100 M
1. 11.21 5 s1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.0 II  ROSU   ZKN  
2. 11.85 4 KONOBROCKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-28 Z/4615/19 U16 PD Siedlce (1) 2019-08-29 +0.5 IV
3. 11.94 3 e4 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-05-18 -0.2 --  ZKN  
4. 12.18 1 s4 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-20 Z/4659/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.1 IV  ROSU  
5. 12.22 7 e4 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 +0.2 -- LDK!  ROSU  
6. 12.30 1 s5 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.2 V
7. 12.73 3 e4 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-10 Z/2168/19 U20 PD Warszawa (1) 2019-07-05 -1.1 --
200 M
1. 22.82 3 s1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 III  ROSU   ZKN  
2. 25.19 2 s2 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-20 Z/4659/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.4 V  ROSU  
3. 26.17 2 s4 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +0.5 --
200 M z wiatrem
1. 23.55 2 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 +2.1
2. 23.76 3 s1 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 +2.1
300 M
1. 35.88 1 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 --  ROSU   ZKN  
2. 36.89 2 s1 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 --  ROSU   ZKN  
3. 36.98 3 s1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 --  ROSU   ZKN  
4. 37.70 2 s1 KONOBROCKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-28 Z/4615/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III
5. 38.73 1 s2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 --  ROSU   ZKN  
6. 39.22 3 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Łomża (2) 2019-08-03 --  ROSU  
7. 39.93 2 s1 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 IV  ROSU  
8. 40.95 4 s3 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-20 Z/4659/18 U16 PD Siedlce (1) 2019-08-29 V  ROSU  
9. 42.19 2 s2 MACIOCH Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-23 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 --
10. 42.47 4 s2 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-10-29 Z/5342/18 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 V
400 M
1. 50.31 4 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 II  ROSU   ZKN  
2. 51.43 4 s2 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06 Z/1589/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 III  ROSU  
3. 51.58 1 s2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 III  ROSU   ZKN  
4. 51.73 1 s2 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 III  ROSU   ZKN  
5. 52.74 2 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III  ROSU   ZKN  
6. 52.74 3 s2 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Lublin (M) 2019-09-06 III LDK!  ROSU  
7. 53.69 1 s3 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV  ROSU  
8. 54.24 4 s2 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-10 Z/2168/19 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV
9. 54.85 2 s3 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-03 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
10. 55.61 1 s2 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-03 Z/1591/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
600 M
1. 1:25.22 1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 --  ROSU   ZKN  
2. 1:27.32 4 s1 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-11 --  ROSU   ZKN  
3. 1:28.93 7 s1 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-10 Z/2168/19 U20 PD Warszawa (M) 2019-08-15 --
4. 1:31.17 5 s1 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-10 Z/0983/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III
5. 1:32.18 3 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 IV  ROSU  
6. 1:33.23 9 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-05-11 IV
7. 1:37.88 7 KRAJEWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06-06-28 U14 PD Olecko (1) 2019-08-30 V
8. 1:38.27 3 s2 CHĘTNIK Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-08-17 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 V
9. 1:42.07 8 s1 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
10. 1:42.61 9 s1 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-10-29 Z/5342/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
800 M
1. 1:57.97 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 III  ZKN  
2. 1:58.13 8 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-16 III  ROSU   ZKN  
3. 2:02.06 2 s1 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV LDK!  ROSU  
4. 2:03.43 4 s2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-18 IV  ROSU   ZKN  
5. 2:04.78 3 s1 NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92-09-30 Z/4502/11 Sen PD Ostróda (1) 2019-08-28 --
6. 2:08.31 10 s1 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-26 --  ROSU  
1000 M
1. 2:31.93 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-07-05 --  ZKN  
2. 2:39.22 1 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --  ROSU   ZKN  
3. 2:45.77 3 s1 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!  ROSU  
4. 2:49.71 3 s1 POPŁAWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-04-17 Z/3992/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
5. 2:53.52 8 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Warszawa (M) 2019-08-15 V
6. 2:58.94 5 s1 MACIOCH Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-23 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
7. 3:07.34 6 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 --
8. 3:08.28 2 f2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 --  ROSU  
9. 3:08.67 3 f2 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-10 Z/0983/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
10. 3:09.85 11 KUCHARSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-04-26 Z/2471/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
1500 M
1. 4:03.29 1 s9 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III  ZKN  
2. 4:07.30 6 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-08 III  ROSU   ZKN  
3. 4:07.77 3 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (2) 2019-05-11 III  ROSU   ZKN  
4. 4:08.56 5 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Warszawa (2) 2019-05-11 III
5. 4:30.32 2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 --  ROSU   ZKN  
6. 4:30.33 3 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!  ROSU  
7. 4:30.71 14 s1 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U20 PD Warszawa (2) 2019-05-11 --
8. 4:47.53 5 s3 GRYGO Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76-08-26 Z/2800/11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
2000 M
1. 5:36.74 2 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
2. 6:25.81 2 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 V
3. 6:34.38 3 s1 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-01 Z/5391/18 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 --
4. 7:10.33 9 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-10-29 Z/5342/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
3000 M
1. 8:56.81 4 s2 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Łódź (M) 2019-05-25 III
2. 9:11.99 6 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Warszawa (1) 2019-05-12 III
5000 M
1. 14:03.30 2 s1 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Białogard (1) 2019-07-19 I
2. 14:57.72 2 s1 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Piaseczno (M) 2019-05-31 II
3. 15:26.25 7 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Piaseczno (M) 2019-05-31 III
4. 16:05.93 2 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 III
