100 K
1. 13.02 5 s1 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-06 Z/0331/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 III
2. 13.11 2 s2 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.2 III
3. 13.22 3 s2 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-28 Z/2839/15 U20 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.2 IV
4. 13.81 4 s2 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.2 --
5. 14.35 3 s4 KARWOWSKA Anastazja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-15 Z/5289/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -1.2 V
6. 14.56 3 s2 SOKOŁOWSKA Angelika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-03-19 Z/1216/15 U18 PD Białystok (2) 2018-09-27 0.0 --
7. 14.93 7 s3 GOŁĘBIEWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-12-16 Z/5345/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 0.0 --
100 K z wiatrem
1. 14.63 5 s2 NIZIK Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-08-31 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 +9.9
200 K
1. 26.86 3 s8 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-28 Z/2839/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-10 -0.4 III
2. 27.83 3 s1 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Łomża (M) 2018-06-05 +0.6 IV
3. 28.81 4 s1 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-07-20 +0.5 --
300 K
1. 43.04 1 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-28 Z/2839/15 U20 PD Łomża (1) 2018-07-12 --
2. 43.56 2 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Łomża (1) 2018-07-12 --
3. 44.03 3 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III
4. 44.50 1 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U16 PD Łomża (1) 2018-06-14 III  GIM  
5. 46.29 3 s1 NIZIK Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-08-31 Z/4807/18 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 IV
6. 46.41 3 BRULIŃSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-04 Z/0053/16 U18 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
7. 46.62 5 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Łomża (1) 2018-07-12 --
8. 47.61 6 DŁUGOZIMA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-03-02 Z/1209/15 U18 PD Łomża (1) 2018-07-12 -- LDK!
9. 47.66 5 s2 ALACHAMOWICZ Kamila LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-01-15 Z/1956/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V LDK!
10. 49.35 7 s2 STANKIEWICZ Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-02 Z/2529/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
400 K
1. 59.44 5 s6 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-28 Z/2839/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 III
2. 59.54 2 s7 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 III
3. 60.36 3 s7 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 III
4. 68.06 6 s1 DŁUGOZIMA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-03-02 Z/1209/15 U18 PD Białystok (2) 2018-09-27 -- LDK!
600 K
1. 1:37.39 1 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Łomża (1) 2018-07-16 --
2. 1:40.20 2 s3 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 III
3. 1:41.07 3 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 III  GIM  
4. 1:52.64 10 s1 NIZIK Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-08-31 Z/4807/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
5. 2:04.72 7 s1 DAWIDCZYK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-24 Z/5141/18 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
DNF ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-28 Z/2839/15 U20 PD Łomża (1) 2018-07-16 --
800 K
1. 2:12.05 3 s4 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-10 II
2. 2:18.62 2 s1 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Warszawa (1) 2018-09-02 III
3. 2:26.15 11 e1 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-08-17 Z/0502/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 IV
4. 2:26.93 6 s5 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-12-03 Z/0330/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
1000 K
1. 2:57.76 1 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U20 PD Łomża (1) 2018-07-12 --
2. 3:08.02 5 s1 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U16 PD Warszawa (1) 2018-07-20 III
3. 3:13.96 2 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 IV  GIM  
4. 3:29.10 3 KULIGOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-08-16 Z/4995/18 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 V
DNF TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-08-17 Z/0502/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
1500 K
1. 4:44.79 1 s2 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 III
2. 4:56.24 8 s1 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Ostróda (M) 2018-09-22 III
3. 5:12.02 4 s5 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-12-03 Z/0330/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
2000 K
1. 7:10.26 5 s2 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U16 PD Bełchatów (M) 2018-09-22 --  GIM  
2. 7:37.56 5 s1 KULIGOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-08-16 Z/4995/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
3. 8:43.17 8 s1 KOBOSKO Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-12-08 Z/5347/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
4. 8:48.45 9 s1 DAWIDCZYK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-24 Z/5141/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
5. 9:07.40 10 s1 DOBROGOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-09-16 Z/5387/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
6. 9:22.47 11 s1 MIODUSZEWSKA Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-10 Z/5394/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
5000 K
1. 18:11.36 23 s1 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-02-14 Z/5043/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-22 II
10000 K
1. 34:14.19 3 s1 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
2. 37:17.60 11 s1 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-02-14 Z/5043/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
3. 37:53.80 14 s1 LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (KS Warszawianka W-waLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 92-09-09 Z/1630/14 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
4. 39:52.89 18 s1 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 87-11-18 Z/1806/18 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
5. 42:42.95 19 s1 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U20 PD Łomża (M) 2018-04-28 III
6. 48:51.78 20 s1 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-12-03 Z/0330/15 U23 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
Półmaraton K
1. 1:16:40 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
2. 1:21:13 17  LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (KS Warszawianka W-waLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 92-09-09 Z/1630/14 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
3. 1:21:51 18  SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-02-14 Z/5043/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
Maraton K
1. 2:41:21 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Mainz (GER) (M) 2018-05-06 I
80p K
1. 14.55 7 s1 DŁUGOZIMA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-12-04 Z/4994/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 +0.4 V LDK!
