III Półmaraton Bydgoski

Ostatnia aktualizacja: 2015-12-01 15:00:51

Lista startowa Meta Dyplomy
Wybierz Bieg:
ELITE seria (10:15:00) X seria (12:30:00) XI seria (12:45:00) XII seria (13:00:00) XIII seria (13:15:00) XIV seria (13:30:00) XV seria (13:45:00) XVI seria (14:00:00) II seria (10:30:00) III seria (10:45:00) IV seria (11:00:00) V seria (11:15:00) VI seria (11:30:00) VII seria (11:45:00) VIII seria (12:00:00) IX seria (12:15:00) 




II seria (10:30:00)
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Kraj/Miasto Data Kat.
1.
3025
ADAMOWSKA Małgorzata Chodzież
1969
K-40
2.
3035
ANASZEWICZ Kamila OKT RUNTIME
1984
K-30
3.
3239
ANDRYSZAK Piotr Nowa Wieś Wielka
1976
M-30
4.
3303
ANDRZEJEWSKI Radosław Bydgoszcz
1988
M-20
5.
3366
ANGIERSKA Katarzyna Solec Kujawski
1990
K-20
6.
3363
ANGLART Roman Bydgoszcz
1966
M-40
7.
3392
ANIOŁKOWSKI Krzysztof AKS Polonia Warszawa
1983
M-30
8.
3118
AUGUSTYNOWICZ Aurelia RWT w Bydgoszczy
1974
K-40
9.
3117
AUGUSTYNOWICZ Natalia Bydgoszcz
1999
K-20
10.
3095
BABULA Rafał Bydgoszcz
1975
M-40
11.
3450
BACZYNSKI Lukasz orchowo
1983
M-30
12.
3168
BADOWSKI Krzysztof OCULUS
1962
M-50
13.
3233
BALCERZAK Dorota BBL Inowrocław
1969
K-40
14.
3254
BANACH Ewelina Solec Kujawski
1999
K-20
15.
3285
BARANEK Tomasz Bydgoszcz
1988
M-20
16.
3267
BARANOWSKA-KRAKOWSKA Marta Bydgoszcz
1990
K-20
17.
2055
BARANOWSKI Gracjan Kwidzyn
2000
M-20
18.
3130
BARCZUK Marcin Bydgoszcz
1985
M-30
19.
2061
BASIŃSKI Łukasz Inowrocław
1992
M-20
20.
3270
BASZYŃSKA Magdalena Run Project
1996
K-20
21.
2035
BAUMGART Jacek Osielsko
1962
M-50
22.
3194
BAZAK Cezary CDiS SZ
1966
M-40
23.
3292
BIELIŃSKI Krzysztof Bydgoszcz
1980
M-30
24.
3389
BIERYT Arkadiusz Klub Wellness
1966
M-40
25.
3390
BIERYT Joanna Klub Wellness
1967
K-40
26.
2068
BINIEDA Hubert Vertikal
2006
M-20
27.
2065
BINIENDA Emilia Kruszyn
2004
K-20
28.
2064
BINIENDA Katarzyna Kruszyn
1980
K-30
29.
2066
BINIENDA Martyna Kruszyn
2007
K-20
30.
2063
BINIENDA Mateusz Kruszyn
1978
M-30
31.
2067
BINIENDA Weronika Vertikal
2002
K-20
32.
2027
BŁASZCZYK Leszek Ciechocinek
1969
M-40
33.
3096
BŁASZKOWSKI Przemysław Szubin
1977
M-30
34.
3144
BOGDANÓW Karolina Bydgoszcz
1989
K-20
35.
3369
BOGUCKI Mariusz Bydgoszcz
1975
M-40
36.
3278
BOGUSŁAWSKA Monika Dziemionna
1979
K-30
37.
3412
BORKOWSKA Karolina OCULUS
1993
K-20
38.
3013
BORUCKA Paulina Bydgoszcz
1995
K-20
39.
2020
BORUTA Artur Bydgoszcz
1981
M-30
40.
2060
BORZYKOWSKI Grzegorz Stary Fordon
1981
M-30
41.
3060
BOULGE Beata Bydgoszcz
1970
K-40
42.
3456
BRĄGIEL Anna Vege Runners
1985
K-30
43.
3000
BRĄGIEL Jakub Run Bydgoszcz
1983
M-30
44.
3105
BRÓDKA Bartosz Rakowiec
2006
M-20
45.
3107
BRÓDKA Joanna Rakowiec
1975
K-40
46.
3106
BRÓDKA Magdalena Rakowiec
2002
K-20
47.
3370
BRODOWSKA Martyna Chełminski Radzyń Chełmiński
1993
K-20
48.
3324
BRUKWICKA Małgorzata Bydgoszcz
1990
K-20
49.
3010
BRZOZOWSKI Jarosław BRZOZA TRI TEAM
1964
M-50
50.
3391
BUDZIAK Mirosława Dąbrówka Nowa
1975
K-40
51.
3310
BUJANOWSKI Bartek Bydgoszcz
1983
M-30
52.
2033
BUKOWSKA Anna Bydgoszcz
1987
K-20
53.
3396
BUŁA Dawid Bydgoszcz
1983
M-30
54.
3253
BURCHARDT Mirka RWT w Bydgoszczy
1952
K-60
55.
2145
BUSSE Jagoda Express Bydgoski
1985
K-30
56.
3409
CAP Ryszard Zawiercie
1981
M-30
57.
3132
CEGŁA Paweł Gdańsk
1982
M-30
58.
3023
CHEŁKOWSKI Krzysztof Łochowo
1973
M-40
59.
2040
CHMIELEWSKA Agnieszka Bydgoszcz
1982
K-30
60.
3434
CHMIELEWSKI Ireneusz Mała Nieszawka
1961
M-50
61.
3019
CHMIELEWSKI Tomasz Bydgoszcz
1980
M-30
62.
3170
CHMURZYŃSKI Tomasz OCULUS
1969
M-40
63.
