60 M
1. 7.14 4 s1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Toruń (1) 2019-08-31 -1.0 --
2. 8.54 7 e2 ŁAPIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok (OLA Podlaskie) 06-04-30 Z/4929/19 U14 PD Warszawa (1) 2019-06-07 -0.7 -- LDK!  ROSU  
100 M
1. 10.68 2 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Piaseczno (M) 2019-05-31 +0.9 I
2. 10.75 1 s1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.6 I  KNF   SKN  
3. 11.07 2 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.2 II
4. 11.24 5 e6 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.7 II
5. 11.33 5 e4 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.7 III
6. 11.36 1 s2 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 +1.6 III
7. 11.43 4 e8 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99-10-22 Z/2277/16 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.6 III
8. 11.46 2 s1 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-03 0.0 III  KNF   SKN  
9. 11.49 3 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 0.0 III
10. 11.51 2 s2 GRANASZEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 95-07-27 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 +1.6 III
100 M z wiatrem
1. 10.61 2 e1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 U20 PD Gliwice (M) 2019-06-02 +2.1
2. 10.68 3 e1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Sen PD Piaseczno (M) 2019-05-31 +2.1
3. 11.51 5 e6 GRANASZEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 95-07-27 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 +2.3
200 M
1. 21.91 1 s1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 II  KNF   SKN  
2. 21.93 2 s2 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Gdańsk (M) 2019-06-08 +1.2 II
3. 23.29 1 s10 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 +0.3 III
4. 23.30 2 s1 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 -0.2 III
5. 23.47 2 s1 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.8 III
6. 23.56 3 s1 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.8 III
7. 23.86 4 s1 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01-11-13 Z/4126/19 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 IV
8. 24.48 3 s2 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01-05-09 Z/3664/18 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.3 --
9. 25.16 2 s2 MISIEWICZ Kacper KS Podlasie Białystok 02-07-19 Z/1755/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -1.1 -- LDK!
10. 25.47 2 s3 RADZIEJEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 00-11-02 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 --
200 M z wiatrem
1. 21.38 4 s1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Sen PD Łódź (M) 2019-05-26 +3.2
2. 23.37 2 s11 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99-10-22 U23 PD Łódź (M) 2019-05-26 +3.5
3. 23.75 2 s5 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01-11-13 U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 +2.3
300 M
1. 38.58 4 s1 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 04-08-30 Z/2116/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III
2. 40.95 1 s2 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 05-04-13 Z/4930/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V  ROSU  
3. 41.44 3 s2 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 04-03-16 Z/4561/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!
4. 54.50 6 s1 ARTEMIUK Kasjan KS Podlasie Białystok 05-06-15 Z/4907/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 --
400 M
1. 50.80 5 s2 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Radom (1) 2019-09-15 III
2. 52.11 1 s7 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 III
3. 53.38 5 s7 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01-05-09 Z/3664/18 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 IV
4. 53.60 2 s4 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01-11-13 Z/4126/19 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 IV
5. 54.61 2 s1 WOŹNIAK Julian KS Podlasie Białystok 01-04-03 Z/4811/18 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
6. 56.07 7 KAPUŚCIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 95-07-15 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
7. 56.08 4 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/5318/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
8. 57.04 5 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 04-08-30 Z/2116/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 --
600 M
1. 1:26.30 1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Olecko (1) 2019-08-30 --  ZKN  
2. 1:28.67 2 s1 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 05-05-24 Z/4893/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!
3. 1:37.79 6 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 05-11-28 Z/4891/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 V LDK!
4. 1:45.80 9 s2 TURCZYŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 03-04-25 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 --
800 M
1. 1:59.30 6 s3 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 III  ZKN  
2. 1:59.65 6 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Radom (1) 2019-09-15 III  ZKN  
3. 2:06.24 2 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!  ZKN  
4. 2:08.27 3 POLETYŁO Damian KS Podlasie Białystok 02-05-26 Z/0622/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
5. 2:08.38 8 s1 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/5318/18 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 --
6. 2:14.81 2 HRYNIEWICKI Tomasz KS Podlasie Białystok 05-05-24 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 --
7. 2:15.13 6 JAWOROWSKI Michał KS Podlasie Białystok 02-08-12 Z/1341/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
8. 2:16.28 7 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 Z/1972/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
9. 2:19.63 3 DZIUBA Jakub KS Podlasie Białystok 02-12-09 Z/0599/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!
