III Półmaraton Bydgoski

Ostatnia aktualizacja: 2015-12-01 15:00:51

Lista startowa Meta Dyplomy
Wybierz Bieg:
ELITE seria (10:15:00) X seria (12:30:00) XI seria (12:45:00) XII seria (13:00:00) XIII seria (13:15:00) XIV seria (13:30:00) XV seria (13:45:00) XVI seria (14:00:00) II seria (10:30:00) III seria (10:45:00) IV seria (11:00:00) V seria (11:15:00) VI seria (11:30:00) VII seria (11:45:00) VIII seria (12:00:00) IX seria (12:15:00) 




ELITE seria (10:15:00)
Miej. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Kraj/Miasto Data Kat./
miej.
Czas
1.
3
OCHAL Paweł Bydgoszcz
1981
M-30 (1) 01:10:17
2.
1352
WOLAK Rafał Zorza Gdynia
1985
M-30 (2) 01:12:30
3.
183
POCZWARDOWSKI Kamil Państwowa Straż Pożarna SIERPC
1984
M-30 (3) 01:12:33
4.
1149
ŁUKASZEWSKI Patryk Gniezno
1989
M-20 (1) 01:12:37
5.
189
MYŚLAK Piotr Sport Zdrowie Kondycja www.triathlonista.com
1990
M-20 (2) 01:16:05
6.
1042
ŚLIWIŃSKI Dariusz Pakłuki Running Team
1988
M-20 (3) 01:16:58
7.
19
OCHOCIŃSKI Mariusz Włocławek
1973
M-40 (1) 01:18:25
8.
69
BIEGAŁA Leszek Lingua Pro - kursy językowe
1978
M-30 (4) 01:19:37
9.
1212
CHĘTNIK Rafał LKS ZANTYR SZTUM
1977
M-30 (5) 01:20:49
10.
291
STASIAK Michał Osówiec
1989
M-20 (4) 01:20:55
11.
742
ZIĘBA Adam TriSpace
1973
M-40 (2) 01:21:02
12.
1387
KOWALSKI Mirosław Team Biegowy Szczecinek
1964
M-50 (1) 01:21:04
13.
1413
SZRAJBER Tomasz Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
1983
M-30 (6) 01:22:38
14.
862
WIWATOWSKI Michał Przyłęki
1979
M-30 (7) 01:22:41
15.
322
ABDOUL Romaric Bydgoski Klub Sztuk Walki
1983
M-30 (8) 01:22:47
16.
1400
TACZKOWSKI Jarek B4Sport/ZS nr 5 MS
1975
M-40 (3) 01:22:57
17.
548
KĘDZIERSKI Andrzej SZCZECINEK
1980
M-30 (9) 01:23:10
18.
754
SENGER Michał Pakłuki Running Team
1981
M-30 (10) 01:23:21
19.
1404
STROGAREK Waldemar MZK Piła
1971
M-40 (4) 01:23:44
20.
824
KOWALCZYK Marek Bydgoszcz
1978
M-30 (11) 01:24:03
21.
623
NIEDZIAŁKOWSKI Patryk Bydgoskie Okonie
1993
M-20 (5) 01:24:03
22.
821
MARZYJANEK Jakub Trzymam Tempo Team
1999
M-20 (6) 01:24:04
23.
143
SERWIŃSKI Radek Jacek Biega Running Team
1982
M-30 (12) 01:24:08
24.
1486
KAPCZYNSKI Daniel PGB Sportowa Paczka
1982
M-30 (13) 01:24:40
25.
1365
WOJCIECHOWSKI Norbert ALTOM GNIEZNO
1980
M-30 (14) 01:24:59
26.
553
BANDOCH Mariusz Solec Kujawski
1974
M-40 (5) 01:25:04
27.
1526
SZCZEŚNIAK Piotr DKS SZCZESNIAK
1980
M-30 (15) 01:25:10
28.
614
KLOSKOWSKI Adam IWsp SZ Bydgoszcz
1986
M-20 (7) 01:25:24
29.
877
GACZKOWSKI Jacek Poznań
1983
M-30 (16) 01:25:30
30.
1391
NOWAK Dawid Sadki
1986
M-20 (8) 01:26:13
31.
1576
LEWANDOWSKI Bartosz Elbląg
1990
M-20 (9) 01:26:17
32.
714
ZIĘTAK Andrzej Ból to ściema
1973
M-40 (6) 01:26:19
33.
361
JURKIEWICZ Mariusz Bydgoszcz
1979
M-30 (17) 01:26:42
34.
1334
ŁĄCZNY Jarosław KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1979
M-30 (18) 01:26:51
35.
418
ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof TEAMOCHAL
1999
M-20 (10) 01:26:53
36.
1583
DEROŃ Waldemar Bydgoszcz
1987
M-20 (11) 01:26:55
37.
1155
WAŚKIEWICZ Sebastian Lipno Biega
1987
M-20 (12) 01:27:02
38.
560
STRYCHALSKI Tomasz Run Project
1983
M-30 (19) 01:27:03
39.
281
ROSENAU Robert Nakło nad Notecią
1979
M-30 (20) 01:27:07
40.
857
HETZIG Piotr 4RUN TEAM PIŁA
1967
M-40 (7) 01:27:23
41.
314
ŚWIĘCICKI Wojciech AWKS PITIK
1977
M-30 (21) 01:27:28
42.
415
RYBAK Łukasz Niemcz
1983
M-30 (22) 01:27:31
43.
919
CHOLEWIŃSKI Dariusz Huragan Miedzyń
1974
M-40 (8) 01:27:35
44.
1492
SZYSZKA Mariusz Bydgoszcz
1978
M-30 (23) 01:27:35
45.
799
PAWLAK Marek Pogórze
1982
M-30 (24) 01:27:42
45.
1493
MOROSZCZAK Bogumił PGB Sportowa Paczka
1974
M-40 (9) 01:27:38
47.
1543
ZIÓŁKOWSKI Mariusz CSLog Grupa
1983
M-30 (25) 01:27:50
48.
296
ŚWIERCZYŃSKI Marcin Osielsko
1986
M-20 (13) 01:27:56
49.
951
TRZCIŃSKI Jarosław Solec Kujawski
1988
M-20 (14) 01:28:05
50.
149
PALACZ Marcin Optima Cardio Bunge Runners Team Brzeg
1977
M-30 (26) 01:28:22
51.
1016
BREWCZAK Maciej Bełżyce
1985
M-30 (27) 01:28:25
52.
1240
KLUSZCZYŃSKI Robert Toruń Multisport Team
1977
M-30 (28) 01:28:38
53.
480
ALICHNIEWICZ Michał 4RUN TEAM PIŁA
1979
M-30 (29) 01:28:47
54.
1009
STASIAK Olaf Bunkrownicy
1996
M-20 (15) 01:28:48
55.
1008
LASKOWSKI Michał ZS nr 5 MS Bydgoszcz / POLV LO
1980
M-30 (30) 01:28:54
56.
1360
ZUREL Michał amator
1979
M-30 (31) 01:28:54
57.
962
CHOJNACKI Krzysztof Run Bydgoszcz
1968
M-40 (10) 01:28:58
58.
319
KWIATKOWSKI Damian Run Bydgoszcz
1992
M-20 (16) 01:29:01
59.
1362
KUBACKI Bartosz Szubin
1978
M-30 (32) 01:29:04
60.
23
KRYSZTOFIAK Sławomir Bydgoszcz
1965
M-50 (2) 01:29:14
61.
369
PLUTA Gniewomir UKS TRS SUSZ
1981
M-30 (33) 01:29:14
62.
913
BEDRA Robert Bydgoszcz
1980
M-30 (34) 01:29:17
63.
778
DOMICZ Antoni Opole
1954
M-60 (1) 01:29:18
64.
1127
KOZŁOWSKI Rafał Bydgoszcz
1973
M-40 (11) 01:29:20
65.
1203
REZULAK Paweł BOLT Tremeszno
1988
M-20 (17) 01:29:22
66.
1748
KUDALSKI Maciej Express Bydgoski
1990
M-20 (18) 01:29:28
67.
1500
WALKOWIAK Tomasz Gdynia
1979
M-30 (35) 01:29:29
68.
713
BUKOWIŃSKI Michał Bydgoszcz
1978
M-30 (36) 01:29:35
69.
1456
KUBANEK Łukasz TEAMOCHAL
1983
M-30 (37) 01:29:35
70.
812
WOLBACH Dawid Murowana Goślina
1989
M-20 (19) 01:29:40
71.
398
MYSZKA Łukasz Nowa Wieś Wielka
1981
M-30 (38) 01:29:41
72.
1393
NAWROCKI Mateusz KWIDZYN BIEGA KMM
1989
M-20 (20) 01:29:44
73.
970
NOWICKI Jarosław Stanisławów Pierwszy
1970
M-40 (12) 01:29:46
74.
1258
KOWALKOWSKI Piotr 7 LO Bydgoszcz
1979
M-30 (39) 01:29:47
75.
1483
JABŁOŃSKI Marcin Pocztowa Grupa Biegowa
1971
M-40 (13) 01:29:51
76.
1545
ARBAT Mariusz KWIDZYN BIEGA
1977
M-30 (40) 01:29:55
77.
978
OCHNIO Ryszard POLONIA JASTROWIE PRECON POLJASTROWIE
1975
M-40 (14) 01:30:01
78.
1234
BARCZAK Rafał KPP Złotów
1975
M-40 (15) 01:30:08
79.
1356
KRZEMIŃSKI Jarosław KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1969
M-40 (16) 01:30:22
80.
1028
PAWLIK Stanisław Osielsko
1965
M-50 (3) 01:30:24
81.
1450
SMYKOWSKI Marcin Bydgoszcz BIL
1973
M-40 (17) 01:30:25
82.
1092
HOFFMAN Jarosław TEAMOCHAL
1979
M-30 (41) 01:30:25
83.
1405
WADZIŃSKA Paulina TriSpace
1984
K-30 (1) 01:30:30
84.
424
SZYMAŃSKI Maciej Bydgoszcz
1988
M-20 (21) 01:30:33
85.
50
CHMIELEWSKI Tomasz FIT-MAPOL BYDGOSZCZ
1965
M-50 (4) 01:30:36
86.
1530
MRÓZ Tomasz Lipno
1986
M-20 (22) 01:30:40
87.
1147
WESOŁOWSKI Zbigniew Skórcz
1965
M-50 (5) 01:30:50
88.
1066
SZCZEPAŃSKI Leszek KWIDZYN BIEGA
1990
M-20 (23) 01:30:50
89.
573
WIERZBOWSKI Krzysztof Motointegrator.pl
1979
M-30 (42) 01:30:52
90.
276
HAIZE Tomek Bydgoszcz
1978
M-30 (43) 01:30:54
91.
850
WYKA Błażej Biegnę, żeby Bartek mógł biegać...
1983
M-30 (44) 01:31:11
92.
1136
KRYGER Wojciech EPOLODUS TEAM
1983
M-30 (45) 01:31:12
93.
1101
WOŚ Kamil Nordcity
1983
M-30 (46) 01:31:14
94.
837
ROMANOWSKI Michal Bydgoszcz
1982
M-30 (47) 01:31:14
95.
137
BEJGIER Edmund Osielsko
1968
M-40 (18) 01:31:21
96.
1739
LATOS Paweł Express Bydgoski
1985
M-30 (48) 01:31:21
97.
1134
PIERZYŃSKI Jan Nakielski Klub Biegacza
1977
M-30 (49) 01:31:26
98.
634
WAWRZYNIAK Dominik Nakielski KB/Taverna dart Nakło
1996
M-20 (24) 01:31:27
99.
357
KRAINSKI Michał Sliwice
1983
M-30 (50) 01:31:29
100.
479
ZIELINSKI Lukasz Bozenkowo
1986
M-20 (25) 01:31:41
101.
1179
SEROCKI Zbigniew Grudziądz
1964
M-50 (6) 01:31:44
102.
91
JANOWSKI Tomasz Byłaś serca biciem...
1988
M-20 (26) 01:31:44
103.
360
SADECKI Karol Bydgoscy Atosowcy
1988
M-20 (27) 01:31:47
104.
792
WYSOCKI Marek Bydgoszcz
1981
M-30 (51) 01:31:51
105.
494
WESOLOWSKI Patryk Lighthouse Kancelaria Adwokacka adw. Patryk Wesolowski
1983
M-30 (52) 01:31:53
106.
71
PERKOWSKI Rafał Kikół Rafał Perkowski
1983
M-30 (53) 01:31:54
107.
1574
KOŻUCHOWSKA Natalia Run Bydgoszcz
1992
K-20 (1) 01:32:03
108.
720
LEWANDOWSKI Marek Chełmno
1991
M-20 (28) 01:32:03
109.
1265
MALICKI Bartosz Bydgoszcz
1986
M-20 (29) 01:32:05
110.
1005
SZCZEPANIAK Cezary Bydgoszcz
1976
M-30 (54) 01:32:05
111.
921
WOLKIEWICZ Marcin BOLT Tremeszno
1978
M-30 (55) 01:32:12
112.
1527
ŁASIŃSKI Sebastian Borówno
1974
M-40 (19) 01:32:14
113.
1256
OBRĘBSKI Grzegorz BiegaSie
1977
M-30 (56) 01:32:18
114.
772
ZIENKIEWICZ Janusz Allianz Running Team
1972
M-40 (20) 01:32:24
115.
1201
RADECKI Przemysław Bydgoszcz
1974
M-40 (21) 01:32:27
116.
1337
KAZUBOWSKI Jacek 45Plus
1967
M-40 (22) 01:32:33
117.
1251
LEWANDOWSKI Maciej wola podłężna
1991
M-20 (30) 01:32:34
118.
409
GOLINOWSKI Darek Kobylarnia
1973
M-40 (23) 01:32:36
119.
1274
PASZKIEWICZ Grzegorz Szczecin
1974
M-40 (24) 01:32:42
120.
510
LEWANDOWSKI Rafał Toruń
1981
M-30 (57) 01:32:43
121.
293
MACIEJEWSKI Rafał Pakłuki Running Team
1975
M-40 (25) 01:32:52
122.
1538
ZACH Sebastian TKKF WODNIK WIĘCBORK
1973
M-40 (26) 01:32:57
123.
346
WENDLAND Mateusz Lipno Biega
1990
M-20 (31) 01:32:59
124.
1421
ROSÓŁ Jacek Bydgoszcz
1982
M-30 (58) 01:33:00
125.
1578
KOBZIAKOWSKI Klaudiusz TriSpace
1989
M-20 (32) 01:33:04
126.
594
CIEŚLIK Marek Ślesin
1961
M-50 (7) 01:33:04
127.
586
URBANOWSKI Wojciech Pakłuki Running Team
1975
M-40 (27) 01:33:07
128.
381
GRACZYKOWSKI Jakub Triathlon Team
1988
M-20 (33) 01:33:07
129.
222
JANKOWSKI Tomasz TriSpace
1973
M-40 (28) 01:33:08
130.
1504
FIJAŁKOWSKI Tomasz Łochowo
1992
M-20 (34) 01:33:20
131.
971
PIKULIK Jarosław LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA
1987
M-20 (35) 01:33:21
132.
1743
TOMCZYŃSKI Bartosz Express Bydgoski
1980
M-30 (59) 01:33:21
133.
940
KUŚNIEREK Bartosz Żnin
1987
M-20 (36) 01:33:37
134.
1430
KOZAR Karol PB w UK
1981
M-30 (60) 01:33:39
135.
599
KOCHMAN Karol AZS UMP Poznań
1991
M-20 (37) 01:33:39
136.
907
FUZ Marek Kabel Team
1971
M-40 (29) 01:33:40
137.
815
BUSZMAN Krzysztof Gdynia
1971
M-40 (30) 01:33:40
138.
974
KŁOPOCKI Jan UMP biega
1991
M-20 (38) 01:33:49
139.
216
BRZEZIŃSKI Paweł R2G
1977
M-30 (61) 01:33:58
140.
883
ZBOIŃSKI Filip Bydgoszcz
1985
M-30 (62) 01:34:05
141.
242
TUCHOLSKI Bartłomiej Bydgoskie Okonie
1992
M-20 (39) 01:34:06
142.
1544
GÓRSKI Krzysztof BIEGOWI ZAJAWKOWICZE
1974
M-40 (31) 01:34:06
143.
1314
JĘDRZEJEWSKI Rafał Dead On Arrival
1970
M-40 (32) 01:34:07
144.
1002
SYNAKIEWICZ Tomasz BANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIĄ
1981
M-30 (63) 01:34:08
145.
96
GWÓŹDŹ Kamil TKKF WODNIK WIĘCBORK
1989
M-20 (40) 01:34:08
146.
337
BREDOW Marek Bydgoszcz
1959
M-50 (8) 01:34:11
147.
878
GRABAREK Marcin Bydgoszcz
1979
M-30 (64) 01:34:12
148.
518
MACIEJEWSKA Kamila Pakłuki Running Team
1981
K-30 (2) 01:34:20
149.
317
SZYCHOWSKI Jarosław TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1987
M-20 (41) 01:34:22
150.
819
WYSOCKI Adam Poznań
1988
M-20 (42) 01:34:26
151.
523
MICHALIK Łukasz Brzoza
1980
M-30 (65) 01:34:28
152.
889
KRUEGER Waldemar Lochowice
1973
M-40 (33) 01:34:37
153.
1378
WOŹNIAK Jakub Koszałek Opałek
1994
M-20 (43) 01:34:38
154.
1161
SOBCZAK Marek Toruń
1977
M-30 (66) 01:34:41
155.
766
GRZECHOWIAK Arkadiusz Pakłuki Running Team
1997
M-20 (44) 01:34:42
156.
892
JARZĄB Piotr Solec Kujawski
1986
M-20 (45) 01:34:46
157.
839
URBANSKI Andrzej Ostromecko
1971
M-40 (34) 01:34:48
158.
979
GIERSZEWSKI Paweł Trzciniec
1992
M-20 (46) 01:34:49
159.
327
KRAJEWSKI Szczepan Bydgoszcz
1982
M-30 (67) 01:34:49
160.
517
DAŃCZUK Jerzy RWT w Bydgoszczy
1962
M-50 (9) 01:34:49
161.
1614
SZYMCZAK Mirosław Poznań
1963
M-50 (10) 01:34:50
162.
32
OKOŃ Darek Rokietnica
1974
M-40 (35) 01:34:50
163.
416
PUZYNOWICZ Mariusz Poznań
1982
M-30 (68) 01:34:57
164.
114
ROGOZIŃSKI Tomasz Lubicz Górny
1978
M-30 (69) 01:35:03
165.
