60 M
1. 7.88 7 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 7.93 2 e3 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 7.95 4 e9 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
4. 8.06 5 e2 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 Z/4052/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
5. 8.10 6 e2 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03-03-19 Z/4312/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
6. 8.24 3 s5 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
7. 8.36 5 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
8. 8.65 7 e11 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
9. 8.65 2 s8 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
10. 9.03 5 e10 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
11. 9.07 3 e2 PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05-12-19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
12. 9.13 4 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
13. 9.29 7 s2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
14. 9.39 7 s3 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
15. 9.97 3 s1 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
16. 10.40 7 e5 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
17. 10.54 5 e9 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
18. 11.24 7 e9 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08-04-06 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
800 M
1. 2:48.86 3 s2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
60p(83.8/8.5) M
1. 11.53 3 s2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
60p(91.4/8.9) M
1. 9.12 3 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
2. 10.98 2 s1 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 11.38 6 s1 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
60p(91.4) M
1. 11.88 6 s1 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03-03-19 Z/4312/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
Wzwyż M
1. 1.55 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
2. 1.50 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 1.50 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 1.40 11  ZEGAN Oliwier SKS Kusy Kraków 03-05-10 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
W dal M
1. 5.57 10  BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
2. 5.43 11  DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 4.99 5 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
4. 4.79 9 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
5. 4.72 20  BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 4.51 2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
7. 4.40 3 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
8. 4.06 31  IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 3.90 37  PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05-12-19 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
10. 3.74 2 s2 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
11. 3.65 4 s2 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
12. 3.49 15 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
W dal strefa M
1. 4.74 18  GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
2. 4.24 27  WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
3. 3.83 39  ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
4. 3.72 40  PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 3.70 43  RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
6. 3.69 44  WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
7. 3.50 48  OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
8. 3.40 52  SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
9. 3.00 56  PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08-04-06 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
Kula (5) M
1. 10.93 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 Z/4052/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 11.798342943192 sekund