100 K
1. 11.67 2 f2 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.9 M  KNF   SKN  
2. 11.95 6 e2 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00-05-16 Z/2676/16 U20 PD Radom (M) 2019-08-23 +1.2 I  ZKN   SKN  
3. 12.09 2 e3 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 Z/2836/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-03 +0.8 I LDK!  ZKN  
4. 12.22 1 s1 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.5 II LDK!  KNF   SKN  
5. 12.71 1 s5 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 Z/4521/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.8 II
6. 12.86 7 s1 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00-02-10 Z/2041/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.5 III  ZKN  
7. 12.93 1 s1 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 Z/3773/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -0.5 III
8. 13.11 7 s1 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 Z/0600/16 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 +1.5 III LDK!  ZKN   SKN  
9. 13.19 2 s1 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03-04-02 Z/3129/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -0.5 III LDK!  ZKN  
10. 13.33 1 s2 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05-04-03 Z/4815/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +1.9 IV LDK!
100 K z wiatrem
1. 11.52 2 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +2.3
2. 12.09 1 s1 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.6
3. 12.68 4 s1 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.6
200 K
1. 23.66 2 s3 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.5 M  KNF   SKN  
2. 25.03 2 s1 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00-05-16 Z/2676/16 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 +0.1 II  ZKN   SKN  
3. 25.12 4 e4 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 Z/2836/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 +0.1 II LDK!  ZKN  
4. 25.89 4 s1 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00-02-10 Z/2041/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.1 II  ZKN  
5. 25.89 1 s2 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 Z/4521/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.6 II
6. 26.40 6 s1 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 Z/3773/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 +0.1 III
7. 28.20 1 s2 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.2 IV LDK!
8. 28.38 2 s2 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.2 IV LDK!
9. 28.42 1 s2 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04-08-27 Z/0450/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.6 IV
10. 28.73 3 s1 KISZLUK Justyna KS Podlasie Białystok 01-06-25 Z/2727/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.4 --
200 K z wiatrem
1. 23.50 1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U23 PD Radom (M) 2019-08-25 +2.2
300 K
1. 42.03 1 s2 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 Z/3773/19 U18 PD Olecko (1) 2019-08-30 --
2. 42.59 2 s2 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00-02-10 Z/2041/15 U20 PD Olecko (1) 2019-08-30 --  ZKN  
3. 46.81 3 s1 PEZOWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 05-02-10 Z/0518/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 V
400 K
1. 55.90 2 s1 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00-05-16 Z/2676/16 U20 PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 I  ZKN   SKN  
2. 57.93 1 s1 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 Z/4521/15 U23 PD Łódź (1) 2019-06-22 II
3. 58.85 1 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Sztum (1) 2019-09-11 II  ZKN   SKN  
4. 58.97 1 s6 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00-02-10 Z/2041/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 II  ZKN  
5. 61.07 1 s3 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 Z/3773/19 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 III
6. 62.10 3 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
7. 63.38 2 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV LDK!
8. 63.70 2 s4 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03-11-26 Z/5374/18 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 IV LDK!
9. 64.11 4 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
10. 67.12 4 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02-01-10 Z/0597/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
600 K
1. 1:50.61 4 KARWOWSKA Maja KS Podlasie Białystok 05-03-09 Z/4894/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 --
2. 1:58.23 8 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05-12-15 Z/2313/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 -- LDK!  ROSU  
800 K
1. 2:09.03 2 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Białogard (1) 2019-06-22 I  ZKN   SKN  
2. 2:16.40 1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 II
3. 2:17.24 2 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 II
4. 2:20.33 1 s1 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-07-28 Z/2033/15 U20 PD Lublin (1) 2019-05-18 III
5. 2:38.38 5 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02-01-10 Z/0597/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
6. 2:39.08 5 OSTASZEWSKA Eliza KS Podlasie Białystok 94-05-17 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
7. 2:40.28 6 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02-09-09 Z/0752/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!
1000 K
1. 2:50.27 1 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Słupsk (1) 2019-09-15 --  ZKN   SKN  
2. 3:11.03 3 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-07-28 Z/2033/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
3. 3:11.95 2 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04-05-25 Z/1823/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!
4. 3:27.58 8 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05-12-15 Z/2313/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!  ROSU  
5. 3:39.03 4 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02-09-09 Z/0752/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
1500 K
1. 4:17.29 5 s1 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Chorzów (M) 2019-09-14 M  KN   SKN  
2. 4:29.71 2 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Ruda Śląska (1) 2019-08-31 I  ZKN   SKN  
3. 4:39.64 4 s2 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 Z/1889/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 II  ZKN  
4. 4:46.05 14 s5 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III
5. 4:47.67 5 s1 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Z/0795/11 Sen PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 III
6. 4:49.61 9 s1 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-07-28 Z/2033/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-05 III
7. 4:49.95 1 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 III
2000 K
1. 7:52.13 4 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 05-10-27 Z/1967/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!