3089
CHOWAŃSKI Jan Bydgoszcz
1954
M-60
64.
3425
CHRÓSTOWSKI Daniel Bydgoszcz
1977
M-30
65.
3150
CHWIŁKA Daniel Bydgoszcz
1981
M-30
66.
3307
CIBOROWSKI Bartłomiej Pruszcz
1979
M-30
67.
3152
CICHALA Maciej Bydgoszcz
2007
M-20
68.
3151
CICHAŁA Sebastian Bydgoszcz
1974
M-40
69.
3193
CICHOŃSKA- BAZAK Marzena Bydgoszcz
1973
K-40
70.
3179
CICHY Łukasz OCULUS
1984
M-30
71.
3192
CIEMNY Marcin Bydgoszcz
1978
M-30
72.
3165
CIEMNY Tomasz Bydgoszcz
1972
M-40
73.
2071
CIESIELSKI Tomasz KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1988
M-20
74.
2008
CISZEWSKA Emilia
1986
K-20
75.
3018
CUDAK Małgorzata Bydgoszcz
1981
K-30
76.
3257
CYRKLAF Anna Inowrocław
1985
K-30
77.
3024
CZARNECKA Danuta Klub Podróżnika
1967
K-40
78.
3158
CZERWIŃSKA Ewa Włocławek
1994
K-20
79.
2074
CZYŻEWSKI Dariusz Polska
1978
M-30
80.
3322
DĄBROWSKA Aneta Bydgoszcz
1986
K-20
81.
3246
DĄBROWSKA Patrycja Kikół
1995
K-20
82.
3139
DĄBROWSKI Jarosław Solec Kujawski
1975
M-40
83.
3240
DAGIEL Maciej Bydgoskie Morsy
1982
M-30
84.
3171
DEBNER Wojciech OCULUS
1981
M-30
85.
3202
DĘBSKI Arkadiusz Bydgoszcz
1960
M-50
86.
3197
DERDZINSKI Marcin Bydgoszcz
1981
M-30
87.
3299
DERECKA Katarzyna Kabel Team
1972
K-40
88.
3448
DERĘGOWSKA Martyna Bydgoszcz
1991
K-20
89.
3012
DINULET Cristina Bydgoszcz
1986
K-20
90.
3094
DOLATA Łukasz Bydgoszcz
1979
M-30
91.
3417
DOŁHUN Adam Bydgoszcz
1980
M-30
92.
3122
DOMAN Janusz UKS Szabla Brzoza
1953
M-60
93.
3342
DOMŻALSKA Sławomira Łochowo
1970
K-40
94.
3341
DOMŻALSKI Jędrzej Łochowo
1998
M-20
95.
3183
DUDEK Joanna Run Bydgoszcz
1978
K-30
96.
3113
DURAJEWSKI Mateusz Bydgoszcz
1989
M-20
97.
3215
DURAŁEK Andrzej Pruszcz
1976
M-30
98.
3030
DURAND Małgorzata OKT Run Team
1973
K-40
99.
3184
DUTKIEWICZ Urszula TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1986
K-20
100.
3163
DZIEDZIC Paulina Kiełpino
1994
K-20
101.
3153
ETTINGER Justysia Bydgoszcz
1979
K-30
102.
3059
FAJFER Magdalena 5R Team
1982
K-30
103.
3280
FERNANDEZ Cristian Bydgoszcz
1977
M-30
104.
3281
FERNANDEZ Jolka Bydgoszcz
1985
K-30
105.
3005
FIFIELSKI Ryszard Bydgoszcz
1972
M-40
106.
3237
FILARECKI Wojciech Bydgoszcz
1989
M-20
107.
3101
FILIPEK Patryk Sopot
1990
M-20
108.
3082
FIRAZA Sebastian Sicienko
1996
M-20
109.
3411
FLORCZAK Barbara Bydgoszcz
1982
K-30
110.
3464
FLORCZAK Monika Klub Biegacza RTV EURO AGD
1978
K-30
111.
3028
FRĄCKOWSKI Łukasz Brzoza Biega
1992
M-20
112.
3228
FRASZ Jacek Doctorriders
1973
M-40
113.
3401
FRASZ Jakub Niemcz
2004
M-20
114.
3164
FRYDRYSZEK Michał Bydgoszcz
1989
M-20
115.
3430
FRYŻEWSKI Michał Bartodzieje forever
1972
M-40
116.
3361
FUZ Gabriela Gabriela Fuz
1974
K-40
117.
3344
GABRYEL Dorota Tuchola
1975
K-40
118.
2014
GACKOWSKI Szymon Bydgoszcz
1981
M-30
119.
2140
GADOMSKA Maria Run Bydgoszcz
1952
K-60
120.
3416
GAŁKA Magdalena Bydgoszcz
1982
K-30
121.
3381
GIŁKA Małgorzata Bydgoszcz
1990
K-20
122.
3208
GLAZA Dorota Bydgoszcz
1981
K-30
123.
3458
GŁOWACKA Magdalena 4F
1990
K-20
124.
2023
GODEK Paweł Bydgoszcz
1981
M-30
125.
3172
GOŁĄBEK Mariusz OCULUS
1962
M-50
126.
3021
GOŁCZYŃSKI Tomasz Bydgoszcz
1977
M-30
127.
2026
GÓRECKA Edyta Bydgoszcz
1976
K-30
128.
2073
GÓRNA-MARTIN Karolina POL-Więcbork TKKF WODNIK
1989
K-20
129.
3243
GÓRSKI Adam Gdańsk
1984
M-30
130.
3418
GORZYCKA Ewa Bydgoszcz
1983
K-30
131.
3455
GOŹDZIŃSKI Przemysław KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1970
M-40
132.
3250
GRABARSKA Anna Nakielski Klub Biegacza
1979
K-30
133.
3251
GRABARSKI Marcin Nakło nad Notecią
1978
M-30
134.
3398
GRABICKI Sebastian Wągrowiec
1974
M-40
135.