1000 M
1. 2:31.43 1 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 --
2. 2:35.29 2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 --  ZKN  
3. 2:52.34 4 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!  ZKN  
4. 2:55.08 5 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02-06-25 Z/3644/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
5. 3:00.13 5 STRZESZEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04-04-20 Z/5319/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 --
6. 3:03.72 6 DZIUBA Jakub KS Podlasie Białystok 02-12-09 Z/0599/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
7. 3:04.49 7 JAWOROWSKI Michał KS Podlasie Białystok 02-08-12 Z/1341/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
8. 3:05.67 5 BUZUN Adam KS Podlasie Białystok 05-09-14 Z/2447/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
9. 3:07.20 8 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 05-11-28 Z/4891/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
10. 3:07.34 10 s1 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 05-04-30 Z/2311/19 U16 PD Siedlce (1) 2019-08-29 -- LDK!  ROSU  
1500 M
1. 3:55.36 4 s8 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 II
2. 4:03.92 5 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-15 III  ZKN  
3. 4:08.70 2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 III  ZKN  
4. 4:25.66 10 s1 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/5318/18 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 --
5. 4:25.77 7 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 -- LDK!  ZKN  
6. 4:34.81 4 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02-06-25 Z/3644/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
7. 4:42.14 6 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 Z/1972/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
2000 M
1. 6:32.01 3 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 05-04-30 Z/2311/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!  ROSU  
2. 6:41.71 6 STRZESZEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04-04-20 Z/5319/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
3. 6:54.89 7 LEWICKI Adam KS Podlasie Białystok 05-07-01 Z/5336/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
4. 7:05.70 8 BZINKIEWICZ Kacper KS Podlasie Białystok 05-04-12 Z/0986/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
5. 7:28.21 11 BAKIER Michał KS Podlasie Białystok 05-09-28 Z/4780/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
3000 M
1. 8:53.87 13 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-03 III  ZKN  
2. 9:51.38 1 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-08 IV LDK!  ZKN  
3. 10:45.07 4 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 Z/1972/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
5000 M
1. 15:35.77 1 s1 ANDRZEJUK Bogusław KS Podlasie Białystok 75-04-11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 III
2. 15:50.23 12 s2 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 III  ZKN  
Półmaraton M
1. 1:10:26 r 5 s1 ANDRZEJUK Bogusław KS Podlasie Białystok 75-04-11 Masters PD Toruń (M) 2019-03-30 II
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:44 r 33b2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
2. :10:53 r 28b1 POLETYŁO Damian KS Podlasie Białystok 02-05-26 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
3. :19:23 r 23b3 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
4. :21:08 r 44b3 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
5. :21:35 r 9b4 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
110 (91.4/8.9) M
1. 20.31 3 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 05-12-20 Z/0451/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.9 -- LDK!
110 (91.4) M
1. 15.69 4 s1 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 Z/3841/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.6 III LDK!
2. 17.41 2 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 Z/0592/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 -- LDK!
110 (99.1) M
1. 15.19 3 s1 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.6 II
110 M
1. 13.37 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Radom (M) 2019-08-25 +1.0 MM  KN   SKN  
2. 14.78 1 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.6 I
DNF DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok () 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 --  ZKN  
110 M z wiatrem
1. 15.43 1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 U23 PD Olecko (1) 2019-08-30 +2.5
200p M
1. 28.55 2 s1 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 Z/1327/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -2.4 -- LDK!
2. 29.69 2 s3 FIEDORUK Jakub KS Podlasie Białystok 03-08-22 Z/4262/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 +0.6 -- LDK!
3. 31.98 1 s2 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-13 Z/0452/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 0.0 -- LDK!
4. 35.91 5 CZYKWIN Julian KS Podlasie Białystok 05-05-28 Z/4906/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +0.4 --
Wzwyż M
1. 2.05 4 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98-03-12 Z/1008/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
2. 2.00 1 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91-10-02 Z/3142/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 II
3. 1.80 4 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 94-01-30 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
4. 1.75 5 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00-09-22 Z/2108/17 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV
5. 1.60 3 KURZYNA Maciej KS Podlasie Białystok 05-08-14 Z/1963/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
6. 1.50 7 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 05-12-20 Z/0451/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
W dal M
1. 7.47 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.0 I  KNF   SKN  
2. 7.03 2 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02-11-23 Z/2836/16 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.2 II LDK!  ZKN  
3. 7.01 3 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.1 II  ZKN  
4. 6.83 3 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.7 II
5. 6.59 5 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.0 III
6. 6.21 2 f2 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 02-03-23 Z/3772/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 -1.1 IV
7. 5.91 6 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.3 --
8. 5.66 7 BIEDUL Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-25 Z/4127/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.4 --
9. 5.62 1 f2 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 04-11-01 Z/4947/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +1.3 V
10. 5.58 2 f2 STACHURSKI Jakub KS Podlasie Białystok 04-03-29 Z/1543/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +0.7 --
W dal M z wiatrem
1. 7.64 1 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +2.4
Trójskok M
1. 14.41 2 e1 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.0 II
2. 14.03 2 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.2 III  KNF   SKN  
3. 13.27 2 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +0.7 III
4. 13.25 1 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.1 III
5. 13.04 3 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.9 --
6. 12.67 8 e1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.4 --
Kula (5) M
1. 17.24 2 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
2. 14.01 4 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III LDK!
