PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
LDK! 2021
Zgłoszenie zawodników do LDK! grup IV-VIII
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 17 17 17 0 0
2. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 49 49 49 0 0
3. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 31 31 31 0 0
4. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 18 18 18 0 0
5. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 32 32 32 0 0
6. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 44 44 44 0 0
7. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 21 21 21 0 0
8. DS MLKS Sokół Lubin 59-300 Lubin ul.Sybiraków 11 6922129863 15 15 15 0 0
9. DS OLA Dolnośląskie - Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612 15 30 651 11 11 11 0 0
10. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 18 18 18 0 0
11. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 20 20 20 0 0
12. DS UKS Orlica Domaniów 55-216 Domaniów Domaniów 15 - LKS RAPID Domaniów 55-216 Domaniów Domaniów 15 912-187-38-26 19 19 19 0 0
13. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Kopernika 13 911-10-55-724 15 15 15 0 0
14. DS WLKS Wrocław 53-508 Wrocław Kolejowa 36/1a 899-25-30-879 17 17 17 0 0
15. KP BOSiR Barcin 88-190 Barcin Jakuba Wojciechowskiego 1a 562-179-16-50 8 8 8 0 0
16. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 44 44 44 0 0
17. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 19 19 19 0 0
18. KP KSLZS Kruszwica 88-150 Kruszwica Sportowa 1 556 25 39 534 Kruszwickie Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe 88-150 Kruszwica Sportowa ! 5562539534 23 23 23 0 0
19. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 32 32 32 0 0
20. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 20 20 20 0 0
21. KP MKL Tlen Mogilno 88-300 Mogilno Padniewo 65 B 5571704398 14 14 14 0 0
22. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 16 16 16 0 0
23. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 39 39 39 0 0
24. KP MUKS Kangur Żnin 88--40 Znin Brzozowa12b 5621811855 7 7 7 0 0
25. KP OLA Kujawsko-pomorskie - Grudziądz 19 19 19 0 0
26. KP UKB Szubin 89-200 Szubin Ul. Jana Pawła II 14 562-13-15-897 11 11 11 0 0
27. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 75 75 75 0 0
28. KP UKS Wyspiański Szubin 89-200 Szubin Kcyńska 1 5581862414 26 26 26 0 0
29. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 11 11 11 0 0
30. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 55 55 55 0 0
31. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 61 61 61 0 0
32. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 48 48 48 0 0
33. LB MKL Puszcza Drezdenko 66-530 Drezdenko Wita Stwosza 12/2 2810095594 4 4 4 0 0
34. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 17 17 17 0 0
35. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 32 32 32 0 0
36. LB MLLKS BiegamBoLubię Gubin 66-620 Gubin Westerplatte 12e/1 926-167-16-14 15 15 15 0 0
37. LB MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 66-435 KOŁCZYN Sulęcińska 29 4290058776 15 15 15 0 0
38. LB UKS Ares Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Gimnazjalna 9 925 18 72 363 3 3 3 0 0
39. LB UKS Maszewiak Maszewo 66-614 MASZEWO MASZEWO 114 9261676770 18 18 18 0 0
40. LB ULKS Sprinter Zielona Góra 65-128 Zielona Góra Poziomkowa 50 9731023747 16 16 16 0 0
41. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 15 15 15 0 0
42. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 22 22 22 0 0
43. LD LKS Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 1 1 1 0 0
44. LD LKS Koluszki 95-040 Koluszki 11 Listopada 39 8331288714 15 15 15 0 0
45. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 24 24 24 0 0
46. LD LUKS Strzałków 97-500 Radomsko Kolumba 2 7722368233 27 27 27 0 0
47. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 16 16 16 0 0
48. LD MKS Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Dolna 41 8291060961 18 18 18 0 0
49. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 24 24 24 0 0
50. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 14 14 14 0 0
51. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 43 43 43 0 0
52. LD UKS Vis Skierniewice 96-100 Skierniewice Konopnickiej 5 836-152-10-90 23 23 23 0 0
53. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 5 5 5 0 0
54. LD UMLKS START Wieruszów 98-400 Wieruszów os Warszawska 3/23 9970152318 3 3 3 0 0
55. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 18 18 18 0 0
56. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 15 15 15 0 0
57. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 26 26 26 0 0
58. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 13 13 13 0 0
59. LU TS Start Lublin 20-011 Lublin Al.Piłsudskiego 22 9462659436 17 17 17 0 0
60. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 14 14 14 0 0
61. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 25 25 25 0 0
62. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 50 50 50 0 0
63. MA MKS Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352534709 20 20 20 0 0
64. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 39 39 39 0 0
65. MA SAS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12B 945222138 16 16 16 0 0
66. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 22 22 22 0 0
67. MA UKS Jedynka Tokarnia 32-436 Tokarnia Tokarnia 681-16-90-852 21 21 21 0 0
68. MA UKS Sokół Zator 32-640 Zator Kongresowa 5492353119 24 24 24 0 0
69. MA ULKS Lipinki 38-305 Lipinki Lipinki 48 7381989335 18 18 18 0 0
70. MA WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 32-720 Nowy Wiśnicz Rynek 1 8681963837 23 23 23 0 0
71. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 19 19 19 0 0
72. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 36 36 36 0 0
73. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 26 26 26 0 0
74. MZ KS Atak Agrykola Warszawa 03-242 Warszawa Kondratowicza15m41 5242890230 8 8 8 0 0
75. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 35 35 35 0 0
76. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 31 31 31 0 0
77. MZ KS Zawkrze Mława 06-500 Mława Aleja Józefa Piłsudskiego 33A 569-17-23-553 17 17 17 0 0
78. MZ LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 07-300 Ostrów Mazowiecka Warchalskiego 3 759-126-81-74 20 20 20 0 0
79. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 30 30 30 0 0
80. MZ MKS Bielik Leszno 05-084 Leszno Szkolna 10 1182158077 16 16 16 0 0
81. MZ MKS Syrena Warszawa 03-969 Warszawa Lizbońska 2 lok. 139 113 28 53 734 16 16 16 0 0
82. MZ MLKL Płock 09-402 Płock SPORTOWA3 774-303-47-44 18 18 18 0 0
83. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 26 26 26 0 0
84. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 37 37 37 0 0
85. MZ PTT Delta Płock 09-410 Płock Jana Pawła II 33/36 7743148011 9 9 9 0 0
86. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 15 15 15 0 0
87. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 22 22 22 0 0
88. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 16 16 16 0 0
89. MZ UKS Kresy Otwock 05-400 OTWOCK AMBASADORSKA 1 5322047694 15 15 15 0 0
90. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 29 29 29 0 0
91. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 29 29 29 0 0
92. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 19 19 19 0 0
93. MZ UKS Orzełki Warszawa 00-549 Warszawa Piękna 24/26 7010855273 14 14 14 0 0
94. MZ UKS Otrębusy 05-805 Otrebusy Piaseckiego 2 5342523092 29 29 29 0 0
95. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 22 22 22 0 0
96. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 45 45 45 0 0
97. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 12 12 12 0 0
98. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Korfantowie 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 18 18 18 0 0
99. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 19 19 19 0 0
100. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 17 17 17 0 0
101. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 21 21 21 0 0