2062
GRABOWSKA Kamila
1987
K-20
136.
3422
GRABOWSKA Monika ANIOŁY
1981
K-30
137.
3320
GRACZKOWSKA Mirosława Bydgoszcz
1971
K-40
138.
2000
GRACZYK Przemysław Bydgoszcz
1988
M-20
139.
3384
GRUSZKA Marek Maksymilianowo
1960
M-50
140.
3435
GRZECHOWIAK Grazyna Osielsko
1956
K-50
141.
3436
GRZECHOWIAK Jan Osielsko
1961
M-50
142.
3067
GRZENIA Jacek MJG.Investments
1975
M-40
143.
3040
GUMIŃSKA Aleksandra Bydgoszcz
1990
K-20
144.
3279
GURNA Jolanta Bydgoszcz
1965
K-50
145.
3311
HEIDAK Piotr Bydgoszcz
1976
M-30
146.
3167
HEJZA-KLIMCZAK Magda Bydgoszcz
1978
K-30
147.
3334
HERMAN Arkadiusz Słupsk
1973
M-40
148.
3110
HERMELIN Monika Kacelaria-HMM
1979
K-30
149.
3045
HETEL Beata Bydgoszcz
1984
K-30
150.
2004
HORYD Justyna Sport Factory
1978
K-30
151.
3195
HUTEK Agata Bydgoszcz
1986
K-20
152.
3315
JABŁONOWSKA-FUDZIŃSKA Dagmara Run Bydgoszcz
1983
K-30
153.
3140
JACEK Tomasz Bydgoszcz
1975
M-40
154.
3111
JAMRÓZ Joanna Murowaniec
1976
K-30
155.
3047
JAMRÓZ Robert Murowaniec
1974
M-40
156.
2057
JANCZAREK Piotr Bydgoszcz
1988
M-20
157.
2078
JANIK-KOWALSKA Martyna Bydgoszcz
1987
K-20
158.
2044
JANKOWSKI Dariusz Pakłuki Running Team
1988
M-20
159.
3128
JANKOWSKI Karol Łochowo
1999
M-20
160.
3249
JANYSKA Adam Białe Błota
1998
M-20
161.
3358
JANYSKA Krzysztof Bydgoszcz
1983
M-30
162.
3262
JASIŃSKI Sławomir Bydgoszcz
1981
M-30
163.
3210
JASŁOWSKI Sebastian WORD Bydgoszcz
1981
M-30
164.
3048
JASZCZAK Agnieszka Toruń
1985
K-30
165.
3073
JAŻDŻEWSKA Grażyna Bydgoszcz
1978
K-30
166.
3143
JEKEL Małgorzata Bydgoszcz
1982
K-30
167.
3034
JELEŃ Agnieszka OKT Run Team
1999
K-20
168.
3131
JELEN Jaroslaw Bydgoszcz
1986
M-20
169.
3306
JENDRZEJEWSKI Filip Minikowo
1999
M-20
170.
3421
JEZIORSKA Monika ANIOŁY
1985
K-30
171.
3364
JEŻEWSKA Joanna Występ
1992
K-20
172.
2011
JÓZEFIAK Magdalena Osielsko
1963
K-50
173.
3252
JUCHACZ Michał BBL Inowrocław
1978
M-30
174.
3258
KABACINSKI Maciej Bydgoszcz
1971
M-40
175.
2002
KACZMAREK Anna Koronowo
1987
K-20
176.
3420
KADOW Ryszard Bydgoszcz
1972
M-40
177.
3314
KALA Michał Łabiszyn
1984
M-30
178.
3337
KAMPER Małgorzata Bydgoszcz
1976
K-30
179.
2030
KANARKOWSKA Zofia Gimnazjum nr 3 Żnin
1999
K-20
180.
2031
KANARKOWSKI Tomasz I LO Żnin
1968
M-40
181.
3357
KANIA Daniel Bydgoszcz
1979
M-30
182.
2039
KANIAK Andrzej Osówiec
1959
M-50
183.
3121
KANJERSKI Jerzy Bydgoszcz
1940
M-70+
184.
3400
KAPELIŃSKI Adrian Bydgoszcz
1994
M-20
185.
3305
KAPELIŃSKI Sebastian Bydgoszcz
1991
M-20
186.
3222
KAPELIŃSKI Stanisław Bydgoszcz
1967
M-40
187.
3169
KARAŚ Anna OCULUS
1972
K-40
188.
3376
KARPACZ Jarosław Witosław
1988
M-20
189.
3014
KARPIŃSKI Marek Świecie
1999
M-20
190.
3020
KASPROWICZ Paweł Bydgoszcz
1982
M-30
191.
3441
KAZUBOWSKI Jeremiasz Białe Blota
1995
M-20
192.
3065
KAŹMIERCZAK Paweł LZS Świątkowo
1976
M-30
193.
2012
KEISTER Aleksandra Bydgoszcz
1989
K-20
194.
3199
KEMPKA Agata Bydgoszcz
1995
K-20
195.
3462
KIEŁPIŃSKI Krzysztof F.W. 'MARTEPOL I' Krzysztof Kiełpiński
1984
M-30
196.
3133
KLAWE Jacek Jacek Klawe
1958
M-50
197.
3209
KLESSA Krystian Bydgoszcz
1984
M-30
198.
2144
KLEWICZ Jolanta Express Bydgoski
1963
K-50
199.
2056
KLOCKOWSKI Maciej Gdynia-Klocki
1972
M-40
200.
3229
KNIOŁA Dorota AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1976
K-30
201.
3406
KNIOŁA Krzysztof Grudziądz
1978
M-30
202.
3327
KOCINIEWSKA-NOWICKA Agnieszka LaserFight
1986
K-20
203.
3385
KOLMAJER Rafał Run Bydgoszcz
1981
M-30
204.
3029
KOŁODZIEJCZAK Michał Bydgoszcz
1985
M-30
205.
2042
KOŁODZIEJCZAK Michalina CB 163
1992
K-20
206.
