50 M
60 M
1. 6.86 2 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02-08-29 Z/3147/17 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
2. 6.86 4 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02-01-03 Z/2338/16 U18 PK Spała (M) 2019-02-03 LDK!  KNF   SKN  
3. 6.95 5 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02-06-29 Z/2843/16 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
4. 6.95 5 f2 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 Z/0324/16 U18 LU Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN   SKN  
5. 6.97 3 f2 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02-02-27 Z/0168/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN   SKN  
6. 6.99 1 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
7. 7.04 5 fB CHIDA Tomasu MULKS MOS Sieradz 02-04-11 Z/0483/18 U18 LD Osaka (JPN) (2) 2019-02-02  SKN  
8. 7.04 1 e5 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02-02-06 Z/2668/16 U18 PK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
9. 7.04 3 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02-07-18 Z/3853/18 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09
10. 7.12 1 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02-09-21 Z/0577/19 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
11. 7.12 2 e3 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 Z/2092/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
12. 7.12 2 e5 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02-01-04 Z/2618/16 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
13. 7.12 5 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02-09-20 Z/5660/15 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09
14. 7.13 2 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02-08-13 Z/2963/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
15. 7.14 1 f2 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03-06-01 Z/2635/17 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
16. 7.15 1 e3 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-02-13 Z/0745/16 U18 OP Brzeczcze (2) 2019-01-19  ZKN  
17. 7.15 2 f2 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-06 Z/0440/19 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09
18. 7.16 1 e1 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03-03-28 Z/3528/17 U18 MZ Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
19. 7.16 0 e1 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02-03-20 Z/3828/16 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
20. 7.16 3 f2 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02-05-22 Z/0026/16 U18 WN Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
21. 7.19 4 f2 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-04-29 Z/0089/15 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
22. 7.20 0 e1 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02-10-11 Z/0553/19 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
23. 7.20 3 e3 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 Z/3149/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
24. 7.20 5 f2 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02-01-23 Z/3618/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
25. 7.21 2 e1 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02-01-17 Z/2136/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
26. 7.22 1 e3 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03-04-24 Z/1262/18 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
27. 7.22 6 f2 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02-07-29 Z/0409/16 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
28. 7.23 1 e2 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02-03-25 Z/2421/17 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
29. 7.23 2 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02-06-30 Z/2442/16 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
30. 7.24 3 e4 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02-08-07 Z/0035/16 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
31. 7.25 4 e4 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02-07-30 Z/0992/16 U18 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
32. 7.25 5 e6 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
33. 7.27 1 f2 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02-01-15 Z/0470/18 U18 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
34. 7.28 6 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03-03-17 Z/1076/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
35. 7.29 2 e1 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 03-07-07 Z/5139/18 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20 LDK!
36. 7.30 2 e8 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
37. 7.31 3 e1 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03-10-09 Z/4126/18 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09
38. 7.32 1 e6 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 Z/0629/16 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
39. 7.32 3 e1 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03-07-09 Z/2143/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
40. 7.33 1 e6 CZESIŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 03-07-03 Z/0566/18 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
41. 7.35 1 s6 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12  ZKN  
42. 7.35 2 e6 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02-07-23 Z/0160/18 U18 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
43. 7.35 1 e5 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02-05-02 Z/0150/19 U18 MZ Toruń (1) 2019-02-02
44. 7.35 1 e5 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03-07-12 Z/4078/18 U18 LD Toruń (1) 2019-02-02
45. 7.35 4 e3 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02-01-04 Z/3489/17 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09
46. 7.36 5 e3 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02-05-18 Z/2495/16 U18 LD Toruń (1) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
47. 7.36 2 e11 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02-10-11 Z/1477/16 U18 WN Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
48. 7.36 3 e3 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02-02-22 Z/3531/16 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
49. 7.36 3 e9 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02-06-05 Z/3152/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27