102. OP MULKS Juvenia Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Marii Skłodowskiej - Curie 9 7532036870 18 18 18 0 0
103. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 15 15 15 0 0
104. PD GOKSiT Suchowola 16--15 Suchowola Plac Kościuszki 13 545-18-14-227 Gmina Suchowola 16-150 Suchowola Plac Kościuszki 5 545 18 13 529 16 16 16 0 0
105. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 18 18 18 0 0
106. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 76 76 76 0 0
107. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 43 43 43 0 0
108. PK KS Komunalni Sanok 38-500 Sanok JANA PAWŁA II 59 687-10-90-541 15 15 15 0 0
109. PK LKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 813-36-91-527 1 1 1 0 0
110. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 15 15 15 0 0
111. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 20 20 20 0 0
112. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 31 31 31 0 0
113. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 30A 584-10-20-469 KS AZS AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 14 14 14 0 0
114. PM CMKL Człuchów 77-300 Człuchów Średnia 4a 843-15-70-226 25 25 25 0 0
115. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 21 21 21 0 0
116. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 13 13 13 0 0
117. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 8 8 8 0 0
118. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 1 1 1 0 0
119. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 22 22 22 0 0
120. PM MMKS Gdańsk 80-774 Gdańsk Maki 44/2 5842694715 44 44 44 0 0
121. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 13 13 13 0 0
122. PM UKS Olimpijczyk Skorzewo 83-400 Skorzewo Peplińskiego 6 591-16-32-279 17 17 17 0 0
123. PM ULKS Skoczek Pogórze 81-198 Pogórze Szkolna 15 5871701398 20 20 20 0 0
124. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 22 22 22 0 0
125. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 24 24 24 0 0
126. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 18 18 18 0 0
127. SK KS Słoneczko Busko Zdrój 28-100 Busko Zdrój Grotta 3a 6551925613 15 15 15 0 0
128. SK UKS Czwórka Ostrowiec Św. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Osiedle Stawki 35 6612259525 16 16 16 0 0
129. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 53 53 53 0 0
130. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 42 42 42 0 0
131. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 47 47 47 0 0
132. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Legionów 145 6521707834 15 15 15 0 0
133. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 18 18 18 0 0
134. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 24 24 24 0 0
135. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 21 21 21 0 0
136. SL MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 44-230 Czerwionka-Leszczyny 3 Maja 42 6423190873 19 19 19 0 0
137. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców Śląskich 40/42 642-10-12-848 20 20 20 0 0
138. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 47 47 47 0 0
139. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 15 15 15 0 0
140. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 46 46 46 0 0
141. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 15 15 15 0 0
142. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 23 23 23 0 0
143. SL UKS 10 Zagórze 41-200 Sosnowiec Anieli Urbanowicz 14 6441296300 12 12 12 0 0
144. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 17 17 17 0 0
145. SL UKS Czwórka Żory 44-240 Żory Ul. Boryńska 38c , siedziba w 651 161 95 83 16 16 16 0 0
146. SL UKS Diament Godów 44-340 Godów 1 Maja 93 6472487515 15 15 15 0 0
147. SL UKS Miotacz Sosnowiec 41-200 Sosnowiec Anieli Urbanowicz 14 6441296300 16 16 16 0 0
148. SL UKS Trójka Mikołów 43-190 Mikołów ul. Bandurskiego1 6351645116 17 17 17 0 0
149. WN CSiR Susz 14-240 Susz Piastowska 5 C 7441742421 Klub Sportowy Piechotka Team 14-230 Zalewo Jesionowa 13 7441809817 19 19 19 0 0
150. WN KS Zamek Kurzętnik 13-306 Kurzętnik Betoniarska 8a 8771290916 13 13 13 0 0
