50 M
60 M
1. 6.81 4 e3 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Łódź (M) 2019-02-04  ZKN   SKN  
2. 6.82 1 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98-04-29 Z/1329/14 U23 DS Toruń (1) 2019-01-27
3. 6.84 1 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99-08-10 Z/3248/15 U23 SL Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
4. 6.84 1 e8 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
5. 6.86 1 e1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02  SKN  
6. 6.87 1 e1 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98-05-05 Z/1268/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
7. 6.88 3 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99-04-13 Z/0121/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
8. 6.88 4 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLMKS Juvenia Puszczykowo) 99-06-30 Z/1611/16 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
9. 6.88 4 s1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-08  SKN  
10. 6.90 1 e1 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 Z/0236/16 U23 WP Toruń (1) 2019-01-13  ZKN   SKN  
11. 6.90 6 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97-03-17 Z/0148/13 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
12. 6.95 5 e2 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-03 Z/0363/15 U23 SL Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
13. 6.98 1 e11 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-08-27 Z/1698/16 U23 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
14. 6.98 2 e4 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
15. 6.98 7 e3 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99-03-10 Z/0441/15 U23 DS Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
16. 7.01 4 e2 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97-12-28 Z/1617/14 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02
17. 7.02 3 e2 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97-07-22 Z/0926/13 U23 KP Spała (M) 2019-02-03
18. 7.03 1 f4 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99-08-31 Z/5253/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN   SKN  
19. 7.03 3 e3 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
20. 7.05 2 w1 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
21. 7.09 3 e9 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97-09-23 Z/0122/14 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
22. 7.09 1 e3 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-07-05 Z/0837/15 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
23. 7.11 1 f4 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin 98-05-06 Z/1531/14 U23 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
24. 7.11 1 s2 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05  SKN  
25. 7.12 4 f4 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99-10-20 Z/0582/16 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
26. 7.14 8 e1 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99-09-12 Z/0647/15 U23 WN Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
27. 7.14 4 w1 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
28. 7.15 4 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98-05-23 Z/0257/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-13
29. 7.16 4 e4 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98-02-06 Z/3976/15 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
30. 7.18 5 f3 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99-02-06 Z/0725/16 U23 SK Łódź (1) 2019-01-13
150 M
1. 16.54 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-01-20  SKN  
200 M
1. 21.23 1 e2 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99-09-12 Z/0647/15 U23 WN Toruń (M) 2019-02-17  ZKN   SKN  
2. 21.30 1 e4 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (M) 2019-02-17  SKN  
3. 21.52 1 s9 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN   SKN  
4. 21.56 1 s16 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLMKS Juvenia Puszczykowo) 99-06-30 Z/1611/16 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
5. 21.67 2 e3 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
6. 21.84 3 e4 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Toruń (M) 2019-02-17  SKN  
7. 21.92 1 s1 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99-04-13 Z/0121/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
8. 21.92 3 s1 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Spała (M) 2019-02-03  SKN  
9. 22.02 1 s4 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99-08-31 Z/5253/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
10. 22.25 2 s2 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99-08-10 Z/3248/15 U23 SL Toruń (1) 2019-01-27  ZKN   SKN  
11. 22.32 2 s12 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97-09-23 Z/0122/14 U23 MZ Toruń (1) 2019-02-02
12. 22.32 2 s3 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
13. 22.37 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
14. 22.39 1 s11 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 Z/0236/16 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13  ZKN   SKN  
15. 22.39 1 s3 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-07-05 Z/0837/15 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
16. 22.42 3 s1 KACZOR Wojciech SKLA Sopot (WKS Flota Gdynia) 97-02-07 Z/0967/13 U23 PM Toruń (2) 2019-01-19
17. 22.45 2 s10 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 Z/0658/14 U23 LU Spała (M) 2019-02-03
18. 22.56 3 s3 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98-10-09 Z/0842/14 U23 DS Toruń (1) 2019-01-27
19. 22.57 2 s4 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
20. 22.67 1 s13 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U23 LD Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
21. 22.69 4 e1 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99-03-10 Z/0441/15 U23 DS Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
22. 22.78 1 s3 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99-08-30 Z/0116/15 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
23. 22.89 2 s3 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98-02-06 Z/3976/15 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13
24. 22.91 1 s15 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97-10-27 Z/1860/16 U23 MA Toruń (1) 2019-01-27
25. 22.94 1 s6 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
26. 23.04 4 s9 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97-11-08 Z/3089/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