3467
KOŁODZIEJSKI Błażej Motywacja
1985
M-30
207.
3064
KOŃCZAL Robert Bydgoszcz
1983
M-30
208.
3345
KONIECZNA Katarzyna Lisi Ogon
1982
K-30
209.
3216
KOPACZ Radosław Bydgoszcz
1979
M-30
210.
2058
KOPACZEWSKI Marcin Kruszyn
1979
M-30
211.
3181
KORALEWSKI Mariusz KWIDZYN BIEGA/Pszczółkowski Team
1985
M-30
212.
2015
KORBUT Agnieszka Bydgoszcz
1991
K-20
213.
3056
KOSECKA Kamila Bydgoszcz
1985
K-30
214.
2050
KOSIŁO Maciej Bydgoszcz
1987
M-20
215.
3068
KOSIŁO Tadeusz Bydgoszcz
1961
M-50
216.
3460
KOSUCINSKI Sławomir Mountain Top
1981
M-30
217.
3321
KOŚCIAŃSKA Bogusia Strzelce Górne
1986
K-20
218.
3206
KOŚMICKA Emilia Bydgoszcz
1978
K-30
219.
3365
KOTLAREK Dawid Bydgoszcz
1987
M-20
220.
3031
KOWALCZYK Violetta OKT Run Team
1974
K-40
221.
3404
KOWALIKOWSKA Marta Mimi TriTeam
1993
K-20
222.
3407
KOWALIKOWSKI Daniel Chojnice
1990
M-20
223.
3268
KOWALIKOWSKI Tadeusz Bydgoszcz
1961
M-50
224.
3282
KOWALIŃSKA Ewa Run Bydgoszcz
1974
K-40
225.
3335
KOWALSKA Aleksandra Bydgoszcz
1972
K-40
226.
3097
KOZŁOWSKA Monika CADOR
1981
K-30
227.
3269
KOZŁOWSKI Robert Bydgoszcz
1974
M-40
228.
3069
KRAINSKA Kamila Śliwice
1989
K-20
229.
3042
KRAJDA Piotr BBL Bydgoszcz
1976
M-30
230.
3085
KRAJNIK Wojciech Grudziądz
1980
M-30
231.
2048
KRAKOWSKI Piotr Żnin
1980
M-30
232.
3247
KRAŚKIEWICZ Szymon Bydgoszcz
1996
M-20
233.
3039
KRAUSE Anna Bydgoszcz
1976
K-30
234.
3426
KRAWCZYK Alicja Sępólno Krajeńskie
1975
K-40
235.
3260
KRAWIEC Mariusz Maksymilianowo
1972
M-40
236.
3038
KREFT Małgorzata Kobylarnia
1981
K-30
237.
3032
KRENSKA Jagoda OKT Run Team
1990
K-20
238.
3174
KRUCZKOWSKI Adam OCULUS
1971
M-40
239.
3051
KRUSZYŃSKA Paulina Klub Sportowy Motywacja
1984
K-30
240.
3271
KRUTUL Katarzyna Morzewiec
1974
K-40
241.
3272
KRUTUL Maciej Morzewiec
1964
M-50
242.
3100
KRZANIK Mateusz Kamień Krajeński
1990
M-20
243.
3453
KRZEMIŃSKI Tomasz Klub Biegacza Szlachta
1989
M-20
244.
3223
KRZEWINA Dagmara Łabiszyn
1989
K-20
245.
3157
KRZYSZTOFIK Krzysztof Bydgoszcz
1980
M-30
246.
3236
KRZYWDZINSKA Alicja Bydgoszcz
1976
K-30
247.
3235
KRZYWDZINSKI Daniel Bydgoszcz
1976
M-30
248.
3159
KUBAS Łukasz SOLIDARNOŚĆ
1989
M-20
249.
3331
KUBIAK Dariusz Sadki
1966
M-40
250.
2148
KUBIAK Jarosław Express Bydgoski
1978
M-30
251.
3330
KUBIAK Magdalena Bunkrownicy
1995
K-20
252.
3339
KUBICZEK Grzegorz Solec Kujawski
1999
M-20
253.
2006
KUBIK Monika Bydgoszcz
1981
K-30
254.
2069
KUC Wioleta Bydgoszcz
1993
K-20
255.
3007
KUCHARSKA Iwona Czeskie Knedliki
1968
K-40
256.
3221
KUŁAKOWSKI Krzysztof Bydgoszcz
1985
M-30
257.
3283
KULAS Karolina Bydgoszcz
1987
K-20
258.
3350
KULCZYŃSKA Joanna Bydgoszcz
1964
K-50
259.
3227
KURDELSKA Dorota Bydgoszcz
1976
K-30
260.
3224
KURDELSKI Tomasz Bydgoszcz
1976
M-30
261.
3373
KUTOWSKA Judyta Bydgoszcz
1987
K-20
262.
3302
KWASEK Wojciech Kabel Team
1967
M-40
263.
3149
KWIATKOWSKA Elżbieta Bydgoszcz
1970
K-40
264.
3284
LACH Joanna Radziejów
1988
K-20
265.
3198
LASEK Marcin Przezmark
1985
M-30
266.
3352
LASKOWSKI Maciej Bydgoszcz
1986
M-20
267.
2037
LATO Elżbieta Murowaniec Team
1975
K-40
268.
2038
LATO Weronika Murowaniec Team
1999
K-20
269.
3008
ŁAZ Kamil Run Bydgoszcz
1983
M-30
270.
2143
LEMAŃCZYK Bożena Express Bydgoski
1978
K-30
271.
3098
LENC Janusz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1953
M-60
272.
3378
LEWANDOWSKA Julia Bydgoszcz
2002
K-20
273.
3316
LEWANDOWSKI Marcin Włocławek
1975
M-40
274.
2003
LINGO Piotr Osielsko
1972
M-40
275.
2036
LINGO Tomasz Osielsko
2007
M-20
276.
3259
LIPIŃSKA Paulina Solec Kujawski
1991
K-20
277.
