN  
6. 51.00 4 s1 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91-09-03 Z/3049/11 Sen SL Gliwice (M) 2018-06-10 M  SKN  
7. 51.80 5 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88-01-07 Z/4054/11 Sen MA Lublin (M) 2018-07-21 I
8. 52.08 6 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 U23 DS Lublin (M) 2018-07-21 I  ZKN  
9. 52.10 5 s1 DUDEK Bartosz AZS-AWF Katowice 92-02-25 Z/3483/11 Sen SL Gliwice (M) 2018-06-10 I
10. 52.10 3 e1 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94-08-20 Z/4811/11 Sen LU Lublin (M) 2018-07-20 I
2000p M
1. 5:29.94 2 s1 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Goleniów (M) 2018-06-20 --  KN    KN   SKN  
2. 5:55.29 11 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01-04-24 Z/2504/17 U18 SK Győr (HUN) (M) 2018-07-08 I  ZKN    KNF   SKN  
3. 5:55.62 1 s1 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-26 Z/0361/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 I  ZKN    KNF   SKN  
4. 5:56.58 1 s1 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97-02-21 Z/0418/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 --
5. 5:57.58 1 s2 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 99-09-10 Z/2462/15 U20 ZP Włocławek (M) 2018-06-24 I  KN    KNF   SKN  
6. 5:57.59 2 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 I
7. 5:58.18 1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 I LDK!  ZKN    SKN  
8. 5:58.43 13 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01-01-08 Z/5019/15 U18 ZP Győr (HUN) (M) 2018-07-08 I LDK!  KN    KNF   SKN  
9. 5:59.58 1 s1 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95-05-26 Z/5472/15 Sen PK Łódź (1) 2018-09-15 --
10. 6:02.07 2 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Łódź (1) 2018-09-15 --  ZKN  
3000p M
1. 8:27.72 10  ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Tomblaine (FRA) (2) 2018-06-27 MM  KN    KN   SKN  
2. 8:51.33 2 s1 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Z/2967/11 Sen SL Lublin (M) 2018-07-20 I
3. 9:01.13 1 s1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98-03-02 Z/0525/14 U23 WP Sieradz (M) 2018-06-30 I  KN    KNF   SKN  
4. 9:02.03 3 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Lublin (M) 2018-07-20 I
5. 9:02.48 2 s1 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96-10-22 Z/0759/12 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 I
6. 9:05.98 3 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 II  KN  
7. 9:08.61 9 s1 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-26 Z/0361/15 U20 SL Bydgoszcz (M) 2018-05-29 II  ZKN    KNF   SKN  
8. 9:11.94 4 s1 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 99-09-10 Z/2462/15 U20 ZP Wrocław (M) 2018-06-13 II  KN    KNF   SKN  
9. 9:13.68 5 s1 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91-01-30 Z/3967/11 Sen SL Lublin (M) 2018-07-20 II
10. 9:14.24 6 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Lublin (M) 2018-07-20 II
4x100 M
1. 38.77 1 s1 GRZEŚKOWIAK Krzysztof
OLSZEWSKI Remigiusz
KOPEĆ Dominik
SŁOWIKOWSKI Przemysław
POLSKA 93-04-03
92-09-20
95-03-05
93-11-20
Sen Goleniów (M) 2018-06-20 --
2. 40.03 1 s4 ZACZEK Artur
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
WESELA Adrian
HAMPEL Eryk
OŚ AZS Poznań 89-02-28
93-04-03
98-11-15
97-12-03
Sen WP Suwałki (M) 2018-06-01 --
3. 40.38 2 s4 RYCHLEWSKI Jakub
OLSZEWSKI Remigiusz
KUĆ Dariusz
BOCHENEK Dominik
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-01-28
92-09-20
86-04-24
87-05-14
Sen KP Suwałki (M) 2018-06-01 --
4. 40.98 3 s4 TALACHA Marcin
KALANDYK Hubert
JAKÓBCZYK Michał
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamość 96-05-22
94-05-20
95-05-13
95-03-05
Sen LU Suwałki (M) 2018-06-01 --
5. 41.48 1 s2