50. 7.37 0 e MARIASZ Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 03-04-04 Z/0673/17 U18 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
150 M
1. 17.24 1 s1 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02-03-20 Z/3828/16 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
2. 17.44 2 s1 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02-03-25 Z/2421/17 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
3. 17.44 1 s4 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02-08-13 Z/2963/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
4. 17.62 1 s2 LUSZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02-01-01 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
5. 17.72 1 s3 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02-01-23 Z/3618/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
6. 18.78 3 s3 SIERADZKI Wiktor WLKS Wrocław 03-01-20 Z/0555/19 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
200 M
1. 21.55 1 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02-01-03 Z/2338/16 U18 PK Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
2. 21.73 2 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02-02-27 Z/0168/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN   SKN  
3. 22.25 3 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
4. 22.39 4 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02-08-13 Z/2963/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10
5. 22.43 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02-03-25 Z/0669/16 U18 OP Hvam (NOR) (2) 2019-01-26
6. 22.79 1 e5 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02-01-17 Z/2136/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09
7. 22.89 2 e1 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02-03-25 Z/2421/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09
8. 22.97 1 f2 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02-02-22 Z/3531/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
9. 23.02 2 f2 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03-01-16 Z/0743/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
10. 23.04 2 s8 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02-06-29 Z/2843/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
11. 23.04 2 s4 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02-01-15 Z/0470/18 U18 MZ Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
12. 23.05 3 f2 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02-02-18 Z/3488/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
13. 23.15 2 s8 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03-07-23 Z/2970/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
14. 23.16 1 s2 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02-11-01 Z/3197/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
15. 23.23 1 s11 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02-01-05 Z/3530/16 U18 LD Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
16. 23.25 3 e1 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02-02-05 Z/4962/15 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
17. 23.31 1 s2 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02-03-20 Z/3828/16 U18 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15
18. 23.31 4 s1 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02-05-14 Z/3998/18 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
19. 23.33 3 s6 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02-07-09 Z/3094/16 U18 ZP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
20. 23.38 1 s12 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 Z/3149/16 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
21. 23.38 3 s3 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02-04-05 Z/3110/16 U18 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!  ZKN  
22. 23.39 1 s10 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03-02-25 Z/2822/16 U18 ZP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
23. 23.40 4 s1 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02-10-11 Z/1477/16 U18 WN Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
24. 23.42 3 s7 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02-06-05 Z/3152/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27
25. 23.46 3 s11 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
26. 23.46 5 f2 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03-03-28 Z/3528/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
27. 23.47 1 s4 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03-03-17 Z/1076/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
28. 23.51 2 s5 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02-05-22 Z/0026/16 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
29. 23.52 2 s5 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
30. 23.59 3 e2 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03-03-18 Z/1357/17 U18 LD Toruń (M) 2019-02-09
31. 23.59 2 e5 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03-04-24 Z/1262/18 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
32. 23.60 2 s4 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03-09-19 Z/2303/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
33. 23.62 3 s6 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02-07-30 Z/0992/16 U18 MZ Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
34. 23.64 1 s13 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03-03-22 Z/1505/17 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
35. 23.64 2 s2 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02-01-23 Z/3618/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
36. 23.64 2 s9 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02-10-11 Z/0553/19 U18 DS Toruń (1) 2019-01-27
37. 23.68 1 s1 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03-01-29 Z/3273/17 U18 LD Łódź (1) 2019-02-02  ZKN  
38. 23.89 3 e3 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02-05-02 Z/0150/19 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09
39. 23.94 4 e1 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03-09-29 Z/2442/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09
40. 23.97 2 s13 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02-04-29 Z/3532/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
41. 24.00 1 s13 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02-08-07 Z/0035/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
42. 24.01 1 s10 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03-08-21 Z/0312/17 U18 WP Toruń (2) 2019-01-19
