PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał Janusza Kusocińskiego
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 2 2
2. DS KL Ziemia Kłodzka 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 20 8831858238 2 2
3. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 1 1
4. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 6 4
5. DS MKL 12 Jelenia Góra 58-506 Jelenia Góra Grunwaldzka 64 a 611-23-87-504 1 1
6. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 1 1
7. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 1 1
8. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 7 6
9. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 3 2
10. DS MKS Szerszeń Bogatynia 59-920 Bogatynia Białogórska 28 6151963863 1 1
11. DS MLKS Polonia Środa Śląska 55-300 Środa Śląska Konstytucji 3-go Maja 4 913-12-14-657 2 1
12. DS MLKS Rakowice 59-600 Lwówek Śląski Rakowice Wielkie 48 616-14-75-088 1 1
13. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 7 7
14. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 7 7
15. DS UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 53-628 Wrocław Ścinawska 21 8961000896 3 2
16. DS WLKS Wrocław 53-508 Wrocław Kolejowa 36/1a 899-25-30-879 5 3
17. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 2 2
18. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 10 9
19. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 5 5
20. KP KS Wda Świecie 86-100 Świecie ul.Sienkiewicza 18 559-000-21-25 2 1
21. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 1 1
22. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 7 7
23. KP LUKS Serock 86-120 Serock Wyzwolenia 47, Serock 5591852914 1 1
24. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 9 7
25. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 7 6
26. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 5 4
27. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 10 7
28. KP UKS Duo-Set Świecie 86-100 Świecie Chmielniki 5 559-16-58-388 4 3
29. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 2 2
30. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 3 3
31. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 3 3
32. LB LLKS Osowa Sień 66-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 2 2
33. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 1 1
34. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 9 6
35. LB MLLKS BiegamBoLubię Gubin 66-620 Gubin Westerplatte 12e/1 926-167-16-14 1 1
36. LB ULKS Sprinter Zielona Góra 65-128 Zielona Góra Poziomkowa 50 9731023747 1 1
37. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 2 1
38. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 2 1
39. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 4 4
40. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 1 1
41. LD KS Żeglina Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8271928882 2 2
42. LD LKS Koluszki 95-040 Koluszki 11 Listopada 39 8331288714 3 3
43. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 5 4
44. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 2 2
45. LD LUKS Strzałków 97-500 Radomsko Kolumba 2 7722368233 2 1
46. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 4 4
47. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 12 10
48. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 2 1
49. LD MKS Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Dolna 41 8291060961 2 2
50. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 3 3
51. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 5 5
52. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 1 1
53. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 2 1
54. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 10 9
55. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 3 3
56. LD UKS Jedynka Łowicz 99-400 Łowicz Al Sienkiewicza 62 834-17-76-817 3 2
57. LD UKS Vis Skierniewice 96-100 Skierniewice Konopnickiej 5 836-152-10-90 4 3
58. LD ULKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz SPORTOWA 1 8272280064 1 1
59. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 3 2
60. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 6 6
61. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 6 4
62. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 1 1
63. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 5 5
64. LU LKS Znicz Biłgoraj 23-400 Biłgoraj Targowa 15 9181109997 1 1
65. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 3 3
66. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 6 4
67. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 2 1
68. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 6 4
69. MA KS Cracovia 1906 Kraków 30-062 Kraków al. 3 Maja 11A 6772283952 2 2
70. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 1 1
71. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 5 5
72. MA LKS Brzezina Osiek 32-608 Osiek Główna 94 5491631349 2 2
73. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 5 5
74. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 10 8
75. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 18 13
76. MA UKS bieganie.pl Stryszawa 34-205 STRYSZAWA STRYSZAWA 5521682660 1 1
77. MA UKS Gminy Brzeszcze 32-620 Brzeszcze Lipowa 3 549-20-84-524 1 1
78. MA ULKS Fajfer 2001 Łapanów 32-740 Łapanów Łapanów 195 (SP) 868-17-35-295 1 1
79. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 4 2
80. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 3 3
81. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 4 3
82. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 3 3
83. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 2 2
84. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 7 6
85. MZ KS Maków Biega 06-200 Maków Mazowiecki Kopernika 11/32 757-14-81-404 2 2
86. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 1 1
87. MZ LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 07-300 Ostrów Mazowiecka Warchalskiego 3 759-126-81-74 1 1
88. MZ MAL-MKLA Mława 06-500 Mława Waryńskiego 2/B 569-18-79-108 1 1
89. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 4 4
90. MZ MKS Pułtusk 06-100 Pułtusk New Britain 1 568-14-92-572 3 2
91. MZ MLKL Płock 09-402 Płock SPORTOWA3 774-303-47-44 2 1
92. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 3 3
93. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 5 4
94. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 1 1
95. MZ PTT Delta Płock 09-410 Płock Jana Pawła II 33/36 7743148011 1 1
96. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 7 5
97. MZ UKS 48 Warszawa 00-574 Warszawa Sempołowskiej 4 5252399820 4 3
98. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 6 5
99. MZ UKS Gepard Warszawa 01-756 Warszawa Przasnyska 18A 5252407850 1 1
100. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 8 7
101. MZ UKS Kresy Otwock 05-400 OTWOCK AMBASADORSKA 1 5322047694 8 4
102. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 2 2
103. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 5 5
104. MZ UKS Sprint 2020 Warszawa 01-684 Warszawa Klaudyny32m108 524 27 04 730 1 1
105. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 8 6
106. MZ UKS Victoria Józefów 05-420 Józefów Długa 44 532-191-89-68 2 1
107. MZ ULKS Jedlińsk 26-660 Jedlińsk Konopnickiej 2 7962876868 1 1
108. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 7 7
109. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 1 1
110. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 1 1
111. OP LUKS Namysłów 46-100 Namysłów Mickiewicza 12 752-140-11-59 1 1
112. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 5 3
113. OP LZS KL Kotwica Brzeg 49-300 Brzeg Armii Krajowej 10/3 7471893900 2 2
114. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 9 5
115. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 4 4
116. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 6 5
117. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077625 2 2
118. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 2 2
119. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 10 7
120. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 5 4
121. PD UKS Liceum sportowe Łomża 18-400 Łomża Wiejska 16 7182142406 1 1
122. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 3 2
123. PK KKB MOSiR Krosno 38-400 Krosno Bursaki 41 684-22-15-856 1 1
124. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 6 6
125. PK KS Komunalni Sanok 38-500 Sanok JANA PAWŁA II 59 687-10-90-541 2 2
126. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 15 12
127. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 4 4
128. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 7 7
129. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 1 1
130. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Grunwaldzka 17 7952261763 9 6
131. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 2 2
132. PM Akademia Biegowa Kartuzy 83-307 Kiełpino Długa, 78A 5892038634 1 1
133. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 13 11
134. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 10 10
135. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 1 1
136. PM KKL Rodło Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 4 4
137. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 1 1
138. PM KL Lechia Gdańsk 80-221 Gdańsk Traugutta 29 957-08-07-603 2 2
139. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 2 2
140. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 1 1
141. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 8 6
142. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 3 3
143. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 4 3
144. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 1 1
145. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 7 4
146. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 1 1
147. PM MMKS Gdańsk 80-774 Gdańsk Maki 44/2 5842694715 1 1
148. PM Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 80-299 Gdańsk Komety 19 957-00-27-271 1 1
149. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 2 2
150. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 13 13
151. PM UKS Lipusz 83-424 Bałachy Długa 47 591-159-88-90 4 3
152. PM UKS Olimpijczyk Skorzewo 83-400 Skorzewo Peplińskiego 6 591-16-32-279 6 4
153. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 1 1
154. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 6 6
155. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 9 6
156. SK KS Słoneczko Busko Zdrój 28-100 Busko Zdrój Grotta 3a 6551925613 1 1
157. SK LKB Rudnik 27-230 Rudnik Ostrowiecka 27 664-1893-242 5 5
