100 M
1. 11.84 4 e1 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Z/3249/19 U20 WP Wrocław (1) 2019-06-01 +0.7 IV
2. 12.34 2 s2 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Z/3249/19 U20 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 +0.5 --
200 M
1. 24.44 3 s4 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Z/3249/19 U20 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 +0.6 --
300 M
1. 39.42 1 s3 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Z/3249/19 U20 WP Toruń (1) 2019-05-12 --
400 M
1. 50.04 2 s5 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Z/1312/15 U20 WP Zamość (M) 2019-06-01 II
2. 50.37 2 s6 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Z/1312/15 U20 WP Żerków (1) 2019-05-18 II
3. 50.91 3 s3 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Z/1312/15 U20 WP Wrocław (M) 2019-05-29 III
4. 54.21 2 s2 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Z/3249/19 U20 WP Żerków (1) 2019-05-18 IV
5. 54.27 3 s2 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01-07-14 Z/3249/19 U20 WP Wrocław (1) 2019-06-01 IV
6. 56.90 2 s4 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 04-06-23 Z/1477/19 U16 WP Żerków (1) 2019-05-18 V
7. 57.77 1 s4 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 04-06-23 Z/1477/19 U16 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 --
600 M
1. 1:32.26 4 s1 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 04-06-23 Z/1477/19 U16 WP Wrocław (1) 2019-06-01 IV
2. 1:36.52 4 s2 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 04-06-23 Z/1477/19 U16 WP Toruń (1) 2019-05-12 V
800 M
1. 1:55.98 4 e1 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Z/1312/15 U20 WP Racibórz (M) 2019-07-03 II
2. 1:56.82 2 s3 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Z/1312/15 U20 WP Zamość (M) 2019-06-02 II
1500 M
1. 4:15.21 2 s1 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99-09-04 Z/0710/17 U23 WP Żerków (1) 2019-05-18 --
2. 4:47.48 9 s1 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 03-07-16 Z/1602/18 U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 --
3. 4:55.07 11 s1 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 03-07-16 Z/1602/18 U18 WP Wrocław (1) 2019-06-01 --
10000 M
1. 33:17.74 14 s2 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99-09-04 Z/0710/17 U23 WP Białogard (M) 2019-04-28 III
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:53 r 40b2 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 U20 WP Olszyna (M) 2019-03-23
2. :11:49 r 57b1 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 03-07-16 U18 WP Olszyna (M) 2019-03-23
3000p M
1. 9:56.61 9 s1 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99-09-04 Z/0710/17 U23 WP Wrocław (M) 2019-05-29 III
2. 10:03.50 6 s2 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99-09-04 Z/0710/17 U23 WP Zamość (M) 2019-06-01 III
3. 10:13.38 12 s1 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99-09-04 Z/0710/17 U23 WP Lublin (M) 2019-06-30 III
Kula (4) M
1. 8.42 3 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 07-03-15 Z/2725/18 U14 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 -- LDK!
2. 6.60 5 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 07-07-11 Z/1604/18 U14 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 --
Kula (5) M
1. 8.70 4 f3 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 03-06-23 Z/1985/19 U18 WP Poznań (1) 2019-04-28 --
2. 8.40 1 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 07-03-15 Z/2725/18 U14 WP Poznań (1) 2019-04-28 -- LDK!
3. 6.18 2 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 07-07-11 Z/1604/18 U14 WP Poznań (1) 2019-04-28 --
4. 5.32 2 f2 KOZIŃSKI Filip UKS 12 Kalisz 05-09-15 Z/1478/19 U16 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 --
Kula (6) M
1. 19.31 1 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Racibórz (M) 2019-07-03 I  KNF   SKN  
2. 18.40 8 e2 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Boras (SWE) (M) 2019-07-18 I  KNF   SKN  
3. 18.15 1 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Wrocław (1) 2019-06-23 I  KNF   SKN  
4. 18.04 2 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Zamość (M) 2019-06-02 I  KNF   SKN  
5. 17.94 2 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Leszno (1) 2019-06-08 I  KNF   SKN  
6. 17.75 1 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Poznań (1) 2019-04-28 I  KNF   SKN  
7. 17.35 2 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-18 I  KNF   SKN  
8. 17.25 1 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Chorzów (1) 2019-05-12 I  KNF   SKN  
9. 17.09 1 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 I  KNF   SKN  
10. 16.58 4 e1 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Racibórz (M) 2019-07-03 I  KNF   SKN  
Dysk (0.75) M
1. 32.88 1 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 07-03-15 Z/2725/18 U14 WP Poznań (1) 2019-04-28 -- LDK!
2. 24.72 4 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 07-03-15 Z/2725/18 U14 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 -- LDK!
3. 23.42 5 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 07-07-11 Z/1604/18 U14 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 --
4. 22.61 3 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 07-07-11 Z/1604/18 U14 WP Poznań (1) 2019-04-28 --
5. 22.25 1 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 07-07-11 Z/1604/18 U14 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-18 --
6. 19.46 4 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 06-12-22 Z/1605/18 U14 WP Poznań (1) 2019-04-28 -- LDK!
Dysk (1) M
1. 19.14 5 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 07-03-15 Z/2725/18 U14 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 -- LDK!
2. 19.03 6 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 07-07-11 Z/1604/18 U14 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 --
3. 17.81 8 KOZIŃSKI Filip UKS 12 Kalisz 05-09-15 Z/1478/19 U16 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 --
Dysk (1.5) M
1. 26.22 5 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 03-06-23 Z/1985/19 U18 WP Poznań (1) 2019-04-28 --
Dysk (1.75) M
1. 44.48 2 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-18 II  KNF   SKN  
2. 43.97 2 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 III  KNF   SKN  
3. 43.72 9 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Zamość (M) 2019-06-01 III  KNF   SKN  
4. 41.69 8 e2 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Racibórz (M) 2019-07-04 III  KNF   SKN  
5. 41.52 1 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 Z/3653/15 U20 WP Poznań (1) 2019-04-28 III  KNF   SKN  
Oszczep (600) M
1. 24.69 1 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 06-12-22 Z/1605/18 U14 WP Żerków (1) 2019-05-18 -- LDK!
2. 22.96 1 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 06-12-22 Z/1605/18 U14 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 -- LDK!
3. 22.86 2 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 06-12-22 Z/1605/18 U14 WP Poznań (1) 2019-04-28 -- LDK!
Chód 5 M
1. 24:13.87 1 s1 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02-07-05 Z/3310/16 U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 --  ZKN  
2. 25:30 r NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02-07-05 Z/3310/16 U18 WP Mielec (M) 2019-06-22 --  ZKN  
3. 27:49 r ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 04-11-05 Z/1598/18 U16 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV
4. 28:06.64 4 s1 ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 04-11-05 Z/1598/18 U16 WP Żerków (1) 2019-05-18 IV
Chód 10 M
1. 52:01.66 3 s1 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02-07-05 Z/3310/16 U18 WP Poznań (M) 2019-07-11 IV  ZKN  
2. 52:07 r 3 2 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02-07-05 Z/3310/16 U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV  ZKN  
3. 53:35.08 3 s1 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02-07-05 Z/3310/16 U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 IV  ZKN  
4x400 M
1. 3:28.34 5 s1 MIKOŁAJEWSKI Jakub
MRULA Kacper
GÓRSKI Kacper
WACHOWSKI Wiktor
UKS 12 Kalisz 00-05-10
01-01-28
01-07-14
00-02-22
U20 WP Racibórz (M) 2019-07-05 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 10.914749860764 sekund