5. 16:16.19 17 s2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 III
DNF DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Wrocław (M) 2019-05-29 --
DNF NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92-09-30 Z/4502/11 Sen PD Białogard (1) 2019-07-19 --
10000 M
1. 30:30.60 8 s1 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 II
2. 30:45.56 11 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 II
3. 31:12.35 13 s1 NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92-09-30 Z/4502/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 II
4. 32:24.17 10 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Białogard (M) 2019-04-28 II  ZKN  
5. 34:20.65 1 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 III
6. 35:33.96 6 s1 GRYGO Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76-08-26 Z/2800/11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
10km M
1. 32:03 r 7 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Toruń (M) 2019-03-27 --
Półmaraton M
1. 1:18:15 16  NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-07-12 Z/1804/18 Sen PD Ostia (ITA) (M) 2019-03-10 --
Maraton M
1. 2:13:41 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Warszawa (M) 2019-04-14 M
2. 2:22:46 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (M) 2019-04-14 I
3. 2:37:55 107  MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Rotterdam (NED) (M) 2019-04-07 III
Bieg 24-h M
1. 155211 18  PUŁAWSKI Kazimierz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 63-03-02 Z/2226/19 Masters PD Supraśl (M) 2019-04-07 --
110 (91.4/8.9) M
1. 17.34 3 s1 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 IV
2. 20.57 5 s1 DMOCHOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-19 Z/5400/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 --  ROSU  
3. 20.73 1 s2 ROSZKOWSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-04-01 Z/5006/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -0.2 --
4. 24.43 6 s1 KROPIEWNICKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-08-25 Z/5184/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 --
200p M
1. 29.82 1 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +0.4 V
2. 33.10 2 s1 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 -2.7 --
3. 33.29 6 s1 TOMCZAK Stanisław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-02-13 Z/2459/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -0.3 -- LDK!
4. 34.21 2 s2 ROSZKOWSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-04-01 Z/5006/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 0.0 --
5. 34.54 4 s2 DMOCHOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-19 Z/5400/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 0.0 --  ROSU  
2000p M
1. 5:52.21 1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łomża (2) 2019-08-03 --  ZKN  
DNF SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
DNF JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Łomża (2) 2019-08-03 --  ROSU   ZKN  
3000p M
1. 9:17.73 8 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Radom (M) 2019-08-23 II  ZKN  
Wzwyż M
1. 1.65 2 JARY Oliwier LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-28 Z/5389/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V
2. 1.60 3 NIEMYJSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-25 Z/5245/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
3. 1.50 5 KROPIEWNICKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-08-25 Z/5184/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
W dal M
1. 6.40 2 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.6 III  ZKN  
2. 4.88 9 NIEMYJSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-25 Z/5245/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -1.4 --
W dal M z wiatrem
1. 6.46 3 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 U23 PD Warszawa (1) 2019-05-11 +2.2
Trójskok M
1. 14.33 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +1.7 III  ZKN  
Trójskok M z wiatrem
1. 14.42 6 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +2.3
Kula (5) M
1. 11.65 1 OLEKSIEWICZ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-09-13 Z/5008/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V
2. 9.95 5 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
3. 9.45 7 ADAMSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-24 Z/5294/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
4. 9.35 8 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-10 Z/5243/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
5. 9.18 4 f2 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
6. 9.08 6 f2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --  ROSU  
7. 8.62 7 f2 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-07-21 Z/5005/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 7.88 8 f2 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Dysk (1) M
1. 41.67 2 e1 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 III  ROSU  
2. 35.11 4 WOŁYNIEC Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-18 Z/5007/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V
3. 33.41 2 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
4. 31.52 4 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-10 Z/5243/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
5. 31.51 5 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-07-21 Z/5005/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
6. 28.83 4 e1 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 --
7. 24.09 5 e1 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 --
8. 24.05 14 CZAJKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-28 Z/5240/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
9. 20.93 8 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Dysk (1.5) M
1. 29.28 9 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 Z/0822/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!
Dysk (2) M
1. 34.81 2 ZIELIŃSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-07-20 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-12 --
Młot (5) M
1. 49.28 1 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 Z/0822/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV LDK!
2. 35.57 1 f2 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-11 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
3. 32.52 2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 V  ROSU  
4. 30.85 1 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
5. 28.48 3 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
6. 28.18 4 OLEKSIEWICZ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-09-13 Z/5008/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
7. 25.95 5 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-10 Z/5243/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
8. 23.93 6 ADAMSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-24 Z/5294/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
9. 23.47 4 f2 ROSZKOWSKI Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
10. 17.54 6 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-07-21 Z/5005/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Oszczep (600) M
1. 43.98 1 WOŁYNIEC Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-18 Z/5007/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 IV
2. 41.04 1 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
4x100 M
1. 44.23 4 s1 DĄBROWSKI Paweł
DUCHNOWSKI Igor
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13
03-07-06
03-03-11
03-06-08
U18 PD Warszawa (1) 2019-06-16 --
4x400 M
1. 3:24.20 3 s1 DUCHNOWSKI Igor
LIKWIARZ Dawid
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06
02-02-18
03-03-11
03-06-08
U18 PD Poznań (M) 2019-07-12 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 26.510541915894 sekund