158. SK MUKS Wisła Junior Sandomierz 27-600 Sandomierz Flisaków 30 864 142 40 92 1 1
159. SK UKS Czwórka Ostrowiec Św. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Osiedle Stawki 35 6612259525 1 1
160. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 2 2
161. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 7 6
162. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 7 6
163. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 2 2
164. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 3 3
165. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 2 2
166. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Sobieskiego 48 6521707834 5 5
167. SL MKS Iskra Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638-000-50-46 2 2
168. SL MKS Ustroń 43-450 Ustroń Daszyńskiego 31 548-24-52-498 3 3
169. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 1 1
170. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 3 2
171. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 10 8
172. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 4 4
173. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 4 4
174. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 2 2
175. SL MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 44-230 Czerwionka-Leszczyny 3 Maja 42 6423190873 3 3
176. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców Śląskich 40/42 642-10-12-848 3 3
177. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 4 4
178. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 2 1
179. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 3 3
180. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 2 1
181. SL UKS 5 Plus Rydułtowy 44-280 Rydułtowy Strzelców Bytomskich 13 647-188-43-84 1 1
182. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 3 3
183. SL UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 43-155 Bieruń Warszawska 294 646-24-58-104 1 1
184. SL UKS Olimpia Zabrze 41-800 Zabrze Gdańska 10 648-19-59-729 2 2
185. WN GSLA Gierzwałd 14--10 Gierzwałd Gierzwałd 33 ------------- 4 3
186. WN GUKS Asy Dywity 11-001 Dywity Spóldzielcza 4 739-32-92-665 1 1
187. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 12 8
188. WN KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Jagiellońska 20 8771002461 1 1
189. WN KS Zamek Kurzętnik 13-306 Kurzętnik Betoniarska 8a 8771290916 3 3
190. WN LKS Korab Olecko 19-400 Olecko Park 8471622863 1 1
191. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 3 2
192. WN LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 11-100 Lidzbark Warmiński Wierzbickiego 3A 743-203-41-91 1 1
193. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 1 1
194. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 4 3
195. WN Orka Iława Athletics 14-200 Iława Chełmińska 1 7441781958 2 1
196. WN PKS Gwardia Szczytno 12-100 Szczytno Bohaterów Września 1939 r. nr 7451006540 2 1
197. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 1 1
198. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 2 2
199. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 13 10
200. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 64-100 Leszno Os. Wieniawa 8/1 697 15 98 210 2 2
201. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5140192918 4 4
202. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew pl.Kościuszki 3 617-20-52-635 3 2
203. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 4 4
204. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 1 1
205. WP MUKS Szok Bojanowo 63-940 Bojanowo Lipowa 2 6991846071 1 1
206. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 3 3
207. WP SL Olimpia Poznań 60-622 Poznań Warmińska 1 7811876178 2 2
208. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 2 2
209. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 1 1
210. WP UKS Dąb Suchy Las 62-002 Suchy Las Szkolna 18 9721271834 1 1
211. WP UKS Olimp Duszniki 64-550 Duszniki Broniewskiego 3 7871911323 2 2
212. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 8 7
213. WP UKS Piątka Jarocin 63-200 Jarocin Waryńskiego 11 617-22-04-105 1 1
214. WP UKS Skoczek Władysławów 62-710 Władysławów Kaliska 19 668-14-53-443 8 5
215. WP UKS Sprint Przeźmierowo 62-081 Przeźmierowo Krótka 13 7772611397 1 1
216. WP UKS Sprinter Słodków 62-700 Turek Słodków 21 B 668-19-21-832 1 1
217. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 7 4
218. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 4 2
219. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 1 1
220. ZP GULKS Barwice 78-460 Barwice Moniuszki 12 673-17-71-991 1 1
221. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 2 2
222. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 2 2
223. ZP LLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Sportowa 1 854 23 47 164 4 3
224. ZP MKP Myślibórz 74-300 Myślibórz Armii Polskiej 24/1 5971671917 2 2
225. ZP MKP Szczecinek 78-400 Szczecinek Warszawska 2f/1 673-175-26-34 1 1
226. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 6 6
227. ZP MKS Junior Złocieniec 78-520 Złocieniec 1 Dywizji WP 4a 2530035705 2 2
228. ZP MKS Olimp Łobez 73-150 Łobez B. KRZYWOUSTEGO 19 253-01-83-328 1 1
229. ZP MKS Święc Sławno 76-100 Sławno pl. Sportowy 1 499-02-50-547 2 2
230. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 4 3
231. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 2 2