952
WIŚNIEWSKI Leszek Brzoza
1969
M-40 (36) 01:35:04
166.
797
URBAŃSKI Marcin 1 krr
1980
M-30 (70) 01:35:05
167.
803
BŁASZAK Roman Malbork
1975
M-40 (37) 01:35:08
168.
423
PŁACZKOWSKI Krzysztof TSK Orzeł Osiek
1981
M-30 (71) 01:35:10
169.
737
JANKOWSKI Jakub Bydgoszcz
1994
M-20 (47) 01:35:10
170.
295
ŁUKOMSKI Piotr Szwederowo
1999
M-20 (48) 01:35:10
171.
176
SIKORA Artur KB Łapka
1971
M-40 (38) 01:35:15
172.
1103
WÓDKOWSKI Łukasz Poznań
1981
M-30 (72) 01:35:24
173.
569
WIŚNIEWSKI Patryk Słupsk
1994
M-20 (49) 01:35:25
174.
904
DZIEKAN Wojciech Kabel Team
1979
M-30 (73) 01:35:38
175.
1613
RÓŻNOWSKI Dariusz Inowroclaw
1968
M-40 (39) 01:35:38
176.
474
MAKOWSKI Sławomir Bydgoszcz
1969
M-40 (40) 01:35:40
177.
489
ANHALT Michał Łochowo
1976
M-30 (74) 01:35:42
178.
656
MATEJA Józef BBL Starogard Gdański
1960
M-50 (11) 01:35:49
179.
1250
MALICKI Łukasz Noble Tri Team
1984
M-30 (75) 01:35:49
180.
499
KOTEWICZ Zbigniew TTZ IŁAWA
1967
M-40 (41) 01:35:52
181.
1011
SMIETANA Miroslaw Dobrcz
1958
M-50 (12) 01:35:55
182.
702
BUCOŃ Wiktor RUN SZUBIN
1984
M-30 (76) 01:35:55
183.
227
MACKIEWICZ Rafał NRC TEAM
1986
M-20 (50) 01:35:56
184.
1593
PIESIK Mirosław TKKF WODNIK WIĘCBORK
1963
M-50 (13) 01:35:58
185.
579
NAWROCKI Radosław Królewski Łokietek Wierzchucin Królewski
1980
M-30 (77) 01:36:02
186.
1189
PIWKOWSKI Jakub 4RUN TEAM PIŁA
1983
M-30 (78) 01:36:17
187.
863
ZAKURZEWSKI Tomasz Brzoza Biega
1974
M-40 (42) 01:36:19
188.
663
HUTEK Andrzej Bydgoszcz
1984
M-30 (79) 01:36:20
189.
100
FIGAT Radosław Bydgoszcz
1977
M-30 (80) 01:36:23
190.
947
NALEWALSKI Paweł Mogilno
1976
M-30 (81) 01:36:24
191.
1024
STYSIAK Grzegorz Bydgoszcz
1970
M-40 (43) 01:36:31
192.
67
PRZYBYLSKI Maciej Przyłęki
1975
M-40 (44) 01:36:31
193.
376
DĄBROWSKI Piotrek Toruń
1982
M-30 (82) 01:36:32
194.
610
MIŁOSIERNY Oskar Nakło nad Notecią
1997
M-20 (51) 01:36:34
195.
1380
SZOPIERA Piotr Wyrzysk
1964
M-50 (14) 01:36:34
196.
321
LICA Szymon SISU OWB
1990
M-20 (52) 01:36:35
197.
203
WASILEWSKI Grzegorz Sopot
1966
M-40 (45) 01:36:44
198.
706
BLUKACZ Grzegorz Toruń
1972
M-40 (46) 01:36:49
199.
220
RYDLEWSKI Marek Run Bydgoszcz
1970
M-40 (47) 01:36:54
200.
1389
BANAŚ Marcin Raków
1990
M-20 (53) 01:36:56
201.
676
POLIWODZINSKI Kris Manchester
1980
M-30 (83) 01:37:00
202.
1594
CHOJECKI Dariusz Bydgoszcz
1965
M-50 (15) 01:37:00
203.
1376
STANUCHIEWICZ Oskar Olsztyn
1977
M-30 (84) 01:37:01
204.
1497
MANDOSIK Michał TEAMOCHAL
1982
M-30 (85) 01:37:05
205.
486
JOPP Robert Czarnków
1987
M-20 (54) 01:37:05
206.
763
WODEJKO Artur Solec Kujawski
1976
M-30 (86) 01:37:06
207.
1568
LUTOWSKI Wojciech TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1985
M-30 (87) 01:37:07
208.
47
ADAMCZYK Mateusz Bydgoszcz
1984
M-30 (88) 01:37:11
209.
1589
FRĄCKOWIAK Marek Nakielski Klub Biegacza
1967
M-40 (48) 01:37:13
210.
775
KOWALIK Marcin Bukowiec
1984
M-30 (89) 01:37:14
211.
150
GŻYL Mikołaj EPOLODUS TEAM
1983
M-30 (90) 01:37:15
212.
1131
SENGER Robert LTT Lipusz
1982
M-30 (91) 01:37:17
213.
1047
RUDNICKI Michał TASAK Team
1980
M-30 (92) 01:37:26
214.
856
KOSAKOWSKI Krzysztof TKKF Kolejarz
1960
M-50 (16) 01:37:27
215.
1327
NIEWOLSKI Marcin Żnin jackass
1983
M-30 (93) 01:37:29
216.
294
MICHALCZAK Bartosz Barcin Biega
1992
M-20 (55) 01:37:29
217.
805
GRUBA Marek Brzoza
1988
M-20 (56) 01:37:34
218.
477
GRZYŚ Piotr Gdynia
1991
M-20 (57) 01:37:36
219.
1512
LUBAŃSKI Piotr hurtownia wędkarska jesiotr
1974
M-40 (49) 01:37:38
220.
1369
IGNACZAK Piotr TriSpace
1973
M-40 (50) 01:37:44
221.
1037
CZAJKOWSKI Zbigniew Bydgoszcz
1976
M-30 (94) 01:37:44
222.
1572
KASICA Renata Daszewice
1978
K-30 (3) 01:37:48
223.
804
BŁASZAK Magdalena Malbork
1979
K-30 (4) 01:37:51
224.
1556
BASIŃSKI Bartosz Alfa-med
1982
M-30 (95) 01:37:51
225.
1502
WOLSKI Piotr Grudziądz
1983
M-30 (96) 01:37:53
226.
392
LEPRINCE Ludovic Bydgoszcz
1976
M-30 (97) 01:37:57
227.
814
LOREK Jarosław Mogilno
1965
M-50 (17) 01:38:02
228.
199
SZARAFIŃSKI Rafał Wilcze echa
1986
M-20 (58) 01:38:03
229.
1209
HELSZTAJN Robert Pakłuki Running Team
1969
M-40 (51) 01:38:03
230.
26
STACHOWSKI Jarosław Wąbrzeźno
1973
M-40 (52) 01:38:03
231.
1254
SENDERKIEWICZ Tomasz Chojnice
1994
M-20 (59) 01:38:04
232.
1346
PIETRYKOWSKI Norbert VITALABO TEAM
1976
M-30 (98) 01:38:06
233.
1565
KUBIS Roman Bydgoszcz
1968
M-40 (53) 01:38:08
234.
998
MAŁECKI Jakub Pakłuki Running Team
1994
M-20 (60) 01:38:08
235.
669
LISEWSKI Piotr Bydgoszcz
1963
M-50 (18) 01:38:13
236.
506
LIK Damian Bydgoszcz
1989
M-20 (61) 01:38:13
237.
721
KLEDZIK Remigiusz Szlachecka Chomiąża Szlachecka
1999
M-20 (62) 01:38:14
238.
1017
MOLTZAN Zbigniew Toruń
1976
M-30 (99) 01:38:19
239.
1490
GOŁUŃSKI Jerzy Pocztowa Grupa Biegowa
1960
M-50 (19) 01:38:19
240.
868
MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena Toruń
1975
K-40 (1) 01:38:20
241.
1259
PAJĄK Bartłomiej UKS KOPERNIK
1999
M-20 (63) 01:38:23
242.
1056
SILWANOWICZ Andrzej Bydgoszcz
1972
M-40 (54) 01:38:25
243.
631
ROSA Bartosz Toruń
1980
M-30 (100) 01:38:28
244.
1392
MICHALEWSKI Bartosz Bydgoszcz
1977
M-30 (101) 01:38:30
245.
1503
LUDWIKOWSKI Łukasz TKKF Wodnik
1989
M-20 (64) 01:38:32
246.
1332
SKARBEK Marek Bydgoszcz
1969
M-40 (55) 01:38:33
247.
1241
BIELAS Kamil ZŁOTÓW FIZJOMED TEAM
1984
M-30 (102) 01:38:34
248.
38
MURAWIEC Izabela Murowaniec
1979
K-30 (5) 01:38:37
249.
1162
GRZECHOWIAK Krzysztof http://eosielsko.pl
1986
M-20 (65) 01:38:39
250.
488
MAJEWSKI Łukasz Toruń
1982
M-30 (103) 01:38:39
251.
496
KĘDZIERSKI Rafał DE-STRESS
1977
M-30 (104) 01:38:46
252.
368
SKRZYPCZAK Marcin Bydgoszcz
1985
M-30 (105) 01:38:49
253.
1590
GÓRSKA Alicja Osielsko
1982
K-30 (6) 01:38:50
254.
1087
KAMIONKA Mateusz Chojnice
1994
M-20 (66) 01:38:53
255.
563
OSTROWSKI Marek Pakłuki Running Team
1989
M-20 (67) 01:38:56
256.
380
KOWALSKI Jacek Bydgoszcz
1977
M-30 (106) 01:39:02
257.
435
CZYŻEWSKI Sebastian Bydgoszcz
1999
M-20 (68) 01:39:03
258.
465
WŁODARCZAK Witold TriSpace
1963
M-50 (20) 01:39:04
259.
1029
LEWANDOWSKI Kamil Włocławek
1992
M-20 (69) 01:39:08
260.
457
WAŁĘZA Hubert Bydgoszcz
1988
M-20 (70) 01:39:10
261.
225
PASZKIET Remigiusz Barcin Biega
1978
M-30 (107) 01:39:11
262.
1112
RUTKOWSKI Adam Bydgoszcz
1969
M-40 (56) 01:39:12
263.
626
PROROK Tomasz Warszawa
1979
M-30 (108) 01:39:21
264.
366
ŚLAZIŃSKI Daniel Bydgoszcz
1977
M-30 (109) 01:39:22
265.
945
PIĄTEK Mateusz Nieciszewo
1992
M-20 (71) 01:39:25
266.
379
POMIANOWSKI Marcin Kolegium Kujawskie
1997
M-20 (72) 01:39:28
267.
944
KACZMARCZYK Seweryn ANIRO Run Team
1981
M-30 (110) 01:39:28
268.
960
STERNAL Tomasz ROJEWO
1969
M-40 (57) 01:39:30
269.
933
DAGIEL Aleksander Seta
1979
M-30 (111) 01:39:31
270.
920
HASS Adam Bydgoszcz
1981
M-30 (112) 01:39:31
271.
1159
SKRZYPCZYK Andrzej woj kuj-pom znów dogonić Juliana
1970
M-40 (58) 01:39:33
272.
600
RULEWSKI Patryk NOTEĆ INOWROCŁAW
1993
M-20 (73) 01:39:33
273.
774
JANYSKA Paweł UKS KOPERNIK BYDGOSZCZ
1998
M-20 (74) 01:39:34
274.
619
PALACZ Wioletta Bydgoszcz
1978
K-30 (7) 01:39:34
275.
1499
OLEJNICZAK Tomasz EPOLREF
1980
M-30 (113) 01:39:40
276.
1460
SMYK Paweł Inowrocław
1968
M-40 (59) 01:39:40
277.
562
LUZAK Szymon Restauracja Spiżarnia
1993
M-20 (75) 01:39:42
278.
930
SOSNOWSKI Rafał Bydgoszcz
1984
M-30 (114) 01:39:45
279.
1406
MANDOSIK Jerzy TEAMOCHAL
1953
M-60 (2) 01:39:45
280.
351
BENTKOWSKA Natalia Prądocin
1993
K-20 (2) 01:39:46
281.
1432
DĄBROWSKI Marcin AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com
1977
M-30 (115) 01:39:49
282.
349
TREVOR Arron Warszawa
1971
M-40 (60) 01:39:50
283.
700
WUJEK Magdalena Bydgoszcz
1983
K-30 (8) 01:39:50
284.
52
STARZECKI Robert DEPECHE MODE Team
1974
M-40 (61) 01:39:54
285.
1058
MAGUSIAK Agnieszka RWT w Bydgoszczy
1986
K-20 (3) 01:39:55
286.
1433
SŁONIEWICZ Łukasz Sieradz
1985
M-30 (116) 01:39:55
287.
1198
KUBARSKI Julian Bydgoszcz
1971
M-40 (62) 01:39:56
288.
958
JÓŹWIAK Marek Brzoza Biega
1964
M-50 (21) 01:39:56
289.
1125
CIOZDA Mariusz Złotów
1975
M-40 (63) 01:39:57
290.
1139
TUCHOLSKI Marcin Run Bydgoszcz
1987
M-20 (76) 01:40:00
291.
1063
FILIPIAK Jakub HaniaWojtek
1983
M-30 (117) 01:40:01
292.
776
WOŹNIAKOWSKA Agata Run Bydgoszcz
1984
K-30 (9) 01:40:02
293.
142
SERWIŃSKA Anna Jacek Biega Running Team Jacek Biega Running Team
1980
K-30 (10) 01:40:06
294.
932
BILICKI Wojciech Bydgoszcz
1980
M-30 (118) 01:40:06
295.
268
OLSZYŃSKI Sebastian Bydgoszcz
1977
M-30 (119) 01:40:13
296.
898
ŚRODA Piotr Bydgoszcz
1970
M-40 (64) 01:40:18
297.
1606
KORYL Jacek Bydgoszcz
1979
M-30 (120) 01:40:20
298.
1237
MURACZEWSKI Piotr Toruń
1981
M-30 (121) 01:40:21
299.
1752
STABRYŁA Rafał Express Bydgoski
1987
M-20 (77) 01:40:22
300.
967
GAŁAJ Andrzej vitamed
1967
M-40 (65) 01:40:23
301.
41
PIERZCHALSKI Dawid Bydgoszcz
1978
M-30 (122) 01:40:25
302.
894
CZECHOWSKI Wiesław Bydgoszcz
1974
M-40 (66) 01:40:30
303.
1607
FRYCKOWSKI Adam
1966
M-40 (67) 01:40:32
304.
277
WOJCIECHOWSKI Marcin Gdańsk
1978
M-30 (123) 01:40:34
305.
1261
JĘDRZEJCZYK Piotr LZS Kanał Występ
1969
M-40 (68) 01:40:37
306.
393
RADTKE Robert SBZZ Złotow
1969
M-40 (69) 01:40:37
307.
765
FLOREK Paweł REMEDIA BYDGOSZCZ
1986
M-20 (78) 01:40:38
308.
1245
CUPA Ireneusz Toruń
1973
M-40 (70) 01:40:43
309.
1089
MIELCAREK Jędrzej Olimpin
1993
M-20 (79) 01:40:44
310.
710
TORCHALSKI Krzysztof Bydgoszcz
1957
M-50 (22) 01:40:45
311.
1111
WÓDKOWSKI Marcin Mayrefkou Athlete Academy
1994
M-20 (80) 01:40:48
312.
1085
KARNECKI Rafał Świecie
1983
M-30 (124) 01:40:59
313.
849
SMIGLEWSKI Maciej Wakepark Bydgoszcz
1978
M-30 (125) 01:40:59
314.
558
BARTKOWIAK Rafał Bydgoszcz
1973
M-40 (71) 01:41:03
315.
666
NAPORA Mateusz Bydgoszcz
1992
M-20 (81) 01:41:05
316.
908
KUK Piotr KABEL TEAM Bydgoszcz
1977
M-30 (126) 01:41:06
317.
204
MĄDRZEJEWSKI Michał Przyłęki
1977
M-30 (127) 01:41:06
318.
968
MATUSZAK Artur Surge Polonia
1982
M-30 (128) 01:41:08
319.
1431
URBAŃSKI Marcin AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1976
M-30 (129) 01:41:09
320.
483
LIZIK Arkadiusz Gowarzewo
1979
M-30 (130) 01:41:16
321.
1072
SPECJALSKI Przemysław Poznań
1970
M-40 (72) 01:41:17
322.
1445
MILEWSKI Andrzej Bydgoszcz
1967
M-40 (73) 01:41:21
323.
1408
WIECZOREK Jakub Bydgoszcz
1980
M-30 (131) 01:41:21
324.
1459
DOMAŃSKI Piotr Run4Fun
1983
M-30 (132) 01:41:22
325.
526
SZYMAŃSKI Łukasz Bydgoszcz
1982
M-30 (133) 01:41:26
326.
1280
LEBA Rafał Dąbrowa Chełmińska
1978
M-30 (134) 01:41:27
327.
544
WALCZAK Sławomir Pakłuki Running Team
1979
M-30 (135) 01:41:28
328.
1061
MALICKA Agata Vectra Włocławek
1992
K-20 (4) 01:41:28
329.
965
CIEPŁUCH Zofia Bydgoszcz
1980
K-30 (11) 01:41:30
330.
717
KISIEL Tomasz Run Bydgoszcz
1976
M-30 (136) 01:41:32
331.
156
ZARECKI Piotr Żnin
1985
M-30 (137) 01:41:36
332.
1117
WIŚNIEWSKI Dawid Anielski Orszak
1988
M-20 (82) 01:41:39
333.
118
SKONIECZKA Sławomir Solec Kujawski
1991
M-20 (83) 01:41:44
334.
478
KANTORSKI Zbysław Coca-Cola Runners
1966
M-40 (74) 01:41:47
335.
1409
OLSZEWSKI Mateusz LZS Kanał Występ
1999
M-20 (84) 01:41:48
336.
177
HIRT Tomasz Bydgoszcz
1982
M-30 (138) 01:41:52
337.
145
KANARKOWSKI Stanisław Czarnowo
1962
M-50 (23) 01:41:53
338.
1106
POPIELA Maksymilian BS NAKŁO
1977
M-30 (139) 01:41:58
339.
923
KOWALSKI Piotr Bydgoszcz
1973
M-40 (75) 01:42:02
340.
1246
SOBIECHOWSKI Maciej Bysław
1992
M-20 (85) 01:42:02
341.
453
LISOWSKI Michał Bydgoszcz
1985
M-30 (140) 01:42:03
342.