2025
LISEWSKA Kasia Bieg po szczęście
1995
K-20
278.
2080
ŁOŚ Dariusz Zamość
1958
M-50
279.
3079
ŁOŚ Katarzyna Zamość
1960
K-50
280.
3072
ŁUKASIEWICZ Krzysztof Bydgoszcz
1978
M-30
281.
2013
ŁUKASIK Grażyna Gniezno
1968
K-40
282.
3428
ŁUKOMSKI Filip Żnin
1977
M-30
283.
3433
LUTKOWSKI Dariusz TEAMOCHAL
1976
M-30
284.
3175
MACHNIKOWSKI Rafał OCULUS
1976
M-30
285.
3459
MAĆKOWSKI Maciej Bydgoszcz
1986
M-20
286.
2043
MAKUCH Małgorzata Bydgoszcz
1963
K-50
287.
3263
MALCZEWSKA Mirka Sport Faktory
1957
K-50
288.
3362
MAŁECKA Barbara Żnin
1976
K-30
289.
3359
MAŁECKI Jakub Żnin
1997
M-20
290.
2076
MALINOWSKI Maciej Toruń
1976
M-30
291.
3255
MALINOWSKI Roman ARI - Bydgoszcz
1958
M-50
292.
3415
MANDOSIK Bernadeta TEAMOCHAL
1954
K-60
293.
2049
MANGLANO Pol CM UMK
1995
M-20
294.
2041
MANIKOWSKI Dominik Minikowo
1980
M-30
295.
3102
MARCINIAK Damian MVM
1987
M-20
296.
3388
MARKIEL Katarzyna Szubin
1982
K-30
297.
3463
MARKS Szymon klub biegacza EURO
1990
M-20
298.
3160
MATYSIAK Agnieszka Bydgoszcz
1978
K-30
299.
3161
MATYSIAK Marcin Bydgoszcz
1978
M-30
300.
3162
MATYSIAK Marcel Bydgoszcz
1999
M-20
301.
3231
MICKIELEWICZ Maciej Bydgoszcz
1976
M-30
302.
3078
MILAK Arkadiusz Włocławek
1969
M-40
303.
3015
MIRŻ Katarzyna Poznań
1988
K-20
304.
3449
MŁYNAREK-WOLF Jolanta Bydgoszcz
1979
K-30
305.
2001
MOCZADŁO Błażej Bydgoszcz
1988
M-20
306.
3109
MODRZEJEWSKI Rafał Bydgoszcz
1993
M-20
307.
3325
MOLIŃSKI Jakub TRIP Bydgoszcz
1988
M-20
308.
2059
MRÓWCZYŃSKI Tomasz Sarbinowo
1981
M-30
309.
3423
MUCHA Patrycja Bydgoszcz
1988
K-20
310.
2016
MUSIAŁ Elwira Triathlon Team
1979
K-30
311.
3178
MUSIAŁ Przemysław OCULUS
1982
M-30
312.
3290
MUZIOŁ Aleksandra Bydgoszcz
1994
K-20
313.
3403
MYK Rafał Mimi TriTeam
1991
M-20
314.
3414
MYLER Georgina Bydgoszcz
1984
K-30
315.
3413
MYLER Tomasz Bydgoszcz
1980
M-30
316.
3380
NADRATOWSKI Maciej Bydgoszcz
1975
M-40
317.
3264
NAPIERAŁA Anna Bydgoszcz
1983
K-30
318.
3001
NEJA Wojciech Bydgoszcz
1977
M-30
319.
3289
NIEDŹWIECKI Łukasz Bydgoszcz
1974
M-40
320.
3207
NIKOŁAJEW Monika Bydgoszcz
1981
K-30
321.
3026
NITKA Kacper Gniezno
1995
M-20
322.
3226
NOWACKI Mariusz Bydgoszcz
1977
M-30
323.
3145
NOWACKI Michał Marcinkowo
1976
M-30
324.
3003
NOWAK Karolina Bydgoszcz
1985
K-30
325.
3217
NOWAKOWSKA Edyta Morąg
1992
K-20
326.
3112
NOWAKOWSKA Sylwia Bydgoszcz
1978
K-30
327.
3323
NOWICKA Karolina Stanisławów Pierwszy
2000
K-20
328.
3274
NOWOSIELSKA Monika Łochowo
1978
K-30
329.
3275
NOWOSIELSKI Radosław Łochowo
1978
M-30
330.
3116
NURKIEWICZ Jarosław Anioły (RUN RUNo 4:AM)
1971
M-40
331.
3419
OCALEWSKI Jarosław Bydgoszcz
1975
M-40
332.
3466
OCHAL Olga Bydgoszcz
1985
K-30
333.
3120
OCZKI Magdalena Rynarzewo
1976
K-30
334.
2147
OPIC Witold Express Bydgoski
1976
M-30
335.
3135
OSOWSKA Małgorzata Bydgoszcz
1980
K-30
336.
2142
PAKULSKA Dorota Express Bydgoski
1973
K-40
337.
3191
PAŁCZYŃSKA Beata Dąbrowa Chełmińska
1994
K-20
338.
3304
PALKA Robert Teldat
1978
M-30
339.
2028
PAŁUCHA Damian Fuks Bełchatów
1974
M-40
340.
3046
PAŁUCZAK Jacek Bydgoszcz
1983
M-30
341.
2032
PASZEK Maria Bydgoszcz
1982
K-30
342.
3245
PAWEŁKOWSKI Jakub Jarużyn
1999
M-20
343.
3244
PAWEŁKOWSKI Karol Jarużyn
1978
M-30
344.
3211
PAWLACZYK Katarzyna Sadki
1985
K-30
345.
3326
PAWLAK Robert IPA Bydgoszcz
1971
M-40
346.
3185
PAWLAK Wiktoria Bydgoszcz
1999
K-20
347.
3273
PAWŁOWSKA Katarzyna Inowrocław
1982
K-30
348.
3103
PAWSKI Przemysław Bydgoszcz
1990
M-20
349.
