PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
KRAKÓW, 29-30.10.2021
Badania ZKN
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 17 17 17 0 0
2. PK KKB MOSiR Krosno 38-400 Krosno Bursaki 41 684-22-15-856 2 2 2 0 0
3. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 12 12 12 0 0
4. PK KS Komunalni Sanok 38-500 Sanok JANA PAWŁA II 59 687-10-90-541 2 2 2 0 0
5. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 21 21 21 0 0
6. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 4 4 4 0 0
7. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 6 6 6 0 0
8. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 4 4 4 0 0
9. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 17 17 17 0 0
10. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 3 3 3 0 0
11. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 29 29 29 0 0
12. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 4 4 4 0 0
13. SK UMKS Nadir Jędrzejów 28-300 Jędrzejów Przypkowskiego 43 656-14-95-835 3 3 3 0 0
14. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 6 6 6 0 0
15. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 12 12 12 0 0
16. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 3 3 3 0 0
17. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 6 6 6 0 0
18. SL LKS Pogórze Skoczów 43-430 Skoczów Pogórze Krosowa 89 548-19-95-162 3 3 3 0 0
19. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 5 5 5 0 0
20. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Legionów 145 6521707834 4 4 4 0 0
21. SL MKS Iskra Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638-000-50-46 1 1 1 0 0
22. SL MKS Ustroń 43-450 Ustroń Partyzantów 2 548-24-52-498 3 3 3 0 0
23. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 2 2 2 0 0
24. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 8 8 8 0 0
25. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 6 6 6 0 0
26. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 15 15 15 0 0
27. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 5 5 5 0 0
28. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 5 5 5 0 0
29. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462600861 Gmina Miasta Tychy 43-100 Tychy Niepodległości 49 6460013450 2 2 2 0 0
30. SL MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 44-230 Czerwionka-Leszczyny 3 Maja 42 6423190873 2 2 2 0 0
31. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców Śląskich 40/42 642-10-12-848 2 2 2 0 0
32. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 7 7 7 0 0
33. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 2 2 2 0 0
34. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 3 3 3 0 0
35. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 3 3 3 0 0
36. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 2 2 2 0 0
37. SL UKS 5 Plus Rydułtowy 44-280 Rydułtowy Strzelców Bytomskich 13 647-188-43-84 Uczniowski Klub Sportowy Piątka Plus Rydułtowy 44-280 Rydułtowy Strzelców Bytomskich 13 6471884384 2 2 2 0 0
38. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 1 1 1 0 0
39. SL UKS Czwórka Żory 44-240 Żory Ul. Boryńska 38c , siedziba w 651 161 95 83 2 2 2 0 0
40. SL UKS Diament Godów 44-340 Godów 1 Maja 93 6472487515 2 2 2 0 0
41. SL UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 43-155 Bieruń Węglowa 11 646-24-58-104 1 1 1 0 0
42. SL UKS Miotacz Sosnowiec 41-200 Sosnowiec Anieli Urbanowicz 14 6441296300 2 2 2 0 0
43. SL UKS Olimp Mazańcowice 43-391 Mazańcowice Mazańcowice 162 937-234-72-88 2 2 2 0 0
44. SL UKS Trójka Mikołów 43-190 Mikołów ul. Bandurskiego1 6351645116 Nabywca: Gmina Mikołów 43-190 Mikołów Rynek 16 6351805347 1 1 1 0 0
244 0 0