PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
SOPOT, 28.08.2019
Mistrzostwa Okręgu U16 2019
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 1 1
2. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 4 4
3. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 14 13
4. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 9 7
5. KP UKS Duo-Set Świecie 86-100 Świecie Chmielniki 5 559-16-58-388 5 3
6. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 4 3
7. PM Akademia Biegowa Kartuzy 83-307 Kiełpino Długa, 78A 5892038634 2 2
8. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 66 38
9. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 58 39
10. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 4 4
11. PM KKB Starogard Gdański 83-200 Starogard Gdański Olimpijczyków Starogardzkich 1 5922260344 3 3
12. PM KKL Rodło Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 7 6
13. PM KL Lechia Gdańsk 80-221 Gdańsk Traugutta 29 957-08-07-603 12 10
14. PM LKB im. Braci Petk Lębork 84-300 Lębork ul.Jesionowa 19 841 15 01 446 4 4
15. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 12 7
16. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 16 10
17. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 1 1
18. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 29 14
19. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 14 14
20. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 36 21
21. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 2 2
22. PM MMKS Gdańsk 80-774 Gdańsk Maki 44/2 5842694715 2 1
23. PM Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 80-299 Gdańsk Komety 19 957-00-27-271 1 1
24. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 7 5
25. PM SKL Filippides Starogard Gdański 83-200 Starogard Gdański Hallera 19 A 5922242814 5 5
26. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 41 39
27. PM SKS Sokół Malbork 82-200 Malbork Al.Wojska Polskiego 493 579-16-41-754 2 1
28. PM UKS Jedynka Reda 84-240 Reda Łąkowa 36/38 5881953397 1 1
29. PM UKS Lipusz 83-424 Bałachy Długa 47 591-159-88-90 26 13
30. PM UKS Olimpijczyk Skorzewo 83-400 Skorzewo Peplińskiego 6 591-16-32-279 19 9
31. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 4 4
32. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 29 15
33. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia Śmidowicza 69 586-010-39-89 12 6
34. WN GUKS Asy Dywity 11-001 Dywity Spóldzielcza 4 739-32-92-665 1 1
35. WN KS Zamek Kurzętnik 13-306 Kurzętnik Betoniarska 8a 8771290916 15 10