60 M
1. 6.85 1 e9 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 6.87 5 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
3. 7.09 2 e9 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 96-09-08 Z/0089/13 Sen PD Warszawa (M) 2019-01-26
4. 7.11 4 e15 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Warszawa (1) 2019-01-12
5. 7.13 5 e8 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
6. 7.21 3 e8 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
7. 7.26 3 e16 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
8. 7.46 2 e13 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
200 M
1. 22.31 1 s4 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
2. 22.80 2 s3 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
3. 23.65 3 s5 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
300 M
1. 37.17 1 s5 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
2. 39.23 3 s2 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03-06-01 Z/3639/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
400 M
1. 51.23 3 e5 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
1000 M
1. 3:04.64 6 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
1500 M
1. 4:10.54 5 s2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
3000 M
1. 9:04.25 10 s1 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
60p(99.1) M
1. 8.37 3 f2 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10
60p M
1. 7.70 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Toruń (1) 2019-01-27  KN   SKN  
2. 8.26 2 e1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
3. 8.27 2 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
Wzwyż M
1. 1.70 6 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03-04-16 Z/3640/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
W dal M
1. 7.14 2 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 7.04 1 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
3. 6.69 3 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02-11-23 Z/2836/16 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
4. 6.22 6 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
5. 5.52 13 CHOMCZYK Dominik KS Podlasie Białystok 03-01-07 Z/4260/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
Trójskok M
1. 14.15 4 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 Sen PD Warszawa (M) 2019-01-26
2. 13.67 6 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 9.2709538936615 sekund