60 M
1. 6.83 1 f2 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93-03-27 Z/0148/11 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
2. 6.98 2 e4 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
3. 7.11 6 e2 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96-09-08 Z/0090/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
4. 7.12 5 fB JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96-12-18 Z/5037/15 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
5. 7.44 6 s2 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96-06-25 Z/1284/12 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
200 M
1. 22.06 1 s2 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
2. 22.32 2 s3 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03
3. 22.68 1 s16 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96-12-18 Z/5037/15 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
4. 22.88 4 e4 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93-03-27 Z/0148/11 Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
5. 22.94 1 s6 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
6. 23.18 2 s5 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
300 M
1. 34.15 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
2. 35.37 2 s9 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
3. 36.11 2 s2 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96-03-01 Z/0081/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
4. 36.31 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
400 M
1. 47.11 1 s3 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03  KN   SKN  
2. 49.71 3 s1 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 50.71 3 s2 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
600 M
800 M
1. 1:56.82 2 s2 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96-07-17 Z/0525/13 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
1000 M
1. 2:27.18 1 s4 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
2. 2:27.90 2 s4 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97-07-03 Z/0519/13 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  ZKN  
3. 2:28.08 3 s4 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
4. 2:29.85 6 s4 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
5. 2:30.95 2 s5 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96-07-17 Z/0525/13 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
1500 M
1. 3:53.27 6 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
2. 3:53.66 7 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Toruń (M) 2019-02-16
3. 3:59.00 1 s2 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
3000 M
1. 8:25.31 4 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17
2. 8:26.75 6 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Toruń (M) 2019-02-17
60p(83.8/8.5) M
60p(99.1) M
60p M
1. 8.30 4 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96-05-04 Z/0758/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
Wzwyż M
1. 1.99 3 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99-05-14 Z/0505/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
2. 1.37 0 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 59-01-17 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
W dal M
W dal strefa M
Trójskok M
1. 15.06 2 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96-06-25 Z/1284/12 Sen MA Spała (M) 2019-02-03
2. 9.65 0 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 59-01-17 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
4x200 M
1. 1:28.73 1 s1 ŻAK Łukasz
JANIAK Jakub
GALIKOWSKI Michał
MORDYL Jakub
KS AZS AWF Kraków 97-05-31
96-12-18
97-01-17
96-01-15
Sen MA Toruń (M) 2019-02-17
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 8.7114770412445 sekund