1018
FURMAŃCZYK Michał Bydgoszcz
1974
M-40 (76) 01:42:03
343.
461
WNUCZYŃSKI Andrzej ORANGE POL
1972
M-40 (77) 01:42:05
344.
1233
GMYS Tomasz Bydgoszcz
1983
M-30 (141) 01:42:06
345.
1312
MAGDZIARZ Jakub Kacelaria-HMM
1980
M-30 (142) 01:42:06
346.
1750
BOIŃSKI Rafał Express Bydgoski
1982
M-30 (143) 01:42:08
347.
500
BORUCZENKO Arkadiusz Toruń
1986
M-20 (86) 01:42:08
348.
1470
KRUSZKA Łukasz Bydgoszcz
1977
M-30 (144) 01:42:10
349.
937
LACHOWICZ Robert Bydgoszcz
1970
M-40 (78) 01:42:11
350.
992
PAUKA Łukasz Bydgoszcz
1982
M-30 (145) 01:42:13
351.
645
WRZESIŃSKI Wojciech Bydgoszcz
1972
M-40 (79) 01:42:13
352.
1199
ZBIRANEK Remigiusz 1 Brygada Logistyczna
1974
M-40 (80) 01:42:16
353.
1113
BODO Tomasz Rozbiegany Goleniów
1992
M-20 (87) 01:42:19
354.
245
WILK Łukasz Bydgoszcz
1983
M-30 (146) 01:42:25
355.
596
NOWAK Stanisław ALTOM GNIEZNO
1989
M-20 (88) 01:42:25
356.
134
KUROWSKI Rafał Bydgoszcz
1980
M-30 (147) 01:42:26
357.
1219
CYL Dawid Run Bydgoszcz
1980
M-30 (148) 01:42:27
358.
1091
CIEPŁOWSKI Robert IPA Bydgoszcz
1977
M-30 (149) 01:42:30
359.
1604
HETEL Adam Klub Biegacza RTV EURO AGD
1984
M-30 (150) 01:42:33
360.
977
MATUŁA Bartłomiej The Runners Świecie
1977
M-30 (151) 01:42:38
361.
188
BRZUCHALSKI Mateusz Bydgoszcz
1987
M-20 (89) 01:42:40
362.
664
KACZYŃSKI Rafał Gniewkowo
1985
M-30 (152) 01:42:41
363.
1027
WASILEWSKI Darek Run4Fun
1982
M-30 (153) 01:42:46
364.
1586
JANKUN Sebastian pilskiSPORT.pl
1981
M-30 (154) 01:42:49
365.
764
KARCZEWSKI Adrian Lone Vet Runner
1987
M-20 (90) 01:42:49
366.
1026
ŁĘGOWSKI Łukasz Bydgoszcz
1985
M-30 (155) 01:42:51
367.
1270
PANEK Błażej Krzyszkowo
1981
M-30 (156) 01:42:52
368.
1313
BOGACZYK Łukasz Bydgoszcz
1987
M-20 (91) 01:42:54
369.
459
KURAS Michał WIKA POL Running Team
1988
M-20 (92) 01:42:56
370.
1187
KLIMEK Paweł Bydgoszcz
1990
M-20 (93) 01:42:58
371.
723
SZYMAŃSKI Paweł Bydgoszcz
1981
M-30 (157) 01:42:58
372.
1221
KIEDROWSKI Jerzy Bydgoszcz
1993
M-20 (94) 01:43:01
373.
475
ROLEWICZ Michał Victoria Śliwice
1990
M-20 (95) 01:43:01
374.
254
WIECZOREK Łukasz bytpak-palety
1987
M-20 (96) 01:43:05
375.
588
KACZMARCZYK Daniel ANIRO Run Team
1975
M-40 (81) 01:43:05
376.
1325
OCHENDAL Maciej TriSpace
1980
M-30 (158) 01:43:09
377.
1542
SOBCZAK Marcin TriSpace
1975
M-40 (82) 01:43:10
378.
969
PRZYBOROWSKI Bartosz ŻUROMIN
1991
M-20 (97) 01:43:11
379.
1422
KRUCZKOWSKI Piotr KRYSPORT BYDGOSZCZ
1965
M-50 (24) 01:43:14
380.
1167
KRZYŻANOWSKI Grzegorz Rumia
1973
M-40 (83) 01:43:14
381.
647
BINKOWSKI Adrian Dąbrowa Chełmińska
1980
M-30 (159) 01:43:18
382.
678
DOBIES Bartosz Warlubie
1984
M-30 (160) 01:43:18
383.
265
STAFIEJ Wojciech Bydgoszcz
1971
M-40 (84) 01:43:19
384.
1407
MAJEWSKI Marcin CB 163
1991
M-20 (98) 01:43:21
385.
1036
ZIELIŃSKI Przemysław Olsztyn
1976
M-30 (161) 01:43:22
386.
335
DUMOWSKI Krzysztof Łochowice
1966
M-40 (85) 01:43:23
387.
1524
TOMASZKIEWICZ Wojciech RK Athletics
1971
M-40 (86) 01:43:24
388.
1463
MAJEWSKI Mariusz Bydgoszcz
1986
M-20 (99) 01:43:24
389.
433
WRÓBLEWSKA Dagmara TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1980
K-30 (12) 01:43:27
390.
1118
MAJEWSKA Ryszarda Osielsko Osielsko
1956
K-50 (1) 01:43:29
391.
394
RADTKE Arkadiusz SBZZ Złotow
1996
M-20 (100) 01:43:29
392.
40
NOWACZYK Kuba Bydgoszcz
1980
M-30 (162) 01:43:29
393.
582
BAŁOS Marcin Łubianka
1989
M-20 (101) 01:43:30
394.
622
TADZIK Wojciech TECHNIKA ZWYCIĘSTWA
1988
M-20 (102) 01:43:31
395.
1268
DĄBROWSKI Michał Piła
1987
M-20 (103) 01:43:38
396.
1487
SENDROWICZ Mariusz PGB Sportowa Paczka
1981
M-30 (163) 01:43:38
397.
1031
BIEL Marek Run Bydgoszcz
1974
M-40 (87) 01:43:39
398.
1096
MRÓWCZYŃSKI Szymon Pakłuki Running Team
1983
M-30 (164) 01:43:40
399.
1043
ŚLUSARSKI Przemysław Bydgoszcz
1984
M-30 (165) 01:43:42
400.
628
WENDA Łukasz
1974
M-40 (88) 01:43:42
401.
565
KRUK Rafał biegaj w Niemczu.pl
1973
M-40 (89) 01:43:42
402.
356
BOROWSKI Radosław Krajna Sępólno
1989
M-20 (104) 01:43:43
403.
24
LEWANDOWSKI Rafał Nakielski KB
1980
M-30 (166) 01:43:47
404.
1536
JEDRKIEWICZ Grzegorz Bydgoszcz
1985
M-30 (167) 01:43:48
405.
1373
RÓŻYCKA Alicja AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1970
K-40 (2) 01:43:50
406.
1164
GIERACH Marcin Trispace
1977
M-30 (168) 01:43:53
407.
818
GOSTOMCZYK Marcin Chojnice
1976
M-30 (169) 01:43:54
408.
202
POCZWARDOWSKI Marek TKKF Kubuś SIERPC
1960
M-50 (25) 01:43:54
409.
637
GIL Żaneta Bydgoszcz
1985
K-30 (13) 01:43:56
410.
414
KOZŁOWSKI Grzegorz CADOR
1980
M-30 (170) 01:43:56
411.
903
LEWANDOWSKA Marlena Koneck
1993
K-20 (5) 01:43:58
412.
1741
PISZCZEK Jakub Express Bydgoski
1979
M-30 (171) 01:43:58
413.
521
WITKOWSKI Tomasz Bydgoszcz
1984
M-30 (172) 01:44:00
414.
1110
RUDOL Sebastian Bydgoszcz
1975
M-40 (90) 01:44:01
415.
59
RETLEWSKI Adam Bydgoszcz
1988
M-20 (105) 01:44:02
416.
855
KAZIMIERCZAK Grzegorz Wrocław
1963
M-50 (26) 01:44:03
417.
72
ZABDYR Ewelina SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM
1991
K-20 (6) 01:44:04
418.
1390
RĄCZKA Agnieszka Solec Kujawski
1976
K-30 (14) 01:44:05
419.
61
STANEK Marek Bydgoszcz
1975
M-40 (91) 01:44:05
420.
1452
LEWICKI Maciej Bydgoszcz na start!
1975
M-40 (92) 01:44:05
421.
796
SARNOWSKI Janusz Lipno
1980
M-30 (173) 01:44:06
422.
946
BACZYŃSKI Bartosz WJS Rosomak
1995
M-20 (106) 01:44:07
423.
535
SZUMANN Michał WJS Rosomak
1988
M-20 (107) 01:44:10
424.
715
JACKOWSKI Tomasz Bydgoszcz
1975
M-40 (93) 01:44:11
425.
1587
KOSTROVA Adriana Slovakia
1993
K-20 (7) 01:44:13
426.
1138
KUBIAK Sławomir Bydgoszcz
1969
M-40 (94) 01:44:18
427.
431
JANUSZEWSKI Tomek Białe Błota
1973
M-40 (95) 01:44:22
428.
1116
NOWICKI Jacek Poznań
1963
M-50 (27) 01:44:22
429.
590
ŚLEFARSKI Jacek
1986
M-20 (108) 01:44:22
430.
1615
MAŁKIŃSKI Józef RWT w Bydgoszczy
1957
M-50 (28) 01:44:23
431.
1235
JURGIELSKI Krzysztof 11 Mazurski Pułk Artylerii
1978
M-30 (174) 01:44:24
432.
1494
URBAŃSKI Daniel PGB Sportowa Paczka
1975
M-40 (96) 01:44:34
433.
1044
KULKA Marek Bydgoszcz
1960
M-50 (29) 01:44:34
434.
1447
SZCZECIŃSKI Mariusz Piła
1972
M-40 (97) 01:44:37
435.
1368
KABAT Błażej Bydgoszcz
1988
M-20 (109) 01:44:40
436.
345
PAWLAK Dawid Eskimos
1976
M-30 (175) 01:44:41
437.
545
GABRYEL Wojciech Tuchola :-)
1973
M-40 (98) 01:44:41
438.
313
LUZAK Mirosław MWIK BYDGOSZCZ
1961
M-50 (30) 01:44:45
439.
629
MECKIEN Bartosz Bydgoszcz
1992
M-20 (110) 01:44:51
440.
168
KANIA Dariusz Żnin
1969
M-40 (99) 01:44:51
441.
1465
SIDORCZUK Marcin Miastko
1989
M-20 (111) 01:44:51
442.
909
MONSIORSKI Adam Kabel Team
1973
M-40 (100) 01:44:52
443.
1151
PILECKI Piotr Bydgoszcz
1977
M-30 (176) 01:44:52
444.
1443
OLSZEWSKI Jarosław AKTYWNA IŁAWA
1973
M-40 (101) 01:44:53
445.
388
BRYMORA Andrzej Bydgoszcz
1975
M-40 (102) 01:44:54
446.
495
RYBAK Krzysztof docent felga team
1956
M-50 (31) 01:44:54
447.
1336
SOBIERALSKI Krzysztof KSLeon
1976
M-30 (177) 01:44:58
448.
372
ZIELIŃSKI Maciej Kabel Team
1979
M-30 (178) 01:44:58
449.
789
WITKOWSKI Darek Bydgoszcz
1988
M-20 (112) 01:44:58
450.
1154
CIĘŻKI Maciej Bydgoszcz
1978
M-30 (179) 01:45:01
451.
502
SIUDA Sebastian Bydgoszcz
1973
M-40 (103) 01:45:02
452.
20
DĄBKOWSKI Wojciech Solec Kujawski
1980
M-30 (180) 01:45:03
453.
1171
KRU Karol AZS Toruń
1991
M-20 (113) 01:45:03
454.
352
OLSZEWSKI Piotr Bydgoszcz
1988
M-20 (114) 01:45:04
455.
1211
KOCHAŃSKI Dariusz Bukowiec
1966
M-40 (104) 01:45:06
456.
615
MAKOWSKI Szymon Chojniczki
1990
M-20 (115) 01:45:09
457.
1427
SZULC Radek Bydgoszcz
1983
M-30 (181) 01:45:11
458.
1197
BOGUSZ Lilia Warszawa
1976
K-30 (15) 01:45:17
459.
25
MICHAŁKIEWICZ Adrian Toruń
1992
M-20 (116) 01:45:18
460.
1020
DZIEŁAK Andrzej Toruń
1969
M-40 (105) 01:45:18
461.
1114
FIGIEL Krzysztof Klub Sportowy Motywacja
1991
M-20 (117) 01:45:18
462.
331
MAŁACHA Dawid Żnin
1995
M-20 (118) 01:45:22
463.
680
MACIĄGA Jakub Bydgoszcz
1986
M-20 (119) 01:45:22
464.
462
PRZYBYLSKI Wojciech Solec Kujawski
1977
M-30 (182) 01:45:25
465.
929
JAKUBOWSKA Natalia Bydgoszcz
1985
K-30 (16) 01:45:26
466.
193
PIOTROWSKI Krzysztof Poznań
1988
M-20 (120) 01:45:27
467.
1158
DOBROWOLSKI Jacek Inowrocław
1971
M-40 (106) 01:45:28
468.
661
ŁOŚ Piotr Sicienko
1976
M-30 (183) 01:45:30
469.
1611
KAMIŃSKI Krzystof Bydgoszcz
1981
M-30 (184) 01:45:33
470.
1004
KUZIOŁA Marcin Oculus Bydgoszcz
1979
M-30 (185) 01:45:33
471.
1471
ŚWIĄTKOWSKI Przemysław AZS Bydgoszcz
1994
M-20 (121) 01:45:35
472.
1088
GROSKOP Grzegorz Sępólno Krajenskie
1991
M-20 (122) 01:45:38
473.
659
RATAJCZAK Paweł Koronowo
1988
M-20 (123) 01:45:40
474.
1191
BIERNACKI Sebastian Gdańsk
1986
M-20 (124) 01:45:40
475.
401
SEROKA Jerzy Gdańsk
1977
M-30 (186) 01:45:41
476.
583
GĄSIOROWSKI Robert Run Bydgoszcz
1971
M-40 (107) 01:45:41
477.
229
SOBCZAK Szymon Warszawa
1980
M-30 (187) 01:45:41
478.
941
NIEDBALSKI Grzegorz Run Bydgoszcz
1958
M-50 (32) 01:45:42
479.
759
BARCIŃSKI Bartek Bydgoszcz
1983
M-30 (188) 01:45:43
480.
107
STĘPSKI Marek BBL Bydgoszcz
1973
M-40 (108) 01:45:44
481.
1247
JEDLIŃSKI Janusz Osielsko
1968
M-40 (109) 01:45:44
482.
705
BŁAŻEJCZYK Dawid DB
1988
M-20 (125) 01:45:45
483.
683
NOWAK Grzegorz Piechcin
1975
M-40 (110) 01:45:46
484.
146
APANASIEWICZ Bartosz Bydgoszcz
1978
M-30 (189) 01:45:48
485.
609
MORITZ Rafał MORANI Barcin
1976
M-30 (190) 01:45:50
486.
880
POCZEWSKI Krzysztof LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA
1983
M-30 (191) 01:45:54
487.
476
OPASKA Marcin Bydgoszcz
1980
M-30 (192) 01:45:54
488.
1438
ŁYSZCZARZ Wojciech Poznań
1980
M-30 (193) 01:45:55
489.
806
WARCZAK Kuba Bydgoszcz
1983
M-30 (194) 01:45:56
490.
1115
DYRDA Daniel Bydgoszcz
1993
M-20 (126) 01:45:57
491.
309
WOJCIECHOWSKI Mirosław Szubin
1983
M-30 (195) 01:45:59
492.
28
KY Adam Bytom
1988
M-20 (127) 01:46:00
493.
529
SAS Robert Bydgoszcz
1971
M-40 (111) 01:46:01
494.
1558
CHARĘZIŃSKA Lucyna LKB Leszno
1980
K-30 (17) 01:46:01
495.
651
RUDZENKA-NOWAK Galina Poznań
1985
K-30 (18) 01:46:04
496.
748
KAMIŃSKI Marcin Grudziądz
1979
M-30 (196) 01:46:06
497.
1003
FUTYMA Maciej Zespół Szkół Handlowych im. Marii Dąbrowskiej w Bydgoszczy
1999
M-20 (128) 01:46:09
498.
1272
WESOŁOWSKI Krzysztof RUN BDG
1971
M-40 (112) 01:46:09
499.
298
WOŁOCH Marcin Bydgoszcz
1985
M-30 (197) 01:46:11
500.
580
HERMAN Grzegorz Bydgoszcz
1978
M-30 (198) 01:46:11
501.
1288
ŁAGODZIŃSKI Artur Jarocin
1979
M-30 (199) 01:46:14
502.
1411
KRÓL Maciej TriSpace
1968
M-40 (113) 01:46:14
503.
1262
MURAS Michał Bydgoszcz
1974
M-40 (114) 01:46:16
504.
847
ŁOJEWSKI Mariusz Solec Kujawski
1976
M-30 (200) 01:46:17
505.
455
SANDOMIERZ Jacek Koronowo
1984
M-30 (201) 01:46:17
506.
275
KUCHCZYŃSKI Adam Ból To Ściema
1967
M-40 (115) 01:46:18
507.
1397
DERECKI Piotr TEAMOCHAL
1971
M-40 (116) 01:46:22
508.
985
WIATR Robert TASAK Team
1978
M-30 (202) 01:46:22
509.
497
SANIGÓRSKI Krzysztof Bydgoszcz
1978
M-30 (203) 01:46:23
510.
1517
GUSYEV Sergiy CB 163
1984
M-30 (204) 01:46:25
511.
493
HAREMZA Mariusz Kobylarnia
1974
M-40 (117) 01:46:26
512.
734
LIPSKI Krzysztof Allianz Running Team
1974
M-40 (118) 01:46:27
513.
1347
PIETRYKOWSKA Anna VITALABO TEAM
1976
K-30 (19) 01:46:28
514.
552
LIPIŃSKI Michał Unisław
1982
M-30 (205) 01:46:28
515.
1335
ŁOBODZIŃSKI Marcin Vitalabo Running Team
1985
M-30 (206) 01:46:29
516.
564
BYCZKOWSKI Michał Murowaniec
1998
M-20 (129) 01:46:31
517.
1531
ŁAZARSKI Marian Działowo
1981
M-30 (207) 01:46:32
518.