151. WN LKS Korab Olecko 19-400 Olecko Park 8471622863 14 14 14 0 0
152. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 Lekkoatletyczny Klub Sportowy 14-260 Łąkowa 8 24 24 24 0 0
153. WN LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 11-100 Lidzbark Warmiński Wierzbickiego 3A 743-203-41-91 16 16 16 0 0
154. WN LUKS Orneta 11-130 Orneta Sportowa 7 7431697860 17 17 17 0 0
155. WN Orka Iława Athletics 14-200 Iława Chełmińska 1 7441781958 Gmina Miejska Iława Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji 14-200 Iława Niepodległości 11B 7441660083 14 14 14 0 0
156. WN PKS Gwardia Szczytno 12-100 Szczytno Piłsudskiego 30 7451006540 17 17 17 0 0
157. WN UKS Atos Woźnice 11-730 Mikołajki Woźnice 11A 742-21-06-747 11 11 11 0 0
158. WN UKS Sokół Węgorzewo 11-600 WĘGORZEWO PIONIERÓW 6 845-17-97-683 15 15 15 0 0
159. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 4 4 4 0 0
160. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 33 33 33 0 0
161. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 63-940 Bojanowo Dworcowa 23 697 15 98 210 5 5 5 0 0
162. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 31 31 31 0 0
163. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 22 22 22 0 0
164. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 23 23 23 0 0
165. WP MUKS Kadet Rawicz 63-900 Rawicz Sportowa 13 699-18-48-727 21 21 21 0 0
166. WP MUKS Szok Bojanowo 63-940 Bojanowo Lipowa 2 6991846071 17 17 17 0 0
167. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 33 33 33 0 0
168. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 30 30 30 0 0
169. WP RKL Kusy Rokietnica 62-090 Rokietnica Dworcowa 29 7811998585 10 10 10 0 0
170. WP SL Olimpia Poznań 60-622 Poznań Warmińska 1 7811876178 18 18 18 0 0
171. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 16 16 16 0 0
172. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 7 7 7 0 0
173. WP UKS Dąb Suchy Las 62-002 Suchy Las Szkolna 18 9721271834 17 17 17 0 0
174. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 16 16 16 0 0
175. WP UKS Piątka Jarocin 63-200 Jarocin Waryńskiego 11 617-22-04-105 21 21 21 0 0
176. WP UKS Skoczek Władysławów 62-710 Władysławów Kaliska 19 668-14-53-443 UKS Skoczek 62-710 Władyławów Kaliska 19 668-14-53-443 15 15 15 0 0
177. WP UKS Sprint Przeźmierowo 62-081 Przeźmierowo Krótka 13 7772611397 31 31 31 0 0
178. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 23 23 23 0 0
179. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 15 15 15 0 0
180. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 33 33 33 0 0
181. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 20 20 20 0 0
182. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 18 18 18 0 0
183. ZP MKL Maraton Świnoujście 72-600 Świnoujście ul.B.Chrobrego 20/12 855-15-15-342 MKL MARATON 72-600 ŚWINOUJŚCIE B. CHROBREGO 20/12 855-15-15-342 6 6 6 0 0
184. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 7 7 7 0 0
185. ZP MKS Kusy Szczecin 70-240 Szczecin Narutowicza 17 852-23-74-838 54 54 54 0 0
186. ZP MKS Święc Sławno 76-100 Sławno pl. Sportowy 1 499-02-50-547 14 14 14 0 0
187. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 14 14 14 0 0
188. ZP OSiR Wyspiarz Świnoujście 72-600 Świnoujście Jana Matejki 22 855-15-71-375 Gmina Miasto Świnoujście 72-600 Świnoujście Wojska Polskiego 1/5 855-15-71-375 10 10 10 0 0
189. ZP OSOT Szczecin 71-277 Szczecin Przybyszewskiego 29 8522596467 1 1 1 0 0
190. ZP STS Pomerania Szczecin 71-784 Szczecin Limby 18/10 8522615437 22 22 22 0 0
191. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 15 15 15 0 0
192. ZP UKL Ósemka Police 72-010 Police Piaskowa 99 851-21-64-795 31 31 31 0 0
193. ZP UKS Arbod Dobra Nowogardzka 72-210 Dobra Mieszczańska 2 2530179338 3 3 3 0 0
194. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 27 27 27 0 0
195. ZP UKS OSoT Szczecin 71-245 Szczecin Szafera 3/5/7 8522636651 50 50 50 0 0
196. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 11 11 11 0 0
4235 0 0