43. 24.02 4 e5 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
44. 24.03 5 e4 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03-06-26 Z/0354/17 U18 PK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
45. 24.05 2 s7 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02-03-10 Z/2053/15 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
46. 24.05 0 s6 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03-07-09 Z/2143/17 U18 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-02  ZKN  
47. 24.10 5 s11 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02-02-26 Z/0258/19 U18 LD Toruń (1) 2019-01-27
48. 24.11 1 s12 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03-05-06 Z/0207/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
49. 24.13 1 s4 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 03-02-21 Z/1098/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
50. 24.15 1 s5 LUSZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02-01-01 U18 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15
300 M
1. 34.43 1 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02-05-26 Z/0303/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
2. 34.47 2 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02-06-30 Z/2442/16 U18 DS Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
3. 35.09 3 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02-03-25 Z/0669/16 U18 OP Toruń (M) 2019-02-10
4. 35.47 4 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03-01-29 Z/3273/17 U18 LD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
5. 35.65 1 f2 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02-06-16 Z/1136/16 U18 DS Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
6. 35.67 1 e7 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02-03-10 Z/2053/15 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
7. 35.71 1 e5 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02-01-21 Z/2613/16 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
8. 35.79 2 f2 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02-01-05 Z/3530/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
9. 35.89 3 f2 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03-03-22 Z/1505/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
10. 35.96 1 e4 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03-02-25 Z/2822/16 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
11. 36.08 4 s2 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02-04-05 Z/3110/16 U18 MZ Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
12. 36.20 1 s3 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02-01-15 Z/0470/18 U18 MZ Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
13. 36.21 1 s4 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
14. 36.41 2 s1 ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 02-09-24 Z/2112/18 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
15. 36.44 2 s3 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02-06-05 Z/3152/16 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13
16. 36.54 2 e3 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02-03-04 Z/5054/18 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09
17. 36.59 1 s13 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-31 Z/0847/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
18. 36.61 4 s2 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02-07-09 Z/3094/16 U18 ZP Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
19. 36.61 2 e6 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
20. 36.72 2 e2 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
21. 36.73 1 s9 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02-02-18 Z/3488/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
22. 36.75 2 e8 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02-07-07 Z/0219/16 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09
23. 36.93 1 s5 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
24. 37.00 2 s11 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02-05-21 Z/0724/16 U18 PM Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
25. 37.22 2 s5 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02-03-03 Z/0639/16 U18 LD Spała (M) 2019-02-03
26. 37.36 1 s3 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 Z/0854/17 U18 DS Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
27. 37.39 3 e7 PRZĄDAK Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 02-02-06 Z/2614/16 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
28. 37.40 4 e7 AUGUSTYNIAK Janusz UKS-MOS Opole 03-10-20 Z/2423/17 U18 OP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
29. 37.43 2 s4 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03-08-21 Z/0312/17 U18 WP Toruń (1) 2019-01-27
30. 37.48 2 s1 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03-07-23 Z/2970/17 U18 WN Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
31. 37.55 2 s3 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02-08-01 Z/0970/17 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
32. 37.56 2 s2 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02-05-14 Z/3998/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
33. 37.57 1 s2 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03-07-09 Z/2143/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
34. 37.58 4 e4 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03-01-08 Z/0803/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09
35. 37.62 3 e6 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 02-10-22 Z/3904/18 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09
36. 37.77 1 s2 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
37. 37.78 4 e1 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-03 Z/1589/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09
38. 37.94 2 s2 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02-06-18 Z/1075/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
39. 37.94 3 s2 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03-01-29 Z/3181/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
40. 37.98 5 e7 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02-01-02 Z/0206/17 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
41. 38.07 3 e8 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03-09-15 Z/4023/17 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
42. 38.13 4 s10 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-06-26 Z/1184/17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