3429
PERA Marek Bydgoszcz
1983
M-30
350.
3066
PERTEK Joanna Bydgoszcz
1999
K-20
351.
3438
PERZAN Joanna Bydgoszcz
1969
K-40
352.
3367
PERZAN Michał Bydgoszcz
1989
M-20
353.
3218
PIĄTEK Alicja Inowrocław
1984
K-30
354.
3276
PIECHOCKI Patryk Jarużyn
1998
M-20
355.
3457
PIECHOCKI Rafał Jarużyn
1999
M-20
356.
3196
PIECHOWIAK Iwona Toruń
1968
K-40
357.
3437
PIETRASZAK Tomasz Run Bydgoszcz
1971
M-40
358.
3461
PŁACZKOWSKI Krzysztof TSK Orzeł Osiek
1981
M-30
359.
3266
PŁUSA Sylwia Bydgoszcz
1986
K-20
360.
3343
PODEMSKA Patrycja Bydgoszcz
1988
K-20
361.
3189
POPOWSKA Barbara Run Bydgoszcz
1955
K-60
362.
3297
PORCZEK Bartłomiej Bydgoszcz
1989
M-20
363.
3309
POTRZEBOWSKA Agata Bydgoszcz
1985
K-30
364.
3057
POWAŁA Justyna Bydgoszcz
1996
K-20
365.
3173
POWAŁKA Grzegorz OCULUS
1962
M-50
366.
3287
POZNANSKI Szymon Bydgoszcz
1990
M-20
367.
3383
PROC Łukasz Bydgoszcz
1985
M-30
368.
3294
PRZYBYŁA Danuta Bydgoszcz
1954
K-60
369.
3212
PRZYBYLSKA Karolina Bydgoszcz
1988
K-20
370.
3115
PRZYBYLSKA Martyna Solec Kujawski
1999
K-20
371.
3058
PUŁKOWNIK Natalia Bydgoszcz
1988
K-20
372.
3346
PULKOWSKA Natalia Klub Biegacza RTV EURO AGD
1978
K-30
373.
3338
PYDYN Andrzej SBZZ Złotów
1961
M-50
374.
3037
RADLIŃSKA Madzia BBL Inowrocław
1978
K-30
375.
3225
RAFELD Tomasz Łochowo
1976
M-30
376.
3080
RAKOWSKA Natalia Bydgoszcz
1993
K-20
377.
3372
RASSALSKA Roma Bydgoszcz
1978
K-30
378.
3329
RASSALSKA-KAUSA Jolanta Bydgoszcz
1978
K-30
379.
3452
RASZKA Damian Piła
1979
M-30
380.
3011
RATAJCZAK Aurelia Run Bydgoszcz
1981
K-30
381.
2149
RATAJCZYK Dawid Express Bydgoski
1989
M-20
382.
3293
RENC Patryk Bydgoszcz
1989
M-20
383.
2045
ROGUSZ Paweł Gdańsk
1980
M-30
384.
3394
ROLBIECKI Adam Rynarzewo
2002
M-20
385.
3393
ROLBIECKI Roman Rynarzewo
1971
M-40
386.
3395
ROSA- CZUBAK Katarzyna Bydgoszcz
1983
K-30
387.
3137
ROZALSKA Marta Trzeciewiec
1985
K-30
388.
3138
ROZALSKI Przemek Trzeciewiec
1983
M-30
389.
2077
RÓŻYCKA Alicja Bydgoszcz
1987
K-20
390.
2054
RUDZIŃSKI Roman Białe Blota
1962
M-50
391.
3086
RUGE Monika Bydgoszcz
1997
K-20
392.
3340
RUS Dariusz Bydgoszcz
1988
M-20
393.
3374
RUTKOWSKA Sylwia Grudziądz
1980
K-30
394.
3084
RUTKOWSKI Michał Bydgoszcz
1999
M-20
395.
3083
RYBAK Magdalena Kcynia
1986
K-20
396.
3022
RYBKA Dorota Chodzież
1968
K-40
397.
3076
RYBKA Paulina Chodzież
1997
K-20
398.
3033
RYMASZEWSKI Roman OKT Run Team
1972
M-40
399.
3142
RZYDUCH Piotr RWT w Bydgoszczy
1976
M-30
400.
3446
SADAJ Krzysztof Strzelce Górne
1988
M-20
401.
3220
SALETNIK Łukasz Gniewkowo
1990
M-20
402.
3219
SALETNIK Mateusz Gniewkowo
1992
M-20
403.
2075
SCHLABS Mariusz
1977
M-30
404.
2053
SENGER Natalia Bydgoszcz
1983
K-30
405.
3355
SEROCKA Danuta ZSP LZS SPARTA ŁASIN
1971
K-40
406.
3354
SEROCKA Magdalena ZSP LZS SPARTA ŁASIN
1991
K-20
407.
3443
SIEMIĄTKOWSKA Elżbieta Łysomice
1975
K-40
408.
3124
SIEWERT Hanna Bydgoszcz
1984
K-30
409.
3332
SIKORA Piotr Żnin
1986
M-20
410.
3108
SIÓDMIAK Szymon Stary Toruń
2002
M-20
411.
3351
SKALISZ Ryszard Bydgoszcz
1946
M-60
412.
3041
SKIBIŃSKA Klaudia Murowaniec
1989
K-20
413.
3242
SKIBIŃSKA Paulina Bydgoszcz
1989
K-20
414.
3043
SKOCKI Paweł Bydgoszcz
1986
M-20
415.
3050
SKONIECZNY Daniel Bydgoszcz
1988
M-20
416.
2005
SKORECKI Aleksnader Bydgoszcz
1990
M-20
417.
3006
SKRZESZEWSKA Monika Bydgoszcz
1997
K-20
418.
2007
SKWARCZYNSKI Radek Bydgoszcz
1989
M-20
419.
3088
SKWERES Natalia Łabiszyn
1987
K-20
420.
3213
SŁAWIŃSKI Jarosław Bydgoszcz
1978
M-30
421.