27. 23.15 3 s2 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98-05-23 Z/0257/14 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
28. 23.16 5 s9 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97-03-06 Z/0915/13 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
29. 23.16 MACIĄG Radosław WKS Śląsk Wrocław 99-12-14 Z/0391/15 U23 DS Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
30. 23.18 2 s5 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
300 M
1. 34.43 1 s2 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
2. 34.66 1 s1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (2) 2019-01-19  SKN  
3. 34.80 1 s2 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (CWZS Zawisza Bydgoszcz SLMKS Juvenia Puszczykowo) 99-06-30 Z/1611/16 U23 KP Toruń (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
4. 34.90 1 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
5. 35.19 1 s1 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-01-20  SKN  
6. 35.20 1 s1 MACIĄG Radosław WKS Śląsk Wrocław 99-12-14 Z/0391/15 U23 DS Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
7. 35.25 2 s2 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
8. 35.31 3 s1 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99-03-16 Z/3078/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
9. 35.37 2 s9 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
10. 35.43 1 s3 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U23 LD Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
11. 35.44 4 s1 ZDROJEWSKI Amadeusz MKL Jarocin 98-10-09 Z/2380/16 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
12. 36.25 4 s9 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-26 Z/1090/14 U23 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
13. 36.31 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
14. 36.63 4 s4 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98-02-27 Z/3372/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
15. 36.92 1 s6 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99-07-21 Z/0446/15 U23 WN Toruń (2) 2019-01-19
16. 36.95 1 s4 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99-06-08 Z/1589/16 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
17. 37.05 1 s3 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99-11-13 Z/0164/15 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-19
18. 37.48 4 s1 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice 99-04-01 Z/0750/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
19. 37.51 1 s6 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98-11-29 Z/3170/17 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
20. 37.68 2 s8 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99-07-01 Z/0352/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
21. 37.78 1 s3 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98-02-11 Z/1117/14 U23 DS Spała (M) 2019-02-03
22. 37.79 6 s9 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-02-06 Z/0984/13 U23 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
23. 37.85 1 s5 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
24. 38.07 2 s5 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98-09-23 Z/0671/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
25. 38.13 2 s8 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99-10-03 Z/1546/16 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
26. 38.18 1 s9 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-11-11 Z/2890/18 U23 OP Łódź (1) 2019-02-02  ZKN  
27. 40.12 3 s8 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 97-10-22 Z/4427/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
28. 41.32 5 s3 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99-10-20 Z/0582/16 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-19
29. 41.67 1 s8 DEL PRETEL Leonardo niestowarzyszony 97-01-01 U23 Warszawa (1) 2019-01-12
400 M
1. 47.40 1 s5 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 47.56 2 e1 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98-03-14 Z/0812/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
3. 47.61 2 s3 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
4. 48.64 2 s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
5. 49.09 1 s1 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U23 LD Toruń (1) 2019-02-02  ZKN   SKN  
6. 49.20 3 s3 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99-03-16 Z/3078/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
7. 49.54 1 s2 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia 98-11-15 Z/0373/14 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
8. 49.71 3 s1 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
9. 49.80 2 s2 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Toruń (1) 2019-02-02
10. 50.00 4 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
11. 50.38 2 s2 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98-02-27 Z/3372/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
12. 50.55 1 s3 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 98-04-17 Z/3182/17 U23 WP Toruń (1) 2019-02-02
13. 50.71 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
14. 51.21 3 s5 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
15. 51.23 5 s2 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99-11-13 Z/0164/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-02-02
16. 51.34 3 s3 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99-06-08 Z/1589/16 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
17. 52.28 4 s1 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98-09-23 Z/0671/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
18. 53.40 4 s3 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99-04-23 Z/0246/16 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
19. 54.50 1 s4 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99-07-01 Z/0352/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
20. 56.64 2 s3 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97-03-09 Z/1600/13 U23 ZP Jablonec (CZE) (2) 2019-02-06
21. 57.48 2 s3 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 99-08-22 Z/3251/15 U23 DS Łódź (1) 2019-01-26
22. 59.69 3 s3 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 99-10-21 Z/1970/17 U23 LD Łódź (1) 2019-01-26
400 M nieregulaminowe
1. 52.79 1 s1 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99-04-12 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2. 56.92 2 s1 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 99-08-22 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
