PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
I runda ZGŁOSZENIA WSTĘPNE
PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 1 1
2. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 1 1
3. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 1 1
4. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 1 1
5. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 1 1
6. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 1 1
7. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 1 1
8. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 1 1
9. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 1 1
10. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 1 1
11. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 1 1
12. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 1 1
13. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 1 1
14. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 1 1
15. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 1 1
16. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 Lubuski Związek Lekkiej Atletyki 65-056 Zielona Góra Pl. Matejki 3a 929 16 50 893 9 9
17. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 1 1
18. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 1 1
19. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 1 1
20. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 1 1
21. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 1 1
22. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 1 1
23. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 1 1
24. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 1 1
25. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 1 1
26. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 1 1
27. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 1 1
28. MA UKS Gimpel Nowy Targ 34-400 Nowy Targ Plac Zygmunta Krasińskiego 1 735-262-98-70 1 1
29. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 1 1
30. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1
31. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 1 1
32. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 1 1
33. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 1 1
34. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 1 1
35. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 1 1
36. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 1 1
37. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 1 1
38. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 1 1
39. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 1 1
40. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 1 1
41. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 1 1
42. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 1 1
43. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 1 1
44. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 1 1
45. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 1 1
46. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 1 1
47. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 1 1
48. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 1 1