60 m M
1. 7.28 7 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 7.72 1 f4 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
3. 8.04 1 f3 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
4. 8.46 2 s1 ROSZKOWSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-04-01 Z/5006/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
5. 8.72 4 s2 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
6. 8.78 3 s4 TRUSKOLASKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06-09-24 Z/1373/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
7. 8.96 3 s1 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-07-21 Z/5005/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
200 m M
1. 23.30 1 s20 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06 Z/1589/17 U18 PD Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
300 m M
1. 35.46 1 e5 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 35.71 1 e2 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06 Z/1589/17 U18 PD Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 37.02 2 s5 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Toruń (1) 2020-02-01 LDK!  ROSU   ZKN  
400 m M
1. 53.01 3 s6 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 53.11 4 s6 FOLGA Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17, Z/0984/17 U18 PD Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
600 m M
1. 1:22.96 3 s2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 1:23.50 1 s3 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 1:24.42 3 s3 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06 Z/1589/17 U18 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 1:28.73 5 s3 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-10 Z/2168/19 U20 PD Toruń (1) 2020-01-12
800 m M
1. 1:57.16 3 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U20 PD Toruń (1) 2020-02-01 LDK!  ROSU   ZKN  
1000 m M
1. 2:34.39 9 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U20 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 2:35.02 1 s3 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 2:35.84 2 s2 FOLGA Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17, Z/0984/17 U18 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 2:53.39 7 s4 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-01 Z/5391/18 U18 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!  ROSU  
5. 3:08.17 3 s5 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-10-29 Z/5342/18 U18 PD Toruń (1) 2020-01-12 LDK!
2000 m M
1. 5:29.29 1 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Toruń (1) 2020-01-18
2. 5:49.90 3 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U20 PD Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 5:52.82 4 s2 FOLGA Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17, Z/0984/17 U18 PD Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 6:20.42 9 s2 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-01 Z/5391/18 U18 PD Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
3000 m M
1. 8:35.18 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Spała (1) 2020-02-09
2. 9:20.19 3 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U23 PD Spała (1) 2020-02-09
3. 10:18.72 4 s1 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-01 Z/5391/18 U18 PD Spała (1) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
DNF FOLGA Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17, Z/0984/17 U18 PD Spała (1) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
60 m pł M Mł M
1. 9.46 1 e1 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
2. 10.85 1 e3 ROSZKOWSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-04-01 Z/5006/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
3. 11.04 1 f2 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
4. 13.09 3 e2 FRANKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06-01-01 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
Wzwyż M
1. 1.40 2 f2 KROPIEWNICKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-01 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
Trójskok M
1. 14.37 2 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Warszawa (1) 2020-02-02  ZKN  
Kula (5) M
1. 10.30 3 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-10 Z/5243/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
2. 9.60 2 f2 DĄBROWSKI Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09
3. 9.29 4 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
4. 9.22 5 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-07-21 Z/5005/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
5. 8.09 7 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-01 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
4x400 m MIX
1. 3:47.66 2 s3 DUCHNOWSKI Igor
DĄBROWSKI Piotr
DZWONKOWSKA Karolina
ŁYSKOWKA Maja
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06
03-06-08
03-03-21
04-01-01
U18 PD Toruń (M) 2020-02-16
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 8.430675983429 sekund