500 M
1. 1:04.11 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  ZKN  
600 M
1. 1:21.51 1 s1 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98-02-27 Z/3372/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
2. 1:21.67 3 s1 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98-04-05 Z/0648/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
3. 1:22.71 1 s4 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-26 Z/1090/14 U23 OP Łódź (1) 2019-02-02
4. 1:22.80 4 s1 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97-09-12 Z/1260/13 U23 LD Toruń (1) 2019-01-27
5. 1:23.25 2 s1 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U23 PK Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
6. 1:23.25 1 s4 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
7. 1:23.38 3 s1 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99-09-22 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
8. 1:23.40 2 s3 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Spała (M) 2019-01-20
9. 1:23.56 4 s1 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99-04-23 Z/0246/16 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19
10. 1:23.91 1 s4 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
11. 1:24.05 6 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
12. 1:28.83 2 s1 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99-07-01 Z/0352/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
13. 1:29.45 4 s1 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99-01-19 Z/2353/15 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
14. 1:29.57 12 s1 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99-11-13 Z/0164/15 U23 MZ Toruń (2) 2019-01-13
15. 1:30.38 2 s4 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-02-05 Z/0986/16 U23 WP Toruń (1) 2019-01-27
800 M
1. 1:47.78 3 s1 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Toruń (M) 2019-02-06  KNF   SKN  
2. 1:49.02 5 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-06  KNF   SKN  
3. 1:52.62 1 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin (AZS UMCS LublinKKS Victoria Stalowa Wola) 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
4. 1:52.72 3 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
5. 1:53.45 4 s1 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98-10-24 Z/0177/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
6. 1:54.43 2 s1 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa (TL ROW Rybnik) 99-10-27 Z/2051/16 U23 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05  ZKN  
7. 1:55.49 8 s1 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99-01-05 Z/1069/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
8. 1:55.83 5 e2 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U23 PK Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
9. 1:56.82 5 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-24  ZKN  
10. 2:00.17 5 s2 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99-08-31 Z/1908/17 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
11. 2:03.75 7 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 99-08-12 Z/0521/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
12. 2:10.61 7 s1 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Łódź (1) 2019-01-26
1000 M
1. 2:25.90 1 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
2. 2:27.18 1 s4 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
3. 2:27.31 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin (AZS UMCS LublinKKS Victoria Stalowa Wola) 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
4. 2:27.90 2 s4 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97-07-03 Z/0519/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
5. 2:28.54 2 s1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
6. 2:28.67 5 s1 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98-10-24 Z/0177/14 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
7. 2:28.89 3 s1 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U23 PK Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
8. 2:29.85 6 s4 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
9. 2:33.63 11 s1 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99-06-04 Z/0547/15 U23 KP Toruń (1) 2019-01-27
10. 2:33.71 1 s1 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 Z/0723/13 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
11. 2:34.97 1 s4 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99-01-05 Z/1069/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
12. 2:35.10 8 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
13. 2:35.41 9 s1 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98-08-29 Z/3276/15 U23 LD Spała (M) 2019-02-03
14. 2:39.32 1 s3 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99-08-31 Z/1908/17 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
15. 2:41.74 7 s2 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99-01-19 Z/2353/15 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
16. 2:43.24 3 s3 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-29 Z/0325/14 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
17. 2:44.17 4 s3 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 99-08-12 Z/0521/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
18. 2:46.88 5 s3 KARAŚ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99-03-16 Z/1902/17 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
19. 2:50.97 9 s6 KLEBANOWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 99-07-17 Z/4667/18 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
20. 2:52.30 3 w1 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
21. 2:52.72 4 w1 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
22. 2:56.54 5 w1 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Toruń (M) 2019-02-17
23. 2:56.99 6 w1 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków () 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
DNF BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice () 98-06-12 Z/1905/17 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
DNF WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
DNF KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
1500 M
1. 3:48.00 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin (AZS UMCS LublinKKS Victoria Stalowa Wola) 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 3:50.19 4 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
3. 3:51.48 3 s1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