43. 38.15 3 e3 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02-04-26 Z/3250/16 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09
44. 38.16 4 s7 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03-03-18 Z/1357/17 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
45. 38.22 4 s3 DĄBROWSKI Jakub KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 02-04-01 Z/0592/16 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
46. 38.27 3 s4 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-08 Z/1351/17 U18 OP Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
47. 38.28 6 s1 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02-02-10 Z/3724/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
48. 38.30 5 e6 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03-01-13 Z/0728/17 U18 LB Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
49. 38.40 2 s13 ZAWADZKI Kajetan MKL Toruń 02-07-16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
50. 38.49 1 s2 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03-09-19 Z/2303/17 U18 SL Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
300 M nieregulaminowe
1. 37.35 2 s3 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02-03-25 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2. 38.35 1 s4 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 03-07-07 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
400 M
1. 50.34 3 s1 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 Z/0051/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
2. 51.31 4 s1 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-04 Z/5646/15 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
3. 52.06 1 s6 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 Z/0854/17 U18 DS Łódź (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
4. 52.21 2 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
5. 52.38 3 s1 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02-05-21 Z/0724/16 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
6. 52.77 1 s3 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02-03-04 Z/5054/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
7. 53.52 2 s3 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03-01-29 Z/3181/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
8. 53.63 3 s2 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03-01-08 Z/0803/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
9. 53.85 1 s4 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03-01-29 Z/3273/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26  ZKN  
10. 53.91 4 s5 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03-03-18 Z/5753/18 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
11. 53.92 4 s2 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
12. 53.99 5 s1 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-01-05 Z/2137/15 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
13. 54.12 1 s5 ERM Adrian RKS Łódź 02-03-06 Z/3537/16 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
14. 54.15 4 s1 DĄBROWSKI Jakub KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 02-04-01 Z/0592/16 U18 WN Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
15. 54.22 3 s3 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02-03-22 Z/5291/15 U18 ZP Jablonec (CZE) (2) 2019-02-06 LDK!  ZKN  
16. 54.24 2 s4 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 03-02-21 Z/1098/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
17. 55.08 1 s5 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03-07-31 Z/1573/18 U18 WP Toruń (1) 2019-02-02
18. 55.11 1 s7 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03-03-18 Z/1357/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
19. 55.24 3 s4 KLUZA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-02-15 Z/1257/19 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27
20. 55.35 3 s1 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02-06-04 Z/2580/16 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
21. 55.72 6 s1 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 03-07-30 Z/0846/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
22. 55.75 4 s4 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03-02-23 Z/1538/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
23. 55.87 2 s4 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03-09-17 Z/0727/18 U18 DS Spała (M) 2019-01-20
24. 56.39 1 s4 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03-04-26 Z/1700/18 U18 ZP Jablonec (CZE) (2) 2019-02-06  ZKN  
25. 56.43 1 s2 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02-07-20 Z/2155/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-13
26. 56.52 2 s3 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02-09-11 Z/1921/16 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20
27. 57.26 3 s2 KOŁODZIEJSKI Filip MUKS Płock 03-02-23 Z/0611/17 U18 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
28. 57.61 3 s4 KITA Leszek niest. Katowice 03-03-21 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
29. 57.62 3 s3 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02-04-08 Z/0656/16 U18 ZP Jablonec (CZE) (2) 2019-02-06 LDK!
30. 57.63 5 s2 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03-11-21 Z/4271/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
31. 58.78 2 s5 KUTNIK Miłosz UKS Sokół Węgorzewo 02-06-11 Z/3545/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
32. 59.51 2 s5 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 02-04-06 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
33. 59.95 2 s3 KOZŁOWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 02-04-17 Z/1172/18 U18 WN Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
DQ SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 03-06-22 Z/1468/18 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
400 M nieregulaminowe
1. 52.42 1 s3 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02-07-07 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2. 53.40 2 s3 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02-08-01 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
3. 55.59 1 s4 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02-02-09 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
4. 57.32 2 s4 MATUSEWICZ Michał LKS Górnik Wałbrzych 02-01-01 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
5. 57.86 3 s3 SIERADZKI Wiktor WLKS Wrocław 03-01-20 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
