60 K
1. 8.03 1 e7 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02  KNF   SKN  
2. 8.63 3 e2 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02-11-01 Z/3870/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 8.83 5 e1 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03-07-20 Z/3010/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
4. 8.87 1 e1 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07-10-04 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 9.44 6 e4 WOLAK Anita WKS Wawel Kraków 04-08-20 Z/4006/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
200 K
1. 25.81 2 s4 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
300 K
1. 40.37 1 s4 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
400 K
1. 56.06 4 e1 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
800 K
1. 2:19.65 7 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00-01-06 Z/3016/15 U20 MA Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
60p(76.2) K
1. 10.42 2 s2 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02-11-01 Z/3870/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
2. 10.62 4 s1 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03-07-20 Z/3010/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
Wzwyż K
1. 1.50 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
W dal K
1. 6.08 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeczcze (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
2. 6.04 1 f6 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96-01-15 Z/1399/12 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  SKN  
3. 5.47 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
4. 4.68 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
NM OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
W dal strefa K
1. 4.22 16  OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07-10-04 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
Trójskok K
1. 13.28 2 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków (niestowarzyszonaWKS Wawel Kraków) 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
Kula (3) K
1. 12.79 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 11.15 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02-06-06 Z/5623/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 10.61 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
4. 10.16 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
5. 6.84 11  BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 06-09-13 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Kula (4) K
1. 15.59 3 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98-07-10 Z/1321/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16  KNF   SKN  
2. 9.46 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01-10-09 Z/0390/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.4280600547791 sekund