3077
SŁOŃSKA Kamila Nowa Sól
1998
K-20
422.
3308
SOBOLEWSKA Aleksandra Bydgoszcz
1994
K-20
423.
3312
SOBOLEWSKA Karolina Bydgoszcz
1990
K-20
424.
3241
SOJA Paweł MVM
1995
M-20
425.
3190
SOSIŃSKI Paweł Dąbrowa Chełmińska
1980
M-30
426.
3238
SOSNOWSKA Dorota Bydgoszcz
1978
K-30
427.
2017
SOWIŃSKA Justyna Łochowice
1971
K-40
428.
3368
SPLITT Wojciech Płomień Drążno
1979
M-30
429.
3205
SPÓZ Ewa Chełmno
1984
K-30
430.
2018
STARSZAK Paweł Dąbrowa Chełmińska
1978
M-30
431.
3444
STASIŃSKI Łukasz Minikowo
1998
M-20
432.
2047
STASZAK Kajetan Bydgoszcz
1990
M-20
433.
3074
STASZKIEWICZ Horacy STASHKY TEAM
1999
M-20
434.
3075
STASZKIEWICZ Radosław Bydgoszcz
1968
M-40
435.
3371
STĘPNIEWSKA Magdalena Bydgoszcz
1985
K-30
436.
3061
STOKŁOSA Kamil Bydgoszcz
1984
M-30
437.
3062
STOKŁOSA Natalia Bydgoszcz
1985
K-30
438.
2046
STRABEL Łukasz Bydgoszcz
1988
M-20
439.
3424
STRZAŁKA Robert MUKS Piętnastka Bydgoszcz
1982
M-30
440.
2051
STRZELECKA Grażyna Bydgoszcz
1972
K-40
441.
2024
STYPCZYŃSKA Roksana Bydgoszcz
1988
K-20
442.
3063
SURMA -STANISZEWSKA Magdalena Pakłuki Running Team
1977
K-30
443.
3126
SUSKA Angelika Włocławek
1996
K-20
444.
3427
SUŚ Cyprian Bydzia Power
2003
M-20
445.
3410
SZAMOCKI Wojciech Pod Komorzą
1990
M-20
446.
3277
SZCZEPANIK Alicja Nowa Wieś Wielka
1979
K-30
447.
3187
SZCZĘSNY Piotr MVM
1990
M-20
448.
3336
SZEWCZYKOWSKI Piotr Bydgoszcz
1970
M-40
449.
3405
SZOPIERA Aleksandra Wyrzysk
1968
K-40
450.
3375
SZOPINSKI Rafał Bydgoszcz
1981
M-30
451.
3234
SZOSTAK Magdalena Bydgoszcz
1970
K-40
452.
2034
SZPERA Joanna Bydgoszcz
1971
K-40
453.
3203
SZTURO Lidia Bydgoszcz
1981
K-30
454.
3382
SZUBARTOWSKI Robert Bydgoszcz
1971
M-40
455.
2079
SZULIST Kazimierz uciekam przed prasowaniem
1980
M-30
456.
3182
SZUMSKI Kamil Bydgoszcz
1989
M-20
457.
3377
SZUREK Marcin Konin
1993
M-20
458.
2072
SZYLING Karolina Wiecbork
1994
K-20
459.
2070
ŚMIGIELSKA Daria Bydgoszcz
1983
K-30
460.
3328
ŚWIATLAK Marek Bydgoszcz
1969
M-40
461.
3090
ŚWIATLAK Piotr Bydgoszcz
1992
M-20
462.
3288
TAUZIK Krzysztof 56 Baza Lotnicza
1992
M-20
463.
3123
TKACZYK Tomasz Bydgoszcz
1971
M-40
464.
3016
TOMASZEWSKA Marta Żnin
1994
K-20
465.
3081
TOMASZEWSKI Jordan Bydgoszcz
1985
M-30
466.
3052
TOMCZAK Damian Gniezno
1996
M-20
467.
3313
TOMCZAK Krzysztof Kcynia
1993
M-20
468.
3214
TOUSCIUK Aneta Solec Kujawski
1977
K-30
469.
2021
TRACKI Arkadiusz Łabiszyn
1985
M-30
470.
3353
TREPKA Kamila Więcbork
1976
K-30
471.
3071
TRIEBLER Kacper Bydgoszcz
1994
M-20
472.
2141
TRZCIŃSKI Eugeniusz Express Bydgoski
1957
M-50
473.
3298
TRZCIŃSKI Eugeniusz SiR"START
1957
M-50
474.
3318
TRZCIŃSKI Franciszek SiR START / MLKS Nadwiślanin Chełmno
1965
M-50
475.
3360
TRZÓSŁO Dorota Więcbork
1979
K-30
476.
2010
TUPTANOWSKI Przemysław WELD-LINE SPORT TEAM
1979
M-30
477.
3036
TUROWSKA Agnieszka Bydgoszcz
1991
K-20
478.
3447
TWOREK Marcin Bydgoszcz
1985
M-30
479.
3232
UKLEJEWSKI Kacper Niwy
1999
M-20
480.
3127
UROWSKI Radosław Kilińskiego Team
1991
M-20
481.
3397
WACHOWSKI Piotr Koronowo
1970
M-40
482.
3188
WAWRZYNIAK Arkadiusz Nakło nad Notecią
1971
M-40
483.
3301
WĘGRZYNOWSKI Sławomir Kabel Team
1968
M-40
484.
3256
WĘGRZYNSKA Oliwia Bydgoszcz
2002
K-20
485.
3386
WENC Edyta Bydgoszcz
1987
K-20
486.
3093
WENDA Mateusz Bydgoszcz
1991
M-20
487.
3053
WERLING Daniel Bydgoszcz
1990
M-20
488.
3319
WESOŁOWSKI Dariusz OLD BOYS
1970
M-40
489.
3104
WESOŁOWSKI Paweł Żnin
1978
M-30
490.