4. 3:51.50 4 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
5. 3:53.27 6 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
6. 3:53.66 7 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
7. 3:54.80 7 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
8. 3:58.51 1 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Łódź (1) 2019-02-02
9. 4:02.55 2 s2 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98-01-28 Z/0430/15 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03
10. 4:05.50 3 s1 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99-06-04 Z/0547/15 U23 KP Toruń (1) 2019-01-19
11. 4:18.81 7 s ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 99-07-23 Z/0436/15 U23 ZP Berlin (GER) (2) 2019-01-19
DNF SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo () 97-05-03 Z/1061/14 U23 PM Toruń (1) 2019-02-02
2000 M
1. 5:27.31 1 s3 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa (TL ROW Rybnik) 99-10-27 Z/2051/16 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
2. 5:41.73 6 s3 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99-02-27 Z/3240/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
3. 5:43.70 2 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-27
4. 5:46.32 1 s1 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 Z/0723/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
5. 5:47.15 7 s1 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99-09-14 Z/0699/16 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
6. 5:49.44 9 s1 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99-12-09 Z/0863/15 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13
7. 5:51.61 7 s3 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99-01-14 Z/1194/15 U23 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
8. 5:54.01 12 s1 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99-09-23 Z/1917/17 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
9. 5:54.58 3 s1 ZIELIŃSKI Kamil AZS-AWF Warszawa 97-10-05 Z/0300/19 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
3000 M
1. 8:20.78 2 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
2. 8:25.31 4 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17
3. 8:25.60 5 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  ZKN  
4. 8:26.75 6 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17
5. 8:42.99 5 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Łódź (1) 2019-01-26
DNF DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Łódź (1) 2019-01-26  ZKN  
Mila M
60p(83.8/8.5) M
60p(91.4/8.9) M
60p(91.4) M
60p(99.1) M
60p M
1. 7.79 3 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97-01-08 Z/0213/13 U23 MZ Łódź (M) 2019-02-04  KNF   SKN  
2. 8.04 6 e2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Łódź (M) 2019-02-04  KNF   SKN  
3. 8.13 1 e1 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99-03-03 Z/0582/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  KNF   SKN  
4. 8.13 1 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
5. 8.15 2 e1 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 Z/0215/14 U23 ZP Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
6. 8.21 2 e1 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99-12-30 Z/0440/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN   SKN  
7. 8.26 2 e1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
8. 8.49 8 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Toruń (1) 2019-01-19
9. 8.55 4 w1 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
10. 8.57 3 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99-08-30 Z/0116/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
11. 8.58 1 s1 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia 97-01-23 Z/0091/13 U23 PM Toruń (1) 2019-01-13
12. 8.59 4 e1 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań (LUKS Orkan WrześniaOŚ AZS Poznań) 98-01-04 Z/0593/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
13. 8.72 1 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Lublin (2) 2019-01-26
14. 8.99 1 s1 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Brzeczcze (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
Wzwyż M
1. 2.22 1 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 2.16 3 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 98-03-30 Z/0933/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
3. 2.12 1 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99-04-13 Z/0688/15 U23 PM Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
4. 2.05 2 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań (LUKS Orkan WrześniaOŚ AZS Poznań) 98-01-04 Z/0593/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
5. 1.99 3 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99-05-14 Z/0505/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
6. 1.99 2 w1 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
7. 1.93 1 CHMIELEWSKI Kevin WKS Oleśniczanka Oleśnica 99-03-13 Z/0947/15 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20  ZKN  
8. 1.90 4 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
9. 1.80 3 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99-02-09 Z/0405/15 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
10. 1.80 GAJOSZ Kacper MKS Agros Chełm 98-05-25 U23 LU Lublin (2) 2019-01-19
11. 1.77 0 w DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Tallinn (EST) (M) 2019-02-02  KNF   SKN  
12. 1.69 8 w1 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Toruń (M) 2019-02-16
Tyczka M
1. 4.80 2 s3 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-12-06 Z/0579/15 U23 KP Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
2. 4.80 1 w1 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Toruń (M) 2019-02-17
3. 4.70 1 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97-06-25 Z/0113/13 U23 LD Łódź (1) 2019-01-13
4. 4.60 3 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97-03-13 Z/1278/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
5. 4.60 4 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99-03-04 Z/0409/15 U23 LD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
6. 4.55 0 w HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
7. 4.30 1 s2 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
8. 4.20 2 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99-02-05 Z/0126/15 U23 PM Toruń (1) 2019-01-13  ZKN  
9. 4.20 3 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98-03-23 Z/1588/14 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
10. 4.00 1 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 99-03-26 Z/0695/15 U23 ZP Szczecin (2) 2018-12-10