6. 58.22 4 s3 TEPER Patryk MKS Piast Głogów 02-04-04 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
7. 58.28 3 s4 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 02-03-02 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
500 M
1. 1:08.82 3 s1 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 Z/0854/17 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!  ZKN  
2. 1:10.64 4 s1 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03-08-16 Z/2475/17 U18 ZP Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!  ZKN   SKN  
3. 1:12.22 4 s2 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03-07-21 Z/0965/17 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
4. 1:22.83 2 s1 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 03-01-18 Z/4274/18 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
5. 1:25.25 3 s1 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 03-08-21 Z/0410/17 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
6. 1:26.46 1 s2 STRÓŻYNA Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 02-01-01 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
7. 1:32.11 5 s1 SZEWCZYŃSKI Adrian UKS Skoczek Władysławów 03-12-14 Z/4270/18 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
600 M
1. 1:20.21 1 s6 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
2. 1:20.33 1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
3. 1:20.47 2 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 Z/0051/17 U18 WN Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
4. 1:20.91 3 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03-08-29 Z/1520/18 U18 PM Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
5. 1:21.42 4 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-04 Z/5646/15 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
6. 1:22.50 1 e4 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 03-02-21 Z/1098/17 U18 LD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
7. 1:23.70 2 s2 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-31 Z/0847/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
8. 1:23.80 3 e4 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 Z/0854/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
9. 1:23.90 4 s1 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02-03-19 Z/1398/17 U18 SK Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
10. 1:23.98 5 s1 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02-01-27 Z/1367/16 U18 PK Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
11. 1:24.39 2 f2 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03-12-30 Z/1417/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-10
12. 1:24.40 3 f2 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02-04-30 Z/1822/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
13. 1:24.92 4 s1 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Spała (M) 2019-02-03
14. 1:25.05 2 s2 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03-12-10 Z/1096/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
15. 1:25.24 4 f2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
16. 1:25.28 3 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
17. 1:25.35 5 f2 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02-03-21 Z/1669/16 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10
18. 1:25.41 1 s2 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02-05-21 Z/0724/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
19. 1:25.52 3 s2 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02-03-12 Z/3649/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27
20. 1:25.64 6 s1 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02-01-23 Z/6558/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
21. 1:25.71 5 s6 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03-04-21 Z/1159/17 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
22. 1:26.02 5 e3 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02-06-04 Z/2580/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-09
23. 1:26.13 3 s1 HAJDUK Norbert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-04-14 Z/0775/17 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
24. 1:26.18 1 s2 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
25. 1:26.19 6 e3 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03-01-12 Z/4771/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
26. 1:26.25 1 s3 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02-03-22 Z/5291/15 U18 ZP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
27. 1:26.37 8 s1 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02-02-22 Z/0565/16 U18 ZP Toruń (2) 2019-01-13  SKN  
28. 1:26.39 7 e3 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03-04-26 Z/1700/18 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
29. 1:26.56 7 s1 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03-01-16 Z/0050/17 U18 WN Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
30. 1:26.59 3 s2 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02-03-03 Z/0639/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
31. 1:26.72 1 s3 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03-04-18 Z/2219/17 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
32. 1:26.99 5 s2 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-01-05 Z/2137/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
33. 1:27.04 1 s2 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 03-03-15 Z/4639/17 U18 ZP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
34. 1:27.18 1 s3 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
35. 1:27.36 1 s1 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02-01-23 Z/0546/19 U18 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
36. 1:27.40 1 s3 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03-04-22 Z/0254/17 U18 DS Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
37. 1:27.45 3 s4 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03-02-28 Z/3933/17 U18 DS Praga (CZE) (2) 2019-01-11 LDK!  ZKN  
38. 1:27.51 7 s1 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03-01-07 Z/1028/17 U18 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
39. 1:27.60 1 s2 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02-01-25 Z/0488/17 U18 DS Łódź (1) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
40. 1:27.99 3 s3 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U18 MA Spała (M) 2019-01-20
41. 1:28.03 5 e1 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03-06-04 Z/1745/17 U18 PK Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
