PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
TORUŃ, 26.01.2019
Halowy mityng pamięci Ireny Szewińskiej
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS WLKS Wrocław 53-011 Wrocław Wyścigowa 15 899-25-30-879 9 3
2. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 5 5
3. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 21 20
4. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 3 2
5. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 10 10
6. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 26 16
7. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 15 14
8. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 10 7
9. KP UKB Szubin 89-200 Szubin Ul. Jana Pawła II 14 562-13-15-897 6 6
10. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 3 3
11. MZ MLKL Płock 09-402 Płock SPORTOWA3 774-303-47-44 1 1
12. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 21 16
13. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 26 22
14. PM CMKL Człuchów 77-300 Człuchów Średnia 4a 843-15-70-226 1 1
15. PM KKL Rodło Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 5 5
16. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 11 6
17. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 12 6
18. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 1 1
19. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 5 4
20. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 10 6
21. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 3 3
22. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 4 3
23. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 7 6
24. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 10 6
25. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 2 2
26. PM Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 80-299 Gdańsk Komety 19 957-00-27-271 1 1
27. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 6 5
28. PM UKS Jedynka Reda 84-240 Reda Łąkowa 36/38 5881953397 6 6
29. PM UKS Lipusz 83-424 Bałachy Długa 47 591-159-88-90 12 10
30. PM UKS Olimpijczyk Skorzewo 83-400 Skorzewo Peplińskiego 6 591-16-32-279 5 5
31. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 3 3
32. PM ULKS Skoczek Pogórze 81-198 Pogórze Szkolna 15 5871701398 5 3
33. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 17 13
34. WN CSiR Susz 14-240 Susz Piastowska 5 C 7441742421 1 1
35. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 2 1
36. WN Orka Iława Athletics 14-200 Iława Chełmińska 1 7441781958 4 3
37. WN UKS Gimpas Pasłęk 14-400 Pasłęk 3 Maja 21 578-27-33-008 2 2
38. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wielkopolski Strzelecka 76 A/3 6222812003 26 18
39. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 9 5
40. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 6 3