60 m M
1. 6.80 1 e7 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Łódź (1) 2020-02-02  KNF   SKN  
2. 6.88 2 f2 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2020-02-09
3. 7.12 1 f2 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U23 PD Białystok (2) 2020-02-09
4. 7.13 1 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Warszawa (1) 2020-02-02
5. 7.15 1 e2 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Białystok (2) 2020-02-09
6. 7.34 1 s5 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U23 PD Warszawa (1) 2020-02-02  ZKN  
7. 7.74 3 e1 ROGOZIŃSKI Adam KS Podlasie Białystok 03-10-06 Z/1401/17 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09
8. 7.82 5 s7 SADOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 01-07-04 Z/6487/15 U20 PD Warszawa (1) 2020-02-02 LDK!
9. 7.82 2 e5 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 Z/3841/17 U20 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
10. 7.93 6 e2 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 05-04-13 Z/4930/19 U16 PD Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
200 m M
1. 22.35 3 s2 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2020-02-09
2. 23.08 2 s6 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U23 PD Spała (M) 2020-02-15
3. 23.32 1 s5 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Spała (M) 2020-02-15
4. 23.42 5 s6 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Toruń (1) 2020-01-26
300 m M
1. 34.31 2 s1 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok (UKS 19 Bojary Białystok) 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Toruń (1) 2020-02-01  ZKN  
400 m M
1. 48.20 2 s1 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok (UKS 19 Bojary Białystok) 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Spała (M) 2020-02-15  ZKN  
600 m M
1. 1:33.54 4 s1 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 05-05-24 Z/4893/19 U16 PD Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
60 m pł M Mł M
1. 10.56 3 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 05-07-15 Z/4613/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09  ROSU  
2. 11.51 2 e2 GAWĘDZKI Mateusz KS Podlasie Białystok 05-05-06 Z/0390/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09  ROSU  
60 m pł M J Mł M
1. 10.22 2 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-13 Z/0452/19 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
60 m pł M (99.1) M
1. 9.11 1 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 Z/3841/17 U20 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
60 m pł M M
1. 7.54 3 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Toruń (M) 2020-02-08  KN   SKN  
2. 8.19 1 e1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Białystok (2) 2020-02-09
3. 8.21 2 s1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Warszawa (1) 2020-01-18
Wzwyż M
1. 2.10 1 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98-03-12 Z/1008/14 U23 PD Toruń (1) 2020-02-09
2. 1.80 3 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03-04-16 Z/3640/17 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
3. 1.50 1 f2 KURZYNA Maciej KS Podlasie Białystok 05-08-14 Z/1963/19 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
W dal M
1. 7.43 1 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 Sen PD Toruń (1) 2020-01-18  KN  
2. 6.74 4 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Toruń (M) 2020-02-15
3. 6.40 3 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 04-11-01 Z/4947/19 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09
4. 6.11 12 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U23 PD Warszawa (1) 2020-02-02  ZKN  
5. 5.42 6 ŁUPIŃSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 03-01-01 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09
W dal strefa M
1. 4.39 10 SANIUKIEWICZ Damian KS Podlasie Białystok 07-03-22 U14 PD Toruń (1) 2019-11-30
Trójskok M
1. 14.12 3 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 Sen PD Warszawa (1) 2020-02-02
Kula (5) M
1. 17.78 1 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U18 PD Warszawa (1) 2020-02-02 LDK!  KNF  
2. 11.02 1 f2 ADAMSKI Krystian KS Podlasie Białystok 03-06-06 U18 PD Białystok (2) 2020-02-09 LDK!
3. 7.87 8 ZAKRZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 05-05-06 Z/0391/20 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09  ROSU  
4. 7.40 9 PIEKUTOWSKI Adam KS Podlasie Białystok 06-01-01 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
5. 7.04 10 MIELECH Rafał KS Podlasie Białystok 06-01-01 U16 PD Białystok (2) 2020-02-09
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 10.683155059814 sekund