3000 K
1. 9:16.26 1 s1 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KN   SKN  
2. 9:53.72 1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 I  SKN  
3. 10:04.56 4 s1 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 Z/1889/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-03 II  ZKN  
4. 10:29.00 4 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-03 III
5000 K
1. 15:37.59 4 s1 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Goleniów (M) 2019-06-26 M  KN   SKN  
2. 16:11.26 2 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Wrocław (M) 2019-05-29 I  SKN  
3. 17:45.39 4 s2 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 Z/1889/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 II  ZKN  
4. 18:04.54 11 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 II
10000 K
1. 33:15.16 3 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 M  SKN  
2. 38:41.84 6 s2 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białogard (M) 2019-04-28 II
10km K
1. 33:02 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Warszawa (M) 2019-04-14 --  SKN  
Półmaraton K
1. 1:13:07 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Gdynia (M) 2019-03-17 M  SKN  
Przełaj K pomiar ręczny
1. :08:02 r 22b2 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-07-28 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
2. :14:23 r 46b3 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02-09-09 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
3. :16:30 r 8b4 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
4. :16:47 r 18b1 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92-11-26 Sen PD Olszyna (M) 2019-03-23
5. :29:53 r 2b2 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Sen PD Olszyna (M) 2019-03-23
6. :33:59 r 7b2 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Sen PD Olszyna (M) 2019-03-23
7. :37:17 r 9b2 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 U23 PD Olszyna (M) 2019-03-23
80p K
1. 12.90 3 s1 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04-08-27 Z/0450/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 III
2. 13.13 5 s1 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 IV LDK!
3. 13.81 6 s1 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 05-06-15 Z/0447/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 V LDK!
4. 14.03 1 ŻUKOWSKA Julia KS Podlasie Białystok 04-03-04 Z/0449/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.0 V LDK!
5. 14.46 1 s2 PLUSZCZEWICZ Kamila KS Podlasie Białystok 04-09-18 Z/1547/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 0.0 V LDK!
6. 15.38 3 ZUBRZYCKA Dominika KS Podlasie Białystok 05-10-26 Z/0453/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.0 -- LDK!
7. 15.62 3 s2 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Białystok 05-12-11 Z/1966/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 0.0 -- LDK!
100p(76.2) K
1. 16.04 4 e2 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03-04-29 Z/0591/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.6 III LDK!  ZKN  
2. 16.11 3 e1 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03-12-04 Z/3886/17 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 -1.0 III LDK!
3. 16.49 1 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03-01-10 Z/5742/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.5 III LDK!
100p(76.2) K z wiatrem
1. 15.79 1 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03-12-04 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.5
100p K
1. 13.78 1 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.8 I LDK!  KNF   SKN  
2. 14.94 3 e3 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 Z/0600/16 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-05 0.0 II LDK!  ZKN   SKN  
3. 16.19 3 s1 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-10-12 Z/2747/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.1 III LDK!
4. 19.24 5 MARTYNIUK Angelika KS Podlasie Białystok 01-08-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.5 --
100p K z wiatrem
1. 14.91 2 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.5
200p K
1. 32.34 2 s1 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.5 III LDK!
2. 32.98 3 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04-08-27 Z/0450/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +2.0 IV
3. 33.14 3 s1 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 05-06-15 Z/0447/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.5 IV LDK!
4. 36.39 3 s2 PLUSZCZEWICZ Kamila KS Podlasie Białystok 04-09-18 Z/1547/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -0.2 -- LDK!
400p K
1. 63.97 1 f2 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00-02-10 Z/2041/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 II  ZKN  
2. 66.37 1 s1 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!
3. 70.38 1 s3 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02-07-02 Z/3303/16 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 IV
4. 71.05 4 s1 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03-12-04 Z/3886/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV LDK!
3000p K
1. 10:41.45 5 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Radom (M) 2019-08-23 I  ZKN   SKN  
Wzwyż K
1. 1.95 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Bruxelles (BEL) (M) 2019-09-06 MM  KN   SKN  
2. 1.77 8 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U18 PD Baku (AZE) (M) 2019-07-26 I LDK!  KNF   SKN  
3. 1.67 6 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97-10-02 Z/1436/13 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 II
4. 1.65 5 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01-03-28 Z/2728/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 II
5. 1.62 2 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96-10-22 Z/1445/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 II
6. 1.55 4 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02-07-02 Z/3303/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III
7. 1.55 1 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04-07-18 Z/1489/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III
W dal K
1. 6.34 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +1.9 M  KN   SKN  
2. 5.42 2 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 Z/1362/14 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.2 II
3. 5.42 1 f2 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U20 PD Olecko (1) 2019-08-30 +1.8 II LDK!  KNF   SKN  
4. 5.35 3 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03-04-02 Z/3129/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 -0.3 III LDK!  ZKN  
5. 5.08 3 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97-04-21 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-11 -0.1 --
6. 5.01 6 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04-06-29 Z/1490/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.4 IV LDK!
7. 4.97 5 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02-10-27 Z/3221/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 +0.2 IV
8. 4.75 9 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04-12-05 Z/1545/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.5 V LDK!
