100 M
1. 11.73 2 s3 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.8 III LDK!
2. 11.82 1 s3 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.3 IV LDK!
3. 12.32 2 s4 MIELECH Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 04-11-27 Z/1112/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.7 V LDK!
4. 13.16 3 s4 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.7 -- LDK!
200 M
1. 23.91 1 s4 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +0.5 IV LDK!
2. 24.17 5 s1 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 IV LDK!
3. 24.81 1 s2 MIELECH Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 04-11-27 Z/1112/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.4 V LDK!
300 M
1. 41.84 4 e3 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05-03-21 Z/3880/19 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 V LDK!
400 M
1. 55.66 6 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-11 V LDK!
600 M
1. 1:31.09 1 s1 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!
2. 1:36.40 6 BRODOWSKI Sasha LUKS Hańcza Suwałki 05-02-12 Z/3879/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 V LDK!
1500 M
1. 4:55.85 4 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04-04-18 Z/4283/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
110 (91.4/8.9) M
1. 15.88 1 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 +0.1 III LDK!
110 (91.4) M
1. 14.28 1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.8 II LDK!  ZKN  
2. 16.20 2 s1 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +1.1 IV LDK!
DNF MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +1.1 -- LDK!
110 M
1. 16.90 6 e3 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96-03-01 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 +1.1 --
400p (83.8) M
1. 55.55 2 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 II LDK!  ZKN  
Wzwyż M
1. 1.84 2 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04-05-23 Z/1459/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!
2. 1.70 4 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96-03-01 Sen PD Warszawa (2) 2019-05-11 --
Kula (5) M
1. 15.43 4 e2 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Poznań (M) 2019-07-10 II LDK!  ZKN  
2. 10.76 9 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 Z/2542/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
Dysk (1.5) M
1. 42.25 4 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III LDK!  ZKN  
Oszczep (600) M
1. 43.08 1 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04-01-14 Z/1232/18 U16 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 IV LDK!
Oszczep (700) M
1. 49.23 3 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 Z/2542/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 IV
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 8.0833420753479 sekund