60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.71 | 2 s10 | WOLAK Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2011 | Z/1221/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 10.17 | 6 s14 | KUBACKA Aleksandra | SL GKS Olsza Olszyna | 2012 | Z/4124/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 12.70 | 5 s6 | CZEKAJ Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2014 | Z/3026/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.08 | 5 s4 | WOLAK Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2011 | Z/1221/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -0.1 | V | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.46 | 3 s10 | WOLAK Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2011 | Z/1221/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 58.95 | 3 s14 | KUBACKA Aleksandra | SL GKS Olsza Olszyna | 2012 | Z/4124/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 59.52 | 3 s16 | BE¦LERZEWSKA Aleksandra | SL GKS Olsza Olszyna | 2013 | Z/4460/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 70.86 | 4 s10 | RADZIEJEWSKA Zuzanna | SL GKS Olsza Olszyna | 2012 | Z/3029/24 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:53.02 | 3 s1 | KUCHMISTRZ Oliwia | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | Z/3027/24 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 5:00.49 | 5 s1 | DZICZEK Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2012 | Z/4461/24 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8:07.88 | 3 s1 | PUCHA£A Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | Z/4519/22 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Prze³aj K pomiar rêczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :10:16 r | 13b2 | PUCHA£A Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
2. | :11:45 r | 24b2 | KUCHMISTRZ Oliwia | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
3. | :12:00 r | 25b2 | ZELEK Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
100 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 16.63 | 6 s1 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.1 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.45 | 6 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.81 | 10 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | Z/0129/16 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 3.64 | 12 | ROMANISZYN Ma³gorzata | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | Z/4520/22 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 3.18 | 13 | GAJECKA Angelika | SL GKS Olsza Olszyna | 2010 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +1.3 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.30 | 5 | BRZE¯AÑSKA Zuzanna | SL GKS Olsza Olszyna | 2011 | Z/1211/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.74 | 6 f2 | KOVALENKO Sofiia | SL GKS Olsza Olszyna (Z) | 2008 | Z/5074/22 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.14 | 1 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | Z/0129/16 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 7.36 | 2 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
M³ot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.58 | 7 f2 | KOVALENKO Sofiia | SL GKS Olsza Olszyna (Z) | 2008 | Z/5074/22 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.03 | 4 | RAMER Wiktoria | SL GKS Olsza Olszyna | 2011 | Z/1216/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 33.53 | 1 f2 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | Z/0129/16 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 18.57 | 4 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 20:23.55 | 1 s1 | ZELEK Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | Z/4522/22 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | V | LDK! | |||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.0623078346252 sekund |