60 K
1. 9.12 5 s10 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 9.12 5 s6 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
3. 9.28 5 e5 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 9.41 7 s8 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 9.56 7 s7 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
6. 9.62 6 s3 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05-03-14 Z/2482/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
7. 9.69 6 s2 FLESZAR Emilia SKS Kusy Kraków 05-05-25 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
8. 9.81 8 s6 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
9. 10.13 5 s5 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
600 K
800 K
1. 2:28.44 3 s1 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04-05-09 Z/3681/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
60p(76.2/7.5) K
60p(76.2/8.0) K
1. 10.44 5 s1 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 10.70 2 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 10.88 6 s1 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
4. 11.72 5 s2 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05-03-14 Z/2482/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
5. 11.91 7 s3 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
6. 12.04 7 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 12.47 4 e2 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 13.43 5 e2 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05-12-03 Z/2487/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Wzwyż K
1. 1.45 6 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 1.40 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 1.35 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 1.35 15 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 1.35 22 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
6. 1.25 10  KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
7. 1.20 31 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
NM FLESZAR Emilia SKS Kusy Kraków 05-05-25 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
W dal K
1. 4.42 10  KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
2. 4.14 18  OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
W dal strefa K
Trójskok K
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 7.92 10  KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
2. 7.79 12 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04-01-23 Z/4669/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
3. 6.88 18 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
4. 6.62 13  KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 7.5871438980103 sekund