60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.49 | 1 e6 | ZASTAWNY Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/1253/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 8.50 | 1 e3 | ZASTAWNY Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/1253/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 8.55 | 2 e15 | GŁUCH Malwina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/3909/20 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 8.56 | 5 e4 | SWOBODA Alicja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2007 | Z/3195/24 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | |||||||||||||||||||
5. | 8.57 | 5 | ZASTAWNY Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/1253/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 8.58 | 1 e7 | ZASTAWNY Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/1253/22 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 8.59 | 1 e7 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/1252/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 8.65 | 2 e6 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8.68 | 3 e2 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/1252/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 8.68 | 1 e17 | SYCHLA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/2147/20 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.57 | 1 s5 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 46.34 | 3 s2 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/1252/22 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 46.51 | 1 s13 | SIMON Iga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/7396/23 | U14 | SL | Racibórz (2) | 2024-03-02 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 47.42 | 1 s6 | GŁUCH Malwina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/3909/20 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 47.86 | 1 s11 | GROSS Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/10255/21 | U14 | SL | Racibórz (2) | 2024-03-02 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 48.48 | 2 s6 | ZASTAWNY Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/1253/22 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 49.69 | 1 s5 | WÓJCIK Michalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2496/23 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 50.47 | 1 s9 | SYCHLA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/2147/20 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:44.42 | 3 s1 | MI¦TA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/3451/22 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:01.28 | 1 s2 | KUBISZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/5459/19 | U18 | SL | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 3:04.91 | 4 s3 | KUBISZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/5459/19 | U18 | SL | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 3:08.65 | 2 s1 | KUBISZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/5459/19 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 3:15.36 | 3 s1 | MALINA Otylia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3919/20 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 3:51.83 | 6 s2 | WÓJCIK Alicja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2497/23 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7:17.11 | 6 s1 | MALINA Otylia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3919/20 | U18 | SL | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 7:20.19 | 4 s1 | MUSIK Maja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec (UKS Chromik Mysłowice) | 2010 | Z/3438/24 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 7:45.10 | 6 s1 | ZIÓŁKOWSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/2498/23 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:37.12 | 2 s2 | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | Z/3735/17 | U23 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 11:07.79 | 2 s1 | DZIERŻEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/3090/18 | U20 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.62 | 3 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/1252/22 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 9.85 | 1 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/1252/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 9.94 | 1 e1 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/1252/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 10.00 | 2 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/1252/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 10.10 | 4 e1 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/1252/22 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 11.82 | 4 | WÓJCIK Michalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2496/23 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 11.87 | 6 | WÓJCIK Michalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2496/23 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 11.90 | 5 e1 | WÓJCIK Michalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2496/23 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 12.23 | 5 e1 | WÓJCIK Michalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2496/23 | U16 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
60p(76.2/8.0) K nieregulaminowe | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.60 | 1 e3 | ŻUCHOWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | ||||||||||||||||||||
2. | 10.67 | 3 e3 | WÓJCIK Michalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | ||||||||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.75 | 2 s1 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 10.06 | 1 e1 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 10.06 | 2 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.3213069438934 sekund |