1124
PIECHOWSKA-CIOZDA Emilia Złotów
1978
K-30 (20) 01:46:33
519.
1049
STYKAŁA Sebastian Bukowiec
1972
M-40 (119) 01:46:35
520.
1448
FRANCZAK Wojciech Mario Piła
1956
M-50 (33) 01:46:35
521.
1518
TROJANOWSKI Daniel RHINOS Sports
1982
M-30 (208) 01:46:43
522.
1086
PRZYBYŁKA Mateusz MLKS Krajna
1989
M-20 (130) 01:46:51
523.
1289
KOŁOSOWSKI Marcin Włocławek
1971
M-40 (120) 01:46:51
524.
931
PERLIK Grzegorz miałem szczęście...
1955
M-60 (3) 01:46:53
525.
1529
GAIK Paulina Warszawa
1989
K-20 (8) 01:46:53
526.
1528
NACZAS Łukasz Warszawa
1989
M-20 (131) 01:46:59
527.
1461
URBAŃSKI Wojciech AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1976
M-30 (209) 01:46:59
528.
674
ORŁOWSKI Janusz II Run Bydgoszcz
1969
M-40 (121) 01:47:00
529.
1377
KIEDZIK Łukasz Drowy
1977
M-30 (210) 01:47:04
530.
1434
GABRYSZAK Bartosz ActivePOLtreme
1986
M-20 (132) 01:47:04
531.
498
WEGNER Mirosław Pilski Klub Karate Do Tsunami
1960
M-50 (34) 01:47:05
532.
182
WITKOWSKI Tomasz Pomysł Na Lepsze Życie
1967
M-40 (122) 01:47:13
533.
959
WASILEWSKI Marcin Gdańsk
1975
M-40 (123) 01:47:14
534.
709
WAWRUCH Bartłomiej Bydgoszcz
1974
M-40 (124) 01:47:15
535.
858
STRÓŻYŃSKI Marcin Bydgoszcz
1973
M-40 (125) 01:47:23
536.
897
SOKOŁOWSKA Hanna Kuźnia Triatholnu
1965
K-50 (2) 01:47:25
537.
576
JAMRUG Tomasz Gąsawa
1982
M-30 (211) 01:47:25
538.
323
KOSTRZAK Dominik Proponeo.pl
1984
M-30 (212) 01:47:27
539.
980
MOCZYNSKI Leszek Biegam dla Bydgoszczy.
1951
M-60 (4) 01:47:31
540.
633
OBIAŁA Krzysztof Bożejewiczki Żnin
1982
M-30 (213) 01:47:32
541.
515
MORAWSKI Maciej Bydgoszcz
1984
M-30 (214) 01:47:33
542.
1305
JASINIECKI Maciej Wisełka Fordon
1973
M-40 (126) 01:47:33
543.
503
ROBINSON Paul Włocławek
1953
M-60 (5) 01:47:35
544.
1135
BRUSKA Joanna Bydgoszcz
1997
K-20 (9) 01:47:40
545.
1498
GRYCZKA Piotr Brzoza
1964
M-50 (35) 01:47:41
546.
910
WYSOCKI Jerzy Bydgoszcz
1963
M-50 (36) 01:47:41
547.
1582
PĘDZIŃSKI Dawid Bydgoszcz
1981
M-30 (215) 01:47:43
548.
1050
WOJCIECHOWSKA Dorota Poznań
1989
K-20 (10) 01:47:45
549.
1338
KABACIŃSKI Marcin Bydgoszcz
1990
M-20 (133) 01:47:45
550.
302
BIELAWSKI Sebastian Kowale
1976
M-30 (216) 01:47:50
551.
375
TALAŚKA Stanisław Gdańsk
1983
M-30 (217) 01:47:50
552.
703
LEWANDOWSKI Tomasz Wierzchucinek
1984
M-30 (218) 01:47:50
553.
869
KOWALEWSKI Janusz Bydgoszcz
1957
M-50 (37) 01:47:52
554.
1040
SZATKOWSKI Jakub TASAK Team
1990
M-20 (134) 01:47:53
555.
370
WEISBROT Paweł OSP RATOWNIK
1989
M-20 (135) 01:47:53
556.
716
JACKOWSKA Alicja Bydgoszcz
1975
K-40 (3) 01:47:54
557.
60
ZBYTEK Przemysław ACTIV
1973
M-40 (127) 01:47:57
558.
85
PRZYBYŁOWSKI Robert Kujawsko-pomorskie Biega
1973
M-40 (128) 01:47:57
559.
417
RZEKANOWSKI Paweł Run Bydgoszcz
1991
M-20 (136) 01:48:00
560.
641
MACHOWSKI Jacek Bydgoszcz
1962
M-50 (38) 01:48:01
561.
595
PAŃCZAK Karolina Rogowo
1992
K-20 (11) 01:48:06
562.
301
BUTRYM Piotr Bydgoszcz
1981
M-30 (219) 01:48:06
563.
1307
MATOWSKI Maciej Bydgoszcz
1984
M-30 (220) 01:48:07
564.
1436
RÓŻYCKI Ireneusz CB 163
1977
M-30 (221) 01:48:09
565.
1166
SZULC Rafał Run Bydgoszcz
1984
M-30 (222) 01:48:12
566.
1186
WIŚNIEWSKI Paweł Inowrocław
1990
M-20 (137) 01:48:12
567.
1381
JASINIEWSKI Sławomir Świecie
1969
M-40 (129) 01:48:13
568.
122
RYMARKIEWICZ Małgorzata Bydgoszcz
1983
K-30 (21) 01:48:13
569.
1419
BIELAWSKI Roland Bydgoszcz
1967
M-40 (130) 01:48:13
570.
77
KWAPIŃSKI Damian Bydgoszcz
1981
M-30 (223) 01:48:18
571.
125
BRĘCZEWSKI Andrzej Bydgoszcz
1969
M-40 (131) 01:48:21
572.
64
KUCZKO Daniel 1 Grupa Poszukiwawczo- Ratownicza
1978
M-30 (224) 01:48:23
573.
1454
GRAJEWSKI Mateusz Run4Fun
1983
M-30 (225) 01:48:23
574.
514
STAWICKI Tomasz Łysomice
1976
M-30 (226) 01:48:29
575.
756
KAMIŃSKI Paweł Murowaniec
1972
M-40 (132) 01:48:31
576.
1366
RATKOWSKA Małgorzata The Runners Świecie
1978
K-30 (22) 01:48:38
577.
82
GOŁĘBIEWSKI Krzysztof The Runners Świecie
1967
M-40 (133) 01:48:38
578.
105
JAWORSKI Krzysztof Bydgoszcz
1973
M-40 (134) 01:48:38
579.
163
JASTRZĄB Michał Bydgoszcz
1975
M-40 (135) 01:48:40
580.
786
KOTŁOWSKI Przemysław MKSSP63BYDGOSZCZ
1978
M-30 (227) 01:48:40
581.
994
ZADROŻNY Sławomir Pilawa
1964
M-50 (39) 01:48:42
582.
668
CIRSON Marek Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
1969
M-40 (136) 01:48:45
583.
1249
ROTMAŃSKI Piotr Bydgoszcz
1979
M-30 (228) 01:48:49
584.
1168
BARCZAK Tomasz Bydgoszcz
1971
M-40 (137) 01:48:49
585.
1429
KOWALCZYK Rafał Bydgoszcz
1974
M-40 (138) 01:48:52
586.
164
DELEKTA Mateusz Nieżychowo
1991
M-20 (138) 01:48:54
587.
262
SOŁDON Halina 11 WOG
1970
K-40 (4) 01:48:55
588.
445
DUTKIEWICZ Agata Gorzów Wielkopolski
1992
K-20 (12) 01:48:56
589.
752
KOWALSKI Krzysztof Kruszyn Krajeński
1980
M-30 (229) 01:48:56
590.
546
DYNARSKI Jacek PLAST-MIPOL
1963
M-50 (40) 01:48:59
591.
976
KULIGOWSKI Piotr TriSpace
1985
M-30 (230) 01:49:00
592.
312
MIEDZINSKI Michał Bydgoszcz
1989
M-20 (139) 01:49:01
593.
1363
KONIEC Krzysztof TKKF WODNIK WIĘCBORK
1970
M-40 (139) 01:49:02
594.
328
PIOTROWSKI Dariusz Bydgoszcz
1973
M-40 (140) 01:49:03
595.
842
WITKOWSKI Mariusz Mawi Gniezno
1981
M-30 (231) 01:49:07
596.
1509
SWOROWSKI Marek Warszawa
1983
M-30 (232) 01:49:10
597.
901
GACKOWSKI Krzysztof Bydgoszcz
1973
M-40 (141) 01:49:11
598.
136
PIŃSKI Marek Asseco POL S.A.
1983
M-30 (233) 01:49:12
599.
196
JANCZAREK Michal Warszawa
1989
M-20 (140) 01:49:13
600.
954
WASZAK Roman Radziejow
1963
M-50 (41) 01:49:15
601.
1339
SEKŚCIŃSKA Magda KS Łomżanie
1984
K-30 (23) 01:49:16
602.
1227
ZAMCZYK Piotr REHMEDIC ZAMCZYK
1986
M-20 (141) 01:49:17
603.
1228
WALICHNIEWICZ Krzysztof Inowrocław
1960
M-50 (42) 01:49:17
604.
1193
KRYSPIN Arkadiusz Bydgoszcz
1995
M-20 (142) 01:49:20
605.
681
WEISBROT Magdalena Laskowice
1995
K-20 (13) 01:49:22
606.
1547
DUNAJEWSKI Marcin Euro-Nova
1974
M-40 (142) 01:49:25
607.
881
MÓL Wojciech Gniezno
1968
M-40 (143) 01:49:25
608.
1200
BROKOS Piotr Biegam po Piwo
1980
M-30 (234) 01:49:26
609.
822
NAPIERAŁA Leszek Łabiszyn
1972
M-40 (144) 01:49:26
610.
491
MILECKI Mikołaj Bydgoszcz
1995
M-20 (143) 01:49:28
611.
1481
BRZYKCY Jacek Toruń
1981
M-30 (235) 01:49:29
612.
46
HAABER Simon Denmark
1993
M-20 (144) 01:49:31
613.
1437
LEWANDOWSKI Paweł RunPlanet Team Zielona Góra
1969
M-40 (145) 01:49:38
614.
670
SMOCZYŃSKI Paweł ukw wf
1992
M-20 (145) 01:49:39
615.
568
PINIARSKI Paweł Mogilno
1985
M-30 (236) 01:49:42
616.
185
BRZOZOWSKI Marcin Brzoza
1989
M-20 (146) 01:49:43
617.
644
SADOWSKI Rafał Bydgoszcz
1982
M-30 (237) 01:49:44
618.
513
RYBKA Ilona Bydgoszcz
1973
K-40 (5) 01:49:45
619.
865
FRYDT Norbert Bydgoszcz
1975
M-40 (146) 01:49:48
620.
780
JACOLIK Łukasz Poznań
1984
M-30 (238) 01:49:48
621.
543
KUZIOŁA Łukasz Ostromecko
1977
M-30 (239) 01:49:51
622.
1286
STACHOWIAK Bartosz Zamość
1988
M-20 (147) 01:49:53
623.
1374
DUCZKOWSKI Damian Bydgoszcz
1986
M-20 (148) 01:49:53
624.
33
PUZIAK Marcin Poznań
1982
M-30 (240) 01:49:55
625.
926
KOJRO Maciej KOJRO 4 team
1973
M-40 (147) 01:49:59
626.
1315
DUDEK Dawid Polonia Bydgoszcz
1981
M-30 (241) 01:49:59
627.
1077
BOROWSKI Mateusz Wracam z powrotem
1990
M-20 (149) 01:50:00
628.
95
PACZKOWSKI Piotr Osielsko
1971
M-40 (148) 01:50:05
629.
422
RZENTKOWSKI Grzegorz Bydgoszcz
1973
M-40 (149) 01:50:06
630.
1080
KOLASA Marcin Bydgoszcz
1984
M-30 (242) 01:50:07
631.
1006
DACH Łukasz Bydgoszcz
1982
M-30 (243) 01:50:08
632.
1744
MICHAŁEK Daniel Express Bydgoski
1987
M-20 (150) 01:50:08
633.
286
BIEDZIAK Piotr VolePOL
1979
M-30 (244) 01:50:11
634.
995
CZELIŃSKI Leszek Koronowo
1964
M-50 (43) 01:50:15
635.
577
ZIMMER Krzysztof Toruń www.tim.pl
1986
M-20 (151) 01:50:21
636.
21
RATKOWSKI Ryszard Świecie
1957
M-50 (44) 01:50:22
637.
704
DĘBSKI Rafał RST GRUPA
1991
M-20 (152) 01:50:24
638.
90
ZAPIEC Jacek WYSOKA
1959
M-50 (45) 01:50:24
639.
463
WOJCIECHOWSKI Krzysztof Szczecin
1973
M-40 (150) 01:50:27
640.
1557
BINIENDA Błażej Nowe VERTIKAL
1974
M-40 (151) 01:50:30
641.
256
SZULC Cezary MarszPoZdrowie
1993
M-20 (153) 01:50:32
642.
743
ŚWIĘCICKI Andrzej Bydgoszcz
1973
M-40 (152) 01:50:34
643.
257
KĘSIKOWSKA Katarzyna Bydgoszcz
1992
K-20 (14) 01:50:44
644.
871
HERMANN Wojciech Złotów
1977
M-30 (245) 01:50:49
645.
1738
ŻAL Jolanta Express Bydgoski
1982
K-30 (24) 01:50:49
646.
458
KOWALCZYK Magdalena Bydgoszcz
1971
K-40 (6) 01:50:50
647.
834
SOBCZAK Marcin Bydgoszcz
1983
M-30 (246) 01:50:56
648.
215
CHMARA Sylwia Nakielski Klub Biegacza
1982
K-30 (25) 01:50:59
649.
452
WIŚNIEWSKI Tomasz HTNS
1986
M-20 (154) 01:51:03
650.
1033
SUMISLAWSKI Jacek Bydgoszcz
1972
M-40 (153) 01:51:04
651.
1349
KOTLARSKI Krystian OZ JFTC
1987
M-20 (155) 01:51:05
652.
1236
ANDERSOHN Piotr AWKS PITIK
1979
M-30 (247) 01:51:09
653.
728
SŁOMKOWSKA Joanna Małe Rudy
1971
K-40 (7) 01:51:10
654.
891
KOWALSKI Jacek Solec Kujawski
1977
M-30 (248) 01:51:14
655.
915
WOJTUCKI Ryszard wilczyn
1969
M-40 (154) 01:51:17
656.
404
RYDLEWSKI Andrzej Run Bydgoszcz
1979
M-30 (249) 01:51:20
657.
864
WOJCIUK Arkadiusz Bydgoszcz
1982
M-30 (250) 01:51:22
658.
740
PRZYGODA Artur Bydgoszcz
1975
M-40 (155) 01:51:24
659.
1540
JURSKI Robert Bydgoszcz
1974
M-40 (156) 01:51:25
660.
1552
KRAHL Radek Na drzewie chomiki
1979
M-30 (251) 01:51:33
661.
1341
LIZIK Maciej Swarzędz
1982
M-30 (252) 01:51:38
662.
450
BRÓDKA Maciej IP Kwidzyn Team
1976
M-30 (253) 01:51:40
663.
325
WIDŹGOWSKI Przemysław Bydgoszcz
1978
M-30 (254) 01:51:41
664.
654
KOWALSKI Jacek Szczecin
1984
M-30 (255) 01:51:44
665.
411
JAROCKA Beata Dąbrowa Chełmińska
1977
K-30 (26) 01:51:47
666.
591
ANDRZEJEWSKI Ryszard Wzgórze Wolności
1948
M-60 (6) 01:51:48
667.
687
OLEJNICZAK Marek Bydgoszcz
1977
M-30 (256) 01:51:49
668.
672
ZYGNAROWSKI Tomasz Wąbrzeźno
1978
M-30 (257) 01:51:51
669.
45
JOHANNESEN Rikke Sommer
1996
K-20 (15) 01:51:56
670.
448
RASZLIŃSKA Mariola Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
1969
K-40 (8) 01:51:58
671.
530
GRASZEK Piotr Biega / Gazeta Wyborcza
1970
M-40 (157) 01:52:01
672.
1610
ORCHOWSKI Ryszard Bydgoszcz
1953
M-60 (7) 01:52:04
673.
449
SPLIT Mariusz Bydgoszcz
1982
M-30 (258) 01:52:05
674.
1326
MUSZYŃSKI Tomasz Solec Kujawski
1975
M-40 (158) 01:52:05
675.
556
MARKOWSKI Sebastian Asseco
1977
M-30 (259) 01:52:05
676.
129
LEWICKI Konrad Bydgoszcz
1982
M-30 (260) 01:52:05
677.
732
STANECKI Maciej Bydgoszcz
1983
M-30 (261) 01:52:08
678.
1475
RAJCZYK Wiktoria Bydgodzcz
1981
K-30 (27) 01:52:12
679.
938
CZUBAK Tomasz Lotto Run
1982
M-30 (262) 01:52:13
680.
311
LASSAK Bartosz Bydgoszcz
1976
M-30 (263) 01:52:14
681.
638
LIZIK Radosław Bydgoszcz
1975
M-40 (159) 01:52:14
682.
692
GIERSZEWSKA Grażyna Bydgoszcz
1970
K-40 (9) 01:52:16
683.
782
REDMANN Edyta Bydgoszcz
1972
K-40 (10) 01:52:17
684.
658
ŁUGOWSKA Iga Bydgoszcz
1979
K-30 (28) 01:52:18
685.
520
SUCHOMSKI Marek Świekatowo
1975
M-40 (160) 01:52:22
686.
757
KITKOWSKI Piotr Pepus
1977
M-30 (264) 01:52:24
687.
571
GÓRECKI Łukasz Bydgoskie Okonie
1985
M-30 (265) 01:52:25
688.
914
LASKOWSKI Daniel Bydgoszcz
1979
M-30 (266) 01:52:28
689.
817
GRUBICH Arkadiusz Niemcz
1978
M-30 (267) 01:52:32
690.
1010
CZARNECKI Paweł Golub-Dobrzyń
1979
M-30 (268) 01:52:32
691.
572
HELT Marcin Martes Sport Inowrocław
1990
M-20 (156) 01:52:37
692.
36
NAUMANN Andrzej Bydgoszcz
1975
M-40 (161) 01:52:37
693.
56
FALEŃCZYK Fabian Bydgoszcz
1973
M-40 (162) 01:52:38
694.
934
PIEKARSKI Arek Bydgoszcz
1981
M-30 (269) 01:52:39
695.
