PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
ŁÓDŹ, 23.01.2021
Halowy mityng ŁOZLA i RKS Łódź
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. ... niestowarzyszona ... 1 1 0 1 0
2. ... niestowarzyszony ... 1 1 1 0 0
3. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 6 6 0 6 0
4. DS UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 53-628 Wrocław Ścinawska 21 8961000896 6 3 0 6 0
5. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 43 36 0 43 0
6. LD KS Żeglina Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8271928882 Klub Sportowy Żeglina w Sieradzu 98-200 Sieradz Sportowa 1 827198882 4 4 0 4 0
7. LD LKS Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 4 3 0 4 0
8. LD LKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8272280064 7 7 0 7 0
9. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 40 21 0 40 0
10. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 44 42 0 44 0
11. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 Młodzieżowy Klub Sportowy 97-200 Tomaszów Mazowiecki Nowowiejska 9/27 7732319957 8 4 1 7 0
12. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 8 5 0 8 0
13. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 4 4 0 4 0
14. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 71 53 1 70 0
15. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 5 2 0 5 0
16. LD UKS Azymut Pabianice 95-200 Pabianice 20 STYCZNIA 9/13 731 16 64 272 5 3 0 5 0
17. LD UKS Dziesiątka Radomsko 97-500 Radomsko Makuszyńskiego 25 7721087727 3 3 0 3 0
18. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 1 1 0 1 0
19. LD UKS Jedynka Łowicz 99-400 Łowicz Al Sienkiewicza 62 834-17-76-817 2 1 0 2 0
20. LD UKS Lisy Zgierz 95-100 Zgierz Parzęczewska 46 7321805461 11 10 0 11 0
21. LD UKS Vis Skierniewice 96-100 Skierniewice Konopnickiej 5 836-152-10-90 9 6 0 9 0
22. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 10 5 0 10 0
23. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 1 1 0 1 0
24. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 1 1 0 1 0
25. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 2 2 0 2 0
26. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 12 6 0 12 0
27. LU SKB Kraśnik 23-210 Kraśnik Żwirki i Wigury 2 7151572962 2 1 0 2 0
28. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 19 15 0 19 0
29. MA KS Sprinterzy.com Kraków 30-383 Kraków Ul. Władysława Konopczyńskiego 6762530774 4 2 0 4 0
30. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 13 8 0 13 0
31. MA MKS Tempo Kęty 32-650 Kęty Wyspianskiego 1 549-16-35-821 7 4 0 7 0
32. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 3 2 1 2 0
33. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 2 1 0 2 0
34. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 4 4 0 4 0
35. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 10 6 1 9 0
36. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 21 9 0 21 0
37. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 3 1 0 3 0
38. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 14 7 0 14 0
39. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 7 4 0 7 0
40. MZ UKS Sprint 2020 Warszawa 01-651 Warszawa Gwiaździsta 25/47 524 27 04 730 14 7 0 14 0
41. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 8 6 0 8 0
42. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 15 12 0 15 0
43. OP LUKS Namysłów 46-100 Namysłów Mickiewicza 12 752-140-11-59 2 2 0 2 0
44. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 13 6 0 13 0
45. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 9 6 0 9 0
46. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 1 1 0 1 0
47. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 6 6 0 6 0
48. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 3 3 0 3 0
49. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 3 3 0 3 0
50. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 3 3 0 3 0
51. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 7 6 1 6 0
52. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 2 2 0 2 0
53. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 30 16 1 29 0
54. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 24 13 0 24 0
55. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 1 1 0 1 0
56. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 2 2 0 2 0
57. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 11 10 0 11 0
58. SL UKS Olimpia Zabrze 41-800 Zabrze Gdańska 10 648-19-59-729 4 4 0 4 0
59. SL UKS Trójka Mikołów 43-190 Mikołów ul. Bandurskiego1 6351645116 6 6 0 6 0
60. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 33 22 0 33 0
61. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 2 1 0 2 0
7 610 0