2. 15.53 3 s2 KRAJEWSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-07-02 Z/5392/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -1.4 --
3. 16.13 5 s2 DĄBROWSKA Marzena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-12-29 Z/5343/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -1.4 --
Przełaj K pomiar ręczny
1. :17:51 r 18b1 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 87-11-18 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
100p(76.2) K
1. 16.38 1 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-09-23 -0.4 III
200p K
1. 36.03 1 s2 DŁUGOZIMA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-12-04 Z/4994/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.8 -- LDK!
2. 36.39 2 s2 KRAJEWSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-07-02 Z/5392/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.8 --
400p K
1. 78.91 3 s2 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
3000p K
1. 12:35.06 9 s1 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-12-03 Z/0330/15 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 III
4x100 K
1. 55.48 4 s1 KARWOWSKA Anastazja
KRAWCZYŃSKA Martyna
DĄBROWSKA Marzena
GOŁĘBIEWSKA Aleksandra
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-15
04-11-21
03-12-29
04-12-16
U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
4x400 K
1. 4:03.73 4 s1 ZABIELSKA Natalia
MATEJKOWSKA Aleksandra
TRUSZKOWSKA Wiktoria
TERCJAK Zofia
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-28
99-01-12
00-06-26
99-08-17
U20 PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
4x600 K
1. 6:30.20 5 m1 DZWONKOWSKA Karolina
FOLGA Bartosz
KRAWCZYŃSKA Martyna
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21
03-11-08
04-11-21
03-06-08
U16 PD Suwałki (M) 2018-06-02 --
4x800 K
1. 8:43.27 4 m1 MATEJKOWSKA Aleksandra
POGORZELSKI Rafał
SADŁOWSKI Piotr
TERCJAK Zofia
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12
99-12-22
00-10-03
99-08-17
U20 PD Suwałki (M) 2018-06-02 --
Wzwyż K
1. 1.45 5 CHROSTOWSKA Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-06-13 Z/1203/15 U18 PD Białystok (2) 2018-09-27 IV
2. 1.40 4 ŁAPSZYS Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-11 Z/5393/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V LDK!
W dal K
1. 5.45 4 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-06 Z/0331/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 +0.6 II
2. 4.00 15 RAKOWSKA Iza LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-08-03 Z/4661/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 +0.3 --
Kula (3) K
1. 11.36 1 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-12-03 Z/3692/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
2. 9.03 8 DWORAKOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-22 Z/3888/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V
3. 7.60 13 SKŁODOWSKA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-09-12 Z/5351/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
Kula (4) K
1. 13.97 1 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95-05-02 Z/2813/11 Sen PD Łomża (1) 2018-05-20 I
Dysk (0.75) K
1. 24.71 6 PERKOWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-07 Z/5348/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V
Dysk (1) K
1. 46.80 4 s1 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95-05-02 Z/2813/11 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 I
Młot (3) K
1. 26.09 2 f2 SKŁODOWSKA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-09-12 Z/5351/18 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
2. 21.66 4 f2 DĄBROWSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-09-27 Z/5344/18 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
3. 16.74 11 PERKOWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-07 Z/5348/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
Oszczep (500) K
1. 27.26 4 RYBICKA Wanessa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-06-19 Z/5398/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
2. 27.03 5 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-12-03 Z/3692/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
3. 17.98 0 DĄBROWSKA Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-05-06 Z/5409/18 U14 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
4. 14.88 11 TRZONKOWSKA Daria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-31 Z/5399/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -- LDK!
Oszczep (600) K
1. 22.94 1 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-12-03 Z/3692/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
2. 16.79 2 PISANKO Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-04-30 Z/2840/15 U20 PD Łomża (M) 2018-04-28 -- LDK!
Chód 3 K
1. 21:31.48 4 s1 GROCHOWSKA Zuzanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-08-27 Z/5388/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
2. 23:59.84 5 s1 SKRODZKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-04 Z/5477/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
3. 26:00.13 8 s1 STRZAŁKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-09-21 Z/5479/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 23.342879056931 sekund