39
KARCZYŃSKI Filip Osielsko
1990
M-20 (157) 01:52:44
696.
1355
SZWEDA Wojciech TKKF WODNIK WIĘCBORK
1983
M-30 (270) 01:52:49
697.
1165
KANIA Michał Bydgoszcz
1984
M-30 (271) 01:52:51
698.
1601
KOŚCIELAK Maciej ŻANDARMI Z BYDGOSZCZY
1978
M-30 (272) 01:52:56
699.
1038
WIŚNIEWSKA Marcjanna Brzoza
1990
K-20 (16) 01:52:58
700.
1375
DUCZKOWSKI Łukasz Colliers
1982
M-30 (273) 01:52:58
701.
1152
KUCHCIŃSKI Karol Bydgoszcz
1977
M-30 (274) 01:52:58
702.
1345
CHWAŁA Jakub Bydgoszcz
1986
M-20 (158) 01:52:58
703.
420
GLYSZ Dawid Bydgoszcz
1978
M-30 (275) 01:52:59
704.
54
KORDAS Jacek Bydgoszcz
1989
M-20 (159) 01:53:00
705.
128
JĘDRZEJAK Artur Bydgoszcz
1992
M-20 (160) 01:53:01
706.
730
WYSZKOWSKA Marzena 1 Brygada Logistyczna
1984
K-30 (29) 01:53:05
707.
1121
OKOŃSKI Jarosław Mława
1986
M-20 (161) 01:53:08
708.
1291
FOGT Monika Gdynia-Klocki
1976
K-30 (30) 01:53:09
709.
371
MAZANOWSKA Ewa RebelRunners
1977
K-30 (31) 01:53:09
710.
844
MOGIŁKA Jacek Malbork
1980
M-30 (276) 01:53:09
711.
635
CHOJNACKI Kacper Bydgoszcz
1997
M-20 (162) 01:53:10
712.
777
SZYMCZAK Marcin Bydgoszcz
1990
M-20 (163) 01:53:13
713.
1218
JANICKI Mariusz Kruszyn
1973
M-40 (163) 01:53:14
714.
1370
ROSIŃSKI Bartosz Drowy
1982
M-30 (277) 01:53:18
715.
22
MOLENDA Tomasz Straż Pożarna Żnin
1985
M-30 (278) 01:53:18
716.
1184
KUBIAK Rafał Solec Kujawski
1973
M-40 (164) 01:53:19
717.
1023
NAFTYŃSKI Janusz Gniezno
1967
M-40 (165) 01:53:20
718.
1255
KWIATKOWSKA Bożena Bydgoszcz
1970
K-40 (11) 01:53:21
719.
1207
PAUKA Szymon Bydgoszcz
1985
M-30 (279) 01:53:22
720.
1320
PEPLIŃSKI Robert Zamek Bierzgłowski
1971
M-40 (166) 01:53:23
721.
255
SKUBISZEWSKI Damian Armia Chrystusa
1988
M-20 (164) 01:53:27
722.
104
MUCHA Marcin Batran
1978
M-30 (280) 01:53:28
723.
133
ZDRADA Roksana Solec Kujawski
1978
K-30 (32) 01:53:29
724.
1133
WOŹNIAK Małgorzata Starachowice
1991
K-20 (17) 01:53:30
725.
508
KRAWIEC Piotr Bydgoszcz
1997
M-20 (165) 01:53:32
726.
430
JASNOWSKI BARTOSZ Marcin Toruń
1980
M-30 (281) 01:53:36
727.
1025
OLSZEWSKA Adrianna Mrocza
1995
K-20 (18) 01:53:47
728.
1271
SYKUTERA Marcin Świecie
1973
M-40 (167) 01:53:49
729.
794
MAJORCZYK Darek Gniezno
1977
M-30 (282) 01:53:51
730.
504
WOJCIECHOWSKA Marta Bydgoski Klub Taekwondo
1991
K-20 (19) 01:53:51
731.
307
TRZCIŃSKI Dariusz Bydgoszcz
1980
M-30 (283) 01:53:51
732.
943
SZWARC Paweł Bydgoszcz
1980
M-30 (284) 01:53:52
733.
1591
ŻERDZIŃSKI Marcin Bydgoszcz
1985
M-30 (285) 01:53:53
734.
925
KOJRO Anetta KOJRO 4 team
1974
K-40 (12) 01:53:54
735.
1420
WOJCIECHOWSKI Piotr K.S. Gwiazda
1965
M-50 (46) 01:53:57
736.
1183
KOZŁOWSKI Stanisław Bydgoszcz
1952
M-60 (8) 01:53:58
737.
738
BUCZYŃSKI Tomasz Bydgoszcz
1984
M-30 (286) 01:53:58
738.
130
ŚLIWIŃSKI Andrzej Bydgoszcz
1967
M-40 (168) 01:54:01
739.
231
KORZENECKI Piotr Bydgoszcz
1982
M-30 (287) 01:54:01
740.
443
MARKOWSKA Izabela BBL Inowrocław
1978
K-30 (33) 01:54:01
741.
75
KRZYMIŃSKI Jarek Bydgoszcz
1980
M-30 (288) 01:54:02
742.
1232
WEŁNIŃSKI Jarosław TEAMOCHAL
1968
M-40 (169) 01:54:02
743.
719
KULAS Bartosz Bydgoszcz
1974
M-40 (170) 01:54:03
744.
230
SPRYSZYŃSKI Michał Bydgoszcz
1988
M-20 (166) 01:54:05
745.
768
JACIUBEK Andrzej Bydgoszcz
1965
M-50 (47) 01:54:05
746.
841
JAROSZEWICZ Adam IDEA
1975
M-40 (171) 01:54:13
747.
438
BRENER Katarzyna OEPOL Runners Team
1983
K-30 (34) 01:54:13
748.
1423
DUDKIEWICZ Leszek 4 RUN TKKF KOSZALIN
1950
M-60 (9) 01:54:14
749.
1428
NOWAK Aleksandra Bydgoszcz
1994
K-20 (20) 01:54:15
750.
1575
ZACHWIEJA Piotr Bydgoszcz
1985
M-30 (289) 01:54:16
751.
832
MOSZKA Piotr PSG TEAM
1976
M-30 (290) 01:54:17
752.
539
DĄBROWSKI Bartosz B-SPORT bartoszdabrowski.pl
1984
M-30 (291) 01:54:19
753.
267
KOSIŁO Marcin Bydgoszcz
1984
M-30 (292) 01:54:19
754.
950
BRZOZOWSKI Marek Bydgoszcz
1966
M-40 (172) 01:54:21
755.
1001
GACA Piotr Bydgoszcz
1980
M-30 (293) 01:54:26
756.
124
PULCHNY Rafał Prądki
1976
M-30 (294) 01:54:31
757.
1067
JAWORSKI Krzysztof Bydgoszcz
1989
M-20 (167) 01:54:33
758.
843
RAKOWSKA Katarzyna Słupsk
1986
K-20 (21) 01:54:34
759.
103
PAKULSKI Rafał Bydgoszcz
1971
M-40 (173) 01:54:35
760.
44
WIŚNIEWSKI Piotr Inowrocław
1986
M-20 (168) 01:54:36
761.
1402
POSKROP Krzysztof Nakło nad Notecią
1976
M-30 (295) 01:54:36
762.
1141
ŚLÓSAREK Piotr Leszek Toruń
1956
M-50 (48) 01:54:36
763.
1592
ŁAZNOWSKI Janusz TKKF WODNIK WIĘCBORK
1976
M-30 (296) 01:54:37
764.
1319
BERKA Daniel Gołańcz
1976
M-30 (297) 01:54:38
765.
1222
WANKIEWICZ Łukasz Bydgoszcz
1991
M-20 (169) 01:54:38
766.
561
KRUCZKOWSKA Magdalena Run Bydgoszcz
1980
K-30 (35) 01:54:38
767.
374
GRECHUTA Tomasz Bydgoszcz
1983
M-30 (298) 01:54:41
768.
800
BROCKA Adriana Bydgoszcz
1977
K-30 (36) 01:54:43
769.
65
KUCHARSKI Roman Praha
1969
M-40 (174) 01:54:44
770.
1030
RZEMEK Sławomir Run Bydgoszcz
1980
M-30 (299) 01:54:45
771.
1065
DĘBIŃSKI Robert Toruń
1972
M-40 (175) 01:54:46
772.
1331
KWIATKOWSKI Marcin Bydgoszcz
1989
M-20 (170) 01:54:47
773.
1119
SZAJBE Michał Bydgoszcz
1983
M-30 (300) 01:54:52
774.
247
SCIGOCKI Waldemar Bydgoszcz
1970
M-40 (176) 01:54:53
775.
260
BERNACKI Dominik Czarnowo
1980
M-30 (301) 01:54:54
776.
997
DAWIDOWICZ Maciej Lok pogranicznik
1978
M-30 (302) 01:54:55
777.
616
GRAPATYN Piotr BYDGOSZCZ NA START
1976
M-30 (303) 01:54:56
778.
138
PRUS Marcin Bydgoszcz
1979
M-30 (304) 01:54:56
779.
1150
BIAŁOWĄS Dariusz Bydgoszcz
1973
M-40 (177) 01:54:56
780.
632
GACKOWSKI Artur Od jutra nie biegam
1970
M-40 (178) 01:54:57
781.
1039
KLONOWSKA - BRZESKA Marta Bydgoszcz
1981
K-30 (37) 01:54:58
782.
248
KAMIŃSKI Michał OKT Run Team
1989
M-20 (171) 01:54:59
783.
120
SZATTEN Michał Bydgoszcz
1980
M-30 (305) 01:54:59
784.
1510
LEŚNY Mateusz Przemyśl
1993
M-20 (172) 01:55:00
785.
1386
NOWAK Adam Team Biegowy Szczecinek
1961
M-50 (49) 01:55:01
786.
1412
WAWRZYŃCZAK Arkadiusz Łochowo
1977
M-30 (306) 01:55:04
787.
1353
STRABEL Bartosz Bydgoszcz
1992
M-20 (173) 01:55:07
788.
1105
GORDON Roman Bydgoszcz
1956
M-50 (50) 01:55:08
789.
785
JURKIEWICZ Jarosław Bydgoszcz
1968
M-40 (179) 01:55:09
790.
487
DAMSKI Bartłomiej Bydgoszcz
1988
M-20 (174) 01:55:10
791.
1525
URBAŃSKI Paweł gruszczyn running club
1975
M-40 (180) 01:55:14
792.
324
NOWAK Paula Kujatt Runners Team
1992
K-20 (22) 01:55:14
793.
403
MISZEWSKI Bartosz Grodzisk Mazowiecki
1972
M-40 (181) 01:55:14
794.
956
BANEK Ernest Bydgoszcz
1973
M-40 (182) 01:55:14
795.
698
KWIATEK Małgorzata Toruń
1986
K-20 (23) 01:55:15
796.
1273
ZIĘBA Hanna TriSpace
1976
K-30 (38) 01:55:19
797.
239
PĘKAŁA Łukasz Pawłówek
1980
M-30 (307) 01:55:20
798.
218
KUFEL Michał Bydgoszcz
1994
M-20 (175) 01:55:20
799.
1474
MACKIEWICZ Daniel The Cyclists
1977
M-30 (308) 01:55:21
800.
1206
TWAROWSKI Marcin TCZEW
1977
M-30 (309) 01:55:24
801.
1455
SZATKOWSKI Marcin run LOTTO - Bydgostia
1988
M-20 (176) 01:55:29
802.
1742
TRUDNOWSKI Janusz Express Bydgoski
1947
M-60 (10) 01:55:29
803.
320
SZLINGER Jakub Szubin
1986
M-20 (177) 01:55:31
804.
999
LATO Sławek Murowaniec Team
1975
M-40 (183) 01:55:31
805.
139
KRYGIER Krzysztof Sienno
1980
M-30 (310) 01:55:33
806.
859
MOŻUCH Maciej Bydgoszcz
1973
M-40 (184) 01:55:33
807.
559
DZIEDZIC Dawid Bydgoszcz
1989
M-20 (178) 01:55:34
808.
1410
KRUSZYŃSKI Mariusz Kamil DRUŻYNA SZPIKU
1974
M-40 (185) 01:55:34
809.
1466
KRAJEWSKA Lucyna Pakłuki Running Team
1976
K-30 (39) 01:55:35
810.
79
KLINIKOWSKI Jacek ŚWIEKATOWO POL
1969
M-40 (186) 01:55:36
811.
587
KUBOWICZ Piotr Domik Team
1967
M-40 (187) 01:55:37
812.
263
KASTRAU Tomasz Bydgoszcz
1981
M-30 (311) 01:55:38
813.
643
POPOWSKI Zbigniew Run Bydgoszcz
1955
M-60 (11) 01:55:42
814.
288
DŁUGOŁĘCKI Dariusz Bydgoszcz
1970
M-40 (188) 01:55:46
815.
986
MAKOWSKI Bartosz Bydgoszcz
1986
M-20 (179) 01:55:47
816.
492
GANCAREK Patryk Dam radę.Chyba?
1978
M-30 (312) 01:55:49
817.
467
WIŚNIEWSKA Małgorzata Bydgoszcz
1985
K-30 (40) 01:55:49
818.
547
KONIECZNY Robert Nakielski Klub Biegacza
1972
M-40 (189) 01:55:50
819.
673
CHABIOR Wojciech Wąbrzeźno
1979
M-30 (313) 01:55:54
820.
343
JANKOWSKI Kacper Bydgoszcz
1994
M-20 (180) 01:55:55
821.
330
SZCZUKOWSKI Szymon Bydgoszcz
1989
M-20 (181) 01:55:55
822.
505
BIELEC Wojciech Bydgoszcz
1981
M-30 (314) 01:55:56
823.
1458
MŁYNAREK Mirosław Nakło nad Notecią
1989
M-20 (182) 01:55:57
824.
365
GROCHOWSKI Jakub JW1515
1986
M-20 (183) 01:55:57
825.
172
KUFFEL Anna Bydgoszcz
1977
K-30 (41) 01:55:58
826.
1453
MŁYNAREK Piotr Nakielski KB
1975
M-40 (190) 01:55:58
827.
1123
RUTKOWSKI Tomasz Strzyżawa
1975
M-40 (191) 01:55:59
828.
1060
MŁYNAREK Wojciech Łochowo
1974
M-40 (192) 01:55:59
829.
1169
OLSZEWSKI Paweł Bydgoszcz
1980
M-30 (315) 01:56:00
830.
996
JANULEWICZ Marcin Poznań
1994
M-20 (184) 01:56:00
831.
541
GRUCHAŁA Wojciech Bydgoszcz
1966
M-40 (193) 01:56:01
832.
1230
RYBA Przemek Bydgoszcz
1980
M-30 (316) 01:56:01
833.
733
TADROWSKI Rafał Bydgoszcz
1981
M-30 (317) 01:56:02
834.
1505
GŁODKOWSKI Marcin Sambo System
1989
M-20 (185) 01:56:03
835.
135
WŁODARSKI Przemysław Bydgoszcz
1983
M-30 (318) 01:56:03
836.
648
JAKUBIAK Krzysztof Bydgoszcz
1986
M-20 (186) 01:56:03
837.
354
DOMINIK Michał CB 163
1987
M-20 (187) 01:56:05
838.
207
BUCZKOWSKI Krzysztof Bydgoszcz
1967
M-40 (194) 01:56:06
839.
1559
WOJCIECHOWSKI Jarosław Bydgoszcz
1973
M-40 (195) 01:56:06
840.
1562
KOŃPA Arkadiusz CB 163
1988
M-20 (188) 01:56:11
841.
1079
BANACH Grzegorz Wałdowo Królewskie
1965
M-50 (51) 01:56:15
842.
1295
OWEDYK Bartosz Toruń
1980
M-30 (319) 01:56:16
843.
1277
MOTYLSKA Aleksa Night Runners Gniezno
1995
K-20 (24) 01:56:19
844.
1301
CHODUR Agnieszka Bydgoszcz
1977
K-30 (42) 01:56:24
845.
434
ZYLA Bartosz Poznań
1985
M-30 (320) 01:56:25
846.
1584
GOLAŃSKA Edyta TKKF WODNIK WIĘCBORK
1975
K-40 (13) 01:56:26
847.
31
WŁÓDARCZAK Barbara Bydgoszcz
1963
K-50 (3) 01:56:26
848.
1548
DUNAJEWSKA Magdalena Euro-Nova
1979
K-30 (43) 01:56:28
849.
170
GÓRAK Marcin KPP Nakło
1979
M-30 (321) 01:56:29
850.
1323
KORACH Paweł Bydgoszcz
1976
M-30 (322) 01:56:34
851.
350
KUJAWA Kamil Sicienko
1984
M-30 (323) 01:56:37
852.
339
ORZECHOWSKI Michał Bydgoszcz
1984
M-30 (324) 01:56:38
853.
1282
FAC Daria Bydgoszcz
1989
K-20 (25) 01:56:38
854.
194
TRUDNOWSKI Janusz Bydgoszcz
1947
M-60 (12) 01:56:39
855.
845
BEREŚ Marcin Harpagan Rzeszów
1981
M-30 (325) 01:56:40
856.
601
WITKOWSKI Piotr Toruń
1974
M-40 (196) 01:56:40
857.
437
SZUKAJ Karol Bydgoszcz
1985
M-30 (326) 01:56:41
858.
237
ARCISZEWSKA Ewa Węgorzewo
1985
K-30 (44) 01:56:41
859.
1126
SZATKOWSKI Bartłomiej MWIK BYDGOSZCZ
1978
M-30 (327) 01:56:42
860.
1561
BRELIK Grzegorz Piła
1976
M-30 (328) 01:56:44
861.
1214
KAK Marcin Bydgoszcz
1983
M-30 (329) 01:56:45
862.
525
TOMACKI Mirosław Bydgoszcz
1958
M-50 (52) 01:56:46
863.
1537
ZACH Aneta TKKF WODNIK WIĘCBORK
1972
K-40 (14) 01:56:46
864.
726
GUMIENNA Natalia Bydgoszcz
1991
K-20 (26) 01:56:47
865.
542
ŚLÓSAREK Maciej Toruń
1980
M-30 (330) 01:56:47
866.
1239
NAPIERALSKA Marta Bydgoszcz
1980
K-30 (45) 01:56:51
867.
1318
SICIŃSKI Dariusz KS Górnik Wałbrzch
1963
M-50 (53) 01:56:53
868.
250
RUSIECKI Mikołaj OKT Run Team
1987
M-20 (189) 01:56:54
869.
238
FUNDATOR Wiktor Ciele
1993
M-20 (190) 01:57:00
870.
