60 M
1. 6.98 2 e6 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92-10-10 Z/1759/13 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
2. 7.49 2 e6 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
3. 7.49 4 e8 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
4. 7.53 1 f3 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05-05-21 Z/5432/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 7.78 5 e6 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00-09-27 Z/3605/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
6. 7.83 6 e7 STUDZIŃSKI Jakub WKS Wawel Kraków 00-01-01 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
7. 8.03 5 e1 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
300 M
1. 36.21 1 s4 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
600 M
1. 1:27.69 4 s3 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
800 M
1. 2:03.18 7 e2 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Toruń (M) 2019-02-09
1000 M
1. 2:28.78 2 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
2. 2:35.13 8 s3 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków () 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
1500 M
1. 3:58.91 9 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Toruń (M) 2019-02-16
3000 M
1. 8:38.90 11 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
60p(83.8/8.5) M
1. 11.69 2 s2 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
60p(91.4/8.9) M
1. 12.02 3 s2 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
60p(91.4) M
1. 8.13 1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
W dal M
1. 5.59 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 Z/6457/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26  ZKN  
2. 4.16 30  OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
W dal strefa M
1. 4.48 23  WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Trójskok M
1. 13.67 4 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 Z/6457/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  ZKN  
2. 12.92 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
Kula (6) M
1. 11.83 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.073215007782 sekund