11. 4.00 6 w1 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
NM PEPLIŃSKI Kacper MKS Sambor Tczew () 99-04-07 U23 PM Gdańsk (2) 2019-01-12  ZKN  
W dal M
1. 7.79 1 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 7.73 3 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Toruń (M) 2019-02-17  ZKN   SKN  
3. 7.30 7 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
4. 7.23 1 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98-04-25 Z/1741/15 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19  ZKN   SKN  
5. 6.91 1 SYSKI Marcin MKL Toruń 98-03-07 Z/0487/14 U23 KP Toruń (1) 2019-01-13
6. 6.91 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Brzeczcze (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
7. 6.86 4 w1 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
8. 6.80 1 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Łódź (1) 2019-01-13  KNF   SKN  
9. 6.73 4 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń (MKL ToruńUKS Cyprianka) 97-07-26 Z/1565/13 U23 KP Toruń (1) 2019-01-19
10. 6.51 7 w1 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Toruń (M) 2019-02-16
11. 6.47 5 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98-03-02 Z/0226/14 U23 KP Toruń (1) 2019-01-19
12. 6.43 3 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97-04-22 Z/1825/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
13. 6.40 7 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
14. 6.19 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 6.10 9 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99-05-18 Z/0542/15 U23 KP Toruń (1) 2019-01-13
16. 5.86 1 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 99-04-10 Z/3196/17 U23 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
17. 5.64 4 f3 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98-10-29 Z/0474/14 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
18. 5.60 11 CHEŁCZYŃSKI Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98-01-01 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
19. 5.26 19 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97-11-08 Z/3089/15 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
20. 5.11 5 GLISZCZYŃSKI Łukasz KL Iskra Białogard 99-01-31 Z/4571/18 U23 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
W dal strefa M
Trójskok M
1. 15.01 1 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98-04-25 Z/1741/15 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19  ZKN   SKN  
2. 14.57 2 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń (MKL ToruńUKS Cyprianka) 97-07-26 Z/1565/13 U23 KP Toruń (1) 2019-02-02
3. 14.21 4 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98-07-06 Z/0791/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
4. 13.93 5 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99-05-18 Z/0542/15 U23 KP Toruń (1) 2019-02-02
5. 13.90 1 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
6. 13.88 5 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97-07-24 Z/0252/13 U23 LD Toruń (1) 2019-01-19
7. 13.28 7 SYSKI Marcin MKL Toruń 98-03-07 Z/0487/14 U23 KP Toruń (1) 2019-02-02
8. 13.18 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 13.05 1 f2 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 98-09-14 Z/0959/14 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
10. 12.52 10 NOWAK Andrzej MKS Sambor Tczew 98-04-30 Z/0024/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
1. 20.95 1 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97-03-17 Z/0116/13 U23 WN Łódź (M) 2019-02-04  KNF   SKN  
2. 18.00 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98-09-02 Z/0477/14 U23 LU Spała (M) 2019-02-08  KNF   SKN  
3. 16.51 4 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97-07-28 Z/1709/13 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN   SKN  
4. 16.12 1 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99-06-20 Z/0123/16 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
5. 15.11 2 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 99-09-25 Z/1844/16 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
6. 15.03 3 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99-06-18 Z/0746/15 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12  ZKN   SKN  
7. 14.58 1 w1 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
8. 14.06 2 w1 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
9. 13.57 4 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97-02-04 Z/0986/13 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
10. 13.33 2 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99-07-27 Z/0383/15 U23 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05  ZKN  
11. 13.06 4 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  KNF   SKN  
12. 12.88 3 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Toruń (1) 2019-01-19
13. 12.32 4 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98-01-01 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
14. 12.19 0 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 99-06-13 Z/2190/15 U23 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
15. 11.62 6 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice (MKS-MOS Katowice) 99-01-31 Z/3213/15 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
NM MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki () 99-11-11 Z/0415/15 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05
Dysk (1) M
7-bój U18 M
7-bój U20 M
7-bój M
1. 5356 11 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
  7.40-6.70-14.47-1.87- 8.26-4.55-2:53.27
2. 5244 2 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
  7.14-6.73-14.06-1.90- 8.55-4.20-2:56.99
3. 5037 4 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Toruń (M) 2019-02-17
  7.30-6.51-12.78-1.69- 8.67-4.80-2:56.54
4. 4962 5 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99-10-20 Z/0703/15 U23 MZ Toruń (M) 2019-02-17  KNF   SKN  
  7.05-6.85-12.84-1.72- 8.99-4.00-2:52.72
Chód 3 M
1. 17:23.66 KARAŚ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99-03-16 Z/1902/17 U23 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
Chód 5 M
1. 21:23.09 8 s1 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 97-01-08 Z/0569/13 U23 KP Toruń (M) 2019-02-17  ZKN  
4x200 M
1. 1:29.32 2 s1 TRZÓSŁO Adrian
KSEPKA Jędrzej
SIERADZKI Mateusz
ZIELIŃSKI Bartosz
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-10-08
01-04-19
97-06-12
99-06-30
U23 KP Toruń (M) 2019-02-17
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 56.934256076813 sekund