9. 4.70 3 JABŁOŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 00-02-15 Z/2709/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.5 --
10. 4.48 6 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96-10-22 Z/1445/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.2 --
W dal K z wiatrem
1. 6.51 3 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +4.3
2. 5.42 2 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 U23 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.6
Trójskok K
1. 11.00 6 e2 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97-04-21 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.3 III
2. 10.77 4 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 Z/1362/14 U23 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.1 III
3. 10.57 8 e2 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98-03-10 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +0.6 --
Trójskok K z wiatrem
1. 11.03 2 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97-04-21 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-12 +2.1
Kula (3) K
1. 11.99 2 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04-05-29 Z/4782/17 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 III LDK!
2. 11.55 8 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02-03-31 Z/3299/16 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 III
3. 11.10 4 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03-08-09 Z/3135/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!  ZKN  
4. 10.79 4 MASŁOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 02-06-06 Z/2539/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV
5. 10.31 5 OMELIANOWICZ Ewelina KS Podlasie Białystok 02-06-01 Z/3755/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
6. 9.96 6 WÓJCIK Natalia KS Podlasie Białystok 02-03-28 Z/3305/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
7. 8.41 7 ŁUKJAŃCZUK Daria KS Podlasie Białystok (KS Podlasie Białystokniest. Białystok) 05-04-03 Z/4559/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 7.96 8 KULIKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04-06-23 Z/5206/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 7.15 15 RADZAJEWSKA Julia KS Podlasie Białystok 05-10-05 Z/5293/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
10. 5.90 11 DZIEKOŃSKA Oliwa KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Kula (4) K
1. 18.34 1 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96-05-02 Z/1449/12 Sen PD Gliwice (M) 2019-06-02 MM  KN   SKN  
2. 12.45 6 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99-01-27 Z/2266/16 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 II  ZKN  
3. 9.86 8 e2 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97-01-14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
4. 8.18 1 BUJNOWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok 00-04-25 Z/2730/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
5. 8.03 18 e1 GRABOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 97-04-15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
Dysk (0.75) K
1. 25.89 5 ŁUKJAŃCZUK Daria KS Podlasie Białystok (KS Podlasie Białystokniest. Białystok) 05-04-03 Z/4559/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
2. 24.71 7 CHODZIUTKO Aniela KS Podlasie Białystok 04-09-16 Z/4908/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V
3. 23.34 8 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04-05-29 Z/4782/17 U16 PD Siedlce (1) 2019-08-29 -- LDK!
Dysk (1) K
1. 29.14 1 WÓJCIK Natalia KS Podlasie Białystok 02-03-28 Z/3305/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV
2. 28.76 10 e1 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97-01-14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
3. 26.90 11 f2 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03-08-09 Z/3135/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 -- LDK!  ZKN  
4. 25.91 3 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-01-12 Z/3680/16 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --  ZKN  
5. 24.90 6 WASZCZUK Hanna KS Podlasie Białystok 02-02-18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
6. 21.74 5 ŁUKJAŃCZUK Daria KS Podlasie Białystok (KS Podlasie Białystokniest. Białystok) 05-04-03 Z/4559/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 --
Młot (3) K
1. 38.77 1 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03-03-31 Z/3641/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV LDK!
2. 34.21 2 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-10-24 Z/3679/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
3. 29.94 3 KUROWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
4. 27.19 6 KULIKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04-06-23 Z/5206/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V
5. 24.71 1 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02-03-31 Z/3299/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
6. 22.78 2 MASŁOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 02-06-06 Z/2539/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
7. 21.35 11 RADZAJEWSKA Julia KS Podlasie Białystok 05-10-05 Z/5293/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
8. 18.14 5 f2 DZIEKOŃSKA Oliwa KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 17.81 6 f2 ŁACHAŃCZUK Karolina KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
10. 17.73 7 f2 KARWOWSKA Andżelika KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Młot (4) K
1. 44.94 9 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-01-12 Z/3680/16 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 II  ZKN  
2. 22.58 2 BUJNOWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok 00-04-25 Z/2730/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Oszczep (500) K
1. 37.30 3 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02-06-04 Z/4030/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III
2. 28.53 1 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04-08-31 Z/5179/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V
3. 22.99 7 CHODZIUTKO Aniela KS Podlasie Białystok 04-09-16 Z/4908/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 --
Oszczep (600) K
1. 31.99 3 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02-06-04 Z/4030/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 IV
4x100 K
1. 46.55 5 s2 BARTNOWSKA Weronika
MIKIEWICZ Dominika
KIRYLUK Aleksandra
GOLA Marlena
KS Podlasie Białystok 00-05-16
01-06-19
01-11-02
98-06-08
U23 PD Radom (M) 2019-08-24 --
4x400 K
1. 3:35.47 2 m1 KS Podlasie Białystok  
 
 
 
brak daty PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 --
4x800 K
1. 8:38.51 2 m1 WNOROWSKI Damian
KARPIUK Diana
ŚWIĆ Aleksandra
MODZELEWSKI Łukasz
KS Podlasie Białystok 00-02-27
00-04-05
01-07-28
00-03-19
U20 PD Kraków (M) 2019-06-09 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 38.011687994003 sekund