60 K
1. 8.88 2 s1 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
2. 9.12 5 s10 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
3. 9.12 5 s6 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
4. 9.15 4 e1 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 9.23 3 s6 MAJEREK Oliwia SKS Kusy Kraków 06-05-09 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
6. 9.28 5 e5 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
7. 9.34 2 s4 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
8. 9.36 2 s16 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06-02-14 Z/2492/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
9. 9.39 2 s3 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
10. 9.40 1 e6 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
11. 9.41 7 s8 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
12. 9.45 5 e1 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06-11-08 Z/2627/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
13. 9.56 7 s7 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
14. 9.62 6 s3 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05-03-14 Z/2482/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
15. 9.63 3 s4 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 08-07-10 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
16. 9.69 6 s2 FLESZAR Emilia SKS Kusy Kraków 05-05-25 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
17. 9.81 8 s6 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
18. 10.07 1 e7 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08-01-27 Z/1836/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
19. 10.11 5 s17 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 Z/1833/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
20. 10.13 5 s5 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
21. 10.26 4 e7 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 08-10-21 Z/0879/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
22. 10.39 2 e8 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08-01-21 Z/1846/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
23. 10.67 6 e8 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 09-04-08 Z/0878/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
600 K
1. 2:09.16 2 s4 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
2. 2:13.49 3 s4 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
800 K
1. 2:28.44 3 s1 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04-05-09 Z/3681/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
60p(76.2/7.5) K
1. 11.94 2 s1 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06-02-14 Z/2492/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
60p(76.2/8.0) K
1. 10.44 5 s1 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 10.70 2 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 10.88 6 s1 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
4. 11.72 5 s2 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05-03-14 Z/2482/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
5. 11.91 7 s3 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
6. 12.04 7 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
7. 12.47 4 e2 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
8. 13.43 5 e2 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05-12-03 Z/2487/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Wzwyż K
1. 1.65 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
2. 1.45 19 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03-11-02 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
3. 1.45 6 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
4. 1.40 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 1.35 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 1.35 15 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
7. 1.35 22 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
8. 1.25 10  KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 1.20 12  OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06-02-14 Z/2492/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
10. 1.20 31 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
11. 1.10 20 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 Z/1833/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
NM FLESZAR Emilia SKS Kusy Kraków 05-05-25 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
W dal K
1. 5.25 5 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
2. 4.42 10  KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 4.14 18  OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 3.93 11 s1 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
5. 3.93 5 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
6. 3.74 23 s1 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
7. 3.65 27 s1 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 Z/1833/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
8. 3.65 12 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
9. 3.62 14 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 08-07-10 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
10. 3.45 26 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
W dal strefa K
1. 4.32 12  KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
2. 4.14 17  CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 4.14 19  OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06-11-08 Z/2627/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
4. 4.04 23  DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
5. 3.62 32  DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 3.44 35  MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08-01-27 Z/1836/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
Trójskok K
1. 11.33 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
Kula (2) K
1. 7.73 12 MAJEREK Oliwia SKS Kusy Kraków 06-05-09 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
Kula (3) K
1. 7.92 10  KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
2. 7.79 12 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04-01-23 Z/4669/17 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
3. 6.88 18 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
4. 6.62 13  KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 5.37 17  DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 13.174184083939 sekund