42. 1:28.10 2 s3 GRZYWACZ Maciej KS Wda Świecie 02-11-03 Z/4369/17 U18 KP Toruń (2) 2019-01-13
43. 1:28.14 6 s2 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-12-03 Z/0683/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
44. 1:28.20 5 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
45. 1:28.50 7 e4 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02-02-27 Z/0178/19 U18 WN Toruń (M) 2019-02-09
46. 1:28.56 2 s3 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Spała (M) 2019-02-03
47. 1:28.84 6 s1 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03-04-23 Z/3696/18 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
48. 1:28.85 8 e3 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03-07-31 Z/1573/18 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09
49. 1:28.90 2 s4 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02-08-05 Z/3727/17 U18 LD Łódź (1) 2019-02-02
50. 1:29.00 6 s6 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 02-01-11 Z/1310/16 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
800 M
1. 1:54.50 4 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
2. 2:00.29 1 s2 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03-07-24 Z/0605/18 U18 WP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
3. 2:00.90 2 s1 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03-08-16 Z/2475/17 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!  ZKN   SKN  
4. 2:00.95 6 s1 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03-01-16 Z/0050/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
5. 2:00.98 2 s2 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-01-31 Z/1180/17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
6. 2:01.13 1 s1 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03-04-21 Z/1159/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
7. 2:01.65 3 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
8. 2:02.79 4 s1 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02-02-22 Z/0565/16 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15  SKN  
9. 2:02.99 5 s1 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02-03-22 Z/5291/15 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!  ZKN  
10. 2:04.05 2 s1 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02-07-20 Z/2155/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
11. 2:04.22 3 s2 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-12-03 Z/0683/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
12. 2:04.59 4 s2 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02-04-17 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
13. 2:04.68 1 s2 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
14. 2:05.32 7 s1 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03-11-12 Z/1154/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
15. 2:07.48 6 s1 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02-08-05 Z/3727/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-26
16. 2:08.60 8 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02-04-29 Z/1313/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
17. 2:11.86 6 s1 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02-04-08 Z/0656/16 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
18. 2:12.06 7 s1 GAJDA Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-07-12 Z/0950/18 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15  ZKN  
19. 2:14.01 9 s1 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03-01-25 Z/1208/17 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
20. 2:16.50 0 e1 KUBULSKI Jakub niest. Poznań 03-01-01 U18 WP Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
21. 2:17.08 0 e1 SUDNIK Aureliusz ZLKL Zielona Góra 03-01-01 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
22. 2:17.68 6 s2 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-08-27 Z/0874/18 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
23. 2:19.85 0 e1 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03-03-06 Z/2847/17 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
24. 2:21.32 7 s2 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02-02-18 Z/0966/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
25. 2:24.18 0 e1 TYMCZUK Dariusz UKS Maszewiak Maszewo 03-03-10 Z/1906/18 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
26. 2:28.50 11 s1 SIUCIAK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-07-21 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
27. 2:30.16 12 s1 BACZYŃSKI Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 02-01-01 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
28. 2:32.47 0 e1 KRUPNICKI Grzegorz ZLKL Zielona Góra 03-08-08 Z/4575/17 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
29. 2:32.51 13 s1 PIETRUSZKA Paweł MKS Kusy Szczecin 02-03-22 Z/2032/17 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
1000 M
1. 2:28.70 1 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
2. 2:29.76 2 s1 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 Z/0051/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
3. 2:32.22 2 s3 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03-08-16 Z/2475/17 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN   SKN  
4. 2:32.71 6 s1 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02-03-19 Z/1398/17 U18 SK Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
5. 2:32.83 6 s1 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-04 Z/5646/15 U18 KP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
6. 2:32.85 3 s3 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-04-28 Z/0785/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
7. 2:33.89 4 s3 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03-04-21 Z/1159/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
8. 2:34.07 7 s1 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02-03-13 Z/1105/15 U18 DS Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
9. 2:34.26 5 s3 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02-04-07 Z/1469/17 U18 WP Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
10. 2:34.66 1 s2 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02-01-25 Z/0488/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
11. 2:34.86 7 s3 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
12. 2:35.13 8 s3 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
13. 2:36.12 1 s1 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02-09-20 Z/3739/16 U18 PK Łódź (1) 2019-02-02
