60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.36 | 3 e12 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 8.38 | 7 f2 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 8.40 | 3 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 8.44 | 1 e2 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 8.46 | 2 s12 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 8.48 | 1 f2 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 8.49 | 2 s4 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 8.55 | 3 e9 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8.58 | 1 e12 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 8.70 | 3 f2 | WOSIŃSKA Aleksandra | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/6574/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.46 | 1 s15 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 30.70 | 2 s26 | GROBELNA Magda | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/0804/21 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.40 | 1 s14 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 44.32 | 1 s9 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 49.49 | 2 s1 | GRYGIEL Alicja | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/0388/23 | U14 | WP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:36.02 | 1 s6 | WOLNIAK Anna | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/6575/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1:42.40 | 1 s7 | GEMBALSKA Karolina | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/3193/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1:47.52 | 5 s4 | MISIAK Lena | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/0455/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1:56.40 | 4 s7 | SURMA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/0384/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 2:00.61 | 4 s6 | PLUCIŃSKA Kinga | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/0382/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:48.91 | 1 s2 | WOLNIAK Anna | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/6575/23 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1:54.98 | 4 s3 | WOLNIAK Anna | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/6575/23 | U14 | WP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 2:09.39 | 7 s3 | GEMBALSKA Karolina | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/3193/23 | U14 | WP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:34.55 | 6 s2 | BURCHACKA Maria | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/1649/19 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.10 | 1 s1 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/3084/22 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 11.14 | 2 s1 | GROBELNA Magda | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/0804/21 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
DNF | GROBELNA Magda | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/0804/21 | U14 | WP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.85 | 5 e1 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 9.90 | 5 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 9.92 | 2 e3 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 10.06 | 3 f2 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 10.08 | 1 s2 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | Z/0386/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.52 | 1 s1 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | Z/0749/18 | U20 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | KN B | ||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.30 | 4 | GRYGIEL Alicja | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/0388/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 4.27 | 8 s1 | GRYGIEL Alicja | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/0388/23 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 4.26 | 5 | ROBAK Marcelina | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/4941/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 3.91 | 11 s2 | ROBAK Marcelina | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/4941/23 | U14 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 3.88 | 13 | WOSIŃSKA Aleksandra | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/6574/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 3.51 | 20 | PASZKIEWICZ Wiktoria | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/0456/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.43 | 5 | ROBAK Marcelina | UKS Przełaj Żerków | 2012 | Z/4941/23 | U14 | WP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:16.30 | 3 s1 | DANYLENKO Iryna | UKS Przełaj Żerków (Z) | 2011 | Z/0385/23 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 6:44.96 | 5 s1 | WALCZAK Maja | UKS Przełaj Żerków | 2011 | Z/0724/21 | U14 | WP | Środa Wlkp. (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 16:18.65 | 4 s1 | WALCZAK Paulina | UKS Przełaj Żerków | 2007 | Z/0747/18 | U18 | WP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 16:40.21 | 1 s1 | WALCZAK Paulina | UKS Przełaj Żerków | 2007 | Z/0747/18 | U18 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | KN B | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.1142280101776 sekund |