PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
SIERADZ, 18 sierpnia 2019
PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 5000 metrów
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 1 1
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 1 1
3. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 1 1
4. LB KS Team Baryła Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Warszawska 99/1 5993190757 1 1
5. LD LKS Koluszki 95-040 Koluszki 11 Listopada 39 8331288714 1 1
6. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 1 1
7. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 1 1
8. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 1 1
9. LD UKS Dziesiątka Radomsko 97-500 Radomsko Makuszyńskiego 25 7721087727 2 2
10. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 2 2
11. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 1 1
12. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 1 1
13. LU SKB Kraśnik 23-210 Kraśnik Żwirki i Wigury 2 7151572962 1 1
14. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 1 1
15. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1
16. MZ BKS Wataha Warszawa 01-853 Warszawa Starej Baśni 6/60 1182126114 1 1
17. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 2 2
18. MZ KS Czempion Warszawa 02-757 Warszawa Pory 57 m 35 5213864833 1 1
19. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 1 1
20. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 1 1
21. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 2 2
22. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 1 1
23. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 1 1
24. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 1 1
25. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 1 1
26. PK KB Witar Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg Al. Niepodległości 2 867-20-08-130 1 1
27. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 1 1
28. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 1 1
29. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 1 1
30. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 3 3
31. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 1 1
32. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 1 1
33. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 2 2
34. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 1 1
35. SL WKB Meta Lubliniec 42-700 Lubliniec Sobieskiego 35 575-16-42-888 1 1
36. WN UKS MOSiR Działdowo 13-200 Działdowo Robotnicza 10 5711615477 1 1
37. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 1 1
38. ZP MKL Maraton Świnoujście 72-600 Świnoujście ul.B.Chrobrego 20/12 855-15-15-342 1 1
39. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 2 2
40. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 3 3