14. 2:36.18 2 s2 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02-07-11 Z/0778/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
15. 2:36.33 3 s2 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03-03-03 Z/0210/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
16. 2:36.92 4 s1 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02-03-26 Z/2944/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
17. 2:37.71 2 s2 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
18. 2:38.15 4 s2 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-01-05 Z/2137/15 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
19. 2:38.30 5 s2 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02-09-04 Z/0692/19 U18 WP Toruń (M) 2019-02-10
20. 2:38.35 6 s2 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-12-03 Z/0683/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
21. 2:38.59 6 s2 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03-06-16 Z/1831/18 U18 SL Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
22. 2:38.72 7 s2 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02-07-20 Z/2155/17 U18 LD Toruń (M) 2019-02-10
23. 2:38.86 4 s2 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03-01-16 Z/0050/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
24. 2:39.19 1 s3 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03-02-28 Z/3933/17 U18 DS Spała (M) 2019-01-20 LDK!  ZKN  
25. 2:40.14 8 s2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
26. 2:40.22 9 s2 HUTNY Jakub MKS Żywiec 03-03-04 Z/3750/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
27. 2:40.86 1 s2 RAK Filip LUKS Podium Kup 03-02-03 Z/3466/16 U18 OP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
28. 2:41.22 1 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
29. 2:41.56 6 s3 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02-08-28 Z/2545/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
30. 2:41.70 3 s1 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-01-31 Z/1180/17 U18 KP Toruń (1) 2018-12-14  ZKN  
31. 2:42.52 7 s1 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02-03-12 Z/3649/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19
32. 2:42.81 4 s6 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03-06-12 Z/3513/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
33. 2:42.94 2 s2 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 03-02-21 Z/1098/17 U18 LD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
34. 2:43.67 1 s2 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02-04-17 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
35. 2:44.04 9 s2 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02-01-23 Z/6558/15 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
36. 2:44.54 4 s1 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03-04-14 Z/0849/16 U18 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
37. 2:44.60 1 s4 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03-01-09 Z/1421/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
38. 2:44.62 5 s1 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03-06-04 Z/1745/17 U18 PK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
39. 2:44.96 5 s6 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02-11-25 Z/4675/18 U18 DS Spała (M) 2019-01-20 LDK!
40. 2:45.05 2 s4 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02-04-04 Z/0440/18 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
41. 2:45.17 1 s3 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02-09-25 Z/2998/17 U18 SL Spała (M) 2019-02-03
42. 2:45.36 2 s1 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03-06-01 Z/0958/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
43. 2:45.83 3 s1 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03-02-28 Z/3056/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-10
44. 2:45.94 4 s4 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03-09-10 Z/0388/17 U18 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
45. 2:46.02 6 s1 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02-08-05 Z/3727/17 U18 LD Łódź (1) 2019-01-13
46. 2:46.04 6 s1 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02-04-29 Z/1313/16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
47. 2:46.21 5 s4 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02-11-22 Z/0640/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
48. 2:46.63 7 s4 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02-03-06 Z/3241/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20
49. 2:46.98 9 s2 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02-11-10 Z/0783/16 U18 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!  ZKN  
50. 2:47.16 8 s4 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-07-26 Z/0972/17 U18 LB Spała (M) 2019-01-20 LDK!
1500 M
1. 4:05.04 3 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
2. 4:13.35 9 s2 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02-08-28 Z/2545/16 U18 LD Spała (M) 2019-02-03
3. 4:19.90 7 s1 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-02-23 U18 OP Łódź (1) 2019-02-02
4. 4:25.93 10 s2 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02-04-04 Z/0440/18 U18 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!
5. 4:29.90 4 s1 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02-04-29 Z/1313/16 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02
6. 4:30.33 9 s1 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02-09-25 Z/2998/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
7. 4:31.47 11 s2 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02-03-06 Z/3241/16 U18 LD Spała (M) 2019-02-03
8. 4:31.61 4 s2 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03-09-11 Z/2898/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
9. 4:31.84 5 s1 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02-09-06 Z/3769/16 U18 KP Toruń (1) 2019-02-02
10. 4:42.53 9 s1 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 02-12-14 Z/3544/17 U18 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
11. 4:44.83 10 s1 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02-02-18 Z/0966/18 U18 SL Toruń (1) 2019-02-02
12. 4:59.65 8 s1 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-02 U18 OP Łódź (1) 2019-02-02
1500 M nieregulaminowe
1. 4:52.93 1 s1 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02-03-10 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2019-01-20
2000 M