3. 13.96 5 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III
4. 13.64 8 MAC Bartosz KS Podlasie Białystok 03-05-30 Z/2146/19 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 III LDK!
5. 11.83 8 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03-01-01 Z/4264/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
6. 11.43 9 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
7. 10.05 3 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 04-03-06 Z/4560/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
8. 7.37 9 f2 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 7.21 10 f2 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Kula (6) M
1. 13.41 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 III  ZKN  
2. 13.04 2 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01-02-07 Z/4176/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 III  ZKN  
Kula (7.26) M
1. 12.43 1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 III
2. 11.85 7 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 IV  ZKN  
3. 7.32 3 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95-02-21 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
Dysk (1) M
1. 54.20 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
2. 36.47 5 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 04-03-06 Z/4560/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 IV
3. 29.98 12  PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/4263/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
4. 28.20 8 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-13 Z/0452/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 -- LDK!
5. 26.29 13 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 05-07-15 Z/4613/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
6. 24.77 6 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
7. 19.24 10 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Dysk (1.5) M
1. 46.81 3 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 II LDK!  ZKN  
2. 44.41 6 e1 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Poznań (M) 2019-07-10 III LDK!
3. 43.41 2 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III
4. 34.24 7 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
5. 25.48 11 SKOWRONEK Marcin KS Podlasie Białystok 02-01-29 Z/3752/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!
6. 25.05 8 PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/4263/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
Dysk (1.75) M
1. 48.87 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 II  ZKN  
Dysk (2) M
1. 41.95 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 II  ZKN  
2. 38.32 8 e1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 III
3. 28.75 4 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95-02-21 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
Młot (5) M
1. 42.58 2 SKOWRONEK Marcin KS Podlasie Białystok 02-01-29 Z/3752/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV LDK!
2. 30.18 2 f2 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03-01-01 Z/4264/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
3. 26.44 3 f2 CZYŻEWSKI Sylwester KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
4. 25.34 5 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
5. 19.85 5 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
6. 18.08 6 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
7. 16.53 7 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Młot (7.26) M
1. 81.74 1 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89-02-22 Z/3138/11 Sen PD Poznań (M) 2019-07-02 MM  KN   SKN  
Oszczep (600) M
1. 51.00 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03-06-09 Z/2536/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
2. 26.51 5 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 07-10-25 U14 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
3. 20.10 8 SANIUKIEWICZ Damian KS Podlasie Białystok 07-01-01 U14 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Oszczep (700) M
1. 68.10 2 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 I  ZKN  
2. 54.59 1 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03-06-09 Z/2536/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III LDK!
3. 52.13 6 ZAWADZKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-11-04 Z/4148/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 III
4. 36.65 5 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
5. 30.85 8 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
Oszczep (800) M
1. 67.77 3 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00-05-02 Z/2049/16 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 I  KNF   SKN  
2. 66.68 BALUN Marcin KS Podlasie Białystok 95-03-05 Sen PD Glasgow (GBR) (2) 2019-08-03 I
3. 52.77 1 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 III  ZKN  
4. 52.51 1 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00-05-29 Z/5265/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 III
5. 50.34 7 e2 ANUSZKIEWICZ Maciej KS Podlasie Białystok 98-09-01 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III
6. 38.39 2 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01-01-11 Z/3149/17 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
4x100 M
1. 43.58 1 s1 MIŁKOWSKI Gabriel
KALISZEWSKI Jakub
OSTAPOWICZ Daniel
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 02-03-25
00-01-31
00-03-10
01-03-20
U20 PD Radom (1) 2019-09-15 --
4x400 M
1. 3:27.94 4 s1 DANILCZUK Michał
WNOROWSKI Przemysław
PERKOWSKI Jakub
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 01-11-13
01-06-13
01-08-13
00-01-31
U20 PD Racibórz (M) 2019-07-05 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 38.776478052139 sekund