3054
WIECZOREK Marcin Bydgoszcz
1981
M-30
491.
3129
WIELUŃSKA Dorota Bydgoszcz
1989
K-20
492.
3125
WIERZBOWSKI Jerzy Bydgoszcz
1952
M-60
493.
3055
WIERZCHOSLAWSKI Mateusz Brzoza
1990
M-20
494.
3017
WIERZCHOSŁAWSKI Tomasz Żnin
1994
M-20
495.
3291
WIESE Małgosia Bydgoszcz
1984
K-30
496.
3387
WIESE Szymon Mrocza
1987
M-20
497.
3049
WIKTOROWICZ Dominika Łabiszyn
1987
K-20
498.
3431
WILK Dawid Bydgoszcz
1985
M-30
499.
3156
WILKE Krzysztof Bydgoszcz
1980
M-30
500.
3119
WILKOWSKA Karolina Bydgoszcz
1976
K-30
501.
3300
WIŚNIEWSKA Alicja Kabel Team
1985
K-30
502.
3091
WIŚNIEWSKA Izabela Solec Kujawski
1972
K-40
503.
3440
WIŚNIEWSKA Sandra Mrocza
1990
K-20
504.
3286
WIŚNIEWSKA-RYBUS Roksana Świecie
1975
K-40
505.
3136
WIŚNIEWSKI Dawid CzarDzieci.pl
1980
M-30
506.
3087
WIŚNIEWSKI Piotr Bydgoszcz
1989
M-20
507.
3333
WIŚNIEWSKI Przemysław Kilińskiego Team
1991
M-20
508.
3092
WIŚNIEWSKI Tomasz Solec Kujawski
1970
M-40
509.
3349
WITKOWSKA Karolina Bydgoszcz
1972
K-40
510.
3230
WITKOWSKA Monika Bydgoszcz
1986
K-20
511.
3141
WITT Anna Bydgoszcz
1989
K-20
512.
3114
WITUCKA Malwina Bydgoszcz
1987
K-20
513.
3317
WŁODARCZYK Wojciech Bydgoszcz
1964
M-50
514.
2052
WŁODARSKA Roksana Bydgoszcz
1993
K-20
515.
2146
WOJCIEKIEWICZ Tomasz Express Bydgoski
1952
M-60
516.
3347
WOJCIESZAK Dariusz Bydgoszcz
1965
M-50
517.
3348
WOJCIESZAK Przemysław Bydgoszcz
1996
M-20
518.
3451
WÓJCIK Ewa Bydgoszcz
1971
K-40
519.
3200
WOJTASIK Aleksandra Inowrocław
1984
K-30
520.
3177
WOLAŃSKI Michał OCULUS
1981
M-30
521.
2150
WOŁK-ŁANIEWSKA Anna Express Bydgoski
1973
K-40
522.
3186
WOLNIAK Agata ZSIŚ Toruń
1996
K-20
523.
3261
WOŹNIAK Alina Bydgoszcz
1965
K-50
524.
2022
WOŹNIAK Monika Bydgoszcz
1985
K-30
525.
2029
WRÓBLEWSKA Dagmara Bydgoszcz
1974
K-40
526.
3248
WRZESIŃSKA Małgorzata www.zakochanawbieganiu.pl
1983
K-30
527.
3356
WRZESIŃSKI Łukasz Bydgoszcz
1987
M-20
528.
2009
WSZELAK Anita Włocławek
1976
K-30
529.
3134
WYBORNA Renata Bydgoszcz
1979
K-30
530.
3454
WYRĘBSKI Jarosław TEAMOCHAL
1973
M-40
531.
3154
WYROSŁAWSKA Barbara Bydgoszcz
1961
K-50
532.
3155
WYROSŁAWSKI Dariusz Bydgoszcz
1961
M-50
533.
2019
WYSOCKA Kamila Bydgoszcz
1989
K-20
534.
3402
ZABEL Radosław Bydgoszcz
1977
M-30
535.
3439
ZABOROWSKI Robert PGB Sportowa Paczka
1978
M-30
536.
3176
ZACHEJA Mariusz OCULUS
1976
M-30
537.
3399
ZAREMBA Jarosław Bydgoszcz
1978
M-30
538.
3408
ZAWORSKI Przemek Bydgoszcz
1976
M-30
539.
3204
ZGORZELSKA Małgorzata Bydgoszcz
1986
K-20
540.
3201
ZIELIŃSKA Dominika Bydgoszcz
1993
K-20
541.
3432
ZIEMSKI Mateusz TEAMOCHAL
1997
M-20
542.
3180
ZIÓŁKOWSKI Jacek OCULUS
1966
M-40
543.
3265
ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bydgoszcz
1987
M-20
544.
3099
ZNAJMIECKI Marcin Bydgoszcz
1991
M-20
545.
3004
ZNANIECKA Dominika Bydgoszcz
1981
K-30
546.
3296
ZUPA Martyna Brzoza Biega
1996
K-20
547.
3295
ZUPA Wojciech Brzoza Biega
1962
M-50
548.
3465
ŻELAZNY Krystian Bydgoszcz
1986
M-20
549.
3166
ŻMICH Andrzej Bydgoszcz
1979
M-30
550.
3379
ŻUCHOWSKI Dariusz Bydgoszcz
1968
M-40
551.
3146
ŻURAWICKA Izabela Crane Team
1977
K-30
552.
3148
ŻURAWICKI Bartłomiej Crane Team
1999
M-20
553.
3147
ŻURAWICKI Michał Crane Team
1976
M-30
554.
3070
ŻURAWSKA Natalia Bydgoszcz
1994
K-20
555.
3044
ŻURAWSKA Roksana Bydgoszcz
1978
K-30
556.
3002
ŻURAWSKI Michał LOTTO-Bydgostia
1976
M-30
557.
3442
ŻUREK Joanna Sadki
1990
K-20
558.
3445
ŻYŁA Magdalena Bydgoszcz
1982
K-30
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2014
Generowanie strony
0.0093472003936768 sekund