1. 5:43.70 1 s3 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02-03-13 Z/1105/15 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
2. 5:43.79 2 s3 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03-07-24 Z/0605/18 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
3. 5:44.45 3 s1 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-01-31 Z/1180/17 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27  ZKN  
4. 5:45.02 5 s1 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03-04-14 Z/0849/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
5. 5:45.35 1 s1 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02-09-20 Z/3739/16 U18 PK Warszawa (M) 2019-01-26
6. 5:48.94 4 s3 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-01-25 Z/1073/18 U18 WP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
7. 5:54.80 5 s3 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02-08-28 Z/2545/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-09
8. 5:54.86 6 s3 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03-06-16 Z/1831/18 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
9. 5:55.69 1 s2 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03-02-28 Z/3933/17 U18 DS Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
10. 5:56.59 7 s3 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03-11-12 Z/1154/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
11. 5:57.73 2 s2 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02-11-10 Z/0783/16 U18 PM Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
12. 5:58.10 8 s3 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03-01-09 Z/1421/17 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
13. 5:59.51 9 s3 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03-01-16 Z/0050/17 U18 WN Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
14. 6:00.69 3 s2 BAKA Jakub SKLA Sopot 03-06-29 Z/1344/17 U18 PM Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
15. 6:00.70 4 s2 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02-09-25 Z/2998/17 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09
16. 6:01.37 1 s1 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02-09-06 Z/3769/16 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09
17. 6:01.99 5 s2 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-07-26 Z/0972/17 U18 LB Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
18. 6:03.71 6 s2 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02-11-22 Z/0640/16 U18 LD Toruń (M) 2019-02-09
19. 6:04.98 7 s2 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03-09-11 Z/2898/18 U18 SL Toruń (M) 2019-02-09
20. 6:05.49 5 s2 KULIK Kamil niestowarzyszony 03-01-01 U18 Toruń (1) 2019-01-27
21. 6:05.66 2 s1 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02-04-04 Z/0440/18 U18 MZ Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
22. 6:08.22 3 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U18 MA Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
23. 6:13.14 11 s1 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02-04-17 U18 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
24. 6:14.07 8 s2 UŁANOWSKI Łucjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-10-21 Z/0761/18 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09
25. 6:15.54 4 s1 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02-04-08 Z/0656/16 U18 ZP Toruń (M) 2019-02-09 LDK!
26. 6:16.20 5 s2 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02-11-25 Z/4675/18 U18 DS Praga (CZE) (2) 2019-01-11 LDK!
27. 6:24.26 5 s1 PIWOŃSKI Jakub MOSiR Łaziska Górne 02-07-02 Z/4218/18 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
28. 6:25.10 6 s1 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03-09-10 Z/0388/17 U18 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
29. 6:26.76 3 s1 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02-07-12 Z/0956/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
30. 6:32.02 5 s1 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-08-27 Z/0874/18 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09
31. 6:33.09 8 s2 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03-04-21 Z/0886/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27
32. 6:36.04 9 s2 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 03-02-09 Z/0349/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27
33. 6:36.09 10 s2 DZIENISZ Nikodem KS Wejher Wejherowo 03-06-04 Z/0232/17 U18 PM Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
34. 6:36.56 6 s1 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 03-11-17 Z/0209/15 U18 KP Toruń (M) 2019-02-09
35. 6:40.26 7 s1 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03-04-16 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
36. 6:45.35 8 s1 MAŃDOK Łukasz MOSiR Łaziska Górne 03-02-28 Z/3969/18 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
37. 6:45.95 9 s1 MALARZ Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 03-02-19 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
38. 6:53.61 10 s1 WÓJCIK Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 03-01-01 U18 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
39. 7:05.92 2 s2 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-02-19 Z/0693/19 U18 WP Kalisz (1) 2019-02-02
DNF ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN  
DQ CIECZKA Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo () 02-09-01 Z/5091/18 U18 WP Kalisz (1) 2019-02-02
3000 M
1. 9:57.73 6 s1 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02-07-12 Z/0956/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
2. 11:02.27 2 s1 MATUSZCZAK Natan KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-09-10 Z/4281/17 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
Mila M
60p(83.8/8.5) M
60p(91.4/8.9) M
1. 8.56 1 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03-12-09 Z/3334/17 U18 ZP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
2. 8.72 2 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03-07-04 Z/2749/17 U18 DS Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
3. 8.77 1 e2 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03-02-26 Z/1536/16 U18 PM Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
4. 8.77 3 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03-07-09 Z/0720/17 U18 LB Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
5. 8.78 4 BABULA Maciej UKS-MOS Opole 03-08-09 Z/3475/16 U18 OP Toruń (1) 2018-12-14  ZKN  
6. 9.00 6 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03-03-25 Z/3629/17 U18