1252
BABICZ Radosław Bydgoszcz
1984
M-30 (331) 01:57:03
871.
642
DUDZIŃSKA Aleksandra Run Bydgoszcz
1968
K-40 (15) 01:57:04
872.
30
DUDEK Joanna Bydgoszcz
1978
K-30 (46) 01:57:05
873.
1306
KUCHARSKI Jarosław Barcin
1975
M-40 (197) 01:57:07
874.
854
MUCHEWICZ Krzysztof Toruń
1980
M-30 (332) 01:57:09
875.
884
MASŁOWSKI Michał Bydgoszcz
1984
M-30 (333) 01:57:11
876.
217
GRUBA Jacek Brzoza
1960
M-50 (54) 01:57:11
877.
1330
DUKLANOWSKI Marek RM Szczecin
1973
M-40 (198) 01:57:12
878.
660
FAC Dorota Bydgoszcz
1977
K-30 (47) 01:57:15
879.
1343
ŻYWIECKA Kinga Mat Kin Run
1991
K-20 (27) 01:57:16
880.
1344
RONOWSKI Mateusz Mat Kin Run
1990
M-20 (191) 01:57:16
881.
905
TUBAJA Albert Kabel Team
1975
M-40 (199) 01:57:17
882.
790
KAPUSTA Maciej Bydgoszcz
1977
M-30 (334) 01:57:17
883.
221
MISIAK Marcin Bydgoszcz
1979
M-30 (335) 01:57:17
884.
440
KOZIAK Karolina Bydgoszcz
1976
K-30 (48) 01:57:18
885.
1749
KASZOWICZ Marek Express Bydgoski
1971
M-40 (200) 01:57:19
886.
243
KASZOWICZ Marek RWT w Bydgoszczy
1971
M-40 (201) 01:57:20
887.
866
KAJTEK Patryk Bydgoszcz
1989
M-20 (192) 01:57:21
888.
1403
SUWIŃSKI Arkadiusz Hafele Team
1968
M-40 (202) 01:57:22
889.
283
MONTOWSKA-CHARASZKIEWICZ Katarzyna Toruń
1981
K-30 (49) 01:57:23
890.
159
MRUK-HORODECKA Kornelia Nakło nad Notecią
1977
K-30 (50) 01:57:25
891.
244
BOROWICZ Kamil Koło
1994
M-20 (193) 01:57:26
892.
1145
CHMIELOWIEC Jan Run Bydgoszcz
1988
M-20 (194) 01:57:29
893.
885
SKORNIA Eliza Bydgoszcz
1996
K-20 (28) 01:57:34
894.
272
DORSZ Beata Gdynia
1972
K-40 (16) 01:57:36
895.
1439
SZCZERBA Szymon Koronowo
1989
M-20 (195) 01:57:39
896.
949
WAWRZYNIAK Piotr Kiełczewo
1966
M-40 (203) 01:57:45
897.
270
KRZESZEWSKA Agnieszka Murowaniec
1975
K-40 (17) 01:57:45
898.
890
FILIPAK Tomek Solec Kujawski
1974
M-40 (204) 01:57:48
899.
1467
ŁUKOMSKA Monika Pakłuki Running Team
1979
K-30 (51) 01:57:49
900.
92
SPRADA Marta KB UE Poznań
1983
K-30 (52) 01:57:50
901.
1188
LINKOWSKI Paweł Bydgoszcz
1989
M-20 (196) 01:57:52
902.
259
SOŁDON Bogusław Osielsko
1954
M-60 (13) 01:57:56
903.
1052
NIEGRZYBOWSKA Karolina Łomianki
1989
K-20 (29) 01:57:58
904.
210
LUBISZEWSKI Bartosz Łabiszyn
1985
M-30 (336) 01:57:59
905.
1541
LADORUCKI Jarosław Toruń
1970
M-40 (205) 01:57:59
906.
429
KISZKA Marcin Bydgoszcz
1983
M-30 (337) 01:58:00
907.
1070
GARSZTKA Joanna Padł Na Ryj Team
1992
K-20 (30) 01:58:10
908.
1231
FRĄCKOWIAK Marta Myślęcinek
1985
K-30 (53) 01:58:11
909.
809
SIKORA Antoni ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992
1949
M-60 (14) 01:58:13
910.
304
KIELCZYK Joanna Bydgoszcz
1981
K-30 (54) 01:58:16
911.
1253
SKALSKI Kajetan Bydgoszcz
1987
M-20 (197) 01:58:16
912.
338
SZMIGIELSKI Rafał Aikido Bydgoszcz
1968
M-40 (206) 01:58:17
913.
436
SAUERWALD Thomas Sauerwald & Wojtaś
1964
M-50 (55) 01:58:18
914.
490
PAWULSKI Jakub Osova Fitness
1985
M-30 (338) 01:58:22
915.
1059
POPCZAK Piotr The Runners Świecie
1972
M-40 (207) 01:58:25
916.
618
BANACH Jan ukw wf
1991
M-20 (198) 01:58:26
917.
318
KARBOWNIK Daniel The Runners Świecie
1993
M-20 (199) 01:58:26
918.
391
WAWIERNIA Kamila Bydgoszcz
1988
K-20 (31) 01:58:26
919.
109
TAFELSKI Marcin Niwy
1973
M-40 (208) 01:58:28
920.
1034
MUSZYŃSKI Radosław Bydgoszcz
1977
M-30 (339) 01:58:31
921.
1007
LEWICKI Piotr Bydgoszcz
1973
M-40 (209) 01:58:32
922.
961
STERNAL Elżbieta ROJEWO
1971
K-40 (18) 01:58:35
923.
469
MARKIEWICZ Aleksandra Bydgoszcz
1987
K-20 (32) 01:58:38
924.
471
PISKORSKI Paweł Waleczni Bydgoszcz
1991
M-20 (200) 01:58:40
925.
741
PRZYBYŁ Bartłomiej Gogółkowo
1983
M-30 (340) 01:58:44
926.
1257
OBRĘBSKA Ela Bydgoszcz
1978
K-30 (55) 01:58:47
927.
1278
BARTKOWIAK Szymon DĄBRÓWKA
1985
M-30 (341) 01:58:49
928.
1340
DUCHIŃSKI Błażej Toruń
1985
M-30 (342) 01:58:53
929.
735
OSSOWSKA Joanna Bydgoszcz
1981
K-30 (56) 01:58:58
930.
258
MANTEI Wadim Mrągowo
1985
M-30 (343) 01:58:58
931.
441
KOZIAK Roman Bydgoszcz
1973
M-40 (210) 01:59:00
932.
1095
SZRAJDA Marcin Bydgoszcz
1983
M-30 (344) 01:59:00
933.
316
STEFANOWICZ Wojciech Run Bydgoszcz
1978
M-30 (345) 01:59:03
934.
640
ĆWIK Łukasz Bydgoszcz
1980
M-30 (346) 01:59:04
935.
1202
SIEKIERSKI Tomasz ProNatura Bydgoszcz
1978
M-30 (347) 01:59:04
936.
1435
PORA Jacek Bydgoszcz
1963
M-50 (56) 01:59:05
937.
1539
HOPKO Andrzej Kamionki :)
1977
M-30 (348) 01:59:06
938.
410
LEWANDOWSKI Bartosz Bydgoszcz
1985
M-30 (349) 01:59:07
939.
98
URBAŃSKI Paweł Występ
1989
M-20 (201) 01:59:09
940.
37
MURAWIEC Krzysztof
1977
M-30 (350) 01:59:11
941.
234
PROKOPIUK Michał RunForest
1984
M-30 (351) 01:59:12
942.
1424
LEWANDOWSKI Piotr Toruń ZSE
1961
M-50 (57) 01:59:13
943.
1157
ZABŁOTNA Katarzyna Bydgoszcz
1990
K-20 (33) 01:59:15
944.
1055
BIRKHOLZ Paweł Bydgoszcz
1972
M-40 (211) 01:59:15
945.
1093
BROCHOCKA Sonia Plewiska
1995
K-20 (34) 01:59:19
946.
1284
MAŁETKA Krzysztof ZS Wronie
1998
M-20 (202) 01:59:21
947.
191
BARTOSIK Natalia Bydgoszcz
1993
K-20 (35) 01:59:23
948.
1176
KUBIAK Jarosław Bydgoszcz
1982
M-30 (352) 01:59:26
949.
344
ŚWIATOWY Ryszard dawca krwi
1973
M-40 (212) 01:59:29
950.
49
NOWICKI Marcin Bydgoszcz
1986
M-20 (203) 01:59:29
951.
144
ZAGOŻDŻON Wioleta Run Bydgoszcz
1984
K-30 (57) 01:59:36
952.
1090
KOZAK Karol Padł Na Ryj Team
1984
M-30 (353) 01:59:37
953.
537
QUAAS Łukasz Bydgoszcz
1979
M-30 (354) 01:59:46
954.
585
POLITOWICZ Kamil ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
1985
M-30 (355) 01:59:49
955.
1068
OKOŃSKA Sandra Chełmiński Klub Karate
1992
K-20 (36) 01:59:50
956.
1521
LEWANDOWSKI Karol Toruń
1984
M-30 (356) 01:59:54
957.
464
WACHULEC Bartosz Bydgoszcz
1969
M-40 (213) 01:59:54
958.
899
KARPIŃSKI Daniel Kobylarnia
1978
M-30 (357) 01:59:55
959.
955
MAŚLIŃSKI Mirosław Szubin
1965
M-50 (58) 01:59:56
960.
228
TOKARCZYK Magdalena Warszawa
1977
K-30 (58) 01:59:58
961.
793
DĘBSKI Jan Sucharzewo 6
1952
M-60 (15) 02:00:00
962.
630
MECKIEN Wiesław Bydgoszcz
1963
M-50 (59) 02:00:02
963.
1071
CHŁOPEK Tomasz Bydgoszcz
1982
M-30 (358) 02:00:02
964.
524
LEBIEDZIŃSKI Konrad UroTeam
1979
M-30 (359) 02:00:04
965.
770
SZULC Jarosław Szulc Team
1979
M-30 (360) 02:00:09
966.
769
SZULC Magdalena Szulc Team
1980
K-30 (59) 02:00:09
967.
1244
BEREŹNICKA Paulina Poznań
1989
K-20 (37) 02:00:10
968.
1281
SZARLEJ Marcin Bydgoszcz
1983
M-30 (361) 02:00:10
969.
353
GAŁKA Mariusz Bydgoszcz
1978
M-30 (362) 02:00:15
970.
902
CHMIELEWSKI Jakub Stand-up Bydgoszcz
1982
M-30 (363) 02:00:16
971.
1185
NADZIEJA Piotr Bydgoszcz
1977
M-30 (364) 02:00:19
972.
650
BARTOSZAK Michał Bydgoszcz
1982
M-30 (365) 02:00:20
973.
1287
OKONKOWSKA Dagmara Janikowo
1979
K-30 (60) 02:00:22
974.
827
BRYJA Robert Bydgoszcz
1966
M-40 (214) 02:00:24
975.
677
KRZYŻANOWSKI Wojciech AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy
1970
M-40 (215) 02:00:25
976.
63
KALISZEWSKI Daniel Tryszczyn
1975
M-40 (216) 02:00:26
977.
62
KALISZEWSKA Małgorzata Tryszczyn
1977
K-30 (61) 02:00:27
978.
1172
GRUCKI Mateusz Bydgoszcz
1984
M-30 (366) 02:00:27
979.
597
SPANOS-PIANOWSKA Katarzyna Chwaszczyno
1988
K-20 (38) 02:00:30
980.
567
BUCZKOWSKI Wojciech stalrent
1969
M-40 (217) 02:00:31
981.
484
KRAWCZYK Adam Bydgoszcz
1970
M-40 (218) 02:00:32
982.
117
ROMEL Zbigniew Inowrocław
1954
M-60 (16) 02:00:33
983.
745
SZOSTAK Tomasz mBank
1969
M-40 (219) 02:00:34
984.
727
REMLINGER Michał Run Bydgoszcz
1977
M-30 (367) 02:00:34
985.
186
HINZ Remigiusz Bydgoszcz
1980
M-30 (368) 02:00:38
986.
801
WĘGRZYŃSKA Monika Run Bydgoszcz
1973
K-40 (19) 02:00:41
987.
358
KOPEĆ Paulina Inowrocław
1990
K-20 (39) 02:00:43
988.
895
WOLSKI Krzysztof Bydgoszcz
1990
M-20 (204) 02:00:44
989.
893
MINDYKOWSKA Anna Run Bydgoszcz
1975
K-40 (20) 02:00:46
990.
141
GODZIUK Roman Toruń
1960
M-50 (60) 02:00:47
991.
466
WEGNER Roman Niemcz
1963
M-50 (61) 02:00:49
992.
729
GIZIŃSKA Aleksandra Bydgoszcz
1996
K-20 (40) 02:00:52
993.
240
GOZIMIRSKI Andrzej Bydgoszcz
1954
M-60 (17) 02:00:52
994.
1163
ZAJĄCZKOWSKI Alan Gdańsk
1991
M-20 (205) 02:00:54
995.
655
BĄCZKOWSKI Cyprian Run Bydgoszcz
1984
M-30 (369) 02:00:55
996.
43
WITKOWSKA Anna Skępe
1979
K-30 (62) 02:00:58
997.
18
BIZOŃ Michał Bydgoszcz
1983
M-30 (370) 02:00:58
998.
927
PRACA Joanna Murowaniec
1980
K-30 (63) 02:01:01
999.
131
CETKOWSKI Przemek Toruń
1984
M-30 (371) 02:01:01
1000.
783
MALINOWSKI Tomasz Bydgoszcz
1981
M-30 (372) 02:01:04
1001.
1414
BRZYKCY Mateusz Wtelno
1985
M-30 (373) 02:01:04
1002.
953
STĘPIEŃ Tomasz SF
1974
M-40 (220) 02:01:05
1003.
711
RADULSKI Tomasz Kruszwica
1965
M-50 (62) 02:01:05
1004.
1425
LICZNIERSKI Marek Plewiska
1984
M-30 (374) 02:01:06
1005.
1476
BYLICKA Katarzyna Bydgoszcz
1973
K-40 (21) 02:01:07
1006.
685
KUTRA Paweł Bydgoszcz
1978
M-30 (375) 02:01:08
1007.
527
MAĆKOWSKI Daniel Zagościniec
1980
M-30 (376) 02:01:09
1008.
795
KOWALSKI Piotr Bydgoszcz
1985
M-30 (377) 02:01:09
1009.
1054
PYDYN Regina SBZZ Złotów
1962
K-50 (4) 02:01:15
1010.
1053
KRÓLIKOWSKI Andrzej SBZZ Złotów
1960
M-50 (63) 02:01:15
1011.
739
WAWRZYNIAK Karolina Bydgoszcz
1980
K-30 (64) 02:01:22
1012.
1217
KARCZEWSKI Sławomir Bydgoszcz
1988
M-20 (206) 02:01:24
1013.
1364
RAUT Wiesław Bydgoszcz
1948
M-60 (18) 02:01:29
1014.
1342
KOWALSKI Kamil Bydgoszcz
1988
M-20 (207) 02:01:31
1015.
1146
WICHOWSKI Andrzej Bydgoszcz
1958
M-50 (64) 02:01:33
1016.
900
KOBIELAK Tomasz SCOTY
1981
M-30 (378) 02:01:34
1017.
761
ŁUCZAK Piotr Bydgoszcz
1986
M-20 (208) 02:01:36
1018.
1519
PODLECKI Tomasz Lokator Nieruchomości Piła
1982
M-30 (379) 02:01:36
1019.
1160
CEJKO Sławomir Bydgoszcz
1976
M-30 (380) 02:01:38
1020.
942
ŁUKASIK Andrzej Gniezno
1964
M-50 (65) 02:01:40
1021.
722
STREHLKE Łukasz Kruszyn Krajeński
1980
M-30 (381) 02:01:40
1022.
167
RAKOWSKI Piotr Bydgoszcz
1954
M-60 (19) 02:01:48
1023.
509
KUBIAK Małgorzata Inowrocław
1962
K-50 (5) 02:01:51
1024.
1442
WALIGÓRA Karolina Kobylarnia
1974
K-40 (22) 02:01:53
1025.
1046
JARZEMBSKA Violetta Bydgoszcz
1973
K-40 (23) 02:01:58
1026.
1045
NARLOCH Tomasz Solec Kujawski
1978
M-30 (382) 02:01:58
1027.
1248
RYMER Adam Borówno
1980
M-30 (383) 02:02:03
1028.
906
ŻARKOWSKI Krzysztof Kabel Team
1970
M-40 (221) 02:02:05
1029.
384
LULIŃSKI Igor CB 163
1989
M-20 (209) 02:02:07
1030.
1293
BINDEK Łukasz Kęsowo
1981
M-30 (384) 02:02:10
1031.
389
SZULAKOWSKI Tomasz KURCZE JAK DALEKO
1971
M-40 (222) 02:02:13
1032.
788
SAMÓL Michał Bydgoszcz
1979
M-30 (385) 02:02:14
1033.
653
SOSIŃSKA Izabela Dąbrowa Chełmińska
1983
K-30 (65) 02:02:17
1034.
119
MARKIEWICZ Mariusz Bydgoszcz
1969
M-40 (223) 02:02:23
1035.
1102
ZAKRZEWSKA Aleksandra Run Bydgoszcz
1989
K-20 (41) 02:02:23
1036.
701
KALLAS-LIPSKA Anetta Allianz Running Team
1975
K-40 (24) 02:02:24
1037.
1446
PUSLECKI Rafał Bronisze
1976
M-30 (386) 02:02:25
1038.
861
BURCHARD Ilona Reguły
1978
K-30 (66) 02:02:26
1039.
1048
SZWAGROWSKI Tomasz Kruszwica
1963
M-50 (66) 02:02:31
1040.
1204
MAJEWSKI Andrzej Płocicz
1995
M-20 (210) 02:02:35
1041.
1508
CYGANEK Monika Kcynia
1987
K-20 (42) 02:02:38
1042.
831
MIŚ Michał LUKS START NAKŁO
1988
M-20 (211) 02:02:38
1043.
363
BAŁYS Krzysztof Bydgoszcz
1993
M-20 (212) 02:02:41
1044.
278
RADULSKI Dawid Bydgoszcz
1989
M-20 (213) 02:02:43
1045.
557
DOMBROWSKA-OSAK Izabela Bydgoszcz
1986
K-20 (43) 02:02:50
1046.
1076
JOACHIMIAK Kinga Mrocza
1987
K-20 (44) 02:02:53
1047.
1194
WICHŁACZ Michał Osielsko
1990
M-20 (214) 02:02:53
1048.
511
JANKOWSKA Katarzyna Bydgoszcz
1972
K-40 (25) 02:02:56
1049.
364
STASZKIEWICZ Lucyna STASHKY TEAM
1967
K-40 (26) 02:02:56
1050.
1746
MICHAŁEK Jacek Express Bydgoski
1966
M-40 (224) 02:03:07
1051.
939
KILKOWSKI Maciej Bydgoszcz
1974
M-40 (225) 02:03:09
1052.
1457
BRUGMANN Katarzyna KP
1983
K-30 (67) 02:03:12
1053.
820
BOSIACKI Mateusz Run Bydgoszcz
1993
M-20 (215) 02:03:14
1054.
870
WRZESIŃSKA Krystyna Więcbork
1968
K-40 (27) 02:03:14
1055.
667
PIOSIK Marcin Poznań
1982
M-30 (387) 02:03:16
1056.
1597
JURASZEK Anetta Bydgoszcz
1976
K-30 (68) 02:03:16
1057.
1384
BINKOWSKI Krzysztof Lubiń
1970
M-40 (226) 02:03:19
1058.
289
JURKIEWICZ Maciej Bydgoszcz
1986
M-20 (216) 02:03:20
1059.
922
ZYGMUNT Aneta Nakło nad Notecią
1987
K-20 (45) 02:03:21
1060.
348
NOWAK Paweł Kepnet
1965
M-50 (67) 02:03:27
1061.
284
FELCZYKOWSKI Piotr 33 Baza Lotnictwa Transportowego
1975
M-40 (227) 02:03:35
1062.
699
MICHALSKI Piotr Bydgoszcz
1953
M-60 (20) 02:03:36
1063.
1564
ZAROSA Kamila Bydgoszcz
1979
K-30 (69) 02:03:38
1064.
1120
POZNAŃ Łukasz Bydgoszcz
1981
M-30 (388) 02:03:41
1065.
1379
WIŚNIEWSKI Wojciech ZSH Bydgoszcz
1975
M-40 (228) 02:03:42
1066.
1579
TADYCH Maciej Nakło nad Notecią
1970
M-40 (229) 02:03:45
1067.
1276
KARNECKA Karolina Świecie
1986
K-20 (46) 02:03:47
1068.
70
WŁODARCZYK Aleksandra Run Bydgoszcz
1982
K-30 (70) 02:03:47
1069.
1501
WALKOWIAK Monika Gdynia
1980
K-30 (71) 02:03:50
1070.
1311
BONALSKA Magdalena Bydgoszcz
1980
K-30 (72) 02:03:52
1071.
27
HALIK Kamila Bydgoszcz
1984
K-30 (73) 02:03:57
1072.
419
MURAWSKA Iwona_SIWA Żnin
1985
K-30 (74) 02:03:58
1073.
875
BEDNARZ Ireneusz Poznań
1975
M-40 (230) 02:04:00
1074.
174
MISUN-NOWAK Katarzyna Angel Beagles
1980
K-30 (75) 02:04:01
1075.
1078
STEFANOWICZ Marcin Szubin
1979
M-30 (389) 02:04:01
1076.
1599
KRAWCZYK Piotr Bydgoszcz
1992
M-20 (217) 02:04:03
1077.
1156
JANOWIAK Magdalena Bydgoszcz
1993
K-20 (47) 02:04:03
1078.
1348
DYLIK Andrzej Bydgoszcz
1965
M-50 (68) 02:04:05
1079.
282
MATUSZAK Dariusz 1 batalion logistyczny w Bydgoszczy
1979
M-30 (390) 02:04:06
1080.
1444
DRZEWIECKI Rafał Run4Fun
1975
M-40 (231) 02:04:06
1081.
665
DULIŃSKA Dorota Niemcz
1999
K-20 (48) 02:04:13
1082.
598
KUST Andrzej Professor
1962
M-50 (69) 02:04:16
1083.
810
MAŁKOWSKI Andrzej JW 3936 GDYNIA
1965
M-50 (70) 02:04:17
1084.
1175
DAMSKI Łukasz Gabi&Kapi
1982
M-30 (391) 02:04:19
1085.
592
PAWŁOWSKI Marek Bydgoszcz
1988
M-20 (218) 02:04:24
1086.
390
WADOWSKI Bartosz Bydgoszcz
1977
M-30 (392) 02:04:25
1087.
402
GÓRECKI Tobias Warszawa
1988
M-20 (219) 02:04:27
1088.
1035
MILER Jarosław KOSOWO WOLNY
1962
M-50 (71) 02:04:32
1089.
334
KWIATKOWSKA Marta Bydgoszcz
1996
K-20 (49) 02:04:33
1090.
1560
WOJCIECHOWSKA Emilia Bydgoszcz
1975
K-40 (28) 02:04:37
1091.
988
SÓJKA Małgorzata Śrem
1992
K-20 (50) 02:04:40
1092.
989
GRZEGORCZYK Norbert Dolsk
1999
M-20 (220) 02:04:40
1093.
798
BANACH Marek Solec Kujawski
1964
M-50 (72) 02:04:42
1094.
446
KRASICKA Katarzyna TKKF WODNIK WIĘCBORK
1981
K-30 (76) 02:04:43
1095.
811
WDOWIAK Piotr Bydgoszcz
1991
M-20 (221) 02:04:44
1096.
1417
ADAMSKA Edyta Bydgoszcz
1992
K-20 (51) 02:04:44
1097.
1069
LIBERA Dawid Fides-Travel
1986
M-20 (222) 02:04:51
1098.
528
JADCZAK Katarzyna Bydgoszcz
1979
K-30 (77) 02:04:52
1099.
758
WOLSKI Marek Run Bydgoszcz
1980
M-30 (393) 02:04:53
1100.
1740
MUCHA Boińska anna Express Bydgoski
1981
K-30 (78) 02:04:53
1101.
532
WRÓBLEWICZ Irena Nakło nad Notecią
1981
K-30 (79) 02:04:55
1102.
1190
RACZKOWSKI Przemek AZS Toruń
1990
M-20 (223) 02:05:01
1103.
1283
NIEDBALSKI Paweł Bydgoszcz
1979
M-30 (394) 02:05:02
1104.
536
GAJZLER Jerzy Bartodzieje
1951
M-60 (21) 02:05:02
1105.
802
WĘGRZYNSKI Piotr Run Bydgoszcz
1972
M-40 (232) 02:05:03
1106.
205
STOKŁOSA Maciej C-130 TEAM
1988
M-20 (224) 02:05:06
1107.
1309
FORMELLA Ola Niemcz
1998
K-20 (52) 02:05:07
1108.
1534
GÓRAL Anna Górowatki
1993
K-20 (53) 02:05:09
1109.
1308
PAWLACZYK Paweł Bydgoszcz
1989
M-20 (225) 02:05:29
1110.
1359
SNOPEK Norbert Akademia Budo Szczecin
1974
M-40 (233) 02:05:30
1111.
1555
KOLOSSA Tomasz Bydgoszcz
1970
M-40 (234) 02:05:32
1112.
652
MARKLIK Grażyna Bydgoszcz
1969
K-40 (29) 02:05:41
1113.
1064
WIDAWSKI Dariusz Link Wiazowna
1977
M-30 (395) 02:05:56
1114.
1595
WEBER Hanna DRUŻYNA SZPIKU
1970
K-40 (30) 02:05:57
1115.
538
CICHULSKA QUAAS Izabela Bydgoszcz
1979
K-30 (80) 02:05:57
1116.
991
NAWROCKI Dariusz VauPe
1966
M-40 (235) 02:05:59
1117.
684
CIEŚLIK Tomek Tarnobrzeg
1984
M-30 (396) 02:06:00
1118.
1351
HASS Michał Nakło nad Notecią
1971
M-40 (236) 02:06:02
1119.
690
BUCHOLC Adrian Bydgoszcz
1985
M-30 (397) 02:06:05
1121.
1213
SZAMLEWSKA Roma Więcbork
1988
K-20 (54) 02:06:11
1122.
1170
LIWOCH Grzegorz Osielsko
1967
M-40 (237) 02:06:14
1123.
617
NOWAK Łukasz Virtual Runner Club
1983
M-30 (399) 02:06:19
1124.
66
STANKIEWICZ Dariusz Maksymilianowo
1967
M-40 (238) 02:06:19
1125.
625
ZIĘTARSKI Cezary Dla zdrowia
1978
M-30 (400) 02:06:23
1126.
852
CZAJKOWSKA Małgorzata Bydgoszcz
1974
K-40 (31) 02:06:35
1127.
1223
PAWLEWICZ Bartek Bydgoszcz
1986
M-20 (226) 02:06:39
1128.
209
KUSZYŃSKI Robert Bydgoszcz
1978
M-30 (401) 02:06:40
1129.
42
BARANOWSKI Artur Kwidzyn
1966
M-40 (239) 02:06:42
1130.
662
WŁOCHAL Robert Bydgoszcz
1970
M-40 (240) 02:06:44
1131.
400
SŁOMSKI Dariusz Bydgoszcz
1966
M-40 (241) 02:06:45
1132.
1747
GRYLEWICZ Tomasz Express Bydgoski
1982
M-30 (402) 02:06:50
1133.
102
STAŚKIEWICZ Michalina Łochowo
1994
K-20 (55) 02:06:56
1134.
246
ŚWIATŁY Paweł Bydgoszcz
1988
M-20 (227) 02:06:59
1135.
1019
SIENKIEWICZ Artur Bydgoszcz
1980
M-30 (403) 02:07:02
1136.
235
KRASZKIEWICZ Monika Bydgoszcz
1991
K-20 (56) 02:07:03
1137.
649
JAKUBIAK Małgorzata Bydgoszcz
1986
K-20 (57) 02:07:16
1138.
1310
PĘKAŁA Ewa Bydgoszcz
1983
K-30 (81) 02:07:16
1139.
982
HAJDUKIEWICZ Szymon Bydgoszcz
1999
M-20 (228) 02:07:16
1140.
549
BISKUP Dorota Bydgoszcz
1966
K-40 (32) 02:07:19
1141.
1128
KWIATKOWSKI Tomasz KaWueŚ
1965
M-50 (73) 02:07:24
1142.
1585
MALINOWSKI Waldemar run LOTTO - Bydgostia
1972
M-40 (242) 02:07:29
1143.
1304
NIEDBALSKI Karol Bydgoszcz
1982
M-30 (404) 02:07:33
1144.
621
KARASEK Magdalena Jaszczury Team :)
1992
K-20 (58) 02:07:34
1145.
534
WEGNER Patrycja Niemcz
1991
K-20 (59) 02:07:46
1146.
1142
FALKOWSKI Ireneusz Bydgoszcz
1960
M-50 (74) 02:07:47
1147.
226
FUNDATOR Dariusz Ciele
1966
M-40 (243) 02:07:56
1148.
1551
MURAVITSKAYA Alesia Bydgoszcz
1991
K-20 (60) 02:08:00
1149.
152
ZAWADZKI Marcin Łabiszyn
1988
M-20 (229) 02:08:04
1150.
362
KLIMEK Przemysław Bydgoszcz
1993
M-20 (230) 02:08:13
1151.
1205
WOJTAROWICZ-TWAROWSKA Aleksandra Lubiszewo
1980
K-30 (82) 02:08:15
1152.
1371
PIECHOWIAK Patrycja Bydgoszcz
1990
K-20 (61) 02:08:16
1153.
1220
PIETRZAK Anna Bydgoszcz
1991
K-20 (62) 02:08:20
1154.
1094
MICHAŁOWSKI Maciej Rozgarty
1976
M-30 (405) 02:08:22
1155.
694
KUBCZAK-KOSICKA Anna BBL Toruń
1972
K-40 (33) 02:08:25
1156.
830
RACIBORSKI Grzegorz TASAK Team
1979
M-30 (406) 02:08:32
1157.
724
CZELEŃ Szymon Bydgoszcz
1984
M-30 (407) 02:08:34
1158.
846
PADUSIŃSKI Michał Warszawa
1980
M-30 (408) 02:08:35
1159.
1399
SKRZYPEK Jacek Toruń
1966
M-40 (244) 02:08:43
1160.
966
SIEŃSKI Jacek Run Bydgoszcz
1963
M-50 (75) 02:08:43
1161.
607
MUSZYŃSKI Krzysztof Kruszyn Krajeński
1975
M-40 (245) 02:08:55
1162.
482
OŚKA Beata Koronowo
1986
K-20 (63) 02:08:58
1163.
153
GUZIK Krzysztof Bydgoszcz
1984
M-30 (409) 02:08:58
1164.
212
RYBKA Tomasz Chodzież
1964
M-50 (76) 02:09:01
1165.
551
BIZON Bartosz Bydgoszcz
1986
M-20 (231) 02:09:05
1166.
108
CZYZAK Joanna TM Team
1975
K-40 (34) 02:09:08
1167.
1367
SOBCZAK Krzysztof Bydgoszcz
1983
M-30 (410) 02:09:09
1168.
35
PLEBAŃSKI Jakub
1995
M-20 (232) 02:09:17
1169.
682
KAŹMIERCZAK Łukasz Warszkowo
1980
M-30 (411) 02:09:23
1170.
1238
BRZEZIŃSKI Sławomir Bydgoszcz
1977
M-30 (412) 02:09:23
1171.
73
JASINIECKI Wojciech Run Bydgoszcz
1979
M-30 (413) 02:09:27
1172.
332
JASIENIECKI Emil Bydgoszcz
1990
M-20 (233) 02:09:29
1173.
718
BOJAKOWSKA Małgorzata Solec Kujawski
1971
K-40 (35) 02:09:34
1174.
1299
RAKOWSKI Wiesław UKS KOPERNIK
1961
M-50 (77) 02:09:35
1175.
1140
WITKIWSKA Paulina Dobrzyń nad Wisłą
1991
K-20 (64) 02:09:37
1176.
116
DUDZIAK Tomasz Bydgoszcz
1982
M-30 (414) 02:09:37
1177.
106
KONIECZNA Paulina Bydgoszcz
1987
K-20 (65) 02:09:39
1178.
1580
GRZYBOWSKA Regina Lochowo
1990
K-20 (66) 02:09:43
1179.
297
BICZKOWSKA Magdalena Run Bydgoszcz
1981
K-30 (83) 02:09:43
1180.
612
JELENIEWSKA Zuzanna Bydgoszcz
1988
K-20 (67) 02:09:44
1181.
34
GORZYŃSKI Łukasz Bydgoszcz
1996
M-20 (234) 02:09:45
1182.
1229
SIMINSKI Wojciech AWKS PITIK
1979
M-30 (415) 02:09:45
1183.
767
BAŁSZEWSKI Łukasz Bydgoszcz
1984
M-30 (416) 02:09:46
1184.
51
OTLEWSKA Justyna Bydgoszcz
1991
K-20 (68) 02:09:46
1185.
639
BERNACIAK Norbert Nowa Wieś Wielka
1970
M-40 (246) 02:09:47
1186.
68
ZNANIECKI Wojciech Bydgoszcz
1982
M-30 (417) 02:09:49
1187.
627
WIŚNIEWSKI Daniel Złotów
1958
M-50 (78) 02:09:50
1188.
912
WOJTYSIAK Dorota Bydgoszcz
1981
K-30 (84) 02:09:51
1189.
1554
BĄK Łukasz Bydgoszcz
1993
M-20 (235) 02:10:00
1190.
829
RYBARCZYK Michał Bydgoszcz
1981
M-30 (418) 02:10:00
1191.
1015
CIESIELSKA Monika Bydgoszcz
1984
K-30 (85) 02:10:04
1192.
165
KOSECKA Justyna Ortimed Gabinet Fizjoterapii
1980
K-30 (86) 02:10:08
1193.
1021
DANKOWSKI Rafał Potulice
1975
M-40 (247) 02:10:17
1194.
127
MUZOLF Mariusz M&M
1985
M-30 (419) 02:10:20
1195.
74
ADASZAK Katarzyna POLT24 RUN
1981
K-30 (87) 02:10:21
1196.
432
WAŁDOWSKA Natalia TU i TERAZ !
1992
K-20 (69) 02:10:23
1197.
1577
OLSZOWY Paweł Tuchola
1983
M-30 (420) 02:10:28
1198.
233
ŁASKI Maciej Bydgoszcz
1985
M-30 (421) 02:10:29
1199.
178
BRZOZOWSKI Piotr BRZOZA TRI TEAM
1992
M-20 (236) 02:10:42
1200.
310
KLONICA Katarzyna Bydgoszcz
1978
K-30 (88) 02:10:44
1201.
1097
KRUSZYNSKI Jerzy Bydgoszcz
1952
M-60 (22) 02:10:50
1202.
192
FAJFER Robert lonely runner
1979
M-30 (422) 02:10:59
1203.
86
KĄTNIK Dorota POLt24.eu
1988
K-20 (70) 02:11:00
1204.
4
BOCIAN Natalia Białe Blota
1987
K-20 (71) 02:11:01
1205.
1109
RUDOL Magdalena Bydgoszcz
1976
K-30 (89) 02:11:03
1206.
1569
KAJTEK Agata Bydgoszcz
1989
K-20 (72) 02:11:04
1207.
575
OKULSKI Przemysław DĄBRÓWKA
1981
M-30 (423) 02:11:07
1208.
1396
CYRA Piotr Warszawa
1975
M-40 (248) 02:11:10
1209.
1388
CYRA Iwona Pędzące Żółwie
1975
K-40 (36) 02:11:10
1210.
1553
TOMASZEWSKI Marcin Łochowice
1976
M-30 (424) 02:11:10
1211.
916
ZATOŃ Bożena Bydgoszcz
1964
K-50 (6) 02:11:12
1212.
253
SZYSZKA Radosław OKT Run Team
1982
M-30 (425) 02:11:15
1213.
456
WYLANDOWSKA Aleksdandra Solec Kujawski
1978
K-30 (90) 02:11:22
1214.
753
KOTECKI Marcin Bydgoszcz
1979
M-30 (426) 02:11:27
1215.
808
PRZYTARSKI Miłosz Bydgoszcz
1981
M-30 (427) 02:11:27
1216.
1260
GLASNER Rafał Weekendowy Biegacz
1976
M-30 (428) 02:11:28
1217.
1130
GARDYZA Jacek IPA Bydgoszcz/Nakielski KB
1972
M-40 (249) 02:11:34
1218.
1129
GARDYZA Lidia Nakielski KB
1975
K-40 (37) 02:11:35
1219.
1041
BARYZA Robert WAGANIEC
1972
M-40 (250) 02:11:39
1220.
1516
WESOŁOWSKA Anna Bydgoszcz
1986
K-20 (73) 02:11:40
1221.
428
KISZKA Justyna Bydgoszcz
1984
K-30 (91) 02:11:42
1222.
736
KRÓLICZEWSKI Dariusz Bydgoszcz
1962
M-50 (79) 02:11:44
1223.
879
PAPROCKA Małgorzata Bydgoszcz
1967
K-40 (38) 02:11:45
1224.
1290
BUDZIAK Bartosz Bydgoszcz
1999
M-20 (237) 02:11:53
1225.
1062
CZUCZEJKO Jolanta Dolne Run Bydgoszcz
1972
K-40 (39) 02:11:58
1226.
1082
KACHNIARZ Artur Toruń
1981
M-30 (429) 02:11:59
1227.
1485
BLEJA Krystian PGB Sportowa Paczka
1979
M-30 (430) 02:12:06
1228.
1226
GÓRSKA Weronika Bydgoszcz
1992
K-20 (74) 02:12:25
1229.
603
JAROSZ Mariusz Bydgoszcz
1987
M-20 (238) 02:12:27
1230.
175
WIŚNIEWSKI Marek Bydgoszcz
1960
M-50 (80) 02:12:31
1231.
93
SOSZYŃSKI Grzegorz Soszynski TEAM
1966
M-40 (251) 02:12:37
1232.
874
LUBOWIECKA-KUZIOLA Sylwia Ostromecko
1977
K-30 (92) 02:12:48
1233.
531
BYCZKOWSKI Zenon Murowaniec
1965
M-50 (81) 02:12:48
1234.
425
KĘSKRAWIEC Piotr Koronowo
1979
M-30 (431) 02:12:48
1235.
407
KĘSKRAWIEC Roma Koronowo
1976
K-30 (93) 02:12:48
1236.
1242
RASCH Mariusz Bydgoszcz
1989
M-20 (239) 02:13:02
1237.
377
PUSZKIEWICZ Joanna Bydgoszcz
1987
K-20 (75) 02:13:06
1238.
378
PUSZKIEWICZ Paweł Bydgoszcz
1985
M-30 (432) 02:13:06
1239.
1269
WIĄCEK Piotr Koronowo
1962
M-50 (82) 02:13:17
1240.
972
OLCZYK Andrzej
1975
M-40 (252) 02:13:21
1241.
1563
GERAS Iaroslav Szkocja
1979
M-30 (433) 02:13:31
1242.
251
SZYCZEWSKA Ewa OKT Run Team
1972
K-40 (40) 02:13:34
1243.
252
KRZYŻYŃSKI Oskar OKT Run Team
1974
M-40 (253) 02:13:35
1244.
550
JANKOWSKI Witold Luboń
1987
M-20 (240) 02:13:38
1245.
306
KARCZMARZ Ewa Bydgoszcz
1976
K-30 (94) 02:13:40
1246.
1180
PYJOS Marcin Trispace / Atos
1980
M-30 (434) 02:13:45
1247.
485
SMOLAK Wojciech wedrownicy.org
1986
M-20 (241) 02:13:52
1248.
1321
ZAŁĘCKA-PEPLIŃSKA Anna Zamek Bierzgłowski
1974
K-40 (41) 02:14:05
1249.
981
KWIATKOWSKA Paulina Bydgoszcz
1979
K-30 (95) 02:14:18
1250.
1182
GRZECHOWIAK Tomasz Bydgoszcz
1983
M-30 (435) 02:14:24
1251.
533
MOLENDA Patrycja Bydgoszcz
1991
K-20 (76) 02:14:38
1252.
326
MIKUŁA Tomasz GORDON RUN
1979
M-30 (436) 02:14:42
1253.
1132
IGNARSKI Stanisław Bydgoszcz
1964
M-50 (83) 02:14:44
1254.
1350
KUJAWA Paweł Mrocza
1987
M-20 (242) 02:14:50
1255.
1083
ŻOŁĄDKIEWICZ Elżbieta Runowo Krajenskie
1966
K-40 (42) 02:14:52
1256.
973
RUTA Joanna Więcbork
1973
K-40 (43) 02:14:53
1257.
646
KOZERA Marcin Bydgoszcz
1999
M-20 (243) 02:14:58
1258.
613
BUBACZ Zbigniew Bydgoszcz
1979
M-30 (437) 02:14:58
1259.
1013
KOZŁOWSKI Mirek Bydgoszcz
1964
M-50 (84) 02:15:06
1260.
887
DOMINIK Wojtek Bydgoszcz
1996
M-20 (244) 02:15:07
1261.
886
DOMINIK Piotr Bydgoszcz
1968
M-40 (254) 02:15:08
1262.
1263
NIEDBALSKI Dominik Bydgoszcz
1993
M-20 (245) 02:15:12
1263.
993
CIEMNA Agnieszka Bydgoszcz
1975
K-40 (44) 02:15:13
1264.
605
GÓŹDŹ Milena Bydgoszcz
1973
K-40 (45) 02:15:13
1265.
604
GÓŹDŹ Tomasz Bydgoszcz
1977
M-30 (438) 02:15:14
1266.
1415
RASZKA Elżbieta Piła
1983
K-30 (96) 02:15:22
1267.
1478
ADAMSKA Anna Gdynia
1985
K-30 (97) 02:15:26
1268.
1477
ADAMSKI Jakub Bydgoszcz
1984
M-30 (439) 02:15:27
1269.
589
SZTEJKA Damian Benefit Centrum Odszkodowań
1976
M-30 (440) 02:15:31
1270.
1488
SZTEJKA Jolanta PGB Sportowa Paczka
1978
K-30 (98) 02:15:31
1271.
1196
MIGAŁA Marzena Niemcz
1978
K-30 (99) 02:15:33
1272.
1472
PISKORSKA Marta Solec Kujawski
1981
K-30 (100) 02:15:38
1273.
1570
FALKOWSKI Michał Plastica
1985
M-30 (441) 02:15:40
1274.
55
GANCKOWSKI Piotr Bydgoszcz
1963
M-50 (85) 02:15:49
1275.
872
LIZOŃ Dawid Potulice
1986
M-20 (246) 02:15:51
1276.
1451
ZAWIERACZ Robert pojezierze brodnickie
1986
M-20 (247) 02:15:52
1277.
555
MALICKA Beata Bydgoszcz
1965
K-50 (7) 02:15:54
1278.
1600
PLUTOWSKI Tomasz Grębocin
1973
M-40 (255) 02:15:57
1279.
1316
WERESZCZUK Kacper Fundacja Dr Clown
1991
M-20 (248) 02:16:03
1280.
29
WARDZIŃSKI Miłosz Fundacja Dr Clown
1993
M-20 (249) 02:16:04
1281.
359
NOWAK Rafał Bydgoszcz
1996
M-20 (250) 02:16:08
1282.
896
BOMASTEK Katarzyna Toruń
1989
K-20 (77) 02:16:12
1283.
1751
JODKOWSKI Rafał Express Bydgoski
1989
M-20 (251) 02:16:34
1284.
1122
KOMSTA Mariusz Bydgoszcz
1963
M-50 (86) 02:16:39
1285.
336
GRABARSKA Magdalena Kcynia
1986
K-20 (78) 02:16:42
1286.
708
SMERLIŃSKI Robert nie należę do żadnego klubu
1978
M-30 (442) 02:16:44
1287.
224
NOWAK Monika Bydgoszcz
1991
K-20 (79) 02:16:45
1288.
1513
MYK Mariusz Gostycyn
1983
M-30 (443) 02:17:06
1289.
1401
BARCZAK Łukasz Bydgoszcz
1978
M-30 (444) 02:17:22
1290.
1324
PIOTROWSKA Ewa Bydgoszcz
1993
K-20 (80) 02:17:26
1291.
860
BURCHARD Adrian Reguły
1978
M-30 (445) 02:17:27
1292.
78
ADAMSKA-YE Ania Września
1989
K-20 (81) 02:17:36
1293.
1354
STRABEL Marek Bydgoszcz
1958
M-50 (87) 02:17:40
1294.
1464
ROCHNOWSKI Robert Bydgoszcz
1978
M-30 (446) 02:17:42
1295.
731
DEMBIŃSKA Katarzyna Bydgoszcz
1993
K-20 (82) 02:17:47
1296.
1174
HEYMANN Aleksandra Sośno
1996
K-20 (83) 02:17:53
1297.
519
GNIOT Bożena Minikowo
1982
K-30 (101) 02:17:55
1298.
578
BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia Cekcyn
1976
K-30 (102) 02:17:55
1299.
691
MAJER Adrianna Miasteczko Krajeńskie
1987
K-20 (84) 02:18:01
1300.
507
GOTOWALSKI Damian Bydgoszcz
1990
M-20 (252) 02:18:02
1301.
566
ENGELGARDT Karolina Bydgoszcz
1980
K-30 (103) 02:18:04
1302.
924
ZIĘBICKI Maciej Bydgoszcz
1990
M-20 (253) 02:18:06
1303.
444
AUGUSTYNOWICZ Andrzej RWT w Bydgoszczy
1972
M-40 (256) 02:18:09
1304.
936
MYŚLIWIEC Szymon Białe Błota
1993
M-20 (254) 02:18:10
1305.
426
JANKOWIAK Barbara Bydgoszcz
1970
K-40 (46) 02:18:17
1306.
1104
GACKOWSKI Edward Bydgoszcz
1944
M-70+ (1) 02:18:20
1307.
744
JANIK Agnieszka Bydgoszcz
1982
K-30 (104) 02:18:21
1308.
657
HERMANOWICZ Rafał Nurzec-Stacja
1990
M-20 (255) 02:18:29
1309.
593
KUGACZ Aneta Run Bydgoszcz
1978
K-30 (105) 02:18:37
1310.
421
MŁODZIK Adam 1 Pomorska Brygada Logistyczna
1967
M-40 (257) 02:18:38
1311.
807
GRUBA Paweł Brzoza
1985
M-30 (447) 02:18:43
1312.
1511
WOCHNA Maciej Bydgoszcz
1989
M-20 (256) 02:18:45
1313.
1303
MODLIŃSKI Miłosz Modlin
1991
M-20 (257) 02:18:47
1314.
813
MOSZKA Wioletta Leszno
1973
K-40 (47) 02:19:34
1315.
1549
JAWORSKI Marcin Solec Kujawski
1974
M-40 (258) 02:19:41
1316.
190
GUMOWSKA Dorota Bydgoszcz
1981
K-30 (106) 02:19:45
1317.
990
SOBOLEWSKA Marzena Bydgoszcz
1970
K-40 (48) 02:19:47
1318.
1581
STYPCZYŃSKA Natalia Lipniki
1987
K-20 (85) 02:19:49
1319.
333
BEDNARZ Malwina Wrocław
1986
K-20 (86) 02:19:58
1320.
454
SIÓDMIAK Jacek Stary Toruń
1975
M-40 (259) 02:20:00
1321.
882
OSIŃSKI Wojciech Szubin
1979
M-30 (448) 02:20:03
1322.
408
KOPTEWICZ Paweł Nurzec-Stacja
1991
M-20 (258) 02:20:05
1323.
957
KURTYSIAK Roman Bydgoszcz
1966
M-40 (260) 02:20:07
1324.
241
KRAJNIK Jonatan MOS Iława
1992
M-20 (259) 02:20:13
1325.
279
CZUPTA Hirek AON WARSZAWA
1974
M-40 (261) 02:20:21
1326.
1032
SUMISŁAWSKA Agnieszka Bydgoszcz
1974
K-40 (49) 02:20:22
1327.
94
KAWA Marcin CZOŁGISTA
1975
M-40 (262) 02:20:23
1328.
1143
BETLEJEWSKI Sebastian Cinka Myszka Bydgoszcz
1984
M-30 (449) 02:20:29
1329.
1208
FALARZ Marcin Żnin
1991
M-20 (260) 02:20:31
1330.
1546
ZASKURSKI Tomasz Bydgoszcz
1978
M-30 (450) 02:20:33
1331.
751
MAKOWSKA Justyna Bydgoszcz
1978
K-30 (107) 02:20:34
1332.
750
GAJEK Agnieszka Bydgoszcz
1979
K-30 (108) 02:20:35
1333.
816
BAUMAN Krystian Tur
1985
M-30 (451) 02:20:42
1334.
382
GRYŃ-MAŚLIJ Katarzyna Bydgoszcz
1980
K-30 (109) 02:21:00
1335.
1317
SZUMACHER-BĄK Wioletta Murowaniec
1979
K-30 (110) 02:21:01
1336.
779
MICHTA Iwona Murowaniec
1984
K-30 (111) 02:21:01
1337.
347
ŚRUBKA Patryk Bydgoszcz
1987
M-20 (261) 02:21:04
1338.
823
NAPORA Mateusz Kruszyn Krajeński
1993
M-20 (262) 02:21:10
1339.
112
REMUS Sandra Bydgoszcz
1995
K-20 (87) 02:21:10
1340.
1178
DĄBROWSKI Janusz Nakielski Klub Biegacza
1955
M-60 (23) 02:21:19
1341.
1302
DZIAK Magdalena Brodnica
1984
K-30 (112) 02:21:38
1342.
1224
KUŚ Marcin Bydgoszcz
1974
M-40 (263) 02:21:42
1343.
236
KURJATO Michał Bydgoszcz
1983
M-30 (452) 02:21:53
1344.
918
ŁAWSKI Piotr Zamość
1986
M-20 (263) 02:22:17
1345.
274
KAPELEWSKI Marcin Bydgoszcz
1979
M-30 (453) 02:22:22
1346.
791
SZPOTAŃSKI Zbyszek Bydgoszcz
1954
M-60 (24) 02:22:31
1347.
848
ADAMCZEWSKA-KMIEĆ Natalia Bydgoszcz
1987
K-20 (88) 02:22:45
1348.
280
ROGIŃSKA Katarzyna Gdańsk
1964
K-50 (8) 02:22:59
1349.
602
WOLIN Paweł Bydgoszcz
1990
M-20 (264) 02:23:00
1350.
1416
WALINOWICZ Agata Bella Line
1990
K-20 (89) 02:23:01
1351.
620
OLEK Paulina Run Bydgoszcz
1987
K-20 (90) 02:23:07
1352.
1449
SMYKOWSKA Katarzyna Bydgoszcz BIL
1973
K-40 (50) 02:23:08
1353.
1394
HAABER Erik Nykobing Mors
1960
M-50 (88) 02:23:09
1354.
264
KUCHTA Jacek Solec Kujawski
1977
M-30 (454) 02:23:38
1355.
132
GIERACH Krzysztof Niemcz
1952
M-60 (25) 02:24:26
1356.
1588
KRAJEWSKI Marek Szefowa mi kazała
1979
M-30 (455) 02:24:31
1357.
1057
KUBICZEK Adrian Solec Kujawski
1998
M-20 (265) 02:24:54
1358.
48
ADRYCH Karol Bydgoszcz
1980
M-30 (456) 02:25:18
1359.
329
MARENDA Damian Bydgoszcz
1990
M-20 (266) 02:26:07
1360.
1267
ŻYCHOWSKA Zuzanna Szubin Wieś
1986
K-20 (91) 02:26:23
1361.
964
PODLASZEWSKI Jacek Toruń
1970
M-40 (264) 02:26:31
1362.
1520
DRAŻDŻEWSKI Marian Bydgoszcz
1946
M-60 (26) 02:26:31
1363.
1099
SZCZEPANIK Waldemar Bydgoszcz
1971
M-40 (265) 02:26:47
1364.
1395
KNUDSEN JENSEN Aase Terndrup
1963
K-50 (9) 02:27:02
1365.
935
GOŁASZ Mateusz Run Bydgoszcz
1988
M-20 (267) 02:27:24
1366.
1264
ŻYCHOWSKI Rafał Zalesie
1984
M-30 (457) 02:27:43
1367.
81
KREŃSKI Tomasz Bydgoszcz
1977
M-30 (458) 02:27:46
1368.
1177
WRÓBLEWSKI Bolesław Bydgoszcz
1967
M-40 (266) 02:28:19
1369.
975
DUBIS Filip Gniezno
1992
M-20 (268) 02:28:21
1370.
851
WYKA Angelika Biegnę, żeby Bartek mógł biegać...
1986
K-20 (92) 02:28:38
1371.
689
MALINA Justyna Osielsko
1987
K-20 (93) 02:29:13
1372.
154
NOWICKA Alicja Bydgoszcz
1980
K-30 (113) 02:29:49
1373.
155
SKROK Marcin Bydgoszcz
1981
M-30 (459) 02:29:50
1374.
472
LEWKÓW Patrycja Bydgoszcz
1989
K-20 (94) 02:30:04
1375.
1573
ANGIEL Władysław TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1937
M-70+ (2) 02:31:01
1376.
201
TOMASZEK Sebastian Banda pijaków
1979
M-30 (460) 02:31:48
1377.
671
ŁUCZAK Adrian Bydgoszcz
1989
M-20 (269) 02:31:48
1378.
158
KRUCZKOWSKA Marzena Bydgoszcz
1985
K-30 (114) 02:32:37
1379.
405
ZIELIŃSKA Elżbieta Bydgoszcz
1963
K-50 (10) 02:33:11
1380.
214
ZIELIŃSKA Adrianna Bydgoszcz
1988
K-20 (95) 02:33:11
1381.
481
SZUMSKA Anna Chełmno
1979
K-30 (115) 02:33:43
1382.
187
WIŚNIEWSKI Włodzimierz Toruń
1961
M-50 (89) 02:33:46
1383.
395
ZIELIŃSKI Nicolas Bydgoszcz
1993
M-20 (270) 02:34:27
1384.
1383
SOBKO Artur Bydgoszcz
1986
M-20 (271) 02:34:35
1385.
911
WOŹNIAK Anna Unisław
1981
K-30 (116) 02:34:36
1386.
760
RÓZGA Dariusz CGDP
1975
M-40 (267) 02:34:36
1387.
406
ZIELIŃSKI Waldemar Bydgoszcz
1961
M-50 (90) 02:34:39
1388.
574
ZIELIŃSKI Maciej Bydgoszcz
1993
M-20 (272) 02:34:40
1389.
1012
CZAJKOWSKA-KOŻUSZKO Magdalena Solec Kujawski
1977
K-30 (117) 02:35:09
1390.
1022
KUBIAK Małgorzata Solec Kujawski
1977
K-30 (118) 02:35:48
1391.
111
MIROWSKI Mariusz Przyłęki
1971
M-40 (268) 02:36:17
1392.
110
MIROWSKA Anna Przyłęki
1974
K-40 (51) 02:36:17
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2014
Generowanie strony
0.1238009929657 sekund